P esssSS alstublieft RadioTV Speciaalzaak VERJAAL Foto K0LBER grote show Warmte en comfort tractor chauffeur Jan Hamers Wij brengen nu voor een daaronder Fm l9nbieclen' Vangst va n voor ont- Molendijk 3-4 St. Maartensdijk tel. 315 &U-\. TAALMAN Schoenservice bekwaam chauffeur hulp in de huishouding bijrijder de Beauté* i? gashaarden bijzetkachel expert Adverteert in de Eendrachtbode Werkvolk RADIO-REIN DE JONG Brigadier Piet en de semi-prof EENDRACHTBODE G. ELENBAAS Koop uw Philips stereo apparatuur bij de vakman. Om de ruimere keus. En om de duurzame en directe service. DE KANDELAAR Kremei str a.it <1 Tel. 33068 Bei een op Zoom zó maar een bril uit de overrompelend-royale kollektie van v. d. Ham VOOR UW COIFFURES Komt U ook naar onze in de Hollandse Tuin met o.a. centrale verwarmings appaVatuur electr. radiatoren en schijnvuren ifr wasautomaten, drogers koelkasten en diepvrieskisten Vraagt vrijblijvend alle inlichtingen aan onze deskundigen h. voets en zn. kremerstraat 5 7 bergen op zoom 17 september 1970 4 Heden behaagde het de Heere na een langdurig zeer smartelijk doch gedul dig gedragen lijden van on ze zijde weg te nemen mijn innig geliefde vrouw en zorgzame moeder. mevrouw A. C. Stoutjesdijk geboren Boogert op de krachtvolle leeftijd van 25 jaar en 5 maanden Sterke de Here ons in dit zware verlies, Stavenisse J. J. Stoutjesdijk Peter De begrafenis heeft plaat- gehad, diensdag 15 septem ber op de begraafplaats te. Sint Annaland St, Annaland, 12 sept. 1970 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een smartelijk geduldig gedragen lijden onze lieve dochter, zuster, schoonzuster en tante mevrouw A. C. Stoutjesdijk geboren Boogert op de jeugdige leeftijd van 25 jaar en 5 maanden N, J. Boogert J. Boogert-Vroegop G. C. Boogert A. C. Boogert- den Engelsman Lia en Jan Janet Jaco De begrafenis heeft plaats gehad dinsdag ,15 septem ber op de begraafplaats te St. Annaland. St. Annaland, 12 sept. 1970 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een geduldig gedragen lijden ons innig geliefd nichtje A. C. Stoutjesdijk geboren Boogert op de jeugdige leeftijd van 25 jaar en 5 maanden St. Annaland C. S. van der Klooster D. van der Klooster- Vroegop Baren drecht M. A. Polderman van der Klooster A. C. Polderman Ina en Cathleentje St. Annaland C. J. van der Klooster C. H. van der Klooster- Goedegebuure Connie en Corné St. Annaland 12 sept. 1970 Heden is van ons heenge gaan na een geduldig lang durig gedragen lijden ons innig geliefd nichtje Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de krachtvolle leeftijd van 25 jaar en 5 maanden Wij zullen haar nooit ver geten J. Scherpenisse J. M. Scherpenisse- Boogert S. van Dalen- Scherpenisse P. van Dalen C. Schrier- Scherpenisse C. Schrier Dimmie St. Annaland, 12 sept. 1970 Heden is van ons heenge gaan na een langdurig, smartelijk geduldig lijden ons innig geliefd nichtje Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de jeugdige leeftijd van 25 jaar en 5 maanden Wij zullen haar nimmer vergeten G. C. Hage-Boogert Joh. Hage J. G. Hage D. Hage- Mees Anita G. J. Hage J. Hage-Droogers Corrie en Boudi Kees Hage J. Hage-Quist Nico en Nelly St. Annaland 12 sept. 1970 Tuinstraat 3 Voor de vele felicitaties bloe men en cadeaus, welke wij mochten ontvangen bij onze 25-jarige echtvereniging, zeg gen wij u allen, mede namens Dnze kinderen, hartelijk dank I. van Oost A. C. van Oost-van Gorsel St. Annaland, sept.. 1970 Hoenderweg 109 Heden is van ons heenge gaan, na een smartelijk lij den ons geliefd nichtje Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de jeugdige leeftijd van 25 jaar en 5 maanden J. C. Boogert P. Boogert- van Oeveren C. A. Goedegebuure- Boogert D. C. Goedegebuure Piet en Petra A, F, Leune-Boogert J. Leune G. Dake-Boogert A. A. Dake Anton en Ellen St. Annaland 12 sept. 1970 Heden is van ons heenge gaan na een langdurig, ge duldig lijden ons innig ge liefd nichtje Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de jeugdige leeftijd van 25 jaar en 5 maanden Wij zullen haar nimmer vergeten. S. Potappel-Boogert L. Potappel Abel Leen en Joke Stavenisse, 12 sept. 1970 Kerkstraat 17 Heden behaagde het de Heere nog onverwacht uit ons midden weg te ne men onze geliefde tante en oud-tante Adriana de Korte in de zeer hoge ouderdom van 92 jaar Namens de familie N. J. Boone- v. d. Weele J. Boone Middelburg, 13 sept. ,1970 Correspondentieadres: Violenstraat 8, Goes De begrafenis heeft heden 17 september plaats op de alg. begraafplaats te Tho- len. Vertrek uit het vereni gingsgebouw aan de Brug straat om 14.30 uur. Diep bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de leeftijd van 25 jaar en 5 maanden J. de Jonge D. de Jonge-de Bruine Dennis St. Annaland 12 sept. 1970 Diep bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin Adriana Cornelia Stoutjesdijk geboren Boogert op de leeftijd van 25 jaar en 5 maanden fam. J. Ligtendag fam. J. de Bruine St. Annaland, sept. 1970 Heden overleed tot onze diepe droefheid na een langdurige ziekte zacht en kalm onze lieve broer, zwager en oom de heer Marinus J. Potappel echtgenoot van E. v. Haaften op de leeftijd van 60 jaar en 2 maanden Sint-Annaland P. J. Heijboer-Potappel J. Heijboer en Wannes Ugschelen A. J. Heyboer J. Heyboer-Bomhof Jos en Marian Stavenisse 13 sept. 1970 Stoofdijk 1 Op 11 september overleed tot onze diepe droefheid na een langdurig lijden, mijn geliefde vrouw en on ze zorgzame moeder Jacoba van Burgh echtgenote van Jan Duijzer in de ouderdom van ruim 66 jaar Uit aller naam: J. A. Duijzer en kinderen St. Annaland Bierensstraat 66 De begrafenis heeft dins dag plaatsgehad Hiermede geven wij u ken nis dat op 9 sept. plotseling is overleden onze geliefde broeder, zwager en oom Cornells Willem v. d. Graaf echtgenoot van Margaretha Oosdijk Poortvliet: Fam. v. d. Graaf Fam. Oosdijk neven en nichten De begrafenis heeft inmid dels plaats gehad op zater dag 12 sept. GEVRAAGD: een bij Scherpenisse Voor de vele blijken van be langstelling die ik ondervonden heb tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij aankomst thuis, zeg ik, mede namens mijn vrouw en kinderen onze hartelijke dank. W. Potappel-Hartog Scherpenisse, Gorishoeksedijk 11 Bergen op Zoam Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden na het overlijden van onze ge liefde vader, behuwd- groot- en overgrootvader Jozua Noorthoek betuigen wij ook namens de familie onze hartelijke dank. Uit aller naam: G. Noorthoek St. Philipsland Voorstraat 13 Voor de vele felicitaties, bloe men en cadeaus, die wij bij gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mogen ontvan gen, be tuigen wij mede namens kinderen en kleinkinderen on ze hartelijke dank. Deze dag is voor ons een on vergetelijke geworden. A. van Oeffelen C. van Oeffelen-Geers Tholen, september 1,970 Machteld van Gelrestraat 27 TANDARTS DE RUITER te Bergen op Zoom GEEN PRAKTIJK van 18 september tot en met 21 september Spoedgevallen worden waargenomen door de andere tandartsen Nu genieten van stereo Sectie^nnen ieders bereik Voor BETERE Schoenreparatie Prima kwaliteit en vlug klaar Grindweg 27 Tholen Wassenaarstraat 19 Bergen op Zoom I V ALTIJD IETS APARTS GEVRAAGD: een Firma M. D. A. GEUZE Lenteplein 18, Scherpenisse, Tel. 01666-332 TE KOOP: ca, 1 ha 20 ca BOUWLAND gelegen aan de Molenweg te Scherpenisse Brieven voor 30 september bij A. Jansens, Molenweg 29, Scherpenisse. GEVRAAGD Liefst 2 a 3 ochtenden per week. Aanmelden: mevr. Baas, Voorstraat 11 St. Annaland, Tel. 01665-300 OPLUISTERMUZIEK a.s. zaterdag in café „DE SPORT" J. Snepvangers - Halsteren L oktober GEVRAAGD voor Remia n.v. depot Tholen Sollicitaties: Kon. Julianastraat 10 Tholen Tel. 01660 - 863 DE NIEUWSTE KEUKEN compleet 1.70 bij 55 - kost maai f 395- Antwerpsestr. 7. B.o.Z DAMES wilt u zelf uw kleren maken? Mevr. E. de Laet Kastanjelaan 115 B.o.Z. Cou peuse-lerares opg. elke maan dag in verenigingsgebouw of tel. 01640-37143 Voor een FOTO van uw TROUWEN onderstaand adres onthouden Lievevrouwestraat 28 BERGEN OP ZOOM SALON W 1. M MUN1NG. iLALlV*HANKT*AAT Bergen op Zoom Kerkstraat 16 - Tel. 696 Tholen Donderdag 17 september van 19.00-2 2.00 uur Vrijdag 18 september van 19.00-2 2.00 uur Zaterdag 19 september van 10.00-22.00 uur Deskundige voorlichting Perfecte aansluiting Doeltreffende service I vo 331 1 gevraagd voor de gemeente Rotterdam J. J. Scherpenisse, Parallelweg 8, Sint-Maartensdijk „Nu geldt weer telt en tijd er so op aencomt, Nu merct onse clant eerst regt, waer sijn profijt vandaen comt (Jacob Cats) Hét adres voor MINITRIX. Elektronica onderdelen Exclusief „DUAL" service station. DE TECHNISCHE SPECIAALZAAK Bosstraat 26 Bergen op Zoom De machinist, die bij de sik hoorde, koppelde de koelwagen aan en reed hem snel over een aantal wissels en rails naar een opstelspoor, waar al meer goederenwagens gereed stonden. Die moesten allemaal naar Italië en onze koelwagen met zijn hoogst kostbare en merkwaardige inhoud werd daar bijgezet. Op de achtergrond zien wij de grote locomotief al klaar staan, sissend en dampend van trillend leven. De kleine sik sloeg naast die grote, overhitte jumbo natuurlijk een tamelijk mal figuur, maar dat mocht de pret niet drukken, want ook aan de sik was een fraaie taak toe bedeeld. Hij mocht alle wagens tot een fraaie trein aaneenvoegen, want ipas als dat gebeurd was, kon de jumbo vertrekken. Omdat de sik zo'n druk en driftig werkertje was, duurde die hele geschiedenis echter niet lang eq zq was al gauw het moment aangebroken, dat de grote reis een aan vang nam. Krachtig trok de grote locomotief de trein aan en langzaam en plechtig vertrok hij van het station van Bonckelhoven. En daar ging Karei Kleuntjes ook, Karei Kleuntjes, de pure amateur en semi-prof tegen wil en dank... Koud tot op het gebeente en halfbevroren stond hij in de koelwagen te bibberen. De twee schurkachtige Italianen hadden niet veel last van de kou. Die hadden dikke jassen aan met warme bontkragen. Zij hadden het zich op een kistje gemakkelijk gemaakt en aten een uiteraard gestolen! - appeltje. „Va bene...", gromden de schavuiten. „Quanto sumi singuli transa la borda!" - Ja ja, als we eenmaal over de grens zijn, zeiden ze. We vragen ons werkelijk angstig af of dat ook gelukken zal

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 4