Plaatselijk Nieuws Puroldien+ DOKTERSDIENSTEN OP ZONDAG 'tholen" oud -vossemeer sint-ann aland PRISMA Ant. van Nil stavenisse heel de huid st. maartensdijk scherpenisse predikbeurten poortvliet „moderne" vlees-wolschapen. Ook een kern van geroutineerde trekpaardenfokkers ko men met een grotere inzending goede paar den voor den dag. Een aantal geiten zullen de vee-tentoonstelling completeren. In het vrijdagmiddagprogramma is voor het eerst een demonstratie van melkbaarheidsonder- zoek bij koeien opgenomen. Als nieuw ele ment zal ook aandacht op de bedrijfshulp- verleningsdienst voor de agrarische bedrijven worden gevestigd. VRIJE TIJDSBESTEDING Tussen de keuringen en defile's door zal iedere bezoeker ook een kijkje willen nemen in de grote tent. Deze staat dit jaar in het teken van de vrije tijdsbesteding en daarom ook zullen verschillende eilandelijke vereni gingen exposeren en hun „hobbies" naar vo ren brengen. Verder zijn daar de stand houders met hun artikelen op verschillend gebied, waarbij naast stands met huishoude lijke apparatuur en woninginrichting ook de vrije-tijdsartikelen te zien zijn, zoals mu ziekhandel, foto-apparatuur, boeken, hengel sportartikelen. handwerkartikelen, gereed schappen, tuinbenodigdheden, enz. Vanzelfsprekend is de Landbouwhuisi- houdschool en de Rijkslandbouwvoorlich- tingsdienst in dtze tent van de partij, maar ook de bekende turnbond Zeebra. Buiten de tent wordt op het terrein ook heel wat geexposeerd. TEKENWEDSTRIJD Acht lagere scholen in onze streek namen deel aan een door de commissie Thoolse Dagen uitgeschreven tekenwedstrijd. De bes te inzendingen zullen in de grote tent te be zichtigen zijn, waar men verder van de uit slag kennis kan nemen. CONCOURS HIPPIQUE Bewezen is, dat een programma Thoolse Dagen het meest aantrekkelijk is met rui tersport. Dat hoort er ook écht zo bij. Dit jaar zullen de liefhebbers op de tweede dag i zaterdag 10 juli vanaf half twee aan hun trekken komen. Een concours hippique j met deelname van de landelijke rijverenigin- gen uit Zeeland en West Brabant zullen niet alleen dressuur laten zien maar ook 'n tally ho springconcours en andere attraktieve num mers. I Tenslotte wordt 's avonds weer een orien- taliefit .gereden, waarbij ook in Scherpenisse 'zal worden g.estart. Tholen en St. Philipsland exposeert een manifestatie op dc Thoolse Da gen" 1965. Daar zal men als streekbe- woner bij willen zijn. De landelijke ruiters doen een:, stapje hoger op de tweede thoolse dag dr P. J. Duinker, Tholen tel. 01660500 dr H. Meneer, St. Philipsland tel. 01677—500 Dr. J. M. v. d. Bel, St, Maartensdijk, tel. 01666-400. Weekend-dienst dierenartsra Vanaf zaterdagmiddag 12 uur tot en met zondagavond '24 uur dr R. C. Rinses Scherpenisse tel. 01666-596 HOOGWATER in de week van 4 tot en met 10 juli 1965 zondag maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag 8.00 8.45 9.40 10.35 11.40 L05 20.22 21.05 21.55 22.55 23.55 12.45 13.50 6 juli Eerste Kwartier te 13.42 uur BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat, ingaande 5 juli e.k. de stortplaats aan de overkant van de brug gesloten wordt. Vanaf die datum 'geldt de volgende regeling. De reinigingsdienst zal behalve het ge wone huisvuil, voortaan ook geringe hoe veelheden tuinafval en andere voorwerpen meenemen, mits aangeboden in weggooizak- ken of -dozen enK)f gecomprimeerd tot han teerbare pakken of bundels. Zgn. grove afval en wat niet door de reinigingsdienst wordt meegenomen, dient met eigen vervoer naar het centrale vuil- stortingsterrein te Scherpenisse te worden gebracht, gelegen nabij de Oosterschelde, links aan het eind van de Gatweg. Op ver zoek kan het transport tegen betaling van gemeentewege worden verzorgd. Het terrein te Scherpenisse is uitsluitend des woensdags toegankelijk en wel van 9 tot 17 uur. Mosselschelpen en snoeihout mogen tot nadere aankondiging naast het óudc gemaal worden gedeponeerd. Tholen 28 juni 1965 Burgemeester en wethouders voornoemd. BEJAARDEN REIS THOLEN Het Comité Bejaarden Reis Tholen heeft besloten de jaarlijkse reis te houden op woensdag 7 juli a.s. vertrek half 9 van de Markt, naar Zierikzee - Grevelingendam - Haringvlietbrug - Rotterdam - Spido rond vaart. Opgeven voor de reis bij mevr. v. d. Velde, Oudelandsestraat 37 op vrijdag 2 juli van 5 tot 6 uur n.m. AS GEBROKEN WAGEN VERNIELD Aan de Oudelandse dijk kwam dinsdag middag een woonwagen in botsing met een boom. De woonwagen werd getrokken door een auto, waarvan de achteras brak. De wa gen ging aan het slingeren en kwam tegen een boom terecht. De woonwagen van de heer Spijkerman uit Breda werd totaal ver nield. Persoonlijke ongelukken kwamen ge lukkig niet voor. THOOLSE JUDOKA'S NAAR DUITSLAND Zaterdag 3 juli a.s. worden te Dusseldorf in Duitsland judo wedstrijden gehouden voor A en B teams (senioren) en voor C teams (junioren) Hieraan nemen de volgende ploe gen van de sportschool Wuijts deel: een A team uit Bergen op Zoom een B team uit Ossendrecht een C team uit Tholen Van de „Eerste Judo Club Tholen" maken de volgende judoka's deel uit van het C team: Adr. van Stee (blauwe band) Toon van Stee (blauwe band) Ant. v. d. Vlies (groene band) en Ko Meerman (groene band). De heenreis naar Dusseldorf gaat door Nederland, terwijl de terugreis door België gaat. De judoka's zullen zich na de inspan nende wedstrijden nog kunnen ontspannen want de reis zal onderbroken worden cm bezienswaardigheden in Limburg, Duitsland en België te bezoeken. LICHAAM VERDRONKEN VISSER GEVONDEN Zondag is bij Egmond aan Zee het stof felijk overschot aangespoeld van de 20 jari ge visser M. Jansen. Maandag werd liet ge ïdentificeerd. Op 16 juni was de visser in het Brouwershavensegat over boord gesla gen van de Tholen 10. Donderdag zal te Thelen de begrafenis plaats vinden. WEDVLUCHT Uitslag van de wedstrijd gehouden door de Trouwe Duif te Tholen vanuit Noyon op 26 juni 234 km in concours 111 duiven gelost werd 6.30 uur. L. Laban 1 7 36 L. Jansen 2 5 C. Soomers 3 13 20 A. Laban 4 A. de Jonge 6 8 9 Joh. Deurloo 10 J. Praat 11 26 P. de Boef 12 A. Burgers 14 19 Jac. v. Dijke 1.5 16 23 G. de Kok 17 28 30 37 Fr. Koppenhol 18 33 M. Moeliker 20 29 31 32 L. v. d. Kleijn 22 P. Laban 24 34 C. Praat 25 M. Taselaar 27 C. Boogaart 35 eerste duif 9.22.45 uur laatste duif 9.43.46 uur Wedvlucht Chateauroux 556 km in con cours 37 duiven gelost werd 5.30 uur Joh. Deurloo 1 2 8 13 L. Laban 3 4 9 C. Soomers 5 B. v. Iwaarden 6 A. Burgers 7 C. Moeli ker 10 M. Laban 11 A. Laban 12 aankomst eerste duif 12.10.23 uur laat ste duif 13.52.31 uur. BURGERLIJKE STAND Geboorten: 6 juni Willem Pieter zoon van de Jong Herman Christiaan en van Wieringa Zwaan tje wonende te Tholen Jan van Bloisstraat 36 6 juni Magdalena Johanna en Benjamin Gerardus dochter en zoon van Kegge Jozua Marinus en van van Gerven Johanna wonen de te Tholen Hofstraat 30 6 juni Jacoba Cornelia dochter van den Boer Willem Karei en van Ridderhof Pie- ternella, Lena wonende te Tholen Machteld van Gelrestraat 28 13 juni Christiaan zoon van de Bruin Anne en van Caljouw Johanna Thona wo nende te Tholen Kerkstraat 5 15 juni Abraham Johannis zoon van den Engelsman Matheus Abraham en van van de Velde Cornelia Jacoba. Eliza Johanna Adriana dochter van van Oorschot Jacobus F. G. en van de Wit Maria Jeanette wonende te Tholen, 1500 Gemetenpolder 70 Huwelijksaangiften: Geilings Cornelis David 25 jaar slager wonende te Tholen en Tichem Leena Pieter- nella 18 jaar zonder beroep wonende te Tho len Kaaij 6. Dekker Pieter Jacobus 21 jaar rijksambte naar wonende te Halsteren en de Korte Elizabeth 22 jaar bejaardenverzorgster wo nende te Tholen Hoogstraat 30 Overlijden. van den Boogaard Marinus 84 jaar zon der beroep wonende te Tholen gehuwd ge weest met Ridderhof Maria. JAARVERGADERING VOETBALVERENIGING Onder goede belangstelling werd vorige week woensdag in de zaal van dhr. J. W. Vroegop de jaarvergadering van de voet balvereniging gehouden. In het algemeen allen dankend die tot de bloei der vereniging ook in het afgelopen jaar hebben bijgedragen, wendde de voor zitter zich in 't bizonder tot erelid A. Geu ze, de trainer J. de Kreij, de elftalcommissie met hun mooie doch ondankbare taak, de jeugdleider D. A. Polderman en de Wed. Hommel voor het wassen der shirts. De voorzitter dhr. M. A. van Tilbeurgh deelde verder mede dat het bestuur i.v.m. de wat minder goede financiële resultaten in het afgelopen jaar enkele maatregelen heeft moeten nemen, w.o. een contributie verhoging van f 1op f 1.25 de verho ging van het entreegeld voor wedstrijden van het le elftal van f 0./5 op f 0.S5 en het uitzonderingen daargelaten laten vervallen van, de gebruikelijke tractatie van geblesseerde spelers. Over de ingebruikname van het nieuw aangelegde trainingveld kon de voorzitter nog geen mededeling doen. Uit het jaarverslag van de sekretaris A. Verhees bleek dat de Vereniging thans 91 senior en 44 junior leden telt, het tctaal van 135 is 1 minder dan vorig jaar. Het aantal donateurs daalde van 74 op 62. De spelresultaten waren dit jaar goed te noemen. Het le elftal had een slechte start doch wist zich te herstellen en eindigde op de 3e plaats. Het tweede elftal, dat dit jaar voor het eerst in de 2e klas speelde, bereik te een 4e plaats. Het 3e elftal beantwoordde aan de verwachtingen en de A-junioren be haalden het kampioenschap. De B-junioren tenslotte kwamen ook tot redelijke prestatie's. Met een totaal aan uitgaven van f 4088,07 en f 3729,46 aan inkomsten bleef het tekort beperkt tot f 628,25 aldus de eind cijfers uit het verslag van penningmeester M. J. van der Zande. De stijging van bijna alle onkosten en het minder goede weer tijdens thuiswedstrijden deden de balans dit jaar in de verkeerde richting uitslaan. Voor het komende jaar zijn de vooruitzichten aan merkelijk beter. Met de verhoogde entree gelden en contributie en de opbrengsten van het deze zomer te houden nederlaagtournooi hoopt men een batig saldo te bereiken. Tijdens de bestuursverkiezing zagen de he ren D. A. Polderman en M. v. d. Zande zich met algemene stemmen herbenoemd. In de vacature C. de Leeuw koos men dhr. F. Hommel. De trainer dhr. J. de Kreij verklaarde ten slotte er in het a.s. seizoen naar te zullen streven zoveel mogelijk wedstrijden bij te wonen, .al zal dit i.v.m. zijn training van Meto niet altijd mogelijk zijn. De heer M. A. van Tilbeurgh sloot de vergadering. tijdelijk met 1 JAARGETIJDE SPELDJE Uit serie van 4 tube van f 1.- COMPETITIERESULTATEN JUNIOREN-ELFTALLEN VOSMEER Zaterdag jl, won het Vosmeerse Junio ren A-elftal in Oude Tonge het eiland- tournooi met een gelijkspel tegen de organi serende vereniging DWGC (1-1). Eerder had men met 7-0 gewonnen van BCR en van Zierikzee met 4-0 gevolgd door een 3-0 zege over de andere poule- winner Puttershoek. Hiermee kreeg het A- elftal van Vosmeer de wisselbeker en een vaandel in z'n bezit. De B-junioren kwamen tot een vierde plaats door overwinnigen op de B-elftallen van Zierikzee van 4-0 en 2-0 en verlie zen tegen Puttershoek en DWGC met resp. 3-0 en 6-2. GESLAAGD Dhr. P. J. Droogers theologisch student aan de Rijksuniversiteit te Utrecht slaagde maandag jl, voor het propaedeutisch examen DUIVENSPORT Voor de Zwaluw luidt de vrijdag jl. ge houden vlucht vanaf Chateauroux over 560 km als volgt: C. A. Rijnberg 1 20 Thole- naar 2 4 7 8 11 12 Jac. Vaders 3 14 16 22 C. van Meer 5 D. Havermans 6 17 P. de Wilde 9 23 A. A. Douw 10 18 A. van Daalen 13 21 A. Voormeulen 15 W. Bur gers 19 J. Hol le overduif De 67 duiven gelost te 5.30 uur De eerste kwam aan te 1,2.29.25 uur en de laatste te 13.17.55 met gemiddelde snelheden van resp 1338.89 en 1197,30 m per minuut. Van de zaterdag vanaf Noyon over 237 km gehouden wedvlucht luidt de uit slag: H. Lindhout 1 23 A. Rijnberg 2 3 12 Jac. Vaders 4 6 10 16 32 C. van Meer 5 8 M. de Graaff 7 19 27 J. Tholenaar 9 17 20 22 24 J. Hol 11 A. Voormeulen 13 18 21 A. van Daalen 14 26 28 29 Joh. Vroeg op 15 25 31 33 D. Havermans 30 Het aantal deelnemende duiven was 99, die te 6.30 uur waren gelost en waarvan de eerste ar riveerde te 9.30.9 uur (gemid. snelheid 1318.89 m per minuut) en de laatste te 9.46.27 uur snelheid 1206.06 m per minuut. CONSULTATIEBUREAU IN DE VAKANTIE In de maand juli zal er slechts eenmaal consultatiebureau voor de zuigelingen zijn. Namelijk alleen op 14 juli a.s. van 2 tot 3 uur in het Groene Kruis gebouw. CONCERT EN LAMPIONOPTOCHT Dinsdagavond gaf de muziekvereniging Accelerando 'n concert op de muziektent ter gelegenheid van de verjaardag van Prins Bernhard en de verloving van Prinses Bea trix en de heer Claus von Amsberg. Met de muziekvereniging voorop, gingen de kinderen met lampions en de ouders door het dorp. Voor de lampions was het een beetje te winderig, 's Middags waren de leerlingen der lagere scholen en van de kleu terschool getracteerd op een reep chocola, en kregen ze ook hun lampion. De chocola en de lampions waren eigen lijk voor het bevrijdingsfeest op 5 mei be stemd, maar door een ongeval bij Sint Anna- land werden toen alle feestelijkheden afgelast De kinderen hebben de buit nu weer binnen, en de rest van het geplande feest op bevrij dingsdag, zoals de kinderspelen en de be- jaardentractatie zullen, volgens de plannen van het comité op de huwelijksdag van prin ses Beatrix en Claus von Amsberg worden uitgevoerd. Dinsdag 6 juli a.s. zal de mu ziekvereniging Accelerando weer in actie komen, want dan wordt de bejaardenreis gehouden. De muziekvereniging zal de be jaarden dan weer feestelijk inhalen. BURGERLIJKE STAND Geboorten: 2 mei Johannes Gommert zoon van van der Klooster Cornelis en Heijboer Eliza beth: adres Weststraat 33 4 mei te Bergen op Zoom Christiaan zoon van Wessels Leendert en van 't Hof Jacoba A. Adres Hoenderweg 59 9 mei Maria Pieternella dochter van Vroegop Izaak en den Haan Aagje dares Kerkeblokstraat 10 10 mei Marinus Pieter zêon van Poot Corenlis J. en Hoek Janna W. adres Voor straat 1,4 12 mei David Willem zoon van van Driel Adriaan en Dormaar Maria J. adres: Kerkeblokstraat 16 15 mei Adriana Cornelia dochter van den Haan Johannes A. en A. va der Jagt Jannetje C. adres Schoolstraat 23 Huwelijken: 20 mei Wessels Adam Corelis oud 37 jaar en Snoep Cornelia Hendrina oud 33 jaar 28 mei Geuze Jan Jacob oud 19 jaar en van Daalen Adriana oud 16 jaar Overlijden: 1 mei Elenbaas Jan oud 21 jaar havenar beider ongehuwd laatstelijk gewoond heb bende aan het adres Julianastraat 24 1 mei Quist Pieter oud 88 jaar zonder be roep, gehuwd geweest met Priem Jacoba. Laatstelijk gewoond hebbende aan het adres Voorstraat 17. Ingekomen: van den Boogaart Pieternella van Dor drecht naar Kloosterstraat 1. Vermeulen, Willem P. en Echtgenote van Krimpen a.d. IJssel naar Hoenderweg 42 Lookers ev. Wessels Johanna van Stand- daardbuiten naar Tuinstraat 40 Emmer. Reijer en gezin van Roosendaal ca naar Veilingweg 1 Geuze Jan J. van Oud Vossemeer naar Hoenderweg 89 Vertrokken: Riedijk Gerardus en echtgenote van Ring 82 naar Tholen van Dijke Leendert C. van Schoolstraat 29 naar Vlissingen Mosselman Willem J. en echtgenote van Hoenderweg 105 a naar Roterdam Verhuizingen Wessels Adam C van Hoenderweg 77 naar Noordstraat 25 DOLPHIN 100% WATERDICHT verkrijgbaar bij: Juwelier BERGEN OP ZOOM BEKENDMAKING De burgemeester van Stavenisse maakt bekend dat in verband met de inwerking treding per 1 juli 1,965 van de Wet tot we ring van ongewenste handwapenen (Stb. 1965, nr, 141), het voorhanden hebben, in voeren, vervaardigen of afleveren van be paalde handwapenen verboden en strafbaar is gesteld. Degene die deze voorwerpen on der zich heeft, is verplicht deze gedurende het tijdvak van 1 tot en met 14 juli 1965 in te leveren bij de Postcommandant der Rijks politie alhier, voor welke inlevering een ontvangstbewijs wordt verstrekt en een tege moetkoming wordt toegekend. Alleen bij in levering gedurende dit tijdvak wordt onder staande vergoeding toegekend. Ingeleverd dienen te worden: a Stilletto's b Valmessen c Boksbeugels d Ploertendoders Tegemoet koming: f 4.— f 4.— f 1.— f 2.50 e Handwapenen bestemd voor het verspreiden van giftige, ver stikkende of weerloos makende stoffen, niet zijnde gassen f 2.50 f Geheime handwapenen f 2.50 g Losse onderdelen van stiletto's, val messen en geheime handwapenen. f 0.50 Overtreding van de verplichting tot in levering en-of het verbod tot voorhanden hebben invoeren, vervaardigen of afleveren wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste vier duizend gulden. Stavenisse 29 juni 1965 De Burgemeester voornoemd. A. Sluijmers AGENDA RAADSVERGADERING Op woensdag 30 juni a.s. des namiddags om 8.00 uur komt de gemeenteraad van Sta venisse in vergadering bijeen. De agenda vermeldt de navolgende punten. 1 Voorstel van burgemeester _n wethouders tot wijziging van de gemeentebegroting voor het dienstjaar 1964 2 alsvoren tot vaststelling van een herzie ning van het uitbreidingsplan 3 Tot vaststelling van een herziening van het wederopbouwplan 4 alsvoren tot verkoop van een perceel grond aan de heer G. de Moed 5 alsvoren tot verpachting van een perceel bouwland aan de heer W. M. Smitss. 6 alsvoren, tot verhuur van perceel Bos 15 OPBRENGST COLLECTE De collecte die in de gemeente Stavenisse ten bate van het Nederlandse Rode Kruis gehouden werd heeft opgebracht het mooie bedrag van f 745.20. Gerekend naar de op brengst van het jaar 1964 was dit een be drag van ruim f 200.meer. VAKANTIE-REGELING WORDT BESPROKEN In feite is het absurd, dat anno 1965 een deel van de inwoners nog een bespreking moet gaan voeren of het mogelijk zou kun nen zijn al dan niet tot een week vakantie per jaar te komen. En toch is dat hier het geval bij de plaatselijke middenstand. Ter wijl minstens driekwart van de Nederlandse bevolking minstens 2 weken uitstedig is, zijn er nog altijd heel wat middenstanders op het platteland die 52 weken constant „doordraa ien" Men mag gerust stellen dat indien er bij een middenstander-winkelier geen week per jaar vakantie afkan het bedrijf als niet gezond aangemerkt kan worden Nu zijn het lang niet altijd financiële bezwaren maar dikwijls het zich als „onmisbaar" zien of ook wel vanwege een oncollegiale houding een soort „broodnijd" waardoor men thuis blijft. Dat men dan ook zichzelf de das om doet wordt over het hcofd gezien. Terwijl voor enkele branches al regelingen zijn ge troffen, bestaat ter plaatse het voornemen om dezer dagen een bijeenkomst te houden waarbij voor de gehele middenstand een vakantieregeling onder het oog zal worden gezien. Nogmaals, of men daaraan behoefte heeft of niet, men blijft ten achter als zoiets niet mogelijk zou zijn. SLUITINGSAVOND VROUWENBOND N.V.V. Dezer dagen hield de vrouwenbond van het N.V.V. haar sluitingsavond van het win terseizoen. Mevr. Steyn-Vreke uit Middel burg sprak over de rassendiscriminatie Na dit actuele onderwerp was er nog declamatie Het was een gezellige en leerzame avond. MUZIEK OP DE VERJAARDAG VAN DE PRINS EN DE VERLOVING VAN DE PRINSES Dinsdagavond gaf ook St. Maartensdijk een feestelijk tintje aan de verjaardag van prins Bernhard en de verloving van prinses Beatrix met Claus von Amsbwg De muziek maakte een rondwandeling door het dorp en in de schare die volgde voerde men spandoeken met het opschrift voor Beatrix en Claus. KAMPERENDE O.L.S. Vrijdagavond kwamen de 39 leerlingen van de o.l.s. terug van een 3 daagse kam- peertocht welke in Oostkapelle was gehou den. De tocht werd gemaakt per fiets over Sta venisse en per boot naar de Bevelanden. SCHOOLREISJE De bijzondere school maakte vrijdag haar reisje naar het dierenpark in Rotterdam en een bezoek aan de Maasunnel. Daarna deed men Den Haag aan, waar Madurodam werd bekeken. Om 8 uur waren de leerlingen van de laagste klassen, die het reisje maakten weer thuis. AANRIJDING Bij het achteruitrijden met zijn personen auto botste A.B. uit St. Maartensdijk tegen een op de Hoge Markt staande bestelauto. De aanrijding beperkte zich tot materiele schade. Dit gebeurde op maandag 20 juni. A.V.O. COLLECTE De A.V.O. collecte die van 14 tot 1.9 juni gehouden werd heeft f 84.62 opgebracht SCHOOLKORFBALTOURNOOI Twaalf leerlingen van de o.l.s. namen za terdag 26 juni deel aan het schoolkorfbal- tournooi 1965 Deze sportontmoeting vond plaats op het Sportcomplex „Kijk in de Pot" te Bergen op Zoom. Dit tournooi was uitgeschreven door de Koninklijk Nederlands Korfbalbond. De leerlingen van de o.l.s. behaalden in hun afdeling een eerste prijs en de aanvoer der van het twaalftal mocht hiervoor aan het einde van de wedstrijden een beker en een diploma in ontvangst nemen. ZEEHENGELCONCOURS Zaterdag 26 juni organiseerde de H.S.V. „De Zeebaars te Scherpenisse een interna tionaal zeehengelconcours. Onder gunstige weersomstandigheden heb ben 350 sportvissers aan dit concours deel genomen. De vangst was zeer goed t.w. on geveer 245 pond vis. Uitslag individueel (10 best geklaseerden) 1 M. de Buck van de „Oostkustvissers" België 3060 punten 2 M. P. Versluijs van „H.V.K.K." uit Kapelle 2795 punten 3 R. van Waas van Sluiskil 2330 punten 4 A. Vlaemingh van de „Oostkustvissers" België 2175 punten 5 F. Lindhout van de „Zee baars" Scherpenisse 1.975 punten 6 M. v. d. Zande van de „Karper" Bergen op Zoom 1890 punten. 7 P. Oosdijk uit Tholen 1820 punten. 8 Fr. v. d. Berge van „O.N.I." Ter- neuzen 1800 punten 9 R. Smit van Sluis kil 1630 punten 10 W. van Dijke van de „Zeebaars" Scherpenisse 1625 punten. Uitslag korpsen (Bekerwinnaar 1964 „O. N.I." uit Terneuzen) zondag 4 juli 1965 THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds E. M. Bakker 3 uur ds J. Bakker Randwijk Bediening Sacrament H. Doop In beide diensten extra collecte voor het bouwfonds. Geref. Kerk 10 en 5 uur ds B. Wentzel uit De Lier 10 uur voorbereiding H. A, Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr. Geref. Kerk 10 uur ds J. van Doorn, Doornspijk 6.30 uur leesdienst Ned. Prot. Bond 10.30 uur ds J. P. Hulsbos uit Sassenheim Kerkelijk Leven 5 uur ds P. W. Spruijt uit Amsterdam OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente IQ uur ds Ph. J. Leenmans Bediening H. Avondmaal 6.30 uur ds P. Kolijn Nabetrachting. Coll. Zonnegloren Geref. Kerk 10 en 3 uur ds de Wit uit Rotterdam Chr. Geref. Kerk 10 en 2.30 Uur leesdienst 6.30 uur ds van Doorn uit Doornspijk Ger. Gemeenten in Ned. 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst R. K. Kerk 7.30 en 10 uur H. Mis 2 uur Lof ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 10 uur eerw. heer D. Oskam Culemborg 6 uur eerw. heer D. Oskam extra collecte kerkvoogdij. Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Ger. Gemeenten in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 en 6 uur ds L. G. Zwanenburg Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur ds J. W. Slager ST. MAARTENSDIJK "43!;- Ned. Herv. Gemeente 9.30 en 2 uur ds J. van der Haar Collecte Ziekenfonds Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst dinsdag 6 juli 7 uur ds G. Brevaart uit H. I. Ambacht Oud Geref. Kerk 9.30. 2 en 6 uur leesdienst Herv. Kapel 10 uur ds C. J. v. d. Sluljs uit Overschie 7 uur ds P. W. Spruijt uit Amsterdam SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 9.30 en 2.30 uur ds P. Koijn H. Cta. Zondag 14 extra coll restauratie Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds J. Bakker Randwijk 6 uur ds E. M. Bakker Tholen. collecte kerk Geref. Kerk 10 uur leesdienst 2.30 uur ds B. Wentzel it De Lier Geref. Gemeente 10 en 6 uur ds A. Kok 2 uur leesdienst ST. PHILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur leesdienst 2.30 uur ds Ph. J. Leenmans Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst Oud Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst ANNA JACOBA POLDER Geref. Kerk 10 en 2.30 uur ds Verschoor uit Vlissingen 1 H.S.V. „De Zeebaars" uit Scherpenisse met 8080 punten (wisselbeker) 2 „Oostkust vissers" uit Heist (België) met 7330 pun ten 3 „H.V.K.K.' uit Kapelle met 7050 pun ten 4 „De Zeester" uit Halsteren met 6670 punten 5 „O.N.I." uit Terneuzen met 5930 punten. WEDVLUCHT Wedvlucht Chateauroux „De Reisduif" Scherpenisse afstand 555 km los 5.30 lse duif 12.14.26 is 1372.70 m laatste prijs 13. 51.56 is 1108.85 m J. v. d. Hoek St.M. 1 2 F. Groeneveld Scherp. 3 C. v. d. Have Scherp. 4 11 D. Uijl Pvl. 5 9 J. Westdorp Pvl. 6 13 G. Larooij Scherp. 7 10 M. Speijer Pvl. 8 K. Lisseveld Pvl. 12 Noyon afstand 233 km los 6.30 uur 1ste duif 9.20.49 is 1365.71, m en laatste prijs 9.43.01 is 1209.93 m. K. Lisseveld Pvl. 1 5 7 9 10 11 17 M. Speijer Pvl. 2 6 15 C. v. d. Have Scherp. 3 A. v. Tiggele Pvl. 4 14 J. v. d. Hoek St.M. 8 18 M. Goudzwaard Pvl. 12 D. Uijl Pvl. 13 16 J. Westdorp Pvl. 19 WACHTVERBOD LANGESTRAAT INGETROKKEN Burgemeester en wethouders maken bekend, dat op 2 maart 1965 het besluit van 6 de cember 1955 tot het instellen van een wacht- verbod in de Langestraat is ingetrokken. Van dit besluit staat voor iedere belang-

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1965 | | pagina 2