WEEKMARKT ALLE KERNEIM KRIJGEN WONINGEN DEZE WEEK ZEELANDDAM 19 -jarige streekgenoot kwam door val van viaduct om het leven SGP Tholen wil dodenherdenking op zaterdag 3 mei Nationale reserve oefende Y Burgemeester Dreiging aanzienlijk weggenomen Burgemeester J.E. van Boeijen heeft maandagavond in de Thoolse gemeenteraad meegedeeld, dat uit de woning toewijzing 1975 "in ieder geval in alle kernen zal worden gebouwd". "De in de pers gepubliceerde dreiging ten aanzien van de woningbouw is aanzienlijk weggenomen. Er komt een kleine bijstelling, maar in grote lijnen wordt het bouw programma 1975 gehandhaafd", zei de burgemeester. Kleine kernen Procesverbaal voor Drogerij Scherpenisse Werktijdverkorting bij Timpa Tholen Opening Schelde Rijnverbinding PROVINCIALE GRENSWIJZIGINGWIJZIGING WINKELSLUITING KONINGINNEDAG Hoge huurschuld Poging tot heroprichting peloton Tholen/Flipland E. van TUYN Tandarts Het enige nieuwsblad voor de stTeek Tholen en Sint-Philipaland, waarin opgenomen de Thoolse Courant en het Advertentieblad - Postbus 5 - Sint AnnaJand - Telefoon 01665 - .375 Postgiro 12.44.07- Rabobank 30.30.05.556 Verschynt elke donderdag. Abonnementsprys 9,75 per halflaar. Per post 11,50. Losse nummers 0,50. Sluitingsdatum advertenties dinsdagmiddag 16.00 uur Adver tentleprljs 023 per mm btw. Spierinkjes t/m 20 woorden 4,68 Incl. btw. contant, op rekening 5,20 Incl. btw Hoofdredacteur - uitgever G. Hetyboer. Woensdag 30 april: Koninginnedag. De zes en zestigste geboorteaag van onze vorstin wordt gevierd in haar 26ste regeringsjaar. Koningin Juliana werd ook al voor de achtste maal grootmoeder met negen kleinkinderen. Het is nu een omvang rijk vorstenhuis, dat haar grote vreugde biedt en onze vorstin ook van harte wordt gegund. Met de wens van nog gezonde jaren en een goede jaardag. Woensdag Koninginnedag Wemeldingedam-illusie Weekmarkt en middenstandsuit daging Thoolse raad gaf aan proef week markt geen officiële status Discussie rond Slnt-Annalandse recreatiewoningen Eerste steen nieuwe kleuterschool Slnt-Maartensdyk a Dodeiyke val van viaduct kost leven van 19-Jarige gtreekbewoner Thoolse drumband en m^Joretten In het nieuw Aanbesteding te Poortvliet Er ztyn nogal wat collecten Met Tholense Boys en Smerdiek nadert ook WHS degradatieiyn De (landbouw)zon brak door WIE WIL ETEN MOET DE KOK NIET KRENKEN Dit nummer bestaat uit 12 pagina's. Het zit er niet in dat de commissie compartimentering Oosterschelde op Tholen een revolutie ontketent wanneer ze de waarschijnlijk al genomen beslissing van een Oesterdam prefereert boven een Wemeldingedara. Toch bleek het college van b en w en later ook de meerderheid van de gemeenteraad bereid een brief vol steekhoudende argumenten te richten aan het provinciaal bestuur, waarin de voorkeur voor een Wemeldingedam werd ge motiveerd. Het lijkt ons echter evenmin dat het college ervan wakker ligt als die andere beslissing doorgang vindt. De Wemel dingedam zou meegenomen zijn als kortere verbinding met overig Zeeland, mits het daarbij dan zou kunnen blijven. Als daarvan mede het gevolg zou zijn, dat er een hoofdverbinding Noord-Zuid over Thools gebied zou kruisen, zouden de milieu-nadelen wel eens groter kunnen zijn dan de afstandsvoordelen. Dat dit een niet onbelangrijke rol speelt, bleek wel uit het feit dat de gemeente raad in dat opzicht al verdeeld was. In elk geval niet unaniem enthousiast voor de brief. De tijd heeft ook in dit opzicht het gevoel achterhaald. Er was een tijd dat die verbinding op Tholen sterk sprak. Jaren geleden ook behoorde ze tot het wensenpakket van het Provinciaal bestuur, zonder dat de druk van die kant ook bijzonder groot was. Er kwam in elk geval eerder een Zeelandbrug dan een brug Yerseke- Gorishoek. Dat de tijd het gevoel achterhaalde, vindt ook wel zijn oorzaak in het feit dat het Protestantse Zeeland van weleer dezelfde Protestant se Zeeland niet meer is zo min het Katholieke Brabant van weleer nog altijd datzelfde Katholieke Brabant is. Tholen heeft zich al zoveel eeuwen kunnen verzoenen met zijn Brabantse buur, dat anno 1975 de behoefte aan tegenstellingen nauwelijks meer aan wezig is. De behoefte is evenmin groot om nu plotseling wel volledig naar de andere kant te oriënteren. In dat opzicht was de tweekantige liefde ook nooit zo sterk.- Praktisch moest men al zoveel jaren het hoofd naar de Brabantse kant neigen, dat het vuur om wat extra met overig Zeeland te vrijen al gedoofd is. Tholen blijft Zeeuws, daar niet van. Daar kan een Wemeldingedam niet eens meer wat aan toedoen. Noch de Thoolse consument, laat staan de Thoolse middenstand mag klagen over de aandacht die ze in de jongste raadsvergadering kreeg. De proef-weekmarkt, waarvan men buiten Tholen vrijwel geen weet heeft, bracht maandagavond nogal wat raads* tongen in beweging. Voor en tegen werd grondig afgewogen en tenslotte te licht bevonden. Zodra men iets verovert, betekent het wegvallen daarvan vrijwel steeds een verarming. Dat zal zeker de eerste tijd ook wel zo worden ervaren met de week. markt in Sint-Maartensdijk. Wat niet weet, wat niet deert, maar als men het eenmaal weet, kan men ook gemis voelen. In wezen is de weekmarkt, zij het als proef, ontstaan door de midden stand zelf. Al klopten dan wel een aantal marktkooplieden het eerst aan bij het voormalig gemeentebestuur. Een gemeentebestuur dat niet unaniem enthousiast was. Daarvan werd deze week getuigenis afgelegd. Een midden stander is vrijwel altijd een egoist als er zaken aan te pas komen. Moet dat misschien zakelijk gezien ook wel zijn. Feit is, dat men destijds in Sint- Maartensdijk droomde van een streek- functie,(niet alleen bij middenstand) wat geen werkelijkheid werd. Een week- en streekmarkt beantwoordt in wezen dan pas aan zijn doel als het ook een trek pleister is voor bewoners van elders. Als het doel zich moet beperken tot het tegengaan van de trek, is er weinig positiefs uit te halen. Zoals ook iedere week weer sommige van die in aantal toch al beperkte marktkooplieden in Sint-Maartensdijk zich afvroegen of het afstand en moeite nog wel loonde Anderen zullen dit extraatje wel missen. Terecht werd in de discussie duidelijk gemaakt, dat de verantwoordelijkheid van de middenstand niet is afgenomen, nu de proefmarkt geen officiële status kreeg. Als hij er zich met een Jantje- van - Leiden afmaakt, was dat pleidooi tevergeefs. Dan zal hij of zij trouwens ook eerder wrange dan rijpe vruchten plukken van het verdwijnen van de weekmarkt. Als hij en zij de uitdaging echter begrijpt, zal die categorie er met de consument wel bij kunnen varen. Maar dan moet dat reeds vandaag gebeuren. Mogelijkheden zijn er altijd. Kortge leden gaf daarvan de Sint-Philipslandse middenstand nog een goed voorbeeld via een voorjaarsbeurs. Met voor de consument extra(voordelige) aan» Vrijdag hebben burgemeester J.E. van Boeijen, wethouder C.J.Moerland en secretaris T.C. Benou in Middelburg overleg gevoerd over de problemen rond de woningverdeling 1975. De adviescommissie verdeling rijks- steun woningbouw had namelijk per brief bezwaar gemaakt tegen de geplande verdeling van het Thoolse woningcontingent 1975. Er zou niet in alle kernen gebouwd mogen worden, wat de stichting Beter Wonen en de gemeenteraad wel willen. Blijkens de mededeling van de burgemeester kunnen de Thoolse bouwplannen voor 1975 nu in grote lijnen toch nog doorgaan. Het bestuur van de stichting Beter Wonen zal gaan uitmaken wat de kleine bijstelling in de verdeling van 105 woningwetwoningen in de praktijk betekent. Ten aanzien van de particuliere woningbouw (waarvoor 40 premies waren die nu al op zijn terwijl er een lange lijst met aanvragen ligt) zijn er niet direct lichtpunten. In de tweede helft van dit jaar zal pas blijken of de gemeente Tholen nog extra premies krijgt voor particuliere woningbouw, zo vernamen wij nog nader. Inmiddels zijn er premies uit de pot van veertig verstrekt. De burgemeester deelde maandagavond mee, dat op 17 april premie was verleend voor de bouw van twee particuliere woningen in de Koningin Julianastraat in Sint- Maartensdijk. Naar aanleiding van een artikel in het tijdschrift "De Nederlandse gemeente" over "Plattelandsgemeenten slachtoffer van ongenuanceerde ombuiging planologisch beleid - provinciale besturen lopen vooruit op kameruit spraken - geen bezwaar tegen afremming suburbanisatie maar tegen de wijze waarop' ging raadslid Aamoudse nog nader in op de problematiek van de kleine kernen. Hij noemde het een treurige zaak dat de plattelandsgemeenten slachtoffer worden van een ongenuanceerde ombuiging van het planologisch beleid, "de meeste provinciebesturen, gerugge- steund door de rijksoverheid, maken het de kleine kernen steeds moeilijker. Formeel geldt nog steeds de stelling van de tweede nota ruimtelijke ordening, dat de kleine kernen niet meer dan 1% per jaar in inwonertal mogen groeien. Sommige provincies staan alleen de hoofddorpen het opvangen van de natuurlijke groei toe, de kleine kernen moeten het dan nog met minder doen. Wij lazen in 't artikel dat in Vinkeveen slechts woningen gebouwd mogen worden ter vervanging van afgebroken panden, zodat de eigen woning zoekenden grotendeels verwezen moeten worden naar andere gemeenten. In de ogen van de burgemeester van Vinkeveen staat dat gelijk met deportatie. Uit alles blijkt, dat de rijks- en provinciale overheid een beleid voert, waarvan de kleine kernen het slacht offer worden. Dat is voor onze gemeente een ernstige zaak. Onze fractie verwacht van b en w, dat ze al het mogelijke zullen doen om de kleine kernen leefbaar te houden", aldus dhr. Aamoudse. De burgemeester antwoordde dat het provinciaal bestuur van Zeeland een nota in voorbereiding heeft waarin aangegeven wordt wat er planologisch moet gebeuren, vooral wat de kleine kernen betreft. Hij verwachtte dat de gemeenten daarbij inspraak krijgen. "Het college is van plan al het mogelijke te doen om de uitgangspunten van de structuurschets verwezenlijkt te zien", zei de burgemeester. i""i~n" -vu fin- i i «i -n riil Op grond van de Hinderwet, waarbij slechts vergunning is verleend voor het drogen en verwerken van groenvoeder- produkten, is proces-verbaal opgemaakt tegen drogerij Scherpenisse wegens het verwerken van verboden produkten. B en W delen dat mee op schriftelijke vragen van de SGP, CHU, ARP en KVP in de Thoolse gemeenteraad. De stank overlast e.d. is 2 april in de raads commissie bestuurlijke aangelegen heden besproken. Aangezien reeds enkele besprekingen met de directie van de drogerij zijn gevoerd, achten b en w het weinig zinvol betrokkenen opnieuw voor een gesprek uit te nodigen. De recentelijk opgetreden stankoverlast was een gevolg van het feit dat produktën werden verwerkt die niet behoren tot de categorie groenvoeders. In verband met reparatie van een installatie elders zijn tijdelijk verboden produkten verwerkt in de drogerij te Scherpenisse. Voorzover b en w bekend worden nu geen verboden produkten meer verwerkt, terwijl blijkens mede deling van de directeur voor 1975 nog contractuele verplichtingen bestaan op grond waarvan groenvoer zal worden gedroogd. In de nacht van donderdag op vrtydag is in het ziekenhuis te Roosendaal de 19- jarige H. _Z. A. Jasperse uit Scherpe nisse overleden aan de verwondingen die hy na een val van een viaduct had opgelopen. Na familiebezoek in Rotterdam was Henk Jasperse met zijn vriendin, haar zuster en moeder op weg naar huis, toen hij ter hoogte van het viaduct over de Dintel bij Heijningen autopech kreeg. Dat was goed elf uur. De auto, die onderaan het viaduct stond, werd een eind verder geduwd om minder gevaar te vormen voor het verkeer. Terwijl de moeder en zuster naar huis (Steen bergen) waren gelift, zag Henk Jasperse een auto aankomen waarvan hij meende dat die al gestuurd was om hulp te bieden. Om aan te duiden waar hij stond, klom hij over de vangrail van de middenberm om op de andere rijbaan te komen, maar had niet in de gaten dat beide rijbanen op dat punt over een ge scheiden overspanning lopen. Hij stortte naar beneden op een diepte van een elf meter en kwam daar op de Parallelweg terecht. Een zwager van het slachtoffer en de inmiddels ook gearriveerde politie vond het slachtoffer zwaar gewond op de Parallelweg. Onmiddellijk naar het ziekenhuis in Roosendaal gebracht, is de jongeman daar omstreeks kwart over drie overleden. De begrafenis heeft dinsdagmiddag te Scherpenisse plaats gehad. In Scherpenisse, waar vanzelf sprekend iedereen de 19-jarige inwoner kende, was de verslagenheid groot. biedingen, met een gezellige trek pleister, een voor de klant plezierig kopen, een voor de middenstand niet direct onoverkomelijke kosten en op langere termijn een goede reclame. Als zeven kernen op Tholen elke maand om de beurt zo'n beurs in eigen woon plaats organiseren, komen ze zeker niet voor een onmogelijke taak. Komen de consumenten echter wel meer aan hun trekken. Als overheidsbescherming voor een middenstander aanleiding geeft in slaap te sukkelen, helpt de projectie geen zier. De uitspraak van een raadslid kunnen we dan ook volop onderschrijven: een uitdaging. Timpa Foundations B.V. uit Tholen heeft vergunning gekregen om 40 van de 100 werknemers 60% korter te laten werken. Het gaat om personeel van het atelier. De vergunning wordt steeds voor zes weken gegeven en Timpa is nu aan z'n tweede week bezig. Oorzaken van de problemen zijn de verminderde vraag, importen uit lage-loon-landen en het slechte voorjaar na een zachte winter waardoor de kopers thuisgebleven zijn. Timpa hoopt dat de werktijdverkoritng bij 1 periode blijft. Men is er ook trots op, dat men het laatste bedrijf in de foundationsbranche in Nederland is, die nu werktijdverkorting moest aanvragen. Door export en spreiding van bedrijven heeft men nog steeds een gunstige positie ingenomen. Timpa wil er ook alles aan doen om de verkoop weer te stimuleren. Daarvoor heeft men pas een 11 meter lange show wagen gekocht: De Timpa Body Fashion Car. Dit is uniek in Nederland en misschien wel in West-Europa. Met de showwagen worden beurzen en groepen van detaillisten bezocht. Dit nieuwe verkoop systeem is aardig aan geslagen. Timpa heeft nog meer maat - regelen in voorbereiding om de moei lijkheden het hoofd te bieden. „Ala ik goed geïnformeerd ben, wordt de dodenherdenking in Poortvliet niet op zondag 4, maar zaterdag 3 mei gehouden. Is het niet mogeiyk dit In alle kernen te doen?" Deze informatie kwam maandagavond In het kwartaalvragenuurye van het4 SGP raadslid M. van Dyke op tafel ln het Thoolse stadhuis. Burgemeester J. E. van Boeyen antwoordde dat hieromtrent advies is gevraagd aan de kerken, waarna het college van B. en W. het verder zal bespreken. Uiteraard zal dat antwoord er dan wel snel moeten zyn, wil het nog zin hebben. De heer Van Dijk had er nog de vraag aan toegevoegd of er zwaarwegende argumenten waren om aan de eerbiedi, ging van het vierde gebod en de wens van ongetwijfeld velen van onze bevolking voorbij te gaan, nu de her denking voor zondag 4 mei staat aangegeven. Hij zou daaromtrent ook wel graag de mening horen van de andere raadsleden. De voorzitter had niet de indruk, dat in alle kernen aan die herdenking wordt gedaan. Hiervan was hem althans in vorige jaren niets gebleken, behalve dan in Tholen-stad. Uiteraard worden dan wel in alle kernen op kwart voor acht de klokken geluid en de vlaggen halfstok gehangen van de openbare gebouwen. Het nationale comité heeft in afwijking van vorige keren dat 4 mei op zondag viel thans geadviseerd die 4e mei daarvoor ook te bestemmen. B. en W. hebben de kerken advies gevraagd toen haar bekend werd, dat men in Poortvliet op zaterdag 3 mei De nationale reserve heeft vrydagavond tot zaterdagmiddag een oefening ge houden op het eiland Tholen, met name in de Oud Kempenshofstedepolder by De oefenleiding had ter waarschuwing aan de bevolking tydig een bericht aan de E.B. verstrekt om de inwoners in te lichten. Door een vervelend misverstand, is dat bericht in de E.B. van 17 april echter niet geplaatst vanwege ziekte van de redactie-opmaker op de drukkery en daarby nog een tekort aan ruimte. Onze verontschuldigingen voor dat abuis. De politie stelde nu de campings en enkele polderbewoners nog op de hoogte van de oefening om ongerustheid te voor komen. Naast de parate troepen, wier taak in NAVO verband veel in Duitsland is gelegen, beschikt Nederland voor de landsverdediging over territoriale troepen waarvan de NATIONALE RESERVE deel uitmaakt. Zij hebben o.m. tot taak de beveiliging van voor de samenleving en voor de oorlogsvoering belangrijke objecten tegen sabotage en vijandelijke acties. Oefeningen daartoe worden regelmatig gehouden op weekdagen in de avond uren en gedurende weekends van vrijdagavond tot zaterdagmiddag. de dodenherdenking zal houden. De burgemeester vraagt de fractievoor zitters of ze aan het verzoek van de heer Van Dijke willen voldoen en daarover hun mening kenbaar maken. De woord voerder van de PvdA, de heer P. van Schetsen zei noch bezwaar tegen de zaterdag noch tegen de zondag te hebben voor een dodenherdenking. Als men van hem een uitspraak wil namens zijn fractie, zou hij zeggen dat men zich maar aan de landelijke richtlijnen moet houden. De VVD-fractiewoordvoerder M. van Damme vond het een wat droevige vertoning daarover te moeten gaan bekvechten. „Dat is ook niet de bedoeling", zei de voorzitter. Alleen maar weten hoe u denkt over de dit jaar te houden herdenking denkt op zater dag 3 of zondag 4 mei. „Laat ik me dan evenals de PvdA houden aan de officiële richt lijnen'7, verklaarde de VVD woord voerder. CHU-raadslid J. D. de Korte ■v Reeds in een vroeg stadium van mobilisatie stellen de vrijwilligers van de NATRES zich beschikbaar voor de uit voering van de in hun omgeving gelegen opdrachten. De plaatselijke en provinciale bekendheid van de reservisten vormt daarbij een belangrijke factor. Het Provinciaal Militair Commando hoopt met deze oefening tevens te be reiken dat zich van Tholen en St Philipsland vrijwilligers voor dienstname bij de Nationale Reserve zullen aanmelden, zodat het hier sedert het eind der vijftiger jaren verdwenen peloton weer kan worden opgericht. Hiertoe hebben ex-dienstplichtigen, die nog niet zo lang geleden de dienst hebben verlaten en geen mobilisatiebe stemming hebben, een schrijven ontvangen, waarin vermeld stond dat zij op 18 april om 20.00 uur bij de Oude Thoolse brug contact konden opnemen met de oefenleiding. Deze laatste is in handen van de in Tholen woonachtige le Luitenant J.Mabelis. Ex dienstplichtigen, die voornoemd schrijven niet ontvingen doch geïnteres seerd zijn in de NATIONALE RESERVE, zijn daar ook van harte welkom. zou zich willen conformeren met het advies van de kerken. Als B. en W. het aan de kerken gevraagd hebben, laten we ons dan ook maar bij hun advies aansluiten. Mevrouw J. M. Deurlo-van Broekhoven (KVP) verzekerde geen bezwaar te. hebben tegen een dodenherdenking op zondag, maar als dat voor kerken en kerkdiensten bezwaren mocht opleveren, wil ze zich ook wel bij het advies van de kerken neerleggen. ARP- er W. C. van Kempen zou gezien de be- volkingsstruktuur op Tholen voorkeur aan de zaterdag geven. De raadsvoorzit ter constateert na deze uitspraken nu wel op de hoogte te zijn van de gevoelens van de raad. Het was de heer Van Kempen op gevallen, dat in 'n persbericht over de officiële opening van de Schelde-Rijn- verbinding, Tholen niet lijkt mee te spelen, terwijl toch ook een flink stuk van het kanaal langs deze gemeente loopt. De voorzitter bevestigde dat Tholen niet werd betrokken bij het overleg rond de officiële opening. Dat stelt inderdaad wat teleur. Voor zo'n opening kan weliswaar de accom- Het VVD-raadslid J. L. van Gorsel heeft maandagavond in de raadsvergadering gevraagd of met de kanalisatie van de Eendracht ook de provincie grenzen ge wijzigd zullen worden. De burgemeester antwoordde dat de provinciale besturen van Brabant en Zeeland al overeenstemming hebben bereikt over de grenswijziging. Het zal toch nog wel aanlopen eer het zover is, .aangezien daarover op Haags niveau moet worden beslist. De heer Van Gorsel had ook vernomen, dat 't Rijksmuseum de mogelijkheid biedt om kunstwerken te exposeren in openbare gebouwen. Dat lijkt hem wel interessant, bijvoorbeeld als 'n versie ring voor de dorpshuizen. Men kan een Het Centraal Overleg detailhandel heeft de Nederlandse winkeliers geadviseerd hun winkels op woensdag 30 april na 13.00 uur te sluiten en op maandag 5 mei de gehele dag. Wettelijk mogen de winkels op beide dagen de gehele dag geopend zijn, maar de consument doet er goed aan te be denken, dat dit advies in het algemeen zal worden opgevolgd. Sommige winkels zullen zelfs ook de gehele dag dicht zijn modatie in het geding zijn, maar dat hoeft nog niet te weerhouden bij de programma besprekingen te worden betrokken. De heer Van Kempen hoorde op zijn vraag ook, hoe de waar schuwingsdienst bij gevaarlijk hoog water tot andere polders werd uitgebreid. Nu zijn daarin begrepen alle buitengebieden en in een tweede fase komt men dan toe aan de zgn. binnengebieden. Tenslotte hoorde de heer Van Kempen dat bij de keuze van een brandweerauto ook het personeel wordt gehoord. De heer J. D. de Korte (CHU) infor meerde hoe het thans staat met de huurschuld van bewoners woningwet woningen. De voorzitter antwoordde dat dit een zaak is van de stichting Beter Wonen. Wethouder C. J. Moerland is daarvan voorzitter en die bleek bereid te verklaren, dat die huurschuld nog ongeveer van dezelfde orde is als vorig jaar, namelijk zo tussen de 50.000 en 80.000,—. Er zijn nu wat meer gevallen bij de deurwaarder, verzekerde de wethouder, en dat loopt wel binnen. De heer De Korte wilde ook graag weten of de gemeenschappelijke regeling meting luchtverontreiniging rekening wilde houden met het verzoek van Tholen om in de kosten tegemoet te komen. De voorzitter verwacht wel een brief terug maar geen positief antwoord. jaar bruikleen krijgen en dan weer om ruilen. De voorzitter vindt het een goed idee en zal nader informeren. Raadslid M. A. J. van der Linde (PvdA) had gelezen,hoe beiaardiers in 't kader van het monumentenjaar 1975 carillons bespelen in verschilende oude Zeeuwse stadjes, maar daarbij zag hij Tholen niet op het lijstje staan. Is men daartoe niet benaderd? De voorzitter ant woordde dat dit inderdaad niet het geval is, maar hij zal er wel op atten deren in het provinciaal comité M'75. Ook sneed de heer Van der Linde, hulp verlening aan bij ongevallen op het Schelde Rijnkanaal. De voorzitter ver onderstelde dat hiertoe wel een organi satie zal worden ingeschakeld en hij vermoedt dat het de regionale brand weer (Bergen op Zoom) zal zijn, die daarin een taak krijgt. op Koninginnedag. Van de zijde van de Thoolse midden- standsfederatie en van de midden standsvereniging te Sint-Philipsland vernemen we, dat men zich ook in onze streek in grote meerderheid aan de officiële richtlijn zal houden. In dezelfde week van bevrijdingsher. denking is het ook Hemelvaartsdag. Daarom wijzen onze middenstands organisaties er op, dat in die week de woensdagmiddagsluiting komt te ver vallen. De middag dus voor Hemel vaartsdag. zal op woensdag 30 april Koninginnedag maandag 5 mei Bevrijdingsdag donderdag 8 mei Hemelvaartsdag van 10.00 - 10.30 uur op Hoogstraat 15 in Tholen zijn pijnklachten en spoedgevallen. Voor spoedgevallen of pijnklachten andere tijden bellen 01645 - 388 of 09 3231667262

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1975 | | pagina 1