Waarom wij voor 't zijn Verspil geen kostbare vrije dag. Bij Philips kunt u ook 's avonds solliciteren en inlichtingen vragen en... vlakbij u in de buurt Vakman, niet-vakman, man, vrouw PHILIPS De grootste keuze - de beste service! ANTWERPSESTRAAT 8 EN 14- GROTE MARKT 36 TEL. 01640-7940 BERGEN OP ZOOM Brigadier Piet en de semi-prof EENDRACHTBODE Nogal wiedes! Daarmee kun jethuis op je gemak precies uitkienen, welke soort en welke kleur tapijt 't beste staat in je kamer. En als je naar de prijzen kijkt, zeg je DOEN. U krijgt't Silvestertje gratis mee naar huis bij uw woninginrichter. 'n compliment voor uw smaak! Een Philips van de speciaalzaak. Da's een veilige en voordelige keus. Veilig, omdat wij met onze snelle service en garantie achter de perfecte kwaliteit van Philips staan. En voordelig, omdat wij niet zuinig zijn met inruilbedragen. Kom daar eens met ons over praten. Eh vraag eèn Philips op proef. VSot! Vertrouwd! Vakkundig! 12 maart 1970 8 SILVESTER t» We weten, dat het voor veel mensen gewoon moeilijk Is overdag tijd vrij te maken om ergens anders eens hun licht op te steken over werk en salaris. Philips houdt daar rekening mee en daarom kunt u bij ons óók terecht elke dinsdagavond voor sollicitatie of alles wat u weten wilt over werk en salaris en mogelijkheden die Philips u kan bieden, zowel in dag- als in ploegendienst. We nodigen u gaarne uit er eens met ons over te komen praten op een van de hieronder genoemde adressen. Graag vertellen we iedere dinsdagavond alles wat u wilt weten. Plaats: Oud-Vossemeer Tholen Sint-Annaland Sint-Maartensdijk Sint-Philipsland Hotel-Café-Rest. Hof van Holland Zeeland De Gouden Leeuw Du Commerce De Druiventros Adres: Ring 39 Kaai 6 Voorstraat 50 Noordpoort 8 Voorstraat 41 van - tot: 18.45-19.15 u. 18.45-19.15 u. 19.30-20.00 u. 19.30-20.00 u. 20.00-20.30 u. Onze afdeling Personeelzaken te Roosendaal staat verder dagelijks voor u open van 8.0C-12.00 uur en van 13.30-17.00 uur en bovendien dinsdagsavonds van 18.00-19.15 uur. Kom gerust eens binnenlopen. U bent van harte welkom. Vindt; u het prettiger toch eerst te schrijven of bellen om een af spraak te maken voor een tijd die u het beste schikt, dan kan dat natuurlijk Ons adres: Personeelzaken, Zwaanhoefstraat 2, Roosendaal, tel. 01650 - 35920 en vraag naar de heer Vergouwen. N.V. Philips' Gloeilampenfabrieken, Roosendaal Op de tribune belandde brigadier Piet temidden van een massa bijzonder deskundige mannen. Ze hadden er veel verstand van, die mannen, en bouwden hun mening op een gefundeerd inzicht. Ze gaven het voorlopige bondselftal niet veel kans tegen de Engelsen en vonden dat de domme elftal - comissie een totaal verkeerde ploeg had opgesteld. „Ze motten die jongens veel meer geld in de jatten geven, zei een der kenners. „En wat mot die Karei Kleuntjes in het elftal? Waardeloos, meneertje. Ja, soms laat ie een paar aardige dingen zien, maar meestal is het huilen met de lamp uit. Veels te vlechtmatjes-tiek en lang niet geconserveerd genoeg. Leer dat van mij." - Geconserveerd, da's vruchies in een blikkie," zei een an dere kenner. „Con-gecentreerd zal je bedoelen." - „Laa me niet lachen," zei toen een derde. „Meneer hier heb gelijk met zijn geconserveerd. Da's een soort mentholtraining, las ik in de krant. Ik geloof, dat ze de spelers een droppie geven voor de mets." - Van dit soort gesprekken kan ook een brigadier veel opsteken en het ontging hem dus bijna, dat daar die twee Italianen ook weer aankwamen. Nauwelijks zaten ze of daar orgelde een machtig gejuich omhoog. Het was tijdl Daar kwamen de spelers! Aan voerder Tinus de Rauwe - in de volksmond eerbiedig .harde Tinus ge heten - rende nijver voorop. Vlak achter hem sjokte Karei Kleuntjes en alwie hem zo zag sjokken, zou werkelijk niet willen geloven, dat de Itali anen voor deze slome jonkman nog maar pas zoveel geld geboden had den Philips televisie van CRUSIO Da's dubbele z .Y'ÏË 'K- .i, .4. ü/- ./ft; 'V',:

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1970 | | pagina 8