Een wereld sfvol voordeel W. Rikken n.v. 248-- tot 881.- v_. Controle Bestrijdingsmiddelenwet VVN 2 dwong Smerdiekse reserves beslissingswedstrijd af GOVERS n.v. POORTVLIET ANNA JACOBA POLDER PREDIKBEURTEN Tob niet langer. Ruil uw oude naaimachine in. Schaf u de moderne F FAFF aan. PFAFF Naaimachinehuis SINT-PHILIPSLAND PAK EVEN UW ZAKBOEKJE GESLAAGD DUS GEFELICITEERD In aller belang $PORTHOEKJE GEBRUIKTE WAGENS met GARANTIE en KEURING KEUZE UIT 40 GEGARANDEERDE AUTO'S FINANCIERING INRUIL Tafeltennis Rooseveltlaan Bergen op Zoom Tel. 01640-3355 Ruitersport Sportultwisselfng Tholen - Meerkerk Van donderdag tot maandagmorgen ligt de Eendrachtbode binnen oog- bereik van duizenden gezinnen in de streek. OVERPLAATSING De heer D. Scherpenisse, thans opper wachtmeester bij de rijkspolitie te Katten- dijk komt binnenkort naar deze gemeente als postcominandant. Dokter A. A. Kugel is wegens vacantlc af wezig van 2 juni tot en met 15 juni a.s. De praktijk wordt van 2 juni tot en met 8 juni waargenomen door dokter A. de Looze uit Oud-Vosscmccr, Telefoon 01667-400; van 9 juni tot en met 15 juni door dokter Th. Bos uit Tholcn, Telefoon 01610 - 542. Er wordt spreekuur te Poortvliet gehouden van maandag tot cn met vrijdag van 's mid dags 1 uur tot half twee. Adv. ingez. med. de rit, vervolgens wellicht nog een Rode Kruis rit in het donker op Tholcn en de Sinterklaasrit op 28 november. N. C. V. B. In „Ons Dorpshuis" werd onder leiding van mej. J. W. C. van Strien een streek vergadering gehouden van de N.C.V.B. Als spreekster trad op mevr. Quartel-de Groot uit Rotterdam Ze sprak over: „Ver anderende moraal" Met grote nadruk wees z> erop dat we bij de oude moraal niseten blij ven. Het was een zeer boeiende lezing die aandachtig beluisterd werd. Na de pauze was er gelegenheid tot vragen stellen. Nadat mevr. Quartel-de Groot deze avond had geëindigd met het laten zingen ps. 25 7 en gebed, deelde de presidente nog mede dat de volgende vergadering in september wordt gehouden. Zondag 1 juni THOLEN ONS ZIGZAG-PROGRAMMA LOOPT VAN ELEKTRISCH, COMPLEET MET KOFFER .J Kortemeestraat 1 7 Tel. 01640-5878 Bergen op Zoom (adv. ingez. med.) WEDVLUCHT Uistlag van de wedvlucht van de „De Reisduif" vanaf Rouen. In concours wanen 163 duiven. De duiven werden gelost om 6 uur. De snelheid van de eerste duif was 950.36 m/m. Aankomst 11.43.28. De snel heid van de laatste duif was 767.63 m/m Aankomst 13.4.51. T. Zuidweg 1 10 29 33 34 37 53: Jac. Geense 2 4 8 31: Joh Quist 3 9 11 21 43 52; Abr. Verwijs 5 16 22 36 40: L. Reijn- goudt 6 17: K. Reijngoudt 7; L. Vermeij 12 32 41 44 45 50: W. v. Dommelen 13: M. Geuze 14; A. Verwijs 15 20 24 42 51 54: A. Faasse 17 18 23 38: Gebr. Fonteijn 25; H. Kaashoek 26 27 48: Kr. Reijngoudt 28 46 49; J. v. Oeveren 30; C. Verwijs 35; Th. Bakker 39: J. C. Verwijs 47 55. CONCERT De muziekvereniging „Concordia" heeft het voornemen om bij gunstig weer zater dagavond op de muziektent te concerteren. Nou, waarom zou men het oor eens niet te luisteren leggen op een mooie zaterdag avond, wanneer „Concordia" haar best wil doen iets aan de inwoners te bieden. ORIENTERINGSRIT De M.A.C. „Sint Philipsland" organiseert de tweede orienteringsrit 1969 op zaterdag 31 mei. De eerste deelnemer zal om 4.00 uur nm. vanaf de Druiventros starten, waar later ook finish en prijsuitreiking is. De bedoeling is om de zgn. Tholenrit op 12 juli te houden, op 6 september de vier- BERGEN OP ZOOM LUXOR do vr 8 uur zat 6.45 en 9 uur „V era van de Rosse Buurt zo 6.45 en 9 uur ma di wo 8 uur ,,S i s s i" zo 2 uur „D e leeuw van Syracuse" ROXY do vrij 8 uur zat 6.45 en 9 uur zon 4.30 uur „Hang ze hoog" 14 jaar zo 6.45 en 9 uur ma di en wo 8 uur „T h e Graduate" 18 jaar. zo 2.30 „G 1 a d i a t o r en in de arena" 14 jaar za 11.30 uur nm „Paris stripe" 18 j. Van de 36 cursisten aan de gemeentelijke lagere technische school te Sint-Maartens dijk, die hebben deelgenomen aan de cursus elektrisch lassen, cursusjaar 1968-1969 be haalden er 31 het diploma waarvan 7 het diploma voor gevorderden en 24 het diploma voor beginners. Vijf cursisten werden afgewezen. Het diploma gevorderden was voor J.J.Bos M. C. den Engelsman, C. Oosdijk en J. Priem te Sint Maartensdijk: A. W. den En gelsman en G. Kodde te Sint-Annaland: J. Menheere te Poortvliet. Voor beginners J. op den Brouw, J. M. van der Weele H. Westerlaken, D. J. W. Dorst, W. C. Gebraad, M. L. Koopman, W. H. Nelisse en J. E. Nelisse te Sint-Maartensdijk. L. J. de Hcoge te Bergen op Zoom C. L. Potappel en M.J. de Rooy te Sta- venisse. W. Aarnoudse, J. L. van Gorsel en A. C. Geluk te Oud-Vossemeer A. W. Elen- baas, H. J. Giljam, J. van der Graaf, J. van 't Hof, J. J. Ketting, G. C. Hage, A. den Haan, W. M. Scherpenisse en L. Theunisse te Sint Annaland; D. M. Uijl te Poortvliet. Adv. ingez. med. Sedert 1964 Is de nu geldende bestrijdings middelenwet in werking. Ofschoon deze wet en uitvoeringsvoorschriften in ruime mate in de vak- en week- of dagbladen zijn gepubli ceerd, wordt in het algemeen toch wel wat lichtvaardig omgegaan met veelal zwaar ver giftige stoffen. In apotheken, drogisterijen etc. worden de betrekkelijk kleine hoeveelheden vergiften met zorg en omzichtigheid behandeld, wat in de land-tuinbouw of fruitteeltbedrijven helaas niet altijd geschiedt. Het is mogelijk, dat door het veelvuldig gebruik, alsmede de grote hoeveelheden die aangewend dienen te worden men er wat te vertrouwd mee geraakt, doch het grote ge vaar blijft bestaan. De verkoopplaatsen, loonbedrijven enz. worden veelal van tijd tot tijd gecontroleerd door ambtenaren van de Arbeidsinspectie, doch een voortdurende controle is moeilijk uitvoerbaar. Daarom zal in de komende periode in de vorm van gericht toezicht door de politie strenge controle worden uitgeoefend. Wij menen belanghebbenden hierop te moeten attenderen en te helpen ongevallen te voorkomen. Hieronder volgen een aantal bepalingen waarop de aandacht wsrdt gevestigd. - Bij resten van bestrijdingsmiddelen en lege verpakkingen daarvan (dozen, papier of plastic enz.) moet men zodanige zorgvuldig heid in acht nemen dat geen gevaar ontstaat voor de mens, of voor dieren, en dat aan planten, delen van planten, grond of vis water, die aan anderen toebehoren geen grotere schade wordt toegebracht dan uit een juist gebruik van het middel voortvloeit. (Let in het bijzonder bij het spuiten van grond of gewassen in volkstuinen op de grond en de groente van de buren. Neem daartoe voorzorgsmaatregelen!) - Zeer giftige middelen, gemerkt met een doodshoofd, mogen alleen worden verkocht aan personen die ouder zijn dan 16 jaar. Deze moeten bovendien in het bezit zijn van een legimitatiebewijs. Het vervoer van deze zeer giftige bestrij dingsmiddelen is ook verboden voor personen beneden de leeftijd van 16 jaar. - Bestrijdingsmiddelen, gemerkt met een doodshoofd, mogen niet worden verkocht door personen beneden de leeftijd van 18 jaar. - Ieder die bestrijdingsmiddelen vervoert, is verplicht te zorgen dat tijdens het vervoer de verpakking onbeschadigd blijft. - Zorg dat de vergiften niet in handen komt van k nderen of onbevoegden. - Bestrijdingsmiddelen megen niet wor den omgepakt in andere verpakkingen dan de originele. - Op plaatsen waar bestrijdingsmiddelen worden aangewend dient een doelmatige wasplaats met water en zeep alsmede een handdoek aanwezig te zijn. Dit gedlt ook wanneer het hoofd van de onderneming die werkzaamheden laat uit voeren door een loonsproeier. - Bij gebruik van bestrijdingsmiddelen, die gevaren voor de gezondheid opleveren moeten beschermingsmiddelen aanwezig zijn. Dit zal b.v. kunnen zijn een masker, hand schoenen etc. Degene die de bestrijdings middelen verwerkt is verplicht het masker en handschoenen te dragen. - Middelen gemerkt met een driehoek, waarin een doodshoofd of een gevarenkruis (Andreaskruis) geplaatst is. mogen niet wor den verwerkt door personeel dat nog geen 18 jaar oud is. Voor de overige middelen is de leeftijds grens 16 jaar. Deze leeftijdsgrens geldt niet voor scholieren van de land- en tuinbouw scholen in verband met hun opleiding. Zij dienen de aanwijzingen van hun leraar nauw keurig na te komen. - Bestrijdingsmiddelen mogen alleen wor den bewaard in een ruimte die daarvoor speciaal is ingericht. Dit zou b.v. een kast Ned. Herv. Gemeente vm 10 uur ds. G. J. Voortman nm 630 uur ds D. Heikoop beide diensten extra kolk bouwfonds Geref. Kerk 10 en 5 uur ds. J. v. d. Berg Ermelo Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr. Geref. Kerk 10 en 6.30 uur leesdienst Ned. Prot. Bond Vrijz. Prot. Landdag te Middelburg Herv. Ver. Kerkelijk Leven 10 u ds. K. M. Vogel St.-Maartensdljk OUD-VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente vm 10 uur ds J. Boogaard Woerden nm 6.30 uur ds. J. Boogaard Geref. Kerk 10 en 3 uur ds A. G. v. d. Stoel B.o.Z. Chr. Geref. Kerk 10, 230 en 6.30 uur leesdienst Geref. Gemeente in Ned. 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst R. K. Kerk Zaterdag 31 mei 7 uur H. Mis Zondag 1 juni 8 en 10 uur H. Mis SINT-ANNALAND Ned. Herv. Gemeente vm 10 u eerw. heer L. v. Herk Gouderak nm 6 uur eerw. heer L. v. Herk Geref. Gemeente 9.30 uur (openb. bel.) 2 uur (H. Doop) 6 uur ds. J. Karens Nieuwerkerk Geref. Gemeente in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente vm 10 u kand.P.J.Droogers OudVossemeer nm 6 uur kand. P. J. Droogers Oud Geref. Gemeente 9.30 en 6 uur ds. J. van Prooljen 2 uur leesdienst SINT-MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente vm 9.30 uur ds. J. Catsburg nm 2.30 uur ds. J. Catsburg Heilige Doop deurkollekte ziekenfonds Donderdag 5 juni nm 3 uur ds. J. Catsburg middagwijding Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Oud Geref. I' erk 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Donderdag 5 juni 7 u ds. G. v. d. Breevaart H. I. Ambacht Rehoboth Kerk 10 uur dhr. de Ruiter 's Gravenpolder 7 uur ds. K. M. Vogel (voorb. H.A.) SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente vm 9.30 uur ds. D. Heikoop nm 2.30 uur ds. G. J. Voortman deurkollekte kerkvoogdij eref. Gemeente 9.30, 2 en 6.30 u ds. F.Harinck Den Haag nm Bed. H. Doop Dinsdag 3 juni 7 uur ds. Chr. v .Dam Werkendam POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente vm 10 uur ds. C. Mulder nm 6 uur ds. Li. Mulder Geref. Kerk 10 en 2.30 uur kand. v. d. Drift Berkel Geref. Gemeente 10, 2 en 6 uur leesdienst SINT-PHILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente vm 9.30 u kand.Drs.J.Stelwagen Utrecht nm. 2.30 uur kand. Drs. J. Stelwagen Geref, Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst Dinsdag 3 juni 7.30 uur ds J. van Vliet Aagtekerke Oud Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur ds. L. Gebraad ANNA-JACOBA-POLDER Geref. Kerk 10 uur ds. P. Torenbeek 2.30 uur ds. J. v. d. Ree Fijnaart kunnen zijn maar ook een ingerichte ruimte in een schuur. In beide gevallen moet de bewaarplaats voorzien zijn van een goed slot. Gedurende de tijd dat er niets in of uit de bewaarplaats gaat moet de ruimte of de kast afgesloten zijn. De bewaarplaats moet goed onderhouden worden. Ook dient men te zorgen voor zindelijkheid en voldoen de ventilatie. - Op de buitenzijde van de bewaarplaats moet een duidelijk leesbaar opschrift worden aangebracht met de woorden: „Bestrijdings middelen" met de afbeelding van een doods hoofd. - Bij de grotere bewaarruimten, waar men binnen kan lopen, moet op de deur tevens een bord zijn aangebracht met de woorden: Verboden toegang voor onbevoegden "en" open vuur en roken verboden. - Leeg verpakkingsmateriaal moet zo spoedig mogelijk worden vernietigd of achter slot on grendel worden bewaard. - Het is verboden leeg verpakkingsma teriaal weg te gooien op een afvalhoop, in een vuilnisemmer, in een slcot. Ook het ach teloos achterlaten van dit verpakkingsma teriaal is strafbaar. Laat ook een gebruikt masker niet aan een spijker in de schuur hangen of de handschoenen op een plank enz. liggen. Laat uw advies zijn: voortdurend accu raat en voorzichtig. Denk niet alleen aan U zelf. maar ook aan Uw huisgenoten, personeel en mede burgers. Een ieder van U zal er van overtuigd zijn, dat bij het niet nakomen van de voorge schreven bepalingen, verbaliserend meet wor den opgetreden. Na met 1 - 2 de uitwedstrijd tegen WN 2 te hebben gewonnen, achtten we het een voL komen haalbare kaart, dat Smerdiek 2 thuis z'n promotie naar de tweede klas zou on derstrepen. Dat is niet gelukt. In een naar de overtuiging van spelers en supporters zelf slechte partij voetbal van de Smerdiekse re serves werd de door VVN 2 veroverde 0 - 1 voorsprong niet weggewerkt. Een beslis singswedstrijd is nu noodzakelijk. In Tholen of Roosendaal En daardoor hangt nu weer alles aan een zijden draadje, een draadje, dat overigens voor VVN 2 even dun is als voor Smerdiek 2. Smerdiek 2 had zaterdag aan een gelijk spel genoeg. Het kwam er niet uit. Men startte wel goed en de tegenstander kwam flink onder druk. Rechtsbuiten Stoutjesdijk bijvoorbeeld kreeg in de vijfde minuut een goede kans, maar zijn hard schot ging naast- VRIENDSCHAPPELIJK De WHS reserves kregen zaterdag in DSV een schipperselftal tegenover zich. die de benen wel eens buiten boord wilden zwabberen. Met daarbij wel een enkele voet baller was het geheel toch te zwak om het de WHSers lastig te maken, dat met 5 - 1 over. Later raakte Smerdiek echter het mid denveld kwijt en de verdediging bleef op één lijn opereren. In de twintigste minuut maak ten de Klundertse reserves via een kogel van Tholenaars 0 - 1 en daarna ging de spanning vooral bij de thuisclub een woordje meepra ten. WN ging wut meer verdedigen en Smerdiek kreeg daardoor wel een veldmeer- derheid, maar het ging te onsamenhangend om dat ene nodige doelpuntje te maken. Een tweede goed schot van Stoutjesdijk stopte de VVN keeper bekwaam. Na rust weer een Smerdiekse meerderheid en daartussen enkele niet ongevaarlijke VVN aanvallen, maar een opening kon men niet meer vinden. Toch blijft de kans, gezien ook deze wedstrijd, voor Smerdiek duidelijk aanwezig. Bij het af drukken van deze pagina was er nog geen bericht waar en wanneer de beslissingswed strijd wordt gespeeld. Het Smerdiekse elftal, dat zaterdag niet promoveerde, maar daartoe in een beslis singswedstrijd nog volop kans heeft. Staande van l.n.r.R, den Engelsman, K. v. d. Hoek, W. van Houdt, J. Min- heere, J. Kloet en H. Stout jesdijk. Zittend C. Stoutjesdijk, K. Knuist, N. van Houdt, G. de Rijke en J. op den Brouw. Men liep zelfs uit tot 0-3, dat wel hard nodig bleek te zijn. In de tweede helft zette RKFC 5 alles op de aanval en werd de druk achterin zwaar. De Bergenaren hadden ech ter twee strafschoppen nodig, waarvan één bizonder dubieus om tot een gelijkspel te ko men. Deze stand werd in de laatste minuten door de WHS-ers met de moed der wanhoop verdedigd en met grote opluchting werd het eindsignaal begroet en daarmee de beker finale,, die op een nader te bepalen datum zal worden gespeeld. WHS 4 speelde vriendschappelijk tegen de Stavenisse B jeugd en won met 4 - 1 SPS pupillen A verloren met 0-8 van de Tholense Boys pupillen A. Adv. ingez. med. Lastiger werd het die Sint-Annalandse re serves gemaakt op pinkstermaandag toen, vooral ten pleziere van een aantal suppor ters, dat met de vrije middag anders toch moeilijk raad wist, een elftal Veteranen par tij gaf. Nu was WHS 2 eerstens lang niet volledig en tweedens was er een sportieve ontziening van de Veteranen, waaraan ook scheidsrechter Bart Keur nog loyaal en royaal meedeed en bovendien werd het wat te gemakkelijk opgenomen. Men had niet ge dacht, dat de oudjes, met de bijna 57-jarige aanvoerder en (oud)linksbuiten Jan Kurvink als nestor het de 2 x 35 of 40 minuten zou den volhouden. Aangezien dat wel het geval was, kregen de WHS reserves tenslotte te weinig tijd om voldoende terug te tikken. Bovendien had toen ook Jo Ridderhof de keeperstrui van Jan Verhoole overgenomen en redde nog enkele malen subliem. Zijn broer zorgde zelfs voor drie doelpunten. Maar tevoren waren de WHSers tot 3 - 1 uitgelopen en toen leek het gevaar bezworen. Maar het werd uiteinde lijk 4 - 6 in het voordeel van de Veteranen, die in het doel Jan Verhoole hadden, achter Bert Keur, Rien Mosselman, Adri den En gelsman en Niek Burggraaf later Wim van Vossen. Meestal was er in het midden een hele tijd niets, maar verder speelden dan toch ook mee Jan Kurvink, Wim van Vos sen Azn., Briël Heijboer en Jaap Ridderhof. Zo nu en dan was het voor het publiek het aanzien waard en bovendienhet was zonnig en droog. BEKER-FINALE Na een 3-3 gelijkspel tegen RKFC 5 heeft het WHS A juniorenteam de bekerfinale we ten te bereiken. Men had in de wedstrijd te Bergen op Zoom zaterdag aan één punt vol doende om die top te noteren. Gesteund door een hard werkend midden veld met spelers als Theo Fase en Leen Goedegebuure was er vooral de eerste helft prima spel bij de WHS-ers, door de twee mans voorhoedeHan Vroegop en Nico Hage. De eindstand van de gehouden onderlinge competitie tussen de t.t. verenigingen van Sint-Annaland, Oud-Vossemeer en Poort vliet is na de laatst gespeelde ontmoeting tussen Poortvliet I en Sint-Annaland II met een 4-12 uitslag als volgt 1Poortvliet I 4 gesp., 2 gew„ 1 gel., 1 verl. 5 put. 39 - 25. 2. Sint-Annaland II 4 gesp., 2 gew„ 1 gel., 1 verl., 5 pnt. 38 - 26. 3. Oud-Vosemeer II 4 gesp., 1 gew., 0 gel., 3 verl. 2 pnt. 19 - 45. Tijdens het te Bergen op Zoom traditio nele, druk bezochte Pinkster-concours-hip- pique werd bij de individuele dressuur, klas se L. 1 in ring 4 A. Geluk uit Sint-Maartens dijk eerste. Maandag tweede pinksterdag kwamen een aantal verenigingen van Meerkerk en Tho len tegen elkaar in het strijdperk en sloeg het succes over naar Thoolse zijde. Men starte met volleybal en hier bleef de winst zowel van de dames en heren in Tholen wat wel in de lijn der verwachting lag. Eerst kwamen de heren tegen elkaar en in drie sets van alle 15-6 bleef de winst voor tholen .De dames moesten met een 2-1 winst genoegen nemen met setstanden 15-6; 15-3 en 10-15. Om twee uur kwamen twee voetbalelf tallen van beide plaatsen tegen elkaar in het veld en hier bleef meer „winst" in Tholen dan aanvankelijk werd verwacht Omdat Meerkerk 1 vierde klasse KNVB speelt ,was vcor het eerste elftal van Tho len geen enkele winst verwacht. Beide elf tallen speelden met drie invallers en lieten vooral voor rust bij vlagen aantrekkelijk spel zien. In deze eerste helft wisten de Tho- lenaren een 1-0 voorsprong te behalen en deze kon men tot ver in de tweede helft handhaven. De Meerkerkers wisten gelijk te maken toen men juist buiten het strafschopgebied een vrije trap kreeg te nemen wegens hands van doelman Potappel. De bal werd over het muurtje geschoten en doelman Potappel wil de bal overstompen maar miste gedeeltelijk waardoor deze achter hem in het net be lande. Er kwamen toen aan beide kanten en kele goede kansen voor om de stand te ver anderen, maar het bleef tenslotte 1-1 wat voor de Tholenaren een goed resultaat was te noemen. De tweede elftallen gaven meer krachtverschil te zien en dat viel duidelijk in het voordeel van de Tholenaren uit die bij rust reeds een goede 4-1 voorsprong haddsn. Na rust werd de stand naar 6-2 gescheten waarbij zeker vermelding verdiend dat van de zes thoolse doelpunten er vijf werden gescoord door D. van Westen, waar bij enkele zeer mooie en beheerste. Bij het dammen welke werd gespeeld in de zaal van hotel „Hof van Holland" lieten de Meerkerkers zich niet verrassen en toon den duidelijk dat men in de overgangsklasse speelt. Het werd dan ook een ruimverdiende 18-8 overwinning. Er stond nog één treffen tussen beide plaatsen op het programmapunt. De biljartverenigingen ontmoeten elkaar in café van Zanten en dit werd een spannen de strijd. Men bleek tenslotte gelijk te zijn geëindigd en een beslissingswedstrijd moest hier de winst bepalen. Na loting bleek dit voor Meerkerk de heer Altink te zijn en voor Tholen de heer J. Schot. Bij deze beslissingswedstrijd was er volop spanning en veel belangstelling, meer dan de zenuwen van de spelers konden verwerken en dat bleek ook duidelijk uit de missers die zo nu en dan te zien waren. Ook deze beslissingswedstrijd ging gelijk op met nu eens Altink dan weer Schot aan de leiding. Het bleek beslist toen Schot met nog drie te scoren punten de bal miste en Altink een vrij gemakkelijke bal kreeg te spelen. Altink moest nog twee punten maken, maakte de eerste en onder hoogspanning miste hij de volgende stoot. Schot maakte nu wel de drie punten die hij nog nodig had, maar omdat Altink de nastoot nog had bleef er volop spanning. De zware druk en hoogstwaarschijnlijk ook de zenuwen bleken echter te zwaar en zo bleef ook hier de winst in Tholen zij het dan op het nippertje. Belangrijker echter dan de winst of het verlies, was deze dag, het sportief ontmoeten van twee gemeenten, waar meer om het spel dan om de knikkers ging en wat zeer geslaagd mag worden genoemd en het zeker niet voor de laatste keer zal zijn dat vereni gingen van de beide plaatsen tegen elkaar in het „strijdperk" treden. Met alle eer voor de oud-tholenaar de heer J. Priem op wiens initiatief deze uit wisseling tot stand kwam. VERHUUR gelegenheids kleding, ook Bruidskleding, Maatkleding-Confectie ook voor alle reparaties, Gebr. Tebbens, Steenbergsestraat 28 Bergen op Zoom, Tel. 4480 Wij geven Autorijles met 2 Renault's 10. Garage en Auto rijschool W. A. Bijl, Telefoon 01666-370, Sint Maartensdijk. TE KOOP Wegens overcom-' pleet in g.st.z. 4 stoelen en 2 fauteuils (beige). Te bevra gen Kleine Loo 13, Scherpe nisse. DOE HET ZELF gereed schappen, ijzerwaren, verf, board, meubelplaat, spaanplaat pootjes, latten, ronde stokken Jan Landa, Kerkstraat 10. Tholen. 01660-762. Voor uw bruidsboeket, groot of klein maar toch fijn, moet u bij Moerland's Bloemenhandel zijn. Voorstraat 26, Sint-Anna land. Tel. 01665-597. TE KOOP In g.s.z. afsluithek voor oprijlaan voor garage. Te bevragen bij H. Ponse, Jacoba v. Beierenstraat 16, Sint-Maar tensdijk. TE KOOPZ.g.a.n. moderne kinderwagen. Te bevragen: Be- bouwdendam 10, Tholen. TE KOOPKoelstra kinder wagen en wandelwagen, Re gen tessestraat 30, Telefoon 760 Tholen. Vakantiebonnen met boekje S.F.B. en Schildersbonnen in leveren op vrijdagavond 6 juni van 7 tot 9 uur in 't Hotel Zeeland, Kaai, Tholen. PI. vert. P. Vis, Venkelstraat 19, Tholen. BREIMACHINES Swiss Magic de beste, geheel metaal. Pfaff Naaimachinehuis, Korte meestraat 17, Bergen op Zoom AUTORIJLES11 W. van Popering, St. Annaland, tel. 535. Zoekt U een mooi cadeau, boek of boekenbon, grammo foonplaat of bon- en geschen kencheque dan naar de Thool se boekhandelFa. C. Diele- man, Telefoon 531, Tholen. TE KOOP Een vloerkleed en Interno kolenhaard bij Deurloo, Schuttershof 7, Tholen. TE KOOP Knolselderij plan ten. Firma Dijkema, Sint-An naland, Telefoon 01665-673. TE KOOP Zo goed als nieu we breimachine, merk Orion. Voor de halve prijs. Te bevra gen: Weststraat 1, Sint-Anna land, Telefoon 01665-352. INLEVERING vacantiebonnen en -boekjes S.F.B. en schilders bonnen, op zaterdag 7 juni van 2-5 uur, bij pi. vert. J. Pere- stam, Schuttershof 9, Tholen. Heeft U een giro- of bankreke ning breng dan het nummer mee. ATTENTIE Jonge klare per liter 8,95 TE KOOP: Kinderwagen groot model. Garage Struik, Stave nisse, Tel. 01663 - 330. AA produkten Wiersum AAzimag voor uien en gladio- Citroen Jenever per liter 8,25 ADVERTEERT len; AAstaneb voor aardappe- Oude Jenever ƒ9,15 len. Beleefd aanbevelend, .Johs. Hollandse Cognac 8,95 in de Overbeeke, Sint-Annaland Tel. Slijterij H. J. Sturris, Telefoon 316. 101666-423, Scherpenisse. EENDRACHTBODE

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 2