Burgemeester wil alle clubs bij Eendrachtcup EENDRACHT CUP 1973 Veel concurrentie voor ronde van Sint-Maartensdijk pers. lening l'JliMflifili'ili'iFil li: Wed vluchten KAA BEE Geld nodig? rnve DIFOGA B.V. VLOERBEDEKKING GRATIS GELEGD Vanavond om zeven uur Smerdiek-WHS in het nederlaagtoernooi Vriendschappelijk Stavenisse schoot weer uit Vosmeer-overwinningen Junioren deden het goed NOAD en Vosmeer pupillen wonnen toernooi Gebruikte wagens Zaterdag wielerwedstrijden voor dames en amateurs Dames Amateurs Thijs Fase ook in ploeg EINDSTANDEN THOOLSE GYMNASTEN WEERDEN ZICH GOED NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Grootste en best gesorteerde zaken in W.-Brabant voor: aparte Dames-hand werken, ook buiten landse w.o. Eva Rosenstand enz. Gobelins Zuivelstraat 19 Bergen op Zoom Nieuwe Markt 46 Roosendaal Donderdag 24 mei 1973 9 SPS verslaat derde klasser Tholense Boys De grote verrassing van voetbalzaterdag 19 mei was ongetwijfeld de vriendschappelijke overwinning van SPS 1 op Tholense Boys 1 Het eerste elftal van de Sportvereniging Poortvliet Scherpenisse,uitkomend in de tweede klasse onderafdeling, zegevierde in Tholen met 3-5 over de kersverse derde klasser. Hieruit blijkt dat beide ploegen gemakkelijk aan de Eendrachtcup kunnen meedoen, want ook daar zyn verrassingen nooit uitgesloten Bij de junioren waren er fraaie resultaten van Tholense Boys, W.HS. NOAD en Vosmeer. Smerdiek vervolgde het nederlaagtoernooi en verloor maar met 0-1 van de tweede klasser NSW uit Numansdorp. Deze club is a.s. zaterdag de tegenstander van WHS, dat overigens vanavond in Sint- Maartensdijk om zeven uur de ingelaste nederlaagwedstrijd tegen Smerdiek speelt. In verband met de wielerronde wordt er zaterdag 26 mei door Smerdiek namelijk niet gevoetbald. Smerdiek - NSW was een aantrekkelijke partij voetbal waarin de thuisclub zich een behoorlijk aantal kansen schepte maar waarin de afwerker ontbrak. De Numansdorpers maakten vooral technisch een goede indruk en bepaalden vlak na de rust de eindstand op 0-1. Uitblinker bij Smerdiek was junior Adrie de Viet die op het middenveld debuteerde. Ad van de Hoek verving de hele wedstrijd achterspeler Piet van Daalen en junior Jac Hoek opereerde op de linksbuiten plaats. Telkens krijgen nieuwe spelers een kans om zich in het eerste elftal waar te maken. Het tweede elftal, dat ook steeds spelers moet afstaan, treedt door die wijzigingen verzwakt op. Daarom was het niet verwonderlijk dat de reserves met 1-3 verloren van het sterke NSW 2. SPS ging naar Tholen om de huid zo duur mogelijk te verkopen en de winst van de kampioenen in deze vriendschappelijke wedstrijd zo klein mogelijk te houden.. De gasten kwamen na twee drie minuten echter al meer moed toen Piet Overbeeke de Thoolse rechtsback passeerde en met een verrassend schot 0-1 maakte. Vijf minuten later vergrootte Rinus van Tiggele de voorsprong tot 0-2 en vlak voor rust bepaalde debutant Kees deGraaf met een afstandsschot de stand 0-3 De gasten toonden veel meer inzet dan Tholense Boys. SPS verdedigde stevig Jaap Oudesluijs dekte de gevaarlijke rechtsbuiten Jan v.d. Vlies goed af. Het was een leuke partij, waarbij SPS die eerste helft overwegend sterker was, hoewel men af en toe ook goed wegkwam.Marius van Houdt verkleinde de ruststand voor Tholense Boys tot 1-3. In de tweede helft wisselde tamelijk snel achter elkaar de stand. Eerst werd het 1- 4 toen Piet Overbeeke de bal tussen twee verdedigers speelde, maar een toegesnelde Tholena^r net iets eerder was dan Hans van Dijke. Zijn schot kwam echter tegen de lat en de terugspringende bal kwam van Hans van Dijke bij Piet Overbeeke, die scoorde, SPS kwam toen flink in de verdrukking. De thuisclub kwam opzetten en verkleinde de achterstand tot 24 maar toen kon Hans van Dijke nog 2-5 maken Tholense Boys kwam toen nog terug tot 3-5,maar het slotoffensief was te laat ingezet om deze vriendschappelijke wedstrijd nog te kunnen winnen In Poortvliet speelden de reserves tegen elkaar, waarbij het 4-3 werd, Vanaf het begin was Tholense Boys iets sterker, maar ondanks het lichte overwicht kon men niet voorkomen dat Dirk Uijl na een kwartier voor de thuisclub scoorde: l-0.Kort hierna kwam uit een hoekschop de verdiende gelijkmaker toen een ongedekte Tholenaar onhoudbaar voor doelman Anemaet doelpuntte. De gasten konden niet verder uitlopen, zodat de ruststand 1-1 was In de tweede helft zakte de Thoolse inzet af en toonde SPS meer initiatief. Uitblinker Dirk Uijl nam de drie doelpunten voor zijn rekening, waarbij een strafschop wegens hands. Er moest nog een half uur gespeeld worden toen aanvoerder Nelis van Ast de SPS'er Maarten Quist wegens wangedrag uit het veld stuurde. Aangezien de thuisclub geen reserves had, speelde men met tien man verder. Dat leidde tot een Thools overwicht. Door onvoorzichtig verdedigen kon de attente Abel Potappel de achterstand verkleinen tot 4-3, waarna scheidsrechter J.A. de Boe voor het einde floot. Afdelings derde klasser Stavenisse heeft vriendschappelijk met niet minder dan 6-1 van VVN 2 gewonnen, dat onlangs In een brief aan de Thoolse sport federatie en met afschriften aan de besturen van de voetbalverenigingen Tholense boys en S.P.S. vraagt burgemeester J. E. van Boeijen de bereidheid van de Thoolse voetbalclubs alsnog gezamenlijk aan de Eendrachtcup mee te doen. Een verzoek, mede namens de wethouder van sportzaken dhr. C. J. Moerland. Dat werd meegedeeld op een vergadering van Thoolse sport federatie, vorige week in zaal 't Veer te Oud-Vossemeer. De aansporing van de burgemeester bleef echter zonder succes, de standpunten van .S.P.S. en Tholense boys bleven ongewijzigd. Laatstgenoepide voerde als motief aan, dat al bij herhaling niet strikt de hand aan de reglementen was gehouden waardoor verwarring ontstaat. S.P.S. had een andere regeling voorgesteld waardoor alle elftallen, dus ook de reserves, zouden kunnen meedoen. Toen dit door de meerderheid van de bestuurders als een zwaar programma werd aangemerkt, meende S.P.S. zich althans voor dit jaar van de Eendrachtcup te moeten distancieren. Een sterk pleidooi van federatie-voorzitter A. van den Hoek tot een eensgezind optreden, bracht ook geen verandering in de standpunten. Hierdoor zal het programma zoals dat ook reeds in de E.B. van 10 mei werd vermeld, doorgang vinden: Dat betekent dat van Smerdiek en W.H.S. ook de reserveelftallen binnen de lijnen komen. Benadrukt werd nog eens, dat het vooral bij deze Eendrachtcup-wedstrijden veel meer om het spel dan om de knikkers gaat en moet gaan. In de eerste plaats om een gewoonlijk talrijk publiek genoegelijke vrijetijdsbesteding te bezorgen op een vrije dag en vervolgens om er ook nog wat financiële steun uit kunnen putten. Bij dit alles mag worden toegegeven, dat het voor een aantal spelers meestal een pittig dagje is, maar er is met een selectie van vijftien man toch wel een aardige wisseling mogelijk, temeer omdat het er bij het publiek omgaat zo goed mogelijk voetbal te zien. zonder dat alles op winst gezet moet worden. Met dat voor ogen kan het ook 31 mei in Haestinge weer plezierig kijken en ook spelen zijn. Er staat weer een nieuwe wisselbeker te wachten, waarom weer minimaal drie jaar gespeeld kan worden. IIIIIIBIIIIlBllimillllHIIIIUllllUIIIIIBIIIIIHIIIIHI! IIIIIIHIIIIMIIIIHIIIIMIIIIIBIIIMIIlllBIIIinilBIIII! Het programma voor de Eendrachtcup op donderdag 31 mei op Haestinge te Sint-Maartensdijk ziet er als volgt uit: 11.30u Stavenisse-Sme.diek 2A 12.30 u Smerdiek-WHS 2B 13.30 u WHS—Smerdiek 2A 14.30 u Vosmeer-WHS 2B 15.30 u Stavenisse-WHSA lllillBIIIIIBIIlUBIiniBIIIIIBIIIIIBIIIIll 16.30 u Smerdiek-VosmeerB De wedstrijden, die op twee velden worden gespeeld, duren 2 X 35 minuten j met 10 minuten rust. De winnaars van poule A en B beslissen op zaterdag 9 juni wie de Eendrachtcup 1973 voor een l jaar mag houden. IIIIIIBIHIIBHIIIBIIIIIBIIIIIBIIIIII naar de reserve eerste klasse promoveerde. De eerste helft was buitengewoon met doelpunten van Flip de Rijke en Dies Potappel. De hele Klundertse verdediging werd uit positie gespeeld. Een kwartier na rust maakte Kees Smits vanuit een hoekschop er ineens 3-0 van.De VVN-doelman raakte vervolgens geblesseerd, waardoor een reserve-speler moest invallen. Toen later ook nog een speler in de grond trapte en met gescheurde kniebanden van het veld werd gedragen, was de fut eruit en het fijne van deze sportieve wedstrijd voorbij. Via Kees Sits, Wim Biesheuvel en Dies Potappel werd het nog 6-1, Nadat VVN tussentijds een tegendoelpunt had gemaakt. Stavenisse 2 speelde tegen een combinatie van VVN 3 en 4 gelijk 2 - 2.Vijf minutenvoor rust maakte Leen de Rijke 1-0, maar vier minuten in de tweede helft was het 1-1. Nadat de gasten op 1-2 kwamen, kon Kees Zeeman uit een strafschop gelijkmaken. Alles bij elkaar was VVN wel iets beter. Voor de Jac. van Hoek beker won Vosmeer zaterdagavond met -31 van NSV,waarvan in Roosendaal met 21werd verloren. Bij de rust was het al 3-0. Het goed spelende Vosmeer bracht de NSVverdediging zodanig in het nauw dat het twee keer in eigen doel schoot voordat Jos Giljam met een Vosmeer-doelpunt de stand op 30 kon bepalen. In de tweede helft nam de thuisclub het wat gemakkelijker op waardoor de gasten meer konden aanvallen. NSV had echter de steun van Rien Hommel nodig, die met een terugspeelbal zijn eigen doelman passeerde, om de eindstand op 3-1 te kunnen bepalen.Vosmeer 4 verkeerde zaterdagmiddag in een produktieve bui toen in de eerste helft van de vriendschappelijke wedstrijd tegen Smerdiek 3 reeds vier doelpunten werden gemaakt. Daarvoor zorgden Bram Douw, Frans Hommel Jzn., Jan de Klercq en Johan Verbiest. Na rust voerde aanvoerderToon Brusselaars de score op tot 50, waarna de gasten verdiend een tegendoelpunt maakten 5l.Via een eigen doelpiunt van Smerdiek en één van Frans Schoep werd de eindstand 71.Kampioen Vosmeer 3 speelde ter gelegenheid van de promotie een huldigingswedstrijd tegen de A- junioren. In de leuke, sportieve wedstrijd bepaalde Jan Havermans de ruststand in het voordeel van de senioren op 10 door in eigen doel te schieten. In de tweede helft kwam de jeugd echter opzetten en via twee doelpunten van Rien Vaders wonnen de junioren van de senioren. De A-Jeugd van Tholense Boys maakt na zaterdag een goede kans op het kam pioenschap in de klasse A 2 van de juniorencompetitie van de kring Bergen op Zoom. Men won met 32 verdiend van de nerveuze WHSjunioren, die moesten winnen om de titel veilig te stellen. Verdiend, omdat de Thoolse jeugd de kansen beter benutte, kansen die ook voor de Sint-Annalanders rijkelijk aanwezig waren. Maar de groenwitten, die startten met een overwicht,wisten daarmee geen raad. De Tholenaren daarentegen scoorden uit de eerste de beste uitval via hun linksbuiten, weliswaar met de welwillende medewerking van de WHSdoelman, die een zwakke middag had 1O.De Sint- Annalanders, enigszins van slag, legden even later de Thoolse spits Leen Ottevanger geen strobreed in de weg tijdens zijn lange dribbel en het was 2 0,waarmee men ging rusten. Ook in de tweede helft bleven de Tholenaren gevaarlijker. Het werd 3-0, weer door Leen Ottevanger onder het toeziend oog van de passieve WHSdoelman. De Boys gingen daarna hard en veel schieten. Men raakte de lat nog, maar daarna was het kruit verschoten. WHS kwam terug en scoorde via de uit blinkende Wim Quaak tegen 3 1.Men wilde doordrukken, om er tenminste nog een gelijkspel uit te halen, maar vrije trappen en hoekschoppen leverden niets op. Wel de uitstekende combinatie waaruit Addie den Engelsman 32 liet aantekenen. Scheidsrechter Valkenburg maakte een eind aan het Sint Annalandse offensief, waardoor Tholense Boys de kansen in eigen hand houdt. WHS 2 speelde het klaar op het Bergse Rozenoord met 2-5 .van MOC tewinnen, die in de topklasse B speelt. Dankzij dit resultaat mag de Sint-Annalandse B-. jeugd zaterdag in Eindhoven meedoen aan de Brabantse kampioenschappen. De thuisclub kwam eerst op 10 waarna Bram Rijnberg net voor rust kon gelijk maken. Het eerste kwartier na rust was MOC sterker, maar door snelle uitvallen via Bram Rijnberg werd het 1-2 en 1-3. Jan Burgers schoot tegen de paal, maar Koos Westdorp zette de terugspringende bal toch in een doelpunt om 14.De Bergenaren zakten wat af en Bram Rijnberg kon er zelfs 15 van maken.MOC kwam nog terug tot 25, maar toen was het ook gebeurd. De Sint-Annalanders hadden een geweldige wedstrijd gespeeld met doelman Dies den Engelsman als één der uitblinkers. Aanvoerder Bram Rijnberg nam blij de bloemen van MOC in ontvangst. Opnieuw een succes voor de ploeg van jeugdleider J. Vroegop. In Wolphaartsdijk behaalden NOAD en Vosmeer zaterdag respectievelijke de eerste en tweede plaats in het uitstekend georganiseerd J.P.Kik pupillentoernooi. ,s Morgens werd NOAD in poule A en Vosmeer in poule B winnaar, de laatste door overwinningen op Krabbedijke met 10, Wolphaartsdijk met 30 en een 22 gelijkspel tegen Kloetinge. Doelpuntenmakers waren Jack Potappel 2 x, Hans Polderman en Sjaak van Daalen. In de finale ontmoetten NOAD en Vosmeer elkaar. Al na vijf minuten was het 20 voor de Fliplanders. Dit was ook de ruststand. Adri Capelle maakte in de tweede helft al snel 21, maar in dezelfde minuut maakte NOAD 3l.Vlak voor tijd verkleinde Hans Polderman de achterstand tot 32.De tijd was echter te kort om nog gelijk te komen. Zo werd NOAD verdiend eerste en Vosmeer prachtig tweede. De veertien jongens van Vosmeer die dit resultaat bereikten waren Leo Havermans, Ad Verhees, Frans v.d. Zande, Corné de Koning, Jack Potappel, Hans PoldermanWim Douw, Ad van Poortvliet, Kees Timmermans, Frank Timmermans, Adri Capelle, Matthee Potappel, Anton de Koning en Sjaak van Daalen. Tenslotte valt nog te melden dat de Smerdiekse Bjeugd met 63 van Stavenisse won en dat de A-pupillen van Stavenisse en WHS met 22 gelijk speelden. DeBpupillen van NOAD kwamen in de finale door met respectievelijk 60 en 20 van Nieuwdorp en Kapelle te winnen en met 2-1. van Apollo te verliezen. De A pupillen van NOAD behaalde in Wolphaartsdijk een vierde plaats.Zij wonnen met 10 van Krabbedijke en met 41 van Apollo, maar verloren met 20 van organisator Wolphaartsdijk. In de beslissings wedstrijd om derde en vierde plaats verloor NOAD met 25 van Kapelle. Dankzij de goede begeleiding van Jan Verwijs en Jaap v. d. Kleijn hadden de Fliplandse pupillen een fijne dag in Wolphaartsdijk. Het tweede seniorenelftal van NOAD won de vriendschappelijke wedstrijd uit tegen Ooltgensplaat met 1-2 Zaterdag 26 mei uur SPS 2-Stavenisse 2 14.00 WHS 2-Stavenisse 1 14.00 WHS 3-FSV 3 16.00 NSW Numansdorp-WHS 1 14.30 NSVV-WHS A Junioren 14.30 BRILLEN MODERN. IN ALLERLEI UITVOERINGEN Besling-Optiek Fortuinstraat 12 Bergen op Zoom advertentie IM Diverse typen en prijsklassen Ford-Dealer Tel. (01640) 3 59 10 Bredasestr. 25 - B. o. Zoom Vert.: J. Oerlemans - (01641)2111. auvertentie IM De omstandigheden in aanmerking nemende, is het wielercomité Sint Maartensdijk niet ontevreden met het rennersveld dat zaterdagmiddag in de Bloemenlaan aan de start verschijnt: 31 dames en 56 amateurs. Op de 26ste mei zijn er namelijk tevens wielerwedstrijden in Krimpen a/d Lek, Puttershoek, Stein, Deventer, Lelystad, Joure en de klassieker de ronde van Limburg. Aangezien men geen middelen heeft en het bovendien onsportief vindt om startgelden te geven, zijn er maar twee grote mannen: Toine v. d. Bunder uit IJzendijke en Ton v. d. Spiegel uit Den Haag. Ook de streekrenners behoren echter tot de kanshebbers: Thijs Fase uit Sint-Annaland, Bram Geensc uit Sint-Philipsland en Kees Stoutjesdyk uit Sint-Maartensdijk. Bovendien kan men bij de dames Bella en Keetie Hage weer eens zien fietsen. Ze behoren nog altijd tot de sterksten. Het wielercomité Sint-Maartensdijk, bestaande uit voorzitter A. L. Hage secretaris-penningmeester, M. Andriesse en de leden M. Geldhof, A. van Hemert, P. Knuist, M. Wielaard, W. van Gorsel, J. v. d. Hoek, J. Lindhout en J. van Zetten, hoopt na de de vele voorbereidingen op goed weer. De jury bestaat uit voorzitter J. Moerdijk uit 's Gravenpolder, secretaris J. Volwerk uit Kapelle, aankomstrechter W. Jeremiasse uit Hcinkenszand, microfonist W. Hendriks uit Hulst en de wedstrijdcom missarissen L. Moelker en P.Pieters uit Heinkenszand, P. Raaymakers uit Middelburg en J. Franse uit Kwadendamme. Consul boven de Westerschelde is dhr. B. Mulder uit Middelburg. Er is opnieuw een ander parcours voor de ronde van Sint- Maartensdijk. Start en finish zijn aan de Bloemenlaan, daarna Frank van Borselenstraat, Jacoba van Beierenstraat, Oosterscheldestraat, Westvest, Noordpoort en weer Bloemenlaan bij het bejaardentehuis Sint-Maartenshof. De lengte van het parcours is 1075 meter. Het wielercomité wil aan de 250 gezinnen rond het parcours donateurs kaarten verkopen, aangezien geen entreegeld kan worden gelieven. Maandag was nog maar 30 procent verkocht, maar dat moeten zeker vijftig percent worden om de kosten te kunnen dekken. Om twee uur beginnen 31 dames aan 51 ronden om totaal 55 km. te fietsen. Aan de start komen o.a. Corry Boon uit den Helder, Minie Brinkhoff uit Zaandam, Gré Donker uit Krommenie, Willy Kwantes uit Zaandam, Truus v. d. Plaat uit Geldermalsen en Nel Streef uit Nieuw Lekkerland. Vanzelfsprekend ontbreken de plaatselijke favorieten Bella en Keetie Hage niet, al wonen zijn nu niet meer op Tholen. Zij, zijn nog altijd de sterksten bij de dames en gaan dat voor eigen publiek weer eens proberen te bewijzen. De concurrentie zal zich zeker in Maartensdijk niet zo snel gewonnen geven en dat waarborgt een flinke strijd in deze damescours. Om kwart voor vier starten de 56 amateurs om in 79 ronden totaal 85 km. te rijden. De wedstrijd telt mee voor het Schelde-Delta klassement waarbij na het seizoen een flinke prijzenpot verdeeld wordt. Deelnemers zijn Toine v. d. Bunder uit IJzendijke, die zeer sterk rijdt en de laatste weken zege na zege behaalt. Ton v. d. Spiegel uit Den Haag, die in Olyrhpia's ronde van Nederland zeer goed reed. Naast deze grote kanshebbers mogen ook beslist niet vergeten worden: Bert Broere uit Oudenbosch, Kas Fiktorie uit Bergen op Zoom. Peter Godde uit Koewacht, Herman de Groot uit Zevenhoven, Nico Hendriks uit Heemskerk, Theo Joore uit Raamsdonkveer, Jan Konings uit Sprundel, Ad Kraus uit Oudenbosch, Ed Kroon uit Den Haag, Ed v. d. Loo uit Westzaan, Peter Nieuwenhuis uit Amsterdam. Ad Prinsen uit Raamsdonkveer, Charles de Smit uit Terneuzen, Ad Tak uit Oud Gastel. Ko Tolhoek uit Yerseke, Ad van Treyen uit Halsteren en Wim Westdorp uit Heinkenszand. De drie streekrenners behoeven beslist niet in de achterhoede te eindigen en als ze geen pech hebben zullen ze dat zaterdagmiddag in Sint-Maartensdijk zeker bewijzen. Thijs Fase uit Sint- Annaland rijdt de laatste maanden behoorlijk goed. Hij heeft een contract gekregen bij Kavero. Ploegleider Wim Evcrtse uit Tholen over Thijs: "Hij rijdt de laatste weken enorm goed en gemakkelijk. Je staat er versteld van. Hij is een belofte In Halsteren werd hij achtste en verder behaalde hij een elfde en zestiende prijs. In het Belgische Merchem viel hij op het laatst, maar hij toonde zich daarvoor een goed klimmer met Toine v. d. Bunder. Alleen is hij niet rap" aldus Wim Evertse. Bram Geense uit Sint-Philipsland is de laatste weken iets teruggevallen, maar heeft dit seizoen toch goede uitslagen gereden. Kees Stoutjesdijk uit Sint- Maartensdijk heeft de laatste maanden enorm veel pech gehad met valpartijen en defect materiaal. Maar hij is nu langzaam maar zeker aan het terugkomen. Zaterdagmiddag zullen we kunnen zien hoe het allemaal gaat in deze ronde van Sint-Maartensdijk voor dames en amateurs. De Thoolse afvaardiging op de verenigingswedstrijden van de Zebra en Breda heeft zich ook dit keer goed geweerd. Traditiegetrouw was het opnieuw W.I.K. Sint-Annaland dat met de beste resultaten uit de bus kwam. Zij wonnen bij de jongens moeilijke oefenstof een eerste prijs. De meisjes van W.I.K. deden hetzelfde.Bij de gemakkelijke oefenstof haalden de meisjes en de dames elk een tweede prijs. Spido Oud-Vossemeer won bij de meisjes gemakkelijke oefenstof een tweede en Kwiek Stavenisse een derde prijs bij de jongens. Bij een score van 80% of hoger kreeg men een eerste prijs van 75 tot 80% een tweede en van 70 tot 75% een derde prijs Eindstand 4e 1. Vosmeer 3 2. Steenbergen 3. MOC 8 4. Bergen 6 5. Val Aan 2 6. Bergen 7 7. NVS 3 8. HSC 4 9. Schutters 3 10. Vivoo 3 11. Welberg 4 klasse 402 19 17 1 5 20 14 20 12 20 12 19 20 20 20 20 20 20 1 35 67- 13 4 30 60- 45 4 28 65- 33 5 27 46- 26 4 25 48- 32 18 30- 33 14 46- 58 14 43- 56 11 53- 64 9 36- 70 7 33-101 Eindstand 4e klasse 403 1. Schutters 4 2. Rimboe 3 3. Vosmeer 4 4. Welberg 5 5. WW 3 6. Kruisland 3 7. Nivo 3 8. Dosko 7 I 9. Lepelstr. B3 10. Halsteren 5 11. Bergen 8 12. Val Aan 3 22 16 22 17 22 11 21 9 22 22 22 22 6 3 21 4 2 22 1 2 8 22 12 19 11 18 12 15 13 15 15 10 19 4 54- 19 100- 21 55- 25 77- 34 52- 39 59- 29 35- 55 41- 57 49- 65 42- 58 20- 76 18-132 ALLE SOORTEN Bosstraat 40 - Tel. 3 43 68 BERG ENOPZOOM advertentie IM In een paar dagen kunt u hel hebben. Mei een persoonlijke lening van de NMB Gemakke lijk. zonder onnodige formali- leilen In overleg met u worden het bedrag en de maandelijkse ailossingslermijnen vastgesteld. Een loning van 2 000.- kunt u bijv. terugbetalen in 18 x 129.50 per maand. Of '3.500.- in 24 x f 171.50. Inclusief alle rente en kosten. Stap eens binnen. Wc vertellen u graag alles over een persoon lijke lening voor welk doel dan ook of een woningkrodiel, voor verbetering en onderhoud van uw huis advertentie IM De Zwaluw" St. Maartensdijk Wedvlucht Survilliers 20 mei 1973 In concours 159 duiven los 6.15 Z.W. wind Aankomst 1ste duif 9.39.45=1435.95 u.laatste prijs duif 10.16.16=1219.04 u. Joh. v. d. Hoek 1 5 6 21 34 42 49 C. Vermeulen 2 40 51 P. van Driel 3 36 39 52 G. Lindhout 4 20 31 47 L. v. d. Berg 7 10 18 33 P. van Beveren 8 29 30 50 M. v. 't Hof 9 26 35 44 45 J. Kwaak 11 27 28 43 D. Klaasse 12 13 23 37 41 53 L. Riedijk 14 38 A. D. v. d. Rhee 15 25 OV. C. Andriesse 16 17 32 A. Zwagemaker 19 J. Stoutjesdijk 22 24 48 A. Bijl 46. Wedvlucht Survilliers 19-5-1973. De Reisduif Scherpenisse. In concours 153 duiven los 6.20 uur O.wind Afst. 295 km. Ie prijs 10.56.17 1072.17 m, laatste prijs 12.18.12 823.26 m. J. Moerland 1 19 22 23 24 30 33 46 A. Moerland 2 3 5 7 17 25 32 37 40. L. Priem 4 6 8 12 14 31 41 42 45 49. H. Smits 9 29. C. v.d. Have 10 51. K Lisseveld 11 13 26 35 39 44 47 48. L. de Koolaard 15 36 38 43. D. Uijl 16 20 27 28 34. P. Potappel 18. Iz. Moerland 21. A. Riedijk 50. Wedvlucht Trouwe Duif te Tholen Survilliers. In concours 208 duiven afst 296 km. Ie prijs 10.59.31 1061.55 m, laatste prijs 12.00.54 869.34m. J. Kegge 1 55 64. J. Hol 2 9 13 19 68 B. Schot 3 27. Gebr. Contant 4. L. v. d. Hoofd 5 21 30 31 38. G. Mulders 6 11 24 48 60. A. Laban 7 12 14 28 44 45 52 J. van Dijke 8 49 50 56 59 63 66 67. P. Laban 10 33 34 36 40. L. Jansen 15 25 53 70. A. Korsman 16 42 C. v. Luijk J. Deurloo 18. J. Pollie 20. C. Moeliker .22 26 32 39 51. J. de Bie 23. J. Praat 29 46. M. Tazelaar 35 47 69. M Moeliker 37. J. Noom 41 58 L. v. d. Klein S 43. P. de Boef 54 65. M. Sakko 57. L. v. d. Klein Jz. 61. M. Laban 62. De Reisduif Sint-Philipsland,' Survilliers, 304 km, 240 duiven, snel heid eerste duif 11.18.63 m/m, aan komst 10.51.30, laatste duif 863.28 m/m om 12.11.03 uur. Om 6.20 uur gelost met N.O.-wind. J. C. Verwijs 1, W. Neele 2-6-15-45-69, F. den Braber 3-10-19-40-59-71, J. Zuid- weg 4, J. Verwijs en Zn. 5-36-38-56-75, A. v. d. Est 7-18-31, Gebr. Fontijne 8-20- 21-37-61-66-68, L. Reijngoudt 9-16-51- 78, Iz. Vermeij 11-13-14-23-25-2741-46- 60-65-76, K. Reijngoudt 12-26, A. Verwijs 17-32-33-72-80, C. Verwijs 22- 49-50-55-62-70, A. S. Hooglander 24-35- 63, M. Fontijne 28-57, Joh. Quist 29-34- 77, M. Meijer 30-53-79, Iz. Reijngoudt 3942444748-52, A. Faasse 43-54-64- 73, M. Geuze 58, M. v. d. Est 67, Kr. Reijngoudt 74. Oud-Vossemeer - De Zwaluw, 282 duiven, 28 liefhebbers, concours Compiegne, afstand 258 kilometer,goed weer, Zuid westenwind, gelost om 7.10 uur, eerste duif 10.18.18 laatste prijswinnaar om 10.50.36 D. Polderman 1 6 8 10 18 38 45 47 57 75 76 79 86 Comb, van Daalen 27 A. Lindhout 3 59 62 Jac. Vaders 4 9 16 27 61 70 77 78 eerste en tweede overduif Fam.Vroegop 5 49 67 P. de Witte 11 12 14 21 2636 37 50 52 81 derde overduif M. Moerland 13 56 64 R.Mosch 15 17 93 D.Lindhout 19 33 53 80 84 G. Hoek 20 24 29 M. de Graf 22 39 71 88 91 W.Burgers 2383 D.Haver mans 25 31 34 65 68 73 D. Vaders 32 42 Berkey 28 30 44 606 89 L. Hoek 35 MAI Speijer 40 48 51 55 66 92 J. Potappel 41 43 87 P.van de Houten 46 5869 B.Quist 72 85 'C.Boogaard 74 A.Vermeulen 82 J.Egberts 90 A. Douw 94 De Zwaluw Oud-Vossemeer 299 duiven Survilliers, afstand 299 kilometer, donker en buiig weer, gelost om 6 uur 20, eerste duif 10.53.23, laatste prijswinnende duif om 11.55.49 u. Jac. Vaders 1 3 26 34 57 58 59 77 J. Potappel 2 9 33 I. Berkeij 4 15 23 37 51 B. Quist 5 72 A. Polderman 6 8 11 18 21 25 35 38 41 47 49 52 56 75 76 83 P. v. d. Houten 7 16 85 90 W. Burgers 10 65 73 74 87 D. Vaders 12 46 86 D. Havermans 13 63 67 70 N. K. Speijer 14 20 27 31 54 62 66 68 81 84 G. Hoek 17 22 80 D. Lindhout 19 40 42 79 P. de Wilde 24 28 29 43 45 55 61 69 Comb, van Daalen 30 32 R. Mosch 36 M. v. d. Graaf 39 71 Fam. Vroegop 44 64 M. Moerland 48 50 53 60 A. Douw78 A. Voormeulen 82 88 L. Hoek 89. advertentie IM

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1973 | | pagina 9