van onze nieuwe zaak in het historische huis genaamd "Onse Vrouwe" aan de Grote Markt 1111 USUI HET IS ZOVER het historische huis uit de late middeleeuwen, dat daar wat ver geten stond op de hoek van de Grote Markt en de Kremerstraat, die toendertijd zo toepasselijk Silversmitstraat was geheten, is in oude luister hersteld. Het heet "Onse Vrouwe" en was reeds in het begin van de vijftiende eeuw één van de voor naamste huizen van Bergen op Zoom. En dat is dat huis nu weer. Dankzij zorgvuldige restauratie. In dat eeuwenoude pand openen wij vandaag - donderdag 17 oktober onze hypermoderne zaak. En dat is voor ons een bijzonder feestelijke dag. Want wij beginnen eigenlijk een nieuw (zaken) leven. Als de modernste,grootste juweliers zaak van destad en ver daarbuiten. In het historische huis "Onse Vrouwe" genaamd. GROTE MARKT - BERGEN OP ZOOM - TELEFOON 01640 - 5514 Een huisvol ideeën Onze nieuwe zaak is niet zomaar een winkel. U kunt het gerust een gespecia liseerd "geschenkenhuis" noemen. Waar U rustig door wandelt, kijkt en keurt en vrijblijvend advies vraagt. Zonder dat U zich verplicht voelt direkt iets te kopen. Dat is het verschil tussen een ouderwetse "toonbank-winkel" en ons moderne "ju weliershuis". U voelt zich op Uw gemak. Want het huis waarin wij wonen is oud, maar van binnen is alles typisch van deze tijd. Een vertrouwde, rustige omgeving, waar een schat aan ideeën voor U ligt uitgestald. Royalere keuze Qua ruimte zijn we er fors op vooruit ge gaan. Met het gevolg dat we ook een aanmerkelijk groter assortiment in huis kunnen hebben en U een royalere keuze kunnen bieden. In alle prijsklassen. Dank zij deze enorme veelheid heeft U altijd de zekerheid, dat U precies het juiste ge schenk hebt uitgekozen. Meer dan ooit hebben wij in onze kollektie rekening kunnen houden met Uw specifieke smaak en met Uw speciale wensen. Verscheidene speciaalzaken in één huis Feitelijk openen wij morgen verschillen de speciaalzaken die in elkaar overlopen. Zo is er een aparte afdeling voor gouden sieraden en edelstenen, één voor horlo- ges en een comfortabele lift brengt U naar de eerste etage, waar U de afdelin- gen voor cassettes en zilverwerk, voor verlovingsringen en voor klokken aan treft. We doen gratis een historisch boekje voor u open 1 i Als U tijdens de openingsweken onze nieuwe zaak bezoekt, wacht U een aan gename verrassing. Zoals iedereen die onze zaak binnenkomt. Om zomaar eens rond te kijken, om een geschenk uit te kiezen of om advies te vragen. Omdat wij trots zijn op ons vernieuwde, eeuwen-1 oude huis, ontvangt U gratis het boekje "Het huis genaamd "Onse Vrouwe", ge schreven door W. Kramer, architect bij de Rijksdienst voor Monumentenzorg. -j In dit kostelijke werkje vindt U in woord en beeld de eeuwenoude geschiedenis van het huis waarin wij thans wonen. Een boekje van grote waarde voor ieder die interesse heeft voor stadshistorie van Bergen op Zoom. UITNODIGINGBelangstellenden zijn van harte welkom op de receptie die vandaag - donderdag 17 oktober - gehouden zal worden in onze nieuwe zaak van 3-5 uur n.m. Voor de verkoop en service zijn wij vrijdag 18 oktober, vanaf 10 uur weer geheel tot Uw dienst.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1968 | | pagina 12