WEEKBLAD VOOR HET EILAND THOLEN EN ST.F1LIPSL0N0 Plaatselijk Nieuws Dit nummer bestaat uit zes pagina's WAARIN OPGENOMEN DE THOOLSE COURANT Verdere uitwerking plannen dorpshuis- instructiebad Maar niet op zondag open (4-3) Dertien bejaardenwoningen Nieuwe leermiddelen en meubilair voor openbare school Wederom Nederlands kampioen te St. Maartensdijk De redaktie legt u deze week voor: RAADSVERSLAG SINT MAARTENSDIJK Rijkspostspaarbank THOLEN DOKTERSDIENSTEN OP ZONDAG OUD-VOSSEMEER 23e jaargang No. 39 10 augustus 1967 Uitgevers C. J. ZACHARIASSE en G. HEIJBOER Redaktie Ring 66 - St. Annaland - Telefoon 01665-375 Adm. Oudelandsestraat 34 - Tholen - Tel. 01660-589 - Giro 124407 Abonnementen 4.00 per half jaar franko p.p. 5.00 inkassokosten Prijs per nummer 17 cent Advertenties 15 cent per mm - Spierinkjes t/m 20 woorden 2.00 Inzenden UITERLIJK DINSDAG bij onze agenten of aan EENDRACHTBODE - Postbus 128 - Bergen op Zoom Een voltallige gemeenteraad van Sint- Maartensdijk vergadering dinsdagmorgen 8 augustus jl. in het stadhuis onder leiding van burgemeester D. C. Bouwense. Het ver zoek om een extra uitkering uit het ge meentefonds was dlcor de minister van Bin nenlandse Zaken afgewezen, nu de finan ciële positie van de gemeente was verbeterd'1. De wijziging van het bestemmingsplan voor wat het gebied rond de veiling betreft, was door gedeputeerde staten goedgekeurd. Gedeputeertte staten hebben het voornemen de bezoldiging van de wethouders te ver hogen tot 2268,(is1 nu 2100,per wethouder per jaar. De raad kan dit rede lijk achteni. BEJAARDENSOCITEIT De bejaardensociteit vraagt om de vorig jaar vastgestelde subsidie van 300,die het van de gemeente kreeg naast gratis lokaalhuur, als jaarlijkse subsidie te willen handhaven, omdat de eigen middelen on voldoende zijn. De heer Zwagemaker (vrije lijst) heeft er als bestuurslid van de afdeling een nadere toelichting op. Het wordt heus niet over de balk gegooid, zo blijkt uit zijn betoog en slechts gebezigd voor de noodzakelijke voorzieningen. Maar een raamventilator kostte al 412, en dan is de 300,van de gemeente gauw op. De raad wil het allemaal voetstoots aan nemen en zal de subsidie voor onbepaalde tijd handhaven. Het Zeeuwse Consultatiebureau voor Al coholisme te Middelburg krijgt tot weder opzegging 50,— per jaar, de Prot. Chr. Stichting van Maatschappelijk Werk voor doven te Voorburg krijgt 20,het Koningin Wilhelmina Fonds 25,de Federatie van verpleeginrichtingen voor langdurige zieken 5,-, de afdeling reclas sering van het Leger de? Heils 10,en de Bond tegen het vloeken 10, Door het vertrek van de heer J. B. Aar- noudse kwam eeni vakature in de commissie tot wering van schoolverzuim. Daarin wordt de opvolger, de, heer M. Post benoemd. Adhesie wordt betuigd aan het gemeente bestuur van Purmerend, die een motie in diende bij de regering, waarin wordt ge protesteerd tegen het afwentelen van de gevolgen van een structureel begrotingste kort op de inwoners door het verhogen van de gemeentelijke belastingen. Voor Sint-Maartensdijk js tthains geen belastingverhoging nodig, maar men acht de strekking van de motie toch wel juist. INVENTARISATIE OPENBARE SCHOOL Het waarnemend hoofd van de open bare lagere school, de heer Brevet heeft enkele wnsen kenbaar gemaakt ten aanzien van de inventarisverbetering der school en verzoekt te mogen overgaan tot aankoop van een nieuwe methode aardrijkskunde. Men leert nog uit boekjes van 1953. In clusief wandkaarten is een bedrag van 1047,50 nodig. Verder voor muziükale vorming 455,80. Tenslotte de noodzaak van een schrijfmachine, geraamd op eeni 250,of in totaal f 1800, De inspecteur kan zich met deze aankopen verenigen. De raad eveneens. Een ander verzoek van de heer Brevet betreft een geluidsprojector van 2300,De inspecteur vindt dit voor een kleine school niet ver antwoord en suggereert een samengaan met bijvoorbeeld Scherpenisse ten aanzien van deze aankoop. B en w stellen vloor hieromtrent voorlopig nog geen beslissing te nemen, waarmee de raad akkoord gaat. Verder vraagt de heer Brevet het aan wezige klasse-meubilair te vernieuwen. De aanwezigen banken zijn niet versleten, maar nieuwe leerlingensets bieden vele voordelen, o.a, zelfwerkzaamheid vanuit groepsvorming eigen werkhouding, juiste houding, variabele opstelling en schoonhouden van lokaal en materiaal. De heer Brevet acht het niet nodig de vernieuwing uit te stellen tot er een nieuwe school komt. Ook de inspecteur klon zich met de vernieuwing verenigen en keurt een uitgaaf van 9707,20 goed. B en w vragen dit crediet aan de raad. De heer J. L. M. Geluk (v.v.d.) blijkt er met meerdere collega's niet enthousiast voor te zijn om nu nieuw materiaal te gaan aanschaffen, dat straks in een nieuwe school toch weer niet aangepast zal blijken te zijn. Anderszijds kan het nog lang duren, eer die nieuwe school er staat en blijft het maar behelpen. De voorzitter meent dat het ten aanzien van nieuwbouw enigermate be gint te dagen, al rekent hij er nog niet direct op, dat het binnen de 2 jaar voor mekaar is. Tenslotte legt de raad zich toch maar neer bij het advies van de inspecteur en Voteert het gewenste bedrag. Tenslotte moet ook de kunstverlichting nog worden ver beterd, zodat in totaal voor al hiervoor ge noemde voorzieningen 14.500,voor de openbare school op tafel komt. AANKOOP HOGEWEG 19. Met de heer M. A. Polderman is onder handel over de verkoop van zijn perceel, groot 243 m2. De Centrale Dienst „Noord Zeeland" taxeerde 10.000,De vraag prijs was 12.500,— maar betrokkene wil uiteindelijk met de tien mille akkoord gaan B en w achten dit verantwoord, om tege lijkertijd een behoorlijke afronding te krijgen van het bouwplan in de Zuidhoek. De eigendommen v„n dhr. Polderman worden gesloopt, waardoor bouwterrein voor nieuwe woningen ontstaat. De heer Geluk vraagt voor hoeveel nieuwe woningen. De voorzitter antwoordt dat er in elk geval wel 2 kunnen worden gebouwd De heer Geluk gelooft wel, dat het een opruiming zal zijn, maar gaat het er niet een beetje oplijken of het niet op kan, zo vraagt 'hij zich af. Is dit alles nu wel nood zakelijk Dat is toch geen rendabele zaak Is dat vol te houden De voorzitter antwoordt dat b ent w alleen maar de saneringswensen van de raad willen uitvoeren. Dit is er dan een voorstel van. Hierna zijn alle leden bereid tot deze aan koop te besluiten. De gymnastiekleraar aan de gemeentelijke lagere technische school verzoekt per 1 augustus ontslag omdat hij te Halsteren zoveel les moet geven, dat hij dat hier niet meer kan doen. Het ontslag wordt met spijt overigens, eervol verleend. Nu de bouwplannen van de heer M. Ponse niet doorgaan, wordt het besluit tot verkoop bouwgrond ingetrokken. Begrotingswijzigingen 1967 houden o.m. verband met het feit, dat de rijkssubsidie voor de restauratie van het gemeentehuis in 1966 niet werd afgerekend en er nog een boekwaarde van 108.210,meer is, dan was verwacht. Dit betekent tevens renteverlies. Het sub sidiebedrag zal wel niet voor 1968 worden betaald. Verder moeten hogere afschrijvingen worden gepleegd, waardoor bij elkaar de onvoorziene post is verlaagd van 20.049,61 tot 14.206,61. De werkelijke uitgaven openbaar lager onderwijs bedroegen over 1966 een bedrag van 11.317,92, terwijl f 96,68 per leerling beschikbaar was gesteld. De bijzondere school maakt aanspraak op 136 1/3 (leer ling) x 96,68 13,180,71. In 1966 zijn voorschotten tot eenzelfde bedrag verleend. Voor vakonderwijs krijgt die scho:l nog 220,52 bij nu de totale vergoeding kan worden bepaald op f 2720,52. Van de weduwe J. C. Westerweel kunnen worden aangekocht twee krotwoningen voor 1000,waartoe wordt besloten. FUSIE WATERLEIDINGMAATSCHAPPIJ Een al bekend verhaal, dat door de voor zitter nog eens wordt verduidelijkt. De voor zitter beklemtoont, dat wanneer men niet zou fuseren, men behalve de huidige reeds in de tarieven verwerkte extra 6,-er nog eens 12,boven op zou krijgen. De heer Geluk betreurt, dat de thoolse maatschappij niet eerder de schuld heeft onderkend en dus eerder tariefsverhoging toepaste. De voorzitter meent dat dit niet aan de leiding ligt, maar dat de rijksover heid op wachten aandrong in verband met nadere adviezen, die te lang uitbleven. De heer P. J. Koopman (pv.d.a.) meent dat veel voorkomen had kunneni worden bij een tijdige algemene bemetering. Niettemin wil ieder zich in principe wel met het fusiievoornemen verenigen. Besloten wordt toch aankoop van een nieuwe trekker voor de gemeentewerken, waartoe een f 10.000,wordt gevoteerd inclusief toe behoren. De heer Geluk krijgt een bevesti gend antwoord op zijn vraag of de plaatse lijke handel bij levering is ingeschakeld. DERTIEN BEJAARDENWONINGEN De woningstichting Eiland Tholen vraagt bouwgrond voor 13 bejaardenwoningen in Sint-Maartensdijk, te bouwen aan de M.A. de Ruyter- en aan de Jacoba van Beieren- straat. Daartoe is ongeveer 2650 m2 bouw terrein aanwezig tegen 18,per m2. Ver- der wiordt garandering gevraagd van rente en aflossing tot een bedrag van 318.085, De raad kan zich zonder discussie met deze verkoop ern de garantiestellinkg ver enigen. INSTRUKTIEBAD. Destijds is door de Kon. Ned. Heide maatschappij een plan gemaakt voor een instructiebad bij het te bouwen dorpshuis. Advies daarover werd gevraagd van de ver, van Nederlandse gemeenten. Dit bad zal echter niet eerder geëxploiteerd kunnen wor den dan na realisering van het dorpshuis, waarvan de plannen werden aangehouden. Nu is er weer een redelijke kans ze verder te kunnen uitwerken, al beeft het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk dan nog niet beslist. Voor verdere uitwerken van een plan is voorlopig 2000,- nodig. Wethouder L. J. Koopman (s.g.p.) wijst er op, dat de vereniging van Ned, Ge meenten adviseert ook op zondag open te stellen. In verband daarmee zou hij graag een principe-uitspraak van de raad horen, eer hij zijn medewerking kan verlenen. Des tijds ds hij er in dat opzicht wat ingelopen ten aanzien van het sportveld, althans voor zover het de tennisbaan betreft. Dat wil hij thans voorkomen. Wanneer het op zondag wordt opengesteld - en uiter. aard kan hij nu ook niet verder oordelen dan de huidige raadssamenstelling - kan daaraan persoonlijk niet meewerken. De heer P. J. Koopman (p.v.d.a.) vindt het onnodig om een insitructiebad ook op zondag open te gaan stellen. Daarentegen wijst wethouder L. Kloet (p.v.d.a.) er op, hoe het best mogelijk is, dat er op andere dagen zijn verhinderd les te neimen. De secretaris, de heer Th. C. Benou toont aam dat het niet alken maar een instructie-, maar ook een normaal zwembad Is, waar over men ook op zondag al of geen ge legenheid kan geven. De heer Geluk is voorstander en moti veert zulks, daar men anders toch weer aan de zeedijk gaat zwemmen. De heer A. Lindhout (ch.u.) acht het eveneens overbodig zondags open te stellen De heer Zwagemaker meent zich maar aan het advies van de Ver. van Ned. gemeenten te moeten houden. Bij stemming blijken de heren weth. Koopman, PL J. Koopman, Lindhout en M. van Hemert (s.g.p.) tegen opstelling op zondag te zijn en weth. Kloet, Geluk en Zwagemaker voor Hierna wordt met algemene stemmen be sloten de gevraagde 2000,voor het plan beschikbaar te stellen, althans op de be groting te brengen. RONDVRAAG Wethouder Koopman wijst op enkele ge vaarlijke kruisingen in de gemeente, die in zonderheid voor vreemdelingen niet zijn te voorzien. Enkele borden acht 'hij ter waar schuwing nodig. De voorzitter is niet zo borden-plaats-achtig en vraagt zich af of het zou helpen. Overigens wacht het college nog op een advies van de rijkspolitie. De heer Geluk acht het toch wel juist, dat hier en daar op gevaar wordt geatten deerd. Dan heeft men tenslotte al het moge lijk gedaan. De heer P. J. Koopman zegt dat men als raad de recreatie wilde bevorderen en steunen I en de gewenste voorzieingen wil treffen. Hij acht zich daardoor mede verantwoordelijk voor beveiling, c.q. waarschuwing. In ver band met 'het jongste droevig gebeureni in de gemeente acht hij het gewenst, dat er afbakening koimt bij Gorisboek, zodat op gevaarlijke situaties kan worden gewezen. De voorzitter antwoordt dat reeds bij de Centrale Dienst is geinformeerd, wat daar toe het beste zal zijn. Verder attendeert de heer Koopman op een goed schonen van overstortplaatsen en de daarbij liggende sloten, opdat wateroverlast zoveel mogelijk kan worden voorkomen. Hij vraagt voorts of er al antwoord binnen ds op mogelijke bejaardentehuisbouw, waarop de voorzitter ontkennend antwoordt. Ook wil de heer Koopman de krotwo ningen Oudestraat slopen, wat in behande ling blijkt te zijn. De heer Van Hemert vraagt controle op de maximum snelheid in de gemeentekom en de heer Zwagemaker klaagt over brom- fietsparkering op trottoirs in de Kaaistraat. Daarna sluiting. Was het vorige week Bella die Neder lands kampioene werd, nu was de beurt aan Keetie. Woensdagavond 2 augustus werd Keetie achtervolgingskampioene van Neder land op de baan. Deze kampioenschappen werden gehouden te Apeldoorn. Bella en' Keetie waren bij de laatste vier dames, die waren overgebleven, nadat dé series waren verreden. Keetie won van Eefje Helder en kwam zodoende in de finale, terwijl de andere finaliste, Janny Jonkers Bella versloeg. Bella verloor voor de derde plaats van Eefje Helder en maakte over de 3 km. een tijd van 4.36.8 Zij werd dus vierde. Keetie won de finale van Janny Jonkers met een voorsprong van rond de 15 meter Zij maakte een tijd van 4.27.7. en Janny Jonkers liet 4.28.6 afdrukken Zuster Ciska deed aan deze wedstrijd niet mee. Weer een kampioenstrui voor één der Gez. Hage. Gefeliciteerd. Dit weekend reden de dames Hage in Zegge (N.B.) Hier ging het minder vlot. Keetie kreeg pech met haar ketting, de andere dames zagen dat en profiteerden daarvan. Twee dames sprongen weg en finisten met voorsprong. Bella werd in de pelotonspurt 2e en dus 4e in de eindstand Ciska was de laatste van het peloton en werd 11e. Keetie eindigde op 1.25 achter het peloton en klaagd'e over dat vervelende been dat niet datgene wilde, wat zij er mee voorhad. Winnares werd Henny Hondeveld In het weekeind van 29 en 30 juli reed Kees v. d. Berge zaterdag in België buiten de prijzen. In Graauw (Z.V1.) werd hij 18e, na enkele malen zijn neus uit het venster te hebben gestoken. Dit weekeind' reed hij 13e in België. Hij reed een puike koers en ontsnapte liefst twee keer in gezelschap van René Pijnen, maar zij werden beide keren teruggepakt. Uiteindelijk kwam een groep van 20 man op de eindstreep af, waarvan Pijnen won en Kees 13e werd. De dag daarop reed hij na 15 km een kapot wiel en moest noodgedwongen de strijd' staken. In dé maand juli 1967 werd op de post- inrichtingen van het eiland Tholen op de boekjes van de Rijkspostspaarbank te Ingelegd Uitbetaald 40.054.25 f 20.536.73 Tholen St. Annaland St. Maartensdijk Oud-Vossemeer Poortvliet Scherpenisse Stavenisse 9.201.95 12.035.91 32.508.54 14.428.53 10.070.87 9.937.22 6.126.89 13.080.58 17.977.40 f 8.841.68 5.828,- 2.579.25 dr. A. A. Kugel, Poortvliet tel. 01662-400 dr. J. Vermet, Nw-Vossemeer tel. 01,676-415 dokter J. J. Kok te Stavenisse teL 01663- 400 HOOGWATER week van 13 t/m 19 augustus Zondag Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag 8.52 9.50 11.05 1.08 2.18 3.10 21.06 22.15 23.40 12.30 12.48 14.46 15.35 Grondverkoop voor bejaardenwoningen in St. Maartensdijk en St. Annaland De grof-vuilwagen trekt van leer Braderie-succes in Bergen op Zoom Ook Sint-Philipsland gaat voor de oudjes bouwen Keetie Hage kon nu een kampioenstrui aantrekken De oefenvoetbal is aan het rollen Muziekavond in Scherpenisse De verovering van een vrouw is niet moeilijk, de grootste moeilijkheid komt pas daarna. Volle maan 20 augustus te 20.33 uur BURGERLIJKE STAND over Ide maand juli 1967 Ingekomen Jan de Ron uit Nijmegen naar M. v. Gelrestraat 11 Willem Boontjes met echtgenote en 3 kinderen uit H.I. Ambacht naar K. Wilhel- minastraat 24 Magdalena M. Stouthart ev Kooien uit Breda naar Jan v. Bloisstraat 28 Maria L. Potter uit Beekbergen (Apel doorn) naar Dalemsestraat 30 Herman H. A. Brom uit Bergen op Zoom naar Jan v. Bloisstraat 6 Maria Boogaard uit Leiden naar Brug straat 9 Vertrokken Alex C. van Diest met echtgenote en kind van K. Wilhelminastraat 24 naar Ber gen op Zoom Rolfke A. Streefkerk van Hoogstraat 84 naar Barchem (Laren-Gld) Nicola J. M. Brok ev van Gorsel van Brugstraat 1 naar Sint-Maartensdijk. Lammigje Hoogenberg van salonwagen Bosstraat naar Ooststellingwerf Rinse Stark met echtgenote en kind van Pr. Bernhardstraat 11 naar Rijssen. Geboren 2 aug. '67 Suzanna Cornelia, dochter van: vein Droffelaar, Antonie en vanKosten, Cornelia A. BEJAARDENREIS Met 2 bussen vertrokken vorige week 60 bejaarden voor hun jaarlijks uitstapje. Nadat men in Willemstad het nieuwe sluizencom- plex had bezichtigd, ging men naar het Mastbos in Breda. Via Tilburg werd een bezoek gebracht aan Turnhout, waarna men via Baarle Nas sau naar Breda terugkeerde om daar de warme maaltijd te gebruiken. Tijdens de maaltijd sprak de heer die Vos namens de bejaarden een woord van dank tot de organisatoren van de reis. Vlakbij huis bracht men nog een bezoek aan de nieuwe Theodorushaven in Bergen op Zoom. Daarna ging het richting Tholen, waar Concordia en de drumband klaar ston den om de bejaarden muzikaal te verwel komen. ALGEMENE VERGADERING THOLENSE BOYS De voetbalvereniging Tholense Boys hield onlangs haar algemene vergadering in hotel „Zeeland". Het belangrijkste probleem voor de ver eniging is de training. Men heeft op het ogenblik geen trainer. Nu is men weer aan het onderhandelen met een nieuwe trainer. De voorzitter de heer J. de Laater drong er bij de leden op aan, de training toch niet te verwaarlozen. Een tweede probleem is de kleedgelegen. heid, en de terreinen. De kleedgelegenheid is nu reeds te klein. Naast 3 senioren- en 3 jeugdelftallen komt er in het aanstaande seizoen minstens 1 jeugdeftal bij. Daardoor komen er ook weer meer clubs op bezoek, zodat de terreinen en de kleedgelegenheid op de zaterdagen nog meer gebruikt worden. Als er niet de hoogstnoodzakelijke aandacht wordt besteed aan de terreinen, zullen deze de gevolgen van het veel bespelen al gauw tonen. Vooral ook, omdat er maar 1 terrein voldoet aan de eisen voor het spelen van seniorenwedstrijden. Dankzij de inspanning van de jeugdleiders werden de moeilijkheden bij de begeleiding van de jeugdelftallen overwonnen, en kon men het afgelopen seizoen goed draaien. Het verheugde het bestuur dat er geen strafzaken tegen spelers van Tholense Boys zijn geweest Het financiële verslag liet een batig saldo zien. Het aanstaande seizoen zal door reis- en trainingskosten echter heel wat duurder wor den. Bij de bestuursverkiezing werden de heren D. Baaij, L. de Korte, J. Beukelaar en J. Rossen gekozen. Dit hield tevens een uit breiding van het bestuur in. De heren J. Quist en M. Tazelaar werden in de elf talcommissie gekozen. BENOEMING Met ingang van 12 augustus a.s. werd tot lerares aan de landbouwhuishoudschool „De oesterschelp" benoemd, mej. J. W. de Kam uit Waarde. TROUWE DUIF Jonge duiven Wedvlucht Noijen, afstand 234 km, in concours 161 duiven, gelost 9.50 uur Z.W.W., aankomst eerste duif 13.1,4.05, aankomst laatste duif 13.39.31 uur P. de Boef 1-24-53; J. Kegge 2-18-23-31- 46; O. Contant 3; J. Deurloo 4-12-27-35-42- 43; C. v. Luijk 5-16; A. de Jonge 6; L. v. d. Hoofd 7; C. Soomers 8-11; A. Laban 9-36-37-48-49; G. Mulders 10; W. Schot 13-40; C. Vervloed 14-33-34-50-57; L. A. v. d. Hoofd 15; L. Jansen 19-21 -29-32-43-51 - 52; M. Moeliker 20-26-28-45; J. Praat 22; G. Bogert 25; L. Laban 30-39; J. v. Dijke 38; S. Cornelisse 41; C. Moeliker 47; G. de Kok 54. TROUWE DUIF Oude duiven. Wedvlucht uit Noijen, af stand 234 km. in concours 54 duiven, gelost 9.50 uur Z.W.W. Aankomst eerste duif 13.14.25 uur, Aan komst laatste duif 13.47 uur Uitslag als volgt J. Kegge 1; J, Praat 2-3-7; O. Contant 4-13; M. Laban 5; L. v. d. Hoofd 6; B. Polderman 8-10-11-12; L. Laban 9; J. v. Dijke 14; L. Hage 15-17; G. Laban 16; C. Praat 18. WONINGBOUW Het aannemersbedrijf gebr. van den Bergh uit Bergen op Zoom heeft vorige week een begin gemaakt met het bouwen van de 18 premiewoningen aan de Grindweg in de voormalige boomgaard Roggeband. Riolering en straat zijn reeds aangelegd. Maandag jl. werden de voorbereidingen getroffen voor uitvoering bouwstroom 94 bejaardenwoningen op Tholen De in de gemeente Tholen en Scherpenisse te bouwen woningen werden uitgezet. BURGERLIJKE STAND over de maand juli 1967 Geboren 15 juliVroege, Jeroen Peter Boudewijn; zn van Vroege, Jacobus Dirk en vanvan der Weerd, Maria Lucia. 16 juliVerhees, Adriana Elisabeth Maria dochter van Verhees, Jacobus Marinus en van Verreijen, Anna Cornelia Elisabeth, 17 juli: de Reus, Theodorus Anthonius Joseph; zn van de Reus, Joseph Gerardus en van Duis, Gerarda Johanna Jacoba. Overleden 2 julivan Dienst, Elisabeth Cornelia; 86 jr; geboren ten won. te Oud-Vossemeer; Weduwe van van den Houten, Jacobus. 12 juli te Bergen op ZoomPipping, Cornelis; 90 jr, geboren en won. te Oud- Vossemeer; Weduwnaar van Wadde van Roon, Elizabeth. 20 juli te Bergen op ZoomMinheere, Janna 70 jr; geb. en won. te Oud-Vosse meer; Echtgenote van van der Jagt, Maar ten.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1967 | | pagina 1