Foto SE modern kolen sto Spaarrente verhoogd Zelf Filmen met DE A VONTUREN VAN PEPITO Blijde inkomst! TYPEN - BOEKHOUDEN - MIDDENSTANDSDIPLOMA. Maak Uw eigen vacanüefilm en U hebt steeds vacantie bij het zien van Uw film 1/. o/ 14 /o Bescherming Bevolking CURSUSSEN J* Verduit Acifit Accumulatoren assistenten in de huishouding* Voor de vele blijken van belangstelling, welke ik mocht ondervinden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innige geliefde man Pieter J, Janse, betuig ik mijn hartelijke dank. Inzonderheid aan dokter Note- boom voor de geneeskundige hulp en aan de heren Arie Rijnberg, J. D. Jagt en H. J. Meloen voor de enorme hulp in moeilijke dagen. Wed. P. Janse-v. d. Welle St. Annaland, augustus 1961 De vele blijken van belangstelling in de vorm van cadeaux, bloemen, mondelinge en schriftelijke felicitaties die ik ter gelegenheid van mijn 25 jarig ambtsjubileum mocht ontvangen, hebben ertoe bij gedragen, dat 10 aug. '61 voor mij een onvergetelijke dag is geworden. Allen betuig ik hiervoor mijn hartelijke dank. Mej. J. van Vessem. Tholen, aug. 1961 Voor de vele gelukwensen, bloemen en cadeaux die wij mochten ontvangen ter gele genheid van ons veertig jarige echtvereniging, zowel van hier als van elders zeggen wij mede namens onze kinderen hartelijk dank. J. Zwagemaker W. J. Zwagemaker-Bierens St. Maartensdijk, aug. 1961 Voor de vele blijken van deelneming ontvangen bij het overlijden van mijn geliefde man, vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, de heer Arend Schot, betuigen wij U, ook namens onze kinderen onze oprechte dank. Wed. J. Schot-v. d. Sande Tholen, aug. 1961 Kaai 9 -it'-" Volgende week beginnen de nieuwe cursussen. Wie vlug aanmeldt, kan nog meedoen. L. HAGE - Postitraat 17 - Stavenisse - Tel. 01663-371 is kinderlijk eenvoudig met de moderne automatische filmcamera's heeft een ruime keuze in 8 m.m. camera's Vraagt vrijblijvend onze cataloges, deze wordt U dan gratis toegezonden Wouwsestraat 16 - BERGEN QP ZOOM - Telefoon 5665 Per 1 september a.s. zal de SPAARRENTE bij alle Boerenleenbanken in de Ring „Tholen St. Filipsland" Wij zullen moeder even overvallen, zegt vader. Maar moeder heeft best gehoord dat hij thuis gekomen is. Wat dacht je, zegt moeder, ik heb de koffie al klaar, en lekkere koffie ook Met .lekkere koffie" wordt natuurlijk Douwe Egberts koffie bedoeld. Het fijnste van de plantages, op speciale manier gebrand en door de grote vraag altijd vers bij uw winkelier voorhanden, Fijne Dessert De koffie voor fijnproevers, werkelijk iets bijzonders. Pak van 250 g 1.80 Rood Merk De kwaliteitskoffie. bij uitstek. Pak van 250 g 1.48 worden verhoogd, zodat deze dan zal bedragen: voor gewone spaargelden 3.25% voor spaargelden Jeugdspaarwet 3.50 voor spaargelden voor jaar vast 3.50% voor spaargelden voor 1 jaar vast 3.75 Voor verdere inlichtingen wende men zich tot de kassiers Sollicitanten worden opgeroepen voor de functie van ADMINISTRATEUR bij de te vormen B-Kring Zeeland, omvattende de gemeenten op St. Filipsland, Schouwen-Duiveland en Tholen, ter standplaats Zierikzee. Vereist worden tenminste Mulo-diploma en bekendheid met typen. De voorkeur gaat uit naar hen die ervaring in (financieel) administratieve werkzaamheden hebben. In verband met het karakter van de functie is het noodzakelijk dat de te benoemen gegadigden vrij is van militaire verplichtingen. Aanstelling zal, afhankelijk van gebleken geschiktheid, geschieden is de rang van adjunct-commies A of commies (salarisgrenzen resp. 388,46 538,41 en 505,68 603,88 inclusief A.O.W. en huur- compensatie). Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan de Burgemeester van Zierikzee. LANDBOUWHUISHOUDSCHOOL THOLEN Simonlindhoudstraat KOKEN (fijne keuken), donderdagavond NAAIEN (avondcursussen) Aanmeldingen voor deze cursussen aan de school dinsdagmiddag 29 augustus van 2-4 uur Leerlingen die zich al opgegeven hebben krijgen zo spoedig mogelijk bericht wanneer de cursus begint. De directrice A. C. TER HAAR Jongens gevraagd, Leeftijd rond de 20 jaar. Goed loon - zaterdags vrij Halsterseweg 128 - Bergen op Zoom - Tel. 01640-3373 Het Rusthuis Ter Mantelinge te Domburg vraagt Leeftijd vanaf 16 jaar Salaris op 16 jarige leeftijd 102.per maand bruto boven kost en inwoning, 17 jaar 112.met 5 jaarlijkse verhogingen van 14.per maand. Prettige werkkring. Aanbiedingen aan de directrice of bij de stichting verpleeg- en rusthuizen Midden Zeeland, Dam 73, Middelburg. TE KOOP WOONHUIS en pakhuis ±100 vierk. meter voor alle doeleinden geschikt staande Visstraat 17, Tholen Te bevragen bij L. C. de Jonge Visstraat 17, Tholen, tel. 361 Te aanvaarden na overeen komst. 14. Kapitein Druppel manoeuvreerde handig naar de kade, nauwkeurig de aanwijzingen opvolgend van een haven beambte, die door een luidspreker allerlei scheepstechnische dingen brulde. Een begeleidende douaneman doorsnuffelde de scheepspaperassen en na een wantrouwende blik in het ruim van de „Brul'' te hebben geworpen, mochten kapitein Drup pel en zijn bemanning het schip verlaten. De kapitein riep Bloobeest bij zich en vroeg: „Heb je wel eens wacht gelopen, Bloobeest „Nee, heer kapitein antwoordde hij monter. De kapitein keek Bloobeest opeens heel strak aan en sprak plechtig: „Dan zal ik je belonen voor je uitstekende gedrag gedurende de reis en je in de gelegenheid stellen wacht te leren lopen. Pepito is nog te klein om onbelangrijke opdrachten uit te voeren". Diep teleur gesteld bedankte Bloobeest de kapitein voor de vererende opdracht en keek jaloers Pepito achterna, die van de kapitein een dubbeltje had gekregen en fluitend de valreep afdaalde. „Ik zal wat lekkers voor jullie kopen!" riep Pepito. „Nee, nee, nee", weerde de kapitein af, „dat dubbeltje heb je eerlijk verdiend en dat mag je helemaal alleen besteden."

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1961 | | pagina 4