Dat is al lang bekend in de streek: wie met woninginrichting zit, denkt aan BOUMAN-POTTER - Poortvliet en belt eerst (01662)445 CAVETHO Vlot! Vertrouwd! Vakkundig! De grootste keuze - de beste service! MAISON „YVONNE kies een Focwa bedrijf! het woonhuis AUTOSCHADE? Fa.J.EIenhaas kenmerk voor vakwerk EENDRACHTBODE ADVERTEERT Slijterij BEUKELAAR Depothouders ^ïiïï; .WW: WW ÜFu' l'li RADIO-GRAMMOFOON en STEREO-WISSELAAR CrusioNergens beter, nergens goedkoper DUBBELE (fabrieks en Crusio) GARANTIE ANTWERPSESTRAAT 14 - GROTE MARKT 36 TEL. 01640 - 3 79 40 BERGEN OP ZOOM RECOM Ook dat laatste ogenblik HEIJBOER'S boekhandel ST. N5COLAAS KÖLLEKTIE TUNIEKPAKKEN MAXI en MIDI VESTEN PANTALONS JUMPERS en VESTEN 3 december 1970 4 Wij hebben de eer U, mede namens onze ouders kennis te geven van ons voorgenomen huwelijk waarvan de voltrek king zal plaats vinden D.V. op 16 december 1970 om 3.00 uur in het Gemeentehuis te Oud- Vossemeer. Rien Gunter en Riet Kievit Gelegenheid tot feliciteren van 6.30 - 8.00 uur in het Dorps huis te Sint-Annaland. Ons adres wordt Pieter de Hoochplaats 60, Alblasserdam Izak Goedegebuure en Janneke Hage hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats hebben op woensdag 9 december a.s. des nam. om 3.00 uur, op het ge meentehuis te Sint-Annaland. Sint-Annaland, december 1970 Tienhoven 69 Lange weg .13 Gelegenheid tot feliciteren 's avonds van 19.30 - 21.30 uur in het 'Dorpshuis' te Sint-An naland. Toekomstig adres Langeweg 7, Sint-Annaland. Piet Mosselman en Jannie Jansen hebben het genoegen U, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voor genomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats vinden op vrijdag 11 december a.s. D.V. om 14.30 uur ten stad- huize te Tholen. Kerkelijke inzegening zal plaats hebben om 15.00 uur in de Ge reformeerde Kerk, Doelweg 19, door de weleerwaarde heer Ds P. Torenbeek. Receptie van 17.30 - 1.9.00 uur in 'Hotel Zeeland', Kaaij 6, Tholen. Tholen, december 1970 Hofstraat .13 Regentessestraat 57 Toekomstig adres Van Goghstraat 89, Goes. Johanna Arendje Maria Droogers en Jacob Eliza Koppejan hebben de eer II namens we derzijdse ouders in kennis te stellen van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats hebben op vrijdag 11 december a.s. om 2.00 uur n.m. ten gemeente huize te Sint-Annaland. Kerkelijke bevestiging in de kerk der Gereformeerde Ge meente te Sint-Annaland door de Weleerwaarde Heer Ds J. C. Weststrate van Meliskerke. Sint-Annaland, Kloosterstraat 25 Zoutelande, Duinweg 45 December 1970 Gelegenheid tot feliciteren van 5.00 tot 7.00 uur n.m. in het Dorpshuis te Sint-Annaland. Toekomstig adres Crooswijck 10, Sint-Annaland. 1945 1970 I D.V. zondag 6 december hopen onze geliefde ouders en grootouders J. van Beveren en J, C, Man Beveren - Dorst i hun 25-jarige echtvereni ging te gedenken. Dat zij nog lang voor el- kaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen, Nelly en Kees Adrie en Izahk Jan en Jaap Leo en Janita en de kleinkinderen, Wim, Janet en Marion Stavenisse, december 1970 Wilhelminastraat 8 Gaarne geven wij U maan dag 7 december a.s. 's- avonds na 7 uur gelegen heid tot feliciteren in het Dorpshuis te Stavenisse. 1945 1970 Op 6 december 1970 hopen mijn geliefde kinderen, onze broer en schoonzuster M. Reijngoudt en C. J. Reijngoudt - Verhage hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Receptie op dinsdag 29 de cember a.s. in hotel 'De Druiventros', na 7.00 uur. Sint-Philipsland, Weduwe J. Reijngoudt - Noorthoek M.s. 'Johannes R.', C. M. Reijngoudt M. A. Reijngoudt- Geen se j M.s. 'Grietje', Joh. Reijngoudt J. N. Reijngoudt Padmos Stellendam, J. Reijngoudt M. C. Reijngoudt - Kempeneers Moordrecht, A. L. Reijngoudt C. J. Reijngoudt - Reijngoudt Sint-Philipsland, december 1970 M.s. 'Onderneming' p/a Achterstraat 48 2 Heden overleed plotseling tot onze diepe droefheid onze innig geliefde en zorg zame vader, groot- en over grootvader, broeder, zwa ger en oom Fincent den Braber weduwnaar van Maria Noorthoek in de ouderdom van 80 jaar en 4 maanden. Sterke de Heere ons in dit verlies. D. C. den Braber A. den Braber - Geense P. M. den Braber M. G. den Braber - Quist L. J. Quist - den Braber W. M. Quist C. J. J. den Braber F. den Braber W. den Braber - Wagemaker A. M, Kosten - Wagemaker A. Kosten Klein, en achterkleinkinderen Sint-Philipsland, 27 november 1970 Zuiddijk 54 De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag 1 december Heden overleed geheel on verwachts onze lieve man, vader, behuwd- en groot vader Gabriel Jozua Hoek in de ouderdom van 73 jaar en 8 maanden. Sint-Maartensdijk. A. M. Hoek-van Luijk Oldeboorn (Fr.), J. H. de Kam - Hoek D. J. de Kam Sint-Maartensdijk, G. J. Hoek M. C. Hoek - Koopman Gabri en Petra Van der Hoof B.C., (Canada) J. L. Hoek W. Hoek - de Wilde Anna, Bonnie, Linda en Allan Sint-Maartensdijk, 27 november 1970 Molendijk 16 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 1 decem ber des namiddags 2.00 uur vanuit gebouw 'Calvijn'. Het Bestuu; Weegbrugvereniging 'Land bouwbelang' te Sint-Maar tensdijk, geeft met leedwe zen kennis van het onver wacht overlijden van haar Oud-Voorzitter, den Heer G. J. Hoek Met dankbaarheid herden ken wij het vele werk wat hij voor onze vereniging heeft verricht. Het Bestuur, J. L. M. Geluk, Voorzitter M. W. Kloet, Secretaris Sint-Maartensdijk, december 1970 Voor de vele blijken van be langstelling, die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons huwelijk, zeggen wij, ook namens onze ouders, onze har telijke dank. In het bijzonder de ouders en kleutertjes van Poortvliet. Dick en Ria Vogelaar Dinteloord, december 1970 Polderweg 2 Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droefheid, geheel onverwachts, van onze zijde weg te nemen, onze innig geliefde zuster, schoonzuster en tante Mevrouw Johanna de Wilde - van Poortvliet weduwe van C. de Wilde in de ouderdom van 60 jaar en 10 maanden. Sterke de Heere ons in dit zware verlies Poortvliet, M. Heijboer - van Poortvliet Oud-Vossemeer, Sint-Annaland, Yerseke, J. van Poortvliet B. van Poortvliet - Jobse C. van Poortvliet M. van Gorsel - van Poortvliet M. van Gorsel J. van Poortvliet M. van Poortvliet - Hage C. van Poortvliet - van Vossen P. J. de Koeijer - S. J. de Koeijer neven en nichten van Poortvliet Poortvliet, 27 november 1970 Schoolstraat 25 De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 1 december des namiddags om 2.30 uur vanuit School straat 25. Heden behaagde het de Heere tot onze diepe droef heid, geheel onverwachts, van onze zijde weg te ne men, onze innig geliefde tante Mevrouw Johanna de Wilde - van Poortvliet in de ouderdom van 60 jaar en 10 maanden. J. Heijboer M. W. Heijboer P. Hoek - Heijboer G. Hoek J. W. Heijboer Poortvliet, 27 november 1970 Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlij den te Geelang in Australië van onze beste schoonzoon zwager en oom de heer Pieter Cramer echtgenoot van Jacoba Bazen in de ouderdom van 61 jaar en 8 maanden. Sint-Maartensdijk, M. Bazen - Knuist en verdere familie Sint-Maartensdijk, december 1970 De Heer en Mevrouw Andriesse - Nelisse danken U voor Uw bloemen, kado's en belangstelling, waar door deze dag voor hen on vergetelijk is geworden. Scherpenisse, december 1970 Voor de vele gelukwensen, be langstelling en geschenken die wij bij ons huwelijk hebben ontvangen ook namens weder zijdse ouders hartelijk dank. L. Potappel N. Potappel - de Jonge Sint-Maartensdijk, december 1970 Zuidsingel 17 Voor de vele felicitaties en cadeaux, die wij mochten ont vangen, in verband met onze 25-jarige echtvereniging zeg gen wij U mede namens onze zoon, hartelijk dank. T. A. Schot - Guequièrre J. G. Schot Ko Schot Maasbracht, december 1970 A/b m/s 'Anna - Jozina' Voor de vele blijken van deel neming ons betoond bij het overlijden van onze geliefde vrouw, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Johanna Smits - Boogaard zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Inzonderheid aan dokter v. d. Eist voor de goede hulp aan haar bewezen. Namens de familie, H. Smits Stavenisse, november 1970 Keetenweg 2 In plaats van kaarten Voor de vele belangstelling, bloemen, geschenken, enz. die we bij ons huwelijk mochten ontvangen, zeggen we U, mede namens onze ouders, hartelijk dank. M. P. van Dijke J. A. van Dijke - van Iwaarden Sint-Annaland, december Tuinstraat 22 1970 Voor de vele blijken van me deleven en deelneming, welke wij ondervonden hebben in zonderheid Dr. v. d. Bel en Zr. de Smit voor de goede verzor ging tijdens haar ziekte, bij het overlijden van onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, be huwd, groot- en overgrootmoe der Pieternella Jannetje van Gorsel betuigen wij onze oprechte dank. A. Vermeulen Kinderen, behuwd, klein en achterkleinkinderen Sint-Maartensdijk, december 1970 Hogeweg 14 Voor de overweldigende be langstelling en de vele geluk wensen, op zo verschillende wijze geuit, alsmede voor de prachtige cadeaux, vele bloe men en fruitmanden, die onze geliefde moeder Mevrouw J. den Braber - Verwijs ter gelegenheid van de herden king van haar 100-ste geboor tedag mocht ontvangen, betui gen wij U allen onze hartelijke dank. In het bijzonder danken Wij de Hoogedelgestrenge Heer Com missaris der Koningin in Zee land, de Ed. Achtb. Heer Bur gemeester dezer gemeente, dokter H. Menger en hun we derzijdse echtgenotes, alsmede de Kerkeraad der Oud. Ger. Gem. voor hun persoonlijke belangstelling en geschenken op deze gedenkwaardige dag haar aangeboden. Familie A. den Braber Jacs. den Braber Sint-Philipsland, november 1970 Poortvliet, december 1970 Ria en Jaap danken u hartelijk voor de ontvangen belangstel ling tijdens hun huwelijk. J. den Engelsman M. J. den Engelsman - van Doorn Poortvliet, Markt 3 in de EENDRACHTBODE Voor de vele blijken van be langstelling, bloemen en ca deaus, zeggen wij mede namens onze kinderen, allen hartelijk dank. A. den Braber J. C. den Braber-Mol Sint-Philipsland, december 1.970 Deldensestraat 8 Dankbetuiging Voor de vele bewijzen van medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde Vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Arend Rijstenbil betuigen wij onze hartelijke dank. Familie Vroegop- Rijstenbil Familie Rijstenbil - van Eenennaam Scherpenisse, december 1970 Langeweg 57 VERKOPING BIJ INSCHRIJVING te Sint-Annaland Notaris Mr. W. Loof te Tholen ds voornemens ten verzoeke van Mevrouw J. J H Polderman - Snijder te Oud-Vossemeer, bij inschrijving te verkopen met stenen schuur (voorheen bakkerij), houten schuur, erf en tuin te Sint-Annaland, (eiland Tholen), aan de Hoenderweg 92 en met de tuin uitkomende aan de openbare weg, kadastraal bekend sectie G nummer 640 groot 3.36 are, indeling huis: beneden gang, twee ka mers, keuken en w.c. en boven: overloop en twee kamers. Te bezichtigen op zaterdag 12 december 1970 's mid dags 2.30 tot 4.00 uur. Te aanvaarden in eigen gebruik bij de betaling van de koopsom. Inschrijvingen in te leveren ten kantore van genoemde notaris te Tholen, Hoogstraat 15. (Telefoon 01660 - 490), Nadere inlichtingen ten kantore van voornoemde notaris. ATTENTIE Speciaal voor de kinderen Deze week ontvangt iedere klant bij aankoop van 15,of meer een bon om een bezoek te brengen bij Sinterklaas, die speciaal voor Slijterij BEUKELAAR zaterdag zitting houdt in hotel 'Hof van Holland'. Sinterklaas is daar zaterdag 5 december van half elf tot kwart voor één en wil ieder kind ontvangen en een attraktie uitreiken. Ook uw kinderen zullen er op gebrand zijn. Eendrachtsweg 4 - Tholen Telefoon 01666 - 470 Die met een te investeren bedrag van 6.000,ruim 1.200,per maand verdienen door ca. 8 uur per week onze gerenomeerde produkten af te leveren aan verkoopsters ter plaatse. Haast u, nog slechts enkele goede rayons beschikbaar. Voor uitvoerige inlichtingen s.v.p. schrijven met op gave van telefoonnummer aan advertentie bureau Poen - Spuistraat 231 - Amsterdam. ALGEMENE JAARVERGADERING Donderdag 10 december a.s. om 14.00 uur in het 'Holland Huis' te Scherpenisse. Gastspreker: De Weledele Heer S. Silvis, adjunct-directeur van Cebeco - Rotterdam. Onderwerp: 'Een nieuwe weg van producent tot consument van de land- en tuinbouwprodukten uit Zuid- West Nederland'. PRONKSTUK e ili li/.'; voor elk interieur. Magistraal geluid Kom eens luisteren. Kom het bezichtigen BIJZONDERE AANBIEDING (niet afgebeeld) PHILIPS 399.- Drie golfbereiken: F.M., lange- drie draaisnelheden. en middengolf. Handige platenspeler met Ook prachtige meubels - waarop plaats voor uw T.V. - met grote platen- bergruimte. Diverse voordelige prijzen. Fraaie F.M. STEREO MEUBELS in mat-noten, donker-noten, gepolitoerd, palissander of teak. Toonbeelden van smaak en muziekperfectie. Steeds snelle service door eigen technici Mobiele dienst Geen weken uw apparaat kwijt) Bovendien: en zeer belangrijk - P - - -• is er nog een ruime boekenkeus bij Aarzel niet te informeren. Sint-Annaland - Telefoon 01665 - 375 0 Ook dit jaar weer een met zorg samengestelde de grote mode in vele modellen. in een zeer gevarieerde kollektie. in moderne fantasie dessins en in vele unikleuren. 'n zeer uitgebreide kollektie. Indien gewenst alles in speciale St. Nicolaasverpakking. Deelnemer winkelactie Bosstraat e.o. Bosstraat 34-36 - Bergen op Zoom II Paasdijkwcg 11 Poortvliet Tel. 01662-310-357 Uw bedrijf voor betere en sneüe service l TE KOOP: Kinderwagen (wit blauw leer), hoog model, ge heel uitneembaar. Haven 38, Sint-Maartensdijk. TE KOOPZ.g.a.n. Schaat sen met laarzen, maat 39 - 40. Oostsingel 3, Sint-Maartens dijk. TE KOOP Tropische vissen, Valk parkieten, Roodrugpar kieten en Turquoisine. Wil deze vogels ook ruilen voor andere vogels. G. Tolenaars, Wilhelminastraat 20, Scherpe- U kunt bij ons worden opgeleid voor uw rijbewijs. Wij zijn hiervoor VA MOR gediplo meerd en aangesloten bij de Bovag, Sectie Autorijscholen, i Garage W. A. Bijl, Telefoon1 01666 - 370, Sint-Maartensdijk. EFDCWA Wij zijn lid van de Nederlandse Vereniging van Carrosserie- bedrijven.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 4