Keetie Hage in het nieuws Duitse jongeren op werkbezoek Pollie Zoon Olympia en Spido feesten in Haestinge EUEPS Geen subsidie voor Thoolse recreatie-projecten 1972 goed voo gezellig winkeler Ph. de Koning Jr. nette keetjuffrouw HEIJBOER's P.J.G. uitwisseling Brigadier Piet en de semi-prot 23 september 1971 EENDRACHTBODE 7 NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Een bank waar u altijd iemand vindt om mee te praten advertentie IM POLLIE'S SPECIALE PRIJS TH. A. BOS, 'Terugblik Dames Damesafdeling Geen lieverdjes Federatief verband Goede aandacht Stapje verder. Alleenstaande vrouw zoekt alleenst. heer TE KOOP VERLOREN EEN TROUWRING G.L. v.d.Kleyn, KAMER OF KOSTHUIS gevraagd Te koop directiekeet zomerhuisje F. den Braber, Veer Oud en Nieuw-Vossemeer gestremd van 27 t/m 29 september wegens keuring pont. Fa. Maas en Westbroek Groot nieuws voor Tholen De slagerij van MEERMAN in de Brugstraat wordt heropend en wel op woensdag 29 september a.s. L. Meerman en P. Bernaards. Wij vragen tevens vrouwelijk personeel Nutsbibliotheek Tholen DOELWEG N.V. Aannemingsbedrijf VRAAGT bUS:.. de speciaalzaak voor eigentijdse vrijetijdskleding OOK VOOR DE BEST VERKOCHTE BOEKEN G. HEIJBOER, Ring 66, Sint-Annaland de nieuwste kameleon de keuken in" Boekhandel Keetie Hage uit Sint-Maartensdijk is niet alleen in het nieuws door haar overwinningen in Vught en Oostburg, maar ook door een artikel in Vry Nederland van 28 augustes 1971. Op de voorpagina van dit weekblad staat zij al met een foto aangekondigd als kampioene en op pagina 5 volgt een verslag van Joris van den Berg. Het artikel onder de kop Kampioen Keetie Hage: „Ik fiets elke dag het eiland rond" is gemaakt omdat zij de enige Nederlandse was bij de baankam- pioenschappcn in het Italiaanse Varese. De drie foto's bij het verhaal zijn van W. Cornelisse uit Tholen. Wat de twee overwinningen van Keetie hage betreft, in Oostburg beheerste zij samen met het opkomend talent Willij Kwantes de hele wedstrijd. Dat was ook het geval in Terneuzen, maar toen moest Keetie haar concurrente wegens materiaal pech in de sprint laten voorgaan. Van nieuweling Kees Stoutjesdijk uit sint-Maartensdijk is nog te melden dat hij een vierde plaats haalde in Roosendaal, een elfde in Rucphen en een vijftiende in Dongen. Amateur Bram Geense uit Sint- Philipsland reed in het Roosendaalse omnium over 80 km een veertiende prijs, wat hem de zevende plaats in het Delaklassement opleverde. In Rucphen moest hij wegens ziekte afstappen. Thuis gekomen moest hij zich onder doktersbehandeling stellen, waardoor hij een weekje niet mocht trainen. Jaarlijks organiseert, de Plattelands Jongeren groep Zeeland, afdeling Tholen een uitwisseling met een buitenlandse jongerengroep. Doel is het beter leren kennen van elkanders werk en leefgewoonten en dat via excursies in de streek en dicussieavonden. Dit jaar kwam er een groep naar de P.J.Z. uit Hessen in Duitsland. Het Duitse gezelschap arriveerde om ongeveer 9 uur in Scherpenisse om te worden ondergebracht bij de ver schillende gastadressen, zijnde voor namelijk leden van de P.J.Z. Vrijdag werd een drukke dag. Om half tien was men reeds in de Sint An- nalandse veiling, waar na een rond leiding door de veilingmeester A.J. Du ijzer het gehele verloop van de veilingochtend werd gevolgd. Van de gelegenheid tot vragen stellen werd door menigeen gebruik gemaakt, maar eveneens door dhr. Duijzer met kennis van zaken beantwoord. Hij kreeg na afloop een boek aangeboden uit de provincie Hessen. Vervolgens was de Cavetho aan de beurt, waardhr. Roggeband leiding gaf. Het hoogste punt van de silo werd beklommen met daar een pracht uit zicht over de streek. De lunch werd op de Buutengaets gebruikt, 's Middags was er bezichtiging van de Groen- voederdrogerij te Scherpenisse, waar de P.J.Z. voorzitter dhr. M Geluk de nodige toelichting gaf. Dezelfde dag was ook nog het fruit- teeltbedrijf van dhr. J. van Vossen te Oud-Vossemeer en het loonbedrijf van dhr. A. v.d. Klundert aan de beurt. Bij elkaar kreeg de groep daardoor een vrij algemeen beeld van de Thoolse agrarische bedrijven. De dag werd besloten met een schuurfeest in de voormalige molen van dhr. Donken te Poortvliet. Zaterdags werden de Deltawerken bezocht en een rondvaart gemaakt door havens van Rotterdam. Ook de Scheveningen kreeg nog een beurt, terwijl men 's avonds nog gezellig bijeen was in hote,,De Gouden Leeuw"te Scherpenisse. Na de zondalg werd maandagmorgen omstreeks 9 uur vertrokken naar Hessen. Het bestuur van beide groepen kwam tot de con clusie van dat deze uitwisseling volop aan zijn doel beantwoordde, ja zelfs een groot succes werd. Volgend jaar hoopt de P.J.Z.een tegenbezoek te brengen. Ondertussen is de P.J.Z. de gastadressen dankbaar voor de prettige ontvangst. OUD VOSSEMEER tel. 01667 - 365 Vraagt VOOR TOTALE inrichting van uw huis met meubelen incluis!! Pollie altijd goed en voordeliger!! Advertentie IM. Het ziet er niet naar uit, dat in 1972 de Thoolse klei vetter zal worden van subsidies via het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk werk of via dat van Economische Zaken. Dit niet zozeer vanwege de sterk besnoeide miljoenennota van deze week, maar omdat de Provinciale Raad voor de recreatie in Zeeland eenvoudig geen Thoolse- of Sint Philipslandse projecten in haar ,urgentielijst' heeft opgenomen. Op die lijst subsidievoordrachten 1972, ingediend door de werkcommissie van genoemde provinciale raad, welke 30 september in een openbare vergadering te Middelburg wordt behandeld staan wel gevraagde subsidies voor strand-; bewakingsposten te Oostburg, parkeerterreinen kuststrook Walcheren, recreatief basisplan West Zeeuws Vlaanderen, duinwandelpaden te Valkenisse, tweede fase recreatieplan Bruinisse, verpozingssteigers aan het Veerse Meer, vluchthaven watersporters Geersdijk, uitbreiding zwembad Kruiningen, voorzieningen aan De Braakman, Otheense Kreek te Ter- neuzen, picknickplaatsen langs de Oosterschelde te Kapelle, dijkovergangen te Reimerswaal, aanloophaven jachten te Middelburg. In een toelichting wordt nog vermeld, dat de centrale overheid nog geen beslissing heeft genomen op de provinciale subsidie-voordrachten voor 1971 en dat er niet op gerekend mag worden, dat economische zaken dit jaar naast de jachthaven Bruinisse nog andere grote projecten in Zeeland zal kunnen subsidiëren. Welke verzoeken binnenkwamen. In een bijlage van de provinciale raad voor de recreatie in Zeeland zien we de binnengekomen aanvragen om subsidie. Van en voor Sint Philipsland waren er geen plannen ingediend. Voor Sint Annaland was uitbreiding van de jachtaccomodatie aangevraagd. In het bijgevoegd advies van de werk commissie lezen we, dat deze aanvraag pro memorie was opgenomen in de voordracht 1971 voor het ministerie van economische zaken en dat het definitief kan worden opgenomen in de voor dracht 1972.De provinciale waterstaat zou daartoe het bestek hebben gemaakt. Echter, in de voordracht 1972 -hierboven is daarvan een samenvatting gegeven - komt de Sint Annalandse jachthavenuitbreiding niet voor. Ten aanzien van een verzoek om subsidie voor de aanleg jachthaven te Tholen lezen we, dat het oók pro memorie was opgenomen in de voordracht 1971 en door de provinciale waterstaat wordt bekeken. Midget golfbaan te Sint Maartensdijk Door het gemeentebestuur van Sint Maartensdijk werd subsidie gevraagd VQor aanleg van een midget-golfbaan. De kosten daarvan waren geraamd op 45.000,--.Het gemeentebestuur heeft er bij vermeld, dat de behoefte aan deze voorziening momenteel nog niet zo £root' is, mlar dat het tijdig maatregelen wil treffen om de te verwachten toeristenstroom verpozing te kunnen bieden. Het college is van mening, dat dit projekt de eerste jaren geen self supporting kan zijn. De werkcommissie stelt dat dit projekt wel self-supporting moet kunnen zijn. Voor aanloopverliezen kan geen subsidie worden verkregen. Zwembad Tholen Van lipt gemeentebestuur van Tholen is er een subsidieverzoek gedaan voor aanleg van een streekzwembad. Het werk- commitéé van de provinciale raad voor recreatie zegt dat dit project niet winkel- promenade 't vierkantje Advertentie IM subsidiabel is, voor zover het tot haar (advies)competentie behoort. Wel kan het gesubsidieerd worden in het kader van het bijzonder regionaal welzijs- beleid Toegang strandje Pluimpot. Ook voor verbetering van de toegangsweg van de haven naar het strandje op het einde van de Pluimpot is voor 1972 subsidie gevraagd De kosten worden op een paar ton geraamd. De wegen behoren in eigendom, beheer en onderhoud van het waterschap Tholen, maar het water schap acht momenteel niet voldoende motieven aanwezig om deze wegen in zodanige staat te brengen als dat voor quartaire wegen gebruikelijk is..De wekcommissie wijst er op, hoe in een advies van 8 april 1971 de Recreatieraad schreef het te zullen toejuichen indien voor dat projekt een beroep zou worden gedaan op het zgn. Pluimpotfonds. De beperktheid van de gelden voor de openluchtrecreatie was hiertoe aanleiding. Inmiddels is gebleken, dat de voormalige gemeente Sint Maar tensdijk voor dit projekt een andere bestemming wenste. De werkcommissie heeft een uitspraak gevraagd van de nieuwe gemeente Tholen. Tevens is verzocht na te gaan in hoeverre een oostelijk van de Pluimpot gelegen weg een functie kan vervullen voor de ont sluiting van het strandje op het einde van de Pluimpot. Parkeerterreinen te Poortvliet. Een subsidieverzoek was er ook van het (vml)gemeentebestuur Poortvliet voor aanleg van twee parkeerterreinen voor dijkrecreatie aldaar. Dit gaat om wijziging van plannen, waarvoor in 1971 reeds subsidie is gevraagd, zo schrijft de werkcommissie, zodat deze thans buiten beschouwing kan blijven. Op de subsidievoorclracht 1971 aan het ministerie van C.R.M. blijkt voor aanleg van de twee parkeerterreinen een post te staan van 21.600,- KAMPEERTERREIN SINT AN NALAND Op de subsidievoordracht 1971 voor het ministerie van economische zaken staat ook de aanleg van een particulier kampeerterrein te Sint Annaland met een bedrag van 300.000,-. Zoals reeds in een toelichting is vermeld, blijkt de centrale overheid op meerdere voor drachten 1971 nog geen beslissing te hebben genomen. Waarschijnlijk wordt na de beslissing van de centrale overheid de subsidievoordracht 1971 bepaalt wat naar 1972 wordt overgeheveld. Met een vlot afwisselend programma hebben achttien keurturnsters en turners van PSV Eindhoven vrijdagavond in de ruime sportzaal van Haestinge te Sint- Maartensdijk de jubilea van de gymnastiekverenigingen Olympia Tholen en Spido Oud-Vossemeer opgeluisterd. De belangstellenden hadden veel applaus over voor de acrobatische, elastische toeren van de Eindhovense gymnasten. Verder viel er te genieten van een historisch overzicht van Olympia-voorzitter J.v.d. Heuvel uit Tholen. Vanwege zijn vele verdiensten voor de gymnastiek kreeg Spido-voorzitter J.P. Smulders uit Oud-Vossemeer het KN 'GV-diploma van verdienste uit handen van Zebra-voorzitter A. Knol uit Vlissingen. Na de Turndemostratie van PSV werd de grote zaal in orde gebracht voor het optreden van Les Eclairs, terwijl in de kleine zaal een receptie plaats vond. ARTS afwezig van 27 sept. tot 4 oktober. Waarneming Dr.DELOOZE, Oud-Vossemeer, tel. 01667-400 Spreekuur voor dringende gevallen om 1 uur. Apotheek blijft geopend. kelderboetiek suede en nappa kleding zuivelstraat 17 bergen op zoom Advertentie IM Het gemeentebestuur was ver tegenwoordigd door de wethouder van sportzaken, de heer C.J. Moerland uit Stavenisse, wethouder A.J. Scherpenisse met zijn vrouw en later ook nog door burgemeester J.E. van Boeijen met echtgenote. Namens de gemeente Tholen bood hij de 70 jarige Olympia en de 25-jarige Spido een envelop met inhoud aan, hoewel de burgemeester zei uit een bodemloze put te putten daar men nog niet weet wat de begroting 1972 brengt. Hij liet echter weten dat het gemeentebestuur het belang van de verenigingen onderkent, mede uit het oogpunt van de volksgezondheid. Voor ontplooiing is de gemeente bereid de: activieteiten van de gym nastiekverenigingen verdere steun te geven, aldus de heer Van Boeijen. Na een welkomstwoord gaf de heer J.v.d. Heuvel een terugblik van zeventig jaren Olympia. Hij was dankbaar dat door de zorgvuldigheid van de families Bijl en Cornelisse het gehele archief vanaf 1901 in het bezit van de vereniging is. Na een propaganda-uitvoering van UDI uit Bergen op Zoom kwamen erop initiatief van de Bergsegymnastiekleeraar Wiers op 22 april 1901 negen Tholenaren bijeen die Olympia oprichtten. Er kwam een bestuur, contributie (10 cent per week) en ook al een roodfluwelen vaandel. Dit mooie werkstuk was vrijdagavond in Haestinge nog te bewonderen. In het oprichtingsjaar werd ook het gymnastiekcostuum voor de heren vastgesteld: bondspet, tricot, blauw met wit, zeer korte nauwsluitende mauwen, brede blauwe sjerp met witte franje, lange witte broek met blauwe bies, witte schoenen met blauwe veters en leren zolen en donkerblauwe jekker met bondsknopen. „Hoe kon men zich nog bewegen", vroeg de heer V.d. Heuvel zich af. In 1901 werd ook er ook een damesafdeling opgericht. De tien gymnastes moesten echter een hogere contributie betalen dan de mannen 12!/2 cent per week, want de vaste onkosten waren ƒ1,25 per week. Ook zij kregen hun uniform blauwe rok, blauwwitte matrozen blouse, blauwe fietsbroek en oranje sjerp). Ais men het niet zelf kon betalen, bleef het eigendom van de vereniging totdat het afbetaald was. Wanneer men zonder opgaaf van reden wegbleef op de oefenavonden kreeg men 5 cent boete. In 1903 sloot Olympia zich bij het Nederlands Gymnastiekverbond aan. De dames kregen toen ook bevoegdheden: ze mochten vergaderingen bezoeken en presen tielijsten tekenen. Er werd ook al vroeg aan wedstrijden meegedaan, de dames gingen per rijtuig, de heren op de fiets. In 1904 werd een grote overwinnig geboekt. In "de oude notulen staat o.a. ook te lezen dat de voorzitter eens zei het een treurig verschijnsel te vinden dat de werkende leden zich soms kinderachtig aanstellen en proberen de boel in de war te schoppen. De directeur en zijn helpers vragen daarop het recht om leden zo nodig te verwijderen. De opkomst der leden liet ook wel eens te wensen over. Degene die drie maanden het minste verzuimd had, kreeg een premie. Ook werden er propaganda- avonden gehouden, eerst in Sint- Maartensdijk en later naar Oud- Olympia ging op zaterdagmiddag met vrachtauto's naar Oud-Vossemeer, waar een mars door het dorp werd gemaakt. Op een terrein werd een turn demonstratie gegeven, die blijkbaar zo in de smaak viel dat de gym nastiekvereniging Spido werd opgericht, die vele jaren onder leider Jan Riessens bloeide. De laatste jaren is er veel naar samenwerking gezocht met de zusterverenigingen op het eilandriiolen. De contacten worden volgens de heer V.d. Heuvel steeds beter. Nu is men zover dat er in federatief verband gewerkt kan worden. Het begin is vorige maand gemaakt. Olympia heeft, hoewel zij steeds met zorgen te kampen had, niet stil gezeten. Zij heeft zoveel mogelijk meegedaan aan wedstrijden, wandeltochten, vaardigheidsproeven. enz. Eén van de hoogtepunten van de laatste Olympiajaren was het deelnemen aan het défilé op 30 april in Soestdijk en het bijwonen van de festiviteiten ter gelegenheid van het 75- jarige bestaan van de ZEBRA. Olympia is ook eens bijna ter ziele gegaan toen er nog maar drie leden waren. Dit jaar hoopt men echter het 200ste lid te begroeten. „Wij hebben in de jaren dat Olympia bestaat veel steun on dervonden van het gemeentebestuur van Tholen. Wij hopen dat dit alles zo mag blijven en dat onze gym nastiekvereniging Olympia, oud in jaren, jong mag blijven". 7.0 besloot de heer v.d. Heuvel zijn historisch over zicht. De acht meisjes en 10 jongens van PSV gaven vervolgens demonstratiesop de brug met ongelijke leggers, paard, brug met gelijke leggers, kleine trampoline, balk. rekstok, lange mat, enz. Verder gaven vier meisjes met begeleiding van muziek enkele fraaie ritmische oefeningen. Het publiek kon het wel waarderen, want er was goede aan dacht. Af en toe was het doodstil. De heer Smulders toonde zich enthousiast over de kwaliteit die PSV liet zien. „Was dit voor ons ook maareensbereik- baar voor de zes verenigingen op ons besloten eilandje. U ziet wat er met goede toestellen allemaal bereikbaar is", sprak de heer Smulders tot het gemeentebestuur. Met een enorm groot vaandel liepen de Eindhovense Turn sters en turners parade, waarna ze een tas met verrassingen kregen. Bovendien wachtte er hun voor de terugreis nog een kop hete soep. Bij de PS V-gymnasten waren o.a. Margot Felema (Jeugdturnkampioene van Nederland), Hans Gunneman (oud kampioen van Nederland) en Tonnie Rotiers (tweede bij de Nederlandse jeugdturnkampioenschappen.). In de kleine zaal van Haestinge maakten velen gebruik van de gelegenheid de besturen van Olympia en Spido geluk te wensen, vooral ook de zusterverenigingen. Namens de voet balvereniging Tholense boys zei voorzitter J. de Laater dat men vrijdagavond al een stapje verder was in Groot Tholen doordat de kern Tholen et\ de kern Oud-Vossemeer in Sint-Maartensdijk een feestavond houden. Hij begreep nu ook dat Olympia op de ken nismakingsbijeenkomst met b en w in het stadje Tholen tevreden was geweest, daar men nu in de prachtige Haestinge- accomodatieeen betere gelegenheid had erop te wijzen dat men nog heel wat te wensen heeft. Hij deed tenslotte nog een beroep op de vertegenwoordigers van de ZEBRA in de Zeeuwse Sportraad om meer aandacht te schenken aan de accomodaties op het eiland Tholen. „Help!" gilde de soldaat. „Help, kapitein, nelp!" Barbaren met berenmutsen! Woeste kerels met snorren! Een hele massa! Uit de tunnel!""Goeie grutjés!" zei Cacalobbo geschrokken "Berenmutsen en snorren? Dat kunnen alleen maar kozakken zijn!"En ja hoor, dra ging het gerucht van mond tot mond, dat de kozakken gekomen waren, waarbij er op echt Italiaanse wijze onnodig veel geschreeuwd werd en onnodig veel met de handen werd gezwaaid. Doch toen nam Vittorio Cacalobbo wederom een kloek besluit. "Elastische terugtocht! Achterwaartsmars!!" brulde hij. En meer hoefde deze waardige nazaat der klassieke Romeinen niet te zeggen, want de terugtocht, dat was iets, waarin zijn bergjagers werkelijk buitengewoon bedreven waren. Zij draaiden zich als één man om en renden alsof hun leven er van afhing.Wanneer er nu echter iemand mocht zijn. die meent, dat ze zo hard terugrenden, omdat ze bang waren, dan kunnen we alleen maar zeggen, dat dié iemand zich zwaar vergist. De berg jagers van Cacalobbo waren niet bang. Zij hunkerden zelfs naar de strijd tegen de woeste kozakken met hun snorren en berenmutsen. Ze liepen alléén maar hard terug, omdat ze betere stellingen wilden betrekken, gepaard gaande met een tactische frontverkorting. Zulke stellingen worden altijd egelstellingen genoemd en men vindt ze hoofdzakelijk bij legers, die gewend zijn al overwinnende terug te trekken.Hoe kundig ze nu waren in het betrekken van deze egelstellingen blijkt wel uit het plaatje. De rennende horde ver dween als bij toverslag in een groot bos en als we héél goed speuren, dan kunnen we slechts twee militairen ontdekken. Hun camouflage was dus waarlijk een meesterstukje. Let maar eens op dat fijne trekje van die liggende soldaat, die bebladerde takjes in zijn helm netje heeft gedaan, zodat men hem wellicht voor een struikgewasje verslijten zou. En wie zou nu gedacht hebben, dat het dennen boompje op de achtergrond eigenlijk een gecamoufleerde tank was, als hij de loop niet had gezien....? TER overname aangeboden 2 aandelen diepvries, Tuinstraat, Sint Annaland. .Inlichtingen 01665-357 TE KOOP: Kinderwagen tevens wandelwagen merk Mutsaerts, Prins Bern hard- straat 11, Tholen. Tel. 857. TE KOOP: z.g.a.n. gevelgaskachel bij J. Havermans. Burg. Ver- sluijsstraat 13, Oud Vossemeer TE KOOP: Bromfiets merk Avaros in prima staat bij W.J. Gunter. Tel. 01662- 328, Poortvliet om samen de eenzaamheid op te lossen. Geheimhouding verzocht en verzekerd. Brieven onder 110. 3956 van dit blad. KINDERLEDIKANTJE met nieuw matrasje ƒ50,- Box met boxdekje/' 15, Brieven onder nummer 3955 aan Eendrachtbode, Postbus 5, Sint-Annaland. Ook zij koos voor haar uiterlijk de passende BRIL uit de kollektie van Opticien C. Andriessen en Zn. Grote Markt 22 Bergen op Zoom MET INSCRIPTIE Anneke 23-9-69 Burg. Lichtenbergstraat 11 Tholen door juffrouw Bouterse, leidster aan de chr. kleuterschool te Sint- Annaland. liefst per 4 oktober 1971. Schoolstraat 17. in prima staat, ook geschikt voor Te bevragen bij Achterstraat 27, Sint-Philipsland, tel. 01677 - 460 KOLENCON VECTOR'S wij geven nog een redelijke prijs voor uw overcomplete kolenconvector ofoliehaard. Schrijf een briefkaart naar onderstaand adres: H. Beens, Koppelstraat la Putte NB Mosselkreekstraat 19, Sint-Philipsland. De folder die u tegemoet kunt zien, zal een keur van feestelijke reclame-aanbiedingen bevatten. Wij hopen door goede bediening en prima kwaliteit uw vertrouwen te winnen. Met ingang van het winterseizoen komt het leesgeld te vervallen. U kunt voortaan boeken lenen op een jaarabonnement. Kosten voor 1971 volwassenen 2, jeugd 1 Postbus 25, Papendrecht voor onze directiekeet bij de bouw van de brug tussen De Heen en Sint- Philipsland. Werktijden in overleg te regelen. Aanmelden: schriftelijk aan bovenvermeld adres of telefonisch onder 110. 01850 - 51543. kortemeeftraatl tel. 35367 bergen op zoom 1. Jan Foudraine - Wie is van hout 2. Harriet Freezer - Houd je nog een beetje van me? 3. Erik Hazelhoff Roelfzema - Soldaat van Oranje 40 - 45 4. Julius Fast - De taal van het lichaam 5. Edgar Wallace - Rechter Maxell 6. H. Fortman - Wat is er met de mens gebeurd? 7. P. Wollï - Feyenoord '70 - '71 8. G. Kromdijk - 200 kamerplanten in kleur 9. Salomonsen - Groot grill- en barbucueboek 10. G. Simcnon - Maigret komt te laat naar Bock- en Kantoorboekhandel maar ook de nieuwe Kortooms: En nu Altijd het nieuwste aan nieuwe boeken bij SINT-ANNALAND

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1971 | | pagina 7