'Jan ELICH SPORTIEF N.V. «MUDY» ONZE OPENINGS-ATTRACTIE GAAT DOOR TOT PINKSTEREN M. J. DEN ENGELSMAN VOORSTRAAT 15 - SINT-ANNALAND - TEL. 01665-490 woonhuis bedrijf«gebonwen RAADHUISSTRAAT 8 ROOSENDAAL FORTUINSTRAAT13 BERGEN OP ZOOM Woning met Tnin BERGEN OP ZOOM Straatmaker en opperman C. Scherpenisse VEILINGEN ST. ANNALAND 8 mei: aardappelen gesorteerd in zakken bintje gew. 19.1020.50; bonken 20.60 21.00; aanvoer 156 ton. PAK EVEN UW ZAKBOEKJE LUKOR: do en vr 8 uur, zat. 6.45 en 9 uur, zo 4 uur; „Ik ga, Ik dood en kom terug", zo 6.45 en 9 uur, ma, di en wo 8 uur „Wat niet weet wat niet deert" zo 2 uur „Sterke avontuurlijke actie film". ROXY: do 4.30, 6.30 en 9 uur „Jerry Raws in 7 sloten tegelijk" a.l. do 2.30 uur „Tarzan en de meerminnen", aJ. vrij 8 uur zat 6.45 en 9 uur zo 4.30, 6.45 en 9 uur, ma, do en wo 8 uur „Andrea, vrouw zonder schaamte" 18 jr. zo 2.30 uur „Spionnen doden in stilte" 14 j. SCHERPENISSE: 2e pinksterdag tiende in ternationaal Zeehengelconcours van de Zee baars' ST. ANNALAND: zaterdag 24 mei SOHO. OUD-VOSSEMEER; vanavond 16 mei om 7.15 uur voorlichtingsavond PIT in het ver enigingsgebouw voor de vrouwenorganisaties BOEKENNIEUWS Ds. L. Kievit „Die geleden heeft". Het is al wat laat om tegen Pinksteren nog een boekje aan te kondigen, waarvan de inhoud veel meer aan de lljdenstijd doet denken dan aan het Pinkstergebeuren. Maar toch willen we op de nieuwe uitgave van Kok - Kampen nog wel graag even de aandacht vestigen. De twaalf meditaties, samengevat ln „Die geleden heeft" zijn niet uitsluitend beperkt te worden gelezen vóór Goede Vrijdag. Het magen evengoed daarna. Ds. L. Kievit maakte zijn lijdens overdenkingen goed lees baar. Begrijpelijk vooral. Meditaties die af- gelez- goed op elkaar aansluiten. Met achtereenvol gens als thema; Als een lam - Zo gezegd, zo gedaan - De herder en de schapen - Zwaard of beker - de reddende blik - op het twee tal - daar is Hij - naar de wet - in het midden - sterfhuis - erfhuis - onder hoon en smaad - de laatste eer. Een boekje dat 67 pagina's telt, goed (in genaaid) is uitgevoerd en 4.95 kost bij de erkende boekhandel. Toos Verhees en Peter Vos hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van htm voorgenomen huwelijk, waarvan de kerke lijke inzegening zal plaats heb ben op vrijdag 23 mei a.s. om 2 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te Oud- Vossemeer. Oud-Vossemeer, Vierwindenstraat 3 Steenbergen, Past. Kerckerstraat 21 Mei 1969 Receptie van 8 tot 9 uur in Hotel 'Zeeland' te Tholen. Op vrijdag 23 mei hopen onze lieve ouders en groot ouders L. de Graaf en H. de Graaf - Hageman hun 40-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. J. de Graaf L. de Graaf - de Haan Leo, Kees, Leen, Wim Jan en Elly Scherpenisse, mei 1969 Molenweg 7 Op 16 mei a.s. hopen onze geliefde broer en zuster, oom en tante A. v. d. Rhee (Gemeentebode) en J. Krougmam te Scherpenisse, hun 40-ja- rig huwelijk te herdenken. Dat er nog vele jaren aan toegevoegd mogen worden is de wens van hun dank bare familie v. d. Rhee te Sint-Maartensdijk. Op vrijdag 16 mei a.s. ho pen onze geliefde ouders en grootouders Adriaan de Witte en Elizabeth de Witte-Burgers de dag te herdenken van hun 40-jarige echtvereni ging- Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. Hilversum, L. P. van de Kieft- de Witte G. van de Kieft Edwina Sint-Annaland, Adrie de Witte Nelly de Witte en Piet de Vos Henny de Witte Sint-Annaland, mei 1969 Ooststraat 15 Receptie van 7.30 - 9.00 in Hotel de Gouden Leeuw, (Burggraaf), Voorstraat, Sint-Annaland. Op 22 mei hopen onze lieve ouders C. Stols A. J. Stols - Burgers hun 50-jarig echtvereniging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun kinderen en klein kinderen. P. Stols J. Stols-Pagé Chr- Stols E. Stols-Bazen L. F. Stols P. Stols-Goedegebuure en kleinkinderen Sint-Annaland, mei 1969 Brugstraat 3 Zo de Heere wil en zij le ven hopen dinsdag 20 mei a.s. onze geliefde ouders, behuwd-, groot en over groot ouders Arie Joh. Hage Anna Mach. Hage - I Koppenhol hun 60-jarige echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Poortvliet, J. W. Hage P. C. Hage-v. d. Male W. J. Hage M. I. Hage - Ketting Scherpenisse, M. H. Joppe - Hage D. Joppe Tholen, L. C. Hage A. A. Hage - Elenbaas Scherpenisse, M. E. Bevelander- Hage 1 W. Bevelander Poortvliet, mei 1969 Paasdijkstraat 55 Receptie 20 mei van 20 tot I 21 uur bij M. de Jonge, Tolrust te Poortvliet. Geen bezoek aan huis. 1909 1969 Op 20 mei hopen onze ge liefde grootouders en over grootouders A. J. Hage en A, M. Hage - Koppenhol hun 60-jarige huwelijksdag te herdenken. Dat ze nog vele jaren ge spaard mogen blijven is ons aller wens. Poortvliet, A. A. v. d. Graaf- Hage M. C. v. d. Graaf David en Jan O ud-V ossemeer A. M. v. Poortvliet- Hage C. v. Poortvliet Rien, Jan en Peter Poortvliet, J. P. Hage J. H. Hage - Jasperse Ellie, Jacco en Dianne A. J. Hage A. N. Hage - Lindhout Nelleke, Wim, Marjo en Jan M. W. Hage L. C. Hage-van As Jan en Rientje Abbenbroek. W. M. Hage J. W. Hage - Dijkema Els, Nelleke en Anja Poortvliet, C. L. Hage E. M. Hage-Baai Jan, Bram en Peter Tholen, L. C. Hage P. E. Hage - Beke Jan-Willem en Peter Poortvliet: M. M. Hage en verloofde M. C. Bevelander M. M. Hage en verloofde M. C. Boer Poortvliet, 20 mei 1969 Langs deze weg betuigen wij, ook namens onze kinderen, onze hartelijke dank aan fami lie, vrienden en kennissen, het gemeentebestuur, de muziek- ver. 'Euterpe' en andere ver enigingen voor de zeer vele blijken van belangstelling in de vorm van felicitaties, cadeaux en bloemen bij onze 70-jarige echtvereniging. P. Tichem G. J. Tichem - v. Geet Scherpenisse, mei 1969 Julianastraat 11 Op zaterdag D.V. 17 mei a.s. hopen, onze lieve ou ders J. C. Koopman en J, J, Koopman - Wielaard hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkind. Sleeuwijk, J. v. d. Klooster- Koopman C, v. d. Klooster Jolanda Sint-Maartensdijk, J. Koopman J. Stoutjesdijk Receptie op 23 mei van 7.30 - 9.00 uur in Café 'Tol rust' te Poortvliet Heden werd door een droe vig ongeval plotseling van onze zijde weggenomen, ons innig geliefd zoontje en broertje Jos op de bloeiende leeftijd van 3 jaar en 4 maanden. C. Moerland C. Moerland-Hendrikse Jan, Elga Leon Tholen, 14 mei 1969 Hofstraat 7 De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 17 mei a.s. om 12.30 uur vanuit lunch room „De Poort van Zee land", Eendrachtweg. I deden werd door een droe- |/ig ongeval plotseling van ons weggenomen ons ge liefd kleinzoontje Jos :op de bloeiende leeftijd van 13 jaar en 4 maanden. J. Moerland F. Moerland- van Iwaarden Tholen, 14 mei 1969 Heden behaagde het de Heere, tot mijn diepe droef heid, na een langdurige ziekte van mij weg te ne men, mijn innig geliefde man Jan Karei Kleppe in de ouderdom van 67 jaar en 2 maanden. Weduwe G. W. Kleppe - Kloet Stavenisse, 10 mei 1969 Poststraat 23 De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op woens dag 14 mei des nm 1 uur. Heden overleed zacht en kalm, na een zeer langdurig lijden, onze geliefde vader, behuwd- en grootvader, de heer Adriaan Wesdorp in de ouderdom van 71 jaar en 9 maanden. J. Wesdorp J. P. Wesdorp - van 't Hof Adri, Elma, Elly en Leen Stavenisse, 1.2 mei 1969 De begrafenis heeft plaats gehad op vrijdag 16 mei des n.m. 2 uur. Heden overleed onze gelief de zuster, behuwdzuster en tante Martina Catharina Vercou teren - Heijboer weduwe van J. A. Vercouteren in de ouderdom van 82 jaar en 9 maanden. Familie Heijboer Familie Vercouteren Tholen, 7 mei 1969 Oudelandsepoort 2 De begrafenis heeft plaats gehad op maandag 12 mei 1969 vanuit het verenigings gebouw, Brugstraat 16 te Tholen. Heden is van ons heengegaan, na een geduldig ge dragen lijden, mijn lieve man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Benjamin Willem Schot Jaczn. Oud voorzitter Vissersvereniging 'Helpt Elkander' Eereburger van Zierikzee Drager rijksmuseum medaille Drager gouden medaille in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van ruim 72 jaar. Ps. 116 vers 4 (berijmd). C. Schot - Berrevoets J. Schot A. S. Schot - de Nooyer J. E. Moelker - Schot M. Moelker W. C. Schot L. W. Schot-Kloet Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 10 mei 1969 Nieuwe Haven 81 De begrafenis heeft op 14 mei j.l. te Zierikzee plaats gehad. Op de herdenkingsdag van Christus' Hemelvaart is zacht en kalm heengegaan mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, behuwd, en grootvader WILLEM CORNELIS BEVELANDER echtgenoot van Elisabeth Vos in de ouderdom van 79 jaar en bijna 11 maanden. „Mijn genade is u genoeg" Oud-Vossemeer: E. Bevelander-Vos Zierikzee: Th. P. Jumelet-Bevelander C. I. Jumelet Oud-Vossemeer: A. A. Bevelander A. Bevelander-van Leeuwen Middelburg: J. J. Bevelander Oud-Vossemeer: J. J. Bevelander C. M. Bevelander-Moerman en kleinkinderen Oud-Vossemeer, 15 mei 1969 Ring 3 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. 19 mei a.s. om 1.00 uur nm op de algemene begraafplaats te Oud- Vossemeer, voorafgegaan door een rouwdienst in de Hervormde kerk, welke "om 12.15 uur aanvangt Heden behaagde het de Heere uit ons midden weg te nemen mijn geliefde man, onze broer, zwager en oom De Heer Jan Johannes de Viet echtgenoot van C. M. Knuist in de ouderdom van 85 jaar en 5 maanden. C. M. de Vlet-Knuist Familie de Viet Familie Knuist Sint-Maartensdijk, 7 mei 1969 Achter 't Bos 20 De begrafenis heeft Inmid dels plaats gehad op zater dagmiddag 10 mei 1969 op de Alg. Begraafplaats te Sint-Maartensdijk Verrast door het overgrote medeleven en belangstelling ondervonden bij ons veertig jarig jubileum zeggen wij na mens onze kinderen onze har telijke dank, voor de vele feli citaties, bloemen en cadeaux. A. C. Hommel Oud-Vossemeer, mei 1969 Kalisbuurt 16 Voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons huwelijk ontvangen, evenals voor de bloemen en cadeaux zeggen wij U, mede namens onze ou ders, hartelijk dank T. Dunki Jacobs J. M. Dunki Jacobs - Fase Sint-Annaland, mei 1969 Bierensstraat 42 Voor de vele blijken van be langstelling op mijn 80ste ver jaardag zowel van hier als van elders ontvangen, zeg ik allen hartelijk dank. M. P. Lanooy Sint-Annaland, mei 1969 Tuinstraat 14 Met een goede herinnering aan zijn Sint-Annalandse periode delen we hierbij mee, dat de heer en mevrouw J. A. Klink en H. J. Klink-Huts op zater dag 17 mei hun zilveren huwe lijksfeest te Arnhem hopen te vieren. Adres Spoorwegstraat 133. Enkele van zijn oude sportvrienden te Sint-Annaland. Sint-Annaland, mei 1969 Voor de vele blijken van deel neming na het overlijden van onze geliefde moeder, groot- en over- overgrootmoeder Wed. S. H. Overbeeke - Quist betuigen wij onze hartelijke dank Familie Overbeeke Sint-Annaland, mei 1969 Diep getroffen door het grote medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van onze innig geliefde man, vader en opa David Johannis van de Velde zeg ik U allen, mede namens mijn kinderen en kleinkinderen hartelijk dank Mevrouw A. v. d. Velde - Heerebout Tholen, mei 1969 Oudelandsestraat 37 TE KOOP Centrum van Oud-Vossemeer. Met 180 m2 bouwgrond. Geschikt voor allerlei doelein den. Te bevragen P. J. Zomer» Makelaar Middelstraat 89 Ossendrecht Ook telefonisch 01667 - 440. UIT DE HAND TE KOOP Een ruim Oudelandsepoort 7, Tholen Te bezichtigen op zaterdagmid dag 17 mei na twee uur. Komt in juni vrij. Oplossing kruiswoordpuzzel R 104 Horizontaal: 1 aster; 6 amper; 11 por; 12 vod; 14 dar; 16 elan; 18 dadel; 19 riet; 21 pater; 23 aak; 24 lente; 25 em; 26 naar; 27 ezel; 28 se; 30 sen; 33 pampa; 36 spies; 39 kilo; 40 ik; 41 ja; 42 over; 43 peter; 46 sonar; 49 alp; 52 ep; 54 snob; 55 rots; 57 he; 58 brood; 60 eli; 62 otter; 64 robe; 65 reine; 66 ruit; 67 esp; 69 las; 70 vol; 71 artis; 72 kaper. Verticaal: 2 spat; 3 tonen; 4 er; 5 soda; 7 md; 8 parel; 9 erin; 10 keper; 12 vaars; 13 deken; 15 steen; 17 lam; 20 ets; 22 ramp; 24 leep; 29 palet; 31 eg; 32 gevat; 33 pip; 34 mot; 35 air; 36 sas; 37 ion; 38 ser; 44 eind; 45 nl; 47 otto; 48 zebra; 49 abeel; 50 prins; 51 verte; 53 pro; 54 soest; 56 strop; 57 hei; 59 ober; 61 lias; 63 tule; 68 pi; 70 va. Van donderdag tot maandagmorgen ligt de Eendrachtbode binnen oog- bereik van duizenden gezinnen in de streek. MODESCHOENEN EN LEDERWAREN. Als het zomert eerst even naar G. HEIJBOER Drogisterij Sint-Annaland Voor zonnebrillen, zonnebrand crème's en -olie, rubber- en plastiek handschoenen, insecti ciden, badmutsen, zwembanden TE KOOP» Goed onderhouden Raadhuisstraat 34. Briefjes inleveren tot en met vrijdag 23 mei bij J. M. v. d. Houten. Raadhuisstraat 34, O ud- Vossemeer. SPIERINKJES TMaak het beste van Uw type. Kom zo goed mogelijk voor de dag. Vul Uw garderobe aan met de lenteachtige chique, de zomerse charme van de nieuwe KüBLER modellen. U zult cr mooier, jonger en slanker uitzien, want de modellen van KüBLER zijn in de goede zin jong en modieus, zeer flatteus en ze kleden slank af. En bovendien zitten ze zo goed, dat U ze gepast moet hebben om het te geloven Cafetaria 't EilandKip van het spit: Saté met pindasaus, j Huub Bocxe. Cafetaria 't Eiland: Vers ijs j sorbets. ]amin lis. Huub Bocxe. DEGROFA voor al uw kampeerbenodigdheden met de grootste kortingen. GEVRAAGDi bij: Straatmaker sbedrijf Hoenderweg 56 - Sint-Annaland - TeL 01665-519 Wouwsestraat 24 BêrGÊNÜPZOOM Telefoon^37 71 BEKENDMAKING Met ingang van 20 mei a.s. en voorlopig elke dinsdag van 's morgens 8 uur gelegenheid om zich te laten knippen Mo lenstraat 5, Poortvliet, Beleefd aanbevelend. Herenkapper J. P. v. d. REEST Scherpenisse DEGROFA voor Aluminium Jaloezieën 100% kwaliteit met 25% werkelijke korting DEGROFA Nieuwe Zand straat 4 te Bergen op Zoom is 50 meter voorbij Vrederust linksaf zandweg in. TE KOOPEen koppel valk parkieten. J. de Rijke, Scha- penweg 7, Poortvliet. Tuinplanten zoals Salvia, Lo belia. Petunia, Afrikaantjes, Madelieven, Chrysanten en an dere planten tegen voordelige prijzen bij Moerland's Bloemen handel, Voorstraat 26, Sint- Annaland. Tel. 01665-597. jVoor uw bruidsboeket, groot of klein maar toch fijn, moet u bij Moerland's Bloemenhandel zijn. Voorstraat 26, Sint-Anna land, Tel. 01665-597. Altijd korrekt en blijvend ,,in de plooi". Panta lons van Kamgaren TREVIRA met 45% zuivere scheerwol. VERKOPING LANDBOUWERSINSPAN TE POORTVLIET Notaris Mr. W. Loof te Tho len, is voornemens op vrijdag 23 mei 1969 des voormiddags om 10 uur, ten verzoeke van de Heren J.- en J. M. van Nieuwenhuijzen op hun bedrijf aan de Kadijk 3 te Poortvliet, in het openbaar te verkopen, tegen contante betaling DE GEHELE LANDBOUWERSINSPAN onder meer bestaande uitban denwagen, wendploeg, afmaak- ploeg, ruiters, ladder, snijma chine, bietenmolen, boerenkar, boerenwagen, grubber, rolslee, hooihark, eggen, trekkerploeg (Rumptstad), watertank, wei- sleep, zakken, aardappelplant machine (Ficoin), zaalmachine (2 meter), kunstmeststrooier, aardappelmachine, maaima- chine, aardappelrooier, on kruideggen, rugsproeier, aard- appelkisten en paardentuig, en hetgeen verder zal worden aangeboden. Tc bezichtigen één uur vóór de verkoping. Arbeiders gevraagd voor ge meente Rotterdam van Sint- Maartensdijk, Scherpenisse, Poortvliet en Tholen. Opgave Laban Deurloostraat 15 Scherpenisse of Tel. 01667-528 Cafetaria 'Centrum'. Vanaf he den zondags geopend van 12 uur tot 10 uur 's avonds. Dins dag de gehele dag gesloten. J. Dane, Kaaistraat 7, Sint- Maartensdijk. Adresverandering Oud M. J. Mol, Heideweg 3, Sint-Maar tensdijk. NieuwM. J. Mol, Oosterscheldestraat 16, Sint- Maartensdijk. 'TE KOOP: Een eethoek 60.- Pr. Kennedystraat 16, Sint- Maartensdijk. Sinaasappels 11 voor 1,38; Bloemkool per kilo ƒ0,75; Quick up 2 flessen 0.98; Sun- kist limonade 3 bekertjes 0,99 Braadkuikens vanaf 2,50; J. Aalbrechtse, Bakstraat 1. TE KOOPz.g.a.n. 1 gas kachel 'BW 10', 1 butagas kachel met fles en 1 douche kachel. Te bevragen na 19.00 uur, Kon. Wilhelminastraat 22, Tholen. TE KOOPZeer billijk. Pri ma onderhouden kolenconvec- tor Jaarsma. C. Oudesluijs, Oostsingel 35, Sint-Maartens dijk. ADVERTEERT I f in de EENDRACHTBODE Na de heropening van onze uitgebreide winkel op woensdag 14 mei blijft de openingsattraktie doorgaan. Elke tiende koper krijgt een extraatje en elke vijftigste koper bovendien nog een apart geschenk. Kom beslist eens kijken en zie wat uw eigen streek u biedt. Een grote sortering Costuums, waaronder de kwaliteits confectie van de Groninger Stijlgroep. Jongens pakjes, colberts en pantalons. Regenjassen in wol en terlenka. Japonnen, mantels, mantelpakjes, japonnen met jasje, Trevira pakjes, rokken, blousen, Hollandia onderjurken en ondergoed. Corsetten en B.H.'s, zoals Camp en andere bekende merken. Wie ook belt uit onze streek, u wordt gebaald en thuisgebracht.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 3