THOLEN EN SCHERPENISSE Geld sparen! Met de auto over het Zijpe varen! De veerpont is in de vaart. t S. G. P. Tijdrede VARA-LEDEN gemeente tholen gemeente tholen WATERSCHAP THOLEN gemeente tholen WATERSCHAP THOLEN Donderdag 12 februari 1976 EENDRACHTBODE 3 Voor het verstrekken van nadere inlichtingen over de verkoop van woningen te zijn wij maandag a.s. van 5 tot 7 uur in Hotel "Hof van Holland" te Tholen. Voor schriftelijke of telefonische informatie kunt U zich wenden tot: Molenstraat 175, Oss. Tel.: 04120 - 23473 een encyclopedie Boekhandel HEIJBOER SINT MAARTEN SDUK woensdag 18 februari 19.30 uur houdt ds. T. de Jong, uit Garderen een in gebouw "Calvijn" te Sint Maartensdijk Op vrijdag 13 februari zal de JAAR VERGADERING WORDEN GEHOUDEN IN DE ZAAL VAN J. KEUR Havenplein Sint Annaland Aanvang 8 uur VERKOPING BU INSCHRIJVING TE STAVENISSE Notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstr. 15 (tel. 01660-2490) is voornemens ten verzoeke van de heren W. M. C.- en M. A. Smits te Stavenisse bij inschrijving te verkopen: HET BOUWLAND aan de Buurtweg te Stavenisse sektie E nrs. 360, 367 en 374, samen groot 2.72.40 Ha. Toewijzing geschiedt onder goedkeuring van het O. en S. Fonds voor de Landbouw. Te aanvaarden in eigen gebruik na betaling koopsom en goedkeuring O. en S. Fonds voor de Landbouw. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. Inschrijvingsbiljetten in te leveren ten kantore van genoemde notaris, uiterlijk 24 februari 1976 des namiddags 4 uur. Door de gemeente Tholen, Markt 1 - 4 te Sint-Maartensdijk is vergunning gevraagd voor het bouwen van één lokaal bij de kleuterschool „De Bijenkorf' op het- perceel, kadastraal bekend Tholen, sektie N, nummer 751 gedeeltelijk, plaatselijk ge merkt Burgemeester van Berchemstraat. Het bouwplan is niet in overeenstemming met het ter plaatse geldende bestemmings plan. Wij zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening na verkregen toestemming van gedeputeerde staten van Zeeland, ver gunning te verlenen voor genoemd bouw plan. Alvorens hiertoe over te gaan stellen wij een ieder in de gelegenheid om van 13 februari tot en met 27 februari 1976 schriftelijk be zwaar in te dienen bij ons kollege. Bouwtekeningen liggen gedurende deze termijn ter gemeente-sekretarie ter inzage. Sint-Maartensdijk, 12 februari 1976 Burgemeester en wethouders van Tholen, De burgemeester, J. E. van Boeijen De sekretaris, T. C. Benou LANDBOUWERSINSPAN VEILING VAN te Oud-Vossemeer wegens bedrijfsbeëindiging Notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstraat 48 (tel. 01660 - 2254) is voornemens ten verzoeke van de Heer Anth. Duine, op diens bedrijf aan de Krommedreef 4 te Oud- Vossemeer, op vrijdag 20 febr. 1976 des voormiddags om 10 uur in het openbaar bij opbod te verkopen tegen contante betaling: De gehele landbouwinventaris, o.m. bestaande uit: Ford 3000 trekker compleet met kooiwielen, stel wiedbanden, 2 5-tons landbouwwagens, 2 4-tons landbouwwagens (tweewielig) 1 1-tons tweewielig wagentje, J. F. zelflossende wagen, J. F. opvoerband en mestverspreider, transporteur Miedema SVi mtr. met Rijkskeur, 2 kunstmeststrooiers, Romas voorraad rooier T 3, Romas opzakinrichting, Kongskilde trilband met rollen, Saxonia Zaaimachine, 2 Cormick maaimachines, 2-Wielige Agria 6 pk. met kar en toebehoren, wiedcombinatie 3 mtr. compleet, wiedmachine National, aardappelpootmachine 2 rijïg, haltautomaat, 3-delige Cambridgerol, hooischudder, Cappon kantelploeg, Snelrister 2st. 6- schaar stoppelploegen, afmaakploeg, moorploeg, aardappellichter, diverse kromtandeggen patentegge 3 mtr. schoonlandegge 4 mtr. zig-zag egge 3.60 mtr. weidesleper 3 mtr., 2 slepers met kettingen, betonloods geheel uitneembaar, afin. 8V2 x 6 Va x 2.75 mtr. voerbakken, kruiwagens, dommekrachten, sproeiapparaat Rekord op gas, ventilatoren met thermostaat, schoppen, rieken, ladders, zakken kiem, bakken, enig huisraad en voorts wat verder ten verkoop zal worden aangeboden. Bezichtigen op de dag der verkoping, vanaf 9 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde notaris. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat de met het oog op de huurverhoging per 1 april 1976 gevormde overleggroep van huurders en verhuurders voor de waardering van de na-oorlogse huurwoningen met een gemiddelde bewoningsdatumgelegen vóór 1 april 1970. de volgende aanbeveling hebben gedaan: waardering woonvorm vrijstaande woning 13 punten eengezinswoning - 2 onder één kap 11 punten overige eengezinswoningen 9 punten etagewoningen met maximaal 4 woonlagen en liftinstallatie 7 punten etagewoningen met maximaal 4 woonlagen zonder liftinstallatie 5 punten etagewoningen met meer dan 4 woonlagen en liftinstallatie 3 punten etagewoningen met meer dan 4 woonlagen zonder liftinstallatie 1 punt waardering WIJKLIGGING kern Tholen 6 punten kern Sint- Maartensdijk 5 punten kern Sint- Annaland 4 punten kern Oud- Vossemeer 3 punten kern Poortvliet 2 punten kern Scherpenisse 2 punten kern Stavenisse 1 punt waardering ligging in de wijk 5 punten met een afwijking tot maximaal 7 en minimaal 3 punten voor woningen met resp. een omvangrijk, c.q. een beperkt aantal voorzieningen in de omgeving. Deze maatstaven kunnen naast de criteria van aantal en grootte der vertrekken enz. worden gehanteerd bij de bepaling van de woonwaarde van de woningen ter berekening van het huurverhogingspercentage. Sint- Maartensdijk, 10 februari 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd De secretaris De burgemeester T. C. Benou J. E. van Boeijen Gelet op het bepaalde in artikel 101 van het Algemeen Zeeuws waterschapsreglement, worden stembevoegden hierbij uitgenodigd tot het bijwonen van een OPENBARE DISTRICTSVERGADERING op dinsdag 24 februari 1976, des namiddags te 2.00 uur in het Dorpshuis te Sint-Annaland. Stembevoegden zijn degenen die in het ge- schot worden aangeslagen voor onge bouwde respektievelijk gebouwde eigen dommen met een oppervlakte van ten minste 2 ha, onderscheidenlijk een belast bare opbrengst gebouwd van 150,en zij die afValwater op werken van het water schap afvoeren en hiervoor een aanslag in de zuiveringslasten zullen ontvangen. Dit is over het algemeen een ieder die een woning bewoont, hetzij als eigenaar hetzij als huurder. In deze vergadering zullen, zoals gebruikelijk, de onderwerpen begroting, rekening, uitgevoerde en uit te voeren werken aan de orde worden gesteld, terwijl daarnaast de mogelijkheid aanwezig is omtrent taakvervulling van het Waterschap in z'n algemeenheid van gedachten te wisselen en daaromtrent de nodige informatie te ver krijgen. De stembevoegden worden met nadruk opgewekt deze districtsvergadering te be zoeken. Sint-Maartensdijk, februari 1976 Het Dagelijks Bestuur van het Waterschap Tholen, H. van Gorsel, dijkgraaf J. D. de Korte, griffier. Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat met ingang van heden gedurende 3 maanden ter secretarie te Sint- Maartensdijk, Markt 14, ter lezing is nedergelegd en tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar gesteld wordt, de door de raad dezer gemeente in zijn verga dering van 15 december 1975 vastgestelde verordening tot wijziging van de Algemene politieverordening der gemeente Tholen (2e wijziging). Deze verordening treedt in werking op 15 februari 1976. Sint-Maartensdijk, 12 februari 1976. Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeester, J. E. van Boeijen De sekretaris, T. C. Benou MEDEDELING VOOR DE WEGGEBRUIKERS In verband met de uitvoering van de verbeteringswerken aan de zeedijken van de polders Muye, Oudeland en Noord zal met ingang van heden tot ongeveer in de maand oktober van dit jaar een intensief wegtransport met vrachtauto's plaatsvinden, voornamelijk vanaf de haven van St- Annaland naar de betrokken dijkvakken. Hierbij zal gebruik worden gemaakt van de volgende wegen: Veilingweg Plaatweg Vierde Dijk Smaalzijweg Oudelandseweg Hogeweg Pierhoekseweg Gemaalweg Eerste Dijk Wiebesweg Kastelijnsweg en Muyeweg De weggebruikers worden er op gewezen, dat tijdens het vorenbedoelde intensieve werkverkeer op deze landwegen, met normaal een vrij geringe verkeersintensiteit, de uiterste voorzichtigheid geboden is, mede omdat het wegdek van genoemde wegen als gevolg van te vrezen beschadigingen tijdelijk in een minder goede staat kan verkeren. St. Maartensdijk, 9 februari 1976 Het dagelijks bestuur van het waterschap Tholen De griffier J. D. de Korte De dijkgraaf H. van Gorsel Zo de Heere wil en zij leven, hopen onze ge liefde ouders en groot-1 ouders C. den Braber W. den Braber-Geluk 1 zondag 15 februari te herdenken dat zij 25 i jaar in het huwelijk zijn verbonden. j Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons ge spaard mogen blijven is de wens van hun dank- j bare kinderen Riet en Rien Jan en Corrie Nellie en Jaap Leen Rien Johan en kleinkinderen t Frank, Corné 5 en Wilma y Stavenisse, februari 1976 y Pr, Irenestraat 16 o Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 20 februari 's avonds half X acht in het Dorpshuis y te Stavenisse. i Op zondag 15 februari hoopt Mevr. J. F.ienbaas -Geluk >2 haar 93ste verjaardag te vieren. Sint Annaland, „De Schutse" Heden heeft de Heere na een geduldig gedragen lijden uit ons midden weggenomen onze innig geliefde zorgzame vrouw, moeder, behuwd-, groot- en overgroot moeder Pieternella Adriana Scherpen is se echtgenote van Willem Snoep op de leeftijd van 71 jaar en bijna 6 maanden. Sint Annaland: W. Snoep P. A. Snoep J. Snoep-Scherpenisse C. H. Wessels- Snoep A. C. Wessels H. C. Snoep A. A. Snoep A. J. Snoep Kleinkinderen en achterkleinkind Sint Annaland 6 februari 1976 Noordstraat 25 De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 10 februari j.L op de algemene begraafplaats te Sint Annaland. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze ge liefde zuster, behuwd zuster en tante, Pieternella Adriana Snoep- Scherpenisse op de leeftijd van 7vl jaar. Adriana J. Scherpenisse Johannis L. Snoep Hendrina C. Snoep Abraham P. Snoep Pieter A. Snoep Sint Annaland, 6 februari 1976 Met droefheid geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame oma Pieternella Adriana Snoep- Scherpenisse op de leeftijd van 71 jaar en 6 maanden Poortvliet: Nelly, Theo en Anita Sint Annaland: Wim en Anja Elma Conny Abby Sint Annaland 6 februari 1976 Heden behaagde het de Heere, tot onze diepe droef heid, na een langdurig geduldig gedragen lijden, van ons weg te nemen onze innig geliefde schoonzuster en tante, HELENA DORST weduwe van Jacob Martnus Potappel in de ouderdom van 50 jaar en 9 maanden Stavenisse Sint-Annaland Sint-Maartensdijk Wed. M. Potappel-van Haaften Joh. Heijboer P. J. Heijboer-Potappel J. de Graaf J. P. de Graaf-Potappel en kinderen. De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 6 februari 1976 te Stavenisse. Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze geliefde tante, mej. MAATJE VAN ZANTEN op de leeftijd van 86 jaar en 5 maanden Stavenisse Tholen Dordrecht Stavenisse D. Plansoen D. van Zanten J. P. Luijk-van Zanten J. C. Luijk M. M. van Prooyen- van Zanten C. W. van Prooyen Stavenisse, 5 februari 1976 Julianastraat 39 De begrafenis heeft op 9 februari plaatsgehad te Stavenisse. Op 7 februari is te Breezand N. H. plotseling overleden mijn lieve zuster Geertruida de Wlldemoor- van Oudenaarde in de ouderdom van bijna 78 jaar. M. v.d. Meer- van Oudenaarde Sint Annaland Tienhoven 35 Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis zeg ik allen hartelijk dank voor de vele kaarten, fruit en cadeaus. Dank ook aan allen die hun auto's beschikbaar stelden om met mijn ouders te rij den. Lenny Heiboer Sint Annaland, febr. 1976 Raiffeisenstraat 29 Met grote droefheid maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest, hebben wij heden afscheid moeten nemen in het A.B.G. te Bergen op Zoom van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder, JACOBA WILHELMINA ANTHONISSE weduwe van P. C. v. Tlggele op de leeftijd van 87 jaar en 11 maanden. Sint-Maartensdijk Poortvliet W. C Franke-v. Tiggele H. Franke A. W. Geldhof-v. Tiggele M. Geldhof C. W. Slootmakerw. Tiggele J. J. de Rijke-v. Tiggele J. de Rijke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Poortvliet, 6 februari 1976 Deestraat 31 Condoleantieadres: Deestraat 31, Poortvliet,avonds na 7 uur De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 10 februari 1976 Heden heeft de Heere tot onze grote droefheid van ons weggenomen, na een langdurig geduldig gedragen lijden, onze geliefde zuster en schoonzuster, JACOBA WILHELMINA ANTHONISSE in de ouderdom van 87 jaar en 11 maanden. sedert 1962 weduwe van P. C. van Tiggele Sint-Maartensdijk S. Anthonisse-Jasperse PoortvlietCorn. Hage-Anthonisse Bergen op Zoom m. v. d. Berg-Anthonisse Poortvliet M. Anthonisse Corn. Anthonisse-Gakeer H. Anthonisse D. Anthonisse-v. d. Hoek G. Anthonisse-Moerland M. Moerland J. Anthonisse-Voshol M. Voshol Amsterdam p, Anthonisse-Wagenaar A. Wagenaar Poortvliet, 6 februari 1976 Heden overleed in het Algemeen Burger Gasthuis te Bergen op Zoom, onze lieve grootmoeder en over grootmoeder, JACOBA WILHELMINA ANTHONISSE weduwe van P. C. v. Tiggele in de ouderdom van 87 jaar en 11 maanden. St. Maartensdijk St. Annaland St. Maartensdijk Hansweert Poortvliet Ouddorp Poortvliet St. Annaland Koos en Adam Pie en Adriaan Coba en Piet Jo en Maatje Corrie Nelly en Bram Corrie en Theo Piet en Coba Coba en Piet Ria en Chiel Wim en Maatje Joke en Rien Piet en Willy en achterkleinkinderen Poortvliet, 6 februari 1976 (Dankbetuiging) Daar het ons onmogelijk is om ieder persoonlijk te bedanken voor de zeer vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn zeer geliefde man en onze zorgzame vader, grootvader, schoonzoon, broeder, zwager en oom, PIETER JOHAN POTTER betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam, Mevr. C. H. Potter-Heljboer en kinderen Poortvliet, februari 1976 Molenstraat 23 Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de vele blij ken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde oom, de heer Hubrecht Hoek betuigen wij u onze oprechte dank. Inzonderheid dr. v. d. Eist voor de medische hulp aan hem bewezen. Namens de Fam. M. Potappel-Hoek Stavenisse, feburai 1976 Pr. Bernhardstraat 8 Mede namens onze kinde ren, klein- en achterklein kinderen betuigen wij onze oprechte dank voor het meeleven tijdens het kort stondig ziekbed en na het overlijden van onze geliefde vader, groot- en overgroot- vader D. A. Scherpenisse 1 In het bijzonder dank aan het personeel en de direc trice van het bejaardente huis „Sint-Maartenshof" voor de liefdevolle verple ging- Familie den Engeisman- Scherpenisse Sint-Maartensdijk, febr. 1976 Heden behaagde het de Heere plotseling uit ons midden weg te nemen, mijn innig geliefde man en der kinderen zorgzame vader, grootvader, broeder, zwager en oom WILLEM MARINES KLOET echtgenoot van Jacomlna Martina Franke op de leeftijd van 55 jaar en 3 maanden Sterke de Heere ons in dit verlies Tholen Sint-Maartensdijk Tholen J. M. Kloet-Franke D. J. Dorst-Kloet J. P. Dorst J. W. Kloet W. Kloet-Bijl en Kleinkinderen Tholen, 9 februari 1976 Simon Lindhoutstraat 10 geen bloemen, en geen toespraken De begrafenis zal plaats hebben D.V. heden donder dag 12 februari op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur. Voorafgegaan door de rouwdienst in de aula, die aanvangt om 13.30 uur. Heden nam de Heere plotseling van onze zijde weg onze broer, zwager en oom, WILLEM MARINES KLOET in de ouderdom van 55 jaar en 3 maanden M. W. Kloet M. S. Kloet-Stoutjesdijk W. Kloet- v. Poppel Rien en Herman Sint-Maartensdijk, 9 februari 1976 Met grote ontsteltenis geven wij kennis van het plotseling overlijden van De heer W. M. KLOET Concierge aan de school voor L.H.N.O. Oesterschelp" te Tholen. "De Zijn grote plichtsbetrachting en de goede samenwerking zullen in onze herinnering blijven. Namens het Bestuur van de Z. L. M. Ir. D. Luteijn, voorzitter Mr. J. Oggelmans, sekretaris Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze concierge De Heer W. M. KLOET Direktie, leerkrachten en leerlingen van de school voor L.H. N. O. "De Oesterschelp" Simon Lindhoutstraat 1 Tholen, 9 februari 1976 Diep getroffen geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze conciërge, Dhr. W. M. KLOET Beheers- Oudercommissie van de L.H.N.O. school „De Oesterschelp" te Tholen. Februari 1976 Mede namens mijn man en kinderen zeg ik alle familie, buren, vrienden en kennis sen hartelijk dank voor de vele kaarten, bloemen en het fruit dat ik mocht ontvan gen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. Mevr. P. J. Heijboer- Potappel Sint Annaland, februari 1976 Zuidstraat 31 Voor de vele kaarten, bloe- |men en het fruit, dat ik tij dens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst mocht ontvangen, alsmede aan hen die hun auto beschikbaar stelden, betuig ik mijn hartelijke dank. C. Tichem Sint Philipsland, februari 1976 Eendrachtsweg 6 Mede namens mijn vrouw en kinderen zeg ik alle fami lie, buren, vrienden en be kenden hartelijk dank voor het medeleven tijdens mijn ziekte, mijn verblijf in het Ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. J. C. Bos Tholen, februari 1976 Regentessestraat 37 Uw aanwezigheid, bloemen, gelukwensen en geschenken maakten onze verloving tot een onvergetelijke dag. Hiervoor onze hartelijke dank. Plony Aarnoudse, Oud-Vossemeer Louis Vroegop, Tholen Februari 1976 GRONDEXPLOITATIE BOUWBEHEER BOUWPROMOTORS vraag bij aanschaf van eerst voorlichting bij 1 Sint Annaland

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 3