Een kamer vrij PFAFF Tob niet langer. Ruil uw oude naaimachine in. Schaf u de moderne Pfaff aan. W. Rikken n.v. Duidelijk gebrek aan hstel- en pension-accomodatie op Tholen Toeristencentra weten beter, wat er redelijk te halen valt STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK PFAFF Naaimachinehuis OUD -VOSSEMEER SINT-ANNALAND SCHERPENISSE POORTVLIET SINT-PHILIPSLAND PREDIKBEURTEN SPEELS Terwijl veler gedachten eerder zijn gericht op de surprice-tijd en zeker niet op een toeristen-aanloop, kregen we deze week een advertentie toegestuurd van de Vereniging voor Vreemdelingen verkeer „Eiland Tholen", waardoor men zich als het ware koestert onder een mild juni-juli-augustus-zonnetje. De begrijpelijk niet te (uitgebreide advertentie-tekst deed ons een nadere informatie opsteken en daaruit bleek, dat menig toerist afge lopen zomer Tholen de rug moest toekeren, vanwege een in de streek onbereikbaar onderdak. Eenvoudig gezegd: aan de behoefte kon niet worden voldaan. ONWENNIG De streek Tholen ziet op een mooi zo merweekend - wie langs de Thoolse rondweg woont tan onderstrepen, dat niet wordt over dreven - enkele honderden auto's met toeris ten het eiland inrijden. Het is voorgekomen dat zich een file vormde op de terugweg van cxm en nabij het Stenen Kruis bij Poortvlietr tot de bekende smid in de Halsterse bocht. Tachtig procent dagtoerisme? Inderdaad ligt het heel dicht bij dit percentage. Vooral ook omdat er geen andere mogelijkheden zijn. Twintig procent wil wel graag 'n langer on derkomen. Waar? Kan men het vergen van de horeca-bedrijven, dat ze zich in enkele ja ren hebben aangepast aan de vraag. Dan vergeet men dat zoiets een investering mee brengt van getallen, die in de tonnen liggen. In de particuliere sfeer heeft men er nai- welijks weet van. Ook al is door de Streek VVV al enkele jaren geleden geënqueteerd naar pensionmogelijkheden. Men waagt(de) er zich eenvoudig (nog) niet aan. Vreemde lingen? Ze worden meestal benaderd langs negatieve weg, behalve misschien dan dcor de plaatselijke horecabedrijven en midden stand. „Wie weet welk vlees je in de kuip krijgt?" Dat is de gedachte. Als er al een ge dachte bestaat aan beschikbaar stellen van kamerruimte. We betwijfelen het sterk. En ieder heeft daartoe in de privésfeer al of niet gelukkig alle vrijheid. Duidelijk is wel, dat de mogelijkheid daartoe eventueel al verkeerd wordt benaderd. Die vreemdelingen zijn over het algemeen mensen, die niet de uitgaans centra zoeken, dan komt men niet naar Tho len. Mogelijkheden daartoe elders te over. Degenen die Tholen opzoeken hadden een hobby sportvissen of - en het zijn er niet weinigen - speuren naar rust. De rust buiten de steenwoestijn, buiten de daverende vracht wagens, buiten de benzinestank, schoorsteen- fluiten jakkerende zakenmensen, overbelaste artsen, buiten bedompte kantoorruimten, bui ten straklijnige monstergebouwen, eventjes weer zich mens voelen. Kortom, mensen, zeals u en ik, behalve dan dat wij licht en lucht en ruimte hebben. Vaak niet gewaardeerd, maar wel aanwezig. De mensen nu zoeken Tholen vinden Tholen vinden meestal ge.en verblijfsmogelijkheden. Willen wé hier propageren, dat u in het prieeltje gaat wonen en de zomermaanden en de toeristen uw woning gaan bezetten? Geen sprake van. Alle vrijheid al of niet is aanwe zig. Maar misschien niet zo overdacht. Mis schien alleen negatief benaderd, dat men vreemdelingen in huis haalt, die er een jan boel van willen maken. Vergeet het maar. U bent trouwens baas in eigen huis. U mag daar koning blijven. U wenst niet, dat zon dagsrust wordt verstoord, dat er pottenkij kers zijn? Oké TE OVERDENKEN Toch mag u even nadenken. Nadenken of u in omstandigheden verkeert, dat u best tijdens enkele maanden van het jaar wat bijverdienste .kunt gebruiken. Nadenken over het feit, dat het er niet om gaat, dat op-stelten-zetters zo graag van vrije kamer ruimte gebruik zouden maken. Nadenken over bet feit dat we in ons gebied nog ge zegend zijn met ruimte, lucht, licht en wijd heid. Nadenken, nou ja, over wat de streekVVV in deze advertentie onder de aandacht brengt Tegelijkertijd bedenken, wat u wilt en graag doet als u naar elders in pension trekt. Maar vergeet niet dat u in alle persoonlijke vrijheid handelt. Ook wanneer u een briefje zou richten aan deze streek-WV om nadere inlichtingen. Het wordt niemand opgedrongen. Er wordt uitsluitend een vraag gesteld. Voor sommi gen wellicht ioch het overwegen waard. Voor anderen een positief reageren. Hoogst waarschijnlijk zijn er dan twee bij gebaat. staatssecretaris voor economische zaken aan Yerseke f 272.800,toegekend voor uitbrei ding jachthaven en aan Breskens f 56.500. voor riolering camping. Erder was er aan Bruinisse al f 114.000. verleend voor de bouw van een jachthaven BOLLENSCHUUR BRANDDE UIT Van donderdag op vrijdagnacht werden de inwoners opgeschrikt door het loeien van de sirene. Ér was brand uitgebroken in de bollenschuur van de heer M. Neele aan de Kerkstraat. De bollenvoorraad ging verloren en ook het pand brandde radicaal uit. De brandweer zorgde voor de nablus sing. DIMTEST Volgende week vrijdag 29 november wordt weer een dlmtest gehouden bij gara ge Struik van 2 tot 10 uur Zowel autobe zitters als bromfietseigenaren kunnen- de lichten laten controleren, GLASTUINDERS De studieclub Glastuinders hield de twee de vergadering van het seizoen onder lei ding van de nieuwe voorzitter B. van Westen uit Tholen. De heer Mandersloot uit Goes sprak over „Chemische onkruid- bestrijding onder glas" Op de volgende vergadering zal de chef van de proeftuin Breda de heer A. Nuyten een- lezing hou den over „Proefresultaten bij sla-tomaten, komkommers en aardbeien". ONS ZIGZAG-PROGRAMMA LOOPT VAN TOT' ELEKTRISCH, COMPLEET MET KOFFER Kortemee.traat 1 7 Tel. 01640-5878 Bergen op Zoom (adv. ingez. med.) K. Droogers - S. de Korte 2-0 M. Schot - W. A. Boogerd 0-2 D. de Vos - B. Polderman 0-2 P. Nieuwenhuyzen - P. v. d. Velde 0-2 J. de Rijke - P. v. d. Velde afgebr. M. v. Belzen - A. Priem 2-0 WINKEL-AKTIE Evenals vorige jaren en evenals in de andere eiland gemeenten wordt ock in Tholen we derom een winkelaktie gehouden, welke plaats vindt van 25 t.e.m. 30 november. Ook hier is de opbrengst voor het Groene Kruis Er zijn prachtige geschenken en de prijzen worden getrokken op de Markt op woensdag en zaterdagavond. Terwijl zaterdag 30 nov de intocht van St. Nicolaas en een filmvcor- stélling voor de jeugd deze winkel-aktie on der grote algemene belangstelling komt te staan. BESTUUR DORPSHUIS SAMENGESTELD Aangezien het gemeentebestuur zich op het standpunt heeft gesteld dat de stichting van een dorpshuis in de eerste plaats de verenigingen zelf aangaat, heeft loco-bur gemeester A. M. van Engelen zich beperkt tot het organiseren en leiden van een bijeen komst met vertegenwoordigers van die verenigingen. De vergadering is vrijdagavond gehouden in de bejaardensociëteit Het was verheugend dat voor de bijeenkomst grote belangstelling bleek te bestaan. Het wijst er op dat men overtuigd is van de noodzaak te beschikken over een eigen dorpshuis. Dhr. van Engelen gaf een korte uiteen zetting. Over het gebouw zelf kon hij wei nig meer meedelen dan dat in de raad de te verbouwen openbare school is genoemd. Over de tijd waarop dat gebouw beschik baar komt kan nog weinig concreets wor den gezegd. Hoofdzaak is dat er nu reeds een stich tingsbestuur van de grond komt. Uit de voltallige aanwezige gemeente raad vroeg dhr. J. Aarnoudse of men in het dorpshuis dansen wenst toe te staan. Per soonlijk zou dhr. Aarnoudse daarop tegen zijn. Weth. van Engelen gaf als eigen me ning dat het gebouw geschikt dient te zijn voor alle groepen. Wie dat wenst moet er dus de gelegenheid toe krijgen. De samenstelling van het bestuur scheen moeilijkheden te geven toen op de vraag „Wie stelt zidh- beschikbaar" niemand zich aanmeldde. Dat werd anders toen vanach ter de tafel namen werden genoemd. Op vlotte wijze kwam een bestuur tot stand van 7 personen dus twee meer dan het getal van 5 dat men aanvankelijk gedacht had. Hst werden mevr. B. P. van Bruinessen en de heren C. de Leeuw, J. J. Bevelander, A. Geertse, J. M. van den Houten, A. L. de Rijke en M. J. van der Zande. Nader is vernomen dat deze bestuurs leden de functies als volgt hebben ver deeld: C. W. de I .eeuw, voorzitter secreta resse mevr. B, P. Bruinessen en dhr, J. J. Bevelander penningmeester. Het was op deze vergadering niet de be doeling dat alle wensen welke onder de aanwezigen leefden naar voren kwamen. Men kan zich daarom beter tot het nu gevormde bestuur richten. De hoofdzaak samenstelling van het be stuur, kwam in korte tijd tot stand. De te 8 uur aangevangen vergadering was reeds voor 9 uur afgelopen, VERGADERING VARKENSHOUDERSVERENIGING De leden van de plaatselijke vereniging van Varkenshouders onder de naam .Draagt elkanders lasten' kwamen vrijdag avond jl in de zaal van dhr. P. A. W. Mess in jaarvergadering bijeen. De opkomst was goed, zoals voorzitter C. M. Lobbezoo tot zijn genoegen kon con stateren. Uit de jaarverslagen van penning meester A. Havermans en secretaris Jac. Hommel bleek dat de vereniging een guns tig seizoen achter de rug heeft. Inkomsten f 1114.76 n uitgaven f 1054, 55 mede ver oorzaakt door vergoeding voor één doodge gaan varken. Het ledental bleef met 35 gelijk er zijn 15 donateurs. De heren C. M. Lobbezoo en J. Vroegcp werden beiden als bestuurslid herkozen. GEEN SUBSIDIE TOILETGEBOUWEN Hoewel toen nog geen officieel bericht bij het gemeentebestuur was ontvangen werd uit dagbladpublicaties vernomen, dat de staatssecretaris van economische zaken geen aanleiding ziet een bijdrage te verlenen in de kosten van een geprojecteerde toiletgelegen heid aan de jachthaven alhier. Als reden wortd genoemd de excentrische ligging van het ontworpen gebouw en rekening houdend met inmiddels door de watersportvereniging Sint Annaland op haar clubschip getroffen sanitaire voorzieningen. dit bericht als een teleurstelling ontvangen, temeer, daar er reeds vanaf 1966 een brief Op het Sint Annlandse gemeentehuis werd van dit ministerie ligt, dat ten aanzien van deze subsidiëring een gunstig advies zou worden uitgebracht in navolging van de be slissing hierop van gedeputeerde staten van Zeeland Wel heeft voor het begrotingsjaar 1968 de VOLKSONDERWIJS De afdelingen Tholen en Sint Philipsland van Volksonderwijs kwamen dezer dagen in deze gemeente in rayonvergadering bijeen, waarbij mede aanwezig waren van het fe deratie bestuur de heren M. A. Hage uit Middelburg A. A. Rijstenbil uit Sint Phi lipsland en B. A. de Rijke uit Poortvliet De heer Hage schetste in het kort het 102 jarig bestaan van volksonderwijs en het vele wat door deze vereniging voor het openbaar onderwijs is gedaan. Hij sprak vervolgens over de samenvoeging van adviesorganen van volksonderwijs en de Nederlandse ouderraad. De besturen van de samengevoegde verenigingen zullen bestaan uit voor tweederde leden van volksonderwijs en een derde uit leden van de ouderraad. Een flinke ledenwerfaktie ligt in het ver schiet. In 'e gemeente Scherpenisse werden door deze aktiviteiten al 41 nieuwe ledén ingeschreven. Jammer vond de heer Hage dat enkele af delingen nog niet zijn begonnen. Verder sprak de federatiebestuurder over het lom- onderwijs. De aanwezigen werd gevraagd zoveel mogelijk aanwezig te zijn op de sa menvoegingsvergadering, die 14 december in Utrecht wordt gëhouden. MODEHUIS „MORELLI" - Vorige week donderdag opende burge meester D. C. Bouwense met een korte toé spraak modehuis „Morelli" op de Haven 18. Hij herinnerde er aan hoe aanvanke lijk een familielid van de huidige eigenaresse de firma Pleune hier zijn beslaan had weten te vinden en hoopte dat dit ook voor de familie Morelli-Oudesluijs het geval zou zijn. Verder dankte mevrouw Morelli- Oudesluijs en haar vader, de heer J. Oude- sluijs uit Poortvliet voor de verridhtte ope ning en de verleende medewerking van vele kanten om tijdig klaar te zijn. Hierna bezichtigden de genodigden de winkel, waar in het complete modevak op aantrekke lijke wijze is ondergebracht VIER JAAR Het werd een éis van vier jaar gevan genisstraf voor de 48 jarige P.B. uit Zwijn- drecht die voor de Bredase rechtbank te rechtstond met zijn 25 jarige zoon en 24 iarige schoonzoon verdacht van 52 inbraken ttissen 1967 en 1968, voornamelijk in tex tielfabrieken. Daarbij kreeg ook Mayfair een beurt. De totale buit van de 52 in braken was twee ton. Llitspraak volgt op 25 november. N.C.V.B. De N.C.V.B. afdeling St. Maartensdijk was donderdag 14 november in vergadering bijeen De leiding was deze avond in handen van de vice presidente mevr L. Koopman ie Graaf Na de gebruikelijk opening en meditatie was deze avond als spreekster aanwezig mevr. Jonkers uit Breda met als onderwerp „Tijd gezin en pers" Spreekster vertelde ons over het ont staan en het begin van de hedendaagse krant en de verspreiding van het nieuws. De aandacht werd er vooral op geves tigd als leden van de N.C.V.B. de christe lijke dagbladen en tijdschriften te steunen om op kerkelijk en maatschappelijk werk door middel van ons te lezen blad op dit terrein bij te blijven. TENTOONSTELLING „DE EDELZANGER" Op 28 en 29 november a.s. organiseert de vogelvereniging „De Edelzanger" ter gelegenheid van haar 10 jarig bestaan een grote vogelshow. De tentoonstelling wordt gehouden in de achterzaal van de heer Akersloot zodat deze over het erf gemakkelijk is te bereiken De zaal is geopend op vrijdagavond 28 november van 8 tot 1.1 uur en des zater dags 29 november van 's middags 2 uur tot 's avonds 10 uur In totaal zullen 260 vogels worden ten toongesteld. De tentoonstelling zal verder aantrekkelijk worden gemaakt door een rad van avontuur met een overvloed aan prij zen, uiteenlopend van kinderspeelgoed tot huishoudelijke artikelen. Aanwezig zijn kanaries dropen-graspar kieten en grote parkieten. De entree voor volwassenenen is f 0.90 voor kinderen f 0.25 KAMPIOENSPRIJS Op de vogeltentoonstelling in Roosendaal op 15 en 16 november behaalden F. en F. A. C. v. Twist met de Engelse gras parkieten de kampioensprijs de eerste twee de en derde prijs. Voor de postuur kanaries behaalden ze de eerste en tweede, prijs OUDSTE INWONER VAN DE STREEK Opnieuw woont in deze gemeente de oudste althans mannelijke inwoner van de streek. Zondag werd de heer G. Andriesse in de Westkerkseweg 97 jaar. D oudste man van het eiland nog goed ter been en nog dagelijks naar het dorp een trouw kerkgan ger. De krasse baas en familie nog gefelic iteerd BEROEP Via de ledenvergadering van de gerefor meerde gemeente werd een beroep uitge bracht op ds van der PoeLvan, Yerseke KAMPIOEN 196C H.S.V. „DE ZEEBAARS" Zaterdag 16 november werd de laatste wedstrijd voor het clubkampioenschap 1968 vervdst in de Schelphoek te Scherpenisse van 10 tot 13 uur. 51 leden hadden zich opgegeven maar 13 lieten vanwege het zeer koude weer ver stek gaan, zodat met 38 leden werd gevist. De vangst was zeer matig In totaal 1 kg schar wat puitaal en enkele knorhanen en ondermaatse schar. Uitslag was als volgt: 1 W. M. Geluk 395 punten 2 M. Begers 315 punten 3 Ant. v. d. Hoek 190 punten 4 Ant. Hoogesteger 175 punten 5 Ant Huigen 170 punten Na deze wedstrijd kon tevens de eind stand worden opgemaakt Bij de heren was dat L. J. de Graaf met 475 pnt waarmee hij definitief in het bezit van de wisselbeker kwam daar hij deze voor de derde maal wist te veroveren. Uitslag: 1 L. J. de Graaf 475 punten clubkampioen 1968 2, 3 en 4 gelijk aantal punten M. Bijl, A. Huigen en C. Tichem 463 punten 5 W. M. Geluk 462 punten Dames: 1, Mevr. Luijk-Munter 316 punten clubkampioen 1968 2 mevr. L'ndhout-v. Oeveren 256 punten 3 mevr. Lindhout-Vermeulen 223 punten 4 mevr. Knuist 220 punten Junioren: 1 B. Bogers 401 punten clubkampioen 1968 3 Ant Scheepers 213 punten 2 Tonnij Pot 359 punten De grcotste vis werd dit seizoen gevangen door C. de Witte en wel een herder van 960 gram H.S.V. De Zeebaars aangesloten bij de Deltafederatie (ong. 10000 leden tellende) welke federatie ook een individueel en een verenigingskampioenschap vervist wist op beide titels beslag te leggen wat een prach tige prestatie mag worden genoemd. De Zeebaars viste dit jaar 7 eerste, 3 twee de en3 derde corps prijzen en is hiermee Delta kampioen 1968 Individueel 1 J. Scheepers Delta kampioen 1968 Verder klasseerden zich 7 leden bij de eerste 25 van deze kampioenschap voor 1968 Een succesvol jaar voor de Zeebaars. Rest voor de leden nog een wildconcours plm. half december '68. GYM „Excelsior hield vrijdag 8 november een ledenvergadering De aftredende bestuursle den waren mevr. Dekker Geuze J. v. d. Maas W. Slootmaker en Joh. van Dijke In hun plaats werd gekozen Anth. de Wit, Arie Hogerbrugge en Hans van Dijke. Als in- casseerster van de contributie werd in de plaats van Ineke Mol aangesteld Adrie Boer PARKEERPROBLEEM VRIJWEL OPGELOST De onlangs door de gemeente aange kochte grond bij de kruising Bmrnastraat Pr. Hendrikstraat krijgt een parkeerplaats als bestemming. Daardoor is al een groot deel van het gemeentelijk parkeerprobleem opgelost. BRANDWONDEN Overrompeld door de wat vroege vorst periode zonder antivries in de radiator van zijn auto kreeg de heer C. Verwijs te kam pen met een kokende radiator. Hij dacht wat koeling te krijgen door er de dop af te schroeven maar dat is hem slecht beko men. Het hete water spatte in zijn gezicht waardoor hij verbrandingen in de tweede graad opliep Ook zijn pols werd daardoor verwond. RESTAURATIE De Ned. Herv. Kerk kwam uit de stel ling na een uiterlijke voltooiing van de restauratie. BIJNA KLAAR De bestrating onderaan de Oostelijk is zo goed als klaar op een stukje trottoir na. Het ligt in de bedoeling er een eenrichtings verkeer van te maken. De bewoners die allen een uniforme afrastering aanbrengen wat het geheel een rustige aanblik geeft. GIRALE BETALING De werknemers van de firma Muller- Progress kregen vorige week voor het eerst het loon via bank of giro uitbetaald. Ook bij deze werknemers heeft het loonzakje af gedaan. ONTVREEMD Bij de winkelier M. v. d. Velde in A.J.Pol der is vrijdag een bedrag van f 500.— uit de kas ontvreemd. De heer Van der Velde kwam hierachter toen hij de inhoud van de kassa telde. De politie werd ingeschakeld maar de dader bleef tot dusver onbekend. NITUW POSTKANTOOR Door burgemeester G. van Velzen zal op 28 november het nieuwe postkantoor officieel in gebruik worden gesteld. zondag 24 november THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 uur kand. J. Stelwagen, Utrecht 3 uur ds P. Kolijn Geref. Kerk 10 en 5 uur ds H. K. Poelman, Kamperland Geref. Gemeente 10 en 6.30 uur ds Kok, Poortvliet 2.30 uur leesdienst dinsdag 26 novemeer 7 uur ds Schipaanboord, Apeldoorn Chr. Geref. Kerk 10 en 6.30 uur de v. d. Molen, Middelburg Ned. Prot Bond 5 uur mej. E. C. Jolles oud-voorganger N.P.B. Soest Herv. Ver. Kerkelijk Leven 5 uur ds J. H. Boerlijst, Ridderkerk OUD-VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds G. J. Voortraan bediening H. Doop 6.30 uur ds G. J. Voortman Geref. Kerk 10 en 3 uur dhr. Blokland, Roosendaal Chr. Geref. Kerk 10, 2.30 en 6,30 uur leesdienst Geref. Gemeente in Ned. 10, 2,30 en 6.30 uur leesdienst R. K. Kerk zaterdag 23 november 7 uur H. Mis zondag 24 november 8 en 10 uur H. Mis SINT-ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 1,0 uur ds J. M. de Raad 6 uur ds J. M. de Raad kbllekte ziekenfonds vrijdag 29 november 3 uur ds J. M. de Raad huwelijksbevestiging Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Geref. Gemeente in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst dinsdag 26 november 7 uur ds J. de Groot, Rijssen STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds D. Heikoop 6 uur ds D. Heikoop Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst woensdag 27 november 7.30 uur ds J. van Prooljen, Bijbellezing SINT-MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds J. Catsburg 2.30 uur ds J. Catsburg Bediening H. Doop DeurkoUekte verwarming woensdag 27 november 7.30 uur ds J. Catsburg Bijbellezing Oud Geref. Gemeente vrijdag 22 november 7 uur d'hr. Schinkelshoek zondag 24 november 9.30, 2.30 en 6 uur ds J. van Prooijen, Stavenisse Oud Geref. Kerk 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Herv. Kapel 10 uur ds M. C. Koole, Den Haag 7 uur ds J. H. Boerlijst, Ridderkerk SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds P. Kolijn 2.30 uur kand. Stelwagen. Delft Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6.30 uar lee#daenst dinsdag 26 november 7.30 uur cs A. W. Verhoef. BaeaeveW Collecte voor chr. school "f 454,15 POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds C. Mulder bediening H. Doop 6 uur ds C. Mulder catechismusprediking Geref. Kerk 10 en 2.30 uur kand. C. J. v, d. Drift. Berkel en Rodenrijs Geref. Gemeente 10, 2 en 6 uur leesdienst SINT-PHILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente vrijdag 22 november 3 uur ds M. van der Linden huwelijksbevestiging zendag 24 november 9.30 uur ds M. van der Linden 2.30 uur ds M. van der Linden oogstkollekte Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst Oud Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur ds L. Gebraad ANNA-JACOBA-POLDER Geref. Kerk 10 en 2.30 uur cs P. Torenbeek VEILINGEN SINT ANNALAND 19 november aardappelen gesorteerd in zakken bintje gewone 11.70-12.10 bonken 13.00-13.20 drielingen 6.40-6.80 voer 4.91 aanvoer in kisten bintje gew 10.90-11.00 bonken 10.90 aanvoer 183 ton SINT MAARTENSDIJK 19 november bintje gew 11.80-10.90 bonken 13,20-10.90 drielingen 6.40 voer 4.91 aanvoer 63 ton PAK EVEN UW ZAKBOEKJE BERGEN OP ZOOM Roxy do vr zat 8 uur zo 4 en 8 uur ma di wo 8 uur Dr Zlhivago 14 jaar zondag 2 u. De zottenwereld van Lau rel en Hardich alle leeftijden

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1968 | | pagina 2