ONDERHOUDSGRIND CAVETHO NUTSSPAARBANK TE THOLEN m We hebben een mantel voor u, waarin u zichzelf niet op elke straathoek tegenkomt. EENDRACHTBODE 32.95 woning net meisje 9 april 1970 Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van een dochter en zusje HELENA JOHANNA J. B. Moerland A. L. Moerland - Goedegebuure Martie, Emmy, Johan en Jaap H e 1 e e n Sint-Annaland, 6 april 1970 Ring 34 i Op vrijdag 10 april hopen onze ouders en grootouders H. Bolier M. Bolier - van 't Hof de dag te herdenken, dat ze 40 jaar geleden in de echt werden verbonden. 1 Canada,' D. A. Bolier A. Bolier-van de Hoek I Espel, W. M. Bijl - Bolier A. L. Bijl Venraay, J. J. van Otterlo-Bolier C. J. van Otterlo En kleinkinderen. Espel (N.O.P.), april 1970; Noordermiddenweg 21 1 Zo de Heere wil en zij le ven, hopen op 10 april a.s. onze geliefde ouders J. H. Gunter en K. Gunter - v. d. Jagt hun 40-jarige echtvereni t ging te herdenken. I Dat zij nog lang gespaard J mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. L. Ridderhof - Gunter P. Ridderhof en Piet-Jan 1 Sint-Annaland, april 1970 J Tienhoven 20 I Op 17 april 1970 hopen onze ouders en grootouders H. Lindhout en J. Lindhout - van Driel hun 40-jarige echtvereni ging te herdenken. Oud-Vossemeer, D. A. Lindhout Amsterdam, W. P. Bruinzeel - Lindhout C. Bruinzeel Ria Coby Dick Gelegenheid tot feliciteren op 17 april van 7.30 tot 8.30 in het verenigingsge bouw, Ring 7. Oud-Vossemeer, april 1970 Kalisbuurt 38 I Vrijdag 17 april hopen onze lieve zwager en zuster, oom t en tante De Heer Hermanus Lindhout en Mevrouw Jacoba Lindhout-van Driel de dag te gedenken dat zij 1 40 jaar geleden in het hu- welijk zijn getreden. Dat zij nog vele jaren in goede gezondheid in ons 1 midden mogen zijn is onze I wens. J. C. Vaders M. Vaders-van Driel Hans Rien Maljerien Maddij Jos Ronnlj Oud-Vossemeer, april 1970 Onder de Molen 9 Op D.V. 12 april hopen mijn geliefde oom en tante J. A. Geluk en J. Geluk - Moerland bun 25-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun neef Bas. Heden nam de Here plotse ling, door een droevig on geval, uit ons midden weg, onze innig geliefde dochter, zuster, behuwdzuster, tante en verloofde Cornelia Schot op de bloeiende leeftijd van ruim 20 jaar. Tholen, J. Schot M. Schot - Baaij Halsteren, J. Nelissen - Schot A. Nelissen Terneuzen, L. J. de Kraker - Schot C. A. de Kraker Tholen, S. L. Schot N. Schot - Pot neVen en nichten Steenbergen, B. van Doezelaar Tholen, 3 april 1970 Grindweg 20 De teraardebestelling heeft plaats gehad op dinsdag 7 april te Tholen. Door een noodlottig onge val werd van ons wegge nomen onze geliefde klein dochter en nichtje Cornelia Schot in de jeugdige leeftijd van 20 jaar. Wed. H. Baaij - Schot Z. Schot Tholen, april 1970 Kruittorenstraat 4 Op 17 april a.s. hopen onze oom en tante H. Lindhout en J. Lindhout - van Driel I de dag te herdenken dat zij 5 40 jaar geleden in het hu- welijk zijn getreden. Tholen, J. Mol C. M. Mol-Vaders Michela Nico i Oud-VoSsemeer, A. Aarnoudse P. M. Aarnoudse - Vaders Ad je Monique D. Vaders C. Vaders - Verwijs Jacky D. Vaders E. Vaders - Opree Marleen Dud-Vossemeer, april 1970 Plotseling en onverwachts werd door een noodlottig ongeluk van mijn zijde weggenomen mijn zeer ge liefde nichtje Cornelia Schot in de bloeiende leeftijd van ruim 20 jaar. B. W. Baaij Schuttershof 17 Door een noodlottig onge val is van ons weggenomen ons innig geliefd nichtje Corrie Schot op de bloeiende leeftijd van ruim 20 jaar. De nichtjes en neefjes. Tholen, 3 april 1970 Heden werd plotseling van ons weggenomen onze ge liefde nicht Corrie Schot Zij zal altijd in onze herin nering blijven voort leven. S. L. Baaij C. J. Baaij - Poot en kinderen. Tholen, 3 april 1970 Door een droevig ongeval, nam de Heere uit ons mid den weg, ons geliefde nicht Cornelia Schot Wij zullen haar nooit ver geten. M. J. Uijl C. J. Uijl - Baaij C. M. Uijl 'Straat Actra' H. L. Uijl en verloofde M. C. Uijl Den Helder, april 1970 Texelstroomlaan 28 Met diep leedwezen geven wij kennis van het plotse ling overlijden van Mejuffrouw Corrie Schot werkzaam in het Bejaar dentehuis 'Ten Anker' te Tholen. Bestuur en directie van de Stichting Verpleeg- en Rusthuizen Zeeland Directrice Bejaarden tehuis 'Ten Anker'. Door een droevig ongeval, nam de Here uit ons mid den weg, ons geliefde nicht Cornelia Schot Wij zullen haar niet ver geten. M. Schot J. C. Schot - Baaij Fr. Goedegebuure M. Goedegebuure - Schot H. Schot J. Schot en J. Sulkers Tholen, april 1970 Wal 21 Door een droevig ongeval werd uit ons midden weg genomen onze onvergete lijke vriendin Corrie Schot Magda van Gerven Nel Baaij Tholen, 3 april 1970 Heden behaagde het de Heere van leven en dood, na een geduldig gedragen lijden in het ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm van onze zijde weg te ne men, mijn innig geliefde vrouw en zorgzame moeder behuwd, en grootmoeder Mevrouw Maatje Smits - Potappel in de ouderdom van 68 jaar en ruim 3 maanden. J. Smits P. M. Westdorp-Smits J. Westdorp Jan en Jaap Stavenisse, 3 april 1970 Bos 9 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 7 april 1970. In het ziekenhuis 'Lievens berg' te Bergen op Zoom, overleed op 3 april 1.1. onze lieve behuwd zuster en tante Mevrouw Maatje Smits - Potappel in de ouderdom van 68 jaar en 3 maanden. Goes, C. E. Stoutjesdijk - Smits Stavenisse, M. H. Smits J. Smits - Stoutjesdijk C. Wesdorp Tholen, H. Oudesluijs - Smits Stavenisse, H. Smits J. Smits - Boogerd Poortvliet, R. Quaak - Smits G. C. Quaak Stavenisse, M. Smits J. Smits - Dorst Goes, P. E. Vermeulen-Smits L. M. Vermeulen Nichten en Neven. Stavenisse, april 1.970 Tot onze diepe droefheid werd plotseling van onze zijde weggenomen onze in nig geliefde man, vader, schoonzoon, broeder en oom Dinant Johan Bentschap Knook op de leeftijd van ruim 59 jaar. De Heere sterke ons in dit zware verlies. In leven organist der Ned. Herv. Kerk. Sint-Maartensdijk, D. M. Bentschap Knook- Willemse Nelly en Paul en verdere familie Sint-Maartensdijk, 2 april 1970 De begrafenis heeft plaats gehad maandag 6 april j.l. des namiddags om 2 uur, vanuit gebouw 'Calvijn'. Heden overleed plotseling onze geliefde broeder, zwa ger en oom D. J. Bentschap - Knook in de ouderdom van ruim 59 jaar. Namens de families, Bentschap Knook- Oudesluijs Janse- Bentschap Knook Jasperse- Bentschap Knook Sint-Maartensdijk, 2 april 1970 Heden is plotseling van ons weggenomen onze innig ge liefde broer, zwager en oom Jacob de,Graaf in de leeftijd van 48 jaar. Uit aller naam, J. P. de Graaf Sint-Maartensdijk, april 1970 F. van Borselestraat 30 De teraardebestelling heeft plaats gehad vrijdag 3 april om 130 uur. Tot onze grote verslagen heid werd plotseling van ons Weggenomen de Heer D. J. Bentschap - Knook Zijn goedheid en vriende lijkheid zal door ons steeds in dankbare herinnering ge houden worden. A. van Zetten M. den Engelsman - Deurloo Sint-Maartensdijk, april 1970 Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank, ook na mens onze kinderen en klein kinderen aan de gehele familie, alle vrienden en kennissen voor hun meeleven en hulp na het mij overkomen ongeval. Ook voor het bezoek, fruit en bloemen, dat ik mocht ontvan gen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuis komst. Tenslotte ook aan hen, die voor mijn vrouw en kinde ren vervoer ter beschikking hebben gesteld, mijn oprechte dank. L. van Poortvliet S. van Poortvliet-Vroegop Sint-Annaland, april 1970 Schoolstraat 63 Door een noodlottig ongeval heeft de Heere plotseling van ons weggenomen onze innig geliefde zorgzame man, vader, schoonvader en grootvader Jan van Poortvliet op de leeftijd van bijna 71 jaar. Oud-Vossemeer, Geleen, A. W. van Poortvliet-Verwijs V. J. van Poortvliet L. W. van Poortvliet - Kwist J. P. van Poortvliet M. M. van Poortvliet - Bout Huizen (N.-H.), M. A. van Poortvliet J. M. van Poortvliet - van Splunter Oud-Vossemeer, P. A. van Poortvliet M. van Poortvliet - de Graaf A. C. van Poortvliet J. J. van Poortvliet - Schot Geleen. A. W, van Poortvliet S. van Poortvliet - Schot en kleinkinderen. Oud-Vossemeer, 2 april 1970 Hofstraat 18 De teraardebestelling heeft plaats gehad op maandag 6 april om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Oud-Vossemeer. 'n Heerlij vrije-tijd-schoen. Soepel bruin nubuck-leer. Precies wat U zoekt Schoenhandel J. W. QUIST Brugstraat 21 Tholen TE KOOP GASFORNUIS (aardgas) Merk Etna. Inlichtingen Ring 66 Sint-Annaland Dinsdagmiddag 14 april vanaf 12 uur GESLOTEN Garage DEKKER T onhuisstraat Sint-Annaland Door een noodlottig onge val nam de Heere plotse ling van ons weg onze ge liefde broeder, zwager en oom Jan van Poortvliet in de leeftijd van bijna 71 jaar, Moerkapelle, Weduwe Anth. van Poortvliet - Nelisse Oud-Vossemeer, Adr. van Poortvliet E. van Poortvliet Schipper C. A. van Poortvliet J. Droogers - van Poortvliet J. Droogers Adr. Gunst C. Gunst - Mulder Abr. van Poortvliet C. H. van Poortvliet- Donken Oud-Vossemeer. 2 april 1970 Zangliefhebbers Op D.V. vrijdagavond 10 april houdt het Tholense Mannen koor 'Eendracht' een Contactavond in het verenigingsgebouw, Brugstraat 16, Tholen. Aanvang 8.00 uur. Doel van deze avond is het winnen van leden en dona teurs. Allen zijn hartelijk welkom. Het bestuur. Nog altijd veel gevraagd voor verharding van wegen en erven. SPOEDIGE opgave gewenst Bij kwantums vanaf minimaal 5.000 kg. bijzonder aantrekkelijke prijs 1 Wees verzekerd van levering door nü te bestellen bij Havenweg 1 Sint-Annaland Telefoon 01665 - 550 SPAARGIROREKENINGEN zijn die rekeningen waaruit U (zonder kosten) al uw betalingen kunt laten verrichten. Na elke verandering in uw saldo krijgt U een dagafschrift thuisgestuurd 1 Hiermede zeggen wij allen har telijk dank voor de vele blijken van medeleven, die wij hebben ontvangen na het plotseling overlijden van onze geliefde vrouw, moeder, dochter, schoondochter, zuster, schoon zuster en tante Jacoba Aagje Wessels - van 't Hof Uit aller naam, L. Wessels Sint-Annaland, april 1970 Hoenderweg TE KOOP In prima staat verkerend VOLKSWAGENBUSJE C. GEUZE Stoofstraat 30 Poortvliet TE KOOP Aanhangwagentje 2 x 1 m. Pr. Rooseveltstraat 25, Sint-Maartensdijk. Bij mijn terugkeer uit het zie kenhuis willen wij allen, die op enige wijze blijk hebben gegeven van hun medeleven, zowel in het ziekenhuis als bij mijn thuiskomst hartelijk dank zeggen, inzonderheid de auto bezitters voor de vele malen dat zij zich beschikbaar stel den, soms onder zeer moeilijke omstandigheden. Familie J. M. de Graaf-v. d. Hoek Sint-Maartensdijk, april 1970 West-Vest 4 TE KOOPKoelstra wandel wagen (d. blauw). Te bevra gen: G. Larooy, M. v. Gelre- straat 55, Tholen. Voor de zeer vele blijken van medeleven tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuiskomst ondervonden, zeg gen wij u allen heel hartelijk dank. Familie W. J. Beurkens - Guiljam Sint-Philipsland, april 1970 Gladiolenstraat 1 Langs deze weg danken wij alle buschauffeurs van de lijn dienst Stavenisse - Bergen op Zoom voor de zorg en liefde volle behandeling van ons overleden dochtertje Joke tij dens haar dagelijks bezoek aan de b.l.o.-school te Sint-Maar tensdijk. Familie van Kaam Bergen op Zoom, april 1970 Balse Baan 98 Kerkvoogdij en Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente te Sint-Maartensdijk namen met ontsteltenis kennis van het plotseling overlijden van onze organist de Heer D. J. Bentschap Knook Gedurende 27 jaar heeft hij met buitengewone ijver de gemeentezang begeleid. Zijn persoon en arbeid zal door ons niet vergeten wor den. De Heere sterke zijn diep bedroefde vrouw en dochter en verdere familie. Namens de kerkelijke colleges, Ds J. Catsburg, Predikant. L. J. Koopman, Scriba. Joh. C. Knuist, Pres. Kerkvoogd. J. C. Oudesluis, Secretaris. Voor de vele blijken van be langstelling bij het overlijden van mijn man en onze vader betuigen wij namens onze fa milie hartelijk dank. J. van Dullemen Rotterdam, april 1970 Doggerstraat 21 B Voor de zeer vele felicitaties, bloemen en cadeaus, die we bij de herdenking van ons 50- jarig huwelijk mochten ontvan gen, zeggen we mede namens kinderen en kleinkinderen, har telijk dank. M. P. Lanooy A. A. Lanooy - Paape Sint-Annaland, april 1970 Tuinstraat 14 UIT DE HAND TE KOOP In prima staat verkerende Indeling voorkamer, slaapka mer, achterkamer, keuken, gang, grote zolder met ruime slaapkamer en douche, w.c., schuurtje en erf. J. SUURLAND Julianas traat 10 Scherpenisse Telefoon 01666-304 WIJ STOFFEREN OOK UW MEUBELEN Vloerbedekking Kamerbreed gratis gelegd. Meer dan 100 soorten. Woninginrichting BEUKELAAR Ondergetekende deelt hierbij de inwoners van Tholen mede, dat hij zijn Slagerij heeft overgedragen aan De Heer L, P, J. Hage Allen dankend voor het genoten vertrouwen, beveelt hij zijn opvolger beleefd in Uw gunst aan. L. Meerman Tholen, Brugstraat 17 Aansluitend op het bovenstaande beveel ik mij beleefd aan, er voor zorg dragend, U Eerste Kwaliteit en Pret tige Bediening te waarborgen. Edelslager L. P. J. Hage Tholen, Brugstraat 17 Telefoon 307 TE KOOP I.g.st.z. kinderwa- TE KOOP Bromfiets, merk: gen, merk: Koelstra bij S. N.S.U., in goede staat. Te be- Wagemaker, Achterstraat 26, vragen: Oostdijk 47, Sint-Phi- Sint-Philipsland. Iipsland. TE KOOPMercedes 190. P. J. Riedijk, Oudelandsestraat 20 Tholen. TE KOOP 2 pers. opklapbed zo goed als nieuw. Te bevra gen Hofstraat 43, Tholen. GEVRAAGD Op Villa 'Ostrea' een TUINMAN voor deelbouw van de groente tuin. Aanmelden Hertenkamp 3 BIJVERDIENSTE Voor de verkoop van onze ga- zongrasmaaimachines zoeken wij een net persoon die voor ons als contactman wil optre den. Goede verdienste. Liefst in bezit van telefoon en auto. Gaarne brieven onder no. 3877 aan het bureau van dit blad. MET SPOED GEVRAAGD: Voor winkel en huishouding. B a k k e r ij S. J. SCHOT Molenstraat 3 Sint-Maartensdijk Onze nieuwe kollektie mantels voor lente en zomer is anders dan elders. Zeer aparte modellen die u zelden of nooit door o'ók nog een andere vrouw ziet dragen. Tenzij misschien in Parijs of Milaan En alle nieuwe modetinten zijn vertegenwoordigd. Dit is een jersey model, met attractieve knoopzetting en slanke banen in de rug. Iets gerend. Maten 34t/m 42

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 3