Gewoon uw haar wassen met Poly-Color Kleurshampoo nu met Keratine -verzorging vanQpstal I WONEN IN THOLEN administratieve kracht P. van 't Hol Boussac Show voor de exclusieve Boussac stoffen v. Eekelen Boschman Geheel vrijstaande woningen met garage en 4 slaapkamers Lassers en Constructiewerkers BAL om uw eigen haarkleur op te halen om de eerste grijze haartjes af te dekken om uw haarkleur modieus te nuanceren voor perfecte bescherming tegen weer en wind Voorstraat 1 - Sint Annaland Telefoon 01665-639 Woensdag 13 maart om 14.30 en 20.00 uur v. Lammeren Staalconstructie mnl. ©I vrl. Met grote blijdschap en dank baarheid geven wij u kennis van de geboorte van onze zoon en broertje JAKOB MACH1E1. Wij noemen hem Michèl G. van Driel J. A. van Driel - Pipping Peter Lianne Breda, 16 februari 1969 Meerhoutstraat 8 VERLOOFD Henny Luijk en Bram van Gorsel Sint-Annaland, februari 1969 Sint-Ann aland, Tuinstraat 33 Oud-Vossemeer, Ring 9 I.p.v. kaarten Jel Jansens en Nelly Goedemondt Geven kennis van hun voorge nomen huwelijk. De kerkelijke inzegening zal plaats hebben op 5 maart 1969, om 15.00 uur in de kerk van O. L. V. ten Hemelopneming te Tholen. Receptie van 17.00 - 18.00 uur in Hotel 'Zeeland' te Tholen. Toekomstig adres: Kromhout straat 9, Eindhoven. Op 28 februari a.s. hopen J onze lieve Opa en Oma G, van der Dussen en C. P. van der Dussen - Verkerke te herdenken, dat zij 50 jaar in het huwelijk verbonden zijn. Dat zij nog lang bij ons mogen blijven, is de wens van hun dankbare klein kinderen. Vlissingen. Corry en Rob Middelburg, Ada en Andre Gerard Dreischor, Johan en Nelleke Sint-Philipsland, Gerard en Joop Henny en Gerard Steenbergen, Elly en Conny Op 7 maart 1969 hopen wij met onze ouders het 40-jarig huwelijk te geden ken van onze grootouders J. Brouwer en N. Brouwer-van S trien Tholen, februari 1969 M. van Gelrestraat 48 Receptie op die dag van 19.30 tot 20.30 uur in hotel 'Zeeland', Kaaij 6, Tholen. Janet en Lidia Brouwer 1929 1969 Zo de Heere wil en zij le ven hopen onze geliefde ouders, behuwd- en groot ouders J. J. Polderman en M. E. Polderman - den Engelsman op 28 februari a.s. hun 40- jarige echtvereniging tc her denken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen behuwd- en kleinkinderen. A. P. Polderman A. P. Polderman - v. d. Boogaart Johan A. A. Polderman A. M. Polderman - Bolier Rianne Cor en Joke I Scherpenisse, februari 1969 Provinciale weg 14 We hopen ons 40-jarig hu welijksfeest op 28 februari a.s. in café H. Rijnberg, Molendijk te yieren. Receptie van 19.30 - 21.30 uur. Joh. A. Rijnberg A. G. Rijnberg - Scherpenisse Sint-Annaland, febr. 1969 Heen der weg 72 Op 2 maart 1969 zijn onze 5 ouders G. D. de Jonge en M. L. de Jonge - Anthonisse 25 jaar getrouwd. Kees Ina Gerry Tonny Cisca Poortvliet, Stoofstraat 23 Ter gelegenheid hiervan ge ven zij een receptie op 7 maart 1969, in café 'Tol- rust', Poortvliet, vanaf 7.30 uur. Heden werd door de Heere uit ons midden weggeno men, na een kortstondige ziekte in het ziekenhuis 'Lievensbcrg' te Bergen op Zoom, onze lieve, zeer zorgzame moeder, groot- en ove rgrootmoede r Necltje Westdorp weduwe van Marinus Hendrikse in de gezegende ouderdom van bijna 94 jaar. Haar diepbedroefde kinde ren, klein- en achterklein kinderen. Sint-Annaland, A. C. Hendrikse M. M. Hendrikse D. Hendrikse Kruiningen, J. Hendrikse Stavenisse. M. M. van Zetten - Hendrikse ■P. van Zetten en kinderen Leusden, AC. Lindhout - Hendrikse P. Lindhout en kinderen Sint-Maartensdijk, M. Hendrikse D J. W. Hendrikse- Stout jesdijk en kinderen Sint-Annaland, 25 februari 1969 Bierensstraat 32 De begrafenis zal D.V. plaats vinden op zaterdag 1 maart a.s. op de algemene begraafplaats te Sint-Anna land des n.m. om 2 uur. De rouwdienst wordt gehouden in het hervormd vereni gingsgebouw om 1 uur. Op 2 maart 1969 zijn mijn opa en oma G. D. de Jonge en M. L. de Jonge - Anthonisse 25 jaar getrouwd. Miriam de Jonge] Sint-Annaland. febr 1969 Crooswijk 44 j Op maandag 3 maart a.s. hopen H. Menger en A. Menger - Tolsma met hun kinderen, de dag te gedenken, dat zij 25 jaar in een gelukkig huwelijk zijn verbonden. Hun dankbare kinderen. Ali Cees Tjibbe-Jan Eric Sint-Philipsland, Voorstraat 15 Heden overleed in het zie kenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom onze ge liefde zwager Lodewijk Jacobus Heijboer in de ouderdom van 78 jaar en 9 maanden. A. J. Moeliker J. C. Moeliker - v. d. Hoven Wed. Moeliker-Giljam Wed. Moeliker-Daane L. Jansen - Moeliker J. Jansen Tholen. 15 februari 1969 Hiermede maken we het overlijden bekend van onze geliefde broeder en oom Leendcrt Otte weduwnaar van C. Jumelet In de ouderdom van ruim 86 jaar. We betuigen onze harte lijke dank aan directrice en verplegend personeel van rusthuis 'de Schutse', voor de voorbeeldige verzorging gedurende zijn verblijf al daar. Ook de medebewo ners van de Schutse zijn we zeer erkentelijk voor het medeleven tijdens ziekte en overlijden. Uit aller naam, Otte - Jumelet Bruinisse De Schutse, 24 febr. 1969 Sint-Annaland Het behaagde de Heere zondagmiddag" plotseling van onze zijde weg te ne men onze innig geliefde zoon en broer Johannls Cornelia Schot op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Zeer zwaar valt ons dit verlies. J. Schot L. Schot-v. d. Berge Ineke Annet Tholen, 23 februari 1969 Ten Ankerweg 37 De teraardebestelling heeft plaatsgevonden op donder dag 2/ februari op de Al gemene Begraafplaats te Tholen. Heden behaagde het de Heere tot onze grote droef heid geheel onverwacht uit het midden van ons weg te nemen onze geliefde klein zoon en neefje Johannis Cornelis Schot op de jeugdige leeftijd van 16 jaar." Tholen, J. C. Schot T. Schot - Boui A. J. Schot H. Schot-Jansen Burgsluis, C. Schot P. Schot - de Gruiter Tholen, J. Schot H. Schot - v. d. Berge J. Schot F. Schot-de Koeijer C. v. d. Berg N. v. d. Berg - Schot Wed. Schot - Bout Scheveningen, W. Schot C. Schot - den Duik Tholen, E. J. Schot D. Schot H. Schot - van Dijke Poortvliet, G. Noom J. J. Noom - Schot Het behaagde de Heere zondagmiddag plotseling van onze zijde weg te ne men onze zeer geliefde kleinzoon en neef Johannis Cornelis Schot op de jeugdige leeftijd van l6 jaar. Zeer zwaar valt ons dit verlies. Llit aller naam: Fam. J. L. J. v. d. Berge 'Rozenberg' Tholen Tholen, februari 1969 De jeugdvereniging 'Unum Neccessarium' van de Ge- ref. Gemeente te Tholen geeft met grote verslagen heid kennis van het plot seling overlijden van haar aktier lid Hans Schot op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Sterke de Heere zijn ouders en zusjes in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze ernstige roepstem aan ons aller hart. Namens de vereniging. C. de Bode, voorzitter M. Melse, secretaresse Tholen, 23 februari 1969 Dp zondag 23 februari 1969 overleed plotseling onze on vergetelijke buurjongen Hans Schot Op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Wij zullen hem nooit ver geten. Fam. van Poepelen Tholen, 23 februari 1969 Op zondag 23 februari 1969 overleed plotseling mijn on vergetelijke vriend Hans Schot Op de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Ik zal hem nooit vergeten. Zijn vriend, Arno v. d. Steen Tholen, 23 februari 1969 Met ontsteltenis geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze beste vriend Hans Schot in de jeugdige leeftijd van 16 jaar. Zijn vrienden, Han Heijboer Jan Baaij Jzn. Tholen, 23 februari 1969 Hiermede vervullen wij de droeve plicht, u mede te delen dat na een zeer lang durig ziekzijn, toch nog on verwacht van ons is heen gegaan in het ziekenhuis 'Lievensberg' onze lieve en zorgzame vrouw, moeder, groot- en overgrootmoeder Apolonia Maria v. d. Stel geboren Schot Echtgenote v. Jan v. d. Stel in de ouderdom van 74 jaar Tholen, J. van der Stel Santpoort, W. F. van der Stel B. J. van der Stel - Bijl Rotterdam, N. M. v. d. Wiel- van der Stel J. A. v. d. Wiel Goes, J. van der Stel L. van der Stel - Minneboo Tholen, B. G. van der Stel P. S. van der Stel- Minheere Klein- en achterkleinkinderen Tholen. 22 februari 1969 Machteld v. Gelrestraat 19 De begrafenis heeft plaats gevonden op donderdag 27 februari op de algemene be graafplaats te Tholen om 14 uur vanuit het vereni gingsgebouw, Brugstraat 16 Heden is in het Ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom, na een kortstondige ziekte nog vrij onverwachts van ons heengegaan, mijn geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moeder Mevrouw Cornelia Petronella Höppener echtgenote van Johannes Akersloot in de leeftijd van 46 jaar. J. Akersloot Cisca Lia Sint-Maartensdijk. 24 februari 1969 Markt 58 De begrafenis zal plaats hebben op vrijdag 28 febru ari 1969 vanuit de Sint-Ag- neskerk te Egmond aan Zee. Aanvang kerkdienst 10.30 uur. Heden werd onverwacht van onze zijde weggenomen onze innig geliefde vader behuwd en grootvader Izaak Dcurloo weduwnaar van Hendrina Quist in de ouderdom van bijna 75 jaar. Hoek van Holland, J. Deurloo J. Deurloo - Steketee Tholen, P. J. Overbeeke - Deurloo M. Overbeeke en kinderen Tholen. 26 februari 1969 Postweg 1 (cond. adres) De ter aarde bestelling zal plaats vinden D.V. op za- :erdag 1 maart a.s. te 14.00 ,iur op de algemene be graafplaats te Tholen. Tot onze diepe droefheid overleed plotseling op 20 februari onze geliefde broe der, zwager en oom Pieter Cornelis Hartog in de leeftijd van 66 jaar. Uit aller naam, Fam. Hartog Scherpenisse, februari 1969 Gorishoeksedijk 11 De begrafenis vond plaats op 25 februari te Werken dam. Voor de bizondere belangstel ling, de talrijke mondelinge en schriftelijke felicitaties, bloe men en cadeaux bij de viering van ons 25-jarig huwelijksfeest op 7 februari ontvangen, zeg gen we allen, mede namens onze kinderen, hartelijk dank. J. A. van Poortvliet S. H. van 'Poortvliet- Overbeeke Sint-Annaland, februari 1969 Tuinstraat 42 Voor de vele belangstelling en attenties bij ons. in intieme kring gevierde, 40-jarig huwe lijk, zeggen wij U allen harte lijk dank. C. Gaakeer E. W. Gaakeer - Stoutjesdijk Tilburg, februari 1969 I Waterhoef straat 47 U wordt vakkundig geadviseerd bij in Luxor Theater. Lieve Vrouwestraat. Bergen op Zoom werden door bekende Franse mode ontwerpers modellen voor deze stof ontworpen, welke in het Burda modeblad zijn opgenomen en waarvan wij U patronen kunnen leveren. Koffie complét 2,50. Kaarten verkrijgbaar bij Kortemeestraat 5 Bergen op Zoom Tel. 01640-36 02 Waar onder architectuur van Boelhouwers aan de Prinses Beatrixstraat worden gebouwd Indeling hall - toilet - ruime keuken - woonkamer - le verdieping 3 slaapkamers - douchecel - 2e toilet - 2e verdieping via een vaste trap - 1 slaapkamer met dakkapel. Prijs inclusief alle lasten 44.338, premie totaal 5.000, Inlichtingen Beëdlgde-makelaari-taxa* taurs 8.Ö.Q. lid Nod. Bond van makelaars lid U.T.B. Burg. Stulemeyerlaan 16 Bergen op Zoom Tel.Ö1640-3266 an 01641-888 Voor het machinaal planten van gladiolen en plantuien gaarne tijdige opgave te doen bij: L. Guiljam, Tel. 01665-354 C. Bruijnzeel, Tel. 01665-370 bij geen gehoor» Tel. 01665-549 (Sint-Annaland) MEDEDELING. Het Bestuur van de Chr. Gem. Zangvereniging Crescen do - Tholen deelt hierbij mede dat de aangekondigde zang avond op a.s. vrijdag 28 febru ari door bijz. omstandigheden niet kan doorgaan. Vrijdag 28 februari a.s. na 1 uur gesloten. Modehuls MORELL1 Sint-Maartensdijk GEVRAAGD Historisch betrouwbare ge gevens over alle kerken en verdwenen en bestaande orgels op Tholen en Sint-Philipsland, zo mogelijk met goede foto's. Vergoeding nader overeen te komen. J. Jansen-, Stoofstraat 10 Poortvliet GEMEENTE THOLEN De Burgemeester van Tholen maakt bekend dat met ingang van 3 maart 1969 gedurende 1 maand op de gemeentesecretarie voor een leder ter inzage zal liggen het ontwerp van het bestemmingsplan Noord 1 met voorschriften en toelichting. Gedurende genoemde termijn van 1 maand kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen dit ontwerpplan bij de gemeenteraad indienen. Tholen, 27 februari 1969 De Burgemeester voornoemd, E. van Boeljen SINT-MAARTENSDIJK Vraagt voor onmiddellijke indiensttreding Aanmelden aan het kantoor Nijverheidsstraat 5 Sint-Maartensdijk Telefoon 01666-310 In verband met de oprichting van de afdeling 'Verbond voor Veilig Verkeer' in Sint-Maartensdijk, geven wij 50% reductie op de kosten van het lidmaatschap 1969 voor diegenen die dit jaar zich bij ons laat inschrijven voor het nemen van 'Autorijles'. Garage en Autorijschool W. A. BIJL Telefoon 01666- 370 Sint-Maartensdijk GEMEENTE THOLEN De Burgemeester van Tholen maakt bekend dat met ingang van 3 maart 1969 gedurende 1 maand op de gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage zal liggen het ontwerp van het bestemmingsplan Verbrandestraat met voorschriften en toelichting. Gedurende genoemde termijn van 1 maand kan een ieder schriftelijke bezwaren tegen dit ontwerpplan bij de gemeenteraad indienen. Tholen, 27 februari 1969 De Burgemeester voornoemd, J. E. van Boeijen. Coöp. Groenvoeder Drogerij 'Tholen' G. A. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk Diploma Mulo en/of typen strekt tot aanbeveling. Aanmelden bij de direkteur, Langeweg 55, Scherpenisse, Tel. 01666 - 380 G.V. 'OLYMPIA' THOLEN Dir: J. Piessens PROGRAMMA Voor de winteruitvoering van de G.V. 'Olympia te Tholen op vrijdag 28 februari 1969 in de Veilinghal. Aanvang 7.30 uur. Opening zaal 7.00 uur. Medewerking wordt verleend door de ver enigingen uit ons eiland (WIK) Sint-Anna land; (SPIDO) Oud-Vossemeer en de drum band uit Tholen. Tevens bekend making van de loterij actie (Olympia Tholen). Toegangsprijs 1,50. Zaterdag 1 maart DANSAVOND m.m.v. Trio Charivari in Hotel 'DE KROON' Van Zanten, Tholen Entree vrij. 'Studieclub Vollcgrondstuinders' Op woensdag 5 maart spreekt voor ons om 14.30 uur in de zaal van Burggraaf te Sint- Annaland: De Heer D. v. Staalduinen uit Wageningen over 'Teelt en Chemische on- kruidbestrijding van Bloemzaden'. Ook niet leden welkom Het. Bestuur Een ADVERTENTIE in de Eendrachtbode is voor deze streek völdoende en èfdoende

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 4