Sporthoekje POORTVLIET ST. PHILIPSLAND ANNA JACOBA POLDER VEILINGEN PREDIKBEURTEN i t. PHILIPSLAND Ned lïVrv'. Gëmeente 10. 2jitoi.Biflp.30 uur leesdienst 9.3( tfnWii A.' van Donkersgoed 2.3C uur PAK F'VEN UW ZAKBOEKJE I jen op Zoom is moierne zaak rijker geworden Precr op de lentedag opende de heer Elich zijn zeer moderne en groot opgezette zaak m Dames-konfektie. Onrechtmatige daden In de naaimachinehandel GOED WONEN BOEKENNIEUWS Tijdelijke sluiting wegvakken Nimmer tevoren was een jaarvergadering zo vroeg gehouden, een overduidelijk bewijs dat de ontstane achterstand door kassiers wisseling inmiddels ruimschoots werd inge haald. Spreker dankte hiervoor kassier en zijn assistente mej. Hage Het leek de heer Elenbaas overbodig uitvoerig in te gaan op de resultaten der bank, nu het jaarverslag van de kassier al voor zichzelf in voldoende spreekt. Mag ik slechts vaststellen, aldus de voorzitter, dat zowel spaargelden als dagboekposten, kortom de gehele omzet met sprongen omhoog is gegaan. De spaargelden zelfs met ruim 26 een percentage dat bi zonder gunstig afsteekt bij de zusterbanken. De heer Elenbaas had er geen afdoende verklaring voor. Niet helemaal vreemd zijn hieraan vanzelfssprekend de gunstige uit komsten geweest van de landbouwprodukten maar ditzelfde geldt toch ook voor de ge meenten in de omgeving. Ook het winstcij fer ad f 9347.— noemde dhr. Elenbaas zeer bevredigend en dat ondanks de grote rentepost. De spaargelden zijn ten allen tijde opvraagbaar en daarom moet de bank voor voldoende liquiditeit zorgen. Men kan met tal van factoren te maken krijgen, bij voorbeeld met grondaankoop tegen prijzen, die meer dan 100 procent boven die van vorig jaar liggen. In dit opzicht vroeg dhr. Elenbaas zich af, welke richting het zal uit gaan. Voor een bepaalde bestemming (bv. groente- of fruitteelt) kan een dergelijke grondprijs misschien verantwoord zijn, maar het gaat soms evenver met gronden die nau welijks geschikt zijn voor aardappelteelt. Tenslotte memoreerde de voorzitter nog enkele cijfers van de Centrale Raiffeisenbank welke met 285.7 miljoen spaargelden nog boven het record 1961 uitkwam. De gezame- lijke reserve is 11.9 miljoen gulden en de to tale reserves tot f 131, miljoen. Mede door die reserves zijn de mogelijkheden tot krediet verlening belangrijk groter dan voorheen. Uit het jaarverslag van kassier A. v. d. Hoek tippen we aan. hoe de bank in deze kleinste gemeente van de streek in korte tijd op de tweede plaats is gekomen van de zus terbanken. De toename van f 639.000 spaar gelden bracht Scherpenisse voor 1962 op de eerste plaats in procenten. Bedraagt de ge middelde toename in de Ring 14.1 bij de Scherpenise Bank is het 26.4 De om zet steeg tot 24 miljoen gulden. Het balans totaal bedraagt f 3.7 miljoen na een stij ging in 1962 met f 850.000. (in 1961 was het een stijging van f 250.000) Het aantal spaar rekeningen bedraagt nu 850 tegen vorig jaar 804, lopende rekeningen 252 (vj. 235) le den 179 (v.j. 174) Boekingsposten 21.427. Tot slot bracht de kassier dank voor het in de bank gestelde vertrouwen en voor de prettige samenwerking tussen bestuur, raad van toezicht en personeel. De rekening en balans 1962 .waaromtrent hiervoor de voornaamste cijfers al werden genoemd, werden goedgekeurd. Als afge vaardigden en plaatsvervanger naar de alge mene vergadering van de Centrale Bank werden aangewezen L. A. M. Elenbaas en A. v. d. Hoek, Herkozen werden als be stuurslid C. van Dalen en als lid van de raad van toezicht de heer Tichem. Nadat de heer Simonse de aanwezigen eerst had gefeliciteerd met de behaalde resul taten hield hij een praatje over kredietver lening. Beantwoord werd de vraag hoe het bestuur een dergelijke aanvrage beoor deeld nl. de persoon en de zekerheid. De aanvragen werden in twee groepen ge splitst nl. die door werknemers en werkge vers. Daarna werden de talrijke kredietmo gelijkheden onder de loep genomen, zoals hypotheek, persoonlijke borgtocht (komt wei nig meer voor) de institutionele borgtocht, kredieten bij eigendomsoverdracht enz. Er volgden daarna enkele vragen. In zijn slotwoord bracht de voorzitter dank aan dhr Simonse evenals aan de leden voor hun aanwezigheid. Het is goed, dat men zo nu en dan hoort, wat er onder de leden leeft. De belegging is in deze tijd niet gemakkelijk maar gezien de reactie der aan wezigen, meende spreker te kunnen vast stellen dat men zich met het beleid van het bestuur kan verenigen. Hij hoopte op een zelfde resltaat voor de bank in 1963 en al plaatst men dan geen advertenties, dat men 90 van het benodigde geld in alle geva- len kan krijgen, bij de Boerenleenbank zijn toch vele mogelijkheden en dat niet tegen 10 of 12 maar tegen 5 BEJAARDENMIDDAG Op donderdag 28 maart worden te bejaar den uitgenodigd voor een bijeenkomst in het gemeentehuis. Men wordt om 2 uur n.m. verwacht, dus niet om half drie zoals we gewend zijn. Degenen die afgehaald willen worden kunnen dit opgeven bij mevr. Kloet. VERKEERS EXAMENS Donderdag 1,4 maart vond de uitreiking plaats van de diploma's van het op 8 maart gehouden verkeersexamen voor volwassenen Alle cursisten behaaden het diploma. Een mooi succes. Geslaagden. H. Boer, E. Eikelenboom, C. Geuze, M. de Groen mevr. de Groen-Oude- sluijs, mej. J. Hollebrands mej. A. Oudesluijs J. Oudesluijs mej. A. Overbeeke J. Potter mej. R. Ridderhof M. Uijl M. de Wit H. v. IJsseldijk. Op 12 maart werd het schriftelijk gedeelte van het jeugdverkeersexamen op beide scho len afgenomen. MIDDENSTANDS-SAMENKOMST DRIE BAKKERS EEN COMBINATIE Tijdens een gehouden middenstandsavond van de afdeling St. Philipsland der KNVB kon voorzitter C. M. Stouten zich met een bizonder welkomstwoord richtten tot de ad viseur van de KNMB, mr D. Kluiver en tot jhr. Alting von Geusau, die de fiscale problemen van de middenstand zou belich ten. De vereniging telt drie leden minder, omdat twee bedankten door het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd en een ander lid van werkkring veranderde. Een teken aan de w^ind noemde dhr. Stou ten het verdwijnen van de bakkers in Anna Jacoba Polder. Voor de oorlog waren het er nog drie na 1945 bleven er 2 over. Sinds december 1961 was er maar één bakker meer in dit onderdeel van St. Philipsland. Ook die gaat de bakkerij stilleggen. Intus sen waren de drie bakkers in het dorp al herhaaldelijk tot een samenspreking gekomen niet alleen om tot een behoorlijke regeling te komen hiaat in de Polder op te vangen maar om nog verder te gaan en ook zelf nauwere samenwerking te vinden door het formeren van één combinatie. De bakkers van Dommelen, Everaars en Stols zullen de combinatie vormen „Door Eendracht Sterk" Aan de Voorstraat komt één nieuwe gezame- lijk gedreven bakkerij met winkel en in plaats van nu drie straks één bestelauto. Van uit dit bedrijf wordt straks al het brood bezorgd ook voor de mensen in de Polder Vooritter Stouten waarschuwde, al lijkt het misschien thans nog goed te gaan niet te veel waarde te hechten aan de opbloei van de eenmanszaakjes, zoals men ook moet oppassen met te grote investeringen in voor de toekomst toch te kleine bedrijven. Daarna bepaalde mr D. Kluiver zijn gehoor bij „Ons Middenstandsfront in 1963". Het verdwijnen van de bakkersbranche doet zich ook elders voor, aldus spreker. We moeten op onze tellen passen. Voorzichtig zijn met investeringen enz We moeten de gevaren ge- zamelijk afweren. Tien jaar lang heeft ook de middenstand geprofiteerd van de hoog conjunctuur. Moeilijke jaren zijn in aantocht zo profiteerde de middenstandsadviseur van de KNMB. Er is grote opkomst van de groot-winkelbedrijven in binnen en buiten land. We" moeten onze kinderen een betere opleiding geven dan we zelf konden genieten Ze zijn dan economisch meer ontwikkeld. De KNMB heeft stelling genomen tegen de gooi en smijtmethodes van de grootwinkel bedrijven en ook aan de koppelverkoop moet een eind gemaakt worden. De wet op' koppelverkoop en het cadeaustelsel zullen veranderd worden. Ook kwam mr Kluiver nog eens terug op de inkomstenbelasting vermindering door medewerking van de echt genote. De gemiddelde aftrek bedraagt f 125 dat betekent in totaal zo'n 50 miljoen. Jonkheer Alting sprak over de fiscale pro blemen en trachtte in hoofdzaak de voor- en nadelen van een levensverzekering bij te brengen zulks mede in verband met over name van de zaak betaling goodwill enz. Ter afwisseling was er wat zang door enige dames verder een gezellige verloting en vertoning van de films Deltafase 1, af sluiting Veerse Gat en het zilveren huwe lijksfeest van het Vorstenpaar. C.P.B. Deze avond werd voor de leden van de C.P.B. een demonstratie gehouden in „Ons Dorpshuis" Twee dames van de P.Z.E.M. uit Middelburg kookten verschillende gerech ten op e enmoderne elektrische kachel. Een Paasmenu werd bereid en de leden aangebo den. Er werd nog enige uitleg gegeven over de werking en behandeling van kachel en oven. In april hoopt de afdeling weer te vergaderen in ,De Druiventros' 'te St. Phi lipsland. Er zal dan een koopavond gehou den worden ten bate van de kas. CONCORDIA In „Ons Dorpshuis" werd onder grote belangstelling de tweede uitvoering gege ven van de muziekvereniging .Concordia" te Sint Philipsland. Een kort openings- en welkomstwoor4 werd gesproken door de voorzitter der ver eniging de heer A. A. Rijstenbil Na. vijf muzikale nummers wepi het to neelstuk „Een gevaarlijke leeftijd" opgevoerd door de Steenbergse toneelvereniging „TA- VENU". Het muzikale gedeelte stond onder leiding van de dirigent der vereniging de heer C. Delhez. SINT ANNALAND dinsdag 19 maart Uien bonken 15.50 maat 40-70 18.2016.50 drielingen 35.33 picklers 32.80 aanvoer 50 ton Bintje 22.40 Furore 20.01 aanvoer 70 ton SINT MAARTENSDIJK dinsdag 19 maart uien bonken 16.00 maat 55-70 17.20—17.18 maat 40-55 17.50 drie lingen 35.96 picklers 33.06 stek 2.812.11 aanvoer 65 ton Bintje binnenland 18.73 bonken 20.89 voer 5.96 Furore export 19.20 Alfa export 19.15 aanvoer 60 ton STAVENISSE dinsdag 19 maart uien middel 16.6016.54 bonken 16.00 drielingen 36.50 picklers 33.00 aanvoer 25 ton zondag 24 maart 1963 THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds Broere Dinteloord 3 uur ds Broere Collecte Chr. Belangen Geref. Kerk 10 en 5 uur ds van Egmond Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr, Geref. Kerk 10 en 6.30 uur ds van Doorn Ned. Prot. Bond 5 uur ds A, van Santen herv. pred te Middelburg Herv. ver. Kerkelijk Leven 5 uur ds Huting te Rotterdam OUD-VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds Ph. J. Leenmans 6.30 uur ds Ph. J. Leenmans Collecte ver. gebouw Geref. Kerk 10 en 3 uur ds de Jong te 's Gravenhage Chr. Geref. Kerk 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Geref. Gem. in Ned. 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds J. van Dijk 6 uur ds L. G. Zwanenburg Extra collecte schulddelging woensdag 27 maart 7.30 uur ds W. L. Tkker te Katwijk aan Zee Herdenking 40 jarig bestaan van de School met den Bijbel Extra collecte School met den Bijbel Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur ds P. Blok van Dirksland Geref. Gem. in Ned. 9.45, 2.15 en 6.15 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur ds L. G. Zwanenburg Voorber. H. Avondmaal 6 uur ds heer v. d. Veen (Lopik Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur ds J. W. Slager ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds J. van der Haar 2 uur ds J. van der Haar Voorber.H. Avondmaal In beide, diensten coll. verwarming Oud Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Oud Geref. Kerk 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Rehoboth 7 uur ds A. Nauta te Middelburg SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 9.30 uur ds P. Alblas Collecte Kerkvoogdij 2.30 uur ds P. Ablas Voorber. H. Avondmaal Geref. G e m eente 9.30, 2 eh,' 6 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente 10 wu pe; „,.heer van de Veen (Lopik) 6 uui ds J. van Dijk F \i u4|go#- jkerkvoogdij Ger Kerk ïoWJjpfflaj 2.30 in^V'^tan !pgmond Gere f;-Gemeente 9.30,^Vtjen\6 uur leesdienst dintrffly 76* 5iaart 7.30 uur ^s W. Suijker van Krabbendijke Oud GefT- Gemeente 9.30 r' rfttw» lö.suur leesdienst ..SNA. JACOBA POLDER Geref i er k 10 e L iO-tiur ds W. Haverkamp SINT MN A LAND 4 april jaarvergadering Groene Kruis QLID VOSSEMEER 22 maart Lezing Tweede Kamerlid Assman 28 maart Ds. van Ravenzwaai te Scheven- inge„ jr de S.G.P. De ho. k Sieenbergsestraat-Kortemeestraat heeft hieidoor een nieuw aanzien gekregen. Naast de tw ee reeds bestaande zaken is deze 3de zeker het kroonstuk te noemen. Met eet bedrijfsruimte van plm. 300 m2 die op bijzonder smaakvolle wijze is inge deeld en -, erdeeld, mag deze zaak gezien worden als 'ten van de modernste van deze tijd. De keurii,'verzorgde etalages mogen het publier eei, -indruk geven, wat er verder binnen.te. koop s. Ondanks de grote ver scheidenheid in de dameskonfektie is men er volk-du; in gaslaagd alles op keurige wijze tot zijn recbjjï te laten komen. In deze niyuwè zaak, zijn naast een speciale afdeling Suède en bruidskleding ook hoeden, shawls en handschoenen in bijpassende moderne kleuren aanwezig. Door van de zaak in de Lievevrouwe straat een „teenager-shop" te maken is alles gespecialiseerd en kan de Fa. Elich wat de kleding aangaat ieder van groot tot klein van dienst zijn. Een kunstzinnige ver lichting en een zeer groot aantal bloem stukken, brachten het geheel in een lente- tooi. De gelukswensen die de heer en mevr. Elich met hun personeel mochten ontvangen waren vele, waar we de onze bij aansluiten en hen veel succes toewensen. Ons nieuwsblad zat In de bus. Met a! bel plaatselijk nieuws èn de vele advertenties van winkeliers. Dat boeit hem zo, dat hij zijn vaderlijke plicht erdoor verzaakt. Dat kan. Want wat in de naaste omgeving plaats heeft en wat daar te koop is, dat wil geen ingezetene missen. Men wacht op die krant I Adverteren in dit blad het kan niet anders moet we! succes geven. van deze krant wil men niets ciissen, geait lette? Publikatie van de Nederlandsche Nieuwsbladr-« namens Pfaff nog had gesteld de verdachte als werkgever verantwoordelijk blijft. De president bepaalde de uitspraak op don derdag aanstaande. In kort geding verscheen 18 maart voor de president van de Bredase rechtbank, mr. J. K. Schellenbach, de Bredanaar C. C. B„ eigenaar van de Bredase Naaimachine Han del, als gedaagde. Tegen hem was een proces aangespannen door de districtsver tegenwoordiger W. Rikken uit Bergen op Zoom van de Pfaff-naaimachines wegens onrechtmatige daden, gepleegd door personen voor wie de gedaagde aansprakelijk is. Een zoon van de gedaagde en de ver tegenwoordiger B. uit Breda hadden in Poortvliet en Made getracht Pfaffnaaima- chines in te ruilen tegen een goedkdper merk, omdat er aan de Pfaff gebreken zou den zijn. In Poortvliet lukte dit niet, maar in Made wel. Zij waren daar bij een mevr. aangekomen met de mededeling, dat ze haar naaimachine kwamen nakijken. De machine zou niet goed geweest zijn en zij deden het voorstel de machine om te ruilen tegen een nieuwe machine. Eiseres in dit korte geding stelde nu de dagvaarding dat C. B. hiervoor ook ver antwoordelijk moet worden geacht. Ook een door C. B. geplaatste advertentie in de Een- drachtbode, waarin wordt vermeld dat de Bredase Naaimachine Handel al sinds 1905 bestaat, werd een onrechtmatige daad geacht Uitdrukkelijk verklaarde B. geen ver tegenwoordigers in zijn dienst te hebben ge had in januari toen bovengenoemde zaken zich hadden afgespeeld. Nadat mr. van Haersolte die optrad na- DE SCHEIDSRECHTER Het maartnummer van het officiële orgaan van de centrale organisatie van voetbal scheidsrechters is voor een groot deel aan de sport in Zeeland gewijd. Hoofdrecdacteur ir. A. van Emmenes is er blijkens een inleidend woord van over tuigd, dat ook Zeeland een semieprofclub te hebben. Hij besluit dan zijn artikel „En nu; Zeeland" met: „We hopen met dit Zeeland-nummer een bijdrage te hebben ge leverd tot het besef dat deze provincie in de sport geenszins een achtergebleven ge bied behoeft te zijn. Maar dan moet er ook door alle betrokkenen hard worden ge werkt." Gulle medewerking werd verleend aan dit nummer door jhr. A. F. C. de Casembroot, Commissaris der Koningin in de provincie Zeeland middels een artikeltje van zijn hand: „Actieve sportbeoefening is gezonde vrijetijdsbesteding." De heer M. J. van Poelje voorziter van de Zeeuwse Sportraad schrijft over de werkzaamheden van deze raad en de voorzitter van de voet balclub Vlissingen, de here E. C. Boogerd beantwoord de vraag of betaald voetbal in Zeeland gewenst is. Verder komen er arti kelen in voor de Zeeuwse scheidsrechters en over de sport in Zeeuw Vlaanderen. Het „Zeeuws nummer" is echter niet zo ruim genomen, dat men er ook iets aantreft over (voetbal)sport op Schouwen Duiveland en Tholen. Hoe kan he ook. Onze streek is bij Brabant ingedeeld en staat als aanhangsel van die afdeling in dit opzicht buiten zijn eigen provincie, odoende is het voor de streek ook op dit terrein altijd mossel noch vis. DE VERWACHTING Nou ja, het is bekend. Op ietwat vreemde manier werd uiteraard toch het gehele pro gramma zaterdag jl. afgelast. En ditmaal is het dan niet. meen opgeschoven. Dus een nieuw programma. Met in de vierde klasse, der KNVB Smerdiek een uitwedstrijd tegen Good Luck, waarbij de winstkans voor de gasten niet groot is. In de 1ste klasse A is het wel belangrijk wat de uitslag wordt tussen Wit Zwart en The Gunners. We durven niet direct aan een overwinning van de Bredanaars geloven. Is dat wel het geval, dan bewijst The Gunners meteen, dat ook na die lange rust de kampioensplannen serieus bleven. Seolto is thuis best in staat H.N.C. een punt af te snoepen. En hekkensluiter Roda zal voor WHS in dat opzicht even gevaar lijk zijn. In de 2e klasse zal Kogelvangers ongetwijfeld Dinteloord 2 klop kunnen geven. Spannend wordt het eveneens tussen BWR en The Gunners 2, want ook van deze uitslag hangt bizonder veel af. We achten Blauw Wit tot winst in staat. VVN 2 zal tevreden zijn de punten met SSC 2 te kunnen delen en van de ont moeting tussen KMA en PTT valt niet veel te voorspellen. Laten we het maar op winst voor PTT houden. Wanneer Good Luck 3 niet opnieuw verzuimd naar Tholense boys 1 te komen, kan het daar gevoelig klop krijgen. In de 3e klasse A gaat Dinteloord 3 het waarschijnlijk van Chrislandia 3 verspelen. Vrederust 2 zal thuis wel hardnekkig strijden om Chrislandia 2 op de knieën te brengen, maar we vrezen dat het niet zover komt. Smerdiek 2 zal ook te weinig in de mars hebben om Tholense boys 2 leeg terug te sturen, terwijl er voor WHS 2 volle winstkans in zit op het be zoekende Tholen 3. Er wordt nu om 4 uur gespeeld. Het maandblad „Goed Wonen", een uitgave van de Stichting ter bevordering van de wooncultuur in Nederland, Rokin 56, Amsterdam bracht in een door schoon maakwoede gekenmerkte periode een speci aal nummer over vloerbedekking. Dat het kiezen daarvan heel belangrijk is weet ieder die er in woning of bedrijf voorstaat. In dit nummer staat over genoemd onderwerp heel wat wetenswaardigs. U kunt het bij voornoemd adres aanvragen. „De Tijden zijn in Gods hand", door ds. J. Wiersma, uitg. N.V. Gebr. Zomer Keuning, Wageningen, Prijs 2.50. Dit boekje, geschreven door de Edese legerpredikant, J. Wiersma, bevat de publi catie van 14 radiotoespraken, welke hij in de N.C.R.V.-radiorubriek, „Op de man af", heeft gehouden. Het is geen omvangrijk werk geworden, maar het is wel een getuige nis van een blijmoedig geloof; een geloof, dat hij niet voor zichzelf wil behouden, maar waaraan hij een ieder deel wil laten hebben. Ds. Wiersma geeft geen ingewikkelde dogmatische termen of begrippen, waarvoor de lezer zou terugdeinzen; neen, met prach tige voorbeelden uit het dagelijks leven, waarin wij allen onszelf herkennen, schept hij een uiterst fijn gevoelige sfeer. Met een enkele aanhaling uit zijn werkje wil ik besluiten. Wiersma heeft het over de Russische ruimtevaarder Titov, die 17 maal om de aarde heeft gecirkeld. Nadat Titov op de aarde teruggekeerd was, zei hij tegen enkele toehoorders: „Ik heb onderweg nog gekeken, og ik God heb gezien; hoe hoog ik ook ben geweest, Hem zag ik nietDus bestaat Hij niet!" Ds. Wiersma zegt dan heel treffend: „Als Titov naar de aarde had geseind, dat hij God heeft gezien, dan pas was ik aan God gaan twijfelen." Zo zou ik U dergelijke voorbeelden kun nen noemen. Doch laat ik U liever aan- rpden, het werkje zelf ter hand te nemen. W.F.J.v.T. „HetPlanetarium van Otze Otzinga" door R. Blijstra uitg De Arbeiderspers Amsterdam A.B.C.-pocket 133 prijs f 1.75 Met deze titel begint tevens het eerste verhaal in deze bundel. Dit boekje bevat 10 science fiction verhalen. De meeste van deze verhalen gaan over bewoners van an- andere planeten die meestal in conflict komen met de aardse mens en om reden van kennis of voortplanting. Wat betreft de kennis staat de mens van de aarde ver achter op de kennis van bewoners van andere plane ten. Zij drukken zich heel anders uit. De wiskunde is dan meestal het punt van ver gelijking. De voortplanting ligt eigenlijk op hetzelf de vlak. De aardse mens wordt geminacht en wordt alleen gebruikt naar goeddunken van de „vreemdelingen", Zo vertelt Blij stra dit b.v. in „Inval der lieftalligen" (bl. 52) en „Voor de zondeval" (bl. 54). Het beste verhaal in deze serie acht ik „Alter ego of de tijd en het tijdstip" De gegevens voor al deze verhalen zijn zeer komisch gevonden en op een meester lijke wijze uitgewerkt. De ruimtevaart is steeds de motor, die de inspiratie van Blij stra opwekt. DIRK GEUZE CORRIE OVERBEEKE hebben de eer u namens weder zijdse ouders kennis te geven van hun voorgenomen huwe lijk waarvan de voltrekking d.v. zal plaats hebben op nader te bepalen datum des nam. te 2.30 uur. Huwelijksinzegening in de Geref. Gemeente te Poortvliet des nm. om 3 uur door de Weleerw. Heer ds. W. Suyker predikant der Geref. Gem. te Krabbendijke. Poortvliet 18 maart 1963 Stoofstraat 30 Wilhelminastraat 14 Toekomstig adres: m.s. „Anne-S.", p/a Wagenborg, Delfzijl. Ingevolge daartoe verleende machtiging worden namens Gedeputeerde Staten van Zee land krachtens art. 6, le lid van het Wegenverkeersregle ment van 25 MAART tot 15 SEPTEMBER a.s. of zoveel korter of langer als mogelijk of nodig zal blijken GESLOTEN VOOR ALLE VERKEER IN BEIDE RICHTINGEN de Provinciale wegvakken van Poortvliet naar Scherpenisse en van Scherpenisse naar St, Maartensdijk Gedurende de sluiting wordt het verkeer omgeleid als door borden zal worden aangegeven Middelburg, 20 maart 1963 De Hoofdingenieur-Directeur van de Provinciale Water staat in Zeeland, Ir. J. G. Snip.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1963 | | pagina 5