Finale eilandcup a, b en c pupillen KAA BEE Om misverstanden weg te nemen Ter horst M. de Looze tweede in open schaakkampioenschap B.o.Z. Van je femielje. PROGRAMMA EENDRACHTBODE VLOERBEDEKKING GRATIS GELEGD Fietsdriedaagse Camping Irenehoeve en Oud-Feyenoord speelden 7000 gulden bij elkaar voor Philadelphia Voorsprong Irenehoeve Strafschop in laatste minuut Autobedryf MEDERB.V. 'Mmmmkimmtk M iÉm iinodehuis A-pupillen B-pupillen C-pupillen Eindstand juniorencompetitie Smerdiek 3 kampioen Onderwijzerselftal in topvorm Vriendschappelijk Collecte en giften PAK EVEN UW ZAKBOEKJE zéér mooie regenmantels ook grote maten Donderdag 19 juni 1975 Een aparte bekoring tijdens de boeiende wedstrijd Camping Irenehoeve - Oud-Feyenoord (wie had ooit gedacht Sjakie Swart op het Smerdiekse sportveld te zien voetballen?) vormde de hand tekeningenrace tijdens de rust door de jeugd. Begrijpelijk was bij die jeugd favoriet: Sjakie Swart. Coen Moulijn, Frans Bouwmeester, Eddie Pieters Graafland en arbiter Frans Derks. De humor mag op het sportveld niet ontbreken en enkele streekbewoners zagen met lede ogen aan, dat onze eilandelijke arbiters geen kans kregen om handtekeningen te plaatsen. Er was echter onder die jeugd ook een groep die minder eilandelijke bekendheid had en een clubje supporters aan de lijn kreeg het zover, dat jongeren zich ook spoedden naar grensrechter Toon Gaakeer uit Stavenisse om van hem een handtekening op papier te krijgen. Er was bij verteld dat het een van de beroemdsten uit de sportwereld was. Dat lukte van onze arbiter, die zich in de eerste helft wat nerveus had getoond vanwege de hem toebedeelde hoge functie. Dat laatste mocht de pet niet drukken. De handtekening kwam in alle kalmteop papier, terwijl de groep aan de lijn zich verkneuterde, dat hun Toon er zo was ingelopen. Van je femielje möje 't mèè. ALLE SOORTEN Bosstraat 40 - Tel. 3 43 68 BERGEN OP ZOOM Advertentie IM De Eendrachtrijders uit Oud-- Vossemeer organiseren maandag 23, dinsdag 24 en woensdag 25 juni weer een avonddriedaagse waaraan jong en oud kunnen meedoen. De te fietsen afstand bedraagt ongeveer 25 km. De start is tussen half zeven en zeven uur bij clublokaal Saparow in de Voorstraat, waar ook de finish is. Elke rit heeft een controlepost waar de deel* nemers een stempel in hun routeboekje krijgen. Iedereen die de tocht volbrengt, krijgt een herinneringsvaantje terwijl er voorde oudste deelnemer en de groepen bekers beschikbaar zijn. Inschrijving f 3,50 voor individuelen en 2,50 voor groepen en verenigingen bij clublokaal Saparow in Oud-Vossemeer en G. Vis, Dalemsestraat 19-239 in Tholen. Gezien het grote succes van vorig jaar hebben de Eendrachtrijders goede hoop dat de tweede avonddriedaagse ruime belang stelling trekt. Niet minder dan 34 bedrijven uit Oud-Vossemeer en Tholen hebben de organisatie financieel gesteund. De eerste avond wordt er gefietst richting Poortvliet en Sint-Annaland, de tweede avond richting Tholen, Schakerloo en Sint-Philipsland en de derde avond richting Nieuw-Vossemeer, Lepelstraat, Halsteren en Tholen. Na afloop van de laatste rit worden in club lokaal Saparow de vaantjes en prijzen uitgereikt. Applaus voor voetbalshow Elk jaar zo'n evenement, was zaterdagavond de reactie van menig voetballiefhebber na de spectaculaire wedstrtyd camping Irenehoeve - Oud-Feyenoord, die de Rotterdammers met 34 in hun voordeel beslisten. Deze attractie trok volop publiek en de geesteltyke gehandicapte kinderen op Tholen en Sint-Philipsland werden er volgens de voorlopige cijfers zevenduizend gulden rtyker door. „Een zeldzaamheid", was de enthousiaste reactie van Philadephia-secretarb G. Quaak. „Dit gebeuren is uit de recreatie voortgekomen, zodat wty het geld ook in de recreatieve sfeer voor de gehandicapten zullen besteden. Binnenkort hebben we er bestuursvergadering over", aldus dhr. Quaak. Ook burgemeester J. E. van Booeljen was trots met dit resultaat. HJj was er bl|J mee, dat zovelen zich hadden ingezet voor de minst bedeelden in onze samenleving. Rotterdams burgemeester A. van der Louw bracht hulde aan campingeigenaar H. Hoven uit Stavenisse, die het hele evenement had georganiseerd. Op het uitstekende (de oud-profs waren vol lof over de groene mat) en rijkelijk van reclameborden voorziene sportveld in Sint-Maartensdijk, was er zaterdagavond tegen half acht geen meter meer vrij langs de lijn, toen de muziekvereniging Euterpe met majorettenpeleton en drumband voor de wedstrijd een show opvoerde. Daarna kwamen de ploegen op het veld, eerst Oud-Feyenoord en vervolgens Irenehoeve, die met applaus werden ontvangen. Tenslotte arriveerde ook scheidsrechter Frans Derks met zijn grensrechters Toon Gaakeer uit Stavenisse en Kees Heijboer uit Sint- Annaland. De wedstrijd kon beginnen. Rotterdams burgemeester A. van der Louw zorgde voor de aftrap. In het elftal van Irenehoeve had coach W. van Vossen Azn. uit Sint-Annaland nog een aantal andere spelers ter beschikking gekregen omdat de Ajaxieden Bennie Muller en Tonnie Pronk en Schaaphok van F.C. Amsterdam verstek lieten gaan. Daarvoor waren de Amsterdammers Maarten de Vos (bekend sportjournalist en medewerker van Inter Football) en Melis naar Sint-Maartensdijk gekomen. Piet van Daalen van Smerdiek kon daardoor ook een hele in plaats van een halve wedstrijd meedoen. In de eerste helft liet Oud-Feyenoord voetbaltechnisch al direct zien wat het waard was. Irenehoeve moest het merendeels van de inzet hebben. De Rotterdammers waren veelvuldig in de aanval, maar sprongen bijzonder slecht met hun kansen om. De Irenehoeve - doelman Sjaak van Gelderen weerde zich ook uitstekend bij de talrijke hoekschoppen en de schoten van Frans Bouwmeester en Coen Moulijn. Het campingelftal kon zich af en toe aan de Rotterdamse druk onttrekken en de Amsterdammers Melis en Haverkamp schoten maar net naast. Na 25 minuten werd Eddy Pieters Graafland toch verrast. Maarten de Vos sloeg zich door de minder goede linker, verdedigingsflank van Oud-Feyenoord, zette voor en Melis kopte raak: 1-0. Even later gingen de handen van het publiek weer op elkaar voor een schot van Sjaak Swart, maar Eddy P. G. redde goed. Toch liep Irenehoeve even later toch uit tot 2-0 toen Maarten de Vos in de rechter hoek scoorde. De Rotterdammers lieten het er niet bij zitten en de nog driftig sprintende Frans Bouwmeester verkleinde de achterstand tot 2-1. Nadat een boogbal van Swart op de lat was beland, brak de rust aan. Inmiddels was ook het zonnetje door de grijze lucht gekomen waaruit rond zeven uur nog wat regen was gevallen. Euterpe vulde de rust op met muziek en Frans Derks kwam niet eens van het veld af omdat hij belaagd werd door handtekeningenjagers. Ook Sjaak Swart en Coen Moulijn deelden voor en na de wedstrijd veel foto's en handteke ningen uit aan de Thoolse jeugd. In de tweede helft probeerde Oud- Feyenoord de achterstand weg te werken en dat lukte op fortuinlijke Sjaak Swart(AJAX) was de onbetwiste uitblinker in het elftal van Camping Irenehoeve. Hij zorgde voor goede passes en spectaculaire schoten op Eddy Pieters Graafland, lat en paal, wat het enthousiaste publiek grif deed applaudiseren. Hier Sjaak Swart in een kopduel. DAF-dealer voor Bergen op Zoom e.o. Rooseveltlaan 76 BERGEN OPZOOM Tel. 34646. Na 6 uur 35738 advertentie IM Coen Moulijn wae vorig jaar al van de partij bij de gecostumeerde voetbalwed strijd van Camping Irenehoeve voor de Thoolse gehandicapten Nu gaf hij weer z'n medewerking op de vertrouwde linksbuiten plaats bij OudFeyenoord. Hier is hij in duel met Irenehoeve-speler Theo Fase(WHS). De ruim 1800 toeschouwers in Sint-Maartensdyk zagen geen doelpunt van Coen Moulijn, hoewel hij daar wel kansen voor kreeg. Hij miste echter voor open doel, zoals de hele Rotterdamse ploeg voor rust bijzonder slecht met de kansen omsprong. De druk op het Irenehoeve- doel met schoten en hoekschoppen was echter wel zeer aantrekkelijk voor het publiek. wijze. Nadat eigen pogingen mislukt waren, tikte de W.H.S.'er Theo Fase na een kwartier een voorzet van Coen Moulijn in eigen doel: 2-2. Hij was hierdoor wat aangeslagen, hoewel hij met de Smerdiek-speler Piet van Daalen in de eerste helft goede reddingen had verricht. De totale inzet van Irenehoeve was trouwens wat verminderd, hoewel Sjaak Swart het publiek vermaakte met spectaculaire schoten, o.a. op de paal. Hij was de onbetwiste uitblinker in het camping-elftal. I Nadat Moulijn vlak voor doel een open kans had gemist, zorgde Wim de Kreek met een vliegend schot wel voor een goal: 2-3. Een doelpunt van Herman v.d. Heide werd afgekeurd wegens eén overtreding, maar Bert Kik vergrootte de voorsprong voor Oud-Feyenoord toch nog tot 24. Toen was het de beurt aan Frans Derks, die in de laatste minuut zijn steentje aan de show bijdroeg door Sjaak Swart een strafschop toe te kennen hoewel hij zelf mogelijk meer duwde dan de Rotterdamse verdedigers. Maar goed. de jeugd rende om achter het doel van Eddy P.G. te komen en de penalty in het net te zien verdwijnen: 3- 4. Toen klonk ook het eindsignaal in deze spectaculaire voetbalshow, waarin het enthousiaste publiek twee keer een nta bosstraat 27 bergen op zoom Advertentie IM Zaterdag is in PoortvUet de laatste ronde gespeeld van het Eilandcup toernooi. Dit keer waren op het S.P.S.- terrein de a, b en c pupillen aan de beurt. Winnaars werden Smerdiek a, Smerdiek b en Tholense Boys c. Thol.Boys - S.P.S. 1-0, Smerdiek - W.H.S. 2-1, Stavenisse - Thol.Boys 1-0, Smerdiek - Vosmeer 0-0, Stavenisse - S.P.S. 2-0, W.H.S. - Vosmeer 1-1, Om de 3e en 4e plaats: Vosmeer - Thol.Boys 24. Finale: Stavenisse - Smerdiek 1-2. Eindstand: 1. Smerdiek 2. Stavenisse 3. Thol.Boys. Thol.Boys 1 - Thol.Boys 2 3—0, Smerdiek - W.H.S. 2-0, Vosmeer - Thol.Boys 1 1-2, Thol.Boys 2 - W.H.S. 0- 0, Smerdiek - Vosmeer 2-2, Thol.Boys 1 - W.H.S. 0-3, Smerdiek - Thol.Boys 2 1- 0, W.H.S. - Vosmeer 0-2, Thol.Boys 1 - Smerdiek 0-0, Vosmeer - Thol.Boys 2 4- 0. Eindstand: 1 Smerdiek 2. Vosmeer 3. Thol.Boys 1. Thol.Boys - Smerdiek 0-0, Smerdiek - W.H.S. 1-0, W.H.S. - Thol.Boys 0-2, eindstand: 1. Thol.Boys 2. Smerdiek 3. W.H.S. Tijdens het toernooi werden nog gevonden: blauwe trainingsbroek, ketting met sterrebeeld ram, blauw overhemd en een T-shirt met opschrift camping Gorishoek. 's Avonds na zes uur afhalen bij W. van Haaften, Laban Deurloostraat 36, Scherpenisse. Met de laatste ronde van de Eilandcup krijgt ook S.P.S.-jeugdsecretaris C. van Rossum uit Scherpenisse vakantie, want hij heeft heel wat werk gehad aan de organisatie. De zeer lastige juniorencompetitie in de kring Bergen op Zoom is afgesloten ondanks dat lang niet iedereen eenzelfde aantal wedstrijden heeft gespeeld. De kampioenen zijn bekend, zodat de vele afgelastingen maar gelaten worden voor wat ze zijn. Totaal hebben 2715 junioren en pupillen aan de competitie meegedaan. De Thoolse en Fliplandse elftallen zijn er in geen enkele klasse in geslaagd eerste te worden. De Brabanders waren overal de sterkste. Hoewel de standen veelal een vertekend beeld geven, geven we hierbij de plaatsen van de streekelftallen per klasse: klasse a 1: 5-Tholense Boys 20-19 6. W.H.S. 18-17 8. Vosmeer 19-16, klasse a 2: 5. NOAD 18-21 8. Stavenisse 19-12 10. Thol.Boys 18-7, klasse a 3: 3. Vosmeer 18-27 7. W.H.S. 18-13, klasse b 1: 4. Thol.Boys 19-18, klasse b 2: 6. S.P.S. 17-20 8. NOAD 18-16, klasse b 3: 4. Smerdiek 14-14 5. Vosmeer 16-13, klassec 1:4. W.H.S. 14-16, klassec 2: 8. 5.P.S. 13-11. klasse c 3: 2. Vosmeer 16- 26 8. Thol.Boys 15-8. In de 4e klasse a is Smerdiek 3 nu eindelijk officieel kampioen. De K.N.V.B. kende het kampioenschap toe op grond van een beter doelgemiddelde dan Rozenoord omdat men de competitie niet verder wilde laten uitspelen.Smerdiek had dat zelf nog wel graag gewild om thuis revanche te nemen tegen naaste concurrent Rozenoord, waarvan men in Bergen op Zoom met 2-0 verloor. Dat was de enige Smerdiekse nederlaag in deze succesvolle competitie. Ook de uit wedstrijd tegen S.P.S. 3 wordt niet meer gespeeld. Vanaf het begin heeft Smerdiek 3 met een gezellige ploeg de toon aangegeven. Men had een pracht elftal met een kern van ervaren eerste en tweede elftal spelers en jeugd. Bij de promotie naar de derde klas blijft daar niet veel meer van over, want verschillenden gaan over naar het tweede en eerste elftal. De vijf oudere spelers blijven over om in september de nieuwe competitie te beginnen met een aanvulling van jeugd of voetballers uit Smerdiek 4. dat in de 4e klasse a is gebleven. Dinsdag 10 juni is op het sportveld bij Haestinge een wedstrijd gespeeld tussen de Thoolse ambtenaren (D.T.A.) en een team van Thoolse onderwijzers en leraren. Ondanks het grote leeftijds nadeel (het onderwijzersteam was gemiddeld 10 tot 15 jaar ouder) kon de jeugd het niet van de ouderen winnen. Na een bekeken begin (men liet D.T.A. komen en probeerde dan door snel te counteren tot een treffer te komen) bleek al gauw dat de onderwijzers meer voetbalintellect ten toon spreiden. Toch kwam D.T.A. met 1-0 voor na een goede treffer van Piet van der Vlies. Na een paar minuten maakte Kees van den Hoek gelijk: 1-1. Na een goed opgezette aanval was het kort daarop 1-2 dankzij Frank Kousemaker. De onderwijzers bleven de bal goed in de ploeg houden en ondanks een fel aanvallend D.T.A. ging men met 1-2 rusten. In de tweede helft verwachtte 't vrij talrijke publiek dat de conditie de onderwijzers wel zou opbreken, doch juist het omgekeerde bleek het geval. Met flitsende combinaties en subtiele passes werd het D.T.A.-elftal overrompeld. Het werd na een juweel van een Kousemaker pass 1-3 door v.d. Reydt, 14 door Kousemaker, 24 door Fred Snoep, 2-5 door Gerrit Bril, 2-6 en 2-7 door Kousemaker. Toen geloofde men het wel een beetje en konden de door de grote achterstand wat prikkelbaar geworden ambtenaren nog tot 4-7 komen. Ook wel een beetje door medewerking van de scheidsrechter. Jammer dat in de tweede helft de wedstrijd niet geheel aan z'n doel beant woordde. Het spel is nu over, want de gemeentelijke sportvelden op het eiland Tholen zijn allemaal dicht voor onderhoud. Voor de wedstrijd camping Irenehoeve- Oud-Feyenoord speelden Smerdiek 1 en 2 's middags een vriendschappelijke wedstrijd tegen afdelings eerste klasser Honselersdijk uit Zuid-Holland. De reserves van Smerdiek wonnen met maar liefst 6-1. De wedstrijd tussen de eerste elftallen had een minder plezierig verloop, daar scheidsrechter v.d. Boom de ontmoeting twintig minuten voor het einde bij de stand 4-2 staakte, nadat Sjaak Moerland uit het veld was gestuurd. Tholense Boys raakt Piet Kwist kwijt, die vele wedstrijden in het eerste elftal op het middenveld speelde, maar vanwege z'n werk nu verhuisd is naar Gilze-Rijen. Volgens de officiële over schrijvingen in de K.N.V.B.'er is hij lid geworden van de voetbalvereniging Gilze. half uur had genoten van de acties van Moulijn. Bouwmeester, Swart en de beide keepers. Er werd grif geapplaudiseerd, waardoor er een fijne sfeer was bij dit aantrekkelijke evenement. Iedereen had genoten en de Thoolse jeugd was rijk voorzien met handtekeningen en foto's van Derks, Moulijn. Eddy Pieters Graafland en Swart. Na de wedstrijd was er in de bar van camping Irenehoeve te Stavenisse nog een gezellig samenzijn, waarbij behalve Oud-Feyenoord ook het camping-elftal (behalve de Amsterdammers), de burgemeesters van Rotterdam en Tholen, wethouder C. de Groen uit Dordrecht, de Thoolse wethouders C. J. Moerland en A. J. Scherpenisse met echtgenote, de voorzitters van Smerdiek en W.H.S., V.V.V.-voorzitter J. Priem en de raadsleden L. Kloet en M. van Damme aanwezig waren. Rotterdams burgemeester v.d. Louw dankte Smerdiek-voorzitter A. L. Hage voor de gulle gastvrijheid en bood hem de wedstrijdbal met handtekeningen aan. Ook de Thoolse burgemeester J. E. van Boeijen sprak een dankwoord tot allen die aan het welslagen van dit evenement hadden meegewerkt. Riny van Woerden, coach van Oud- Feyenoord, bood scheidsrechter Frans Derks die regelmatig voor het goede doel door 't land trekt, een Feyenoord vaantje met handtekeningen aan. Oud- Feyenoord stelde tenslotte de reis kostenvergoeding ter beschikking aan Philadephia, waarna organisator H. Hoven jr. de voorlopige opbrengst bekend kon maken. Zaterdagavond waren namelijk nog niet alle gelden van de voor-verkoopadressen binnen. Entree 5247,35, collecte ƒ850,09, giften 503,(in de bar gaven enkele aanwezigen grif honderd gulden) waarna Frans Bouwmeester namens een Bredaas bedrijf het bedrag van 7000 gulden vol maakte. Een Vrijdag 20 juni 1975 9.00 uur: Opening door de Voorzitter de heer M. C. J. Kosten 9.00 uur: Rundveekeuringen. 9.00 uur: Keuring Texels Ras Fokschapen. 10.00 uur: Eindkeuring Kalveropfok- wedstrijd. 10.30 uur: Keuring paarden van de Bond van Paardenfokkers. 13.30 uur: Opening kampioenskeu ringen en défilé bekroonde dieren door de heer W. van Sluijs, Roosendaal. 13.35-14.15 uur: Kampioenskeuring vrouwelijk fokvee. 14.15-14.30 uur: Kampioenskeuring koudbloedpaarden. 14.30-14.45 uur: Kampioenskeuring Stieren. 14.45-165.00 uur: Kampioenskeuring Schapen. 15.00-15.45 uur: Kampioenskeuring groepen Rundvee en prijsuitreiking. 15.45-16.15 uur: Demonstratie best- gaand rijpaard. 16.15-16.30 uur: Demonstratie vier spannen paarden. 16.30 uur: Sluiting door de Voorzitter. 20.00 uur: MUZIEK van AVRO'S TOPPOP in de Amusementshallen van Fa. D. C. Schot, Tholen. ZATERDAG 21 JUNI 1975 9.00-17.00 uur: Concours Hippique voor Landelijke Ruiters. 13.30-13.40 uur: Officiële opening door wethouder A. J. Scherpenisse. 17.30 uur: Auto- en Brommerrally Veiling Scherpenisse. Het geheel wordt opgeluisterd door Muziekvereniging Concordia. 20.00 uur: AMUSEMENTSAVOND in de Amusementshallen van Fa. D. C. Schot. Tholen. Hieraan werken mee: JOHN WOOD- HOUSE. de bekende accordeonist en het Dansorkest ..DE ALPEN ECHO'S" 23.30 uur: SLUITING. Rotterdams reisbureau en touringcar- bedrijf had gratis de bus beschikbaar gesteld aan Oud-Feyenoord. De commissaris der koningin in Zeeland dr. C. Boertien, was verhinderd de wedstrijd bij te wonen omdat hij moest verhuizen van Geldorp naar Middelburg. Ieder die uit de E.B. van 2 weken geleden begrepen zou hebben, dat ds. H. Harkema (voorzitter Philadelphia) 'het in onze streek spelen van voetballers die anders op zondag spelen, zou toejuichen, heeft zijn bedoeling niet begrepen. Wat hij wel toejuicht is dat mensen de opbrengst van door hen zelf georganiseerde evenementen willen afstaan voor het werk van gehandicapte kinderen. Het is een goede zaak dat gezonde mensen tijd en geld over hebben voor de ander die minder bedeeld is, Tholen: di. 8 juli: 19.30 u. raadscommissie r.o., stadhuis za. 21 juni: 14-17- u. judo-demonstratie Hof van Holland Poortvliet: di. 1 juli: 19.30 u. hoorzitting plan d'Ee, in 't Ouwe Raed'uus Stavenisse: di. 1 juli: 19.30 u. alg. verg. Rabobank, Dorpshuis Sint-Annaland: 21/28 juni: herdenkingsweek 500 jaar Sint-Annaland wo. 9 juli: 19.30 u. zaal W. Rijnberg alg. verg. Rabobank Annadacobapolder: do. 19 juni: 19.30 u. hoorzitting in „Ons Dorpshuis" Bergen op Zoom: za. 21 juni: 19 u. Latijnse Hoogmis (Eberlin, Mozart, Bach) in kerk H. Maagd tentoonstellingen in Markiezenhof: t/m 27 juli Potjeslatijn, tot 31 aug. bouwen in Bergen Bergen op Zoom: Roxy: Vol gas met Herbie a.l. do, vr, ma. di 20 u.. za 14m 18.45, 21.15, zo 14. 16. 18.45, 21.15, wo 14 en 20 u. Luxor: Inspecteur Freedie and the bean, 18 j. do, vr, za, zo 20 u. Mijn tante is sexbom. 18 j. za 23.30, zo 16.30 u. Zij noemden hem Platvoet zo 14 u. De Loteling ma, di, wo 20 u. adïertepliqlM Kremerstraat 11-13 - Bergen op Zoom Advertentie IM Het Bergse Jeugdkampioenschap 1975 is helaas weer afgelopen. Zeven ronden lang hebben 37 jonge enthousiaste schaaksters en schakers bewezen dat de schaaksport enorm populair is geworden en dat de vele uren vrije tijd die ook in onze regio door vele mensen aan de opleiding en begeleiding van de jeugdige spelers wordt gegeven, niet tevergeefs is geweest. Met name verdienen o.a. de heren T. Van Maanen van Oud-Vossemeer en P. Reyngoudt uit St. Philipsland veel lof, gastheer B.S.V. en de diverse schauffeurs. In de laatste ronde bewees de Bergenaar Mark de Hoon dat hij de ware kampioen is. Hij rekende af met zijn laatste concurrent, de verrassend goed spelende M. den Braber uit St.-Philipsland. Hierdoor werd de Hoon ongeslagen kampioen. Een zeer sterke tweede werd Michiel de Looze, die echter het geluk aan zijn zijde had bij zijn overwinning op Jack Vaders. Jacky werd hierdoor naar de 5e plaats verwezen, maar ook van hem mag Oud-Vossemeer nog veel verwachten. Derde werd met een half weerstandspuntje meer J. W. Slager voor Kees Heyboer. Beide spelers kunnen op een sterk gespeeld tournooi terug zien. Een extra prijs verdiende Steven de Looze. Deze jonge speler van „8" jaar verzamelde de meeste weer sta ndspunten. De vereniging Oud-Vossemeer deed het tenslotte als vereniging het beste met 4 spelers bij de eerste vijf, 10 bij de eerste 16 en 10 prijswinnaars. Uitslagen 7e ronde. De Hoon - de Braber 1-0/Jack Vaders - M. de Looze 0-1/Vroege - Noordhoek 1-0/- Hubert - K. Heyboer 0-1/Suykerbuyk - R. Heyboer 1-0/Slager - v.d. Jagt 1-0/S. de Looze - Mosch 0-1/Raats - H. Wagemakers 0-1/Onstenk - Jos Vaders 0-1/Keurten - Schoonen 0-1/Konings - Polderman 1-0/Verwijs - Oudenaarde. A 1-0/Berghuis - D. Velthoen 1-O/Bril -/Baks 1-0/Aarnoudse - P. Wagemakeer 1-0/Reijngoudt - M. Velthoen 1-0/Visser - Wolf 1-0/Roos -J. van Oudenaarde 1-0/Burgers vrij. PLAATS in t "O e ca C/1 Z H *-» t/i W O no. naam PUNTEN ij® VI O a O S3 Q. OPMERKING 1 M. DE HOON 7 29'/: Al BOZ KAMPIOEN 2 M. DE LOOZE 6 32 A2 OV 2e prijsalg 3 J. W. SLAGER 6 20'/j BI OV 3e prijsalg 4 K. HEYBOER 6 20 Dl OV le prijs D 5 JACK VADERS 5 30 A3 OV 3e prijs A 6 M. DEN BRABER 5 27'/: Cl SPH le prijs C 7 J. W. HURBERT 5 25'/: A4 BOZ 8 M. SUYKERBUYK 5 23 BZ HALST 2e prijs B 9 J. MOSCH 4'/: 29'/: A5 OV 10 H. WAGEMAKERS 4'/: 21 C2 SPH 2e prijs C 11 R. V/D JAGT 4 28 A6 OV 12 B. A. VROEGE 4 27'/: C3 OV 3e prijs C 13 JOS VADERS 4 23'/: D2 OV 2e prijs D 15 A. DE KONING 4 18 El OV le prijs E 2e prijs E 16 R. HEYBOER 4 18 E2 OV 17 B. NOORDHOEK 3'/: 28 Vi C4 SPH 18 J. VERWIJS 3l/j 27 C5 SPH 19 S. DE LOOZE 3 33'/: 1! B4 OV EXTRA PRIJS 21 M. BRIL 3 28'/: B5 OV 25 M. POLDERMAN 3 23 D6 OV 26 A. AARNOUDSE 3 21 F1 OV le prijs F 27 M. REYNGOUDT 3 16 F2 SPH 2e prijs F 28 A. VAN OUDENAARDE 2'/i 23'/: E3 SPH 3e prijs E 32 P. WAGEMAKERS 2 21 F4 SPH 36 W. BURGERS 1 19'/: E6 OV 37 J. VAN OUDENAARDE 1 17'/: F6 SPH BOZ Bergen op Zoom OV Oud-Vossemeer SPH Sint-Philipsland HALST Halsteren. Een extra prijs gaat naar Steven de Looze daar hij het zwaarste programma blijkt te hebben gehad (zie weerstandspunten). De laatste kolom van opmerking kampioen geeft naast de 3 prijzen algemeen klassement de diverse prestaties aan welke in de poules werden behaald. V. V l

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1975 | | pagina 9