SCH00NH0UDSTER Aan de inwoners van het stadje Tholen gemeente tholen gemeente tholen gemeente tholen Donderdag 8 januari 1976 EENDRACHTBODE 3 DIMME ABRAHAM SCHERPENISSE 3* VERKOPING Bü INSCHRIJVING TE SINT ANNALAND Notaris Mr. W. Loof te Tholen is voorne mens ten verzoeke van mejuffrouw H. Bruijnzeel te Sint-Annaland bij inschrijving te verkopen EEN PERCEEL BOUWLAND, (geploegd) aan de Weg van Kodde/Bruijn- zeeldreef te Sint Annaland, gemeente Tho len, sectie H nummer 169 gedeeltelijk, groot ongeveer 1.46.50 ha. Te aanvaarden in eigen gebruik bij de beta ling der kooppenningen. Ploegen is voor rekening van koper. Inschrijvingsbiljetten in te leveren ten kantore van genoemde notaris, uiterlijk dinsdag 13 januari 1976 des namiddags om 4 uur. Nadere inlichtingen ten kantore van ge noemde notaris te Tholen, Hoogstraat 15, (01660-2254) De burgemeester der gemeente Tholen maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22, tweede lid van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 9 januari 1976 voor een ieder ter sekretarie dier gemeente, Markt 1 - 4 te Sint- Maartensdijk, ter inzage ligt het besluit van de raad der gemeente Tholen van 15 december 1975, waarbij wordt verklaard, dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de 'volgende gebieden: a. Stoofstraat te Poortvliet; b. Burgemeester van Berchemstraat te Tholen. De begrenzing van genoemde gebieden staat aangegeven op de bij bovengenoemd besluit behorende en als zodanig gewaarmerkte tekeningen. Sint- Maartensdijk, 8 januari 1976 De burgemeester voornoemd, C. J. Moerland, wnd. NED. STAATSLOTERIJ St. Annaland Tholen St. Philipsland A. M. C. BORGHOUTS— KLAASEN VERKOPING TE SINT- MAARTENSDIJK NOTARIS MR. W. LOOF TE THOLEN (tel. 01660 - 2254) is voornemens ten verzoeke van zijn opdrachtgever krachtens art. 1223 B.W. op dinsdag 13 januari 1976 des n.m. om 2 uur in de zaal van het café van dhr. P. J. van Houdt aan de Noordpoort 8 te Sint- Maartensdijk in het openbaar te verkopen: HET HUIS MET GARAGE EN ERF (geplaatst op monumentenlijst) te Sint- Maartensdijk, Markt 55, Sectie G 1437, groot 4.15 are. Te bezichtigen zaterdag 10 januari 1976 van 10 - 12 uur. Te aanvaarden in eigen gebruik bij betaling der koopsom Nadere inlichtingen ten kantore van notaris Mr. W. Loof te Tholen, Hoogstraat 15. GEMEENTE SINT PHILIPSLAND BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Sint Phi lipsland maken bekend dat het met ingang van 1 januari 1976 is toegestaan huisvuil aan te bieden in plastic zakken van eigen keuze, mits deze stevig en van ongeveer gelijke grootte als de huidige zijn. Het gebruik van de van gemeentewege ver strekte huisvuilzakken is met ingang van die datum niet meer verplicht. Sint Philipsland, 8 januari 1976 BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen roepen sollicitanten op naar de betrekking van in tijdelijke dienst van het gemeentehuis in de kern Sint- Maartensdijk. Bezoldiging op 21-jarige leeftijd 504, bruto per maand, exclusief vakantietoelage. Sollicitaties in te dienen bij burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1 - 4, te Sint-Maartensdijk binnen tien dagen na verschijning van dit blad. BEKENDMAKING ONDERHOUD GRAVEN Burgemeester en wethouders van de gemeente Tholen brengen ter kennis van alle belanghebbenden, dat het onderhoud van graven en van de daarop geplaatste voorwerpen op grond van de „Beheersver- ordening begraafplaatsen" van gemeente wege geschiedt tegen betaling van het daar voor verschuldigde recht. Ter uitvoering van deze bepaling zal met ingang van 1976 alle onderhoud van graven en daarop geplaatste voorwerpen, voorzover het de algemene begraafplaatsen betreft, door de gemeente worden verzorgd. Aan de belanghebbenden op de graven zal een aan- salgbiljet worden toegezonden ter betaling van het verschuldigde recht. Door particu lieren mogen geen werkzaamheden meer worden verricht voor het onderhoud van graven of graftekens. Sint-Maartensdijk, 2 januari 1976 Burgemeester en wethouders voornoemd, De burgemeestér, J. E. van Boeijen De sekretaris. T. C. Benou WEDUWNAAR, FANCY-FAIR Het is de meesten Uwer ongetwijfeld bekend, dat, doordat Tholen steeds groter wordt, mijn praktijk de laatste tijd te druk is geworden. Dat ik daarom dokter Mellema heb aangetrokken, weet U ook al Per 1 februari 1976 hopen wij in maatschapsverband te gaan samenwerken. Hoewel die samenwerking zo maximaal mogelijk zal worden, is het vanaf ie om óf bij dokter Melle zijn (ook particulieren). die datum voor U nodig om óf bij dokter Mellema óf bij mij ingeschreven te Voor het werk is het noodzakelijk, dat wij beiden ongeveer evenveel patiënten zullen hebben. Pas dan kan een optimale behandeling mogelijk zijn. Daarom moet er een verdeling gemaakt worden. Om dit mogelijk te maken, stel ik U voor, dat de gezinnen, wier achternaam (hoofdbewoner) begint met de letters A tot en met J by my blijven en dat de overige (van K tot en met Z) bij dokter Mellema worden ingeschreven Vanzelfsprekend kunnen en willen wij U hiertoe niet dwingen. Mag ik het zó stellen alleen diegenen, die het met de hierboven voorgestelde indeling beslist niet eens zyn, kunnen onderstaande strook invullen en opsturen naar de arts van hun keuze. Alle anderen hoeven niets te doen Na veertien dagen sluit de inzendingstermijn van de strookjes. Daarna wordt door onze administratie aangenomen, dat U gekozen hebt. Voorzover nodig wordt dit door ons ook aan het ziekenfonds doorgegeven, dat daarna de overschrijving regelt. Ik moge U wel dringend vragen zich zoveel mogeiyk aan het bovenstaande voorstel te houden. Nogmaals: alleen bij praktijken van ongeveer geiyke grootte kunnen wij U fret best behandelen. •Daar wij op vele terreinen zoveel mogelijk zullen gaan samenwerken (vakanties, avond- en nachtdiensten, cursussen, enz.) zal het zo zijn, dat U, door de ene arts te kiezen, ook een beetje de ander tot huisarts krijgt. Vanaf 1 februari 1976 houdt dokter Mellema praktijk op het adres: Julianastraat 95/97 telefoon 2377. Ons beider spreekuur zal vanaf die datum alleen na telefonische afspraak bezocht kunnen worden, behoudens echte spoedgevallen. Afspreken tussen 8 en 9 uur iedere werkdag Spoedgevallen tussen halfacht en acht. Na 1 februari 1976 vervalt het nummertjessysteem. Th. A. Bos Ondergetekende adres Part./MZB No. is het met de genoemde regeling niet eens en wenst na 1 februari 1976 als huisarts (handtekening) Blij en dankbaar gaven wij U kennis van de ge- boorte van ons zoontje JAN P. C. Burgers M. P. Burgers- de Haas Sint Annaland, 24 december 1975 Hoenderweg 48 j Op oudejaarsavond 1975 werd ons zoontje i en broertje geboren, die wij de naam geven: Johannes Jacobus ANCO P. A. Fase J. M. Fase- v. d. Griek Johan Kees Sjaak Sint Annaland, Julianastraat 23 Thijs Fase en Lucy Kllppel gaan trouwen op vrij- dag 16 januari 1976 om 14.30 uur in het stadhuis te Tholen. De Kerkelijke inzege ning zal plaats vinden om 15.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Oud-Vossemeer, door de weleerwaarde heer Ds. G. J. Voortman. Sint-Annaland, Julianastraat 38 Oud-Vossemeer, Molenweg 14 december 1975 Receptie van 19.30 - 21.00 uur in het Dorpshuis te Sint- Annaland. Wij gaan wonen: Prins Mauritsstraat 25, Oud-Vossemeer. lp D.V. 18 januari hopen onze lieve oom en tante J. C. Baay en T. Baay - Riedjjk hun 25 jarige echt- vereniging te gedenken. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is onze wens. Wilma en Kees Ineke Marian Jan Gerrie Zij houden hun receptie op 20 januari '1976 van 20.00 tot 22.00 uur in het Herv. verenigingsgebouw "De Wingerd", ingang Regentessestraat te Tholen Voor de zeer vele goede wensen die wij bij de Kerst dagen en de jaarwisseling ontvingen, zeggen wij hartelijk dank. Wederkerig wensen wij u allen een gezegend en een voorspoedig 1976 toe. Fam. M. Post-Poot Barneveld, januari 1976 Hackfortlaan 10 De heer en mevrouw Bos-Wejjburg zeggen langs deze weg har telijk dank voor de vele goe de wensen voor 1976, die zij mochten ontvangen. Wederzijds bieden zij gaar ne hun beste wensen voor het nieuwe jaar aan. Tholen, januari 1976 Molensingel la Wij danken allen die ons hun beste wensen deden toekomen en hopen dat het ook voor u een gelukkig 1976 mag worden. Dhr. en Mevr. van der Bei-Bos Sint Maartensdijk, jan. 1976 De oud-burgepieester van Sint Annaland en Mevr. Baas-Kemp danken hartelijk voor de ontvangen nieuwjaarswen sen en bieden gaarne weder kerig de hunne aan. Sint Annaland, januari 1976 Tot onze grote droefheid is onverwachts van ons heengegaan onze geliefde moeder, groot- en over grootmoeder WILLEMINA ENGELINA DEURLOO-QUIST weduwe van W. Deurloo in de ouderdom van jaar Tholen Granum (Canada) Dmuiden 's-Heer-Abtskerke Tholen Vlissingen C. Deurloo M. Deurloo-Schot Chr. Deurloo R. Deurloo-Willemsen J. Deurloo L. E. J. Deurloo-Bogaard P. Deurloo J. Deurloo-v. d. Berge A. Deurloo T. Deurloo-Goedegebuure H. W. Deurloo A. Deurloo W. Deurloo-Roukema klein- en achterkleinkinderen Tholen, 3 januari 1976 Verbrandestraat 20 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 7 januari j.l. op de algemene begraafplaats te Tholen om 14.00 uur, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula. Prins Bernhardstraat, om 13.30 uur. Bij het beëindigen van ons bedrijf zeggen wij langs deze weg hartelijk dank aan klanten en relaties voor het jarenlang genoten ver trouwen. A. Kloet Schoen-en Zadelmakerij Poortvliet januari 1976 Rozemarijnstraat 2 Fam. B. AARNOUDSE wenst familie, vrienden en kennissen een gelukkig nieuwjaar Sint-Annaland Anna van Bourgondiëstraat 3 Heden overleed na een langdurig smartelijk lijden onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader, de heer JAN VAN DERREEST echtgenoot van Maatje Hendrika Stoutjesdijk op de leeftijd van 78 jaar Stavenisse; M. H. v.d. Reest- Stoutjesdijk J. J. Beeke- v.d. Reest J. J. Beeke Wim en Rikje.Jan J. P. v. d. Reest D. P. v. d. Reest-Overbeeke Jan les Matty Rotterdam: p. J. v. d. Reest G. v. d. Reest- v. Ast Marja Ellen Monique Peter Stavenisse, 30 december 1975 Molendijk 22 De begrafenis heeft plaats gevonden op vrijdag 2 januari des n.m. 2 uur, vanuit de Ned. Herv. Kerk. Heden is van ons heengegaan onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder ADRIAN A CORNELIA VAN DE VELDE gehuwd geweest met Jacob Hendricus Hage in de ouderdom van ruim 93 jaar Scherpenisse: C. M. van Doom-Hag| A. L. G. van Doom J. Hage M. F. Hage- Slager Veenendaal: I- K. Hage T. E. Hage- Stoorvogel Scherpenisse: M. S. Hage Klein- en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 30 december 1975 Alg. Burger Gasthuis Correspondentie- adres; Kerkstraat 14, Scherpenisse. De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op zaterdag 3 januari 1976 te 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Scherpenisse, vanuit het Holland Huis, Laban Deurloostraat 28 Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen, na een langdurig geduldig gedragen lijden, zacht en kalm, mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder MAATJE WILLEMINA DE HAAN echtgenote van M. A. Carol op de leeftijd van 68 jaar en 9 maanden Mijn ziel is immers stil tot God Psalm 62 Sint-Maartensdijk; M. A. Card Goes; J. A. Dijkshoorn- Carol J. Dijkshoorn Jan Dijkshoorn en Willy Slager Marianne Dijkshoorn Sint-Maartensdijk; J. P. van Ast- Carol G. A. van Ast Piet van Ast en Anita v.d. Heiligenberg Wilma van Ast Geen bloemen Sint- Maartensdijk, 3 januari 1976 Oostvest 41 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 7 januari j.l. te 14.00 uur vanuit gebouw "Calvijn". Heden nam de Heere nog geheel onverwachts van onze zijde weg, onze geliefde vader, groot- en overgrootvader de heer weduwnaar van Willemina Brouw eerder weduwnaar van Helena Aaltje van 't Hof in de ouderdom van 90 jaar en 2 maanden Sint- Maartensdijk J. A. den Engelsman- Scherpenisse H. J. den Engelsman P. D. den Engelsman R. den Engelsman-Riedijk Heidie A. W. Opree- den Engelsman M. C. Opree Perry Collinda Carlo Hansweert h. w. Duinkerke- den Engelsman G. Duinkerke Sint-Maartensdijk, 3 januari 1976 Bejaardentehuis "Sint-Maartenshof', Bloemenlaan 2 De begrafenis heeft plaatsgehad op woensdag 7 januari j.l. om 11.30 uur vanuit "Sint-Maartenshof Enige en algemene kennisgeving Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve pappa, opa, broer en zwager JAN HENDRIK OOSTERLOO op de leeftijd van 64 jaar Delft: A. J. Oosterloo- Kamhoot Lelystad: Justine van Willigen-Oosterloo Henk van Willigen Liesbeth Joost Mark Delft: Marianne Gosselaar - Oosterloo Hylkia Leidschendam: H. L. Oosterloo Delft: T. Oosterloo Woubrugge: C. J. Kamhoot D. Kamhoot-Maasdam Delft, 29 december 1975 Oude Delft 46 De crematie heeft heden 2 januari in stilte plaatsgehad. Heden nam de Heere nog onverwachts van onze zijde weg, in het ziekenhuis "Lievensberg" te Bergen op Zoom, mijn innig geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader de heer MARINUS CORNELLS GOUDZWAARD echtgenoot van Maatje Jozina van Oudenaarde op de leeftijd van bijna 78 jaar Poortvliet; M. J. Goudzwaard- van Oudenaarde Sint-Maartensdijk; J. M. Hengstmengel- Goudzwaard J. Hengstmengel Poortvliet; M. M. Goudzwaard W. J. Goudzwaard- Hage M. C. Mol-Goudzwaard M. Mol A. Goudzwaard A. Goudzwaard- van Tiggele klein- en achterkleinkinderen Poortvliet, 1 januari 1976 Paasdijkstraat 51 Geen bloemen De begrafenis heeft plaatsgehad op dinsdag 6 januari j.l. om 2 uur vanuit 't Ouwe Raed'uus Heden nam de Heere nog onverwachts van ons weg in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom onze geliefde groot- en overgrootvader, de heer MARINUS CORNELLS GOUDZWAARD echtgenoot van Maatye Jozina van Oudenaerde op de leeftijd van bijna 78 jaar St. Maartensdijk Tholen Poortvliet Poortvliet, 1 januari 1976 Paasdijkstraat 51 Adri en Nel Jolanda, Lian en Sjaak Rinus Ineke en Bram Richard Addy en Peter Petra Op 1 januari overleed onze lieve opa Mar in us Cornells Goudzwaard op de leeftijd van bijna 78 jaar Zijn nagedachtenis zal altijd bij ons blijven. M. C. Goudzwaard L. C. Goudzwaard- Anthonisse Hans Goudzwagjd Marjo Goudzwaard Poortvliet 1 januari 1976 Voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus ont vangen bij onze 35-jarige huwelijksherdenking, zeggen wij mede namens onze kinderen hartelijk dank. Mede door uw belangstelling is het voor ons een onvergetelijke dag geworden. J. Hage M. F. Hage- Slager Scherpenisse januari 1976 Heden is van mij heen gegaan, mijn lieve moeder Johanna Slootmaker weduwe van Johannes Kramer in de ouderdom van bijna 98 jaar Mede namens de fami lie, M. Kruithof-Kramer Tholen, 5 januari 1976 Ten Ankerweg 84 De begrafenis zal plaats hebben vandaag donderdag 8 januari op de algemene begraaf plaats te Tholen. Voor de vele blijken van deelneming ons betoond na het plotseling overlijden van mijn zorgzame man en onze onvergetelijke vader en opa Engel Johannes van der Male betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: M. J. van der Male- Polderman Sint Annaland, januari 1976 Tienhoven 33 Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis zeg ik allen hartelijk dank voor het medeleven kaarten, bloe men en fruit die ik ontvan gen heb. Mej. C. van DUke Sint Philipsland, jan. '76 Wilhelminastraat 1 Hierbij willen wij u hartelijk dank zeggen voor de be langstelling die u toonde voor en op onze trouwdag De vele goede wensen en cadeaus hebben deze dag voor ons onvergetelijk ge maakt. Graag willen wij van deze gelegenheid gebruik maken om u een goed en voorspoe dig 1976 toe te wensen. Kees Droogers Ineke Droogers- de Groen Oud-Vossemeer, januari 1976 Sekr. Rijstenbilstraat 7 Enige en algemene kennisgeving Het is mij niet mogelijk iedereen hartelijk te bedanken voor het mede leven tijdens mijn verblijf in en thuiskomst uit het ziekenhuis te 's Hertogenbosch. Iedereen hartelijk dank voor de kaarten, bloemen, kerst stukjes, fruitschalen, ook namens mijn man, kinderen en familie Mevr. W. E. van Haaften Tholen januari 1976 Parksingel 52 Langs deze weg willen we ieder bedanken voor de goede wensen voor het nieu we jaar en wederkerig de beste wensen aanbieden, mevouw en dokter Menger en familie Sint Philipsland, jan. 1976 Voorstraat 15 Iedereen die heeft meege holpen om onze verloving tot een onvergetelijke dag te maken, zeggen wij hartelijk dank. Coby v.d. Reest en Bram Quist Anna Jacobapolder januari 1976 Voor de vele blijken van deelneming ons betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, mevrouw Johanna Geertrui de Graafjansens betuigen wij u onze harte lijke dank. Uit aller naam Fam. de Graaf Scherpenisse, januari 1976 DANKBETUIGING Voor de blijken van belang stelling in de vorm van kaarten en geschenken bij ons 25-jarige echtvereniging danken wij ieder hartelijk. C. Overbeke-Polderman en kinderen Scherpenisse, januari 1976 Hartogsweg 1 Voor uw bewijs van deelne ming betoond na het heen gaan van onze geliefde en zorgzame moeder, schoon moeder, groot- en over grootmoeder, Lena Maatje Vlaander-Koppenhol betuigen wij u onze harte lijke dank. Uit aller naam: W. L. Vlaander 's Gravenhage, januari 1976 dokter en mevrouw NOTEBOOM— KLUNE '*s A wensen ieder een gelukkig 1976 en danken allen hartelijk voor de zeer vele ontvangen goede wensen Sint-Annaland januari 1976 Verkoop nieuwe loten 9 jan. Hotel de Gouden Leeuw 19-20 uur 10 jan. Hof van Holland 12 - 1 uur 10 jan. Hotel "de Druivetros" 15 - 15.30 uur Café 't Hoekje 15.30 -16.00 uur. De Collectrice: Lievevrouwestraat 12A Bergen op Zoom Tel. 01640 - 33507 Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, groot- en over grootvader L. Theunbse betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam familie Theunisse Sint Annaland januari 1976 De heer en mevrouw Kugel-Swart wensen allen een voor spoedig 1976 en danken voor de ontvangen goede wensen. Bergen (N. H.) Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw zeg ik U mede namaaes mijn kinderen hartelijk dank. C. Moerland St. Annaland, januari 1976 Cureestraat 12 zonder kinderen op leeftijd, financieel onafhankelijk. Zoekt huisgenote (vrouw of weduwe). Doel: om samen de een zaamheid op te lossen. Brieven onder no. 4117 aan Eendrachtbode Postbus 5, Sint Annaland. Hiermee betuig ik allen mijn hartelijke dank. Dank ook namens mijn man voor het bezoek, de post, bloemen en het fruit en aan degenen die hun auto beschikbaar stel den tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst. C. P. van den Berg-Hage Stavenisse, januari 1976 Kerkstraat 33 Er zijn van de gehouden nog vier prijzen over van enveloppentrekken, op de volgende nummers 1007 roze: Fles wijn 978, roze: Schemerlamp 150, groen: Theeset 897, roze: Limonadeglazen Af te halen bij: E. J. Joppe, Burg. Sluimers- str. 20, Stavenisse

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1976 | | pagina 3