Voor Postduiven- liefhebbers Bijrijder poortvliet sint - philipsland anna jacoba polder VEILINGEN PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Burgerlijke Standen tholen oud-vossemeer sint-annaland sint-maartensdijk scherpenisse" werkmensen telers kaHvaars winkelmeisje BEROEPEN Door de Ned. Herv. Kerk is beroepen kandidaat A. Cijsauw uit Rijswijk. Deze is voornemens om a.s. vrijdag onze gemeente te bezoeken en a.s. zondag v.m. voor te gaan in de dienst des Woords. TEGEN EEN BOOM De landbouwer J. Tichem alhier slipte in de buurt van Steenbergen met zijn auto en kwam tegen een boom terecht. De schade aan de auto was aanzienlijk VR. VER. GER. GEM Op 30 jan 1969 Is er een Vr. Ver. opge richt van de Ger. Gem. en ze hopen op 20 febr. a.s. weer samen te komen in hel lokaal Chx. School alhier. Men verwacht goede opkomst en pok nog nieuwe leden. RATTEN ACTIE SCHERPENISSE Met medewerking van vrijwilligers zijn er in de polder 6000 zakjes haver gelegd in de kom der gemeente 637. In totaal" zijn er 10600 pakjes klaar ge maakt door het gemeentepersoneel. Door de weersgesteldheid wordt nu het werk belem merd doch als de sneeuw weg is. wordt er weer met vereende krachten aan gewerkt om de rattenverdelging te doen slagen. GEVALLEN Dhr .A. Schipper had het ongeluk met zijn bromfiets zodanig te vallen dat hij zich onder medische hulp moest stellen .die enige tijd rust voorschreef. INGESCHREVEN WERKLOOSHEID WET Deze week zijn er voor de W.W. 7 per sonen Ingeschreven EERSTE STEEN Op vrijdag 21 februari wordt door de de directeür der lagere land- en tuinbouwschool de heer A. C. van Heusden de eerste steen gelegd van de nieuwe school OUDERAVOND CHR. SCHOOL Op 5 februari werd door de bijzondere school .uitgaande van de Ger. Gemeente de jaarlijkse ouderavond oehouden onder leiding van de heer A. Diike Na het zingen van ps. 71 1 werd Ps 115 aelezen en aino dhr. Joh. v. d. Jagt voor in gebed. Het deed de voor zitter genoegen dat zovelen wanen opgekomen waaronder ook het personeel en afvaardigin gen van beide kerkeraden. Met dankbaarheid mag worden vermeld dat gedurende de vijf tien jaar van het bestaan der school neen leerling is overleden. Voorts wees de heer Dijke on een steeds verdere vervlakking, inzonderheid voor wat de zondagsrust betreft. Hierna werd openbare les gegeven door mr. Molenbroek. Voorts bracht secretaris Lindhout het jaarverslag waarna nog een apart welkomstwoord volgde tot de inmid dels gearriveerde ds P. Kolijn en de heer J. I. Hollebrandse uit Poortvliet. Onderwijzer v. d. Toorn belichtte het onderwijs in vroeger tijd. Daarna richtte de voorzitter zich tot de binnenkort scheidende ds P .Kolijn hem dankend voor wat hij in zijn Scherpenisse periode voor de school had willen doen. Dank werd eveneens gebracht aan ouderling Joh. v. d. Jagt welke kort geleden voor deze functie bedankte. In een wederwoord stelde ds P. Kolijn dat het goed is wanneer predikant of ouderling medewerking verlenen aan het onderwijs op een school met de bijbel, maar dat men het niet alleen van die mensen moet verlangen of hebben Inzonderheid moet er de gerichte keuze in het gezin zijn en de opvoeding daar mee overeenstemmend. Daarna eindigde ds Kolijn de avond met dankzegging en het laten zingen van ps. 89 1 Een gehouden collecte bracht f 120. op. GEVONDEN Blauwe trui. (Nieuw. Inlichtingen bij de postconunandant van de rijkspolitie. BEJAARDENMIDDAG Woensdag 19 februari wordt weer een bejaardenmiddag gehouden. Zij die vervoer wensen geven dat wel op bij mevr. Kloet. Zoal3 gebruikelijk wordt .de bijeenkomst ge houden in "de bovenzaal Van het gemeente huis, vanaf half drie. INBRAAK Toen de familie Quist aan de Paasdljk- weg zaterdagavond thuis arriveerde ontdek te men, dat een ruit was ingedrukt. Een portemonnaie met inhoud werd vermist. Er werd aangifte gedaan en de politie stelde een onderzoek in. SLOOP Op het kerkplein zijn de eerste huizen in het saneringsplan gesloopt. Verder wordt het pand hoek Langestraat - Markt afgebroken, maar het voormalige café Gunter aan de overkant moet nog tijdelijk dienst doen als bejaardensociteit. Naast de moeilijke hoek- verbreding komt door deze sanerinn ook de hervormde kerk meer in het vrije uitzicht te staan. GESLAAGD Mej. Ellie Hooglander slaagde verleden week voor het examen kraamverpleegster. GIFT De Oud Ger. Kerk kreeci een dezer dagen wederom een gift van 2000 dollar, afkom stig uit Amerika van Dhr. A. Verwijs. KERKDIENSTEN O.G.K. 3 x oude tijden Ds L. Gebraad. TIJDREDE Donderdag 20 februari om 7.30 hoopt Ds Slagboom in de O.G.K. een tijdrede uit te spreken. STERKER DAN GOUD Op zaterdga 15 februari hoopt de toneel club 'Anna Jacoba' het spel 'Sterker dan goud' op te voeren in 'Ons Dorpshuis'. Aanvang half acht. Sint-Annaland, 1.1 februari 1969 Uien middel kl. 1 21.79; uien middel kl. II 16.08; drielingen I 14.02; drielingen II 13.00; picklers 21.50; stek L69; aanvoer 55 ton. Sint-Maartensdijk. 11 februari 1969 Uien 40 opw. kl. I 22.15. uien 40 opw. kl. II 16.08: drielingen I 14.50; picklers 20.91; stek 1.51: aanvoer 50 ton. Sint-Annaland. 21 februari. Jaarvergadering Varkenshond. Oud-Vossemeer. 14 februari. Ouderavond o.l. school. 7 maart, Ouderavond chr. school. Streek: 26 februari, Biddag voor het gewas. Sint-Maartensdijk: 18 februari, ledenvergade ring Chr. school. ROXY do - vr 8 uur; zat. 6.45 en 9 uur; zo 4-30, 6.45 en 9uur; di 6.45 uur; wo 8 uur. "Mondo Blzarro' 18 jaar. Zo. 2.30 uur: 'De man van Istanboel' 14 jaar. LUXOR Do. en vrij. 8 uur; zat 6.45 en 9 uur; zo 4- 6.45 en 9 uur: 'De smokkelaars van Oran' Do. 20 - vrij 21 8 uur; zat 22 6.45 en 9 uur; zo 4 uur: 'Bandolero' Nog inhakend op het vorig artikel over het koppelen. Eer u aan die werkzaamheden begint, moet onderscheid worden gemaakt in de vliegplannen. Nu koppelen is bedoeld voor die duiven, waarmee u Vitesse en Midfond wil spelen, evenals weduwschap. U kunt 2 nesten jong ongeveer groot hebben voor de eigenlijke prijsvluchten beginnen, voor de meeste kunstmest en sproeimachines gebruikt wor den. Dat speelt tegenwoordig immers een grote rol bij het opfokken van jonge duiven. Is het de bedoeling om 9peciaal aan de grote Fond vluchten mee te doen, daarbij ook successen te behalen, dan moet men met die duiven wachten om te koppelen tot eind maart. LI weet dat deze vluchten tussen half juni en eind juli worden georganiseerd. Deze duiven hebben dan nog maar 2 pennen ge stoten. Dat is vcor die vogels nodig, dan kunnen zij wat de vleugels betreft, geen last hebben en zijn nog in het volle vuur en kracht. Zeker wanneer u ze maar één jong laat grootbrengen. Nogmaals, met deze vo gels veel later starten voor koppeling. Bent u er vcor ingericht, wat hokindeling betreft, dan niet onderbrengen in de Vitesse of Mid- fonds afdeling van het hok. maar apart bij de late doffers, bijvoorbeeld ook bij de kweek duiven. Men kan dan met eieren over te leggen tijd rekken en ze in conditie bren gen. In ieder geval altijd zorgen dat ze voor het vliegen jonge duiven hebben, want vlie gen en jonge duiven groot brengen, gaat dik wijls fout. Wilt u het weduwschapspel be oefenen met een afdeling, zorg dan beslist, dat er in dat hok enkel weduw doffers zit ten, dus geen late doffers er bij, die niet af gericht zijn en niet mee kunnen koppelen. Die horen in een andere afdeling bij de Fond of in het jonge duivenhok. En nu de boekhouding. Hoe ik het doe? De gegevens aan de binnenkant van het hok bevestigen. Een eierlijst op een rij onder el kaar de ringnummers. Eerst altijd de doffers, daarnaast de dui ven. Wanneer het tweede ei is gelegd, da tum noteren, bijvoorbeeld 10 februari bij het tweede legsel. Daarnaast bijvoorbeeld 14 maart. LI zult daar veel gemak van hebben, wanneer u bijvoorbeeld eieren moet overleg gen of verkopen, of weggeven. Dan weet u immers precies op de dag af, hoe oud ze zijn en van wie. Voor het gemak daarom ook maar een scheurkalender bij de hand. Voor de kweek een goed notitieboekje met stijve kaft ter grootte van een briefkaart. Zet buiten op het jaartal en in het eerste blad: kweek 1969. Daaronder de ringnum mers doffers, daarnaast de ringnummers dui- vin. Daaronder weer de ringnummers van de jongen die u gaat ringen. Laat zoveel ruimte, dat u minstens 6 of 8 ringnummers daaronder en daarnaast kunt zetten, want het gaat voor het gehele jaar. Zet een streep onder het eerste koppel, daarna het tweede koppel enz. tot alle kop pels, waaruit kweek geboekt staan. Sla dan een paar blaadjes over en wan neer u jonge weggeeft of verkoopt, schrijf het daar op met adres en ringnummer. Het kan later nog eens van dienst zijn. In dit boekje anders niets opschrijven. Ls het jaar voorbij, dan kunt u volgend jaar in het boekje gewoon doorgaan en schrijf pp de bladzijde: 1970. Zo kan het een jaar of vier h vijf mee, eer het vol is. Er zijn ook wel andere boekjes in de handel, maar die zijn veel te groot en het genoemde voorbeeld kun je overal in je zak mee naar toe nemen. Ik heb ze nog wel van 1949 en kan u zeggen, waar de ringnummers zitten van dat jaar. Zorg dat u het ook kunt. J. Th. Geboren 1 jan. Robert zoon van Veltkamp Antonius L. en van Pot, Johanna 5 jan. Gerard zoon van Moerland Machiel en van Donken Huiberdina J. 16 jan. AnnemarieKe Geertruida dochter van Boelhouwers Jacob en van Sligter Geesje (te Bergen op Zoom) 4 fan. Saida dochter van El Marjani Ali en van Oostdijk Adriana P. 9 jan. Marinus Cornelis zoon van Verbiest Marinus en van de Bot Gerardina P. F. 17 jan. Anna Cornelia dochter van Min- heere Adriaan en van Becht Christina C. Gehuwd: Voshol Marinus J. oud 22 jaar en Braai Helena J. oud 20 jaar. Overleden (te Bergen op Zoom) van de Zande Pie- ter L. oud 68 jaar echtgenoot van Ochtman Reinharda W. J. (te Rotterdam) den Haan Lena M. oud 68 jaar gehuwd geweest met Roukema Hen drik J. Ingekomen: Schuurmans Bernardus J. M. en gezin van Brsda naar M. van Gelrestraat 51 van Dalen Maria I. van Middelburg naar Postweg 16 Verburg Adrlanus van Amsterdam naar Grindweg 36 Bolhuis Anna van Rheden naar K. Julia- nastraat 10 Marrokkaan van Brunssum naar Bakstr. 7 Vertrokken: Verkamman Johannes A .en gezin van Re- gentessestraat 48 naar Rotterdam van Vark Jan C. van Jan van Bloisstraat 24 naar Seedorf (Duitsland) de Heer. Cent van Molenvlietsestraat 32 naar Halsteren. Moerland Adriana J. van M .van Gelre straat 61 naar Bergen op Zoom Baaij Jannetje G. C. van Polderstraat 9 naar Halsteren v. d. Velde Jan W. van Vlasmarkt 1 naar Velsen IJmuiden van Gorsel Jannetje P. van Luchtenburg- seweg 6 naar Bergen op Zoom Schot Cornelis J. van Regentessestraat 26 naar Zierikzee de Regt-Burger Adriana en gezin van Zuid-Oudaan 4 naar Kapelle. Voshol-Braal Helena J. van Oudelandse- dijk 4 naar Poortvliet Marokkaan van Bakstraat 7 naar Marokko Marokkaan van Bakstraat 7 naar Amersfoort 2 Marokkanen van Bakstraat 7 naar Hal steren. 4 Marckkanen van Bakstraat 7 en Dalem- sestraat 15 naar Bergen op Zoom. Geboren: 7 jan. Etienne Johannes Petrus Jacobus zoon van Etienne Petrus Jacobus Leonardus en van Kooien Cornelia 21 jan. Havermans Adrlanus Sebastianus zoon van Havermans Dingenus Marinus en van Veraart Maria Cornelia Overleden; Verheezen Aloysia Catharina 42 jr echtge note van van den Houten Jacob Marinus van de Zande Leendert Johan 68 jr we duwnaar van Buijs Martina Christina den Engelsmem Abraham Matheus 64 jr weduwnaar van Overbeeke Jannetje Levenloos geboren: kind van Zeeman Herman F. E. en van van der Zande Petronella A. M. Vertrokken: van der Zande Adrlanus J. ongehuwd naar Halsteren Slotboom Jan W. ongehuwd naar Wisch Ingekomen: Donken Johannes ongehuwd uit Apeldoorn Aarnoudse Arend P. beroepsmilitair uit Steenwijkerwold Verhuisd in de gemeente: Minheere Cornelis met echtgenote en 3 kin deren en schoonmoeder Klippel Cornelia wede van Berkheij .Krijn van Veerstraat 8 naar Kalisbuurt 12. GEL -ORTEN 10 j:-,.,. Sara Apolonin, dochter van de Rijke, Jacob en van Duijzer. Johanna Cornelia, adres Raiffeisenstraat 19. 9 jan. Johannes Lieven zoon van Fase, Pieter Andries en van Van de Griek Jan netje Martina, adres Julianastraat 23. 20 jan. Jan zoon van Moerland, Jacob en van Schot Hendrika, adres Crooswijk 36. HUWELIJKEN Mulder, Tjerk oud 25 jaar en Scherpe- nisse. Martina Elizabeth oud 23 jaar. adres Schoolstraat 47. OVERLEDEN Fase. Willem oud 79 jaar wn. van Snoep Tannetje L. Van Amerongen, Pieter echtgenoot van Van Sluis, Cornelia. LOOP DER BEVOLKING INGEKOMEN Jochems, Johannes A. van Bergen op Zoom naar Hoenderweg 113. Groen, Neeltje C. van Voorburg naar F. M. Boogaardweg 10. VERTROKKEN Nooteboom, Cornelia J. van Veilingweg 1 naar Rotterdam. Goedegebuure, Willem C. van Tuinstraat 23 naar Amsterdam. Kaashoek, Pieternella E. van Nieuwstraat 29 naar Vlissingen. Goedegebuure, Frans met gezin van Schoolstraat 47 naar Borssele. Elenbaas, Pieter met gezin van Tuin straat 19 naar Goes. VERHUIZINGEN BINNEN DE GEMEENTE Scherpenisse ev. Mulder Martina E. van Schoolstraat 1.1 naar Schoolstraat 47. Mulder, Tjerk van Schoolstraat 11 naar Schoolstraat 47. GEBOORTEN 5 jan. te Bergen op Zoom: René, zoon van Van Poortvliet, Marinus Cornelis en van Stokman, Elizabeth Jannetje, adresAlb. Schweitzerstraat 16. 7 jan. Adriana Maria, dochter van Breure, Leendert Krijn en van Bakker, Geertruid Maria, adres: Vierde Dijk 2. 16 jan. Marcel Frans Jantinus, zoon van Van Beveren, Johannis Marinus en van Pol. Janna, adres: Pres. Kennedystraat 4. 17 jan. Barbara, dochter van Schot, Simon Johannes en van op den Brouw. Hendrika Bartelina, adres: Haven 16. 23 jan. Marinus Cornelis, zoon van Meer man, Marinus Gerrit en van Van Beijnhem Lia, adres: Parallelweg 3. 26 jan. Philippus Jchannus Adriaan, zoon van Franke, Jacob en van Lindhout, Corne lia Maria, adres: Alb. Schweitzerstraat 33. OVERLEDEN Knuist, Tannetje, oud 74 jaar, weduwe van Poot, Cornelis, wonende te Sint-Maar tensdijk, overleden te Bergen op Zoom. Meloen, Jacobus Egbert Berend, oud ?7 jaar, echtgenoot van Adriaan sen. Wilhel- mina Adriana, wonende te Sint-Maartens dijk, overleden te Bergen op Zoom. Hage, Jacob, oud 71 jaar, echtgenoot van Knuist; Johanna Cornelia, wonende en over leden te Sint-Maartensdijk. HUWELIJKEN Deurloo, Izak Johannes, oud 69 jaar, aard appelhandelaar, wonende te Sint-Maartens dijk en Vos, Paulina, oud 54 jaar, zonder beroep, wonende te Sint-Maartensdijk. INGEKOMEN Van Strien, Gideon F. van Halsteren naar Veerhoekseweg 3. Meijerman, Antonius van Wisch naar Pres. Kennedystraat 21. VERTROKKEN De Leeuwen, Izak C. van Achter 't Bos 28 naar Amsterdam. Koopman, Adriana M. van Wilhelmina- straat 16 naar Breda. Hage, Wilhelmina B. van Molenstraat 6 naar Wemeldingc. Llijl ev. de Korte, Huiberdina en kinderen van Zuidsingel 29 naar Delft. Van Gorsel ev. ten Hove, Anthonia M. en kinderen van Bosstraat 14 naar Spijkenisse. Bolt, Klaas en echtgenote van Henri Du- nantstraat 18 naar Zwijndrecht. Nelisse ev. Hage, Magdalena J. van Groe- nedijk 8 naar Halsteren. Nelisse ev. Neele, Lijdia E. en kinderen van Oosterscheldestraat 15 naar Bergen op Zoóm. Vacssen. Paul en gezin van Hammers- kjöldstraat 4 naar Tilburg. Geboorten: 31 jan. Dirkje Cornelia dochter van Uyl Herman J. en van Bolier Cornelia M.. Westkerkseweg 23 Overlijden Larooij Maria 90 jr gehuwd geweest met Duijnhouwer Marinus L. Molenweg 16 Ingekomen Tolenaars Gerardus met echtgenote en 2 kinderen van Poortvliet Nieuweweg 5 naar Wilhelminastraat 20 Vertrokken: Quaak Johannis A. van Langeweg 31 naar Amstelveen Uilenstede 80 Quaak Gerardus C. van Langeweg 31 naar Amsterdam a-b „Caledonia" a-d Westerdoks- dijk Vos Aloysius A. M. van Beatrixlaan 48 naar Laren N.H. der Kinderenlaan 20 Groenveld Margaretha W. wv Baars van Beatrixlaan 48 naar Laren NH der Kinde renlaan 20 Verhuizingen binnen de gemeente: Tichem Grietje P .wv Goedegebuure van Beatrixlaan 32 naar Willem-Alexanderplein 2 van Rossum Cornelis van Beatrixlaan 32 naar Willem-Alexanderplein 2 van der Werff, Johannis C .met echtge note en dochter van Wilhelminastraat 20 naar Beatrixlaan 32 VERLOOFD Bonnie Renes en P. Jellc Joosse 9 februari 1969 Tholen, Hertenkamp 6 Middelburg, Lange Delft 26 ONDERTROUWD André Sooiners en Dymph. Bouwens Huwelijksvoltrekking op 28 fe bruari om 2 uur ten stadhuize te Steenbergen. Huwelijksinzegening om 2.30 in de 'Vredeskerk' te Steen bergen - Zuid. Tholen, Bosstraat 46 Steenbergen. Oudlandsestr. 81 Receptie op de trouwdag van 16.30 tot 18.00 uur in Hotel Concordia'. Toekomstig adres: Mgr. van Mensstraat 42, Woensdrecht. Op 17 februari 1969 hopen onze lieve ouders M. M. Minheere en J. P. Minheere - Plandsoen hun 25-jarig huwelijksfeest te vieren. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen. Roosendaal, J. P. Stander-Mlnheere Oud-Vossemeer, Nellie Minheere Corrie Minheere en verloofde Receptie vrijdag 21 febru ari 1969 van 7-8 uur in de bejaarden sociëteit Voor straat 4, Oud-Vossemeer. Oud-Vossemeer, febr. 1969 GEVRAAGD: NET MEISJE als hulp in de huishouding voor dag of dag en nacht. De Reus, Café 't Veer, Veerstraat 53, Oud-Vossemeer. Met droefheid geven wij kennis dat heden te Bergen or> Zoom in het Ziekenhuis „Lievensberg". in de ouderdom van ruim 92 jaar, is overleden, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader LEONARD ANTON BLINDENBACH weduwnaar van Wilhelmina Pieternella Bolle oud-ontvanger der gemeente Amsterdam Oostvoorne, M. J. Adriani Sint-Maartensdijk, W. L. Blindenbach H. W. F. Blindenbach - Korteweg t Driebergen, P. J. A. Adriani I. Adriani - van Herk Amstelveen, W. L. van der Steen - Adriani W. J. van dei- Steen s-Gravenhage, J. B. Blindenbach A. Blindenbach - Ringers Best (N.-Br.), P. C. Blindenbach P. M. Blindenbach - Pilaar Vancouver (Br. Columbia). L. A. W. Blindenbach Sint-Maartensdijk, J. A. Blindenbach en achterkleinkinderen Rusthuis Ten Anker' Tholen, 11 februari 1969 Correspondentie-adres: Sint-Maartensdijk, Markt 40. De begrafenis zal plaats hebben te Haamstede op za terdag 15 februari a.s. Vertrek van het R.T.M. hotel. Hogezoom. om 1 uur n.m. Heden overleed na een kortstondig lijden in het ziekenhuis 'Lievensberg' te Bergen op Zoom onze ge liefde zwager en oom Johannis Slager in de ouderdom van 78 jaar en 6 maanden. Poortvliet, Fam. Vroegop Fam. Potter Poortvliet, februari 1969 Kalfdamseweg 5 Geheel onverwacht werd van onze zijde weggenomen ons innig geliefd neefje Henri Potappel op de zeer jeugdige leeftijd van 2 jaar en 5 maanden. J. Geluk C. L. Geluk - Duynhouwer en kinderen Scherpenisse, 7 febr. 1969 GEVRAAGD een grote olie tank, A. Andriesse. Tolweg 4. |Poortvliet, Tel. 01662-434 Hartelijk dank aan allen voor het bezoek en voor het ver voer van vrouw en kinderen naar het ziekenhuis 'Lievens berg' en voor het medeleven bij mijn thuiskomst, welke deze tot een onvergetelijke dag heb ben gemaakt. A. P. Goedegebuure Sint-Annaland, februari 1969 Tuinstraat 20 Voor uw belangstelling en het medeleven ons betoond bij de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, vader, groot- en overgrootvader Walrave Blaas betuigen wij U onze oprechte dank. Namens de familie J. M. Blaas - Hage Tholen, februari 1969 Riet Havermans en Martin Vercammen willen langs deze weg nog maals bedanken voor de prach tige cadeaus en felicitaties die zij ter gelegenheid van hun verloving mochten ontvangen. Voor uw medeleven ons be toond na het overlijden van mijn lieve man en onze lieve vader Anthony Abraham Kegge betuigen wij onze hartelijke dank. W. G. Kegge-Lanting B. G. Kegge M. H. Kegge-van der Deijl Tholen, februari 1969 Wal 7 NEDERLANDSE VERENIGING TOT BEVORDERING VAN DE ZONDAGSRUST EN DE ZONDAGSHEILIGING, gevestigd te Ede. Het bestuur van bovengenoemde Vereniging vestigt beleefd de aandacht op de voorgenomen OPENBARE VERGADERING, welke zal worden gehouden op D.V. vrijdag 14 februari a.s. in het kerkgebouw der Geref. Gemeente, Kruittorenstraat 15 te THOLEN. Spreker: De Weleerwaarde Heer Ds P. J. Dorsman, Ned. Herv. predikant te Staphorst. De dag des Heeren wordt in toenemende mate geweld aangedaan. Uw aller opkomst is daarom ten zeerste gewenst Aanvang der vergadering om half acht Toegang vrij I MET SPOED GEVRAAGD V OOR ROTTERDAM. Hoog loon. Ook ploegjes met chauffeur. In dagdienst Inlichtingen Ant. van de Enden Wal 33 Tholen KONINKLIJKE MUZIEKVERENIGING CONCORDIA" - THOLEN UITVOERING op vrijdag 14 februari 1969 in de zaal van 'Hof van Holland'. Aanvang 730 uur. Opening zaal 7.00 uur. Programma i Harmonie 'Concordia' onder leiding van de heer C. W. Delhez. 1. PUNJAUB, mars Gosling-Mol 2. AMERICAN PETROL F. W. Meaclara 3. DOORNROOSJES BRUIDSVAART. arr. Driessen Max Rhode 4. MARCH HEROIQUE Pr. Francois 5. LA GRAPPE d' OR Alf Delbecq 6. AMBOS POLKA, alb. Perlow arr. A. Meijn 7. GOLDEN PLAQUE, mars C. J. N. Cori PAUZE Gevarieerd programma NAAFLOOP BAL ENTREE 2.50 ENTREE 2.50 UITNODIGING Tot bijwoning van een voorlichtingsavond op vrijdag 14 februari a.s. in hotel Peters. Voorstraat 26. Stave- nisse. Aanvang 7 uur. Onderwerpen: ziektebestrijding groenteteelt (volle grond en glas) ziektebestrijding gladiolen ziektebestrijding bloemzaadgcwassen. Voor vervoer wordt na opgave gezorgd. Namens Hoeugh 's Nederland A. J. Boogaard. GEVRAAGD VOOR DIRECT FIRMA JAN VAN POORTVLIET OUD-VOSSEMEER TEL. 01667-490 Nunhems Zaden N. V. VRAAGT voor Stambonen. Sterk ras. Gunstige voorwaarden. Inlichtingen bij J. Droogers Kalisbuurt 88 Oud-V osscmeer Tel. 01667-540 STUDIECLUB VOLLEGRONDS- TUINDERS Op maandag 17 februari a.s. zal om 19.30 uur in de zaal van I. Rijnberg, Voorstraat 56, te Sint-Annaland, de heer A. E. Stienstra van de R. T. V. D. spreken over 'Kostprijzen van gladiolen' Er mogen ook vragen gesteld worden over de Irissenteelt. Ook niet leden welkom Het Bestuur. Door de steeds toenemende verkoop van Fiat automobie len hebben wij regelmatig pri ma gebruikte inruihvagens te koop zoals, Fiat 850 van '65 en '67 Opel 1700 vierdcurs 1964 Taunus 17 M Super '65 en Combi '64 Cortina 1500 de Lux '65 Volkswagen '58 en '62 B.M.W. LS eind '63 Inruil en financiering mogelijk. H. BOLIER Tel. 01666-629 Fiat Dealer Scherpenisse VOORLOPIG BERICHT Notaris W. L. Blindenbach te Sint-Maartensdijk, zal ten verzoeke van de heer W. A. Manneke, Kastelijnsweg 4. te Sint-Maartensdijk, op 5 maart 1969 in het openbaar verkopen diens gehele landbouwersin- span. Na overleg kunnen goederen worden bijgebracht. Nu met extra kortingen Bij Slijterij COREMANSte Sint-Maartensdijk, Telef. 731 2 flessen Gordona Wijn 4,20 2 flessen Wijn Cognac ƒ8, 2 flessen Advocaat 13, 2 flessen Jus 'd Orange 1,80 2 pot. Boeren Meisjes 15, 2 fles. Bessen Jenever 19, 2 flessen Cider 830-ƒ8,— 2 flessen Siroop 2,80 - 2,50 1 kist Prik Limonade NU 4,35 1 kist Bier NU 6, 1 kist Vruchten Limonade NU 7,08 Verder zijn wij gesorteerd in gedistilleerd en wijnen 1500 verschillende dranken. TE KOOP aan de rek. M. Hage, Stavenisse Tel. 01663-382 BAKKERIJ VAN. OOST VRAAGT EEN Botermarkt 12-14 Tel. 01660-324 Tholen UIENZAAD. Nog steeds voorradig. Inlichtingen bij J. A. van Poortvliet, Tuin straat 42, St. Annaland, tel. 01665-544 TE KOOP: Riemersma groen, skay bekl. kinderwagen uit- neemb. voor in auto mee te nemen, bouw 1968. J. Zoete- meter, Simon Lindhoutstr. 42, Tholen. Nog verkrijgbaar Wijbo uien zaad en plantuien, 2 maten. Beleefd aanbevolen: H. C. van Gorsel - Lindhout, Markt 8, Sint-Maartensdijk, Tel. 01666- 603. TE KOOP GEVRAAGD: Twee prima werkende olie haarden voor aardolie, flinke capaciteit met grote tank. Tel. 01667 - 497.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 3