Echt voordeel alleen bij VAN IERSEL I I v. IERSELS Meubelfabrieken N.V. I X 4 G0MMERT MOERLAND G0MMERT MOERLAND Queen Anne Bankstel Rijke stoffering, afwasbare draion of wollen bekleding Dames en Herenfauteuil normale winkelprijs minstens I 898,- Alleen bij onze rechtstreekse fabrieksprijs f 698,- Koop NU tapijt voor het komende voorjaar en verdien veel geld Nylon tapijt, kamerbreed NU slechts f (Dit is te controleren) hulp in de huishouding STUWADOORS MAATSCHAPPiJ „ROTTERDAM TERMINAL" N V. HAVENWERKERS om zó mee wèg te lopen! H.H. Landbouwers, Adverteren doet verkopen Halsteren Merktapijten nylons enkalon enz, nu met 10 en 15 pCt echte KORTING BERGEN OP ZOOM, Halsterseweg 265 „(v.h. de Koperen doos" FRANSE COGNAC M. J. den Engelsman HIER HEEFT U OP GEWACHT 40- urlge werkweek i. W. Qulst Met vreugde en dankbaarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje David Cornells Wij noemen hern David C. J. Bevelander N. Bevelander-v. d. Werff Cobi Christian Poortvliet, 4 maart 1969 Kalfdamseweg 12 Wij verloven 14 maart 1969 Joke Geluk en Ary Munter Receptie 19.30-21.00 uur. Langeweg 3, Scherpenisse. Ko Dagevos en Jenny de Graaff hebben de eer u, mede namens wederzijdse ouders, kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrek king D.V. zal plaats hebben op vrijdag 21 maart 1969 om 3 uur ten gemeentehuize te Oud- Vossemeeer. Wemeldinge, Chezeeweg 3 Oud-Vossemecr. Veerstraat 25 maart 1969 Receptie van 1.9.00 - 20.00 uur in hotel P. Mees. Oud-Vosse- meer. Toekomstig adres: Prinses Ju- lianastraat 22, Wemeldinge. Na een langdurige ziekte is 27 februari j.l. op 75-jarige leeftijd, na een dapper gedragen lijden vredig van ons heengegaan, onze lieve moeder, behuwdinoeder en oma', Johanna Maria Swart - Sclicr. weduwe van B. H. Swart Poortvliet. (Zl.) D. Kugel - Swart A. A. Kugel Jos Leiden, 6 maart 1969 Huize 'Roomburgh' Correspondentie-adres: Schoolstraat 33, Poortvliet (Zl) De crematie heeft maandag 3 maart j.l. plaatsgevonden in het crematorium 'Ockenburgh te 's-Gravenhage (Loosduinen). 1914 - 6 maart D.V. - 1969 Hopen onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders A. Guiljam en A. H. Guiljam - Beurkens de dag te herdenken, dat ze 55 jaar geleden in het hu welijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen. A. M. Beurkens - Guiljam W. J. Beurkens M. A. Wagemaker- Guiljam C. Wagemaker A. M. Everaers - Guiljam Everaers Klein- en achterkleinkinderen St.-Philipsland, maart 1969 Emmastraat 10 Op D.V. 8 maart hoopt onze lieve Grootmoeder en O verg rootraoeder M. M. v. d. Vclde-Paulusse haar 80ste verjaardag te herdenken. Dat de Heere haar nog lang mag sparen voor ons allen. Janny, Ben Marry Jopie, Bram Corrie. Aat Ina Kees en Rhene v. Rijn St.-Maartensdijk. mrt. 1969 IMet grote droefheid delen wij U mede dat de Heere, na een geduldig gedragen lijden zacht en kalm tot zich genomen heeft onze geliefde groot- en over grootvader Daniël Hendrik Vaders In de ouderdom van 79 jaar en 6 maanden. Sint-Annaland, C. Keur - V aders B. M. Keur Oud-Vossemeer, J. Vaders Digje Vaders P. M. van Treyen van Driel J. van Treyen C. Moerland - van Driel D. van Driel Dannie van Driel Tholen, C. Hol - Vaders J. Hol Oud-Vossemeer, P. M. Aarnoudse - Vaders A. Aarnoudse D. Vaders C. Vaders - Verwijs Sint-Maartensdijk, D. Vaders E. Vaders-Opree Oud-Vossemeer, Hans Vaders Rien Vaders Maljerien Vaders Maddie Vaders Jos Vaders Ronny Vaders en achterkleinkinderen Oud-Vossemeer, mrt. 1969 De begrafenis heeft plaats gehad op zaterdag 1 maart j.l. te Oud-Vossemeer. Aan allen, die mij ter gelegen heid van mijn 90ste jaardag hun blijken van belangstelling deden toekomen, mijn hartelijke dank. W. A. Dormaar Tholen, februari 1969 Huize „Ten Anker Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, in het Algemeen Bur ger Gasthuis te Bergen op Zoom, onze innig geliefde vader en grootvader, zwa ger en oom, Piet er den Brabcr weduwnaar van Neeltje Mol in dc ouderdom van 68 jaar en 7 maanden. Sterke de Heere ons in dit verlies. M. J. den Braber A. C. den Braber - Nieuwelink A. M. Geluk- den Braber L. Geluk J. den Braber en kleinkinderen Sint-Philipsland. 23 februari 1969 Wilhelminastraat 42 De begrafenis heeft plaats gehad donderdag 27 febru ari. Heden behaagde het de Heere, na een kortstondige ziekte nog onverwachts van onze zijde tot Zich te ne men, in de hope des eeuwi gen levens, onze geliefde vader, behuwd- en groot vader Cornells IJzerman weduwnaar van W. R. van Bezooijen in de ouderdom van 77 jaar. Scherpenisse, W. M. Hage-IJzerman C. Hage Zierikzee, J. W. Hartog-ljzermai A. C. Hartog Poortvliet, M. J. IJzerman K. IJzerman - van der Klooste Tholen, C. M. IJzerman C. IJzennan-van Houd en kleinkinderen Scherpenisse, 2 maart 1969 Wilhelminastraat 2 De begrafenis zal plaats vinden op donderdag 6 mrt. a.s. des namiddags 2 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden in het kerkge bouw der Gereformeerde Gemeente te Scherpenisse op donderdag 6 mrt. a.s. Aanvang 1 uur. Sint-Maartensdijk, 4 maart 1969. Tot onze diepe droefheid geven wij kennis van de geboorte van een levenloos dochtertje. Earn. J. D. Bentschap Knook P. A. Bentschap Knook v. d. Boogaart en kinderen St.-Maartensdijk, mrt 1969 Eerste Dijk 8 Heden overleed tot onze diepe droefheid onze innig geliefde man, vader, be huwd- en grootvader de Heer Adriaan Knuist Echtgenoot van A. C. de Graaf op de leeftijd van 73 jaar. Sint-Maartensdijk, A. C. Knulst-de Graaf Doorwerth, M. C. Knuist F. H. Knuist-Brouwer Arjen Sint-Maartensdijk. J. J. Knuist J. Knulst-Carol Anita Sint-Maartensdijk, maart 1969 Radda Barnenstraat 1 De begrafenis heeft plaats gehad op zaterdag 1 maart 1969. WILT U voor uw feestjes of bruiloften Slaatjes of warme hapjes? Vijf dagen tevoren be stellen graag Westdorp's Café» taria Sint Ann al and Heden overleed tot onze diepe droefheid, na lang durig, moedig gedragen in validiteit en kortstondige ziekte geheel onverwachts mijn zeer geliefde moeder en onze lieve schoonzuster en tante Wilhclmina Adriana Adriaan sen weduwe van dhr J. E. B. Meloen op de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam. Sint-Maartensdijk. N. Meloen neven en nichten Sint-Maartensdijk, maart 1969 De begrafenis heeft plaats gehad op dinsdag 4 maart om 14 uur op de alg. be graafplaats te Sint-Maar tensdijk. Voor de vele blijken van be langstelling, bloemen en ca deaus bij ons huwelijk ontvan gen, betuigen wij allen, mede namens wederzijdse ouders, onze hartelijke dank A. van Beveren W. van Beveren-Rijnberg Sint-Annaland, maart 1969 Molendijk 37 Wij willen allen hartelijk be lanken die 28 februari voor ons onvergetelijk hebben ge naakt. Joh. A. Rijnberg A. G. Rijnberg-Scherpenisse Sint-Annaland, maart 1969 Daar het ons onmogelijk is ieder afzonderlijk te bedanken, voelen wij ons verplicht ieder een, die er toe heeft bijgedra gen, dat onze Diamanten Brui loft voor ons een onvergetelijke dag is geworden, hartelijk te bedanken, ook mede namens onze kinderen, klein- en ach- ïerkleinkinderen. P. Bevelander S. Bevelander - Hartog Scherpenisse, maart 1969 Bakkerstraat 15 (n plaats van kaarten. Voor de zeer vele blijken van medeleven ondervonden bij het heengaan van mijn beste man, onze broer, zwager en oom Pieter Leendert van de Zande, betuigen wij U onze oprechte dank. Uit aller naam, R. W. J. van de Zande - Odstman Tholen, maart 1969 Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank voor de vele blijken van belangstelling, on dervonden in de vorm van be zoek, ontvangen fruit, bloemen etc., tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en bij mijn thuis komst. Mevr. Capelle - v. d. Jagt Oud-Vossemeer, maart 1969 Patrijzenweg 55 Voor de vele felicitaties bloe men en cadeaus die wij van hier en elders mochten ontvan gen ter gelegenheid van onze 50-jarige echtvereniging zeggen wij mede namens onze kinderen :n kleinkinderen, hartelijk dank. A. van Zetten J. van Zetten - van Iwaarden Stavenisse, maart 1969 Voor de vele felicitaties bloe men en cadeaux, ontvangen ter gelegenheid van onze 40-jarige echtvereniging betuigen wij U ook namens onze kinderen en kleinkinderen onze hartelijke dank M. J. Potappel en E. Potappel-van Haaften Stavenisse, maart 1969 Stoofdijk 1 Voor de vele blijken van deel neming ontvangen, na het over lijden van onze innig geliefde man, vader, behuwd- en groot vader Johannis Slager betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam, Wed. J. Slager - Vroegop Sint-Annaland, maart 1969 Nieuwstraat 17 Ondergetekende J. A. v. Dienst maakt hierbij bekend dat hij is verhuisd naar Dorpsstr. 112 A te Halsteren en nog niet tele fonisch is aangesloten. Spoedgevallen voor de assu rantiën kunnen rechtstreeks aan de Fa. F. van Twi9t, Tel 01666-469 te Sint-Maartens dijk worden doorgegeven ol aan mijn ouders Dorpsweg 12 te Oud-Vossemeer. Vertrouwende op uw mede werking, hoop ik U vanaf deze plaats dezelfde service te blij ven verlenen. Halsteren, 3 maart 1969 J. A, van Dienst Dorpsstraat 112 A Ondergetekende J. A, v. Dienst te Poortvliet verklaart hierbij zijn levensmiddelenbedrljf te hebben overgegeven aan de Fa. H. A. Holland te Roosendaal (Spar-grossierderij) die dit be drijf voorlopig zal voortzetten tot de nieuwe eigenaar er is. Wij danken allen voor de klan- disic en het genoten vertrou wen en bevelen de opvolger zeer bij U aan. Poortvliet, 3 maart 1969 GEVRAAGD voor 2 halve of I hele dag per week. Mevr. Duioker Molensingel 5 Tholen Vanaf NU I, kunt u ook te recht met uw feestjes of ver gadering bij: Slijterij Coremans, Markt 39, Sint-Maartensdijk, Tel. 731, wij beschikken over een zaaltje voor 40 personen, met alle service en glaswerk erbij, komt U maar eens vrij blijvend kijken en praten. Het is tevens het adres voor al uw dranken, wij zijn ruim gesor teerd en bezorgen alles gratis thuis. Tweedehands T.V. uit voor raad leverbaar 43-53-59 cm beeld o.a. Philips - Erres enz. Met garantie. Financiering mo gelijk. Inlichtingen: K. J. Boo gaart, Dorpsweg 39, Oud-Vos semeer, Tel. 01667 -580. SLIJTERIJ V Lusteloos Herstellend van griep Drink dagelijks 2 3 glazen medicinale ATLAS BLOED WIJN tijdelijk bij 1 fles Atlas Bloedwijn een origineel WIJNGLAS van 1.00 voor 0,69 cent. ook voor u goedkope originele franse cognac voor slechts 12,75 en bovendien een echt COGNAC GLAS GRATIS Bij 3 fles UP drink een prachtig LONG DRINKGLAS voor slechts 25 cent. Gratis thuisbezorgd over het gehele eiland bij afname van ten minste 50, SLIJTERIJ Sint-Annaland Tel. 01665-364 Vanaf heden t/m zaterdag 8 maart bij aan koop van 20,aan manufacturen en con fectie een paar kousen gratis van 1,98. Bij aankoop van een costuum en/of Wol Ter- lenka regenjas een OVERHEMD gratis naar keuze. Badstof sokken maat 28 t/m 41 nu... 1,89 Sportkousen maat 22 t/m 38 nu... 1,89 Sportkousen maat 40/41 nu... ƒ2,25 Profiteert van deze gelegenheid. Voorstraat 15 Sint-Annaland Telefoon 01665-490. en toch een uitstekend loon vraagt Lonen en arbeidsvoorwaarden volgens de nieuwe C.A.O. Voor 21-jarigen en ouder Aanvangsloon in de dagweek 195,30 Extra toeslagen voor nachtwerk en werk op zaterdag. VANAF 18 TOT 21 JAAR ZEER GUNSTIGE JEUGDLOONVOOR WA AR DEN Wij bieden U een baan met toekomstmogelijkheden naast de C. A. O. voor de haven, uitsteken de sociale voorzieningen opleiding voor het certificaat havenwerker werk in vast ploegverband temidden van Uw streekgenoten gratis vervoer van en naar het werk in grote personeelsbussen V oor inlichtingen of aanmeldingen kunt U terecht i 1 Dagelijks op ons hoofdkantoor, Vierhavensstraat 26 te Rotterdam, telefoon 010-235830, toestel 1.92. (Reiskosten worden vergoed). 2 Op onze voorlichtingsavond op vrijdag 7 maart a.s. te: Sint-Annaland Café 'Havenzicht Oud-V ossemeer Café 'Hof van Holland Sint-Maartensdijk Hotel 'De Gouden Leeuw Scherpenisse Hotel 'De Gouden Leeuw 20.00-20.45 uur Poortvliet Café Berkey 21.00-21.45 uur 19.00- 19.45 uur 20.00 - 20.45 uur 19.00- 19.45 uur Grot* keus in gemakkelijke schoenen bij Brugstraat 21 - Tholen 2. 3. Regeling Bloedafname-avond Rode Kruis te Oud-Vossemeer op vrijdag 14 maart 1969 Iedereen moet zich eerst melden voor een volgniumner in Hotel P. Mees. 1. Inwoners van Oud-Vossemcer van 6.30 tot 7.30 uur en van 8 tot 9 uur. Inwoners van Sint-Annaland: vertrek le bus om 7 uur, 2e bus om 9 uur van Garage Hommel. Inwoners van Tholen: vertrek bus om 7.30 uur van bushalte. N.B. Zij, die op eigen gelegenheid komen, wordt aan geraden om een half uur na het vertrek van de bus uit hun woonplaats in Hotel Mees aanwezig te zijn. Oude donorkaarten met zegels s.v.p. meebrengen. Deze aankondiging komt in de plaats van de vroeger uitgereikte uitnodiging en wordt niet meer opgehaald. U kunt zich dus rechtstreeks vervoegen bij de bus of bij Hotel Mees. Het Bestuur. In verband met pyramin en granulaat, bestelling van bieten en uien zo spoedig mogelijk opgave gewenst, tevens staan wij klaar met de schutegge, 4-rijïge vol automatische aardappelplanter en verzorging van aard appelen tot in dc bewaarcel geleverd toe. Tevens te koop één 3-rljïge aanaarder met messen, scharren en verkrulmelaar van 65 tot 75 cm afstand verstelbaar. Loonbedrijf Anth. J, Oudealuijs, Hogeweg 57 Sint-Maartensdijk Tel. 01663 - 343 Slecht T.V. beeld. Veel sneeuw Laat nu Uw antenne nazien en opknappen door ervaren anten- ne-specialist. Wij plaatsen ook I antenneversterkers voor beter i beeld. Inlichtingen: K. J. Boo gaart, Dorpsweg 39, Oud-Vo»- semeer, Tel. 01667 - 580- GEBRUIKTE naaimachines voor weinig geld. Alle machi nes grondig nagezien en met garantie. Hand-, trap-, salon- kast, elektrisch- en zigzag- naaimachines. Pfaff Naal- machinehula W. Rikken N.V. Bergen op Zoom,

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 4