„MUDY" $elevisie-quiz f y Wat kiest u, m de mantel of de blazer? Moeilijke vraag? Het beste antwoord is: beide. Voor uw Sinke de Graag assistente in de huishouding BERGEN OP ZOOM Onze nieuwe kollektie mantels, mantelkostuums en sportieve kombinatiès omvat zóveel schoons, dat de keuze dikwijls moeilijk wordt.Maar de prijzen vallen erg mee en dat zou voor vele vrouwen de keuze tweeledig kunnen maken Jeugdige mantel met hoog ingesneden split. Ruiten in diverse nieuwe modetinten •v Maten 36 t/m 44 Jersey biazer,met borstzak-embleem Maten 32 t/m 44 straks verlovingsringen kopen bij VERGOUWEN N. V. Stationstraat 10 Bergen op Zoom tel. 35408 JL Sportschool W. Geelhoed NAAR Heijboer's boekhandel BON EEN ADVERTENTIE IN DE EENDRACHT- BODE IS VOLDOENDE EN AFDOENDE 11 EENDRACHTBODE n het schot in de roos op 13, 21 en 25 april iWM Mary van Dijk Mary van Dijk Mary van Dijk „sportief n.v." Op zondag 19 april a.s. ho pen onze geliefde ouders J, Overbeelce en W. M. Ovcrbeeke - v. d. Sande hun 25-jarig huwelijk te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Kees en Diny Francien en Rinus Tholen, april 1970 Oudeland 3 Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 25 april van 15.30 - 17.00 uur in Hotel 'Hof van Holland' te Tho len. Op vrijdag 17 april hopen onze goede kennissen J. J. Kodde en J. Kodde-Larooy hun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Vele vrienden Sint-Annaland, april 1970 i "Weg van Kodde Heden overleed onver wachts onze geliefde en zorgzame vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Cornelia Johanna Reijngoudt echtgenote van Pieter Johannes de Ruyter in de ouderdom van 87 jaar en 9 maanden. Sint-Philipsland, P. J. de Ruyter Den lip, A. A. Quist-de Ruyter A. A. C. Quist Sint-Philipsland, A. P. de Ruyter W. A. Labruyére - de Ruyter A. Labruyére Ridderkerk, M. W. de Ruyter Klein- en achterkleinkinderen Sint-Philipsland, 9 april 1970 Achterstraat 16 De begrafenis heeft plaats gehad op 13 april. Heden overleed onver wacht onze lieve grootmoe der en overgrootmoeder Mevrouw C. de Ruyter - Reijngoudt Delft, Marijke Cees Minoucks IJmuiden, Lianne Paul en Joost Amsterdam, Myra en Ruud Sint-Philipsland, Piet Betsy en Poultje Vlissingen, Wim en Jacqueline Dordrecht, Nelleke Middelburg, Conny Sint-Philipsland, Jan Sint-Philipsland, 9 april 1970 Heden overleed onver wachts mijn lieve huisge note Mevrouw C. de Ruyter - Reijngoudt Mieneke Quist Anna Jacobapolder, april 1970 Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een smartelijk doch geduldig gedragen lij den, mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader, behuwd- en grootvader de heer Adriaan Bolier op de leeftijd van 58 jaar en 7 maanden. Scherpenisse, Mevrouw P. M. Bolier - Dijke Sint-Maartensdijk, A. van Zetten - Bolier J. J. van Zetten Scherpenisse, M. Bolier J. W. Bolier-de Groen en kleinkinderen. Scherpenisse, 13 april 1970 Lenteplein 11 De teraardebestelling zal plaats hebben op donder dag 16 april a.s. des na middags 2 uur vanuit het 'Holland Huis' te Scherpe nisse. Heden is van ons wegge nomen onze lieve opa Adriaan Bolier Wij zullen altijd met liefde aan hem denken. Zijn dankbare kleinkinde ren, Ab Petra Petrina S Scherpenisse, 13 april 1970 Heden behaagde het den Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde zwager Adriaan Bolier echtgenoot van P. Dijke in de ouderdom van 58 jaar en 7 maanden. Scherpenisse, M. Dijke Joh. Dijke Sint-Maartensdijk, M. C. Dijke - Reeders C. Reeders Scherpenisse, Wed, C. Kloet-Dijke Tholen, M. L. Minheere-Dijke J. Minheere ^Scherpenisse, A. Dijke M. Dijke - Bolier J. M. Dijke P. Dijke - Wessels Scherpenisse, 13 april 1970 Heden nam de Heere nog vrij onverwachts uit ons midden weg, onze geliefde broeder, zwager en oom Adriaan Bolier echtgenoot van P. M. Dijke op de leeftijd van 58 jaar en 7 maanden. Scherpenisse, M, C. Bolier A. M. Bolier - van Sorge C. de Jager-Bolier A. de Jager J. Duijnhouwer - Bolier L. M. Duijnhouwer C. J. Bolier F. Bolier L. Bolier - van Doezelaar M. Dijke - Bolier A. Dijke Hoogvliet, C, A. van Hemert - Bolier J. W. van Hemert Scherpenisse, W. v. d. Werf - Bolier Iz. v. d. Werf Neven en nichten. Scherpenisse, 13 april 1970 TE KOOPEen jaar oude Butagas geyser en een olieka chel. Te bevragen na 7 uur; Oudelandsestraat 11, Tholen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen onze geliefde oom de heer Adriaan Bolier op de leeftijd van 58 jaar en 7 maanden. M. Dijke W. Dijke Scherpenisse, 13 april 1970 Heden behaagde het de Heere plotseling van onze zijde weg te nemen, onze geliefde zorgzame man, va der, behuwd- en grootva der, broeder, zwager en oom, de heer Johannes Jan Gaakeer echtgenoot van Jannetje Jacoba Hage op de leeftijd van 76 jaar en 5 maanden. Zwaar valt ons dit verlies. Stavenisse, Weduwe J. J. Gaakeer - Hage Tilburg, C. J. Gaakeer C. C. Gaakeer - Anthonisse Hans Hanny en verdere familie Stavenisse, 13 april 1970 Poststraat 29 De begrafenis zal D.V. plaats hebben op donder dag 16 april a.s., des n.m. 2 uur. Heden nam de Heere plot seling van ons weg onze geliefde zwager en oom Johannes Jan Gaakeer echtgenoot van Jannetje Jacoba Gaakeer - Hage op de leeftijd van 76 jaar en 5 maanden. Familie Hage Stavenisse, 13 april 1970 Op 13 april overleed plot seling onze zwager Johannes Jan Gaakeer op de leeftijd van 76 jaar en 5 maanden. Hij zal altijd in onze her innering blijven voor al dat gij voor mij gedaan heeft. J. J. Vermaas - Goedegebuure 1970. Heden 10 april overleed tot onze grote droefheid onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante Elizabeth den Engelsman weduwe van M. C. J. de Witte in de ouderdom van 73 jaar Uit aller naam, M. den Engelsman Sint-Annaland, april 1970 Ring 80 Met diepe droefheid geven we u kennis 'dat op 10 aprij 1970 te Sas van Gent is overleden onze geliefde broeder en zwager Johannes E. Zwagemaker in de ouderdom van ruim 70 jaar. Sint-Maartensdijk, Weduwe Hoek - Zwagemaker W. J. Zwagemaker - Mosselman A. D. Zwagemaker Hage Oostburg, J. L. Zwagemaker De begrafenis heeft plaats gehad te Sas van Gent op 13 april. Voor de ontvangen cadeaus en felicitaties, evenals voor de ontvangen Z. L .M.-oorkonde ter gelegenheid van de 40-ja rige werkkring op 'Bleijendaal' zeg ik allen vriendelijk dank. M. S. Beeke Sint-Annaland, april 1970 Schoolstraat 21 Voor de zeer vele felicitaties, bloemen en cadeaus, die we bij de herdenking van ons 25-jarig huwelijk mochten ontvangen, zeggen we allen hartelijk dank. J. A. Geluk J. Geluk - Moerland Sint-Annaland, april 1970 Bierensstraat 14 COMSTAMT HET RUSTHUIS 'TEN ANKER' te Tholen Vraagt voor spoedige indiensttreding een Hoog loon; 5 daagse werkweek; Goede arbeidsvoorwaarden; Prettige werkkring. De mogelijkheid bestaat opgeleid te worden tot bejaardenhelpster. Inlichtingen verstrekt de direktrice zr. J. M. Engelvaart (telefoon 01660-435), Schriftelijke sollicitaties richten aan de afdeling per soneelszaken van de Stichting 'Verpleeg- en Rusthui zen Zeeland', Postbus 100 te Middelburg. Aanmelding van nieuwe leerlingen voor t JUDO en DAMESGYMNASTIEK op vrijdag 17 en 24 april van 17-30 tot 20.00 uur in de O. L. S„ Schoolstraat te Sint-Maartensdijk, (Of telefoon 01102-18 84). KOSTUUM SPORTKOLBERT PANTALON REGENJAS Wouwsestraat 24 Bergen op Zoom Telefoon 37 71 U VRAAGT en wij leveren de nieuwste boeken, o.a. weer ontvangen Hailey Airport HuizingaEen natie onder de Nazi's Thomas t De slag in de Javazee DariausDe ideale gastvrouw Rebecca Wests De vogelvrijen Tapsell: Het jaar der paarde staarten Dorian t Terugzien met een glimlach Griffthss Zwarte Zwaluwen Meinert s Thérèse, een vrouw ontvlucht de guillotine Lewis s Zij bleef een vreemde Golon s Angélique en de verleiding (10e Angélique) en dat weer bij s Sint-Annaland - Telefoon 375 Komplete woninginrichting te Goes Bent U verloofd 1 Vraag dan naar de uitgebreide foldermap 1970. Helemaal gratis. Plak deze bon op een briefkaart en vul uw naam en adres in. Ondergetekende zou graag het folder pakket 1970 ontvangen. Naam Adres Woonplaats Sturen naar Handtekening J. Bart Dahlialaan 83 - Yerseke 16 april 1970 TE KOOP 6 WEIDE VAARZEN 20 maanden oud. L. C. HAGE Tholen Roolandpolder Telefoon 01667-420 Oud-V ossemeer A.s. vrijdag 17 april zijn we van half acht tot half tien 's avonds GESLOTEN Cafetaria 'Het Centrum' J. DANE Kaaistraat 7 Sint-Maartensdijk 9 999999 9999999 9 999 999 999 1945 1970 Op zondag 19 april a.s, ho pen onze lieve ouders P. L. Vaders en C. J. Vaders - Aarnoudse de dag te herdenken van hun 25-jarige echtvereni ging- Hun dankbare kinderen. Sint-Annaland, Corrie en Bart Oud-Vossemeer, Jaap Digje Oud-Vossemeer, april 1970 Molenstraat 38 Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm in het ziekenhuis te Middelburg, onze lieve tante en oud-tante Mejuffrouw Janette Catharina Ampt in de ouderdom van bijna 95 jaar. Uit aller naam, G. Ampt Exec. Test. Middelburg, 8 april 1970 Bachten Steene 1 Correspondentie adresG. Ampt, Nassaulaan 9 Steenbergen N.-Br. Onze dierbare overledene ligt opgebaard in het mor tuarium van het ziekenhuis, Noordpoortplein 1. Bezoek uren van 10.00 tot 11.00 en van 18.00 tot 19.00 uur. De teraardebestelling vond plaats maandag 13 april, op de algemene begraafplaats te Oud-Vossemeer. Langs deze weg wil ik U allen hartelijk dank zeggen die mijn 85ste verjaardag tot een on vergetelijke dag hebben ge-, maakt, met de vele felicitaties, bloemen en cadeaus. Mej. J. Pollie Oud-Vossemeer, april 1970 Raadhuisstraat 19 Voor de vele felicitaties, ca- deaux en bloemen, ontvangen ter gelegenheid van mijn 90ste verjaardag zeg ik u allen har telijk dank. Weduwe C. Schot - v. d. Male Tholen, april 1970 Huize 'Ten Anker' Voor de vele felicitaties, be langstelling, bloemen en ca- deaux ontvangen ter gelegen heid van ons huwelijk betuigen wij u ook namens onze ouders hartelijk dank. W. Deurloo P. A. Deurloo - Op den Brouw Tholen, april 1970 Jan van Bloisstraat 17 Voor de betoonde belangstel ling en het medeleven tijdens m'n verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst, zeg ik allen hartelijk dank, inzonder heid degenen die voor vervoer wilden zorgen. C. Tholenaar - Kleppe Scherpenisse, april 1970 Weststraat In verband met het feit dat onze Dames-kapsalon gesloten is, willen wij langs deze weg allen, die wij onze diensten mochten aanbieden, hartelijk danken voor het vertrouwen dat wij jarenlang van U moch ten genieten. Kapsalon F. Hommel Oud-Vossemeer, april 1970 Voor het aan ons gedurende vele jaren geschonken vertrou wen, zowel ten aanzien van bakkerij als winkel, zeggen we bij de opheffing hiervan, allen vriendelijk dank, S. Everaers - van der Male Sint-Annaland, april 1970 Ring 70 Voor de vele felicitaties, bloe men en cadeaux ontvangen ter gelegenheid van mijn 90ste verjaardag betuig ik U mijn hartelijke dank. Weduwe Goedegebuure - v. d. Male Sint-Annaland, april 1970 'De Schutse' TE KOOP VOLVO 1960 Type 122 S met B 18 sport- motor, in prima staat. Garage STRUIK Kerkstraat 6-8 Stavenisse Telefoon 01663 - 330. Wala deelnameformulier met volledige gegevens GRATIS bi] ons verkrijgbaar. Kremerstraat 9 Bergen op Zoom Telefoon 01640 - 3 35 75 Extra steun maar... zacht, onmerkbaar zacht. Beha van prachtige nylonkant en lycra. De voering van het maagbandje met lycra» veloursvoorkomt lelijke striemen en omkrullen.Cup C, D en DD. Prijs 24.50. Panty van de nieuwste fluweelzachte lycra (1120 denier). Kleedt bijzonder slank af. Het voorpandje met speciale versteviging. Garnering van luxe kant. Prijs 24.50. volmaakte foundation voor de moderne vrouw. Deelname formulieren voor de 'WA LA. Prijsvraag' zijn alleen verkrijgbaar bij i Kremerstraat 9 - Bergen op Zoom biedt aan t Lingerie en Foundations ter waarde van 250,- aan één of meer winnaars van de hoofdprijzen van 1.000,-; mits de formulieren haar naam stempel dragen. Koop dus 'WA L A' en ontvang Uw deelname formu lier bij

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 3