Plaatselijk Nieuws vanQpstal 248-- tot 881.- BANKSTELLEN vanaf f. 950.- Fa. Bouman-Potter WONEN IN THOLEN „De Camp" W. Rikken n.v. ST. MAARTENSDIJK SINT-ANN ALAND Ons zigzag-programma loopt van J PFAFF Naaimachinehuis SCHERPENISSE DOKTERSDIENSTEN OP ZONDAG THOLEN OUD-VOSSEMEER POORTVLIET STAVENISSE SINT-PHILIPSLAND PREDIKBEURTEN rns. SM POORTVLIET - TEL. 01662-445 VRIJSTAANDE WONING MET GARAGE PAK EVEN UW ZAKBOEKJE Uitgerekend Textielhandel van Uum W* M. Smifs Ik vind f 17.50 meer dan genoeg ver klaart dhr. Berrevoets. In feite heeft m'n collega gelijk, inter rumpeert dhr. Te Pas, maar er zijn er ook die kinderbijslag betalen, zonder geneugte te hebben. Als een hond in het nauw zit, worden het rare sprongen, zo bleek uit de verdere dis cussie. Immers, de heer Van der Sande had het voorstel, dat ieder inwoner f 25.op tafel zou leggen om te zorgen dat er geen hond meer in het stedeke overbleef. De goeden niet te na gesproken, heeft men meer over last dan plezier van (andermans) honden. De heer D. J. van der Velde (alg. belang) vraagt of het nu toch wel volkomen duide lijk is of het een waakhond of luxe hond is Tenslotte weet men ook niet altijd of het een woning is met drie of vier slaapkamers De heer C. Griep (s.g.p.) is er, gezien ook het door dhr. v. d. Sande genoemde percen tage van overtuigd, dat een hondenbelas tingverhoging voor 90% de goedkeuring van de inwoners zal wegdragen. En dat blijkt aardig te kloppen, want de Thoolse 3800 inwoners hebben bij elkaar 120 hon den, zo blijkt uit een informatie van de heer Van de Berge. Ondertussen is ook de heer Bijl toch wel wat geschrokken van een zo drastische ver hoging, maar een hondenliefhebber heeft hem verteld, dat het althans nog het enige huisdier is, dat bij de wet is beschermd. Vandaar de belasting. En dat heeft een lief hebber er heus voor over. Alles goed en wel vindt dhr. Quist maar wat wordt gedaan tegen degenen, die wel een hond hebben, maar geen belasting beta len. Dat kan dan een driedubbele heffing worden verklaart de voorzitter. Tenslotte blijkt dhr. Berrevoets geen col legiale steun te krijgen om de honden op, f 17.50 te houden. Het voorstel gaat er vlot dcor, uiteraard met de stem van dhr. Berrevoets tegen. GYMZAAL In het voorjaar 1968 zijn verschillende voorzieningen getroffen aan het gymlokaal in de Venkelstraat. Het resulteerde naar een optimaal gebruik door de plaatselijke sportverenigingen. B en w achten nu wel een regeling nodig. Daartoe werd een ont werp gemaakt. Het werd aangepast aan datgene wat voor de sporthal aan de Zoek weg geldt. En de raad kan er mee instem men, nadat dhr. Berrevoets een afdoend antwoord kreeg op zijn vraag wie controle uitoefent. Dat blijkt de gemeentewerkman De Korte te zijn Een pachtontbinding met de firma J. Over- beeke wordt een hamerstuk .evenals aan- j koop van de panden Minneputtestraat 11 en 13. De heer Berrevoets vindt dat ook goed, maar vraagt hoe het zit met de werk plaats van de heer H. Jansen. De voorzit ter antwoordt dat hiertoe nog geen stappen zijn ondernomen. We moeten financieel een beetje uitkijken. Een wijziging van de begroting 1968 maakt het mogelijk de Verbrande Vate bouwrijp maken voor bejaardenwoningen bouw. Door bedanken van de heer M. van Halst wordt de heer A. de Korte benoemd in de woonruimte-adviescommissie. RONDVRAAG De heer M. van der Sande informeert naar de eilandelijke rattenbestrijding en krijgt te horen, dat ze 4 Jebruari start. Hij J wijst er op, hoe er op het industrieterrein een rattenplaag heerst zodat ook daar in tensieve bestrijding gewenst is en bovendien een verbod afval weg te gooien. Wie dat doet, zo krijgt dhr. v. d. Sande van de voorzitter te horen krijgt onverwijld proces- verbaal. Twee briefjes zijn er in die vorm al uitgereikt De heer Van der Sande klaagt dat de rioleringswerken-aannemer toch wel te wei nig doet om in rioleringswerk verdrukking geraakte inwoners tegemoet te komen. De voorzitter zegt dat hieromtrent reeds een gesprek is gevoerd met de opzichter. De aannemer is wat huiverig tijdens de winter periode in het stadsdeel door te zetten. De bedoeling is wel nog een deel Oudelandse- straat te gaan rioleren .vervolgens naar de Vest en tot na de winter buiten de stads kern De heer D. J. van der Velde informeert naar egalisatie van de nieuwe begraaf plaats. Dat zit nog vast op de financiering De heer J. M. C. Ooms (k.v.p.) heeft een klacht van de agrarische cimmissie voor en tegen b en w. Bij aankoop gronden in de Dalempolder was gezegd, dat na de oogst 1968 niet meer beboerd moest worden. Dat gaf de agrarische commissie door, hoewel zij adviseeerde tot goedkeuring te laten door gaan. Het érgste is thans," dat allëen' wé'th. Jansen nog van zijn verkochte grond profi teert met witlof-kuilen. En dat zet toch wat kwaad bloed. De voorziter antwoordt dat er inderdaad nog een gesprek met de agrarische commis sie zal komen, maar dat uiteraard het uit blijven van de overdracht oorzaak is, dat die gronden niet bouwrijp zijn gemaakt. Weth. Jansen benadrukt dat de schade- loosstellingen aan betrokkenen nog niet zijn uitbetaald en de gemeente derhalve nog niet over de grond kan beschikken. Vandaar ook, dat de loonwerker, waarop dhr. Ooms ook had geattendeerd nog ner gens aan kon beginnen. Wat zijn witlof betreft gaat het hier om de zgn. nateelt. De wortels zijn ter plaatse gedeponeerd ,tot ze getrokken" kunnen worden. Daarbij nam de wethouder het risico onverwacht te moe ten opbreken. Dit kon alleen omdat u wist dat er nog geen goedkeuring was, vond dhr. Ooms ,die er verder liever het zwij gen toe deed nadat de voorziter had verze kerd, dat er een bespreking met de agrari sche commissie zou volgen. De heer Griep informeert of er op de lijst van woningzoekenden ook zijn .van el- ers en degenen die een groter woning wen sen. Daarop kan de voorzitter bevestigend antwoorden. De heer Van de Berge zag graag een opruiming bij het Hertekamp en daartoe blijkt overleg gaande te zijn De heer Bijl heeft het misverstaan ,dat er voor de 32 bejaardenwoningen een plaat selijke aannemer is. Hij vraagt voorts of er woningstichting ,,Tholen" mogelijk in de premie- of vrije sector kan bouwen. In het laatste geval wel, maar dat is weer afhan kelijk van de huur ,die men wil betalen. Dhr. Quist tenslotte wil graag met zijn collega's een kijkje nemen op kwetsbare punnten in Tholen. alvorens de begrotings behandeling ter tafel komt. Daartegen heeft de voorzitter geen be zwaar, evenmin als de verslaggevers dat hadden tegen sluiting van deze raadsverga dering. men, is een zekere poolvorming toegestaan. De Sint-Annalandse turnzaal mag alleen met gymschoenen aan worden betreden. Gouden bruiloft Donderdag 16 januari jl. was het precies 50 jaar geleden dat Cornelis Potappel en Ja- coba van Haaften te Stavenisse in het hu welijk traden. Het gouden echtpaar heeft het feest vrijdag jl. gevierd in de bejaardenso ciëteit. Over belangstelling heeft men waarlijk niet te klagen gehad. Daarvoor hebben in de eer ste plaats de 8 kinderen en 27 kleinkinderen gezorgd. Daarnaast vele vrienden en beken den, waaronder de oud werkgever landbou wer A. M. van Engelen, bij wie en bij wiens vader de bruidegom tientallen jaren heeft gewerkt. Ook de herv. predikant ds G. J. Voortman kwam het echtpaar feliciteren. Dhr. Potappel is 73 jaar en geniet nog een goede gezondheid. Zijn 70-jarige echtgenote is echter door rheuma aan huis gebonden. Warme maaltijden voor bejaarden Dankzij een voorlopige afspraak met het tehuis 'De Schutse' te Sint-Annaland is de plaatselijke organisatie voor z.g. Open Be- jaardenwerk er in geslaagd om de vele be jaarden voor wie het zelf koken bezwaarlijk is, van dienst te kunnen zijn. Men hoopt nl. binnenkort te starten met het thuis bezorgen van een warme maaltijd gedurende tenminste 3 dagen in de week, t.w. 's maandags, woensdags en vrijdags. Het eten wordt rond het middaguur bezorgd. Om trent de kosten is nog niets bekend, maar deze zullen stellig niet onoverkomenlijk zijn. Een eerste vereiste is nu dat de werkgroep onder leiding van Mevr. C. M. Bevelander- Mocrman zó spoedig mogelijk weet hoeveel gegadigden er zijn. Men dient zich daarnai zo spoedig mogelijk mondeling, schriftelijk of telefonisch (no. 538) doch in elk geval vóór 1 februari a.s., bij haar op te geven. Haar adres is John F. Kennedystraat 19. onderhoud. Daarbij steekt de huidige ge meentelijke subsidie zonder dat er een ge meentelijk sportveld is toch wel bizonder schriel af. Het schijnt, zo werd gemeend, dat men van de totaalkosten van een voet balvereniging, die bovendien nog een ter rein moet huren, geen weet heeft. Anders zou men het eveneens onbestaanbaar achten dat een vereniging in de orde van grootte als ter plaatse dit met een dergelijke sub sidie moet doen. Ten einde raad werd besloten nog maar eens de contributie te verhogen met f 0.35 de donaties met 0,50 en de intreegelden voor boven de 15 jaar met f 0.25 beneden de 15 jaar met f 0.15. De speler A. Gebraad wordt keeper van het tweede elftal, nu de huidige doelver- dediger wegens studie en vertrek moest bedanken. Na discussie kon men niet tot het besluit komen het vervoer in de toe komst met eigen middelen te regelen. In het verleden heeft dat al moeilijkheden mee gebracht. Daarom toch maar beter een bus (je) te huren waarin naast de nodige spelers ook nog wat supporters meekunnen Eventuele dcor de Bond opgelegde boetes dienen de spelers zelf te betalen. Daarna sluiting OGENTEST Het bestuur van de Veilig Verkeersafde- ling maakte er de inwoners op attent, dat er a.s .maandag en dinsdag een voorlich- tings- en ogentest wordt gehouden bij het Dorpshufs. ELEKTRISCH, COMPLEET MET KOFFER V- Kortemeestraat 1 7 Tel. 01640-5878 Bergen op Zoom (adv. ingez. med.) BENOEMING Mej. J .Gils onderwijzeres aan de bij zondere school is per 15 februari a.s. be noemd aan de chr. school te Den Helder GEVONDEN Twee bankbiljetten van f 10.en een dames paraplu. Inlichtingen bij de post- commandant der rijkspolitie. UITWISSELINGSCONCERT Zaterdagavond gaf in het Dorpshuis de muziekvereniging „Euterpe" van Scherpe- nisse het aangekondigde concert in het ka der van het uitwisselingsprogramma. Er was een zeer matige opkomst, in hoofdzaak bestaande uit muziek- en zang liefhebbers, de bestuurders van beide ver enigingen en echtgenoten van de muzikan ten. Jammer ,want onder leiding van de heer J. C. Geluk werd een goed programma ge bracht .waarop „Euterpe" zich duidelijk te voren had ingespeeld. Zonder de moed voor herhaling op te geven, is het toch wel spijtig dat hiervoor al was het dan maar bij de al de jeugd jaren ontwassen inwoners niet meer belang stelling was. Beide verenigingsvoorzitters leidden met een kort speechje het programma in. WIK-KAMPIOENEN NAAR YERSEKE Jaarvergadering Bond van Bejaarden Een belangrijke jaarvergadering van de Bond van Bejaarden zal gehouden worden op dinsdag 28 januari a.s. in het Vereni gingsgebouw aan de Radda Barnardstraat. De vergadering begint om 2 uur. Op deze jaarvergadering zal een bestuurs verkiezing plaats vinden; tevens zal wegens periodiek aftreden een controlecommissielid worden gekozen. Het bestuur van de Bond ziet de opkomst van veel leden tegemoet. Tholen, Poortvliet en Oud Vossemeer dr. A. A. Kugel, Poortvliet teL 01662-400 Nieuw Vossemeer en Sint Philipsland dr. J. Vermet, Nw-Vossemeer teL 01676-415 St. Annaland, St. Maartensdijk en Stavenisse Dr. J. M. v. d. Bel, St. Maartensdijk, tel. 01666-400. HOOGWATER In verband met de deltawerken en ka- naalwerken kan de redactie geen enkele verantwoording nemen voor eventuele mis stellingen van de gegeven waterstanden. Week van 26 januari t/m 1 februari. tegen de Thoolse Damclub, die versterkt was met enkele streekgenoten. Aanwezig waren 24 deelnemers, 11 deel nemers waren door ziekte verhinderd. Dhr. de Vos sprak een openingswoord en daarna werd er gespeeld. Dhr. Rijkse speel de 6 partijen remise en de overige 18 partijen won hij. Na afloop bedankte Dhr. de Vos de heer Rijkse en bood hem een fruitmand aan. De Thoolse Damclub mag terug zien op een leerzame avond. zondag 9.20 21.58 maandag 10.20 32.20 dinsdag 11.30 woensdag 0.30 12.53 donderdag 1.40 14.08 vrijdag 2.36 14.54 zaterdag 3.20 15.40 Volle maan 2 februari te 17.17 uur. Spreekuur Burgemeester De Burgemeester houdt spreekuur op maandag 27 januari van 6.30 tot 8.00 uur. Uitslagen Damclub D.C. '69 van 20 - 1 - '69 J. Geilings - Joh. Schot 0-2 J. Kleppe - A. Tichem 0-2 H. Bocxe - J. Schot 2-0 P. Kleppe - A. Geuze 0-2 J. van Dijke - W. van Egmond 1 - 1 G. Verkammen - L. Ottevanger 2-0 J. Slabbekoorn - I. Kleppe 0-2 W. van Osch - M. van Poppel 2-0 Dammen Zaterdag j.l. heeft de bekende zeeuwse dammer R. Rijkse een simultaan gespeeld Kampioen van Den Bosch De vier regionale hengstenkeuringen in Den Bosch geconcentreerd leverde een Thools kampioenschap op. Het was daar i tegelijkertijd de eerste Zeeuwse kampioen, j Deze titel ging naar de vier jarige hengst Bart van Wijngaarden van de heren A. L. C. Brooijmans uit Oud-Vossemeer en Tj. Huis man uit Grootegast (Gr.). De jonge kampioen was eerst goedgekeurd voor de dekkingskeuringen, behaalde daarna in de premiekeuringen voor Zeeland een eer ste prijs en was bij de kampioenskeuring ook favoriet. Er waren in totaal bijna vijftig hengsten, waaronder twaalf uit Zeeland. De keuringen stonden onder auspiciën van 't Koninklijk Nederlands Trekpaard. Thoolse tafeltenniskampioenschappen A.s. zaterdagavond 25 januari worden in het Sint-Annalands turngebouw aan de Bie- rensstraat vanaf half 7 de Thoolse kam pioenwedstrijden tafeltennis gehouden. Het worden open kampioenschappen, waaraan iedere liefhebber boven de 14 jaar, dus ook niet-leden der Thoolse verenigingen, kunnen deelnemen. De inschrijving is open gesteld vanaf 6 uur en het inschrijfgeld be draagt Lper persoon. Jongelui die hebben deelgenomen aan de juniorenwedstrijden van december vorig jaar, kunnen zich voor dit seniorenkampioenschap natuurlijk niet laten inschrijven. De kampioenschappen worden bepaald door toepassing van zowel een herkansing als een afvalstelsel. Om aan de belangen van de plaatselijke verenigingen tegemoet te ko- De meisjesgroep, welke vorige week zo'n uitstekende beurt maakte bij het kampioen schappen' toestelturnen ,zal a.s. zaterdag deelnemen aan de kringkampioenschappen te Yerseke. Er zijn hiervoor 44 meisies inge schreven tegenover vorig jaar 26. De deel nemende verenigingen zijn VTV uit Vlis- singen, Volharding uit Goes. Udi uit Ber gen op Zoom, Astrow uit Souburg, Prins Hendrik uit Breda, VOS uit Yerseke, Del- tasport uit Zierikzee, Thor uit Sas van Gent en WIK uit Sint Annaland. De te verwerken wedstrijd onderdelen zijn brug ongelijk, evenwichtbalk, paard- sprong en vrije oefening. Wedstrijdleidster in Yerseke is mevr. N. Sjouken-van Verre uit Middelburg. Ook de Yersekse kring kampioenschappen zijn onder auspiciën van de Zeeuws Brabantse Turnkring georga niseerd. Verwijzend naar hetgeen elders is mee gedeeld over de prestaties van de WIK- meisjes in Souburg kan daaraan nog wor den toegevoegd, hoe de in Souburg voorge- screven verplichte oefenstof afkomstig was van het Kon. Ned .Gym. Verbond. De leiding van de WIK-trainingsklas berustte bij mevrouw Smulders-Doeleman, die werd geassisteerd door mevr. R. van 't Hof-Schot De acht meisjes inclusief de twee reser ves) trainden verschillende malen zes keer per week in de afgelopen vier maanden, om de oefenstof goed machtig te worden. De verrassing bij de wedstrijden te Souburg was de prestatie van Liza de Wit en Iza Theunisse met hun 9 jaren Pia van Vossen en Ellie Goedegebuure hadden wat planken koorts ,wat bij de balk punten heeft ge kost. Ankie Groenewege turnde een voor treffelijke wedstrijd maar verloor teveel met haar paardsprong. Els Rijnberg was inval ster voor Krijnie van Dijke, die vooral door haar gevoel voor ritme op de vrije oefening hoog geklasseerd stond, Maar bij elkaar was het resultaat uitstekend .zo als men elders kan lezen. Zal het ook in Yerseke zo gaan? GESLAAGD Voor het diploma kraamverzorgster slaag de mej. C. P. v .d .Meer te Sint Anna land verbonden aan het Centrum voor Kraamzorg van het Groene Kruis voor Zuid- en Noord-Beveland en het eiland Tholen en Sint Philipsland. PHILADELPHIA Maandagavond 20 januari werd in het Holland Huis de eerste jaarvergadering ge houden van Philadelphia ,de vereniging van ouders en vrienden van het gehandicap te kind. De heer P. Rutgers direkteur van Landelijk Philadelphia hield een toespraak met als onderwerp de taak van de ouder vereniging. Hij besprak hierin de vele mo gelijkheden die voor de gehandicapten van belang zijn. Ook op Tholen ligt er nog een groot terrein braak op dit gebied. Hierna werd de Philadelphia film: Zorg en Zegen vertoond, waarin te zien was, wat deze ver eniging doet op velerlei manier. Na de pauze volgden mededelingen van het bestuur en was er een bestuursverkiezing. Na de rond vraag werd de vergadering door de voor zitter gesloten Er waren deze avond 93 personen aan wezig .waaronder verschillende kerkbestu ren uit onze streek. Een tijdens de pauze gehouden verkoping ten bate van de kas bracht het mooie bedraq op van netto f 225.—. SCHEIDSRECHTER De heer N. M. de Viet slaagde dezer da gen voor het diploma van scheidsrechter van de KNVB na een te Goes afgelegd examen. VERGADERING VOETBALVERENIGING De dinsdagavond gehouden in café N. Smits jaarvergadering van de voetbalver eniging SC Stavenisse werd vrij goed be zocht. De voorzitter deelde mee, dat de heren J. van Oeveren en C. P. Nooy niet aanwezig konden zijn en dat er een be grotingstekort is van f 1700. Bizonder werd betreurd dat men het nog altijd met een gemeentelijke subsidie van 800,moet doen, terwijl naburige ge meenten meerdere duizenden gulden heb ben neergeteld voor aanleg van een gemeen telijk sportterrein en ook nog meerdere dui zenden guldens besteden aan het jaarlijks ZITTING GEMEENTE-ONTVANGER Op 24 januari wordt door de gemeente ontvanger zitting gehouden van -6 - 7 uur n.m. en niet tot 8 uur. BEJAARDENSOOS Dinsdagmiddag werd in het voormalig café Gunter de bejaardensoos van Poort vliet officieel door burgemeester W. J .van Doorn geopend. De burgemeester hoopte in een toespraakje, dat de Poortvlietse ou dere inwoners nog vele gezellige uren in de nieuwe soos mogen doorbrengen. Dit dan als voorproefje voor de hopenlijk nieu we zaal in een te bouwen dienstencentrum Wanneer velen van deze gelegenheid ge bruik maken, zal dat de noodzaak van het dienstencentrum verder accentueren Ook mevrouw van Doorn sprak de be jaarden toe. Daarna werd in de bovenzaal van het gemeentehuis een gezellige samen komst gehouden met vertoning van ver- keersdia's en vragen door de heren C. Meer- tens en J .v. d. Maas. Vanzelf waren er ook weer de gebruikelijke traktaties. AANGIFTE HONDEN Houders van honden die geen aangifte biljet voor de hondenbelasting hebben ont vangen worden er op gewezen dat zij verplicht zijn voor 1 februari 1969 ter se cretarie aangifte van hun hond te doen op een kosteloos verkrijgbaar formulier. Zij, die in de loop van het belastingaar houder van een hond worden zijn verplicht hiervan terstond ter secreatrie aangifte te doen. Indien verzuimd wordt aangifte te doen kan navordering plaatsvinden over de drie laatst verstreken belastingjaren. Het na te vorderen bedrag wordt alsdan met het drie voud verhoogd. BERGEN OP ZOOM Roxy di ,vr 8 u za 6.45 en 9 u zo 4.30- 6.45 en 9 u ma ,di en wo 8 u „Les biches" 18 j. zo 2.30 u Zeven vechter van de MacGregors 14 j zondag 26 januari THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 uur as D. Heikoop 3 uur ds D. Heikoop Geref. Kerk 10 en 5 uur kand. v. d. Drift Berkel en Rodenrijs Geref. Gemesnct 10 ,2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr. Geref. Kerk 10 en 6.30 uur ds C.Smits.Sliedrecht Ned. ProL Bond geen dienst Herv. Ver. Kerkelijk Leven 5 uur ds J. Gras, Dordrecht OUD-VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds G. J. Voortman 6.30 uur ds G. J. Voortman Geref. Kerk 10 en 3 uur ds Coumbu, Haarlem Chr. Geref. Kerk 10 en 6.30 uur leesdienst 2.30 uur ds C .Smits, Sliedrecht Geref. Gemeente in Ned. 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst R.K. Kerk_ zaterdag 25 januari 7 uur H. Mis zondag 26 januari 8 en 10 uur H. Mis SINT-ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds J. M. de Raad 6 uur ds J .M. de Raad kollekte Internationale Hulpverlening woensdag 29 januari 7.30 uur ds P. Kolijn kollekte Mannenvereniging Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur dhr. Th .van Sluyven- berg, Bodegraven woensdag 30 januari 7.30 uur ds N. W .Schreuder, Goes Geref. Gemeente in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur eerw heer J. D .van Galen, Arnhem 6 uur eerw heer J. D. van Galen extra kollekte kerkvoogdij Oud Geref. Gemeente 9.30 en 6 uur ds J. van Prooijen 2 uur leesdienst woensdag 29 januari 7.30 uur Bijbellezing SINT-MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds J. Catsburg 2.30 uur ds J .Catsburg deurkollekte verwarming donderdag 30 januari 3-3.30 uur ds J. Catsburg middagwijding Oud Ger. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst dinsdag 28 januari 7 uur ds H. C. Zwijnen burg. Gouderak Oud Geref. Kerk 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Herv. Kapel 10 en 7 uur ds K. M. Vogel SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds P .Kolijn bed. H Avondmaal 2.30 uur ds P. Kolijn dankz. en nabetrachting extra kollekte bijzondere uitgaven Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6.30 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds C. Mulder 6 uur ds C. Mulder Geref. Kerk 10 uur leesdienst 1.30 uur kand .v. d. Drift, Berkel en Rodenrijs Geref. Gemeente 10 ,2 en 6 uur leesdienst SINT-PHILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds M. v. d. Linden 2.30 uur ds M. v. d. Linden extra maandelijkse koll. kerkvoogdij Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst donderdag 30 januari 7.30 uur ds Karens, Nieuwerkerk Oud Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur ds L. Gebraad ANNA-JACOBA-POLDER Geref. Kerk 10 en 2.30 uur ds P. Torenbeek waar onder architectuur van J. Boelhouwers worden gebouwd, geheel vrijstaande woningen met garage en 4 slaapkamers. PRIJS 44.338,— PREMIE: le jaar ƒ900, totaal 5.00, LASTENper maand maxi maal 260, Prospectus op aanvraag. Beëdigde-makelaars-taxa- teurs I.O.G. lid Ned. Bond van makelaars lid U.T.B. Burg. Stulemeyerlaan 16 BergenopZoom TeI.01640-3266en01641-388 SINT ANNALAND 27 jan: SGP kiesver. met zijn SGP studle- kringverg. 12 febr. Kerkdienst voor Sell. m. d. B. (niet op 2 febr. 14 febr. C.B.T.B. gezinsavond SCHERPENISSE 31 jan. Ontspanningsavond P.J.G POORTVLIET 31 jan: Fok -en controlevereniging Tholen en St. Philipsland SINT PHILIPSLAND 28 jan. ouderavond chr .kleuterschool 30 jan. Ledenvergadering Motor en Auto club II Schouderkarbonade 500 gram 2,75 Biefstuk tartaar 3 stuks 1,78 Schenkel 500 gram 2,98 Varkenslever 500 gram 1,88 Woensdag gehakt 500 gram 1,98 Blauwstr. 63 Steenbergen GEVRAAGD: Accordeon met pianoklavier; 120 bassen. Tel. 01665 - 402. Te koop aangeboden ENIGE WOLLEN SMYRNA VLOERKLEDEN door groothandel in modelka mers gebruikt 150,— p. stuk. Niet van nieuw te onderschei den. Grote maten. Eventueel thuis te bezichtigen. Roosendaal Tel. 01650 - 33372 Postbus 68. HH. Bietentclers Degene die suikerbieten willen contracteren gelieve Uw beno digd bietenzaad zo spoedig mo gelijk te bestellen. Aanbevelend, Koning Haakonstraat I Stavenisse Tel. 01663-305 TE KOOP: 1 ronde uitschuifbare tafel 6 stoelen (teak). 1 salontafel teak met formica- keerzijde. 1 electrische zig-zag naaima chine (Pfaff). 3 schragen. 1 badkamerkachel. 1 kolenconvector (Fabrux). Electrische straalkachel. Diverse lampen. Planten. A.s. zaterdag tussen 2 en 5 uur Hammarskjoldstraat 4 Sint- Maartensdijk. Toekomstig adres: P. Valssen, Kruisemuntweg 35 - Tilburg. DE EENDRACHTBODE In de Een drachtbode zit u altijd goed met uw advertentie, de vertrouwde krant voor duizenden op Tholen en St Philipsland.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1969 | | pagina 2