runderstooflappen cervelaatworst slagers leverworst sinaasappelen 2 thee theezakjes 3 rollen Kopen bij de Spar caransac appelmoes wm is sparen bij de koop Opruiming 79.- 34.80 16.90 32.90 22.80 „MUDY" 500 gram jong belegen B volvette 500 gram 100 gram 250 gram ment os 12voor roodmerkl pakje gf 750 cl dus een grote fles doosje voor slechts 2 pakjes 88 een trouwjurk Vakopleiding bij de „Holland - Bergen op Zoom" achterh, m^rOUw let op de prijs hoog in kwaliteit laag in prijs voor op het brood en bij de borrel let op gezond en fris Vüihcutk heeft iets leuks voor alle kinderen! probeert u eensVerkade drups! SFS Unieke portable radio Intel-Grand Prix een heerlijke franse wijn voor slechts 2 potjes jj 23 juli 1970 EENDRACHTBODE N. v. d. BERG METAALDRAAIER - FREZER BANK- en PLAATWERKER HAND VORMER - KERNMAKER MODELMAKER Inlichtingen worden II zowel schriftelijk als mondeling verstrekt door ons kantoor Havendijk 6, Bergen op Zoom, Tel. 01640-3 39 00 KOSTUUMS vanaf SPORTKOLBERTS vanaf PANTALONS vanaf REGENJASSEN vanaf JACKS vanaf Wouwsestraat 24 Bergen op Zoom Tel, 01640 - 3 37 71 goedkopen kaas In elk zakje Verkade drups zit een van de zes dieren-silhouetjes in kleur. Leuk om te sparen! f 73 cent per zakje, extra groot f 1,12 slasaus Prijswijzigingen voorbehouden Speelt op lichtnet en op batterijen. 6 Batterijen van VA volt, goed voor 100 uur luistergenot. Automatische omschakeling als de stekker in stopcontact wordt gestoken. (220 Volt lichtnet). Wereldontvanger met maar liefst vijf banden. Haarscherpe i ontvangst van korte golf, middengolf, langegolf, FM en visserij-band. Aansluiting voor grammofoon, bandrecorder, i& voor FM-antenne en extra luidspreker. Uitgang 0,8 Watt Klankkleurregeling. Supergrote luidspreker met volle, diepe klank. Bijzonder progressieve vormgeving met cockpitschaal verdeling. Geheel transistored. Maar liefst 10 transistors en 7 dioden. Gestandaardiseerde onderdelen. Inclusief 7-delige uitschuifbare antenne. Ingebouwde ferrietantenne. Inklapbare handgreep. Afmetingen: breed 32%, hoog 24, diep 10 cm. (geen SFS-zegels of Deze unieke radio kunt u zonder zegels of spaarpunten spaarpunten nodig) bestellen. Bestelnummer 1052 SFS-bestefformuliert Ze liggen klaar in de Sparwinkel. SFS-prijs faatis Met grote blijdschap geven wij u kennis van de geboorte van ons zoontje en broertj^ Dingeman W. J. Contant M. P. Contant - Burgers Albert DENNIS Tholen, 19 juli 1970 Dalemsestraat 5 In plaats vari kaarten. Met grote vreugde en dank baarheid aan God geven wij u kennis van de voorspoedige geboorte van onze zoon Dingenus Marinus C. M. J. Bal A. Bal - de Jong MARCO Tholen, 16 juli 1970 Eendrachtsweg 13 Heden behaagde het de Heere, na een geduldig ge dragen lijden, in de hope des eeuwigen levens, nog vrij onverwachts van onze Zijde weg te nemen, onze innig geliefde en zorgzame man, vader, behuwd- en grootvader Leendert Mattheus Schot echtgenoot van B. C. de Rooy op de leeftijd van ruim 75 jaar. De Heere is een zon en schild. Tholen, B. C. Schot - de Rooy B. Jeroense - Schot A. D. Jeroense J. Schot Slikkerveer, J. M. Schot C. Schot - Quist Kruiningen, C. Schot B. Schot - Stevense Tholen, W. C. Zoetemeyer - Schot J. Zoetemeyer C. J. v. d. Doel-Schot F. J. v. d. Doej en kleinkinderen. Tholen, 16 juli 1970 Grindweg 38 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 20 juli j.l. op de algemene be graafplaats te Tholen. Heden overleed zacht en kalm, onze lieve moeder en grootmoeder Mevrouw Catharina Cornelia Deurloo echtgenote van wijlen Anthonie Johannis Engelvaart op de leeftijd van bijna 74 jaar. Bergen op Zoom, P. A. Engelvaart Tholen, J. M. Engelvaart Stavenisse, C. C. Stoutjesdijk - Engelvaart A. Stoutjesdijk Kitty en Hans Tholen, Anton Engelvaart L. J. Moelker Tholen, 17 juli 1970 't Heuveltje' Bolwerk 13 De teraardebestelling heeft plaats gevonden op dinsdag 21 juli op de alg. begraaf plaats te Tholen. Heden overleed tot onze diepe droefheid, onze lieve moeder, behuwd- en groot moeder Mevrouw Laurina Slager weduwe van C, Burgers in de ouderdom van 88 jaar en 9 maanden. F. J. Burgers J. Burgers-v. d. Graaf Ina - Dieneke Dordrecht, M. A. v. d. Boogaart - Burgers C, v. d. Boogaart Willie - Leen - Corrie en Gerrit Sint-Annaland, 20 juli 1970 Ring 38 De begrafenis zal D.V. plaats hebben heden don derdag 23 juli om 2.00 uur vanuit het hervormd ver enigingsgebouw. Heden is geheel onver wacht van ons heengegaan onze schoonzuster en tante Mejuffrouw Johanna W. F. Vlekke in de ouderdom van 86 jaar Eindhoven, J. C. Vlekke - Potappel Poortvliet, A. P. Luijk - Speijer Eindhoven, P. M. Geuze - Vlekke Poortvliet, 17 juli 1970 Zuidplantsoen 6 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 21 juli 1970. Heden overleed in het zie kenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom nog on verwachts onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maria Cornelia Goedegebuur op de leeftijd van 64 jaar en 9 maanden. Scherpenisse, C. M. Geuze - Goedegebuur C. J. Geuze en kinderen Scherpenisse, 17 juli 1970 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 21 juli des namiddags om 2 uur vanuit het 'Holland huis' te Scherpenisse. Op vrijdag 17 juli overleed ons zeer actief mede-lid Mevrouw Engelvaart op de leeftijd van bijna 74 jaar. Zij zal steeds in onze her innering voortleven. Dameskoor plattelandsvrouwen Voor de zeer vele blijken van belangstelling ter gelegenheid van onze 25-jarige echtvereni ging zeggen wij LI allen, mede namens onze kinderen, zeer hartelijk dank. C. van Winkelen J. A. van Winkelen-Duijzer Sint-Annaland, juli 1970 Tuinstraat 26 TE KOOP: maat 38 - 40. Te bevragen Zilverstraat 5 - Oud-Vossemeer Telefoon 01667-407 In augustus a.s. beginnen in ons bedrijf wederom de 2 tot 3 jaar durende opleidingen voor de volgende 'Bemetel'-diploma's. Tijdens de opleiding, welke gratis geschiedt, wordt bovendien een loon volgens C.A.O. toegekend.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 4