Zij "vertalen" honderden buitenlandse suggesties tot draagbare Nederlandse kleding. Zij zorgen ervoor, althans wat hun deel betreft, dat onze collecties steeds modern, fris en bij de tijd zijn. Maar daarnaast voldoen zij duidelijk aan de wens van duizenden anderen die meer behoudend, minder progressief, in hun kleding-wensen zijn. Gazan voor topmode als u dat wenst maar ook voor klassiek als u daar de voorkeur aan mocht geven. Dit alles en nog veel meer is slechts yw mogelijk met eigen coupeurs en eigen ateliers. Confectiefabriek MANTELS en MANTELKOSTUUMS 59.- 79.- (ook met bont) 89.- REGENMANTELS 39.- 49.- KOSTUUMS REGENJASSEN 39.- 49.- KOLBERTS BLAZERS in flannel. DEMI'S WINTERJASSEN en COATS in prachtige 49.50 591° 691° W MmL niet alleen in prijs Reeds 16 vestigingen in 15 steden in Nederland en Belgie: Den Haag Rotterdam Schiedam Utrecht Haarlem Bergen op Zoom Dordrecht Breda Eindhoven Arnhem Hengelo Emmen Woerden In BelgieAntwerpen en Lier. In uw omgeving: Bergen op Zoom, Antwerpsestraat 69-71 - tel. 01640-3795 DAMESAFDELING of (ehlenka 89.- 98.- HERENAFDELING T&Uenka en andere Polyester ■JëUmka PANTALONS maar ook in mode en stijl Op 21 okt a.s. hoopt mijn lieve opa D. A. Scherpenisse 83 jaar te worden. Dat hij nog lang gespaard mag blijven. Van zijn liefhebbend achterkleinkind Perry Opree St. M'dijk, okt. 1968 Heden overleed zacht en kalm in het ziekenhuis „Lievensberg" te Bergen cp Zoom, onze lieve man en vader, behuwd- en groot vader P. J. v. Iwaarden echtgenoot van S. P. Langejan in de ouderdom van 78 jaar en 9 maanden S. P. v. Iwaarden- Langejan H. M. Zeedijk- v. Iwaarden C. J. B. Zeedijk Ineke en Ypie Maddy en Marus C. J. J. Elenbaas- v. Iwaarden Kees A, v. Nieuwenhuyze (huisgenoot) St. M'dijk, 13 okt. 1968 Molendijk 8 De begrafenis heeft plaats gehad woensdag 16 okt. 1968 nam. 2 uur op de alg. begraafplaats te Sint- Maartensdijk. Heden overleed te Bergen op Zoom tot onze droef heid, onze lieve vader, behuwd- groot- en over grootvader de heer Dignus Jacobus Ampt weduwnaar van Sara Marina Lindhout in de leeftijd van 89 jaar Breskens: J. J. Neuféglise-Ampt W. Neuféglise en kind Breda: J. M. Ampt N. Ampt-van Winkelen St. Annaland. M. J. Ampt A. D. Ampt- Goedegebuure en kinderen Heerhugowaard: J. J. Schellart-Ampt W. P. M. Schellart en kind St. Annaland: S. P. Moerland-Ampt J. C. Moerland en kind St. Annaland, 15 okt. 1968 De begrafenis zal D.V. plaats vinden op vrijdag 18 oktober a.s. des nam. om 1.00 uur te Oud-Vosse- meer. Op vrijdag 4 okt overleed na een langdurig lijden onze geliefde broeder, behuwd- broeder en oom de heer Jan Beukelaar in de ouderdom van 83 jaar en 11 maanden. M. Jansen-Beukelaar G. Jansen M. Beukelaar-Anthonisse neven en nichten Tholen, oct. 1968 Condoleantie-adres: Bebouwdendam 31 De begrafenis heeft maan dag 7 okt. plaats gehad. Dankbetuiging Voor uw blijken van mede leven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Helena Maatje Charpentier weduwe van L. H. van As zeggen wij u hartelijk dank. Fam. van As St. Maartensdijk, okt. 1968 Markt 6 Het bestuur en leden van de Herv. Dameskrans te Tholen danken allen die hun gaven of medewerking hebben verleend om de verkoopdagen zo goed mogelijk te doen slagen. Voor de vele blijken van belangstelling, bloemen en cadeaux bij ons huwelijk onder vonden betuigen wij U ook namens onze ouders hartelijk dank. H. van Eenennaam C. N. van Eenennaam- Potappel Stavenisse, okt. 1968 Nieuwe weg 7j GAZAN I "*V Een indrukwekkende kollektie Keuze uit vele moderne dessins en kleuren. Hoogst elegante modellen in diverse prachtige stoffen. in zeer veel modellen en kleuren in zuiver scheerwol in andere Polyester kwaliteiten 79.- De nieuwste modellen. Keuze uit ruit-streep-of unidessins met uitritsbare wintervoering Ö9." in wollen tweeds, vele fraaie dessins Keuze uit 1 of 2 rij model 39.- 49.' rood etiket 45/55 Diverse modellen ook voor de jeugd 19 J5 24»^ Velours-Shetland en Mohair kwaliteiten. Bovendien het nieuwste op COATgebied: geheel van origineel de eigen coupeurs van gazan

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1968 | | pagina 8