r I. VR0EG0P HEROPENING Fa. VERJAAL VERDIEN EEN PAAR HONDERD GULDEN BOUMAM POTTER G. Elenbaas GEMEENTE THOLEN Een apart japonnetje Dit kan alleen bij Fa. VERJAAL T 19©,— tractorchauffeur Fa. J. Walhout-Optiek Volksbiblioteek Elck wat wils Philips wasautomauten en wasdrogers Wat 'n voordeel Tijdelijke aanbieding philips cc 1000 mciu beschadigd) LINDHOUT'S Rijwielhandel 23 september 1971 EENDRACHTBODE 3 - CHRYSLER 160-160-G.T.-180 Wegens ziekte gaarne bellen tussen J. W. Hage Zn. Te koop kolenconvector, C. VAN Haaften Opluistermuziek oprichten van een plantenkas HINDERWET Terinzagelegging verzoek om vergunning BEKENDMAKING de begroting met memorie van toelichting voor het dienstjaar 1972 in de maten 46 - 48 - 50 altijd voordeliger Zelfbediening - Kledingmagazijn SINT-ANNALAND Morgenavond, vrijdag 24 september f 299,— als u van klassiek houdt Royaal bankstel, waaraan veel zorg is besteedt. Origineel Pullman binnenwerk en gestoffeerd met echt wollen mohair. Chique koordfranje en fraai gecapitonneerd. Voor dit bankstel betaalt u slechts f 725,- Bijpassende salontafel in noten uitvoering met fraai bewerkte rand - 1 poortvliet zuidstraat telefoon 01662-445 Sint-Annaland Voorstraat Telefoon 01665-459 Te koop aangeboden a. een perceel weiland te Sint- Maartensdijk sectie M 136 en 138, groot 1.53.50 ha. aan het Zoetemelkswegje b. een perceel weiland te Sint- Maartensdijk sectie M 180, groot 2.70.35 ha. gelegen aan de Provincialeweg J. L. Koopman Pzn. GEVRAAGD EEN D.V. donderdag 23 september zal in de Ned. Herv. Kerk te Sint Maartensdijk Ger. Bijbel Stichting. Sprekers zijn: Ds. J. Catsburg te Sint- Maartensdijk Ds. C. Hegeman Ger. Gem. te Tholen Wij gaan met vakantie van 24 t/m 30 sept. ST. MAARTENSDIJK Op zondag 26 sep tember hopen onze lieve ouders hun zilveren huwelijksfeest te vieren P. de Schoep en H.C.Schoep-Verhees De Heilige Mis uit dankbaarheid zal opgedragen worden op vrijdag 1 oktober om 13.00 uur in de Parochiekerk St. Willibrordes te _Oud- Vossemeer Hun dankbare kin deren Peter Adri en Piet Winy Frans en Willi John Lia Ton Tonni Adje Rene Receptie van 19 tot 20 uur in zaal 't Veer Veerstraat Oud-Vossemeer Op vrijdag 1 oktober a.s. hopen onze lieve opa en oma D.L. Oostdijk C. Oostdijk- de Jonge hun 35 jarige echt vereniging te her denken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kleinkinderen. Saidaen Fatima Oud Vossemeer Leguitsedijk 2 Op dinsdag 28 sep tember hoopt onze lieve vader en opa Andries Prince zijn 70ste verjaardag te vieren. Dat hij nog lang gespaard mag blijven is de wens van zijn dank bare kinderen en kleinkinderen. Tholen, september 1971 Burg. Vrijbergstraat 20 Heden behaagde het de Heere door een droevig ongeval van onze zijde weg te nemen, ons innig geliefd zoontje en broertje Johannes Marinus Deurloo op de zeer jeugdige leeftijd van ruim 7 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies K.M. Deurloo C.M. Deurloo- van Houdt Kees en Sjaak De begrafenis zal plaats hebben op zaterdag 25 september 1971 des namiddags om 2 uur vanuit de verenigingszaal van de Ger. Gemeente aan het Zuidplantsoen. Poortvliet, 21 sept. 1971 Hogeweg 2 Heden behaagde het de Heere door een droevig ongeval van onze zijde weg te nemen, ons innig geliefd klein zoontje en neetje Johannes Marinus Deurloo op de zeer jeugdige leeftijd van ruim 7 jaar Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies. J.Deurloo J.P. van Houdt- C.D.J. van Houdt- den Engelsman en verdere familie Poortvliet, 21 sept. 1971 Met diep leedwezen vernamen wij het overlijden van onze lieve leerling Johan Deurloo Ons medeleven gaat uit tot allen die hem liet waren. Moge de Heere kracht geven om dit smartelijk verlies te dragen. Bestuur, per soneel en leer lingen van de School met de Bijbel te Poortvliet Hartelijk dank aan allen die hun belangstelling hebben betoond, in welke vorm dan ook, toen ik in het ziekenhuis lag en bij mijn thuiskomst P. Vroegop Tholen. sept. 1971 Pr. Bernardstraat 23 Heden overleed na een langdurige ziekte, mijn lieve vrouw en der kinderen zorgzame moeder, behuwd en grootmoeder. Jobje Johanna Priem Echtgenote van A. Goudzwaard in de leeftijd van 48 jaar en 8 maanden Oud-Vossemeer: A. Goudzwaard Tini Stad a/h Haringvliet: A.C.W.Istha- Goudzwaard D.M.Istha en Johnny Oud-Vossemeer 19 september 1971 Bon Kooymanstraat 27 De begrafenis heeft plaats gehad op woensdag 22 sep tember j.l. des namiddags om 1 uur te Oud-Vossemeer. Heden overleed tot onze diepe droefheid na een smartelijk lijden mijn innig geliefde dochter en onze liefhebbende zuster,schoonzuster en tante mevrouw Jobje Johanna Goudzwaard geboren Priem op de leeftijd van 48 jaar en 8 maanden Sint-Maartensdijk: we^l. W. Priem- Lindhout Rotterdam L. Pijper - Priem K. Pijper Katwijk aan Zee: C. Guiljam-Priem M. D. Guiljam Sint-Maartensdijk: I. Bazen-Priem C. Bazen en kin deren Goes J. W. Poulisse-Priem M. Poulisse en kinderen Sint Maartensdijk C. Priem M. Priem-Ridderhof en kinderen September 1971. Heden overleed na een langdurige ziekte onze geliefde behuwdzuster en tante Jobje Johanna Goudzwaard-Priem in de leeftijd van 48 jaar en 8 mnd. J. .Gouzwaard A. Goudzwaard- Goedegebuure J.J. Jeroense - Goud zwaard D. Jeroense en kinderen 19 september 1971 Oud Vossemeer Heden overleed na een langdurige ziekte onze geliefde vriendin en mijn lieve tante Jobje Johanna Goudzwaard-Priem in de leeftijd van 48 jaar en 8 maanden A.Aarnoutse H.W. Aarnoutse den Engelsman Ploni Oud Vossemeer 19 september 1971 Heden overleed tot onze diepe droefheid na een smartelijk lijden onze lieve tante mevrouw Jobje Johanna Goudzwaard geboren Priem Wij hielden zoveel van haar Karin en Johnny Poulisse Goes, september 1971 Op zondag 19 sep tember overleed na een langdurig, doch geduldig gedragen lijden onze lieve nicht. Jobje Goudzwaard- Priem op de leeftijd van 48 jaar en 8 mnd Iz.Moerland M. Moerland-Lindhout Leen en Ria Wij zullen haar nimmer vergeten Heden overleed nadat ze heel lang ziek geweest is, mijn lieve nog zo jonge omaatje. Jobje Johanna Priem Stad a/h Haringvliet: Johnny Oud-Vossemeer 19 september 1971 Op 16 september j.l. overleed onze geliefde echtgenote, moeder en oma Cornelia Catharina Anthonisse echtgenote van A. van Daalen in de ouderdom van 50 jaar en 9 maanden. Oud-Vossemeer: A. van Daalen Brielle: P.J. van Dijke-van Daalen W. M. van Dijke Oud-Vossemeer: H. I. van Daalen Halsteren: J. Snepvangers en kleinkinderen De teraardebestelling vond plaats te Oud- Vossemeer op 18 september j.l. Op 16 september j.l. overleed onze geliefde dochter,zuster, schoonzuster en tante Cornelia Catharina Anthonisse echtgenote van A. van Daalen in de ouderdom van 50 jaar en 9 maanden Poortvliet: H.W.Anthonisse J.A. Anthonisse-van Dijke Tilburg C. C. Gaakeer- Anthonisse C. J. Gaakeer Hans en Hannie Op 16 september j.l. overleed onze geliefde steun en toeverlaat in moeilijke tijden Cornelia Catharina van Daalen-Anthonisse We zullen haar steeds in dankbaarheid blijven herdenken. Oud-Vossemeer: C.Heijboer C.Heijboer-Havermans Nog vrij plotseling overleed in Huize St. Elisabeth te Halsteren onze geliefde Cato Groffen pp de leeftijd van bijna 89 jaar Uit aller naam: J. W. Vroegop- van Driel Dick en Coba Sjaak en Leny Kees en Nel Leen Oud-Vossemeer, september 1971 Ring 13 Vanwege de overstelpende bewijzen van m&ieleven na het overlijden van onze lieve man, vader en grootvader Christoffel Leendert de Korte is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor de onder vonden steun en deelneming, zodat wij langs deze weg onze oprechte dank betuigen. Ook namens de kinderen en kleinkinderen J.A. de Korte-Schot Tholen, Sept. 1971 Hoogstraat 45 Voor de vele blijken van deelneming, betuigd na het overlijden van onze innig geliefde zoon, broeder, zwager en oom Mattheus Verkamman betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Fam. Verkamman Tholen, sept. 1971 LANGS deze weg betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van medeleven, inzonderheid aan de h.h. doktoren en ver pleegsters van het ziekenhuis „Lievensberg" voor de liefderijke verple ging, voor en na het overlijden van onze lieve zuster, moeder, groot- en overgrootmoeder Jannetje Wessels Uit aller naam J. Wessels Oud Vossemeer, sept. 1971 Onze hartelijke dank voor de vele bewijzen van meeleven en belangstelling die we mochten ontvangen met onze 40 jarige huwelijksherdenking op 16 september 1971. B. Teunisse EJ. Theunisse- v.d. Klooster kinderen en kleinkinderen Sint-Annaland, september 1971 Kerkeblokstraat 3. VERHUUR gelegenheids kleding, ook bruidskleding, maatkleding-confectie, ook voor alle reparaties. Gebr. Tebbens. Steenbergsestraat 28, Bergen op Zoom. Tel. 34480. (In plaats van kaarten) Op 30 september a.s. is het 25 jaar geleden dat pa. Frans van der Meeren en ma, Isabella de Maertelaere met elkaar in het huwelijk zijn getreden. Uit dankbaarheid hiervoor zal 1 oktober tijdens het ziekentridium in Banneux (Big) een H. Mis worden opgedragen. Receptie: 30 september van 17.30-19.00 uur in Kantine veiling, Moerstraatsebaan 25. Bergen op Zoom. Bergen op Zoom, Moerstraatsebaan 29 Dorthy - Frans Voor de zeer vele bewijzen van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis zeg ik, ook namens mijn man, allen hartelijk dank. In het bijzonder de autobezitters die het mijn man mogelijk maakten naar het zieken huis te komen G.T. Schipper-de Hond Poortvliet, sept. 1971 Voor alle felicitaties, bloemen en cadeau's in welke vorm dan ook zowel van hier als elders ter gelegenheid van ons 40 jarig huwelijksfeest ontvangen zeggen wij u mede namens onze kinderen en kleinkinderen heel hartelijk dank Abr. den Engelsman P. den Engelsman- Pipping Oud-Vossemeer, sept. 1971 Hikseweg 8 Dankbetuiging Leen Havermans en Bar bara Etienne, kinderen en kleinkinderen zeggen langs deze weg allen dank die met felicitaties, bloemen en cadeaus hun 55 jarig huwelijksfeest tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. L.Havermans-Etienne Oud-Vossemeer, september 1971 Voor de vele blijken van belangstelling tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, het vele fruit, de bloemen, kaarten en andere geschenken die ik heb ontvangen, zeg ik allen hartelijk dank. Inzonderheid Anthonie v. Daalen, J. Vaders en Anton v. Poortvliet die hun auto beschikbaar stelden voor mijn vrouw. Allen ook namens mijn vrouw, hartelijk dank. Th. Ligtendag Oud-Vossemeer, sept. 1971 Langs deze weg betuig ik allen mijn hartelijke dank voor het medeleven tijdens mijn verblijf in het Ziekenhuis Lievensberg en bij mijn thuiskomst. En dank aan hen die hun auto beschikbaar hebben gesteld voor het vervoer van mijn vrouw G. v.d. Male Sint-Philipsland Pr. Hendrikstraat 34 5.30-6.30 8-9 1-1.30 5.30-6.15 of na 8 uur tel. 440b.v.m.d. Loonbedrijf POORTVLIET Zo goed als nieuwe beige merk Claudius van Jaarsma Een Hoenson oliekachel Een gasgeiser geschikt voor flesscngas Een driepits gasstel geschikt voor aardgas Kerkstraat 15 Scherpenisse a.s. zaterdag in café de Sport J. Snepvangers Halsteren Ter voldoening aan het gestelde in artikel 17 van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening maakt de burgemeester van Tholen bekend, dat ter secretarie dier gemeente, Markt 1-3. te Sint-Maartensdijk met ingang van 17 september 1971 tot en met 30 september 1971 voor een ieder ter inzage ligt een aanvraag om vergunning voor het op het perceel, kadastraal bekend gemeente Sint- Maartensdijk, sectie M, nummer 319, plaatselijk bekend Veerhoekseweg Het bouwplan is in strijd met de bij het bestemmingsplan behorende voorschriften. Het college van burgemeester en wethouders heeft echter het voornemen om van de bij dit bestemmingsplan behorende voorschriften vrijstelling te verlenen voor de duur van tien jaar en het verzoek om bouwvergunning in te willigen, eveneens voor een termijn van 10 jaar. Gedurende bovenvermelde termijn kunnen door rechthebbende op aangrenzende en nabijgelegen gronden schriftelijke bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling zoals hierboven bedoeld, bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. De burgemeester van Tholen J. E. van Boeijen Burgemeester en wethouders van Tholen brengen ter openbare kennis, dat ter secretarie van die gemeente ter inzage ligt een van de vereiste bijlagen voorzien verzoek om vergunning ingevolge de hinderwet, van N.V. Drogerij Marknesse te Ouderkerk aan den IJssel, IJsseldijk West 2, tot het oprichten van een drogerij in (op) het perceel plaatselijk gemerkt Langeweg 51 - Scherpenisse, kadastraal bekend Scherpenisse, sectie nr. 87, 89 en 90. Vooreen ieder bestaat gelegenheid schriftelijk bezwaren in te brengen bij het gemeentebestuur tot uiterlijk 4 oktober 1971. Voorts heeft ieder de gelegenheid in persoon of bij gemachtigde mondeling bezwaren in te brengen in een openbare zitting op vrijdag 8 oktober 1971 te 19.30 uur te Scherpenisse in het Holland Huis. Zij, die niet in persoon of bij gemachtigde op boven bedoelde zitting zijn verschenen, zijn niet gerechtigd tot beroep. Degenen echter, die tijdig schriftelijk bezwaren hebben ingebracht en niet op de zitting zijn verschenen, zijn wel tot beroep gerechtigd, indien zij niet woonachtig zijn in een gemeente, waar ingevolge artikel 9, lid 1, onder b, of lid 3, der hinderwet, openbare kennisgeving moet geschieden. Tholen, 23 september 1971 Burgemeester en De secretaris, w.g. Th. C. Benou wethouders voornoemd, De burgemeester, w.g. J. E. van Boeijen burgemeester en wethouders van Tholen brengen ter ipenbare kennis, dat ter secretarie van die gemeente ter nzage ligt een van de vereiste bijlagen voorzien verzoek om vergunning ingevolge de hinderwet, van N.V. Drogerij Marknesse te Ouderkerk aan den IJssel, IJsseldijk West 2, Het dagelijks bestuur van het waterschap Tholen maakt bekend, dat, overeenkomstig het bepaalde in artikel 125 lid 2 van liet Algemeen Reglement voor de waterschappen in Zeeland, van vrijdag 24 september 1971 Cd', gedurende veertien dagen, ter griffie van het waterschap te St- Maartensdijk, Onder de Linden, ter inzage van de ingelanden wordt nedergelegd en in afschrift of druk tegen betaling der kosten verkrijgbaar wordt gesteld: Bezwaren tegen bovengenoemd ontwerp kunnen binnen acht dagen na afloop van vorengenoemde termijn schriftelijk door de ingelanden worden ingediend bij de Algemene vergadering van het waterschap te St- Maartensdijk, Onder de Linden 7. St-Maartensdijk, 23 september 1971 Het Dagelijks Bestuur voornoemd, De Griffier, De Dijkgraaf, A. K. Kievit H. v. Gorsel ATTENTIE: Jonge klare per liter 10,Oude klare per liter 1030; Hollandse cognac per liter 10, Citroen jenever per liter 9,45. U bestelt wij bezorgen. SLIJTERIJ H. J. Sturris, Scherpenisse. tel. 01666-423. U kunt bij ons worden op geleid voor Uw rijbewijs. Wij zijn hiervoor VAMOR gediplomeerd en aange sloten bij de BOVAG, Sectie Autorijscholen, Garage W.A. Bijl, Telefoon 01666 370, Sint- Maartensdijk. ST. ANNALAND in de nieuwe uitleengelegenheid in het voormalig badhuis, Cureestr.van 7 tot 9 uur PHILIPS WASAUTOMAAT HN 31 IJ I' 944,m.i. voor 779,— PHILIPS WASAUTOMAAT HN 3110 1110.m.i. voor879, 1515,-voor999,— Geen problemen meer met re gen. mist. vorst en sneeuw. PHILIPS WASDROGERS zorgen vooreen strijk- of kast- droge was, die heerlijk zacht aanvoelt. MOLENDIJK 3-4 ST.-MAARTENSDUK Tel. 01666-315 woning inrichting Briefjes inleveren voor 1 oktober a.s. bij Hogeweg 21 Sint-Maartensdijk. Gunning behoudens goedkeuring O S fonds. Hoge Markt 27, Scherpenisse Telefoon 01666-327 Voorstraat 32 - St.-Annaland - tel. 01665-476 Markt 22 - St.-Maartensdijk - tel. 01666-486 Leverancier van alle Ziekenfondsen een dienst worden gehouden ten bate voor de De dienst vangt aan om 7.30 uur. Opkomst dringend gewenst, afd. St-Maartensdijk

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1971 | | pagina 3