jriramkia Wij wensen u van harte een goede jaarwisseling en een voorspoedig 1976 toe! PLAATSELIJK BELANG OP VOORGROND WAAR EN WANNEER KUNT U TERECHT? Rabobank krijgt eigen boekhoud- bureau Assurantie afdeling in het kantoor te Scherpenisse gevestigd ONS DIENSTEN PAKKET EENDRACHTBODE Dinsdag 30 december 1975 Fusie tussen Rabobanken "Sint Maartensdijk", "Scherpenisse"en "Stavenisse" vandaag een feit! Vandaag is het zover en wordt de fusie tussen de Rabobanken "Sint Maartensdijk", "Scherpenisse" en "Stavenisse" officieel een feit. De drie banken gaan samen een nieuwe toekomst tegemoet als één bank onder de nieuwe statutaire naam: Coöperatieve Raffeisen-Boerenieenbank W.A. gevestigd te Sint Maartensdijk, kortweg Rabobank genaamd. van de heer Ista, die als direk- teur werkzaam was voor de Rabobank "Stavenisse", enkele onregelmatigheden in de dienstverlening optraden. Thans kunnen echter de cliënten weer rekenen op een optimale service. Voordelen Toen eind 1972 de Coöpe ratieve Centrale Raiffei- senbank te Utrecht en de Coöperatieve Centrale Boerenleenbank te Eindhoven met elkaar een fusie aan gingen, lag het voor de hand, dat dit voorbeeld navolging zou vinden bij tal van plaat selijke banken. Als leden van dezelfde organisatie konden zij op deze wijze zo optimaal en efficiënt mogelijk opereren en aldus beter voldoen aan de financiële behoeften van hun leden en cliënten. Zonder meer kan worden ge zegd, dat een schaalvergroting door middel van een fusie enkele belangrijke voordelen biedt. Niet alleen kunnen de kostenstijgingen beter worden opgevangen, ook kan in een groter verband een efficiënte re organisatie gecreëerd. worden Het personeel en de fusie Uitbreiding dienstenpakket Een fusie biedt ook de moge lijkheid meer aandacht te besteden aan een verdere uit breiding van het diensten pakket. Door een concentratie van het personeel kunnen medewerksters en mede werkers zich gemakkelijker specialiseren in één of andere bankdienst, wat weer ten goede komt aan de cliënten. Hoewel de fusie vandaag pas officieel in werking treedt, is er vanzelfsprekend in de afge lopen maanden al heel wat werk verzet. Zo was het onver mijdelijk, dat door de reorga nisatie van met name de samenvoeging van de admini straties en door het vertrek Tijdens de fase van voorberei ding die uiteindelijk de fusie tot doel had, hebben de besturen van de drie banken zich er steeds rekenschap van gegeven, dat de fusie nimmer tot nadeel van de leden of het personeel zou mogen leiden. In nauw overleg met de 13 personeelsleden van de drie banken kon voor elk van hen een passende funktie worden gevonden. Voor de cliënten is het verder van belang, dat alle drie kan toren, respectievelijkMarkt 13 te Sint Maartensdijk, Laban Deurloostraat 1 te Scherpe nisse en Poststraat 5 te Stave nisse, in exploitatie blijven. Nu de fusie is gerealiseerd, heeft de nieuwe Rabobank een balanstotaal van zo'n 57 Kantoor Laban Deurloostraat 1 te Scherpenisse Nu de fusie een feit is, beschikt de nieuwe Rabobank over de volgende kantoren: Sint-Maartensdijk Markt 13 telefoon 01666 - 2753 Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 09.00 -12.30 uur en van 14.00 -16.00 uur Bovendien elke vrijdagavond van 18.30 - 20.00 uur Bejaardentehuis "St. Maartenshof', Bloemenlaan, eens per maand Scherpenisse Laban Deurloostraat 1 telefoon 01666 - 2624 Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 09.00 -12.30 uur en van 14.00 -16.00 uur Bovendien elke vrijdagavond van 19.00 - 20.30 uur Stavenisse Poststraat 5 telefoon 01663 - 319 Openingsuren: maandag t/m vrijdag van 09.00 -12.30 uur en van 14.00 -16.00 uur Bovendien elke vrijdagavond van 18.00 - 20.00 uur Als gevolg van de fusie tussen de drie Rabobanken te Sint Maartensdijk, Scherpenisse en Stavenisse is er vanzelf sprekend ook organisatorisch wel het één en ander ver anderd. Nadat reeds op 1 november van dit jaar de administraties van de banken te Sint Maartensdijk en Stavenisse waren samengevoegd, vond op 1 december j.l. ook een samenvoeging met de admini stratie van de bank te Scherpenisse plaats. Voorts zal de nieuwe Rabo bank een eigen boekhoud- bureau krijgen, dat zal worden geleid door de heren Van den Hoek en Andriesse. miljoen en een spaartegoed van 40 milioen! Het aantal leden bedraagt tenslotte 550. Bestuur en Raad van Toezicht Zowel het nieuwe Bestuur als de Raad van Toezicht werden samengesteld uit vertegen woordigers van alle drie banken. In het bestuur hebben thans zitting de heren G. D. Kloet (Sint Maartensdijk) voor zitter, J. van Beveren (Stave nisse) secretaris en J. L. Noom (Scherpenisse). De Raad van Toezicht bestaat uit de heren L. A. M. Elen- baas (Scherpenisse) voorzitter, L. C. J. Potappel (Stavenisse secretaris en J. A. Priem (Sint Maartensdijk). Kantoor Markt 13 te Sint maartensdijk Mede door de op handen zijnde fusie werd na het ver trek vn de heer Ista bij de Rabobank "Stavenisse" geen nieuwe direkteur benoemd. Terwijl de heer Tack wordt belast met de algemene lei ding van de bank zal de heer Van den Hoek het contact met de cliënten onderhouden. De heer Van den Hoek is dan ook dagelijks te bereiken op het kantoor Laban Deurloo straat 1 te Scherpenisse van 10.00 - 12.00 uur en op het kantoor Poststraat 5 te Stave nisse van 14.00 - 16.00 uur De Rabobank beschikt ook over een eigen assurantie afdeling. Deze afdeling,, die onder leiding staat van de heer W. .A. Donken, is gevestigd in het kantoor Laban Deurloostraat 1 te Scherpenisse. Daar zal men de cliënten gaarne een objectief advies verstrekken over de meest doelmatige verzekeringsvor- men, met de beste dekking, de meest geschikte maatschap pij,aangepast aan de omstan digheden van vandaag en de verwachting voor morgen. Bij welk kantoor u ook cliënt bent of wordt, al onze kantoren bieden een volledige bank- service. Zo omvat ons uitge breide dienstenpakket: vele spaarvormen zoals termijnsparen, "Grijp 5", "De Zilver vloot", "Premiespaar- plan", bedrijfs- en ambtenarenspaarrege- lingen, spaarbusjes enz. girale salarisbeta lingen betaalcheques met betaalpas privérekeningen rekening-courant hypotheken kredieten bedrijfsfinancieringen persoonlijke leningen verzekeringen effectentransacties safeloketten en nachtkluis vakantiereizen reisdeviezen reischeques Evenals voorheen bij de drie banken geldt ook voortaan het devies: "De nieuwe Rabo bank is er voor de gemeen schap in Sint Maartensdijk, Scherpenisse, Stavenisse en omgeving Dat wil zeggen: het geld, dat door diezelfde gemeenschap wordt ingelegd, wordt weer geïnvesteerd in plaatselijke projecten. De heer A. van den Hoek Juist dit op de voorgrond stellen van het plaatselijk belang ziet de direktie van de nieuwe Rabobank als één van de belangrijkste taken. De heer B. S. Tack Direktie Kantoor Poststraat 5 te Stavenisse Overigens wordt de direktie gevormd door de heren B. S. Tack en A. van den Hoek, tot dusver direkteur van respectievelijk de Rabo bank "Sint Maartensdijk" en de Rabobank "Scherpenisse". Advertentie Samen een nieuwe toekomst tegemoet Advertentie t.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1975 | | pagina 4