1 Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman, N.V DE SCHELDE H.H. AUTOMOBILISTEN mevrouw, u zit in een keuken uit het jaar nul WIK op laatste plaats in finale wedstrijden Gehuwde Vrouwen N.V. MayfaSr Herenkledingfabriek im.wu PHILIPS 8 mei 1970 EENDRACMTBODE Provinciale Commissie Onderwijs VOOR UW COIFFURES salon de Beauté- gras/lucerne brokken/pellets Fa. F. C. de Valk bouw- en keukencentrum 6 aan wordt gegeven. De voorzitter antwoordt dat dit wel het geval zal zijn voorzover daar aan (indien nodig) provinciale goedkeuring is gegeven. Anders is de nieuwe raad daarin vrij. Dhr. Schipper informeert of er meer be kend is over aanleg waterleiding en afvoer op de campings. De voorzitter antwoordt dat dit geen eenvoudige zaak is, zoals reeds eer der gesteld. Een kwestie, die hoofdzakelijk de exploitant betreft. Wanneer de gemeente camping exploitant was en dus ook de baten had, zou het ook vanzelfsprekend zijn, dat de gemeente daar voor zorg droeg. Nu kan men in hem beslist wel een voor stander van recreatie vinden, maar of de gemeente in dit alles - en hoeveel - zal kun nen bijdragen, is een grote vraag, zeker met de huidige financiële problemen. Hij verwacht wel dat er een desbetreffend verzoek van een of meer campinghouders zal komen. Dhr. Elenbaas wijst er op, dat het toch ook in zoverre een gemeentebelang is, dat de middenstand duidelijk van deze recreanten kan profiteren en daarmee is men het alle maal wel eens. De voorzitter wijst er op, dat de ge meente er in elk geval ook voor brandkranen moet zorgen en ook op andere manier nog wel wat doet. Na nog enkele andere water- en straten- problemen te hebben aangeroerd, volgt slui_ ting. Gedeputeerde staten van Zeeland hebben ingesteld een provinciale commissie onder wijs. Het besluit daartoe is genomen naar aanleiding van de behandeling van de soci aal-culturele ontwikkelingsschets door pro vinciale staten. De commissie zal een ruime taak hebben, namelijk het gevraagd en op eigen initiatief gedeputeerde staten adviseren over alle on derwerpen ter bevordering van het onder wijs in de brede zin in Zeeland. Daarbij kan worden gedacht aan een in ventarisatie van de behoeften, de aanslui ting tussen de diversen vormen van onder wijs e.d. Daarnaast zal de commissie zich moeten beraden op allerlei andere onder- wijsaspecten, die voor Zeeland van belang zijn. De Commissaris der Koningin, mr J. van Aartsen, zal de commissie op korte termijn officieel installeren. De samenstelling van de commissie is als volgt: J. van den Bos, lid van gs, voorzitter; J. M. A. C. van Dongen, lid van gs, vice- voorzitter; ir. C. J. A. Bax, directeur hogere technische school Vlissingen; G.W.Bergman, directeur Zeeuwse Muziekschool Middelburg; P. J. W. Boeren, rector r.k. Janseniuslyceum Hulst; G. A. Dronkers, directeur christelijke nijverheidsschool voor meisjes Goes; A. P. M. Goossens, conrector scholengemeenschap St. Eloy Oostburg; M. A. Hage, directeur pedagogische academie Middelburg; ir. W. J. ter Hart, secretaris Industriegroep Midden- Zeeland Goes; A. F. J. Jacobs, rector scho lengemeenschap Scheldemond Vlissingen; drs. K. de Jong Ózn., rector christelijk lyceum Goes; G. P. Maas .directeur stichting levens school voor jonge werknemers in Zeeuwse Vlaanderen Axel; N. Verboon, directeur christelijke pedagogische academie Middel burg; drs. P. Vis rector rijksscholengemeen schap „Professor Zeeman" Zierikzee; dr. ir. J. P. M. van der Wolf, directeur r.k. middelbare landbouwschool Hulst; mr. H, F, M. van der Heijden, chef 3e afdeling provin cie griffie, secretaris. Adviserende leden zijn de heren drs. M. C. Verburg, directeur ETI voor Zeeland, en dr G. J. Smallegange, direc. teur Stichting Zeeland. Zaterdag 18 april waren er de verenigings kampioenschappen meisjes van 10 tot 12 jaar te Amersfoort. WIK behaalde van de 10 deelnemende ploegen een 10e plaats, wat in de lijn der verwachting lag. Achteraf gezien had er een betere klassering ingezeten- mede doordat D.O.O. uit Utrecht met een 5e plaats naar huis ging, welke ploeg met de districts wedstrijden te Helmond nauwe lijks van WIK kon winnen. Dat de ervaring van de meisjes-onvoldoende was kwam za terdag duidelijk naar voren. De andere ploegen kwamen met meer durf en élan aan de start. Hopenlijk zal men volgend jaar hier „vrijer" kunnen turnen, als er dan tenminste een ploeg tot de finale kan doordringen. Individueel was Liza de Witte zaterdag goed voor een gedeelde 10-1 le plaats, ondanks een val van de balk en een te laag gewaar deerde brug oefening. Iza Theunisse bleef beneden haar normale kunnen en vooral haar anders goede paardesprong, was zwak. Anky Groenewege turnde voor haar doen een goe de wedstrijd, ook Wilma de Witte was goed maar komt gezien haar jeugdige leeftijd nog op het bovenstaande 3-tal tekort, Krijnie van Dijke en Els Rijnberg waren de Hekke- sluiters van de ploeg maar hebben zich ver dienstelijk van hun taak gekweten. De uitslag is als volgt: 1 Quick uit Huizem 152.60 2 WIK Den Haag 152.50 3 Hercules-Hygiea Oud Karspel 151.15 4 Pro Patria Zoetermeer 148.55 5 DOO Utrecht 147.55 6 Wilskracht Rheden 144,95 7 ODIN Amstelveen 144.70 8 TIOS Erica 142.80 9 WIK-FTC Heerenveen 139.50 10 WIK St. Annaland 136.75 Individuele klassering: 10-11 Liza de Witte 30.60 31 Anky Groenewege 27.65 37 Iza Theunisse 27.15 50 Wilma de Witte 25.65 54 Krijnie van Dijke 25.15 56 Els Rijnberg 24.75 van de in Totaal 60 meisjes. In ons bedrijf zijn voor U vele mogelijkheden. Denkt U, dat kan ik niet U wordt dan voor de betreffende functie bij ons opgeleid. Reeds als li de gehele maand, gedurende 4 uren, in de middaguren, in ons bedrijf werkt, ontvangt U over die maand iets meer dan 200,-netto. Bij voldoende aanbod van gehuwde vrouwen met kinderen, zullen wij een crèche inrichten, geleid door vakkundig personeel. Alle sociale voorzieningen, zoals o.a. doorbetaling van vakantie en extra-gelden gelden ook voor U. U komt toch ook Sollicitaties, ook mondeling en telefonisch kunt U richten aan Nijverheidsweg 1 Sint-Maartensdijk (Zld.) Telefoon 01666-511 en 599 Uitdeuken en spuiten is specialistenwerk. Met 30 jaar ervaring en onze prima moffeloven, kunt U ook niets anders verwachten Levering van alle voorkomende onderdelen. Ook verzorging, motorisch gedeelte bij aanrijding. Eergen op Zoem Galgenbaan 25 Telefoon (01640) 52 88 JUWEUEI WOUWSESTRAAT 18 BERGEN OP ZOOM W 1 M BCUN1NG SlAitvrtXANOSTHAAT i TTL 44*1 Bergen op Zoom Kerkstraat 16 - Tel. 696 Tholen LABORATORIUM REPARATIE KUNSTGEBITTEN in de korst mogelijke tijd K. J. SCHOUTEN Molenweg 58 - Scherpen)sse UIT VOORRAAD TE KOOP eventueel franko te leveren. L. A. VERHAGE Vee voeder handel Poortvliet Telefoon 01662 - 425 'Aj,. nr 239 met rank romantisch roes]* op stelen en heften Gero Zilvium Kortemeestr. 9-13 B.o.Z. We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk Is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als In ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag verteilen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Oud-Vossemeer Tholen Sint-Annaland Sint-Maartensdijk Sint-Philipsland Hotel-Café-Rest. Hof van Holland Zeeland De Gouden Leeuw Du Commerce De Druiventros Adres: Ring 39 Kaai 6 Voorstraat 50 Noordpoort 8 Voorstraat 41 van - tot: 18.45-19.15 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 19.30-20.00 u. 20.00-20.30 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.00-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk. Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Sorry, het spijt ons om de keuken die al zó lang meegaat, boutweg bij de naam te noemen. Maar benijdt U stiekumweg niet de vrouwen die met veel meer plezier en véél korter in een moderne efficiënte keuken kunnen werken. Denkt U nu niet direkt dat zo'n keuken onbetaalbaar is, want in het Bouw- en Keukencentrum aan de Theodorus haven kunnen ze U zó van het tegendeel overtuigen. Komt U eens kijken in Brabants grootste Bouw- en Keukencentrum naar alie keukens, wand- en vloertegels, open haarden, natuursteen, dakramen, plafonds, kanteldeuren, kasten. industrieterrein theodorushaven, bergen op zoom telefoon 0.J40-6910, openings tijden van 8.00 tot 18.00 uur, 's avonds na afspraak, zaterdags van 9.00 tot 14.00 uur. (D, •2. 'A "o;

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 6