Uhad hem vorige week eens moeten zien. SOHO RESPECT SOHO Saskia mvK- dat is pas kleurenteeveeCOR VAN RAAY PLAATWERKERIJ MAZAIRAC Firma VISSER Speciale aanbieding MUZIEKHANDEL SIMGA1100 BAL Aangezien 8 van de 10 vrouwen haarproblemen hebben KERASTASE HEIJBOER'S boekhandel Brigadier Piet en de semi-prof 4 februari 1971 EENDRACHTBODE Tholen, Botermarkt 4-6 Bergen op Zoom, Halsterseweg 286-290 is de kans groot dat u daar één van bent. Wij, als Kerastase-specialist, stellen u gerust. Wij volgden bij L'Oréal een speciale cursus haar- en hoofdhuidverzorging. Voor bijna ieder haarprobleem hebben wij dan ook een oplossing: een behandeling met één van de verschillende Kerastase-produkten van L'Oréal. Natuurlijk gaat hieraan vooraf een vrijblijvende gratis haar- diagnose. Bovendien geven wij u gratis advies, welke behandeling of kuur voor geschikt is. (Met opgave van de tarieven vooraf). Studieclub Vollegrondstuinders lijders(s?ers) 12 De heer en mevrouw Izaak Jagt maken de verloving be kend van hun dochter Els, met fames Neil Robertson, zoon van de heer en mevrouw J. W. Robertson, RR 6, Milton Ont. Huwelijk zal plaats hebben op 28 augustus 1.971 in de Presby terian Church in Campbellville Ont. Milton Ont. Canada, 31 december 1970 156 Ontario Street South. Door Gods goedheid hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders W. Vlaander en L. M. Vlaander-Koppenhol op zaterdag 6 februari a.s. de dag te herdénken dat zij 55 jaar geleden in het hu welijk traden. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Den Haag, Kockstraat 227 Heden overleed tot onze diepe droefheid in het zie kenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom, mijn ge liefde man en onze zorgza me vader, behuwd- en grootvader Coenraad Leinse echtgenoot van Wilhelmina Potappel op de leeftijd van ruim 64 jaar W. Leinse-Potappel M. J. van Vossen- Leinse L. J. van Vossen N. D. Leinse J. Leinse-Moerland en kleinkinderen St. Annaland 30 januari '71 Van de Bosstraat 13 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 2 februari vanuit de aula op de alge mene begraafplaats te Sint- Annaland. Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom de heer Coenraad Leinse echtgenoot van Willemina Potappel op de leeftijd van ruim 64 jaar Stavenisse J. Goedegebuure- Potappel H. Goedegebuure Leerdam: M. Dorst-Potappel Joh. Dorst Stavenisse: M. Potappel G. Potappel-Hage M. Smits-Potappel A. Smits Stavenisse, 30 januari 1971 Heden overleed plotseling mijn geliefde broeder, oom en huisgenoot de heer Pieter Jan Noom Weduwnaar van Jacoba Tanna Polderman in de ouderdom van ruim 89 jaar Uit aller naam, Mevr. C. M. v. d. Slikke- Noom Scherpenisse, 30 januari '71 Lage Markt 10 De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 2 februari op de begraaf plaats te St. Maartensdijk. Heden overleed plotseling onze Eere voorzitter de Heer Pieter Jan Noom in de ouderdom van ruim 89 jaar Het Bestuur v. d. Veiling Scherpenisse O, Scherpenisse, 30 januari '71 Heden behaagde het de Heere nog vrij onverwachts in het ziekenhuis 'Lievens berg' te Bergen op Zoom, van onze zijde weg te ne men onze innig geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moeder, behuwd- groot- en overgrootmoeder Pieternella de Hond- Heijboer echtgenote van G. A. de Hond in de ouderdom van 84 jaar en 2 maanden Tholen: G. A. de Hond A. C. de Hond C. de Hond-Schot M. A de Hond N. de Hond-Bout G A. de Hond A. W. de Hond- Heijboer A. W. de Hond C. C. de Hond-Kot Middelburg: C. P. de Hond M. de Hond-Deurloo klein en achterklein kinderen De Heere sterke ons in dit zware verlies. Tholen, 28 januari 1971 Vossemeersepoort 26 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 1 fe bruari 1971 op de algemene begraafplaats te Tholen Heden behaagde het de Heere nog vrij onverwacht in het ziekenhuis 'Lievens berg' te Bergen op Zoom van ons weg te nemen onze geliefde schoonzuster en tante Pieternella de Hond- Heijboer echtgenote van G. A. de Hond in de ouderdom van 84 jaar en 2 maanden Scherpenisse: M. J .Suurland- de Hond 's Gravenhage L. de Hond-den Braber Oud-Vossemeer D. Polderman Poortvliet G. J. Schipper de Hond Oud-Vossemeer L. K. Schipper C. P. de Hond M. de Hond-Wessels en kinderen Scherpenisse, 28 januari '71 Heden behaagde het de Heere nog vrij onverwachts in het ziekenhuis 'Lievens berg' te Bergen op Zoom, van onze zijde weg te ne men onze innig geliefde groot- en overgrootmoeder Pieternella de Hond, Heijboer in de ouderdom van 84 jaar en 2 maanden Tholen: P. J. Kot-de Hond C. J. Kot St.-Maartensdijk: G. A, de Hond D. J. de Hond- Zwagemaker Tholen: J. T. de Hond Ierseke: G. L. Praat- de Hond M. Praat Tholen: P. A. de Hond D. Geschiere St.-Maartensdijk: P. M. Moerland- de Hond J. M. Moerland Middelburg: P. T. de Hond Tholen: M. C. de Hond Middelburg: L. P. de Hond Tholen: G. A. de Hond Gzn. G. A. de Hond Azn. en achterkleinkinderen Tholen, 28 januari 1971. Wij hopen D.V. 8 febr. naar IJsselmuiden, Baan 60a, te ver trekken. Vrienden en kennissen stellen wij gaarne in gelegenheid af scheid te nemen op zaterdag 6 febr. na 3 uur, ook 's avonds. A. Kot, Oudelandsepoort 21, Tholen Voor de vele bloemen en felici taties die ik bij mijn 40-jarig kostersjubileum mocht ontvan gen in zonderheid voor de prachtige cadeaus van Kerke- raad, Kerkvoogdij en Notabe len betuig ik mijn hartelijken dank. M. C. Deurloo Tholen Voor het medeleven ons be toond na het overlijden van onze geliefde moeder en oma A. J. Geluk-van Luijk betuigen wij onze oprechte dank Uit aller naam A. A. Geluk St. Annaland, februari 1971 Voorstraat 42 Mede namens mijn vrouw dan ken wij familie, vrienden, ken nissen en de vrouwenvereni ging voor de belangstelling on dervonden bij mijn "verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst. L. S. Snoep-v. d. Schelde St. Annaland februari 1971 Van den Bosstraat 37 Voor de vele gelukwensen, bloemen en cadeaus, zowel van hier als elders, die wij bij ons huwelijk mochten ontvangen, zeggen wij allen hartelijk dank. J. H. v. d. Repe C. v. d. Repe-Priem St. Annaland, februari 1.971 Weststraat 31 Voor uw bewijs van deelne ming ons betoond na het over-' lijden van onze lieve onverge telijke moeder mevrouw Johanna Helena Hoek geboren Leeuwe betuigen wij u onze oprechte dank J. G. Hoek N. H. Hoek Sint Maartensdijk februari '71 Kaaistraat 8 Bij mijn thuiskomst uit het ziekenhuis 'Lievensberg' zeg ik ook namens mijn kinderen, har telijk dank aan allen voor de vele kaarten, bloemen en fruit, die ik mocht ontvangen tijdens mijn verblijf aldaar. Wed. C. v. Dijke-Verkerke ,,De Schutse" St. Annaland presenteert zaterdag 6 februari a.s. de fameuze Amsterdamse soul- en showgroep Flink beschadigd, dat kunnen wij U wel zeggen. Tótdat onze vakmensen hem flink onder handen namen. Tja, en dan zorgen wij bovendien nog voor een soepele afwerking bij de verzekering. Entree f 3,50 Zaal open half acht Erasmuslaan 6-10, telefoon 01640-33960, Bergen op Zoom. voor het schadevrij maken van élk merk auto. Wij zijn diep getroffen en gesterkt door uw hartelijk en kennelijk gemeend medeleven, na het plotseling overlijden van onze innig geliefde man en vader de heer Johannis Hage Wij willen u hiervoor onze oprechte dank betuigen. Wed. G. Hage-Boogert en kinderen St. Annaland, februari 1971. TE KOOP Elek. Marklin trein Kompl. met Temsi trafo op pla ten. Prijs f 85.H. J. P. Duin- kerke Bolwerk 1 Tholen tel 425 HOOGSTRAAT 13 - THOLEN Tel. 01660 - 763 Markt - Poortvliet Telefoon 01662-462 In verband met de omschakeling van de zender kunnen wij U nu leveren een K. T.V. vanaf f 1.995.m.i. waarop U ook België in kleur kunt ontvangen. Ook leveren wij U een draagbare R.S. T.V. geschikt voor lichtnet en batterij met een prijs van f 735.bij ons voor f 549. m.i. Ook leveren wij een 61 cm. T.V. reeds voor f 595.m.i. Voor radios, platenspelers en portables geven wij ook interessante prijzen af. Diepvriezers reeds vanaf f 439. RI-HA VISCOUNT PHILICORD A YAMAHA SAFFIRA LINDBERGH HEUS SCHUTTE HEEFT DE GROOTSTE KEUS Bergen op Zoom Lievevrouwestraat 31 Telefoon 01640-354 70 Overal waar u erin wilt, zit een deur. Ook aan de achterkant. Overal waar u zitten wilt, is een uiterst geriefelijke zitplaats. En eenmaal achter het stuur, lacht u om de kilometers. Dit is geen rijden in een auto. Dit is autorijden! En nu hebt u nog niet eens de 1100 Special geprobeerd I Maak eens een proefrit. Plotseling is overleden de heer A. Remeijn secretaris/penningmeester van de afdeling der Z.L.M. en van de Landbouwvere- niging te Oud-Vossemeer. Zijn aktiviteit en nauwge zetheid zal ons steeds in herinnering blijven. Namens de verenigingen M. M. Punt, voorzitter In plaats van kaarten. Voor de vele blijken van me deleven betoond bij het over lijden van mijn geliefde vrouw en der kinderen zorgzame moe der, behuwd- groot, en over grootmoeder Cornelia Klippel-Wesdorp zeg ik mede namens de kinde ren zeer hartelijk dank. In zonderheid dr Kugel voor de steeds gegeven medische hulp P. Klippel Poortvliet, februari 19971 a.s. ZATERDAG BALAVOND m.m.v. het dansorkest „The Sound Stars'' in hotel „De Kroon Tholen Aanvang 7.30 uur Wat weet U van het paard Boeken over paarden zijn prachtige geschenken voor de liefhebbers. Een keuze uit twintig boeken over paarden en pony's in alle soorten en onderdelen (trek en rijpaarden). Trouwens in welke hobby-boeken ook, is er ruime keu ze: honden - vogels (ook voor duivensport), kanaries, natuur, dammen, schaken, doe het zelf hobby-boeken, kookboeken, aquarium, enz. bij: Ring 66 Sint Annaland tel. 01665 - 375 ALTIJD WELKOME GESCHENKEN Vergadering op 8 februari om 19.30 uur in de zaal van Burggraaf te Sint-Annaland. Sprekers De heer A. E. Stienstra van de R.T.V.D. Onderwerp! Gladiolenteelt (o.a. ervaringen met Benlate en koppen) Witlof excursie op 15 februari naar Overflakkee. Vertrek 9 u vanaf de veiling te Tholen (eigen vervoer) Opgave aan de heer L. Hage (Tel. 01665 - 692) en B. Bayense (01660 - 685) voor 12 febr. a.s. Het bestuur. MYOPLASTIC KLEBER zonder vaar of kut ten, soepel, licht, waibaar, werkt alt "hulp-tplor" ter versteviging van do buikwand, houdt do breuk op haar plaats zonder bezwaren. Kosteloos te proberen bi| de deskundige van INSTITUT HERNIAIRE DE LYON die zitting zal houden te: Bergen op Zoom - Drogisterij Besling Fortuinstraat 12 don derdag 11 februari 14-16 uur Goes Focus Opril bij de Grote Markt wo 17 febr. 10-12 uur Inlichtingen I.H.L. Postbus 89 Heemstede Bijverdiensten! THUISWERK o.a. vouwen, plakken, schrij ven, sorteren, enz. Werk wordt ook zelf door ons geleverd Inlichtingen (postzegel in sluiten) Firma METALON Postbus 511, 's-Hertogen- bosch. Zendingsavond te Tholen voor de Spaanse Evang. Zen ding op D.V. dinsdag 9 febru ari a.s. in de kerk der Ger. Gem. Sprekers: Ds C. Hegeman te Tholen „Gods vrijmacht in de gevangenis" Ds. J. Catsburg te St. Maar tensdijk „De Opdracht" Aanvang 19.30 uur Zaterdag a.s. OPLUISTERMUZIEK in café 'De Sport' J. Snepvangers Halsteren KOSTHUIS gevraagd te Tholen door heer 21 bij vrouw alleen of weduwe z.k. Br onder nr 3916 Bur v. d. blad PAK MEE. Bananen, 2 pond voor 98 ct. Groot blik prima appelmoes 65 ct; Literfles heer, lijke Sinas limonade van 85 voor 69 ct; 10 mooie sinaasap pelen 1.55; 10 mandarijntjes 1.59 J. Aalbrechtse, Bakstraat I - Tholen tel. 01660 - 487 TE KOOP i.g.st.z. combinatie kinder-wandelwagen J. Nie- mantsverdriet, Paasdijkstraat II Poortvliet TE KOOP: kinderwagen Scha penweg 1 Poortvliet tel 01662- 334 TE KOOP Mutsaerts kinder wagen i.g.st.z., kleur wit. Dou bletstraat 9 St. Annaland De minister van Buitenlandse Aangelegenheden verzekerde zijn twee trouwe medewerkers nog enkele malen, dat alle voetballers naar Italië moesten, doch dat Annemarieke wat hem betrof naar Leijen mocht gaan ,,Eh neemt u me mijn vrijpostigheid niet kwalijk... trachtte mr. Fotsjes toen in het midden te brengen. „Heeft u misschien een gunstig antwoord ontvangen op uw protest bij de Italiaanse ambassadeur? - Minachend keek de minister de kleine referendaris aan. „Natuurlijk, jij akelig, klein misbaksel!" zei hij toen. „Ik ontvang altijd gunstige antwoorden op protesten. Vraag dat maar aan mijn vrouw! Haha! Een grapje! En als jij voetballen kon, dan zou ik jou óók aan de Italianen verkopen. Drom mels, ja, dat zou ik! Dan bracht je tenminste nog wat op voor het land!" Toen nam de ontdane staatssecretaris het woord „Eh... als u mij toe staat Excellentie", begon hij. „Weet u misschien iets van Karei Kleuntjes af??" - ,,Ik weet geen zier van Karei Kleuntjes af gromde de minister. „Officieel weten wij geen van allen iets van Kleuntje Karel- tjes af. Ik weet alleen, dat ik jou een zeldzaam vervelende kwast vind. En breng me nou maar gauw naar bed". - Zo gezegd, zo gedaan. De referendaris en de staatssecretaris grepen de minister voorzichtig beet en legden hem! te bed in de speciaal voor zulke gelegenheden ingerichte kamer. - Vervolgens gingen zij terug naar hun werkkamer, waar de staatssecretaris de telefoon opnam. „Ge ziet het waarde Fotsjes..., zuchtte hij, „staatszaken knakken iemands gezondheid. Doch laat ik nu die lom perd van de politie opbellen. Die Kaasmansof Kaaskop of hoe die vlegel ook heten mag". En zo gebeurde het. Drs. Delijn Trecker draaide het nummer van hoofdcommissaris Kaasnagel.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1971 | | pagina 12