Plaatselijk nieuws ft "™rmo J-n SINT- GELUK Boekennieuws LACHEN IS MODE PREDIKBEURTEN fè/cimssER -lino S1NT-PH1UPSLAND Kogels als losgeld PAK EVEN UW ZAKBOEKJE EENDRACHTBODE Donderdag 1 augustus 1974 i ANM JACOBAPni nro THOLEN Feest in bejaardesoos Tractor uitgebrand Bejaardenreis TH. A. BOS, Arts Drie maanden celstraf Geslaagd TRICOTAGE Opening tweede hoofdveld 0UD- V0SSEMEER Herbestrating Patrijzenweg Botsing P0LLIE ZOON P0LLIE RUIMT OP! DAT ZEGT ALLES De prijzen, ondanks prijsstijgingen aan diggels Atletiekdebuut Bedrijfsongeval WEDVLUCHTEN SINT-ANNALAND Mutaties bij het onderwijs Oefenwedstrijden WHS SINT MAARTENSDIJK Uitstekende rommelmarkt Lelijke val Bromfietser viel SCHERPENISSE Jeugdsportkampen POORTVLIET SPS hield jaarvergadering De voetbalvereniging S.P.S. haalt elke le dinsdag van de maand, dus nu 6 augustus, oud papier op. De burgemeester van Tholen houdt maandag 5 augustus a.s. GEEN SPREEKUUR Wielrennen Eendrachtru iters CA Astrolonomische navigatie Verbetering en reparatie van uw polyester jacht Wat doe je met me? Robotten in opstand NIET ALLEEN de nieuwe Arendsoog, maar vele jeugdboeken zijn in voorraad bij BOEKHANDEL G. HEIJB0ER Ring 66 Sint-Annaland BRILLEN MAARTENSDIJK Na vier weken vakantie is de bejaarden- soos maandagmiddag in het gebouw in de Brugstraat feestelijk heropend.Dat kwam doordat dhr. en mevr. Quaak - Bolier 55 jaar getrouwd waren. Zij boden veel tractaties aan en enkele be jaarden droegen gedichten voor. Namens de leden en het bestuur van de soos boden de bejaarden bloemen, sigaren en een envelop met inhoud aan het jubilerende echtpaar aan. Voor men er erg in had was het viif uur. Het werd een onvergetelijke middag. Wegens vakantie van dokter Bos wordt niet de eerste, maar de tweede woensdag in augustus ingeënt tegen D.K.T.P. Advertentie IM Op het Oudeland ter hoogte van de Zwarte Trap is maandagmiddag rond half vijf een tractor en een brander van de Fa. Th. Nelen uit Kruisland uitgebrand. De Thoolse brandweer wist verdere uitbreiding te voorkomen. De oorzaak is onbekend. De waterschade op het land was aanzienlijk Het vuur ontstond in de brander waarmee de staarten van zilveruien werden gebrand maar zowel de brander als de tractor werden een prooi van de vlammen. Het bestuur van de bejaardensoos organiseert maandag 26 augustus een reis naar Zierikzee per toeristenboot uit Bergen op Zoom. Vertrek vanuit de haven in Tholen. Tot 9 augustus kan men zich opgeven bij Mej. L. Deurloo Wal 31 Telefoon 550. AFWEZIG van 5 tot 10 augustus.. Waarneming: Dr. Padt, Poort vliet, tel. 01662 - 400 Spreekuur (dringende gevallen) 15.30 uur (halfvier). Boodschappen voor 9 uur s.v.p. Voor weekenddiensten: zie Een- drachtbode. Apotheek blijft normaal ge opend. Advertentie IM De rechtbank in Middelburg heeft de 4$ jarige A.H. veroordeeld tot 6 maanden gevangenisstraf met aftrek waarvan 3 maanden voorwaardelijk met een proeftijd van twee jaar en toezicht van de reclassering. Zoals reeds eerder bericht; eiste de officier van justitie bij de behandeling van deze zaak op 12 juni acht maanden gevangenisstraf met aftrek waarvan de helft voorwaardelijk. Met zijn broer had A.H. een vechtpartij uitgelokt met de Tholenaar C.J. Toen de politie er later bij kwam was A.H. als bestuurder van een personenwagen op J. en op de politieman ingereden die zich ternauwernood wisten te redden. De officier van justitie had A.H. in samen werking met zijn broer geweldpleging ten laste gelegd en een poging om twee mensen van het leven te beroven. De raadsman Mr. P.C. Adriaanse vond dat niet kon worden bewezen dat A.H. aan de geweldpleging had deelgenomen waarbij J. een hoofdwond opliep door een klap van R.H. met een wielsleutel. De raadsman bestreed eveneens dat A.H. de bedoeling zou hebben gehad om J. en de politieman dood te rijden. De rechter zag een wel duidelijke be doeling toen A.H. op beide personen was ingereden en vonniste 6 maanden cel met aftrek waarvan 3 maanden voorwaardelijk. Jos Breker uit Tholen is geslaagd voor het schippersdiploma en het midden standsdiploma. Markt 7 Tholen tel. 575 advertentie IM De wethouder van sportzaken dhr. C.J. Moerland zal zaterdagmiddag om twee uur de nieuwe kleedlokalen van Tholense Boys en het tweede speelveld openen. In de sportzaal aan de Zoekweg is er een officiële bijeenkomst waarna om drie uur de openingswedstrijd volgt tussen vierde klasser Tholense Boys en eerste klasser Arnemuiden. De firma Joh. van Vossen en Zonen uit Sint-Annaland is maandag na de bouw vakvakantie begonnen met de heer bestrating van de Patrijzenweg. Deze vertoonde vele slechte gedeelten. Ook de afwatering wordt gelijk verbeterd. Op de viersprong Molenstraat Raadhuisstraat - Pres. Rooseveltstraat - Corn. Franckenstraat is woensdagavond rond half acht een bromfiets tegen een auto gebotst. De bestuurder, een vakantieganger kwam vanwege het natte wegdek in de bocht op van de Molenstraat naar de Corn. Franckenstraat op de helft waardoor hij tegen de auto van K. van V. botste. De auto had bij het gevaarlijke kruispunt bijna geen snelheid maar toch werd het linker portier flink ingedeukt. De bromfiets was aan de voorkant beschadigd terwijl de duo-passagiere een gescheurde broek een een ver wonding aan haar been oplieo. Oud-Vossemeer - Tel. 01667 365 Profiteert tot 8 augustus advertentie IM. Rien Hommel maakt zaterdag in Goes zijn atletiekdebuut bij de halve marathon van A.V. '56. De oud-eerste elftalspeler van Vosmeer heeft zijn voetbalschoenen omgeruild voor spikes en is lid geworden van de atletiek vereniging Olympia uit Halsteren.Bij. prestatielopen heeft de dertigjarige sportman al goede resultaten behaald terwijl hij ook een gedegen afstand training achter de rug heeft. Tijdens werkzaamheden bij Van Leeuwen Buizen in Zwijndrecht werd Dhr. Jac. Plandsoen dusdanig door een vallende ijzeren balk getroffen dat hij zich onder doktersbehandeling moest stellen. Naast een zware bloeduit storting in zijn rechter voet werd ook een barst in een middenvoetsbeentje geconstateerd. De Zwaluw Oud Vossemeer, 449 duiven St. Ghislain 128 kilometer gelost twee uur Noord Westenwind eerste duif 14.29.35 met 857 meter per minuut laatste duif 1838.11 met 463 meter per minuut. B. Quist 1 50 83 86 111S. Schetters 2 9 51 52 64 65 106; A. Voormeulen 3 5 8 16 17 20 23 34 92 95 97 122 129 148; Jac. Vaders 4 ll 60 66 70 75 81 84 99 100 101 103 128 144; D. Havermans 6 37 563 79 108; D. Vaders 7 12 28 30 56 72 82 112 113; J. Potappel 10 33 36 40 68 69; Comb, van Daalen 13 38 46 53 78 102 120 126 138; P. van de Houten 14 31 43 54 57 96 139 142 145 146; M. de Graaf 15 58 87 135; R. Mosch 18 107 109 123 127; I. Berkeij 19 32 49 55; D. Polderman 21 42 45 47 48 61 62 91 110 117 130 131 150; P. de Wilde 22 25 26 39 59 76 84 118 119 132 147 149; M. Moerland 24 73 74 141; C. Hommel 27 80 124 140; G. Hoek 29 35 7 90 98 115 137 143; M. Speijer 41 44; L. Hoek 67 89 121; C. van Meer 71; J. Egberts 85 125; A. Lindhout 88 93 104 116; D. Lindhout 114 135; A. Douw 105 133 136. Tevens 92 duiven vanaf Corbeil 350 km., gelost 13.00 uur, eerste duif 19.31.35 met 893 meter per minuut laatste prijswinnaar 22.09.25 met 639 meter per minuut. D. Lindhout 1 5; P. de Wilde 2 3 11 12 18; D. Havermans 4 6 14 16 20 21 22; D. Polderman 7 10 15 29 30 31; J. Potappel 8 26; P. van de Houten 9 17; A. Voormeulen 13 23 24; J. Egberts 19; Jac. Vaders 25; M. Speijer 27 28. titiepartner is. Daarom kon deze oefen wedstrijd meer als graadmeter worden gezien, al waren de selecties dan nog wat door de vakanties geteisterd. Bij SSS ontbrak de keeper van het eerste elftal, bij WHS de verdedigers Henk Dijkema en Theo Fase. Het bleet nog wel duidelijk een oefenpanij met een aan beide zijden (maar voornamelijk door SSS) gemiste kansen. De uitslag was 21 in het voordel van de thuis club. Grote krachtsverschillen werden niet duidelijk bij deze tweede klassers. SSS had vorige competitie juist 'n punt te weinig om eerste klasser te worden Het werd Arnemuiden. SSS 2 won op dezelfde uren van WHS 2 met 20 na een goed opgaande gelijke strijd, waarbij het tegenpunt ver diend was door de gasten. WHS 3 wist tegen een SSS 3 combinatie wel de eer te redden, nadat het in de eerste helft wat ongelukkig achter was komen te staan. Het werd 31. WHS 4, de A- jeugd, zag een belangrijk dominerende tegenstander tegenover zich en verloor met 71 op het fraaie Klaaswaalse sportcomplex. Vorige week woensdag had WHS 1 en 2 beide elftallen van Nieuw-Borgvliet op bezoek. WHS had 90 minuten een belangrijk overwicht en scoorde vijf maal. WHS 2 kwam met 20 achter, maar herstelde zich goed en bepaalde de eindstand in eigen voordeel op 53. Dinsdagavond was er nog een oefenpar tijtje tussen een WHS 1 selectie en het eerste elftal van Noad uit Sint-Philips- land. Vooibeide partijen0m iets van het wedstrijdritme te pakken te krijgen. L>e doelpunten deden er minder toe, al kwamen die dan voor rekening van de thuisclub, in elke helft drie. Voor de openbare De Casembroot- school staan met ingang van het nieuwe schooljaar - en datbegintvolgende week - nogal wat veranderingen op stapel. Ver anderingen die al eerder bekend waren door uitbreiding van het leerlingenaan tal, nu echter ook door benoeming van onderwijzer A. Leune elders. Het afgesloten schooljaar verlieten 15 leerlingen het basisonderwijs terwijl er volgende week 22 nieuwe leerlingen worden verwacht. Daarmee - die grens was trouwens al eerder overschreden - komt er ook een vijfde leerkracht aan de Casembrootschool. Benoemd werd dhr. Mast uit Vlissingen. De bedoeling is dat er een semi-permanent houten lokaal bijgebouwd zal worden. Dit is niet meteen te verwezenlijken zodat er nog tijdelijk een ander onderkomen gezocht zal moeten worden. Daarbij is gedacht aan de gemeenschapszaal maar hiertoe is overleg nodig met bestuur en hoofd van de school met de bijbel en goed keuring van de gemeenteraad. Hiermee zijn de veranderingen nog niet op, want inmiddels kreeg dh. A. Leune, die vier jaar aan de openbare school was ver bonden, bericht dat hij is benoemd als hoofd van een nieuwe Prins Alexander school te Wieringerwerf. Deze promotie houdt niet alleen een vacature in aan de Sint-Annalandse school. Maar ook aan de o.l.s. De Rieburch in Sint-Maartens dijk, waar mevr. Leune nu als onder- wijzeres werkzaam is. Zij kreeg eveneens, een benoeming aan een reeds bestaande school te Wieringerwerf.Tenslotte is ook nog vermeldenswaard zij het dat het nu nog geen gevolgen heeft - dat school hoofd dhr. C. J. C. Boot volgende week aan zijn laatste schooljaar gaat be ginnen in verband met het daarna be reiken van de pernsioengerechtigde leeftijd. Dhr. Leune zal per 1 november vertrekken,.zodat men op die datum moet trachten die vakature te hebben vervuld. Aan de school met de bijbel hebben 23 leerlingen de school verlaten en zullen er 21 nieuwe bijkomen. Daar is thans al een vacature vanwege het vertrek van onderwijzer G. Verschelling. Vooor de reeds eerder met ziekteverlof vertrokken onderwijzer C. van Winkelen, die 1 oktober vervroegd gepensioneerd wordt, werd dhr. A. P. Kasse uit Veere benoemd. Een nooit zo plezierige schoolstart wanneer er nog een vacature bestaat. Een vorig jaar al vastgelegd programma deed WHS zaterdag in Klaaswaal het elftal ontmoeten dat straks ook compe- sky De rommelmarkt van de muziek vereniging Euterpe heeft een record bedrag van 6000 gulden bruto opge bracht. Na aftrek van de onkosten betekent dat een netto opbrengst van 4300 gulden. Dit resultaat werd bereikt dankzij de medewerking van de middenstand uit Sint-Maartensdijk Scherpenisse en Stavenisse. Mevr. H. Anthonisse- Van Splunter is zo ongelukkig gevallen dat zij haar been brak Een voorbijganger dhr. N. bood hulp waarna Dr. V.d. Bel een dubbele beenbreuk constateer.de. Operatieve ingreep in het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom bleek nodig. Daar wordt Mevr. Anthonisse nu nog verpleegd. De achttienjarige Corrie de Rijke heeft een hersenschudding opgelopen bij een val met haar bromfiets op de Eerste Dijk. Vermoedelijk raakte ze in een slip van wege het natte wegdek. De ijlings ont boden arts liet haar per ambulance naar huis vervoeren. Een duo-passagiere kreeg geen letsel. De bromfiets werd licht beschadigd. Zestien leden van de voetbalvereniging SPS hebben van maandag 22 tot en met zaterdag 27 juli meegedaan aan de KNVB jeugdsportkampen in Hoek van Holland. Er waren totaal 208 deel nemers. In de voetbalcompetitie verloor SPS 3 wedstrijden terwijl er 1 gewonnen en 1 gelijk gespeeld werd. Bij het volleybal werd geen winst behaald. Van de 150 deelnemers aan het tafeltennis werd Rien van Oudenaarde in de halve finale uitgeschakeld. Het smokkelspel werd gewonnen door Jos Poot. Verdere aktiviteiten waren nog bingo, filmzee- zwemmen en een bosspel. ledereen kreeg een diploma. Beste in de groep van 14-15 jaar was Wim de Viet met 1490 van de 1645 punten. De besten in de groep van 12-13 jaar waren Henry Elenbaas met 1240 punten, Jacco Hage 1265 Jan Hage 1420 en Johan van Tiggele met 1220 van de 1645 punten. Voor Johan Boer verliep het jeugdsport- kamp jammer genoeg wat teleurstellend omdat hij de eerste avond in het prikkeldraad liep. Hij kreeg vijf hechtingen in zijn gezicht. Johan mocht daarna aan geen enkel spelonderdeel meer meedoen. Alles bij elkaar was 't voor de SPS-deelnemers een geslaagde vakantieweek. De vereniging ..Sportclub Poortvliet Scherpenisse heeft maandagavond haar jaarvergadering gehouden met een niet zo grote ledenopkomst. Dat vond voor zitter J. vsn Nieuwenhuijzen toch wel vsoa advertentie IM spijtig, nu er voor SPS in het nieuwe verenigingsjaar weer zo veel te doen staat en men ook niet geheel zonder zorgen is. Dit laatste kwam ook uit tijdens de besprekingen want men zit om te beginnen met belangrijk verdere reizen in de eerste klasse van het afdelingsvoetbal. Reizen naar ondermeer Eindhoven., Den Bosch Raamsdonkveer en ga zo maar door. Een anderhalf uur zelf achter het stuur moeten zitten in de personenwagen en Advertentie IM dan onmiddellijk voetballen om daarna weer anderhalf uur terug te moeten rijden is niet je-van-het. Daarom zal het voor het eerste elftal wel op een bus uit lopen. Dat lo'opt in de papieren terwijl men tot dusver de reiskosten bijzonder beperkte door dat eigen vervoer. Hard nodig zijn dan ook de inkomsten van toto en oud papier inzameling terwijl er een wekelijkse busreisbijdrage van spelers en meereizende supporters gevraagd zal moeten worden. Het bestuur zal dat vervoer nog nader uit dokteren. De financiële uitkomst was dit jaar niet zo ongunstig, al bleek toch de gemeentelijke subsidie doorslag gevend om de eindjes net aan elkaar te kunnen knopen en het tekort van vorig jaar weg te werken met nog een surplus van tweehonderd gulden. Secretaris A.W. De Bruin bedankte als bestuurslid wegens teveel dagelijkse be slommeringen in zijn maatschappelijke functie om het SPS-secretariaat goed te kunnen blijven doen. Nieuw bestuurslid werd dhr. P. Noordeijke terwijl later de functies onderling verdeeld zullen worden. Aan de orde kwam vanzelfsprekend ook de kantinebouw en de aanleg van het tweede sportveld. Ook dat zal de nodige besognes geven. De grondaankopen zijn nu wel geregeld door het gemeente bestuur maar men moet toch nog wachten tot het roven oogst 1974 is om er iets aan te kunnen doen. Toch bestaat het voornemen dit jaar een begin met de kantinebouw te maken. De voorzitter bracht het scheidende bestuurslid de Bruin dank voor het vele werk dat aan het secretariaat is ver bonden en dat hij voor SPS heeft gedaan. Dhr. van Nieuwenhuijzen verwachtte in elk geval van alle leden volle medewerking om het gestelde doel te bereiken. Hij hoopte voorts op een prettig sportseizoen in de nieuwe klasse. Na zijn elfde prijs in Oud-Vossemeer reed Bram Geense mee in de ronde van Schijf. Van de 90 gestarte renners bleven er maar 18 over van wie Bram dertiende werd. In Biervliet werd Bram Geense vijfde achter winnaar Toine van de Bunder, die de overgebleven achttien renners op een ronde achterstand had gereden. Op het concours Hippique te Halsteren behaalde D Vermaas uit Sint- Maartensdijk met Generaal in de klasse L dressuur een derde plaats. Een andere deelnemer van de Eendrachtruiters A. C. Geluk uit Oud- Vossemeer, behaalde met Athleta een tweede plaats in de klasse M 2 dressuur. Uitgeverij Hollandia b.v. wordt niet moe de watersporter volledig te infor meren via verantwoorde boekwerken. Een Hollandia watersportboek is dan nu weer de Astronomische Navigatie voor Zeilers en Motorbootvaarders van Mary Blewitt. al een 2e druk, nu voor 9,50. Mary Blewitt maakt wel zeer duidelijk dat het niet om zwarte kunst gaat, maar anderszijds toch wel belang rijk is om wat meer van navigatie af te weten, als men op de boot gaat en de touwen losmaakt. Met tafels, met uitge werkte voorbeelden met referenties aan andere publicaties kunnen bezitters van het boekje van Mary Blewitt spoedig constateren, dat ze in staat zijn hoogte van hemellichamen te bepalen en een betrouwbare positie uit te werken. Dat is astronomische navigatie uit de kunst. Zeil- of motorboot, het familieschip is toch weer een van de meest populaire scheepstypen. Daartoe heeft het even populaire polyester niet weinig bijge dragen. Met een standaard schip als voorbeeld laat Charles Jones op zeer praktische wijze zien, hoe talloze ver beteringen kunnen worden aange bracht. Met 49 duidelijke lijntekenin gen van Milne wordt des te duidelijker hoe men met polyeester moet werken. Voor de vele informatie betaalt men dan1/17,90. Een boek dat bij Hollandia B.V. te Baarn is verschenen onder deze titel en gebaseerd is op college's die de psychiater Eri Berne in 1966 in San Francisco gaf. Er zijn al eerder boeken van zijn hand verschenen, o.a. „Mens Erger Je Niet". In „Wat doe je met me"' komt de schrijver weer terug op de door de mensen vaak gehanteerde spel vormen in de om-gang met anderen. Daarom gaat het ook over mensen - liefde - seks. Toch wel een heel apart verhaal en in paperback voor f 18,90 ook nog een duur boek. Een boek overigens, dat in een sexwinkel geen aftrek heeft. Zo moet men het niet zien. Maar toch meer voor specialisten dan voor de gewone lezer. De science-fiction verhalen winnen ter rein. De tijd leent er zich waarschijnlijk beter voor dan toen Jules Verne zijn reis naar de maan het licht deed zien. Tegenwoordig houdt men weinig meer voor onmogelijk en wil men bovendien advertentie IM nog meer dan ooit tevoren de werkeijk- heid ontvluchten. Wanneer men de SF tot de juiste proporties terugbrengt, kan 't overigens leuke ontspannings- lektuur betekenen, hoe spannend de aaneenschakeling van gebeurtenissen in de toekomst ook beschreven worden. Mark Brandis is daarin volop geslaagd. Robotten in opstand" speelt zich af in de gehele kosmos. Met het hoofd acccent op het fantastisch ontbreekt het roman tisch menselijke echter niet. De gene raal wil de hele kosmos in z'n macht hebben en neemt elk middel daartoe te ,baat. Geen klassieke wapens zijn daarbij *het hulpmidddel, maar uitvindingen die doen huiveren. De korte, kernachtige zinnen verhogen de spanning. Het boek verscheen bij N.V. Uitgeversfirma Opdebeek in Kapellen (België) en is in paperback voor 8,50 verkrijgbaar in de Nederlandse boekhandel. MODERN. IN ALLERLEI •UITVOERINGEN Besling-Optiek Fortuinstraat 12 Bergen op Zoom 'advertentie IM1 En wij hebben alle reden tot lachen, want wij hebben de goofdprijs gaonrmn. Dat ging zo: Willeke en ik hebbeh meegedaan met een modewedstrijd bij de opening van de nieuwe kindermode boetiek in ons dorp.. Alle kinderen van het dorp mochten in de boetiek iets uitzoeken wat ze mooi vonden en daarna moesten we er zelf thuis leuke dingen bij opzoeken. Mijn moeder noemt zulke dingen heel deftig "Accessoires". Nou, Willeke en ik kozen natuurlijk draion kleding, omdat die het mooiste is en ook het mooiste blijft. En er was genoeg keus in de boetiek: voor ons waren er jurken, rokken, truitjes en broekDakken in allerlei vrolijke kleuren, ieffen, met bloemetjes en ook geruit. Voor de jongens waren er ook heel leuke dingen, Willeke en ik vonden vooral de blazers uit didas-dralonruitjes erg mooi, met daarbij een effen broek want wij hebben de hoofdprijs ge wonnen. Toen we zelf onze keus hadden gemaakt kregen we er thuis van onze moeders laarsjes bij en een hele grote hoed. En zo liepen we mee in de mode optocht, samen met wel tachtig andere kinderen. Maar wat gebeurde er onderweg? Toen kwam het paard van de melkboer en die hapte zomaar naar de bloemen op Willeke's hoed. Hij dacht zeker: dat is een lekker hapje voor mij! O.o, wat hebben we gelachen. Willeke was natuurlijk wel een beetje geschrokken, maar dat was gauw over toen ze hoorde dat we de eerste prijs gewonnen hadden. Dat kwam omdat de jury vond dat we er zo fleurig en kleurig uitzagen. Omdat we de hoofdprijs hadden kregen we de jurken die we hadden uitgezocht zomaar cadeau. Waren wij even blij dat we draion hadden gekozen(en onze moeders natuurlijk ookl). Het paard van de melkboer hebben we toen maar gauw een suikerklontje gebracht. THOLEN za. 3 aug. 14.00 "u. opening nieuwe kleedlokalen en tweede hoofdveld Tholense Boys. 24 t/m 31 aug. 90-jarig bestaan Con cordia feestprogramma SINT-ANNALAND ma 5 aug. 19.30 u. kantine WHS jaar- vergadering voetbalvereniging vr. 9 aug. 19.30 u. zaal L. van Dijke jaarvergadering Rabobank SINT-MAARTENSDIJK di 13 aug. 16 u. kandidaatstelling hoofdingelanden za 17 aug. schouwing Waterschap Tholen SINT-PHILIPSLAND di 6 aug. 19.30 u. De Wimpel algemene vergadering Rabobank BERGEN OP ZOOM Roxy Kanonnen van Navaronne 14 j do, vr, za, 20 u, zo 16 en 20 u, di en wo 20 u. Pippyzet de boel op stelten a.l. za en zo 14 u Luxor Vrolijke ontucht in Tirol 18 j do, vr, zo 20 u, za 20 en 23.30 u Jailhouse Rock a.l. zo 14 u. Film nog niet bekend zo 16.30, DI EN WO 20 u. zondag 3 augustus 1974 THOLEN HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. dhr. A. Christ, Rotterdam: 6.30 u. dhr. Van Woerden, Rotterdam GEREFORMEERDE KERK 10 u. ds. J. C. van Egmond, Epe; 5 u. dr. J. M. Vlijm, Leiden GEREFORMEERDE GEMEENTE 10 en 6.30 u. ds. C. Hegeman, 2.30 u. leesdienst CHR. GEREF. KERK 10 en 6.30 u. ds. N. de Jong, Driebergen N.H. BUITENGEW. WIJKGEM. I.W. IN VER. GEB. 10 u. ds. R. Naber, Bergen op Zoom R.K. KERK za 19.00 u. H. Mis; zo 10.00 u. H. Mis OUD-VOSSEMEER HERVORMDE GEMEENTE 10 en 18.30 u. ds. G. J. Voortman GEREFORMEERDE KERK 10 en 15 u. ds. A. Sybrandy, Epe CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 u. leesdienst; 14.30 u. ds. N. de Jong, Driebergen GEREF. GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 u. ds. A. v. d. Berg, Bruinisse R.K. KERK za 19.00 u. H. Mis, zo 8 en 10 u. H Mk SINT-ANNALAND HERVORMDE GEMEENTE 10 en 6 u. ds. H. Kraaij, Buren GEREFORMEERDE GEMEENTE 9.30, 2 en 6 u. leesdienst GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 2.15 en 6.15 u. leesdienst STAVENISSE HERVORMDE GEMEENTE 10 u. ds. H. Harkema, St. Philipsland; 6 u. ds. H. A. Samsom OUD GEREF. GEMEENTE 9.30, 2 en 6 u. leesdienst SINT-MAARTENSDIJK HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. leesdienst; 2.30 u. ds. H. A. Samsom, Stavenisse OUD GEREF. GEMEENTE 9.30, 2 en 6 u. leesdienst OUD GEREF. KERK 9.30, 2 en 6 u. leesdienst do 8 aug. 19.00 u. ds. C. Zwijnenburg Gouderak. N.H. BUITENGEW. WIJKGEM. I.W. REHOBOTHKERK 10 u. dhr. De Jong; 7 u. ds. Oliemans R.K. KERK za 19 u. Avondmis in Haestinge SCHERPENISSE HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. A. G. Haring; 2.30 u. ds. P. Kol ij n GEREFORMEERDE GEMEENTE 9.30, 2 en 6 u. leesdienst do. 1 aug. 19.30 u. ds. J. van Vliet, Aagtekerke do 8 aug. 19.30 u. ds. W. Hage, Ooster land POORTVLIET HERVORMDE GEMEENTE 10 u. leesdienst; 6 u. ds. C. Mulder GEREFORMEERDE KERK 10 u. dr. J. M. Vlijm, Leiden; 3 u. ds. J. C. van Egmond, Epe GEREFORMEERDE GEMEENTE 10, 2 en 6 u. leesdienst SINT-PHILIPSLAND HERVORMDE GEMEENTE 9.30 u. ds. Samsom. 2y0 u. ds. H. Harkema. GEREFORMEERDE GEMEENTE 9.30, 2.30 en 6 u. leesdienst OUD GEREF. GEMEENTE 9.30, 2.30 en 6 u. ds. L. Gebraad ANNA JJACOBAPOLDER GEREFORMEERDE KERK 10 en 15 u. ds. J. v. d. Meulen ARTSEN. Tholen Oud Vossemeer Poortvliet en Scherpenisse (patiënten dokter Padt) Dr. R.H. Padt Poortvliet tel. 01662-400. Sint Annaland Sint Maartensdijk Stavenisse en Scherpenisse (patiënten dokter Van der Bel) Dr. van der Eist Stavenisse tel. 01663-400. Sint Philipsland en Nieuw Vossemeer Dr. van Herel Nieuw Vossemeer tel. 01676-545. WEEKENDDIENSTEN WIJKVER PLEEGSTERS Tholen Poortvliet Oud Vossemeer en Sint Philipsland Zr. Uyl Sint Philipsland tel. 01677-597, b.g.g. 01662- 484. Sint Annaland Sint Maartensdijk en Scherpenisse Zr. Priem Stavenisse tel. 01663-549. WELZUNSORGAAN THOLEN. Hoogstraat 12, Tholen tel. 01660-350 ALARMNUMMER 0011. AMBULANCE RODE KRUIS 01666-467. WEEKEND—AUTO—HULPDIENST 01640—40888. HOOGWATERSTANDEN. van 4 zondag 4 maandag 5 dinsdag 6 woensdag 7 donderdag 8 vrijdag 9 zaterdag 10 t/m. 10 4.37—,6.55 5.13—17.26 5.44—17.56 6.12—18.25 6.40—18.53 7.12—19.24 7.49—20.03 aug.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1974 | | pagina 2