Beter un kwaeje bieje dan un kwaed wuuf CHU komt weer met nieuwe man B B B BIJZONDER GEVAL DEZE WEEK B. en w. van Tholen gaan uitrusting, alarmering en kosten zorgvuldig uitkienen literfles van 89 voor 79 ct VéGé soep diverse smaken deze week69 ct of gemalen deze week1.89 van 4.30voor 3.49 2 kg98 ct T. Aarnoudse (SGP) Thoolse bijenhouders kregen ere-medaille voor40-jarig lidmaatschap Eerste klappen daalder waard „Aoltied ^og béter un kwaje bieje, dan un kwaed wuuf". Dat oud \imkersgezegde haalde jubilaris en secretaris P. J. Koopman op tijdens de jaarvergadering van de af deling Tholen van de vereni ging tot bevordering van de bijenteelt in Nederland, dins dagavond in café L. van Dijke in Sint-Annaland. Mede jubilaris en bestuurslid Joh. Goedegebuure uit Sint-Anna land bleef niet achter bij het ophalen van herinneringen. Hij had eens uit zes kassen zeshonderd pond honing ge haald en in de oorlog bleek honing een goed ruilmiddel, zelfs voor wat jenever Spuiten verdriet gekost Onbegrijpelijk en ongeloofwaardig Plaatselijke bekendheid Ongerustheid vervolg op pag. 9 OPLOSSING RODE KRUISPUZZEL 6 Ook communist in Thoolse gemeenteraad? 30e jaargang no. 15 Donderdag 21 februari 1974 QT JHet enige nieuwsblad voor de streek Tholen en Sint-Philipsland, waarin op genomen de Thoolse Courant en Het Advertentieblad - Postbus 5 - Sint Annaland - Telefoon 01665-375 - Post giro 12.44.07 - Verschijnt elke donder dag. Abonnementsprijs 8,50 per halfjaar. Per post 10.Losse nummers 0,45. Sluitingsdatum advertenties dinsdagmiddag - Advertentieprijs 0,20 per mm btw. Spierinkjes t/m 20 woorden 3,50 contant, op rekening 4,-- btw. Hoofdredacteur - uitgever G. Heijboer. De brandweer bezorgdheid bracht dins dagavond bij herhaling raadstongen in beroering. De SGP fractievoorzitter herinnerde zelfs aan de landelijke Thoolse herindelingsbehandeling, waarbij werd bezworen toch de voorzie ningen in de kernen niet te veronacht zamen. Het kan wat zeurderig lijken telkens weer aan die herindelingsproce dure te herinneren maar het ligt als ver gelijkingsmateriaal nu eenmaal voor het grijpen. Daarbij dienen we echter wel-te beseffen, dat die klok niet terugge draaid kan worden. Vergelijking is ge oorloofd, vaak logisch, verandering is in dat opzicht niet mogelijk. Toch is het naar ons gevoel juist die op gelegde herindeling, die thans de raad doet huiveren om nog meer plaatselijke „historie" te willen prijsgeven. Diezelfde huivering is er bij de bevolking. Voor- en tegenstanders van die landelijke beslissing hebben inmiddels ervaren, dat het voor de burger een veraming betekent. Dat doet de raad oo1' wat krampachtig vastklemmen aan wat nog wel plaatselijk lijktte floreren. Daarbij komt een bevolking, die een even grote angst voor verder gemis heeft. Als er in het onderhavige geval dan voorts een advies van de brandweerinspectie om trent reorganisatie zo niet vaag dan toch zeker weinig concreet moet worden ge noemd, als daar in de praktijk aan wordt toegevoegd, dat opgegeven brandweeraankomsttiiden aanvecht baar zijn, dan is dat bij elkaar vol doende om die brandweerreorganisatie opnieuw met heel wat vraagtekens te omlijnen. Nu moet anderzijds ook wel weer eens opnieuw gesteld worden dat b. en w. een college is, dat het vertrouwen van de raad kreeg in het uit te stippelen beleid. Het is door die raad gekozen. Niet om het ook geheel en overal mee eens te zijn, maar evenmin om standpunts verschillen te benaderen alsof de ene persé dat en de ander persé dit wil. Niet te ontkennen valt dat B en W daartoe soms aanleiding geven. Beoerken we - ons tot de brandweer reorganisatie, dan zien we hoe b. en w. verklaren te zijn afgegaan op de rappor ten van de brandweercommandanten, als er door raadsleden vraagtekens worden geplaatst bij de opgegeven alar- merings-en blussingstijd. Daarin zit iets onwezenlijks. Men zou als college ge woon grif moeten erkennen, dat af standsoverbrugging tijd kost. Dat ligt noch aan brandweerparaatheid noch aan 't college. Dat ligt aan de afstand. Ga dat dan ook niet pogen te weerleggen. Of een ambulancewagen nu vanuit Sint- Maartensdijk naar de Gorishoekse Punt m oet rijden of u it Bergen op Zoom maakt nu eenmaal tijdsverschil. Steekhoudend is evenmin dat vier goed uitgeruste korpsen goedkoper zullen zijn dan de zeven met wat minder materiaal, maar wel sneller ter plaatse en daar ook beter bekend. Gewoon toegeven, dat bemanning van zeven korpsen in deze tijd problemen kan geven, dat schaalvergroting in deze tijd past omdat alles meer deskundig heid vraagt en vergt, daar kan men nog wat inkomen. Maar een bevolking over tuiging geven van een verbetering, ter wijl ze voelt wat veilig leek te moeten missen, is ondoenbaar. Daarvoor is immers dat plaatselijk gegroeide, dat historische, te heilig, niet zelden ook goed. Al bij herhaling hebben we voorgehou den a) dat doel van herindeling concen tratie is, maar evenzoveel malen aange tekend, dat dit vloekt met een gelijk tijdig streven zeven kernen leefbaar te houden. Dat is een onmogelijke opgave. Elke fusie wordt in wezen uit nood ge boren. Brandweerreorganisatieplannen ver wekten niet allleen bezorgdheid, maar ook een gem is-reactie. In feite is er immers thans nog geen steek op dat ge bied veranderd. Alles wat dus bij de recente branden is gebeurd, was ook ge beurd zonder die brandweerplannen. Maar de burger gaat wel vergelijken. Daarom moet het B en W in elk geval waarschuwen niet meer overhoop te halen dan strikt noodzakelijk. In dat opzicht kunnen de drie B's van de Brandende Brandweer Bezorgdheid ook vertaald worden in Beter Beleid Bepleit. Maar zo cynisch het zeker niet bedoeld. Immers, niemand twijfelt er aan, hoe zeer college en raad zich deze eerste zittingsperiode, waar van nu het einde nadert, heeft inge spannen het goede te zoeken. Maar men moet inmiddels wel weten, hoe gevoelig het ligt als men plaatselijk iets gaat ontnemen. Over de brandweerreorgani satie boor je niks in Tholen. Sint-Maar tensdijk, Sint-Annaland of Stavenisse, maar des te meer in Poortvliet. Scherpe- nisse en Oud-Vossemeer. Het moet je immers maar aangaan. Of je dan hele maal niet kunt regeren? Natuurlijk wel, maar met zeven kernen wel uiterst voor zichtig cn altijd met vrijwel onaan vechtbare argumenten. Dat blijft de consequentie van deze zevenvoudige herindeling. REORGANISATIE BRANDWEER OPNIEUW IN OPSPRAAK De gemeenteraad van Tholen heeft dinsdagavond weer bijna een uur gepraat over de reorganisatie van de ellandelyke brandweer, waarbij het aantal korpsen van zeven naar vier zal worden teruggebracht. Vorig jaar werd daartoe al besloten, maar na de twee recente branden in Oud-Vossemeer en Poortvliet reageerden vele raads. leden direct met schriftelijke vragen. De antwoorden van B. en W., zoals die vorige week gepubliceerd werden, hadden verschillende fracties teleurgesteld. De tijden van aankomst bij de brand in Oud-Vossemeer en Poortvliet werden zelfs in twijfel getrokken. Er werd om nog meer onderzoek en herbezinning op de reorganisatie plannen gevraagd. Burgemeester J. E. van Boeyen zei dat er een stuk onrust by de bevolking is dat hem zeker niet ontgaan is. Hij vond dat ook begrijpelijk wanneer het brandweerkorps niet meer in de eigen kern is. De burgemeester benadrukte echter dat men de reorganisatie ook in zyn voltooiing moet zien met alle voorzienin gen die nog getroffen worden. Hy wilde de zaak goed voorbereiden en niet over haasten, maar twijfelde er niet aan dat er vorig jaar een goede beslissing genomen was. Met vier korpsen is er op Tholen een verantwoorde brandweerzorg mogeiyk, mits er een aantal voorzieningen getroffen worden. Voor 1 april hebben we de be sprekingen rond en dan kunnen we de raad plannen voorleggen op het gebied van de uitrusting, alarmering en de kosten. Dat moet dan kritisch bekeken worden, aldus burgemeester Van Boeyen. Het SGP-raadslid T. Aarnoudse uit Oud-Vossemeer voelde zich als eerste verplicht op de antwoorden van b. en w. op de schriftelijke vragen van diverse fracties in te gaan, aangezien hij per soonlijk bij de brand bij dhr. Van Daalen in zijn woonplaats aanwezig was. „Wij zijn het met de tijd van aankomst van het Oud-Vossemeerse korps niet eens. Het alarm was om 15.50 uur, uit gerukt om 15.54 uur en de tijd van aan komst bij de brand 15.56 in plaats van 16.00 uur zoals b. en w. zeggen. Dat is ook verstaanbaar als men weet dat de brandweerauto in Oud-Vossemeer maar twee straatlengten moest rijden: School straat en gedeeltelijk Molenstraat. Vlugger kan het dus nooit. Tijd tussen alarm en aankomst 6 minuten. Voor het korps Tholen worden in het antwoord Van b. en w. de tijden 16.05, 16.08 en 16.17 uur genoemd. Uit is beslist niet waar. HAVEN 10 ST. MAARTENSDIJK VéGé Sinas VéGé koffiebonen Beaulieu wijn van Bols Donderdag, vrijdag, zaterdag uit onze slagerij Bieflappen 500 gr5.98 Gehakt half om half lkg.3.98 Donderdag, vrijdag, zaterdag uit onze groenten- en fruitafdeling Malse kassla 2-kroppen89 ct Go.aen Delicious Advertentie I.M. Het bleek moeilijk 'n uitzondering te maken voor een gemeentelijke bijdrage in molenrestauratie. Toch zien we met vele raadsleden de besproken Thoolse molenzaak wel als een bijzonder geval Een particuliere monumentale woning of boerderij kan nog wel eens revenuen opleveren bij restauratie maar wat heeft een gerestaureerde molen voor de eigenaar meer aan vermogens waarde? F.r is geen luis te vinden die er een cent, laat staan vijftig mille voor neertelt. Dit verschil nu, dachten we, mag worden ingecalculeerd bij de aanvrage om 'n gemeentelijke bijdrage voor molenbehoud. Dat behoud is ook het enige argument om er als gemeenschap wat voor over te hebben. Wanneer dan zoveel particulier initiatief wordt getoond als in 't onderhavige geval gebeurde, dan kan mogelijk de plaatselijke overheid toch wel ergens een gaatje vinden om dat te doen. Zonder het scheppen van onbillijkheden. Algemeen is er de roep om particulier initiatief. Als dat er maar is, wil de over heid ook best wat doen, wordt er aan toegevoegd. Wel. dat kan nu. Misschien niet een volledige wensvervulling, maar minstens een gebaar om verder te kunnen. In onze vragen hebben we o.a. gevraagd of het b. en w. bekend was, dat 't korps Tholen ruim een half uur n& het alarm in Oud-Vossemeer arriveerde. Dat hebben wij heus niet ongegrond gevraagd. Tijd van alarm en uitrukken Tholen willen wij niet betwisten, maar wel de tiid van aankomst. Die was in werkelijkheid 16.23 uur. Tijd tussen alarm en aankomst Tholen was dus 18 minuten. Dan krijgen we een verschil van aankomst bij de brand-Van Daalen van 't Korps Oud-Vossemeer en 't korps Tholen van 12 minuten. Voor- waar geen klein verschil. Graag zouden wij willen dat b. en w. deze zaak nader onderzochten en het resultaat van dit onderzoek aan de raad meedeelden. Ook spijt het onze fractie, dat b. en w. in hun antwoord niet zijn ingegaan op onze vraag, om de reorganisatie niet door te voeren voordat in de praktijk gebleken is, dat men ook werkelijk op tijd in de diverse kernen aanwezig kan zijn," aldus SGP-woordvoerder Aarnoudse. Het CHU-raadslid J. D. de Korte zei eveneens teleurgesteld te zijn over de antwoorden van b. en w. op de vragen over de branden in Oud-Vossemeer en Poortvliet. „Vorig jaar hebben we er al nadrukke lijk op gewezen, dat door drastische in krimping van het aantal korpsen de veiligheid van have en goed in enkele kernen ernstig in gevaar kan komen, doordat bij het ontbreken van een eigen korps de korpsen uit naburige kernen de brand niet zo tijdig kunnen bereiken als het eigen korps. Uit velerlei inlich tingen is zonder meer gebleken, dat bij de branden onze zienswijze van toen en nu juist is. Is bij de brand in Oud- Vossemeer en Poortvliet nu echt niet duidelijk bewezen, hoe belangrijk het is tot op heden de beschikking te hebben overeen eigen korps? Zij waren het toch gezien de korte tot zeer korte afstand die de eerste klappen konden uitdelen, Als je sinds 1934 bijen houdt, heb je al heel wat imkerslatijn geleerd. De heren Koopman en Goedegebuure wisten er dinsdagavond van mee te praten, nadat ze door hoofdbestuurslid J. Fluijt uit Zierikzee waren gehuldigd vanwege hun 40-jarig lidmaatschap. Ze waren bovendien ook al 25 jaar bestuurslid. Dhr. Fluijt herinnerde aan de crisis jaren en de Tweede Wereldoorlog, toen dhr. Koopman naar Grave en dhr. Goedegebuure naar Schaik evacueerde, j In die omstandigheden nam je meestal allleen het hoognodige mee, maar bij hen gingen de bijen mee. De bijen hebben het suikerrantsoen beslist ver lengd. Na de oorlog ging dhr. Koopman zelfs met paard en wagen met z'n bijen naar de Heide (op de plaats waar nu Lievensberg staat) in Bereen oo Zoom. Niemand anders in Zeeland deed zoiets, maar hr. Koopman was ook geen gelegenheidsimker of een tabaksimker, maar een bijenhouder die uit het goede hout gesneden is, aldus dhr. Fluijt. „Vele jaren hebt u beiden zich ver dienstelijk gemaakt. Of u nu veel of weinig honing had en wel of geen tabak kreeg, u ging door en bleef imker. Daarom is het me een eer en genoegen u beide de eremedaille van de vereniging te mogen uitreiken. Ik hoop dat het een stimulans is voor deze kleine afdeling Tholen". zo besloot het hoofdbestuurs lid Fluijt. Voorzitter H. Hoogerbrugge uit Poort vliet onderstreepte de felicitaties en bood de jubilarissen namens de vereni ging nog een cadeau aan. Dhr. Koopman herinnerde er aan hoe hij aan Bram Hage een bijzonder goede leer meester had toen hij in 1934 met de bijenteelt begon. Hij deed aan de zoge naamde Koninginneteelt, haalde zelfs 140 pond honing uit 1 kast en wist op de Heide bij Bergen op Zoom zelfs 550 pond honing te verzamelen en aan een klant in Barneveld te verkopen. „Het Hoofdbestuurslid J. Fluijt uit Zierikzee (geheel rechts) reikt aan twee Thoolse imkers de ere-medaille uit vanwege hun 40-jarig lidmaatschap van de vereniging tot bevordering van de bijenteelt. V.l.n.r. Th. Overbeeke, Joh. Goedege buure, W. J. van Popering, P. J. Koop man. H. Hoogerbrugge en J. Fluijt. spuiten heeft ons echter ook veel verdriet gekost. Ik heb wel eens ge dacht, zou ik het allemaal in brand steken om leed te besparen, of volhou den. Dat laatste heb ik gedaan", aldus dhr. Koopman. „De fruitteelt raakt nu ook meer door drongen van de bijenteelt: bezige bijen brengen buigende bomen. De spuitscha is minder. Voorzitter Hoogerbrugge hoopte dat de bijenteelt in de aan staande bloeiperiode bewaard zal blijven voor spuitschade, zodat men evenals in 1973 weer een goed honing- jaar krijgt. Hij hoopte ook dat er uit de tuinbouw meer belangstelling komt voor de vereniging, want de afdeling Tholen heeft jong bloed nodig. Bijen- houden is een mooie vrijetijdsbesteding. Er zijn dertien leden (in de oorlog waren er nog 34) waarvan er op de jaarver gadering negen aanwezig waren. Besloten werd dat er binnenkort in Goes een contactdag komt voor alle Zeeuwse afdelingen van de vereniging tot bevordering van de bijenteelt. De rijksconsulent voorde bijenteelt, dhr. A. J. van Willigen uit Goes, vertoonde nog een Tsjechische film over hommels en de heel interessante informatieve Nederlandse kleurenfilm de Honingbij, die ook veel op scholen gedraaid wordt. cn die zijn nog steeds een daalder waard, zoals we allen weten", zei dhr. De Korte. „Het kan eenvoudig niet worden ont kend. ook door b. en w. niet, dat door toedoen van 't Korps Poortvliet bij de boerderij brand J. v. d. Slikke een stal met 60 stuks vee kon worden behouden door deze nat te houden, hoewel de grote schuur niet meer te redden viel", zo vervolgde het CHU-raadslid. Eveneens kon door snel ingrijpen van het korps Oud-Vossemeer de brand bij dhr. Van Daalen snel worden Ibedwom- gen. Wat mij dan ook onbegrijpelijk en ongeloofwaardig voorkomt, is de mede deling van b. en w. dat de korpsen van Poortvliet en Oud-Vossemeer na alar mering praktisch dezelfde tijd nodig hadden voor het bereiken van de be treffende branden als - na alarmering - het korps van Tholen, namelijk rond tien minuten. Hoe kan dit praktisch mogelijk zijn. Het is toch zonneklaar dat in deze gevallen het korps Tholen een veel langere afstand moest afleggen dan de beide andere korpsen. De boerderij brand was ongeveer 2 km van Poortvliet en de brand in Oud-Vosse- meer was in die kern zelf. Met alle respect voor het korps Tholen, ik geloof zonder meer dat dit korps tot snel handelen in staat is, doch bij dergelijke branden moeten ze later arriveren dan het korps uit de kern zelf. dit zal onder normale omstandigheden geen kwartier zijn, doch denk ook eens aan mist en winterse omstandigheden, bijvoorbeeld gladheid van de weg. Daarom kan ik niet geloven dat de door b. en w. genoemde tijden juist zijn. De plaatselijke bekendheid van het eigen korps in de kern en daarom heen mag optimaal worden genoemd, wat momenteel in veel mindere mate het geval is met een korps uit een naburige kern. Dit feit is vooral van grote beteke nis voor de boerderijen en woningen buiten de kernen. De ZLM-kring heeft daar pas ook nog op gewezen. Verder wordt de bevolking erdoor b. en w. op gewezen voortaan bij brand uitsluitend 't alarmnummer 0011 te bellen en niet zoals tot nu toe 't plaatselijke korps. De ervaringen van daarbij be trokkenen met deze alarmcentrale zijn echter niet altijd even optimaal. Volgens inlichtingen moet het zo zijn, dat de alarmcentrale 0011 niet volledig op de hoogte is met de plaatselijke om standigheden in en buiten de kernen van onze gemeente. Dit leidt nogal eens tot misverstanden. Ik geloof dat bij brand de minste tijd verloren gaat, als door betrokkenen direct de plaatselijke brandweer wordt ingeschakeld en dit vele inwoners met mij. De praktijk heeft wel bewezen hoe snel dan door ieder korps wordt gehandeld. Ik ben wel benieuwd of b. 'en w. met hun antwoorden op onze schrifte lijke vragen de onrust bij grote delen van de bevolking heeft kunnen weg- De drie brandweer B's Blijvende brandweer bezorgden Wil om molenrestaurateur Verhage te subsidiëren is wel aanwezig Voor Thoolse raad een CPN lijst? CHU met nieuw bloed in de kopgroep Boerderij Buitenzorg Tholen zolang mogelijk ontzien Sint-Philipslandse plattelandsvrouwen jubileerden Veehouders hebben melktankslag overleefd PZEM met nieuwe tarieven Toch geen dependence Vormingsinstituutop Tholen? Onderscheiding voor twee imkers Er waren meer mogelijkheden voor de derde klassers dan er uit de voetbalresultaten kwamen Drie stemmen van lezers KOREN,DAT OP EEN WEG ONTKIEMT, WORDT NOOIT RUP Dit nummer bestaat uit 14 pagina's „Stuur de kaart bijtijds". Dat was de oplossing van de Nationale actie Rode Kruiswoordpuzzel 6. Mevr. Pauw uit Woerden won de kleurentelevisie. Zij hoorde het geweldige nieuws een dag voor zij voor vijf weken in het ziekenhuis moest worden opgenomen.In onze streek behoorde A.C. Bakker, Hoogstraat 6, Tholen bij de gelukkige prijswinnaars. Hij won het fotoboek Koningin Juliana 2565 van het Nederlandse Rode Kruis. Van de Eendrachtbode waren er 331 deelnemers, 238 per briefkaart en 93 per giro. Totaal brachten de ruim honderd Nederlandse nieuwsbladen met een gezamenlijke oplage van bijna 1 miljoen exemplaren 21.504,-- bij elkaar voor de vakantieprojecten voor chronisch zieken en invaliden van het Rode Kruis. Doe weer mee aan de Rode Kruispuzzel 7 die u vorige week in de F..B. op pagina 5 vond. Doe met meer kaarten mee en stuur bijtijds in. Uw slagzin moet uiterlijk 27 februari binnen zijn, dus het kan nog. U kunt weer een kleurentelevisie winnen, naaimachine, stereo cassette recorder, grill, oud hollandse fauteuil, horloge, De Communistische Partij Nederland heeft zich dinsdag als eerste laten registreren om mee te kunnen doen aan de Thoolse gemeenteraadsverkiezingen op 29 mei a.s. Het verzoek werd ingediend door het bestuur van de CPN- afdeling Vlissingen. Of men ook werkelijk met een kandidatenlijst zal uitkomen, moet nog afgewacht worden. De registratie van de naam houdt namelijk nog niet automatisch deelname aan de verkiezingen in. Voor zover bekend, zou het ook voor het eerst in de geschiedenis zijn dat op het eiland Tholen communisten aan de gemeente raadsverkiezingen zouden meedoen. Blijkbaar is de Zeeuwse CPN wel actief, want men was bij de openstelling van de registratie - dinsdag 19 februari - de eerste partij die zich op Tholen liet registreren. De gemeentelijke kiesvereniging van de CHIJ, die de zeven plaatselijke afdelingen op Tholen omvat, heeft maandagavond in Hof van Holland te Tholen de voorlopige kandidatenlijst vastgesteld. F.r waren 35 leden aanwezig. Bij een schriftelijke stemming kon men ook een voorkeur uitspreken met betrekking tot de volgorde van de kandidaten. Nummer 1 werd het huidige raadslid J.D. de Korte uit Sint- Maartensdijk en nummer 2 verrassend J. Versluijs uit Scherpenisse. Nummer 3 is het huidige raadslid M.J. Geuze uit Poortvliet. Evenals in 1971 komt de CHU dus weer met een nieuwe man op een direct verkiesbare plaats. Zijn vrijwel alle gemeentebestuurders mensen die voor de herindeling al raadslid waren in een van de zeven Thoolse woonkernen, dhr. De Korte kwam destijds na ir. M.A. Geuze als nieuweling op de lijst en ook in de raad. Nu is dat dhr. Versluijs. landbouwer op de boerderij 't Wulpdal bij Gorishoek. Voorzitter H.Ph. Nieuwkerk uit Poortvliet onderstreepte maandagavond de belangrijkheid van de vergadering. Dinsdag 2 april zullen de leden in Scherpenisse de definitieve kandidatenlijst vaststellen alsmede het verkiezingsprogramma. Dit wordt nu door een commissie voorbereid, bestaande uit de eerste vijf kandidaten van de voorkeurslijst aangevuld met oud-wethouder D. Kleppe uit Scherpenisse. De voorlopige kandidatenlijst van de Thoolse CHU voor de gemeenteraadsverkiezingen op 29 mei 1974 ziet er als volgt uit: 1.J.D. de Korte. Sint-Maartensdijk; 2.J. Versluijs, Scherpenisse; 3.M.J. Geuze, Poortvliet; 4.Mevr. Geuze- v.d. Zande, Oud-Vossemeer; 5.W.K. Quist, Tholen; 6.A.C. Breure, Sint-Maartensdijk; 7.R.J. Damen, Tholen; 8.M.A. Stouten, Stavenisse; 9.M.J. Hoek. Poortvliet; I0.W. van Tiggele, Poortvliet; ll.A. Eindhout, Sint-Maartensdijk; 12.Chr. Burgers. Sint-Maartensdijk; 13.A.J.J. Tazelaar, Stavenisse; 14.C. van Winkelen. Sint-Annaland; 15.M. van Overbeeke. Tholen; lö.J.van Daalen, Tholen: 17.M. de Groen. Poortvliet, 18.A. Klippel. Oud-Vossemeer; 19.A.L.J. van Doorn, Scherpenisse; 20.P.J. Jagt. Scherpenisse; 21.J. van Oudenaarde. Poortvliet.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1974 | | pagina 1