„YVONNE" MAISON YVONNE ongeschoolde arbeiders VAN LEEUWEN BUIZEN ZWIJNDRECHT 69,75 59,75 26,90 ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE DANPO ST. PHILIPSLAND ANNA JACOBA POLDER POORTVLIET PREDIKBEURTEN Van onze adverteerders Voor heffer» MOeUEl Baby-huidje rrSABYDERMrf'S; Stemmen van lezers Heugafeld DE MANTEL DAMESMANTELS TEENAGERMANTELS JAPONNEN 2- en 3-delige pakjes BLAZERS JURKJES dhicfp PULLOVERS en VESTEN Maison gratis puin Koopt bij onze Adverteerders WIJ VRAGEN VOORTURNCURSUS De Zeeuws Brabantse Turnkring strafte sepember 1962 te Kapelle met een Voor- turncursus 3e, 2e en 1ste graad.- Zaterdag 20 april werd examen afge nomen. Er waren 46 deelnemers, die allen slaagden, t.w. 26 voor de 3e graad, 15 voor de 2e graad en 5 voor de 1ste graad. Deel nemers uit de streek waren de dames A. Goedegebuure en M. Rijnberg en dhr. M. Hage allen van W.I.K. OP DRIE PLAATSEN INGEBROKEN Er zijn er om maar van meervoud uit te gaan die zaterdagavond hebben wil len profiteren van het feit, dat de buiten bewoners zich ook naar het dorp hadden begeven voor het bijwonen van de festi viteiten ter gelegenheid van de burgemees ters-installatie. Toen is namelijk op drie plaatsen buiten de kom ingebroken. Van twee staat het althans vast, dat het die zaterdagavond is gebeurd, namelijk bij de heer J. Heijboer a^n de Oude Zeedijk en bij de heer J. van der Repe in de Stoofweg. Maandagavond werd hetzelfde ontdekt in het kantoor van de firma L. J. Rijnberg bij de conservenfabriek in de Langeweg. Aan genomen wordt ,dat het ook daar zaterdag avond wel zal hebben plaats gevonden. Het was de inbreker(s) kennelijk te doen de portemonnaie te vullen. Voor wat de in braak bij Heijboer en van der Repe be treft is men daarin niet geslaagd. Men schafte zich toegang via een raam of zoals bij van der Repe met een schroevendraaier via de deur. Hoewel een en ander over hoop werd gehaald, werd toch vrij netjes gewerkt. Bij dhr. Heijboer werd een berg- meubeltje geforceerd, maar geld werd niet gevonden. Er is alleen een gouden broche zoek. Een geldkistje werd over het hoofd gezien. Uit het kantoor van de firma Rijn berg schijnt f 1500.ontvreemd te zijn. Gewoonlijk blijft daar zaterdag geen geld achter. Nu was dat wel het geval. De slo ten van het bureau waren geforceerd. Ook daar schijnt men via het raam te zijn bin nengedrongen. Van dader(s) ontbreekt tot voort. LEDENWERFAKTIE VOOR KONINGIN WILHELMINAFONDS Aanstaande week begint de ledenwerf actie voor de vereniging tot steun aan het Koningin Wilhelminafonds. Deze vereni ging organiseert de jaarlijkse collecte voor de kankerbestrijding en heeft bovendien in vele plaatsen van ons land haar leden. Tot nu toe waren er dat in deze gemeente maar enkele. Door de aktie van de Coop, Boerenleenbank alhier zijn 35 nieuwe leden ingeschreven. De muiezkvereniging „Accelerando" wil op 30 april a.s. propaganda maken- hier voor tijdens haar rondgang door het dorp en met een verkoping van materiaal van het Kon. Wilhelminafonds. Deze zal ge houden worden bij mooi weer op het schoolplein en anders op een nader te be palen plaats in de vroege avonduren. Steunt het werk voor de kankerbestrij ding. Koopt op Koninginnedag en geeft u op als lid. Voor dat laatste bereikt u de zer dagen een circulaire met een strookje waarop naam en adres kan worden inge vuld. Een aanbeveling zal niet nodig zijn. We zullen dit echt weer met z'n allen moe ten doen. Het is een zaak van en voor ons allen. ONGERIEF Veelongerief werd veroorzaakt toen bij rioleringswerkzaamheden een dragline een waterleidingbuis stuk trok. Er spoot een waterzuil van een meter of vier omhoog en de bewoners waren een paar uur zonder leidingwater. IA"; IN DE SLOOT 1 Tweede paasdag kwam de heer D. S. met de auto van zijn vader in een sloot terecht, waardoor nogal wat materiele scha de werd aangebracht. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. Het verslag van de VVD-avond te St, Maartensdijk moest met enkele andere berichten blijven overstaan. NOODSLACHTHUIS AI geruime tijd zijn de gemeenten uit de streek doende om een centraal noodslacht- huis te bouwen of een bestaand perceel als zodanig in te richten. Naar we vernemen schijnt men een oplossing te heben gevon den, maar nadere berichten daarover ont breken nog. ONGEVAL De havenarbeider J.T. had het ongeluk tijdens werkzaamheden te Rotterdam met zijn benen in een opening van een scheeps ruim te raken. Ingeroepen geneeskundige hulp was spoedig aanwezig. De dokter con stateerde een gescheurde spier. Rust werd voorgeschreven. HENGELCONCOURS Zaterdag 20 april was ook „De Zee baars" van de partij bij het door Halsteren georganiseerde hengelconcours. Deze ver eniging behaalde de 10e 11e en 12e korpsprijs. Er waren 550 deelnemers. WONINGWETWONINGEN Twee nieuwe woningwetwoningen zijn nu bijna voltooid en zullen binnenkort bey woond kunnen worden. Men zit er al op te wachten en op nog wel meer ook. DE EERSTE RIT Op Koninginnedag wordt de eerste orien- teringsrit door de M.A.C. Sint Philipsland georganiseerd. Er wordt om 3 uur bij ho tel „De Druiventros" gestart, 's Morgens vindt een korte rit plaats op de fiets, spe ciaal voor de jeugd. De start daarvan is om 10 uur. t.b.c. fodns van „Draat elkanders lasten" f 223.76 en voor het Leger des Heils f 71.98. In de op 19 april gehouden vergadering van het oranje comité werd besloten om ter gelegenheid van de verjaardag van H. M. de Koningin, de schoolkinderen een kleine traktatie te bieden. Voorts worden met medewerking van het personeel van de scholen kinderspelen georganiseerd. Het ligt in de bedoeling een uitgebreider pro gramma op te stellen voor de herdenking van het 150 jarig bestaan der onafhankelijk heid van ons land. waarbij men van het sportterrein gebruik hoopt te kunnen ma ken. en pijn weg- wrijven met SPORTVISSER VERDRONKEN Een tragisch ongeval vond zaterdag 20 april jl. plaats in de Mosselkreek. Vanuit St. Annaland had- een drietal Belgische sportvissers een roeiboot gehuurd en waren daarmee de Mosselkreek opgegaan om te vissen in het vaarwater tussen die gemeen te en St. Philipsland. Een der hengelaars de 43 jarige E. C. Stokman uit Deurne bij Antwerpen viel bij het uitwerpen van zijn hengel overboord en dreef door de sterke stroom snel van het bootje af. Zijn twee vrienden trachten nog hem te bereiken met een haak, maar het lukte niet. Toen ze hem weinige ogenblikken later uit het wa ter haalden, waren de levensgeesten al ge weken. Snel naar St. Philipsland gevaren trachtte dokter Menger via kunstmatige ademhaling de levensgeesten nog op te wekken, maar het mocht niet baten. DOOD GEVONDEN Vorige week vrijdag middag is de 83 ja rige L. den Braber dood gevonden in het bejaardenhuisje op de Kade. Een meisje dat in de omgeving aan het spelen was, zag de man liggen en waarschuwde haar moeder. Toen dokter Menger ter plaatse kwam, kon hij slechts een plotseling inge treden dood constateren. GESLAAGD Dezer dagen slaagde de heer C. Wage- maker Czn voor het diploma Middelbare Landbouwschool. Hij kwam er met lof door GELUKKIG MET ANTWOORD Toen de heer Abraham Verwijs te Grand Rapids het overlijden van Koningin Wil- helmina vernam stuurde hij de Koninklijke familie een condolatiekaart. Antwoord hier op had hij niet verwacht. Maar toch ont ving hij dezer dagen een dankbetuiging van de Koninklijke familie met de volgen de tekst in het Engels: De Koningin en Prins van Nederland en de prinsessen Be atrix, Irene, Margriet en Marijke danken u voor uw blijk van sympathie na het overlijden van Koningin Wilhelmina. Het heeft me ontroerd, schrijft dhr. Verwijs en ik ben er bizonder blij mee. NA TROUWE DIENST Na een dienstperiode van 37 jaar was het donderdag 11 april de laatste maal dat de heer J. Bossers op de veerpont van An na Jacobapolder naar Zijpe de kaartjes aan de passagiers uitreikte. Hij heeft nu de pensioengerechtigde leef tijd bereikt. In die 37 jaar heeft hij heel wat kaartpes uitgereikt aan bekenden en onbekenden, Nederlanders en buitenlanders Hij had ook geen moeite met het omreke nen van de vreemde valuta. Dat had zijn mee en zijn tegen want ook collega's riepen zijn hulp wel eens in. Omdat hij meer dan 100 procent gaf, moest hij deze winter weer enkele weken onder de wol. „Als het 's zomers druk was en je hoorde dan om 7 uur zeggen „ze staan nog voorbij de Zuidweg", dan dacht ik wel eens wan neer zullen ze nu weer weg zijn. Dan was het half een voor je thuis was". Daar wachtte hem dan een trouwe echt genote. Zij telde en bundelde het geld, ter wijl hij de lege en halfvolle boekjes con troleerde. Toen donderdag de laatste reis erop zat was het teveel voor hem afscheid te nemen van de kapitein. Dat hij er niet „met de pet" naar gegooid had, maar in trouwe plichtsbetrachting deze 37 jaar had volgemaakt bleek zaterdag toen hij op het gemeentehuis werd ontboden. Daar werd hij onder andere verwelkomd door het college van b en w, de heer van Leeuwen, contro leur bij de R.T.M. en kapitein C. de Keizer In een gloedvol betoog deelde burgemeester L. J. de Jonge mede dat hij koninklijk onderscheiden was, met de eremedaille ver bonden aan de orde van Oranje Nassau in brons. Na deze onderscheiding werd hij nog toegesproken door de heer van Leeu wen. Ook werden thuis enkele bloemstuk ken bezorgd en diverse dozen sigaren. KOLLEKTEN Voor de stichting Nationaal Rheuma- fonds werd f 456; —ingezameld voor het zondag 28 april THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 uur eerw heer T. van Dam, Niewlekkerland 3 uur eerw heer T. van Dam Collecte verwarming Geref. Kerk 10 en 5 uur ds van Egmond Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr. Geref. Kerk 10 en 6.30 uur ds van Doorn Ned. Prot. Bond geen dienst Herv. ver. Kerkelijk Leven 5 uur ds K. W. Slik te Rotterdam OUD-VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds Ph. J. Leenmans 6.30 uur ds Ph. J. Leenmans Collecte Ziekenfonds Geref. Kerk 10 en 3 uur ds Visser te Boven- Hardinxveld Chr. Geref. Kerk 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Geref. Gem. In Ned. 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 10 uur eerw heer J. Henzen te Leiderdorp 6 uur eerw heer J. Henzen Collecte Ziekenfonds Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur ds heer J. Karens van Zoetermeer Geref. Gem. in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds L. G. Zwanenburg Bed. H. Doop 6 uur ds L. G. Zwanenburg donderdag 2 mei 3 uur ds L. G. Zwanenburg Huwelijksinzegening van Jan J. van der Slikke en Martina C. Suurland Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur ds J. W. Slager ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds J. van der Haar 2 uur ds J. van der Haar Bediening H. Doop Colecte verwarming Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Oud Geref. Kerk 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Rehoboth 7 uur ds K. W. Slik te Rotterdam SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds P. Alblas 2.30 uur ds P. Alblas Doopbediening Exra collecte Schulddelgingsfonds Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds B. G. A. van der Wiel van Elburg Voorbereiding H. Avondmaal 6 uur ds B. G. A. van der Wiel Extra collecte kerkvoogdij Geref. Kerk 10 uur leesdienst 2.30 uur ds van Egmond Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst ST. PHILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur leesdienst 2.30 ur ds B. A. van Donkersgoed Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur leesdienst vrijdag 26 april 7.30 uur ds G. A. Zijderveld van Middel burg Oud Geref. Gemeente 9.30, 2.30 en 6 uur ds L. Gebraad ANNA JACOBA POLDER Geref. Kerk 10 en 2.30 uur ds W. Haverkamp PAK EVEN UW ZAKBOEKJE KUNSTAGENDA BERGEN OP ZOOM Luxor: vanaf vrijdag „De Langste Dag" Roxy: Als twee druppels water (18 jaar) Verleden week vrijdag jl. heropende onder grote belangstelling de heer Bus zijn heren modezaak. Deze zaak Kortemeestraat 1 is in zeer korte tijd omgebouwd tot een moderne win kel, die mede door de interne verruiming nu meerdere mogelijkheden biedt. Naast de grote sortering herenmodearti kelen, is de herenconfectie nu ook verte genwoordigd en wel in het betere genre. Het voorfront met zijn zwevende etala ges is bijzonder fraai, terwijl de indeling van binnen ruim en aantrekkelijk is. Door deze verbouwing is alles veel groter geworden en is een vlotte bediening en rustige keuze verzekerd. Veel felicitaties en bloemstukken versier den het geheel, hierbij aansluitend wensen ook wij de heer Bus veel succes toe. Mijnheer de redacteur, Gaarne zou ik om enige plaatsruimte in uw veelgelezen blad willen verzoeken voor het volgende. In uw blad van donderdag 11 april 1963 schreef u een artikel over wat men zo lang zamerhand de „affaire gemeentebestuur St. Annaland" zou kunnen noemen. U spreekt daarin over „ophitserij en gewroet achter de schermen". Zou iemand zich uit liefde voor de democratische rechten, plichten en vrijheden en ter verdediging van het begin sel „geen macht zonder verantwoordings plicht" hieraan hebben schuldig gemaakt, dan zou ik uw woordkeuze en daardoor uw kwalificatie onjuist achten, In uw blad van donderdag 18 april 1963 vermeldde u nogal opvallend mijn aanwe zigheid op de publieke tribune. Nu is mij gebleken, dat verschillende personen menen, dat u mij beschouwt als „de man achter de schermen". Voor zich een verkeerde mening gaat vormen, stel ik er prijs op nadrukkelijk te verklaren dat ik op grond van drie publi caties in „Het Vrije Volk" en op die in uw blad van 1 april 1963 telefonisch mijn particuliere lessen van die avond heb afge zegd, en dus volkomen onverwacht naar Sint Annaland ben gekomen, om mij ter plaatse op de hoogte te stellen. Ik achtte dit én als staatsburger én als lid der Zeeuwse Staten mijn plicht. (Ik weet heel goed dat slechts G.S. zeggen schap in deze zaken hebben en een gewoon Statenlid niet; dit om misverstanden te voor komen.) Ik ben er van overtugid, mijnheer de re dacteur, dat u niets hebt willen insinu eren ten opzichte van mijn persoon. Niemand, die jarenlang uw verslagen leest over gebeurtenissen op verschillend terrein, zowel op het gebied der politiek als op dat van de sport, vnl. voetballen zal u enige partijdigheid willen verwijten. En als uw artikel de indruk wekt dat mijn persoon achter deze „affaire" steekt, zal elk een verstaan dat dit slechts op toeval be rust. Ieder die uw blad kent begrijpt ook, dat u niet wilde suggereren dat ik erg ge brand zou zijn op gratis alcoholische dran ken, en dat ik erg teleurgesteld moest zijn deze niet te krijgen U heeft natuurlijk niet gemerkt dat de gemeentebode zo vriendelijk was mij het i „cognacje" aan te bieden, maar dat ik vriendelijk te kennen gaf van dit aanbod geen gebruik te willen maken! U kunt ook niet op alles letten! Als u schrijft over „Hij en zijn collega's op de tribune", wil ik er u op wijzen, dat noch onderwijs-collega's, noch collega-leden van Provinciale Staten aanwezig weren. Het woord „collega's" is dus zo maar uit uw pen geglipt. U schreef dat ik er „ditmaal naast geval len was". Had u mij dan al eens gezien bij raadsvergaderingen in Sint Annaland 't Geeft niet: 't zal wel een „verschrijving" zijn! Dat het toch wel een elementaire uiting van fatsoen van het dagelijks bestuur uwer gemeente zou zijn geweest om mij, als lid van het Provinciaal Bestuur, een stoel te geven, is u zeker ook ontgaan? Dat u dit ontging, ach niemand zal zich daarover ver bazen. Tenslotte zou ik het op prijs stellen als u de verkeerde indruk die ontstond (buiten uw wil, daarvan ben ik overtuigd) zoudt willen wegnemen, door categorisch te ver klaren dat u wéét dat ik hierbij niet be trokken ben. U weet dit namelijk heel goed, en het is niet mijn gewoonte om me te schamen voor zaken, waarvoor ik verant woordelijk ben. Maar ben ik niet verant woordelijk dan wens ik dit ook duidelijk te stellen. Bij voorbaat dank voor de plaatsruimte en sans rancune Sint Maartensdijk 22 april 1963 P. A. Roels Lid Prov. Sstaten van Zeeland Naschrift redactie. Bij een dergelijke kwestie, vermenigvul digen zich vaak de geruchten, mijnheer Roels. Voor sommigen zijn de feiten op zichzelf nog lang niet voldoende. Wanneer men dan ook van mening was dat wij u op het oog hadden met de „man achter de schermen", dan is men er wel helemaal naast geweest. Voor ons is uw nadrukke lijke verklaring dan ook overbodig, maar nu uw naam erbij betrokken schijnt te zijn, zijn wij blij de gelegenheid te kunnen geven dat recht te zetten. En het van onze kant nog eens te onderstrepen. Een bepaald ie mand hebben we trouwens helemaal niet op het oog gehad. We weten het niet, dus zou het maar een raden zijn geweest. En een raden is maar een gevaarlijke bezigheid in deze kwestie. We zijn er alleen maar zeker van, dat het allemaal niet komt, al thans niet rechtstreeks komt van de socia listische fractie in de Sint Annalandse raad Dus moet het wel van „achter de scher men" vandaan komen. Men zal niemand van de inwoners in Sint Annaland ervan kunnen overtuigen, dat één van beide raadsleden uit zichzelf zou zijn gekomen met klachten over bijvoorbeeld een ge- schonkenborrel. En we blijven bij onze mening dat we hierin geen opkomen voor een gemeentebelang kunnen zien. In die overtuiging zijn we trouwens versterkt door de uitspraak van de fractieleider. Dan interesseert het ons echt niet van welke kant het komt. Hetzelfde standpunt hadden we ingenomen, wanneer iets derge lijks van de S.G.P., C.H.U. of welke an dere politieke fractie ook vandaan zou ko men. Nog altijd betreuren we daarom dit ter plaatse in beweging gebrachte en tot in den Haag toe doorgerolde balletje. Het overige gedeelte van uw schrijven, zult u ongetwijfeld ook als bijkomstigheden zien Het „kopje" boven de weergave van het adres aan gedeputeerden, was meer be doeld als een schertsende inleiding van de omstandigheden, waarin de brief ten gehore werd gebracht, dan een serieuze weergave van de feiten. Gelukkig dat er althans één lezer, dat u er nog wel iets van humor in kon vinden. Immers, wanneer het publiek niet zo talrijk was geweest -. het komt en dat geldt voor al onze gemeenten in de streek) zelden voor, dat er hoorders zijn dan was er voor de enkeling ze ker wel een stoel, vermoedelijk ook nog wel een kop koffie geweest. Met dat „col lega's" werd niets anders bedoeld, dan „me de-luisteraars". U was er voor het eerst enkele andere luisteraars voor de tweede maal. Niet zo'n bizondere verschrijving dus, wanneer overigens altijd in dezelfde schertsende stijl werd opgemerkt .dit maal naastgevallenDat u als aanwezige op de tribune vermeld werd in die aanhef was niet zo verwonderlijk. Eerstens om dat u toch het enige lid was van Provinci ale Staten daar aanwezig en tweedens om dat u daartoe zelfs van Sint Maartensdijk had moeten komen. „Het Vrije Volk" ver meldde ook uw aanwezigheid. Wanneer men nog niet zou weten, dat u niet naar een raadsvergadering komt, om er „iets te krijgen", is het ook een onbe gonnen zaak dat te moeten uitleggen. Wanneer u die aanhef niet als een schert sende leiding zou hebben gezien waarvan we overigens wel overtuigd zijn waarom moeten wij dan sarcasme zoe ken achter uw opmerking over de niet aangeboden stoel: „Dat u dit ontging, nie mand zal zich daarover verbazen". Tenslotte: een buiten onze wil verkeerd ontstane indruk, willen we zeker wegne men. Categorisch verklaren dat u er wel of niet bij was betrokken, is ons onmogelijk. Wel kunnen en willen we verklaren niet aan u te hebben gedacht, laat staan u als de man achter de schermen te vermoeden. En zijn er zelfs door uw verklaring van overtuigd dat het niet zo is. U is zelf geen inwoner van Sint Annaland en het leek ons uitsluitend een Sint Annalandse zaak. Inderdaad nemen we aan, dat u in het an dere geval daarvoor best de verantwoor ding zou nemen. Mijnheer Roels, van ran cune is geen sprake. red. EEN ODE...? Dit gedicht is niet a la Homerus: waardig Toch hoop ik, dat u het allen niet vindt, onaardig. Want ik ben niet in de pen geklommen Om te zwammen, pochen of te brommen. Maar eerst aan te bieden, mijn beste wensen Namens vele reeële goede mensen Komende uit de werknemerskringen Die hun lied ook behoorlijk kunnen zingen Aan de nieuwe burgemeester onzer gemeente Naar 'k vernam, gehouwen uit prima gesteente Zijn naam, het is de heer H. J. Smith Ik wens dat er veel pit in hem zit. De politiek speelt geen rol bij deze keuze Een man van daden, dat is onze leuze. En al vegen nieuwe bezems schoon Ik schrijft 't gerust, zonder enige schroom Een indruk van u te hebben gekregen Een man, waarom wij juist waren verlegen. Brede beleidssporen zijn niet nagelaten, maar over het laatstgevoerde beleid wil ik niet nakaarten De raad, het is verbreid, wijd en zijd Heeft voor sensatie gezorgd, vooral de laatste tijd. Men las met vette koppen in de grooste krant van 't land Gezagscrisis in het dorp Sint Annaland Is dit alles een storm in een glas water Voor wiens rekening is dan die grote flater Gemeentebelang is er niet mee gediend, ja het is fout, om precies op elk slakje te leggen een kilo zout. Een huisvrouw hangt de vuile was toch ook niet aan de lijn Men zit toch niet in de raad voor de gein Met Midas oren, heb ik ook dit mogen horen wat mij overigens ook niet kon bekoren. Door nog terug te wijzen naar de diakonie, dat was echt een bizonder treurige melodie. De hoogconjunctuur heeft gunst voorgoed uitgewist Recht en rechtvaardigheid, zij het motto zeer beslist. En daarmee ben ik aan het eind van mijn Latijn Verder te gaan, zou ook weer maar vervelend zijn. De burgemeester kan het zeker niet naar ieders zin maken Al hoop ik, dat hij de sociale noden niet zal willen verzaken Ik wil nog enkele woorden ten afscheid schrijven In de hoop dat de nieuwe burgemeester hier lang zal blijven En als het vertrek ook komt, zij het na menig jaartje, Gaf u, naar ik wens, een prima visitékaartje. Met dank voor de plaatsruimte L.H. te Sint Annaland Zo de Here wil en zij leven, hopen onze geliefde ouders A. S. Hooglander en J. Hooglander-van Du uren op maandag 29 april hun 1 25 jarige echtvereniging te gedenken. Dat zij nog lang gespaard moge blijven is de wens van hun dankbare kinderen. E. van Oeveren- Hooglander j J. van Oeveren Ina en verloofde Janny St. Philipsland, april 1963 Oostdijk 35 Op 28 april hopen mijn lieve oom en tante Th. Moerland N. H. Moerland-Poot hun 25 jarig huwelijksfeest te herdenken. Dat ze nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbaar nichtje Rachèl Riedijk St. M'dijk, april 1963 Op 4 mei a.s. hopen onze geliefde ouders C. van Duilemen en E. van Dullemen-Manneke hun 50 jarige echtvereni- ging te gedenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Tholen: A. W. de Jonge E. de Jonge- van Duilemen Rotterdam: J. van Duilemen W. van Dullemen-Schot M. van Duilemen G. van Dullemen-de Vos en kleinkinderen Rotterdam, mei 1963 De Jagerstraat 25b Voor d,e vele felicitaties, de prachtige bloemen en geschen ken die we bij ons 25 jarig huwelijks jubileum mochten ontvangen, zeggen wij U langs deze weg hartelijk dank. De muzikale hulde, ons ge bracht door muziekvereniging „Eendracht", was een hoogte punt op ons feest. Door U allen zullen we deze dag nimmer vergeten. H. Bolier A. J. Bolier-Rijnberg Joke en Jo Scherpenisse, april 1963 Dankbetuiging Daar wij allen niet persoonlijk kunnen bedanken, voor de be langstelling die er getoond is bij de opening van onze BLOEMENWINKEL komen wij langs deze weg onze erkentelijkheid betuigen aan onze clientele, familie, vrienden en kennissen. Tevens ook voor de mooie en nuttige cadeaux dien dag ont vangen. Het blijft voor ons een prettige herinnering. Smalstads Bloemenhandel L. C. van Poortvliet- Oudesluijs Hiermede mijri oprechte dank aan de brandweer van Sint Maartensdijk, vooral de com. P. Lindhout. Ook het corps van Scherpenisse en Poortvliet onze oprechte dank, voor de spontane hulp bewezen bij de brand van 12 april van mijn Hotel „Hof van Holland Fam. A. Gaakeer St. Maartensdijk HET HOLLANDSE HUIS het blad over en van de moderne vloerbedekking wordt U aangeboden door W oninginrichting BEUKELAAR allenverkoop voor het Eiland Tholen die U al zolang zoekt hangt op U te wachten bij in pracht kwaliteiten en prima modellen enorme variatievanaf werkelijk de modestoffen, kleuren en modellen extra sportief vanaf modieuse modellen in terlenka - draion - fantasie enzvanaf In onze SPECIALE KINDERAFDELING vindt U een enorme collectie U weet het, alle veranderingen gratis Het ruimst gesorteerd adres BOSSTRAAT 32-34 BERGEN OP ZOOM H.H, LANDBOUWERS van Hotel „Hof van Holland" zich te vervoegen A. GAAKEER Provinciale weg 44 - Tel. 466 St. Maartensdijk NOG STEEDS kunt u bij ons terecht voor: koolteer, br. teer, br. carboleum, Koper Afge- naat en Kleurcarboleum. Ral stan grond-, lak-, muur- en plafondverf, Calpan Gas, oliën en vetten, verfkwasten, enz. Aanb. W. Keur Sint Anna land tel. 306. TE KOOP houten 2 pers. led. met spiraal en matrasdek. Ook ruilen tegen 1 pers. Weststraat 16 Scherpenisse Hoofdzakelijk voor buitenwerk - Leeftijd tot 45 jaar Voor vervoer en dienstkleding wordt gezorgd. Een voorlichtingsavond wordt gehouden op WOENSDAG I MEI in Tholen om 7.30 uur in Hotel „Hof van Holland" in Poortvliet om 8.30 uur in café Kesteloo in Scherpenisse om 9.30 uur in Hotel „de Gouden Leeuw" VRIJDAG 3 MEI in St. Maartensdijk om 7.30 uur in Hotel „de Gouden Leeuw" in Stavenisse om 8.30 uur in Hotel „Zeeland" in St. Annaland om 9.30 uur in Hotel „Havenzicht"

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1963 | | pagina 2