EVErS ms. Veilingberichten PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Oudejaarsviering netjes en waardig Boekennieuws C. I. L. ZANDIJK PREDIKBEURTEN THOLEN OUD- VOSSEMEER Pollie Zoon MODERNE BRILLEN SINT MAARTENSDIJK POORTVLIET SINT-PHILIPSLAND De tulp is thans een langer houdbare bloem J. LUDKS EENDRACHTBODE Fusie groothandel Contant Succesvolle première Rederijkers POLLIE POLLÏF POLLIE POLLIE Vriendschappelijk voetbal Vogelvereniging opgericht Biljarten Nieuwe Ger. ouderling Feestavond junioren Vosmeer v. d- Watering Kipmuldcr Ned. Middenst. Spaarbank SINT-ANNALAND RENTEBIJSCHRIJVING Inbraak in LT.S. Na ruim halve eeuw bedrijfssluiting Kerstavond Sint Maartenshof w\ Burgerlijke stand En het geschiedde.... Dammen en schaken 201 bloeddonoren Diefstallen bekend „NOORDER" suede en nappa kleding Wij bakken zelf Landbouw mechanisatie bedrijf wenst vrienden en cliëntèle een voorspoedig 1973. Donderdag 4 januari 1973 De directies van B.V. Contant's Groothandel te Tholen en B.V. Metaalhandel v.h. Jonkers Co te Axel hebben besloten te fuseren. Als gevolg daarvan wordt de vestiging van Jonkers Co te Axel opgeheven en het nieuwe bedrijf wordt geheel in Tholen geconcentreerd. Nu wel onder de nieuwe naam Jonkers Contants groothandel B.V. Het artikelenpakket wordt verder uitgebreid, terwijl de directie wordt gevoerd door de heren A. Overink, C. A. de Weerd en G. A. de Weerd. De Rederijkerskamer De Eendracht heeft vrijdagavond in hotel Hof van Holland een succesvolle première beleefd van het blijspel „Vader gaat op stap" van Frans Dorst. Voorzitter A. M. van Engelen kon een uitverkochte zaal verwelkomen. In het toneelstuk is hoofdpersoon professor Bastiaan Boudewijn (Jan Haandrikman), die reeds vijfjaar weduwnaar is, volop in de problemen om zijn drie dochters Betty (Elke Venekamp), Els (Adrie Burgers) en Eeije (Wilna van Engelen) een passende opvoeding te geven. Hij maakt het zich echter moeilijker dan nodig is, want hij meet daarbij met maatstaven uit grootmoeders tijd hetgeen op vele conflicten met zijn dochters uitgroeit. Hierin lijkt voor de meisjes een ommekeer te komen als vader een afspraak maakt met een hen onbekende vrouw en hij 's avonds alleen op stap gaat. De dochters ruiken hierbij hun kans en haasten zich om direct hun vrienden Frank (Hans Renes), Karei (Gerard Gaakeer) en Bobbie (Rien Geluk) op te bellen die direct bereid zijn om naar hun geliefden toe te komen. AI gauw verandert het bezoek in een grote feestpartij waarbij de jongelui zich OUD-VOSSEMEER Tel. 01667 -365 voor het volledige textielvak voor komplete woninginrichting levertTJ alles op dit gebied is voordelig en „bij de tijd" advertentie IM gezellig met elkaar weten te vermaken. Hun geluk is echter niet van lange duur. Vader heeft het in de stad al gauw gezien en keert met zijn nieuwe echtgenote naar huis terug wat weer de nodige consequenties met zich meebrengt. Papa had zich meer gegoede schoonzoons toebedacht. Maar ook de dochters kunnen zich niet verenigen met vaders keus Agaath (Nel de Bruin). Er ontstaat een situatie waarin de schoonzoons hun aanstaande schoonvader proberen te overtuigen dat ze zo slecht nog niet zijn terwijl Agaath zich bij zijn dochters wat meer wil presenteren. Ze ondervindt daarbij nogal wat tegenwerking van vaders secretaresse Carolien (Gre Boelhouwers) die bij de drie dochters meer gezien is dan Agaath. Wanneer echter een broer van de professor, oom Henk (Arie van der Stoel), op het toneel verschijnt, slaagt deze erin de secretaresse voor zich te winnen. Vader stapt tenslotte toch met zijn eigen keus in het huwelijksbootje en de dochters krijgen toestemming om de vriendschap met hun vrienden verder op te bouwen. Na veel komische verwikkelingen krijgt tenslotte alles toch een happy end. Het toneelstuk werd op vlotte wijze voor het voetlicht gebracht, waarbij vooral de eerste twee van de vier bedrijven bijzonder sterk werden gespeeld. Aan h,et slot was er dan ook een langdurig applaus waarbij ook souffleur J. v. d. Houten, grimeur T. Claes en regisseur M. J. Renes-van Geer niet werden vergeten. Ook het gebruikelijke bloemetje ontbrak na afloop niet. Een gezellig bal tot in de kleine uurtjes besloot de succesvolle première. Drie elftallen van Vosmeer hebben zaterdag 30 december vriendschappe lijke wedstrijden gespeeld. Het eerste elftal won met 53 van Smerdiek, de reserves verloren met 50 van Smerdiek 2 en WHS 3 won met 21 van Vosmeer 3. Het toch al rijke verenigingsleven van Oud Vossemeer heeft vlak voor de jaarwisseling nog een uitbreiding ondergaan door de oprichting van de vogelvereniging „De Vogelvrienden". Er zijn al 20 leden en het voorlopige bestuur bestaat uit voorzitter Iz. Van Daalen, secretaris Iz. Potappel en penningmeester J. Neele. Initiatiefnemer Iz. van Daalen had 35 vogelkwekers in zaal Saparof uitgenodigd voor de oprichtingsverga dering. De vogelvrienden besloten tot aansluiting bij de Ned. Bond van vogel liefhebbers, wat de contacten met andere verenigingen bevordert. Tijdens de eerste vergadering werd nog gesproken over het organiseren van tentoonstellingen, 't aantrekken van keurmeesters en de aanschaf van ringen. Dit laatste moet nog deze maand gebeuren, zodat vogel liefhebbers die alsnog lid van De Vogelvrienden willen worden, daarmee niet meer lang moeten wachten. Nooit Gedacht speelde in zaal Saparof competitiewedstrijden. Rien van Hees - Jaap Ponse 20 Rien van Hees-Ko Geuze 20 Rien v. Hees-Rien Goedegebuure 20 Johan Schoep-Jaap Ponse 20 Rien van Daalen - Jaap Ponse 20 Wim Saparof - Bram v. d. Zande 20 Wim Saparof - Bram Paulisse 20 Jan Voormeulen - Wim Heijboer 02 Kees Vroegop - Johan Schoep 20 Adriaan v. d. Houten - Jan Duine 20 Jan Duine-Wim Heijboer 20 Henk Hommel is bekerkampioen van de Treffers geworden. De finale tussen Henk en Frans Hommel is op 29 december gespeeld en wordt dus niet op 29 januari gehouden zoals we vorige week per abuis schreven. In de strijd om de derde en vierde plaats won Sjaak Etienne van Jan Hommel. Voor de com- petitietitel lijkt Joep de Reus regelrecht op het kampioenschap af te stevenen. Hij versloeg zijn naaste concurrent Piet Hommel zodat hij nu met vier punten voorsprong aan de leiding gaat. Krijt op Tijd heeft diverse festiviteiten gehad voor leden en nietleden. Men organiseerde o.a. een vierballenspel dat in de eerste categorie van 0 t/m 15 werd gewonnen door Frans Hommel Jzn. na diverse beslissingswedstrijden. Tweede werd Piet Hommel, derde Kees Timmermans. In de tweede categorie van 16 t/m 25 won Sjaak Schetters voor Theo van der Logt. In de categorie boven de 25 won Peet Havermans met een hoogste serie van 36. Het panspel werd gewonnen door Leo Havermans met 166 punten voor Adrie Ligtendag met 159 punten. Voorzitter Theo van der Logt reikte de prijzen uit, waarbij hij alle spelers dankte voor hun sportieve manier van biljarten. Van het A-team speelden voor de competitie: Antoon Verhees-Adrie Ligtendag 02 Han van Daalen-David Polderman 20 Frans Hommel Jzn.-Maris Istha 20 Theo v.d. Logt-Frans Hommel Jzn. 20 Sjaak Schetters- Frans Hommel Azn. 02 Kees Timmermans-Adrie Hommel 20 David Polderman-Herman Zeeman 20 Na de eerste competitiehelft gaat Adrie Hommel aan de leiding met 22 punten uit 14 wedstrijden en een gemiddelde van 2.50 punten. 2. Piet Hommel 20132.11 3. Han van Daalen 20141.92 4. Theo v. d. Logt 19142.18 5. Frans Hommel Azn. 18142.98 6. Sjaak Schetters 14152.51 7. Adrie Ligtendag 13141.55 8. David Polderman 12131.68 9. Antoon Verhees 12141.73 10 Kees Timmermans 12141.50 11 Herman Zeeman 10131.20 12 Frans Hommel Jzn. 2131.70 13 Maris Istha 0131.15 De heer B. Biesheuvel wordt zondag in de morgendienst bevestigd als ouderling van de gereformeerde kerk van Oud- Vossemeer. Voorganger is ds. A. G. van der Stoel uit Bergen op Zoom. De heer Biesheuvel volgt de heer A. P. Hoog- strate op die door vertrek naar elders zijn functie moest neerleggen. De jeugdcommissie van de voetbalver eniging Vosmeer heeft vrijdagavond in de bejaardensoos een feestavond voor junioren gehouden. Ruim zestig jongens waren op deze avond aanwezig, gesplitst in twee groepen. Van half zeven tot acht uur keken de kinderen tot twaalf jaar met veel plezier naar een film van de dikke en de dunne. Scheidsrechter K. Nefs uit Bergen op Zoom behandelde nog ver schillende spelregels met de jongens, waarna hierover een quiz gehouden werd waarbij vele prijzen te verdienen waren. De oudere junioren begonnen met een spelregelquiz waarna de scheidsrechters Posthumus, Gakeer en Nefs op vele vragen antwoord gaven. Er was ook een bingospel, georganiseerd door Jan en Ko Heijboer, waarvoor veertig prijzen (waaronder een taart) beschikbaar waren. Bijna iedereen ging dan ook met een prijs naar huis. De jeugdcommissie heeft vlak voor de jaarwisseling een eigen clubblad uitgegeven omdat het Vosmeer-orgaan De Treffers reeds enkele maanden niet is verschenen. Men had zoveel mededelingen voor de junioren dat er wel wat moest gebeuren, maar de jeugdcommissie hoopt dat het bij deze eenmalige uitgave kan blijven. Behalve kerst- en nieuwjaarswensen en het Steenbergsestraat 20 - 22 Bergen op Zoom advertentie IM wintertrainingsschema vanaf 15 januari staan de standenlijsten van de elftallen en de voetballer van het jaar erin. Met uitzondering van de A-junioren, die de op één na laatste plaats bezetten, staan alle jeugdelftallen in de middenmoot. Bij de A-junioren staan Jan Havermans en Rien Voormeulen met elf punten bovenaan voor de titel voetballer van het jaar. Bij de B-junioren leidt D. van der Zande met zeventien punten voor W. van der Zande met vijftien en bij de C- junioren gaat A. Vos met achttien punten aan kop gevolgd door R. Potappel met tien. Geboorte: Marinus Cornelis zv. Matheus L. Jansen en van Cornelia J. Slootmaker; Jan, zv. Jan Uiji en van Krina J. v.d. Male; Maarten Cornelis, zv. Willem P. v.d. Male en van Elisabeth M. v.d. Jagt; Gerardus, zv. Jan van Oudenaarde en van Marina Riedijk. Overlyden: Willem S. Quist geb. 17-1- 1906 ev. Lena P. Koppenhol. Huwelijk: Marinus L. Bolier geb. 8-8- 1949 en Geertje Hoogerbrugge geb. 30- 1-1953; Izaak D. Lisseveld geb. 23-1 - 1948 en Huberdina J. van Dijke geb. 29- 8-1952 uit Tholen. Vertrokken: Reint H. Geuze naar Utrecht; Jan M. Paulusse naar 's- Gravenhage; Maria A. IJ. de Ronde naar Amsterdam; Petrus A.C. Kruf (8 pers.) naar Nieuw-Vossemeer; Gerrit H. de Warle naar Muiden. Vestigingen: Cerille E.A. van Belle uit Bussum; Cornelia Gideonse-van Liere uit Middelburg. Verhuizingen binnen de gemeente: Marinus L. Bolier (2 pers.) naar Sint- Maartensdijk; Izaak Lisseveld (2 pers.) naar Tholen. vrijdag 5 januari vanaf 9 uur 's morgens tot 9 uur 's avonds en zaterdag 6 januari vanaf 9 uur 's morgens tot 5 uur 's avonds. In de maand januari worden geen spaarbusjes geledigd. De agent: M. van Dijke. Advertentie IM Op tweede kerstdag blijkt er in de LTS Burgemeester Bouwenseschool inge broken te zijn. Er wordt echter niets vermist. De politie vermoedt dat het meer om baldadigheid ging, want in de kamer van de concierge werd alles overhoop gehaald. Men kwam de school binnen door een raam kapot te slaan. Per 1 januari is de rijwielhandel van de gebr. Lindhout aan de Oostsingel officieus gesloten wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de eigenaar. Vader Lindhout begon als rijwielhersteller in een klein schuurtje achter zijn woning in de Oudestaat en omstreeks 1920 werd het fietsenzaakje als nevenbedrijf in de vrije tijd uitgeoefend. Gestuwd door het handeisbloed in de aderen en bijgestaan door de twee zoons groeide het bedrijf gestadig uit en in 1937 werd de rijwielhandel erkend. Ook in de oorlogsjaren maakte het bedrijf, hoewel ook toen al honderd procent service werd geboden, een zeer moeilijke tijd mee door het ontbreken van materialen. Na de bevrijding werd Lindhout's rijwielhandel door de gebroeders voortgezet en groeide eigenlijk uit z'n jas. Men verhuisde naar de Oostsingel waar de winkel hoofdzaak werd. De daar achter gelegen werkplaats was meer servicedienst. Want ondanks steeds stijgende lonen en prijzen liep deze zaak zeker niet voorop, maar eerder achteraan. Zeker wat betreft de lonen. Als men weet dat er de laatste tijd 1,25 werd berekend voor reparatie van een band, zegt dat meer dan genoeg. Hoewel er voor overname van deze zeer goed florerende zaak veel animo was, bleek het pand minder in trek. Wanneer dit bedrijf dan ook wordt overgenomen, zal de rijwielhandel meer in het centrum van het dorp worden heropend. Het pand aan de Oostsingel is reeds verkocht, evenals de showroom in de Oudestraat. Hoewel met de afwerking van de nog lopende bestellingen en het opruimen van de zaak nog wel een paar weken gemoeid zullen zijn, hoopt de bijna 66 jarige C. Lindhout, die evenals alle zelfstandigen nog maar weinig heeft ge merkt van een vijfdaagse werkweek met 45 uur, samen met zijn vrouw spoedig een bejaardenwoning aan de Bloemen- laan te betrekken. De leerlingen van de o.l.s. de Rieburch hebben vrijdagavond 22 december, na ons nu pas bekend werd, een kerstavond voor de bejaarden van Sint-Maartenshof gegeven. De opening werd verricht door schoolhoofd W. J. J. Brevet die dank bracht aan directrice zr. Koole en de aanwezigen een welkom toeriep. Enige leerlingen brachten enkele muziekstukjes ten gehore o.l.v. dhr. M. van Damme, wat zeer op prijs gesteld werd. Vervolgens werd er door de leer lingen een musical opgevoerd, die ge zien de korte repetitieduur goed uit de verf kwam. In de pauze kregen de leerlingen limonade, waarna nog een muzikaal programma volgde. De direc trice dankte tenslotte allen die het mogelijk gemaakt hadden dat deze zeer mooie en geslaagde avond kon worden gehouden. Zo'n bijeenkomst is zeker voor herhaling vatbaar. Loop der bevolking over de maand november 1972. Dat was de titel van het eerste kerstdagprogramma in de Geref. Kerk onder leiding van de heer D. J. Heinen, hoofd van de chr. school. Met veel zang, een meditatie, medewerking van de kinderen der kleuter- en lagere school, evenals van de zangvereniging Crescendo werd het een goede bijeenkomst. De NCVB vierde eveneens kerst met een meditatie van de presidente mevr. J. W. C. van Strien. De vml. presidente mevr. Quist- Abrahamse vertelde een kerstverhaal van J. W. Ooms: Er is gratie, Gerbrand." Na de beste wensen voor 1973 eindigde mevr. Vogelaar-Francoi met dankzegging. De uitslagen van de onderlinge compe titie van de dam- en schaak-vereniging Sint-Philipsland van dinsdag 19 decem ber 1972 zijn: Dammen senioren J. Noorthoek - M. Verwijs 20 M. Fonteijne - M. C. v. d. Est 20 B. v. d. Jagt - M. v. d. Velde 02 P. Reijngoudt - P. v. d. Est 20 M. Verwijs - A. Verwijs Azn. 02 Dammen junioren G. Noorthoek Gzn. - C. Mol 20 C. Kosten Azn. - W. Beurkens 20 Schaken senioren J. A. H. Proost - A. Verwijs Azn. 10 J. Walpot Pzn. - J. Walpot Lzn. 01 P. Reijngoudt - J. Kot 10 Schaken junioren J. Kot Adrzn. - A. Walpot 10 C. Kosten Abrzn. - W. Beurkens 10 A. Walpot - G. Noorthoek Gzn. 01 Het plaatselijke rode kruis heeft vrijdag 29 december in de bovenzaal van hotel De Druiventros een bloedaf name-avond georganiseerd. Er kwamen 201 donoren, wat een mooi resultaat is daar er in onze gemeente veel inwoners met griep besmet zijn. De deelname werd echter gunstig beïnvloed door de vele schippers die juist tussen kerst- en nieuwjaar in de haven waren. De zeventienjarige M. van de E. heeft tegenover de rijkspolitie bekend drie diefstallen te hebben gepleegd. In alle gevallen probeerde hij portemonnees weg te nemen. Bij zijn derde insluiping vorige week trof hij de bewoonster nog thuis zodat hij op heterdaad betrapt werd. Uit het onderzoek is niet gebleken dat de verdachte ook met de inbraken die de laatste tijd in Sint-Philipsland ge pleegd zijn, te maken heeft gehad. Eerste uienveiling 1973 Sint-Annaland, 2 januari 125 ton uien klasse i 40 op56.20 4 ton drielingen50.99 De bekende Belgische biochemicus Ir. Buys, is er na enkele jaren gedegen wetenschappelijk onderzoek in geslaagd een speciale Tulpen-Chrysal te ont wikkelen. Het effekt van deze nieuwe vinding mag opzienbarend worden genoemd en is weer een stap op de weg naar verdere popularisering van Nederlands natio nale bloem. In water waaraan Tulpen-Chrysal is toegevoegd worden de bloemen groter, komen beter op kleur, de stelen worden sterker (geen zgn. zwaaien) en de houd baarheid aanzienlijk verlengd. Dat afgesneden bloemen net zo min als andere planten en dieren (en mensen) van water alléén kunnen leven is eigen lijk een vanzelfsprekende zaak. Planten zijn in staat om via het proces van de koolzuurassimilatie zelf organi sche bouwstoffen te vormen, nodig voor de ontwikkeling van de plant. Een afgesneden bloem heeft het ver mogen zelf organische stof op te bouwen grotendeels verloren, zodat deze stoffen in gemakkelijk opneembare vorm moeten worden toegediend. Deze nieuwe vinding heeft tot gevolg gehad, dat momenteel vele miljoenen bossen snijbloemen langer meegaan. Dat is voor de vakman zowel als voor de liefhebber weer goed nieuws. Glas- en Verfhandel Everrers Zn. SOMMELSDIJK St. Joris Doelstraat 17 Postbus 44 tel. 01870-2366-3354. ZIERIKZEE Meelstraat 4-6 •tel. 01110-3764 advertentie IM Tholen za 6 jan. Fancy Fair bejaardensoos do 18 jan. 20 u. ZVU Stadhuis: Zang en gitaar Dimitri van Toren wo 24 jan. ZVU De Oesterschelp: Schoolconcert Slavische muziek Sint-Annaland wo 10 jan. NH. Verenigingsgebouw jaarvergadering: De Heere is onze Banier wo 10 jan. 19.45 u. De Gouden Leeuw: Jaarvergadering Activa ma 15 jan. 14 u. Cebeco Zuidwest: Voorlichting gewasbeschermings middelen wo 17 jan. NH. Verenigingsgebouw: Jaarvergadering Tryphosa do 18 jan. De Hoop: 19.30 Jaarvergade ring Accelerando Sint-Maartensdijk wo 10 jan. Haestinge: Studiedag ver. voor bedrijfsvoorlichting Tholen en Sint-Philipsland. Er is netjes en waardig oudjaar gevierd, zo is de conclusie van de Thoolse politie na de jaarwisseling. Er is wel veel vuurwerk afgestoken, zodat Tholen en Sint Philipsland met honderd guldens zeker bijgedragen hebben tot de miljoen guldens vuurwerk die in Nederland verknald zijn. De straten gaven daar ook de duidelijke bewijzen van. De gemeentewerklieden wisten wel wat ze die eerste januariweek konden doen. In Scherpenisse zijn nog wat banden verbrand en in Stavenisse papier, maar ongeregeldheden hebben zich daarbij niet voorgedaan. Er was weer meer kleuriger en duurder vuurwerk te zien dan andere jaren. Het afsteken van het vuurwerk concentreerde zich vooral rond zondagnacht twaalf uur. In Tholen - stad had de politie tevoren nog vuurwerk in beslag genomen, maar om elf uur konden de eigenaren hun rotjes en kanonslagen weer komen ophalen. Ook wat betreft de verkooppunten heeft de politie geen onregelmatigheden aangetroffen. Alles was aan vergunningen gebonden en goed opgeborgen. Zover bekend hebben zich geen ongelukken voorgedaan. Bosstraat 40 Tel. 3 43 68 BERGEN OP ZOOM advertentie IM kelder boetiek zuivelstraat 17 bergen op zoom Advertentie IM Het doe-het-zelf geeft ook de huisvrouw grote voldoening. Daartoe behoort ook het zelf zorgen voor een vers gebakken koekje, cake of appeltaart. Het al eerder verschenen „Wij bakken zelf" door R. Lotgering - Hillebrand kwam bij Hollandia n.v. te Baarn in een kleiner en moderner formaat terug. Aangepast, aangevuld, de recepten compleet. Begrijpelijk, eenvoudig, daarom doeltreffend. Ing'enaaid slechts 4,90. Tholen Ook voor 1973 het adres voor de bekende kwaliteitsmachines, werktuigen en tractoren. Te koop: Fiat 615 met tim cabine 65 pk Ursus C 350 55 pk Deutz J 6006 met fritzm. cabine 650 uur Same minetauro 45 pk Miedema transportband 6 m Lely kunstmeststrooier Lely boxereg Martin vastetandcultivator Een stel 8 x 32 verplegingswielen HETELUCHTKANON 40.000 kcal545- KRUIWAGEN 80 Itr. rondneus60.25 autoaanhangwagen 500 kg draagvermogen compleet met verlichting 500, SOLIDE BETONMOLEN 100 liter met 220 Volt motor390. Volautomatische COMPRESSOR, ketelinhoud 50 ltr. luchtopbrengst 130 ltr o/min., 12 atm 785, LASAPPARAAT 45 - 160 amp, continu 3 1/4 mm met 5 jaar garantie335. Haakse SLIJPMACHINE. 1500 Watt, 8000 toeren per minuut 298,prijzen excl. b.t.w. franco levering Tholenseweg 4. tel. 01641 - 2614, Halsteren Zondag 7 januari THOLEN NED. HERV. KERK 9.30 uur en 2.30 uur ds. A. de Reuver GEREF. KERK 10 uur ds. L. Eringa voorbereiding H.A. 5 uur de heer J. Lodder te Rotterdam GEREF. GEMEENTE 10.00 en 6.30 uur ds. C. Hegeman 2.30 uur Leesdienst CHR. GEREF. KERK 10.00 en 6.30 uur ds. C. van der Weele te Huizen Zaterdag 6 januari 6.30 uur ds. C. van der Weele, zendingsavond NED. PROT. BOND: geen opgave. HERV. VER. KERKELIJK LEVEN geen opgave ontvangen R.K. KERK 8 en 10 uur H. Mis zaterdag 6 januari 19.00 uur Avondmis OUD-VOSSEMEER HERV. KERK 10 uur ds. Zorn te Zoetermeer 18.30 uur candidaat Geuze te Poortvliet GEREF. KERK 10 uur (bev. Ouderling) en 3 uur ds. A. G. van der Stoel te Bergen op Zoom CHR. GEREF. KERK 10 en 18.30 uur Leesdienst, 14.30 uur ds. C. v. d. Velde te Huizen GEREF. GEM. IN NEDERLAND 10, 14.30 en 18.30 uur Leesdienst R.K. KERK 8 en 10.00 uur H. Mis Zaterdag 6 januari 19.00 uur H. Mis^ SINT-ANNALAND HERV. KERK 10 en 6 uur de Eerw. heer J. D. van Galen te Arnhem GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst GEREF. GEM. IN NEDERLAND 9.45, 2.15 en 6.15 uur Leesdienst STAVENISSE HERV. GEMEENTE 10 en 6 uur ds. M. A. Jansens uit Mastenbroek OUD GEREF. GEM. 9.30 en 6 uur ds. J. van Prooijen 2 uur Leesdienst. Woensdag 10 januari Bijbellezing SINT-MAARTENSDIJK HERV. KERK 9.30, 2.30 ds H. A. Samson van Stavenisse Donderdag 11 januari 7.30 uur ds. J. Catsburg uit Katwijk aan Zee, winter spreekbeurt. OUD GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst OUD GEREF. KERK 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst REHOBOTHKERK 10 en 7 uur ds. K. Vogel R.K. KERK Zat. 9 jan. 19.00 uur avondmis in cantine van Lammeren. SCHERPENISSE HERV. KERK 9.30 en 2.30 uur de heer J. van Woerden uit Rotterdam GEREF. GEM. 9.30, 2 en 6.30 uur Leesdienst. POORTVLIET HERV. KERK 10 en 6 uur ds. C. Mulder GEREF. KERK 10 uur Leesdienst, 2.30 uur ds. F. W. Dilling van Bergen op Zoom GEREF. GEM. 10, 2 en 6 uur Leesdienst SINT-PHILIPSLAND HERV. KERK 9.30 uur Leesdienst, 2.30 uur kandidaat M. D. Geuze GEREF. GEM. 9.30, 2.30 en 6 uur Leesdienst OUD GEREF. GEM. 9.30, 2.30 en 6 uur ds. L. Gebraad ANNA JACOBA POLDER GEREF. KERK 10 uur Leesdienst 5 uur ds. van Exel uit Fijnaart. WEEKENDDIENSTEN ARTSEN Sint-Annaland, Stavenisse, Sint-Maar tensdijk Dr. Noteboom, Sint-Annaland, tel. 01665400 Tholen, Poortvliet, Oud-Vossemeer Dr. A. A. Kugel, Poortvliet tel. 01662 - 400 Nieuw-Vossemeer en Sint-Philipsland Dr. Gosling, Nieuw-Vossemeer tel. 01676 - 545 WIJKVERPLEEGSTERS Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Scherpenisse Zr. Maas, Scherpenisse tel. 01666 - 318 Tholen, Poortvliet, Oud-Vossemeer Zr. Slager, Poortvliet tel. 01662 - 404 Nieuw-Vossemeer, Sint-Philipsland Zr. Fortunata, Nieuw-Vossemeer tel. 01676 - 507, b.g.g. 491 WELZUNSORGAAN THOLEN Hoogstraat 12, Tholen tel. 01660 - 350 ALARMNUMMER 0011 WEEKEND-AUTO-HULPDIENST 01640 - 40888 Hoogwaterstanden RazermHpoIder zo 7 jan. ma 8 jan. di 9jan. wo lOjan. do 11 jan. vr. 12 jan. ek za 13 jan. 5.22—17.42 5.59—18.18 6.33—18.54 7.07—19.32 7.45—20.18 8.34—21.11 9.31—22.15

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1973 | | pagina 2