goede rekreatieve voorzieningen zijn noodzakelijk ficHU -lino GELUK „DE KOGGE" BERNARD VAN OOST Oplossing kruiswoordpuzzel EB 152 PREDIKBEURTEN THOLEN tfy/CHIESSEK MOEDER MOEDERDAG Voor Moeder (de vrouw) 0UD- V0SSEMEER Q STAVENISSE SINT MAARTENSDIJK kies voor samenwerking WD POLLIE ZOON POORTVLIET uw vertrouwen waard SINT-PHILIPSLAND Pak even uw zakboekje UIENVEILING Eendrachtbode Donderdag 9 mei 1974 Said Tsouli prima judoka Reis vissersvereniging weet u, wie het wel leuk vindt? Damclub De Eendracht Dodenherdenking Bouw- en voedingsstoffen Geslaagd N.C.V.B. Expositie de Kogge Gevonden voorwerpen LEUKE KADOOTJES bij Sportiefste junioren De Zwaluw voor bejaarden Klassement Eendrachtrijders Collecte Woningbouw Alternatieve bestuursaktiviteiten Bejaarden op excursie Echtpaar Noorthoek-Ligtendag 50 jaar getrouwd subsidiering bevorderd een goed verenigingsleven waarbij samenspraak met de middenstand van groot belang is... POLLIE POLLIE POLLIE POLLIE Nederlagen Amigos Biljartkampioenschap Eerste communie Judosucces Rinus Govers Wielrennen Gevonden Koninklijk zilver voor oud-inwoner wethouder A. Scherpenisse GEEN SPREEKUUR J. D. de Korte stemt LUST 3 Burgerlijke stand Moederdag- prijzen Geef 28 mei bloed in Haestinge Donoravond Rode Kruis In de sporthal te Vlissingen is zaterdagmiddag een groots opgezet judotoernooi gehouden waaraan judoka's van clubs uit geheel Nederland van de VNJB deelnamen. Van de vier Thoolse deelnemers van de sportschool Za-Zen van dhr. W.Wuijts uit Bergen op Zoom eiste Said Tsouli in de klasse 4 van 35-40 kg de eerste plaats voor zich op. Said zal op 18 mei in Parijs de Thoolse kleuren hoog houden op een internationaaljuniorentoernooi. Doordat Lia de Nijs wegens familie redenen afvalt, is Said de enige Thoolse afgevaardigde. Op pinksterzatprdag 1 juni doet hij mee aan een internationaal judotoernooi te Huijbergen, waaraan judoka's uit Duitsland (25) Frankrijk (35), Engeland (24) en Nederland (80( deelnemen. TRICOTAGE Markt 7 Tholen tel. 575 advertentie IM De vissersvereniging Helpt Elkander heeft de jaarlijkse reis dit keer naar Shell Pernis gemaakt. Na een gastvrij onthaal werd onder 't genot van een kopje koffie op duidelijke wijze uiteen gezet hoe alles reilt en zeilt in de olie wereld. Daarna werd de afdeling Butaangas bezichtigd, waar men getuige was van het vullen, wegen, enz. van het overbekende flessegas. Na de uitgebreide lunch werd nog een bus tocht gemaakt over de terreinen van Shell. De deskundige uitleg van een medewerker van de oliemaatschappij werd bijzonder op prijs gesteld. Na afloop ging men richting Willemstad. Daarbij werden eerst nog de sluizen bezichtigd, waarbij de zogenaamde Bellenbaan ruime aandacht kreeg. Ten slotte werd in hotel Bellevue te Willem stad gedineerd, waarna men huiswaarts keerde. CAöeau-Bouti.que VOOR kunst en kunstnijvenheiö vindt u moederdag ook zo'n on zin, heren? ja? geef haar daarom toch maar een cadeau of cadeaubon van cadeauboutique botermarkt 9, tholen zaterdag a.s. demonstraties pot tenbakken en spinnen expositie „tholen in waterverf' van paul blom advertentie IM. De competitie-uitslagen van de Thoolse Damclub De Eendracht zijn: I.Lindhout - W.A.Boogerd 24), C.Droogers - A.van Akkeren 1-1, D.Verburg - M.van Poppel 0-2, A.van Akkeren - S.de Korte 2-0, S.Schot - J.de Rijke 0-2, W.van Osch - S.Schot 1-1. Damliefhebbers van Tholen en Sint- Philipsland worden erop geattendeerd dat er voor de sneldamkampioenschap- pen op 11 mei in Sint-Annaland nog enkele plaatsen over zijn. Zaterdagavond 4 mei is op de Markt de dodenherdenking gehouden, ter nage dachtenis aan de gevallenen sinds de tweede wereldoorlog. Drie seniores van de padvindstersgroep Delmo uit Bergen op Zoom streken de vlag nadat de Koninklijke Harmonie Concordia het Wilhelmus had gespeeld. Onder de aanwezigen waren ook burgemeester en mevrouw van Boeijen. Het produktschap voor groenten en fruit uit Den Haag verzorgde op uit nodiging van de plattelandsvrouwen een voorlichtingsavond in zaal van Zanten. Via een praatje over de noodzakelijke bouw- en voedingsstoffen in ons dagelijks levensmiddelenpakket en een diaserie over de weg van zaadje tot con sumptie gereed produkt, werd tijdens de pauze getracteerd op gevulde tomaat. Ook werden enkele fruitbakjes verloot. Verder kon men een film zien met Riek Schagen in de hoofdrol. De plattelands- I vrouwen hadden voor deze gelegenheid de dames van de NCVB uitgenodigd, waardoor in totaal ruim 130 aanwezigen van het gebodene hebben kunnen genieten. Het was een in alle opzichten geslaagde avond. Dhr. Joh. Baaij, voorheen woonachtig Vossemeersepoort 22, is in Utrecht geslaagd voor het doctoraal examen scheikunde. Onder leiding van presidente mevr. A.Duijzer-Kwist hield de NCVB haar maandelijkse vergadering in de Wingerd. Spreekster was mevr. Vrijlandt uit Borssele. Er was ook gelegenheid zich op te geven voor de Landdag in Rotterdam. Op 29 mei is ds. Post uit Arnemuiden aanwezig op de NCVB-bijeenkomst. Evenals een jaar geleden, ter gelegenheid van de opening, wordt er weer een tentoonstelling van werken van een Thoolse kunstenaar gehouden in de Kogge aan de Botermarkt. Waren het vorig jaar de wandkleden en maskers van Ad Kooijmans, een vroegere inwoonster van Tholen, die een ruime belangstelling kregen, deze keer verdienen dat de aquarellen van Paul Blom, een nieuwe Thoolse ingezetene. Paul Blom, die leraar tekenen en hand vaardigheid is in Bergen op Zoom en die zich in 1973 in Tholen vestigde, laat in deze aquarellen zien dat het Thoolse land en water en alles wat daarmee vanouds samenhangt zoals scheepswerf, oesterputten, mosselinleggerijen, vissersschepen enz. hem zeer boeit. De schilder-leraar, die na HBS-B in Bergen op Zoom achtereenvolgens studeerde aan de academie St Joost in Breda en aan de Tilburgse academie, waar hij in 1968 de akte m.o. tekenen b verwierf, heeft elders reeds eerder geëxposeerd. In 1963 in Etcetera in Bergen op Zoom, in 1966 opnieuw Etcetera, van 1967-1971 uitwisselings tentoonstellingen met Merksem en Middelburg en dit jaar in Markiezenhof en Etcetera. De laatste was de bekende groepstentoonstelling „Teachers in". Hoewel Paul Blom ook met andere technieken, zoals hout- en linoleum snijden en tekenen in krijt werkt, hangen op deze tentoonstelling uit sluitend waterverfschilderijen met verschillende facetten van Tholen als onderwerp. Op het groepsbureau der Rijkspolitie te Tholen, Hofstraat 4, tel. 01660-444, zijn inlichtingen te krijgen omtrent een ge vonden donkerblauwe skaitas, inh. een plastiektas, een lichtbruine herenporte monnee, met knip en rits, inh. 47,75, een gouden kettinkje met medaille Vrij Nederland 1945, een vouwfiets, een bruine regenjas met geruite voering, merk Essex, een herenhorloge met zwarte riem, een pukkel, inh. een fles ridel, blauw ketelpak; een rode park schijf, een kinderportemonnee, inh. 9,86, een rode portemonnee, een gouden broche met zwarte steen, een sigarettenkoker (leer); en een verloren wieldop Datsun, een dameshorloge merk Union; een groen vierkanten knip- portemonnee, inh. verzekeringsbewijs bromfiets NHF 112-74, een doublee medaillon met 2 foto's, rood steentje voorop, een herenportemonnee, inh. 10,00 en verzekeringspapieren brom fiets; een bruine herenportemonnee, inh. 20,en verzekeringspapieren bromfiets MLS 333-74; een zilveren schakelarmbandje met plaatje waarop de naam Corrie, een gouden ringetje met bloedkoraalsteentje; een legergroen jack; een gouden ketting, rond gekar teld, in het midden een beeltenis van KON.Juliana en Pr. Bernhard; een zilveren kettin met de naam Joke; een plastiek zakje met geld 1.20 een boodschappenpapiertje met daarin een briefje van 25 gulden; een bruine porte monnee inh. verzekeringsoapier en 17,- een gouden trouwring met daarin de naam daarin de naam Francis 26-11- 1971. advertentie IM. De a-junioren hebben woensdagavond 1 mei de traditionele wedstrijd tegen de jeugdleiders met 2-1 gewonnen. Zij werkten een 0-1 achterstand(hen bezorgd door Jan Verreijen) na rust met een strafschop van Dick v.d.Zande weg. Ad Plandsoen zorgde toen nog voor het winnende doelpunt. In de rust maakte de a-junioren Dick v.d.Zande en Jos v. Treijen door middel van strafschoppen op doelman Dannie Polderman uit wie er voetballer van het jaar was. Het werd Dick v.d. Zande met 10-8. Hetzelfde moest bij de c-junioren gebeuren voor de derde plaats. Hier won Jacky den Hollander voor Jos Vogel en Eddy Stuijts. Winnaar bij de c-junioren was Harrie Havermans en bij de b-junioren Jos Hommel. In de kantine reikte voorzitter Jac. Verhees van de jeugdcommissie de prijzen uit. De titel voetballer van het jaar wordt gegeven aan die speler die tijdens de competitie tegenover scheidsrechter, tegenstanders en medespelers de beste indruk had gemaakt. De voetbal/prestaties deden hieraan niets af. dhr. Verhees sprak zijn waardering uit voor de spotieve spelertjes. Allen werden ook getracteerd, waarna men nog geruime tijd gezellig bijeen bleef. De postduivenvereniging de zwaluw gaat de inleggelden van twee vluchten bestemmen voor het kopen van een Sinterklaas fruitbakje voor alle bejaarden van Oud-Vossemeer, de vluchten zijn op zaterdag 19 mei vanaf Servilles en 13 juni vanaf st Quentin. Na de wedstrijd op Koninginnedag leidt Vin Keijzers met 66 puten het algemeen klassement van de eendrachtrijders. 2. Henk Glerum uit Sint-Maartensdijk met 53 punten 3.Piet Roggeband 48 p 4. Nelis Klippel 41 p 5. Frans v.d. Zande 40 p 6. Gerrit van Dijke 40 p 7. Rien Hommel 39p 8. Wim Spikker 37 p 9. Adrie Burghout 33 p 10. Matthe Klippel 32 p 11. Maarten v.d. Zande 32 p 12. Kees Zeeman 30 p 13. J. Verrest 30 p 14. Ad Goedegebuure 30 pl5. Jos de K.LERCK 30 p 16. Piet Moerland 19 p 17. Joep Ballegooij 18 p en met en met 15 punten Jan Huygens, Wim Saparow, Piet v.d. Zande, Jan Booagaart czn., Bertus Mees pzn. en J.Boogaart antzn. In het klassement van de strijdlustigste renner staat JoepBallegooij op kop voor Kees Zeeman en Nelis Klippel. De Eendrachtrijders maken zondagochtend vanaf half negen voor het eerst een marathonrit van 100 km door Brabant. Niet-leden kunnen tegen kwam in zijn poule onbedreigd als winnaar te voorschijn en was ook in de finale tegen van Achtzaam de sterkste. Govers hooptnuop een uitnodiging voor de Nederlandse kampioenschappen, begin juni. De Sakor-collecte voor de samen werkende kinderbescherming organisatie heeft in Stavenisse ƒ89,92 opgebracht. Deze week kwamen de veertien in de bloemenlaan in aanbouw zijnde woningwetwoningen van de stichting beter wonen onder de kap. Gebr. v.d.Bergh b.v. uit Bergen OP Zoom is nu bezig met de afwerking. Ook de afwerking van de zestien bejaardenwoningen van de woningstich ting eiland Tholen in de president Rooseveltstraat is in volle gang. Het bouwbedrijf Uytdewilligen b.v. uit Oud en Nieuw-Vossemeer hoopt er voor de vakantie mee klaar te zijn. Donderdagavond had het bestuur van de Bond van Plattelandsvrouwen, afdeling Sint Maartensdijk een makje op de georganiseerde bijeenkomst van de leden. Deze avond nam het alternatieve bestuur namelijk de leiding over. Eerst was er een groepsquiz. Allerlei vragen moesten schriftelijk worden beantwoord door de via getrokken kaarten gevormde groepen. Enkele muzikale vragen moesten tenslotte de eindprijs bepalen. Daarna was er nog een door de heer Zwikker geleid bingo-spel, dat eveneens tot de gezelligheid bijdroeg. De secretaris-penningmeester van het bestuur der chr. school, vele jaren bestuurslid van het Groene Kruis en Ziekenhuis. Ook in Zaamslag heeft hij naast zijn dagtaak voor het Tehuis weer werk voor de gemeenschap verricht. Hij is zelfs nog ouderling van de Geref. Kerk daar, hoewel zijn zittingsperiode al achter de rug ligt. Hij werd echter gevraagd nog een jaar te willen aanblijven. Veel deed hij ook voor de> Anti-Revolutionaire kiesvereniging. Al is het dan al wat later dan 30 april, de felicitaties van vele bekenden uit zijn oude streek kunnen langs deze weg nog wel worden doorgegeven. De bejaarden van Poortvliet hebben woensdag 1 mei een bezoek gebracht aan het waterwingebied van de water maatschappij Zeeland in Ossendracht dit was een heel interessante excursie, waarbij de bezoekers versteldstonden van alle technische hulpmiddelen die nodig zijn voordat het water in de woningen uit de draan komt. Daarom waren de bejaarden de WMZ heel dankbaar voor deze gelegenheid. Vandaag, donderdag 9 mei, is het vijftig jaar geleden dat burgemeester Nieland het huwelijk sloot tussen Gerard Noorthoek en Abramina Martina Ligtendag. Dit heugelijke feit hopen zij morgen met familie en kennissen te vieren. Over dit jubileum valt echter ook een zware schaduw daar zij enkele jaren geleden van hun zeven gehuwde kinderen een getrouwde dochter van 38 jaar na een ernstige ziekte moesten missen. Noorthoek werd 7 november 1890 in Anna Jacobapolder geboren en was de jongste van 8 kinderen waarvan nu nog 2 broers en 2 zusters in leven zijn. De jeugdjaren werden voor een deel ook nog in Dinteloord doorgebracht, maar toch trok zijn vader weer terug naar Sint-Philipsland. Daar trok Gerard, die van lichting '10 was, nummer 12 van de 32 loten dus moest hij in militaire dienst. Voor de mobilisatie was dat weer van 1 augustus 1914 tot kerst 1916 Luitenant Willem Speijer (bekend van de zilvereuien) was zijn peletonscom- - betaling van een gulden ook inschrijven bij clublokaal Saparow. Voor pech- gevallen rijdt er een materiaalwagen mee. OUD-VOSSEMEER Tel. 01667 - 365 voor het volledige textielvak voor komplete woninginrichting levert alles op dit gebied is voordelig en „by de tijd" advertentie IM De heren van Amigos hadden de winst tegen Olympus voor het grijpen, maar de 14-9 voorsprong in de derde set ging verloren toen Geert Dijkman de opslag verloor. Amigos stortte ineen en verloor met 14-16, de tweede set was ook voor Olympia met 16-14. De eerste won Amigos met 15-6. Maandagavond zijn de heren vrij van competitie. De dames, die het nog steeds zonder Thea Niemantsverdriet en nu ook Jettie Geluk moesten doen, verloren met 15-4 12-15 en 16-14 van VC de Berk. Tegen Diomedon 2 kan Amigos het maandag avond beter doen. Voor de competitie om het clubkampioenschap biljarten van Oud- Vossemeer won Nooit Gedacht met 6-4 van de Treffers. Veertien kinderen van de tweede klas van de Sint-Anthoniusschool hebben zondag hun eerste H.Communie gedaan. Men deed dit tijdens die hoog mis die werd opgedragen door pastoor A.Vermeulen. Onder leiding van juffrouw Cools verzorgden de kinderen zelf de liederen en de gebeden, waarmee ze voor een passende viering zorg droegen. Rinus Govers heeft op de Zuid Nederlandse judokampioenschappen in de sporthal de Springplank in Veldhoven in de klasse half midden gewicht de titel voor zich opgeeist. Er waren twaalf deelnemers, verdeeld in twee poules. De judoka van de sportschool Geelhoed uit Scherpenisse daaropvolgende schoolavond deed wel licht wat afbreuk aan de op deze bijeen komst getoonde belangstelling Maar gezellig was het wel. Kees Stoutjesdijk reed zich het afgelopen weekeinde naar een 12 en een 10e plaats. In het belgische Blaasveld moest 140 km gefietst worden, in hoeven legden de amateurs een afstand van 108 km af. De voetbalver. „Smerdiek" wil 17 MEI VANAF 7 uur goederen op halen voor een later te houden rommel markt Gaat U eens na wat er te missen valt. De leden kloppen bij U aan op genoemde vrijdag avond. Bij de rayoncommandant van de rijkspolitie zijn inlichtingen te krijgen over een gevonden heren overjas met sjaal en handschoenen, als nieuw, die na een zangavond in Haestinge is blijven hangen. Koninginnedag 1974heeft ook voor onze oud-dorpsgenoot de heer W. Kurvink te Zaamslag de eremedaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau opgeleverd. Hij kreeg maandag 29 april het eremedalle uitgereikt door burgemeester J.C.Ashoff in de burger zaal van het stadhuis te Terneuzen. In de vooroorlogse jaren was de heer Kurvink landarbeider te Poortvliet en kwam tijdens Se bezetting op het distibutiekantoor te werken. Menigeen zal hem als een van de ambtenaren bij de zogenaamde "reizende ploeg" herin neren. In 19o3 werd hij benoemd tot leider van het Gereformeerd Bejaardentehuis te Zaamslag waar hij op 15 juli 1970 eervol ontslag kreeg vanwege de bereikte leef tijdsgrens. In de Poortvlietse periode nam de heer Kurvink ook aktief deel aan het kerkelijk en verenigingsleven. Hij was 20 jaar lid van de kerkeraad der Geref. Kerk, eerst als diaken, daarna als ouderling, voorts 15 jaar advertentie IM mandant, waarmee Noorthoek vijftig jaar correspondeerde totdat Speijer overleed. Tot voor zijn huwelijk was Noorthoek landbouwers knecht op Bouwlust bij A. van Dijke Zijn aanstaande echtgenote was op deze hofstede dienstbode. Mevr. MOORTHOEK—Ligtendag werd 11 januari 1904 in Oud-Vossemeer geboren. Haar vader was landbouwers knecht bij Free Ampt en in 1906 bij de overstroming lid van de reddings ploegen. Tragisch is wel dat haar vader en moeder en jongste broer bij de ramp van 1953 het leven verloren. Van Oud-Vossemeer vestigden haar ouders zich achtereenvolgens in de Heen, Sint-Philipsland en Sint- Annaland, waar zij van afkomstig Daar vader Ligtendag graag onder het gehoor van ds. Boone kwam, vestigden zij zich voor de tweede maal in Sint- Philipsland, waar haar vader in 1918 overleed. In maart 1924 verwisselde Noorthoek van werkgever en kwam hij in dienst van twee neefs, waar ook zijn echtgenote in het seizoen werkte. Ze gingen aan de Zuiddijkwonen en verhuisden later naar de Oostdijk. In de crisisjaren werd Noorthoek los werkman en moest hij in de winter maanden met een gezin van acht personen van 7,20 steun rond zien te komen. In dezember 1940 kwam hij bij de luchtbescherming waarvoor Noorthoek in opdracht van burge meester Kleppe twee gradencirkels maakte die bij de posten in Sint-Philips land en Anna Jacobapolder geplaatst werden. Aan de hand van de waarnemingen kon men dan op de kaart precies de plaats bepalen waar die nacht soms gevaar voor de bevolking gedreigd had. Vanaf 1945 was Noorthoek enkele jaren in de bouw, maar hij keerde toch weer terug naar het land. Joh. Noorthoek was zijn laatste vaste werkgever. Hij was de zeventig jaar al ruim gepasseerd voordat hij van zijn pensioen ging genieten. Bij de sanering van de Oostdijk konden zij onder een gustige regeling van de gemeente een woning kopen in de Julianastraat, waar zij met hun gehandicapte dochter wonen. Beide bejaarden genieten nog een goede gezondheid. De 83-jarige Noorthoek is nu zelfs dagelijks nog bezig om aan verzoeken van gemeentewerken en pariculieren te voldoen om in gotisch handschrift memorandums, belijdenis- getuigschriften en naamplaatjes te maken. Ongetwijfeld ook een reden dat morgen verscheidene schriftelijke en mondelinge felicitaties aangeboden zullen worden in de Wimpel 13 MEI HOUDT BURGEMEESTER VAN BOEIJEN Loop der bevolking over april 1974 GEBOORTEN: Johannes Pieter Cent Jan, zv. Quist J.P. en Verwijs, J HUWELIJKEN: J.Jongbloed, oud 24 jr. en P.J.van de Merbel, oud 20 jr. VERTROKKEN PERSONEN C.H.A.Stols met gezin naar Steen bergen, P.J.van Merbel naar Dinteloord, J.Quist naar Amsterdam Bergen op Zoom: De Hollandse Tuyn: elke dinsdagavond 19.30 u. Volle Evangeliegemeenschap Roxy: Avonturen van Rabbi Jacob, a.l. do. vr. 20, za. 14, 18.45, 21.15, u. zo. 14, 16.30, 18.45, 21.15. di. en wo. 20. Luxor: James 'Bond, diamonds are for ever, 14 jr. do, za, zo. di 20 u. Justine de Sade, 18 jr. vr. 20, -za 23.30 u. King Kong 14jr. zo. 14 u. Gimmi Shelter za. 16.30 u. THOLEN do. 16 mei 19.30 u. Hof van Holland verkiezingsbijeenkomst CHU wo. 29 mei de Wingerd N.C.V.B. vr. 17 mei bejaardenreis Sint Annaland: wo. lo mei, 19.30 u. dorpshuis S.G.P. Horizontaal: 1. absurd; 5. bazaar;9. kr.; 10. euvel; 12. os; 14. oma; 16. knoedel; 17. rot; 18. melk; 20. rede; 21. krats; 24. armee; 26. e.k.;28. o.L; 29. on; 30. re; 31. rat; 33. kok; 35. fez; 37. pen; 38. domme; 39. Dan te; 40. men; 41. air;43. kei;44. tel;46. ir; 47. na; 48. e.p.; 50. l.o.51. parel; 53. maken; 56. ever; 59 rang; 61. ulk; 62. signaal; 65. toe; 66. r.o.; 68. tapir; 70. er; 71. klepel; 72. storen. Verticaal: 1 arme; 2. si; 3. renet; 4. duo; 5. bed; 6. aleer; 7. af; 8. rood; 9. kommer; 11. vel; 13 steken; 15. alk; 17. ree; 19. Kro; 20. ren; 22. Alkmaar; 23. sok; 24. alf; 25. mozaiek; 27. kader; 30. reëel; 32. ton; 34. oei; 36. Ede; 37. p.t.t.; 40. mineur; 42. rol; 43. kam; 45. logger; 47. nar; 49. per; 51. pek; 52. elite; 54. apart; 55. nat; 57. vlok; 58. A.N.P. 60. noen; 63. gal; 64. ais; 67. de; 69 sr. Mede door het koele weer en de grote vraag naar snijbloemen voor moederdag, zijn op de vrije bloemenveiling h.b.g. te Lisse de prijzen van de tulpen en andere bloemen best. Voor tulpen lang wordt 100,-200 per bos betaald en voor de gesneden tulpen 50-80 per bos. De aanvoer van de tulpen is groot en ook de kwaliteit is zeer zeker goed. Andere artikelen zoals anjers, fresia's, rozen en tros anjers gaan voor beste prijzen weg. voor zondag 12 mei THOLEN NED. HERV. KERK 9.30 (H.D.) u. ds. A.de Reuver 6.30 u. dhr. Groen GEREF. KERK 10 u. kand. M.J.Wattel, Neede 5 u. ds. G.Brouwer, Vlaardingen GEREF. GEM. 10, en 6 u. ds. C.Hegeman 2.30 u. leesdienst CHR. GEREF. KERK 10 en 6.30 u. ds. M.de Jong, Driebergen NED. PROT BOND 10.45 u. mevr. ds. T.C.C.SchoIten-van Iterson, Driebergen NED. HERV. B.W.I.W.IN VER. GEB. OUW. 10 u. ds. v.d.Leeden, Puttershoek R.K. KERK za. 11 mei 19 u. H.Mis zo. 1 0 u. H.Mis OUD VOSSEMEER NED. HERV. KERK 10 en 6.30 u. ds. G.J.Voortman GEREF. KERK 10 en 3 u. ds. A.Kaumau, Winterswijk CHR. GEREF. KERK 10, en 6.30 u. leesdienst 2.30 u. ds. N.de Jong, Driebergen GEREF. GEM. IN NED. 10, 2.30 en 6.30 u. leesdienst R.K. KERK za. 11 mei 19 u. H.Mis zo. 8 en 10 u. H.Mis SINT-ANNALAND NED. HERV. KERK 10 en 6 u. ds. C.Evers, Leerbroek GEREF. KE GEM. 9.30, 2 en 6 u. leesdienst GEREF. GEM. IN NED. 9.45, 2.15 en 6.15 u. leesdienst STAVENISSE NED. HERV. KERK 9.30 en 6 u. ds. H.A.Samsom OUD GEREF. GEM. 9.30 en 6 u. ds. J.van Prooijen 2 u. leesdienst SINT MAARTENSDIJK NED. HERV. KERK 9.30 en 2.30 u. ds. J.Codée, St. Annaland di. 14 mei 7.30 u. ds. S.deJong, Ouddorp OUD GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6 u. leesdienst OUD GEREF. KERK 9.30, 2 en 6 u. leesdienst N.H.B.W.I.W.REHOBOTHKERK 10 (H.D.) en 7 u. ds. K.M.Vogel R.K. KERK za. lxl mei 7 u. Avondmis in kantine gebr. van Lammeren SCHERPENISSE NED. HERV. KERK 9.30 u. ds. A.G.Haring 2.30 u. dhr. Vroegindeweij GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6.30 u. ds. W. Hage, Oosterland POORTVLIET NED. HERV. KERK 10 u. ds. Roelofsen, emer. Zeist GEREF. KERK 10 u. ds. G.Brauwer, Vlaardingen 3 u. kand. M.J.Wattel, Neede GEREF. GEM. 10, 2 en 6 u. leesdienst do. 16 mei 7.30 ds. J.Baaijens, Tricht SINT-PHILIPSLAND NED. HERV. KERK 9.30 en 2.30 u. ds. J.Vis, Zijderveld GEREF. GEM 9.30, 2.30 en 6 u. leesdienst OUD. GEREF. GEM. 9.30, 2.30 en 6 u. ds. L.Gebraad AMMA JACOBAPOLDER GEREF. KERK 10 en 2.30 u. ds. P.Homburg, Middelburg WEEKENDDIENSTEN ARTSEN Tholen, Poortvliet, Oud Vossemeer en Scherpenisse (patiënten dr. Padt) dr. F.R.H.Padt, Poortvliet, tel. 01662 400 St. Annaland, Stavenisse, St. Maartens dijk en Scherpenisse (patiënten dr. van der Bel) Dr. Noteboom, St. Annaland, Tel. 01665400 St- Philipsland, en Nieuw Vossemeer dr. van Herel, Nieuw Vossemeer, tel. 01676—545 WEEKENDDIENSTEN WIJKVERPLEEGSTERS Tholen, Poortvliet, Oud Vossemeer en Sint Philipsland zr. Krijger, Oud Vossemeer, tel. 01667-476 b.g.g. 01662—341 St-Annaland, Sint-Maartensdijk en Scherpenisse zr. Priem, Stavenisse, tel. 01663549 WELZIJNSORGAAN THOLEN Hoogstraat 12, Tholen, tel. 01660350 ALARMNUMMER 0011 AMBULANCE RODE KRUIS 01666—467 WEEKEND—AUTO—HULPDIENST 0164040888 HOOGWATERSTANDEN van 12 t/m 18 mei zondag 12 7.29-19.47 maandag 13 8.08-20.28 dinsdag 14 8.54-21.15 woensdag 15 9.44-22.20 donderdag 16 11.03-23.33 vrijdag 17 12.13-0.10 zaterdag 18 0.42-13.16 dinsdag 14 mei laatste kwartier Sint-Annaland 7 mei 1974: 70 ton uien maat 40 opwaarts klasse 2 nl 46,60 tot- 45,60 per 100 kg. 3 ton drielingen maat 3040 27.01. v

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1974 | | pagina 2