Plaatselijk nieuws S TOYOTA AUTO SHOW WIERIKX f 13.499,- MANTEL MODE vanaf f 7.250,- t/m f „„„O M-nn*. THOLEN 0UD- V0SSEMEER Pollie Zoon SINT-ANNALAND STAVENISSE SINT MAARTENSDIJK Gratis kopstuk bij 3 flessen 150 SRVpunten PREDIKBEURTEN EENDRACHTBODE Donderdag 20 september 1973 Dammen Vormingswerk de Oesterschelp Beroepen Geslaagd Gewonde na steekpartij Gezellige bustocht 1 mna jacobapold Geluidsoverlast bars Drukke kindermiddag 390 inwoners K.W.F. lid Bedrijfsongeval B.B.-onderscheidingen Valpartijen en lekke banden voor Eendrachtrijders Eerste jeugddienst Bejaarden naar België Muziek, muziek, muziek, POLLIE POLLIE POLLIE POLLIE Uitbreiding fabriek Saparof winst Goed begin Biljarten Tafeltennis op 20 - 21 - en 27 - 28 - 29 SEPTEMBER VOOR ELK TYPE EEN EXTRA SCHERPE PRIJS AUTOBEDRIJF Oud papier Wouwseweg i - Tel. (01640) 4 12 50 - BERGEN OP ZOOM Schietwedstrijden Van harte welkom Huizen toegewezen K.W.F. collecte VVV richtingsborden Najaarreis bejaarden Q3 of Q5 liter en bij elke krat DOE - HET -ZELF - MARKT MULLER-FRANKE B.V. ST. MAARTENSDIJK Wegens vakantie GESLOTEN vanaf 24 t/m 29 september Jeugdopleiding muzikant Lelijke val Vervolg op pag. 9 ■t 'A - SINT- VOSStMttR poortvliet ïje uitslagen van de competitie van de Thoolse damclub De Eendracht zijn van 3 sept.: A. Tichem - P. C. v. d. Velde 02, D. Borgwat - J. A. van Akkeren 02, W. van Osch - M. van Poppel 2 0, D. Verburg - A. van Akkeren 02, C. van Splunter - A. Lindenberg 02, J. de Rijke - W. A. Boogerd 11. 10 sept.: M. van Poppel - D. Verburg 11, J. A. van Akkeren - A. Lindenberg 20, S. Schot - C. van Splunter 20, P. Nieuwenhuizen - P. C. v. d. Velde 11, A. Tichem - W. van Osch 02, A. van Akkeren - K. Droogers 02. 17 sept.: P. C. v. d. Velde - A. Vanakkeren 20, W. A. Boogerd - C. van Splunter 20, W. van Osch - D. Verburg 20, M. van Poppel - P. Nieuwenhuizen 02, A. Lindenberg - D. Borgwat 20. Jeugd: G. Quist - J. Molenaar 20, S. Baaij - J. Molenaar 11, S. Baaij - R. Jansen 02. De klassen 3t en 3p van de huishoudschool De Oesterschelp hadden een vormingsweek in Bergen op Zoom, waarvan Marianne Schouten en Jeanette Baarends het volgende verslag maakten: Om tien uur kwamen we op de jeugdherberg De Klavervelden aan. De koffie stond al op ons te wachten. Om elf uur kregen we onze lunch. Daarna gingen we de bossen verkennen door middel van een speurtocht, 's Avonds kwam dhr. van Tiggelen met zijn vrouw met dia's over de milieuvervuiling. Na de dia's gingen we nog een uurtje volksdansen en om elf uur moesten we naar bed. We werden de volgende morgen om half acht met muziek gewekt. Toen hadden we de hele dag creatief spel. Het onderwerp was milieuvervuiling, 's Avonds moesten we het met een toneelstukje uitspelen. Toen we klaar waren gingen we nog een kleine boswandeling maken. Woensdagmorgen hadden we bosspelen en 's middags gingen we het politiebureau bezichtigen, 's Avonds hielden we een songfestival en daarna een boswandeling van twee en een half uur. Donderdagmorgen zijn we naar het Algemeen Burger Gasthuis geweest, wat erg leerzaam was. Tussen de middag hebben we frites gegeten. Daarna zijn we naar het vormingsinstituut gegaan, waar het heel gezellig was. Toen kwam de slotavond. We hebben toneelstukjes gespeeld en later nog gedanst. Het was twaalf uur toen we naar bed gingen, maar het duurde wel lang voordat we er in lagen. De ene was zijn pyama kwijt en de andet zijn kussen. Vrijdag, onze laatste ochtend, hebben we sport en spel gedaan. Na het middagmaal hebben we nog wat nagepraat en tot slot bleek dat we veel pret met z'n allen hebben gehad. We namen afscheid van mevr. Coomans en haar medewerksters en zo gingen we weer terug naar ons eiland Tholen. Juffrouw Grootemaat en juffrouw de Reus willen we nog bedanken voor de leuke week. Ds. C. Hegeman ontving een beroep van de Gereformeerde gemeente te Elspeet. Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen slaagde voor ingenieur bosboom- en bodemonderzoek de heer W.M. Lindhout Wmzn. Hij kreeg met een benoeming in Amsterdam bij Hoechst voor de afdeling proefvelden, dankzij een daarbij ook afgewerkte studie wiskunde. De zestigjarige M. is zaterdagmiddag met een steekwond in zijn arm naar het ziekenhuis Lievensberg te Bergen op Zoom overgebracht. Na te zijn verbonden, mocht hij weer terug naar het woonwagenkamp. De steekwonde ontstond zaterdagmiddag rond half vier tijdens een vechtpartij op het woonwagenkamp tussen M. en F. S. beiden hadden teveel gedronken. Zondagochtend rond vier uur laaide de strijd weer op. Ongeveer zestien kinderen sloegen op de vlucht om een veilige plaats te zoeken in nabij gelegen huizen en schuren. Hierdoor werd de politie gealarmeerd. Op het kamp aangekomen, bleek dat een broer van F.S., dhr. J.S., (tevens een schoonzoon van M.) bij de vechtpartij betrokken was geraakt. Nadat de politie tussenbeide was gekomen, besloten zowel M. als de familie J. S. vrijwillig naar elders te vertrekken. Oorzaak van het meningsverschil was, dat een van de kinderen van F. S. met een vuist op de nieuwe caravan van M. sloeg. M. ging zich daarover bij F. S. beklagen, die direct ging vechten. De leden van de bejaardensoos kunnen terugzien op een gezellige bustocht. Begunstigd door goed weer reed men woensdag 12 september via de Dam langs het Schelde-Rijnkanaal van Tholen naar Sint-Philipsland en net SINT- MAARTENSDIJK veer Anna Jacobapolder-Zijpe naar het Dolfirodam in Scharendijke. Daar zag men een show van weliswaar wat te speelse dieren, doch over wat de dieren geleerd hadden, waren velen verbaasd. De koffiemaaltijd werd in Zierikzee gebruikt, waarna nog een bezoek aan Willemstad werd gebracht. Deze tocht was weer mogelijk dankzij de afgelopen winter gehouden bazar. Het hoofd van de politie, burgemeester J. E. van Boeijen, heeft zich zaterdagavond op de hoogte gesteld van de geluidshinder die de bars in de Hoogstraat en op de Markt veroorzaken. Eerder had hij een brief naar de eigenaren gestuurd dat de geluidsoverlast minder moest worden, aangezien anders de muziekvergunning ingetrokken wordt. De politie heeft vrijdagavond die waarschuwing mondeling herhaald. Met name het feit dat de deuren en ramen in de bars open staan en enkele bars slecht geïsoleerd zijn, veroorzaakt volgens de politie veel geluidshinder. Uit klachten van bewoners in de omgeving van de bars aan de Hoogstraat en Markt blijkt, dat men geen oog meer dicht doet. In Hof van Holland is zaterdagmiddag een druk bezocht kinderfeest gehouden. De jongens en meisjes genoten van het optreden van Bobo de clown en een goochelaar. Dat leverde veelvuldig applaus op. Er zijn nu 390 van de 600 gezinnen lid van het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding. Aan contributie en giften leverde dat 2372,50 op. Dit is het resultaat van de actie die onder leiding van mevr. Bevelander-Moerman is gehouden. De oogst is boven verwachting, want voorheen waren er maar 104 gezinnen lid van het K.W.F. Met deze geslaagde actie zit Oud- Vossemeer nu ruim boven het landelijke gemiddelde van 30% van de inwoners. Dhr. J. Boogaart is met een diepe vleeswond aan zijn rechter kaak en een gebroken jukbeen in het Dijkzicht ziekenhuis in Rotterdam opgenomen. Deze week wordt hij geopereerd. Dhr. Boogaart liep de verwondingen op toen hij bij het lichten van gasbuizen door een brekende balk werd getroffen. De heren L. de Koning en C. van Poortvliet hebben een medaille met oorkonde gekregen omdat ze vijftien jaar vrijwilliger zijn bij de Bescherming Bevolking A kring Zeeland De onderscheidingen werden hen per post toegestuurd. In een begeleidend briefje bracht burgemeester J. E. van Boeijen de beide B.B.'ers ook persoonlijk dank voor het nakomen van hun vrijwillig aangegane verplichtingen. De vrijdagavond officieel opgerichte Eendrachtrijders zijn zondag bij hun eerste Brabantrit overvallen met valpartijen en zes lekke banden. Jan Boogaart kon door verwondingen aan gezicht en benen niet meer verder rijden. Gerrit van Dijke had slechts enkele ontvellingen, terwijl de fiets van H. Ponse flink kapot was. Niettemin gaan de Eendrachtrijders zondagmorgen om half negen vanaf café Saparof weer een Brabantrit maken. Tijdens de oprichtingsvergadering werd W. Spikker tot voorzitter gekozen, P. Roggeband tot secretaris en A. Burghout tot penningmeester. Bestuursleden zijn J. Etienne en G. Mertens. Mevr. Spikker doet de correspondentie. De contributie is vier gulden per maand. Voorlopig wil men dertig leden hebben, zodat er nog acht kunnen bijkomen. Niet-leden kunnen tegen betaling van een gulden aan toertochten meedoen. Dhr. F. van der Zande zal bij tochten van rond de 100 km met reservemateriaal de Eendrachtrijders vergezellen. Op de eerstvolgende vergadering krijgen de leden nog een reglement. Een groep enthousiaste jongeren is al enkele weken bezig met de voorberei dingen voor de eerste jeugddienst, zon dagavond om half zeven in de hervorm de kerk. Ds. P. Homburg uit Middel burg preekt in deze interkerkelijke dienst over „Jong zijn.... en toch". Jeugddienst wil niet zeggen", dat deze kerkdienst alleen voor jongeren be stemd is. De jeugd heeft er alleen een actief aandeel in met zang en muziek, maar iedereen, zowel ouderen als jonge ren, zijn van harte welkom. Veertig bejaarden hebben woensdag middag een bustocht gemaakt naar Noord-België. De bezienswaardigheden van de Kempen werden uitgebreid be keken, evenals het landgoed Schar- luinen in Baarle-Nassau. Rond zeven uur was men na een mooie middag weer tevreden thuis. De organisatie was in handen van de vrijwillige vrouwelijke hulpverlening. De Oud-Vossemeerse muziekvereni ging, die zaterdag nog 4690 kilo oud papier ophaalde voor het instru mentenfonds, komt zaterdagmiddag en -avond weer in actie. Na een ontvangst in café Wim en Marja begint om half vijf een rondgang vanaf het voormalige gemeentehuis door de vier eilandelijke muziekverenigingen. Niet allemaal achter elkaar, maar elk korps apart, zodat het hele dorp aan zijn muzikale trekken komt. Om half zes beginnen de concerten in de Prins Willem Alexanderstraat. Hier verwacht men minder hinder van het verkeer dan aan de Ring bij de Hervormde Kerk. Euterpe is het eerst aan bod met Up in the air, Around the world, Jugendtraume en In high springs. Om zeven uur vervolgt Accelerando met Arnhem, Sirius, Orpheus in de onderwereld en The Barbardier. Concordia speelt vanaf half acht Walliser ouverture, Blumenfest, de OUD-VOSSEMEER Tel. 01667-365 voor het volledige textielvak voor komplete woninginrichting levert alles op dit gebied is voordelig en „by de ttyd" advertentie IM De gemeenteraad heeft dinsdagavond een besluit genomen dat voor een gebied aan de Molenweg een nieuw bestemmingsplan wordt voorbereid. Dat was nodig om het Dhr. J. van Beek uit Sint-Annaland mogelijk te maken zijn sluitingsfabriek uit te breiden. Uit planologisch oogpunt is daar geen bezwaar tegen, maar volgens het nu geldende bestemmingsplan is de grond aan de Molenweg aangewezen als agrarisch gebied. Er zou dus geen bouwvergunning voor uitbreiding van de fabriek mogen worden gegeven, maar de gemeenteraad heeft dat nu wettelijk mogelijk gemaakt. De Saparof Boys hebben in een uit wedstrijd tegen voetballers van de Marjon Bar in Oudenbosch met 0-2 gewonnen. De stand was al bij de rust bereikt. Eerst schoot de thuisclub in eigen doel en vervolgens rondde Ton Keijzers een fraaie solo doeltreffend af. Wanneer de zangavond afgelopen zaterdag in het dorpshuis een voor proefje is van hetgeen komend seizoen aan culturele avonden geboden wordt, dan wordt het ongetwijfeld een geslaagd winterseizoen. Uiteraard behoeven organisatoren, zoals in dit geval de zangvereniging „VZOS" te Sint-Anna- land, niet bezorgd te zijn over een mogelijk niet slagen, wanneer men zich ook in regenmantels Kremerstraat 11-13 - Bergen op Zoom advertentie IM successen van Robert Stolz en de Mars der Medici. De Oud-Vossemeerse muziekvereeniging sluit de concerten om acht uur af met Avanti, Goldenbate, Latona en de Walliser mars. De drum band geeft aan het slot van het middag programma nog een taptoe. De Treffers begonnen vrijdagavond de biljartcompetitie: Sjaak Etienne - Henk Hommel 20, Bart den Hollander - Peter Schoep 02, Piet de Leeuw - Frans Hommel Mzn. 02. Velocitas vervolgde zaterdagavond de competitie: Guus Boender - Piet Beve lander 15—21, 22—20, 21—9. Willie Lindhout - Rien van Dijke 321, 14 21. Lia van de Have - Kees Droogers 11—21, 12—21. Kees Droogers - Willie Lindhout 217, 219. Rinco Boender - Anja Hoogstrate 1621, 1921. Rien van Dijke - Lineke Vogel 2111, 21 19. Guus Boender - Jan Kees Vis 10 21, 2123. Guus Boender - Dick Hoog strate 2114, 2116. Guus Boender - Ad Vis 1521,1421. Guus Boender - Piet Ridderhof 11—21,15—21. van medewerking kan verzekeren als de twee koren uit Sint-Maartensdijk. Dan weet men immers vrij zeker een voor zangliefhebbers goed programma te zullen horen. Dat was dan ook in het tjokvolle en warme dorpshuis zaterdag avond het geval. Anderzijds hadden de drie medewerkende koren een zeer dankbaar publiek, want inclusief de jeugd was er een zeer aandachtig gehoor tijdens elk optreden en ook dat draagt bij tot een goede uitvoering. Sint Anna- lands VZOS voorzitter W. Fase Wzn. was blij met die goede opkomst, met de aanwezigheid ook van wethouder A. J. Scherpenisse en oud-burgemeester Baas en vooral ook met de bereidheid van de twee koren om medewerking te ver lenen. Na een samenzang van gezang 149 1 en 2 begon het Sint Annalands VZOS een achttal nummers te brengen. Inzonderheid het Engelse nummer Hark, hark, my soul van H. Shelley met als solisten mej. J. de Rooy en mevr. M. Geuze- Hage kreeg bijzonder applaus en werd later op de avond op verzoek nog eens en evengoed herhaald. Dirigent J. Wesdorp met aan het orgel mevr. J. Fase-Goedegebuure hadden met het koor eer van dit werk. Waarde vol blijft voor de liefhebber ook altijd weer het optreden van het Smalstads mannenkoor en dirigent I. Riedijk kondigde met het slotnummer de Postillon van A. de Braai aan, dat in het verhaal over graaf Johan ook nog een stukje Sint-Annalandse geschiedenis wordt gebracht. Ook dat was een uit springer, zoals men de zaal ook weer kon meeslepen met „Der Apotheker", wellicht voor Riedijk's mannen lang zamerhand al wat afgezaagd, maar voor degenen die het niet eerder hoorden, bijzonder attraktief. Dat was trouwens ook „My old Kentucky home". Het derde deelnemende koor was VZOS uit Sint-Maartensdijk met de nog immer vitale grijsaard A. L. Riedijk achter de dirigeerstok. Het aantal nummers beperkte zich tot 3, maar daaronder1 was de 20 minuten durende „Der Zigeunerbaron" bij van Johan Strauss. Sint Annalands pianist A.D. Goedegebuure zorgde voor de be geleiding. Het was een prachtig besluit van het afzonderlijk optreden der drie koren, waarom ook Riedijk Sr. en de zijnen met extra applaus voor dat groot stuk werd beloond. Hierna was er nog een gezamenlijke afsluiting met een tel kens wisselende dirigent. Oud-burge meester W. Baas zorgde in een dank- en slotwoord tolk te zijn van de vele hoor ders die van deze zangavond bijzonder genoten hadden en kon daarom te meer met vrijmoedigheid de uitgang-collecte aanbevelen. Zaterdagavond bleek dat als de verenigingen bereid zijn, het publiek niet thuisblijft. Voor Accelerando werd op 21 augustus 4640 kg. en op 17 september 4040 kg. oud papier ingezameld. Td. SmiBfa™ op advertentie IM advertentie IM. De schietvereniging Prinses Juliana heeft zaterdag een huishoudelijke wedstrijd gehouden. Op de personele baan klasse A ging Adr. Fase met 99 punten met de eerste prijs strijken. 2.J v.d. Klooster 97. 3.C.W. Goedegebuure 90. 4.A. v.d Reest 87. 5.JTh. Kurvink 84. Klasse B: l.D.Bruijnzeel 94. 2.J. Keur 93. 3.A. Minheere 92. 4.H. Keur 87. Klasse C: l.H. Elenbaas 97. 2.C. Keur 92. 3.Th. Overbeeke 84. 4.M. v.d. Maas 88. 5.Uytdewilligen 84. 6.A.D. Goedegebuure 84. 7.A. v.d Reest 84. 8.Jonckheere 83. 9.A. Fase Jzn. 81. 10J. Bruijnzeel 78. ll.J.L. Goedegebuure 74. Op de vaste baan waren de resultaten: Ï.Th. Overbeeke 140. 2.H.Keur 139. 3.D. Bruijnzeel 139. 4.J. Keur 138. 5.A. Minheere 137.6. C. Goedegebuure 137. 7.A. Fase 136. 8.J. Kurvink 136. 9. J. v.d. Klooster 135. 10.H. Elenbaas 134. Vanavond begint voor de schakers en dammers het nieuwe verenigingsjaar. Na een lange vakantieperiode worden de junioren vanavond, donderdag 20 september, om half zeven in het dorpshuis verwacht. Op deze eerste avond zal een nieuw jeugdbestuur gekozen worden. In verband met de competitie-indeling is het nodig dat jongens en meisjes die dit seizoen willen meedoen, zich nu opgeven bij de wedstrijdleider C.W. Goedegebuure, hoek Tuinstraat- Cureestraat. Ook de senioren gaan vanavond, maar dan om half acht weer aan de slag. Als u belangstelling hebt voor schaken of dammen, kom dan vanavond eens in het dorpshuis kijken. U bent van harte welkom om een partijtje te spelen. Het wezen-armbestuur heeft donderdagavond de vijftien bejaardenwoningen in de Tienhoven definitief toegewezen. De gelukkigen zijn W. Rijnberg, J. van Dijk, L.M. van Zetten, D.D. Boogaard-v.d.Boogaard uit Amsterdam, A. v.d. Ent uit Rotterdam, P.J. Hage uit Poortvliet, wed. D. de Jonge, J. v.d. Boogaard uit Amsterdam. A.J. Soeters uit Rotterdam, A. Dorst uit Amsterdam, A. v.d. Boogaard uit Amsterdam, G. de Keizer en L.C. Vroegop. Hieruit blijkt dat er verschillende bejaarden uit de grote steden naar hun geboorteplaats terugkomen. Een huis is nog niet toegewezen, terwijl voor de zogenaamde aarigepaste woning voor een gehandicapte nog geen gegadigde is gevonden. De bejaardenwoningen worden eind september opgeleverd. Intussen is het aannemingsbedrijf Adr. de Kok en zonen b.v. uit Bergen op Zoom druk bezig met de fundering voor twintig eengezinswoningen van het wezen-armbestuur aan de Burgemeester Baasstraat. De grond is echter nog geen eigendom. Het wezen-armbestuur ging namelijk niet accoord met de verhoging van de grondprijs per woning van 2972,23 tot maar liefst 6616,67 exclusief btw. De gemeenteraad stelde deze verdubbeling van de prijs in juli vast, maar het gemeentebestuur wist toen al lang dat het wezen-armbestuur de grond aan de Burgemeester Baasstraat wilde kopen. Bouwvergunning en premie waren toen ook al binnen. Aangezien B en W gebonden zijn aan de grondprijs die in juli vastgesteld is, zal het college met een voorstel aan de raad moeten komen als men de grond tegen de oude prijs van 2972,23 per woning wil verkopen. Dit is al meerdere keren gebeurd wanneer gegadigden voordat de nieuwe grondprijs was vastgesteld de grond reeds hadden aangevraagd. Het wezen armbestuur wacht met spanning wat B en W en eventueel de gemeenteraad zullen doen. Voordat de geldlening van ruim een miljoen gulden met de plaatselijke Rabobank kan worden afgesloten, moet namelijk eerst de grond officieel gekocht zijn. Niet alleen het wezen-armbestuur, maar ook verschillende particulieren zijn benieuwd naar de beslissing van B en W. Zij willen namelijk achter de bejaardenwoningen aan de Tienhoven garages bouwen. Daar de gemeenteraad de grondprijs per garage echter in juli verhoogde van 895,25 tot 1654,16 exclusief btw zag men er van af. Daar het verzoek voor de bouw van garages voor juli was ingediend, willen de betrokkenen de grond voor de oude prijs hebben. De collecte voor het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding heeft in Stavenisse 1597,53 opgebracht. Dat is 221,17 meer dan vorig jaar. Alle gevers en collectanten dank voor hun bijdragen voor dit belangrijke werk. De eilandelijke VVV heeft de richtings borden, die verwijzen naar de zetel van de informatrice en op verschillende doorgangsroutes geplaatst zullen worden gereed. Aan het gemeentebestuur is het verzoek gericht die borden te willen zetten met aanwijzing van de plaatsen waar dat is toegestaan. Zodra die toestemming er is kunnen de borden verschijnen, wat de toeristen dan een aanwijzing geeft naar het informatieadres. De Bejaardensoos heeft wjoensdag 12 september de najaarsreis gemaakt. Niet minder dan 47 mensen vertrokken 's morgens om half acht vanaf Sint Maartenshof richting Gorkum, waar koffie werd gedronken. Door de Betuwe ging het naar Doorn waar onder leiding advertentie IM van een gids „Huize Doorn" werd bezichtigd. In de Anna Hoeve werd gegeten, waarna een rondvaart volgde op de Loosdrechtse plassen. Onder prachtige weersomstandigheden viel deze boottocht van ruim een uur bijzonder in de smaak. In het Brabantse Cuyk werd de warme maaltijd gebruikt. De laatste pleisterplaats was Bergen op Zoom, waar men in de Raaijberg nog een gezellig uurtje doorbracht. Om half elf was men weer thuis na een prachtige reis, waarover allen zeer tevreden waren. Nijverheidsweg 3A advertentie IM De muziekvereniging Euterpe start de komende maand weer met een jeugdgroep die onder leiding van dirigent M. Gijzen uit Bergen op Zoom opgeleid zullen worden om een blaasinstrument te bespelen. Jongens en meisjes vanaf 8 9 jaar uit Stavenisse, Sint-Maartensdijk, Scherpenisse en Poortvliet kunnen zich aanmelden of informatie inwinnen bij dhr. M. van Damme, Parallelweg, Sint- Maartensdijk, telefoon 01666-448. Tijdens het spelen kwam het dochtertje van de familie Neele zodanig te vallen dat zij haar arm brak. Dokter van der Bel verwees haar voor verdere behandeling naar het ziekenhuis Lievensberg in Bergen op Zoom. THOLEN NED.HERViKERflC 9.30 en 6.3Q (Hl/) ds. de Reuver. GEREF. KERK 10 en 5 uur ds. G. Haaksma, Klundert. CHR. GER. KERK 10 en 6.30 kand. B. de Graaf, Apeldoorn. GER.GEM. 10 en 6.30 ds. Hegeman 2.30 leesdienst NED. PROT. BOND geen dienst N.H. BUITENGEW. WIJKGEM. IN WORDING IN VER. GEBOUW 10 uur ds. Nauta, Vlaardingen R.K. KERK za. 22 sept. 19 uur Avondmis zo. 23 sept. 8 en 10 uur H. Mis OUD VOSSEMEER NED.HERV.KERK 10 uur eerw.heer A. de Jong, Roosendaal 18.30 ds. P. Homburg, Middelburg (jeugddienst) GER.KERK 10.15 uur ds. A. v.d. Stoel, Bergen op Zoom. (voorber.H.A.) 18.30 Jeugddienst in N.H. Kerk, ds. P. Homburg. CHR.GEREF.KERK 10 en 18.30 ds. S. van der Molen, Middelburg 14.30 kand. B. de Graaf, Apeldoorn GER.GEM. IN NED. 10, 14.30 en 18.30 Leesdienst R.K. KERK za. 22 sept. 19.00 uur H. Mis zo. 8 en 10 uur H. Mis SINT ANN ALAND NED.HERV.KERK 10 en 6 uur (H.D.) ds. J. Codeé. GER.GEM. 9.30, 2 en 6 uur leesdienst GER.GEM. IN NED. 9.45, 2.15 en 6.15 leesdienst STAVENISSE NED.HERV.KERK 10 en 6 uur ds. H. A. Samsom OUD.GER.GEM. 9.30, 2 en 6 uur leesdienst SINT MAARTENSDIJK NED.HERV.KERK 9.30 en 2.30 ds. H. v.d. Post, Bergambacht OÜD. GER. GEM. do. 20 sept. 7 uur ds. L. Gebraad, Sint Philipsland di. 25 sept. 7 uur ds. J. v.d. Poel, Ede 9.30, 2 en 6 uur leesdienst OUD.GER.KERK 9.30, 2 en 6 uur leesdienst N.H. BUITENGEW. WIJKGEM. IN WORDING REHOBOTHKERK 10 en 7 uur ds. K.M. Vogel R.K. KERK za. 22 sept. 7 uur Avondmis in kantine Gebr. van Lammeren SCHERPENISSE NED.HERV.KERK 9.30 ds. Harkema, Sint Philipsland 2.30 ds. C. Mulder, Poortvliet (HD) GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6.30 leesdienst wo. 26 sept. 7 uur ds. Chr. v.d. Poel POORTVLIET NED.HERV.KERK 10 uur (voorber.HA) ds. C. Mulder 6 uur ds. C. Mulder (HD) GER.KERK 10.30 ds. W.A. Krijger, Wierden 3 uur (voorber.HA) ds. G. Haaksma, Klundert GER.GEM. 10, 2 en 6 uur leesdienst di. 25 sept. 7.30 ds. N.W. Schreuder, Goes SINT PHILIPSLAND NED.HERV.KERK 9.30 ds. C. Vroegindeweij, Middelharnis 2.30 ds. H. Harkema (voorber.HA) GER.GEM. 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst Di. 25 sept. 19.30 u. ds. C. Hegeman, Tholen OUD.GER.GEM. 9.30, 2.30 en 6 uur ds. L. Gebraad ANNA JACOBAPOLDER GEREF.KERK 10 en 2.30 uur ds. A. Krijger, Wierden WEEKENDDIENSTEN ARTSEN Sint Annaland, Stavenisse, Sint Maartensdijk, Scherpenisse (patiënten dr. v.d. Bel) Dr. Noteboom, Sint Annaland Tel. 01665-400 Tholen, Oud Vossemeer, Poortvliet, Scherpenisse (patiënten dr. Kugel) Dr. Kugel, Poortvliet Tel. 01662-400 Nieuw Vossemeer en Sint Philipsland Dr. Menger, Sint Philipsland Tel. 01677-500 WEEKENDDIENSTEN WIJKVERPLEEGSTERS Sint Annaland, Sint Maartensdijk, Scherpenisse Zr. Priem, Stavenisse Tel. 01663-549 Tholen, Poortvliet, Oud Vossemeer, Sint Philipsland Zr. Troost, Tholen Tel. 01660-620 WELZIJNSORGAAN THOLEN Hoogstraat 12, Tholen Tel. 01660-350 ALARMNUMMER 0011 WEEKEND-AUTO-HULPDIENST 01640-40888 HOOGWATERSTANDEN 23 t/m 29 sept. za. 13.2 za. 13.12-15.49 zo. 14.15-1.51 ma. 2.42-15.01 di. 3.20 -15.40 wo. 3.56-16.14 do. 4.00-16.47 vr. 5.04 -17.20 wo. 26 sept. Nieuwe Maan.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1973 | | pagina 2