VOETBAL UITSLAGEN letzelfde merk.'t is sterk, allemaal hetzelfde merk. 't is sterk, allemaal hetzelfde merk. Sint-Annaland doet het tot de herindeling voorzichtig aan B en W hebben vertrouwen in toekomst van Groot Tholen Verzanding haven en onderhoud straten geven grote problemen Toewijzen van huizen een zeer moeizame zaak OP EEN BEEN W. RIKKEN N.V. Fa. F. C. de Valk C. M. van Broekhoven Weer een gouden bruidspaar 1920 1970 I Benauwde overwinning van WHS Tholense Boys en de pechduivel Smerdiek 2 verliest verrassend EENDRACHTBODE kunt U niet lopen. Dat kunnen de meeste naaimachines ook niet. Zulke wondermachines hebben wij nu ontvangen. We noemen ze de machi ne met de „derde hand". Ze is niet de goedkoopste, maar wel iets heel bijzon ders, wat U nergens ^ter weteld vindt. Moet U eens laten demonstreren NAAIMACHINEHUIS BERGEN OP ZOOM Tel. 01640 - 3 58 78 17 december 1970 9 adv. ingez. med. Het gemeentebestuur van Sint-Annaland gaat het tot 1 juli 1971, wanneer er een eind komt aan de gemeentelijke zelfstandigheid, voorzichtig aan doen. Dat blijkt uit de begeleidingsbrief bij de ge meentebegroting voor 1971 die b en w van Sint-Annaland vorige week woensdagavond aan de raad hebben aangeboden. In het slui tende jaarstuk staat een post voor onvoorziene uitgaven van 10.741,88. Er staan geen nieuwe werken op het programma. Wel hopen b en w dat de plannen die er zijn voor een groot deel gereali seerd kunnen worden in het eerste half jaar 1971, dan wel dat de uitvoering hiervan in de toekomst verzekerd is. 'Ondanks dat ons college altijd tegen de opheffing van onze gemeente is geweest, ho pen wij dat het toekomstige gemeentebestuur van Groot Tholen op dezelfde wijze de Sint- Annalandse belangen zal behartigen dan door de vroegere gemeentebesturen van Sint- Annaland is gedaan, in het belang van de inwoners. Met vertrouwen zien wij de toe komst van de nieuwe gemeente tegemoet. Wij hopen dat wij de komende periode weer in eensgezindheid mogen samenwerken in het belang van onze gemeente', zo besluiten b en w hun begrotingsbrief 1971, De brief is be knopter en anders dan vorige jaren. In ver band met de herindeling is het geen uitstip- peling van het toekomstige beleid maar weer een verslag van de bereikte resultaten en de lopende plannen. Bij de gewone dienst zijn de inkomsten en uitgaven 843.001,65, waar in een post voor onvoorziene uitgaven van 10.741,88 is opgenomen. De inkomsten van de kapitaaldienst zijn begroot op 5.236.689, 38, de uitgaven op 5.852.084,59, zodat er een nadelig slot van 615.395,21 is. Kortemeestraai 1 7 adv.ing.med. HOGE KOSTEN SOCIALE ZORG Door de steeds toenemende prijsverhogin gen van de laatste jaren moesten de uitgaven weer opgetrokken worden. De inkomsten konden echter niet in gelijke tred worden aangepast. Temeer daar een wijziging van de financiële verhoudingswet met betrekking tot de uitkeringen uit het gemeentefonds (daarbij speciaal de uitkering voor sociale zorg) mede oorzaak is van de lastenverzwa ring voor de gemeente. In de nog resterende maanden, waarin onze gemeente zelfstandig zal zijn, zal een voorzichtig beleid aanbeveling verdienen, vinden b en w van Sint-Annaland. Mede ge let op de opheffing van de gemeente in het komende jaar zullen wij nu volstaan met het maken van enkele aantekeningen bij de be groting. BESTEMMINGSPLANNEN De vaststelling van de bestemmingsplan nen heeft in de afgelopen tijd veel aandacht gevraagd. Dit zal in de toekomst zo blijven. Velschillende herzieningen zijn in voorberei ding. B en w zullen proberen de procedures hiervoor op gang te brengen. Met voldoe ning wordt geconstateerd dat 2 bestemmings plannen Zijn goedgekeurd: 'achter de bogerds' en 'achter de molen'. Ook het bestemmings plan 'recreatiegebied Suzannapolder' ver kreeg de goedkeuring van gedeputeerde sta ten van Zeeland, De vaststelling van 'achter de bogerds' was een vaststelling achteraf, aangezien dit plan grotendeels gerealiseerd werd door middel van toepassing van artikel 20 van de Wederopbouwwet. GEEN HUIZEN De straatverlichting is in 1970 verder verbeterd. De raad besloot tot uitbreiding van de verlichting in de Suzannaweg en op de Molendijk, alsmede tot aanleg in de Tien hoven i.v.m. het bestemmingsplan. Het plan tot verbouwing van het badhuis tot biblio theek) is klaar en zeer binnenkort zal tot aanbesteding worden overgegaan. Ook met de aanleg van de meer beveiligde zwemgelegenheid is de aannemer begonnen, zodat er volgend jaar gebruik van kan wor den gemaakt. B en w betreuren het dat in 1970 geen huizen aan de gemeente zijn toe gewezen. Het gemeentebestuur probeert als nog een toewijzing te krijgen, doch dit is een zeer moeizame zaak. Van het door b en w genomen initiatief om te komen tot de bouw van particuliere woningen, waarvoor verschillende besprekin gen moesten worden gehouden, is het resul taat dat op dit moment 5 mensen een huis zullen bouwen. Door deze bouw (tegenover het bejaardencentrum De Schutse) wordt een begin gemaakt met realisering van het be stemmingsplan 'achter de molen', RIOLERING EN STRATEN Het onderhoud van de straten is een voortdurende zorg. De financiële positie van de gemeente laat niet toe dat er drastische verbeteringen komen. Via het voteren van een krediet op de kapitaaldienst van de be groting 1971 zal men proberen tot verbete ring over te kunnen gaan. Van de aula op de nieuwe begraafplaats wordt veel gebruik gemaakt. Volgens b en w bewijst dit dat deze in een behoefte voorziet. Het hek voor de afsluiting van de begraafplaats is gereed gekomen. Binnenkort zal dit worden ge plaatst. De voorzieningen aan de riolering m.b.t. de voorheen steeds voorkomende waterover last blijken goed te werken. In het afgelopen jaar heeft b en w geen enkele klacht bereikt. Wanneer de reconstructie van de Nieuw- straat klaar is, zal de verbetering van de ge hele riolering in de gemeente afgerond zijn. Alleen de Molendijk vraagt nog om een nieuw wegdek. B en w zullen proberen ook dit nog ter hand te kunnen nemen, VERZANDING HAVEN De verzanding van de haven is voor b en w van Sint-Annaland een groot probleem. De technische diensten zijn bezig dit nader te bezien. Volgens b en w is de uitvoering van de Deltawerken de oorzaak van deze snelle aanslibbing. Met de Deltadienst van rijkswaterstaat wordt nu overleg gepleegd om alsnog subsidie te krijgen voor de nood zakelijk uit te voeren werken. De situatie van de bodem in de jachthaven kan in het komende seizoen niet zo blijven. Daarom zullen b en w genoodzaakt zijn de raad bin nenkort een voorstel te doen tot het gedeel telijk uitbaggeren van de jachthaven. De plannen hiervoor zijn in voorbereiding. Van de loswal is het afgelopen jaar veel gebruik gemaakt. Veel materialen voor de Schelde- Rijnwerken zijn per schip aangevoerd. ONDERWIJS EN RECREATIE In 1970 werden de lagere scholen in ge bruik genomen. Dat dit een grote verbetering is geweest, zowel voor de leerlingen als voor het personeel, behoeven wij niet nader te onderstrepen, zo schrijven b en w in hun be grotingsbrief. De oude scholen Zijn afgebro ken en de aanleg van het plantsoen rondom de N. H. Kerk is gereed. Het dagelijks be stuur van Sint-Annaland vindt dat dit het aanzien van het centrum buitengewoon ver beterd heeft. Ook het derde lokaal van de kleuterschool kwam gereed, zodat de kleuters nu ook keu rig gehuisvest zijn. Met de aanleg van het kampeerterrein is men in 1970 nog niet begonnen. Veel over leg is hiervoor nodig geweest, ook met be- V— PORSELEIN GLAS EN KRISTAL SERVIEZEN GERO cassettes KORTEMEESTRAAT 9-13 BERGEN OP ZOOM Adv. ingez. med. trekking tot de hotelbouw, maar b en w heb ben goede hoop dat in 1971 deze plannen gerealiseerd zullen worden. Het verenigingsleven heeft in onze ge meente een zeer actieve functie, zo schrijven b en w verder. Inmiddels is het aantal weer toegenomen door oprichting van een dam- en schaakclub. Door de vaststelling van de sub sidieverordening is voor de verschillende verenigingen een baste gelegd voor de ge meentelijke bijdragen. AARDGAS Het werk m-b.t. de uitvoering van de Al gemene Bijstandswet neemt steeds toe. De problemen die hierbij een rol spelen zijn vele, doch tot op heden is waar nodig altijd op voldoende wijze hulp verleend. Met de aanleg van het aardgas is men klaar. Volgens opgaaf zijn ongeveer 565 per celen aangesloten. De raad besloot destijds 715 aansluitingen te garanderen, zodat aan de PZEM 150 x 75,— of totaal 11.250, moet worden betaald. In de begroting is hier mee rekening gehouden. Aldus de volledige brief van b en w bij de begroting 1971 van de gemeente Sint-Annaland. WOONRUIMTECOMMISSIE De overige agendapunten waren weer zo bekeken. In een half uur had de gemeente raad zijn werk gedaan, waaronder de benoe ming van leden van de woonruimtecommis sie. Dit vergde overigens niet de kortste tijd, omdat er twee keer gestemd moest worden. Bij de eerste stemming kreeg voorzitter P. van Schetsen 3 stemmen, M. Ph. van der Weele 4, J. A. den Engelsman en L. J. van Popering 7 en zuster N. Rietdijk 6. Eén stem werd er uitgebracht op zuster Van Vlaanderen, die drie jaar geleden al door wijkzuster Rietdijk is opgevolgd. Deze stem was vanzelfsprekend ongeldig. Verder waren er drie stemmen voor de heren D. Bruijnzeel en A. J. Kurvink, beiden SGP- raadsleden. Van de 5 kandidaten waren er dus direct 4 gekozen. Alleen de voorzitter, het PVDA-raadslid P. van Schetsen, kreeg met 3 stemmen geen meerderheid. Bij de tweede, vrije stemming haalde hij het wel: 4 stemmen. De heer Kurvink had er 2 en raadslid Den Engelsman (die bij de eerste stemming al herkozen was) 1„ die ongeldig was. Zonder discussie of stemming werd de kleding- en rijwieltoelage van de gemeen tewerklieden verhoogd. Alle gemeenten op het eiland Tholen zullen dezelfde gedragslijn volgen. STRUCTUURPLAN Bij het voorstel tot het maken van een structuurplan voor het hele eiland Tholen vroeg de heer A. J. Kurvink (SGP) of dat niet wat voorbarig is. „Kunnen we dat niet beter overlaten aan de nieuwe raad?" Burgemeester W. Baas voerde aan dat zo'n plan veel tijd vergt. „Hoe eerder de nieuwe gemeenteraad over gegevens kan be schikken, hoe beter dat is", aldus de raads voorzitter. Wethouder A. J. Scherpenisse (Gemeentebelang) vulde aan dat nu overal nog de plaatselijke gemeentebesturen inge schakeld kunnen worden, die goed op de hoogte zijn met de situatie in hun gemeente. GAAT U MET KERSTMIS VERLOVEN DAN RINGEN VAN JU\y ELIER Kortemeestraat 33 Bergen op Zoom (adv. ingez. med.) „ACHTER DE MOLEN" De aankoop van de twee laatste stukjes grond in de Nieuwstraat die nodig waren voor de trottoiraanleg werd zonder meer goedgekeurd. Bij het voteren van een krediet van vijf duizend gulden voor een plan tot bouwrijp maken van het bestemmingsplan achter de molen" was er nog wel discussie. Raadslid M. Ph. van der Weele (GB) was aan de ene kant blij dat het bestemmingsplan goed gekeurd werd door g.s. maar betreurde het anderzijds dat er te smalle straten geprojec teerd zijn. Dit was ook het bezwaar van de heer Kurvink, die het bovendien was opge vallen dat de nieuwe weg die het bestem mingsplan ontsluit niet aansluit op de F. M. Bogaardweg. Voor het verkeer achtte hij dit moeilijk, temeer omdat de nieuwe straat bij de aansluiting op de Tienhoven van de Bosstraat maar 6 meter breed is. „Was het toch niet wenselijk de straat als nog aan te sluiten op de F.M.Boomgaard- weg?", wilde het SGP-raadslid weten. Burgemeester Baas antwoordde tégen ver breding van de straat geen bezwaar te heb ben. Hij zegde toe hierbij met de uitvoering rekening te zullen houden. Tegen aansluiting op de F. M. Boogaardweg hadden b en w echter bezwaar omdat dit een flinke wijziging van het bestemmingsplan zou betekenen. „Dan kunnen er 6 a 8 huizen minder komen. Maanden heeft het bestemmingsplan ter inzage gelegen. In het begin had u met veranderingen kun. nen komen. Dan was het anders geweest, maar nu zou het plan helemaal omgebouwd moeten worden. Laten we het eerst realiseren dan kunnen wij altijd nog zien of de nieuwe straat op de F. M. Boogaardweg kan worden aangesloten. Thans is het evenwel goed met dit vast gestelde bestemmingsplan in zee te gaan" vond wethouder Scherpenisse. „ZUID - WEST" Geen bezwaar was er tegen de grond- verkoop aan de heer J. van Kuilenburg die aan de F. M. Boogaardweg op 600 meter een bungalow wil bouwen. De grondprijs daar bedraagt £21.per m2. Het nemen van een besluit tot voorberei ding van het bestemmingsplan „Zuid-West" had iedere goedkeuring. Raadslid Van der Weele vroeg of de heer J. van de Repe zijn landbouwbedrijf nu niet verder meer kan uitbreiden door er bijvoorbeeld een schuur bij te plaatsen. Wethouder Scher penisse zei dat dit van een bouwvergunning afhangt. Het voorbereidingsbesluit wil zeg gen dat de stedebouwkundige nu een plan voor het gebied gaat maken. Hij zal mis schien de strook grond aan de Stoofweg waar de bedrijven van Jac. Slager (tuin bouwwarenhuis) en van de Repe (ak kerbouwbedrijf) liggen, buiten het bestem mingsplan houden. Het voorbereidingsbe sluit is alleen voor het gehele gebied ge nomen om grondspeculatie tegen te gaan, zoals het aanbrengen van platglas e.d.. Voor gebouwen is altijd ontheffing moge lijk.. Het raadslid J. den Engelsman vond dat er bouwgrond genoeg is. Hij geloofde niet dat er in „Zuid-West" zo gauw gebouwd zou worden. Wethouder Scherpenisse ant woordde dat het nodig is deze stappen voor de toekomst te nemen. Het maken en vaststellen van een bestemmingsplan vergt altijd veel tijd. De heer Scherpenisse verwachtte dat „achter de molen", waar 142 huizen en 60 garages geprojecteerd zijn, binnen 4 a 5 jaar volgebouwd is. GARDEROBE IN AULA De burgemeester en loco-burgemeester werden als lid en plaatsvervangend lid in het algemeen bestuur van de centrale werkplaats De Bevelanden benoemd. Burgemeester Baas deelde tenslotte nog mee dat er sinds de opening van de aula op de nieuwe begraafplaats -16 mensen gestorven zijn, waarvan er 13 vanuit de aula zijn begraven, 2 uit het Dorpshuis en 1 vanuit het eigen huis.. Daarbij is ge bleken dat er in de aula behoefte bestaat aan een garderobe. Er is een overdekte hal aanwezig, waar nu aan de wanden tegenls zullen komen met kapstokken. Er koant ook e:n glaswand. De gemeenteraad stelde hier voor een extra krediet van vierduizend gul den ter beschikking. Men wil spoedig met dit werk beginnen. Raadslid Kurvink wees ook nog op het aanbrengen van een zon wering, omdat sprekers nu veel last van de zon kunnen hebben. De raadsvoorzitter Woensdag 16 december herdacht Jan L. Niemantsverdriet en Appolonia C. de Jonge te Poortvliet het feit, dat ze 50 jaar geleden zijn getrouwd. Zowel de nu 75-jarige bruid als de nu 79-jarige bruidegom werden te Poortvliet geboren en zijn hun geboortegemeente trouw gebleven, al moest men ook tijdens de oor logsjaren enige maanden evacueren. Beiden genieten een nog goede gezondheid en doen zo en dan ook gezamenlijk nog een treinreis- je naar Rotterdam, waar hun dochter woont. De overige kinderen uit het huwelijk kun nen nog per fiets of bus worden bezocht in de streek zelf. De met bijna 80 jaar toch al hoogbejaarde, zij het dan nog niet 'stokoude' bruidegom weet zich als ex-landbouwer-vee houder nog goed te herinneren dat hij de melk voor 4 cent de liter wegbracht, In dat opzicht mag dan deze tijd veel duurder zijn, economisch ziet het er toch fleuriger uit dan in de tijd van de vier cent. De vijftig jaar zijn niet zonder tegenslagen verlopen, waar om men te meer dankbaar en blij is deze dag te hebben mogen beleven, temidden van kin deren en kleinkinderen. In het vooral voor de bruid bekende Café 'De Tol', waar haar moeder 49 jaar de zaak dreef, was het giste ren feest. Én een dagje later mogen de ge lukwensen van vele lezers nog wel bij de vele die gisteren 'De Tol' bereikten. antwoordde dat hier al aan gewerkt wordt. Zowel een zonwering als een katheder kun nen nog binnen het krediet dat destijds voor de aula beschikbaar werd gesteld ge realiseerd worden. HEREN een feestelijk Kerstgeschenk voor Uw vrouw, dochter of verloofde HUISKLEDIN G NACHTKLEDING Exclusief MADAME DE POMPADOU U weet wel Hoek 13 10 1 2 21 37-1,0 WHS 12 8 2 2 18 29-17 Y erseke 14 8 2 4 18 28-20 Wissenkerke 14 4 6 4 14 16-20 Nieuwdorp 12 4 5 3 13 15-17 VVN 14 4 4 6 12 1,4-22 Kapelle 12 4 3 5 11 15-15 Kloetinge 12 4 3 5 11 13-15 VCK 13 4 3 6 11 17-21 Nieuwland 13 3 4 6 1,0 9-19 Chrislandia 12 3 2 7 8 14-21 AZW 11 1 3 7 5 8-18 Alleen b ijMary van Dijk Kremerstraat 9 - Bergen op Zoom - Telefoon 01640-3 35 73 Adv. Ingez. med. De Sint-Annalandse doelman Wim Fase maakte zaterdag te vroeg een vreugdespron getje op de krappe 2-1 overwinning op Yerseke, Hij was echter zo gespannen na en kele benauwde ogenblikken voor zijn doel dat hij impulsief op een fluitsignaal van scheidsrechter Craenendock reageerde. Niet alleen Wim Fase verlangde naar het einde van de wedstrijd. Ook de WHS-supporters wilden maar wat graag dat het belangrijke duel met Yerseke gauw bekeken was. Het was het aankijken ook nauwelijks waard. In het eerste half uur hadden de Sint- Annalanders een licht overwicht. Een paar wezenlijke kansen konden de aanvallers ech ter niet goed benutten. Daarvoor schoten ze wat tekort terwijl de verdedigers van Yerseke goed werk leverden. Bij WHS verzuimde Rien den Engelsman dat een. keer, waarvan een Yerseke-aanvaller gretig profiteerde 0-1. Tien minuten later maakte Theo Fase ge lijk toen hij een voorzet van Adrie de Witte inschoof. Hij was er als de kippen bij toen de Zuid-Bevelandse verdedigers wat talm den om de bal van De Witte af te nemen. Na nog enkele gvaarlijke hoekschoppen was het tijd voor de thee. WEER OPEN STRIJD Na rust begonnen de beide concurrenten opnieuw aan een open strijd. WHS schiep zich behoorlijke kansen dankzij goed aan geven van Rien Keur. Het enige resultaat was een flink aantal corners, maar de stoot kracht ontbrak. Na een kwartier was het op nieuw een jonge speler die WHS wat deed opfleuren: Han Vroegop zorgde met een effectvol afstandschot voor 2-1. Iedereen - ook de Yerseke doelman - dacht dat de bal naast zou gaan, maar tegen de binnen kant van de paal in het net verdween werd het toch duidelijk 2-1. Vervolgens werd het even zeer benauwd voor het WHS-doel toen Yerseke er drie hoekschoppen doordrukte. Veel paniek en verwarring voor de neus van Wim Fase maar zijn doel bleef schoon. De harde, on gecontroleerde schoten van de Zuid-Beve landers gingen steeds naast. WHS had via snelle uitvallen, waarbij de Yersekenaren teveel opgedrongen waren, nog wel enkele goede kansen, maar men liet ze liggen. Theo Moerland en Adrie de Witte waren niet op dreef. Theo Fase en Han Vroegop moesten voor een krappe, benauwde zege zorgen. Yerseke was evenwel voor de tweede keer verslagen - thuis en uit - zodat de 2 punten in Sint Annaland bleven. In Klundert liet Hoek geen steek vallen, zodat WHS nog steeds op de hielen van de koploper zit, Dat geeft toch steeds weer moed. VOSMEER VERLOOR PUNTJE In de vierde klas G waren er verschillende verrassende uitslagen, waaronder ook Grens wachters-Vosmeer. Het werd tenslotte een 2-2 puntenverdeling, maar in Putte zat het de koploper toch niet mee. Men draaide niet zo vlot, terwijl de Grens wachters zich prima weerden. Het geluk was nog wel aan de Vos- meerse kant. De wedstrijd was slechts een paar minuten oud toen Jan Geuze van een Puts slippertje profiteerde en zijn ploeg aan een 0-1 voorsprong hielp. Een ongevaarlijk schot kwam via de doelman van Grens wachters in het veld terug. Daar stond de Vosmeerse aanvaller keurig op z'n plaats om het cadeautje binnen te halen. De thuisclub liet de moed niet zakken en kwam goed terug. In de twintigste minuut had dat eindelijk resultaat toen Grenswach ters de stand in evenwicht brachten. In de tweede helft zetten de Puttenaren hun offen sief voort waardoor ze zelfs een voor sprong namen. Dat was voor koploper Vos meer wat te bar. Men gooide er een schepje bovenop. Wim van Dijke bracht de stand met een goed schot weer gelijk. In de eindfase waren de gasten de betere ploeg. De aanvallen liepen evenwel allemaal op de Putse doelman stuk, die zijn fout van het prille begin wilde goed maken. Dat deed hij dan ook uitsluitend. Door het slippertje van Vosmeer is het Roosendaalse BSC nu op twee punten ge naderd. Momenteel is dit de gevaarlijke concurrent van Vosmeer, aangezien Steen bergen en Cluzona het er lelijk bij lieten zit ten. Vosmeer 11 9 1 1 19 25-12 BSC 11 7 3 1 1,7 31-11 Steenbergen 11 6 2 3 14 24-14 Cluzona 11 4 4 3 12 14- 9 SVC 12 5 1 6 11 20-18 VES '35 9 3 2 4 8 14-20 DIVO 10 2 4 4 8 10-17 Grenswachters 10 3 2 5 8 13-23 ODIO 11 2 4 5 8 10-14 Oudemolen 11 3 2 6 8 14-25 FC Bergen 11 1 3 7 5 14-26 3e KLAS ZUID I NOAD - Sleeuwijk 1-1 Rillandia - Good Luck 1-0 BVC - Wit Zwart 1.-0 Terneuzense Boys - Krabbsndijke 1-0 Roda Boys - Dinteloord 3-2 4e KLAS B Kapelle - Nieuwland 1-0 Chrislandia - AZW 4-0 VVN - Hoek 1-2 Kloetinge - Nieuwdorp 0-0 WHS - Yerseke 2-1 Wissenkerke - VCK 1-1 4e KLAS G VES - BSC 2-3 Grenswachters - Vosmeer 2-2 Cluzona - SVC 0-1 Oudemolen - Steenbergen 3-1 FC. Bergen - ODIO 1-1 le KLASSE AFDELING Tholense Boys - JPS 2-2 Olympia - SSC 2 0-0 HNC - BWR 1-1 Kogelvangers - DEB 3-3 The Gunners - DVO 3-0 2e KLASSE A NEO 2 - WC 1-0 Dinteloord 2 - Smerdiek 2 4-1 PTT 2 - BVC 2 2-1 FCH - Veerse Boys 1-4 3e KLASSE A DVO 2 - NOAD 4-2 Smerdiek 3 - Stavenisse 1-2 BWR 2 - Chrislandia 3 5-3 3e KLASSE B Kogelvangers 3 - BWR 3 4-3 SPS 2 - Seolto 3 1-0 Stavenisse 2 - Dinteloord 3 1-7 BVVB - DVO 3 7-1 VVN 3 - Tholense Boys 3 5-0 3e KLASSE C Vrederust 2 - BVVB 2 1-2 NOAD 2 - DVO 4 4-2 Dinteloord 4 - WC 2 0-5 JUNIORENCOMPETITIE Smerdiek - SPS 11-3 DOSKO - Stavenisse 3 11-0 DOSKO 13 - SPS 1-0 DOSKO 8 - WHS 3 (beker) 2-0 VRIENDSCHAPPELIJK Stavenisse - NOAD 12-1 THOLENSE BOYS WAS SLORDIG In de eerste klasse van de afdeling Noord- Brabant viel Tholense Boys opnieuw tegen. Ondanks een 2-0 voorsprong, vele kansen en een overwicht moest men tegen het Tilburgse JPS met een gelijk spel genoegen nemen. Met ruim verschil had Tholense Boys deze wedstrijd moeten en ook kunnen winnen. Men sprong echter heel slordig met de tal rijke kansen om. Bovendien was er voor de thuisclub zaterdag geen geluk, maar wel veel pech. Rien Minheere was wel de kampioen pechvogel toen hij in de slotfase JPS aan een onverdiend 2-2 hielp. De thuisclub begon goed en na een kwar tier maakte Jan v. d. Vlies 1-0. Frank Kou semaker brak vervolgens leuk door, maar schoot recht op de Tilburgse doelman. De terugspringende bal werd vervolgens door Jan v. d. Vlies over geschoten. Voor rust maakte Kousemaker zijn misser nog goed toen hij snel reageerde nadat een JPS-verdediger de bal uit de handen van zijn doelman had gelopen. De Tholenaren beheersten de strijd vol komen, maar zagen het pechvogeltje op nieuw hun pad kruisen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 9