WEEKBLAD VOOR HET EILAND THOLEN EX ST. FIIIPSLflND WAARIN OPGENOMEN DE THOOLSE COURANT 9$ïuin Zaaiwedsirijd. Raadsverslag Sint-Annaland. Verdere realisering uitbreidingsplan „achter de molen" - Bouw bergplaats dorpshuis en brandweer garage - Ontslag en benoeming gemeente-genees heer - Aannemer voor de vier woningwetwoningen Komt vergoedingskwestie „Eiland Tholen" in ver zekeringssector mei en zonder zon PIGMA-DERM 17e jaargang No. 32 23 juni 1961 Uitgevers C. J. ZACHARIASSE en G. HEIJBOER Redaktie Ring 66, St. Annaland - Telefoon 01665-375 Adm. Oudelandsestr. 34, Tholen - Tel. 01660-589 b.g.g 531 - Giro 124407 Abonnementen 1.35 per kwartaal franko p.p. 1.65 inkassokosten Prijs per nummer 15 cent Advertenties 12 cent per millimeter - Bij contract speciaal tarief Spierinkjes t/m 20 woorden 1.25 - Advertenties worden tot WOENSDAGMIDDAG 1 uur in Tholen aangenomen Niemand van de raadsleden ontbrak op de openbare vergadering, welke woensdag morgen 21 juni onder leiding van burge meester van den Bos werd gehouden. De door de raad vastgestelde beloningen voor het personeel van de vrijwillige brandweer verkreeg goedkeuring van gedeputeerde sta ten, evenals de aankoop woning Brugstraat 2 en de grondaankoop van de gebr. Ket ting voor het in orde brengen van de Schoolstraat. Afgewezen werden de aanvragen om subsidie door de stichting katholiek militair vormingscentrum te Voorburg en de centrale van katholieke militaire tehuizen te Utrecht. Geen bezwaar bestond er voorts tot wij ziging van de bezoldigingsverordening 1961, noch tegen het verzoek Van de firma Bur gers-den Engelsman alhier om ongeveer 187 m2 grond te kopen tegen 12.per m2 voor de bouw van een woning aan de Schoolstraat naast het huis van dhr. P. de Jonge. De krotwoning Brugstraat 12, bewoond door dhr. D. J. Rijnberg werd met algemene stemmen aangekocht voor 1513,75. BERGPLAATS AAN DORPSHUIS. Vanaf het ingebruiknemen van het dorps huis deed zich het gemis voelen van een be hoorlijke bergplaats. Het gemis werd groter naarmate het aantal materialen voor de gymnastiek (t.b.v. het onderwijs) is toege nomen. De garderobe wordt zowat als bergplaats gebruikt en soms moet achter in de zaal het materiaal worden opgeslagen wat 'n rommelige indruk maakt en het gehe le zaalgebruik belemmert. Bij het opmaken van het plan heeft de architect evenwel met de opberging van deze toestellen reke ning gehouden. Ook de muziekvereniging, zo delen b en w de raad verder mee, kampt met moeilijkheden van de opberging van hun instrumenten. Zo staan beide pauken op het podium en bij gebruik van het laatste moeten de instrumenten naar elders worden overgebracht. Andere materialen zijn in de kleedkamertjes opgeborgen, zodat deze niet voor het eigenlijke doel gebruikt kunnen worden. Alles bij elkaar kunnen b en w de noodzaak van de bergplaats dan ook voldoende motiveren. Voorgesteld werd dan ook te besluiten tot de bouw van een bergplaats en daartoe het benodigde cre- diet te ramen op de begroting 1961. Dhr. Stols vraagt of men enig oordeel heeft van de kosten. De voorzitter meent dat het rond de 5000.zal liggen. De bergplaats komt links van de keuken en is vanuit de grote zaal te bereiken. Het wordt ongeveer eenzelfde uitbouwtje als die keu ken met een lengte van 5.55 m en een breed te van 3.78 m. Voor opberging van de pau ken is het noodzakelijk dat er dubbele toe gangsdeuren worden aangebracht. Op een vraag van dhr. Stols of dit tot meerder on derhoud aanleiding zal geven en er dien tengevolge bezoldigingswijziging moet vol gen voor de concierge antwoordt de voor zitter dat men dit t.z.t. zal kunnen bekijken. Overigens heeft niemand van de leden be zwaar tegen het plan en kan men unaniem het gevraagde crediet goedkeuren. BRANDWEERGARAGE EN GEMEENTELIJKE BERGPLAATS Reeds verschillende jaren wordt er op de begroting een bedrag gereserveerd voor de bouw van een brandweergarage. Die post is thans ƒ5150.groot. B en w achten de tijd nu aangebroken over te gaan tot de bouw van een brandweergarage. Aanvanke lijk was hiervoor gedacht aan het „domi neeshof", later besloot men die in de omge ving van het dorpshuis te bouwen. Het ge bouw komt te liggen aan een zijpad van de door te trekken Zuidstraat. Het oude brand spuithuisje achter het postkantoor, reeds van jaren her in gebruik, is als bergplaats van gemeentelijke materialen zeer slecht en veel te klein. Daarom menen b en w tege lijk met de brandweergarage een nieuw gemeentelijke bergplaats te moeten laten bouwen. Ook daarvoor lijkt b en w een plaats achter het dorpshuis aantrekkelijk, omdat hierdoor beide gebouwen niet aan de openbare weg komen, zodat opslag van grint en zand verscholen ligt. Aan archi tect Beije te Veere. (ontwerper van Dorps huis) werd gevraagd wat het opmaken van een plan hiervoor gaat kosten, die het op 1200.raamde. Voorgesteld wordt deze post in de begroting op te nemen en nadat gedeputeerde staten goedkeuring verlenen aan architect Beije opdracht te geven het plan te ontwerpen. De heer den Engelsman vraagt of het de bedoeling is dat er een brandweergarage komt met droogtoren. De voorzitter weet dit nog niet. Zonder droogtoren betekent aanschaffing van nieuwe (plastic) slangen, over welks deugdelijkheid men het bij de inspectie helemaal niet eens is. Waar de bouw toch via een advies van de brandweer inspectie tot stand komt, zal men dit moeten afwachten. De heer M. Moerland wijst er op, dat men dan toch eerst moet komen tot doortrekking van de Zuidstraat. De voorzitter antwoordt dat dienaangaande in deze vergadering aan de raad ook een cre diet zal worden gevraagd. VERVANGING GEMEENTEGENEESHEER Per 30 maart heeft dokter H. R. M. J. van Es gevraagd hem met ingang van 1 juli a.s. ontslag te willen verlenen als gemeente-geneesheer en geneeskundige be last met de doodschouw. B en w stellen voor dit ontslag eervol te willen verlenen on der dankbetuiging voor de als zodanig be wezen diensten. Dhr. Stols vraagt of dokter van Es geen praktijk meer doet, waarop de voorzitter antwoordt dat de heer Van Es dit, voor zover hem bekend, per 1 februari jl. heeft overgedaan aan dokter Noteboom, maar dat dit een particuliere aangelegenheid is. Dat laatste is dhr. Stols ook wel bekend, maar hij vindt het toch wel jammer, dat iemand na zo'n lange staat van dienst, wat toch dicht bij de 30 jaar ligt en met een dusdanig vertrouwen, als deze arts genoot, zonder afscheid het beroep neerlegt. De voorzitter zegt bereid te zijn aan de dokter te vragen of hij daarop prijs zal stellen, maar vreest van niet, waar hij ook zijn 25 jarig ambts jubileum in alle stilte heeft doen voorbijgaan. Dhr. Stols vindt het toch wel op zijn plaats daarnaar als gemeente te informeren, wat de voorzitter reeds heeft toegezegd. GEMEENTEWERKMAN Gedeputeerde staten verleenden goedkeu ring aan het voorstel van de raad om de 2e gemeentewerkman C. J. Scheermeijer te be vorderen tot 1ste gemeentewerkman en een nieuwe tweede te benoemen. De raad kan zich daarmee verenigen, wat dan voor dhr. Scheermeijer ingaat met ingang van 1 maart 1961. Voor de betrekking van 2e gemeente werkman hebben aanvankelijk gesolliciteerd de heren F. W. Kröger, M. Rijnberg Czn., H. Jopse, A. Vroegop en J. M. den Engels man, waarvan laatstgenoemde zich heeft teruggetrokken en dhr. H. Jobse een norm vraagt boven het wettelijk weekloon. Bij stemming verkrijgt dhr. A. Vroegop 4 en dhr. M. Rijnberg Czn. 2 stemmen, zodat eerstgenoemde als tweede gemeentewerkman is benoemd met een proeftijd van één jaar. Dhr. Kurvink begrijpt dat de gemeente nu twee „eerste" gemeentewerklieden heeft, wat de voorzitter bevestigend beantwoord, zij het dan ieder met een verschillende taak. Dhr. Scheermeijer wordt speciaal belast met onderhoud van de haven en het rioolge maal, terwijl dat ook de bedoeling was voorzover het de brandweerauto betreft, maar daarop werd nog geen goedkeuring verkregen. De gemeenterekening 1960 kwam in ont werp gereed en wordt ter controle aan het verificatiebureau gestuurd. Op verzoek van gedeputeerde staten wordt de eerder aange gane geldlening van 184.000.— van de bank voor Nederlandse gemeenten in termij nen opgenomen. VOOR DE FOKVEEDAG Evenals vorig jaar vraagt de commissie Thoolse dag een financiële bijdrage voor de op 7 juli te houden fokveedag te Poort vliet. Vorig jaar werd door een der raads leden de vraag gesteld of het mogelijk was deze fokveedag beurtelings in de overige subsidiërende gemeenten van het eiland te houden. De commissie deelt daaromtrent thans mede, dat in verband met de grote aantallen stuks vee, die naar de fokveedag komen, het noodzakelijk is in het centrum van het weidegebied te blijven. B en w kunnen zich met die mening verenigen en stellen voor dit jaar weer een bijdrage van 25.te geven. De heer Stols, het raadslid dat vorig jaar voornoemde vraag stelde, kan zich eveneens met het antwoord van de commissie verenigen, waarna de subsidie met lgemene stemmen wordt verleend. Voor het bestedingsgereedmaken van het plan voor doortrekking van de Zuidstraat wordt een crediet verleend van 1450. voor het aanbrengen van luxaflex in de chr. kleuterschool 1467.50 en voor een stof zuiger in de chr. school 165. NAAR „ACHTER DE MOLEN" Een nieuw onderdeel van het uitbreidings plan dat gereed staat te worden gerealiseerd wordt aangeduid met „achter de molen". Het betreft de percelen achter de molen van dhr. Breas in de richting van de Tien hoven, wat bestemd werd voor vestiging van agrarische bedrijfsgebouwtjes en wo ningen. Met een tweetal eigenaren van die grond t.w. ir J. D. Dorst te Goes en mevr. J. H. Polderman-de Rijke te Bergen op Zoom werd reeds overeenstemming bereikt over de aankoop van resp. 0.53.17 ha en 0.12.00 ha. B en w stellen voor die grond aan te kopen. De heer A. Kurvink infor- Donderdag 29 juni a.s. hoopt z.k.h. prins Bernhard zijn 50ste verjaardag te vieren - Die dag is voor geheel Nederland een feestdag, zeker nu het een kroonjaar is. De band tussen het Oranjehuis en ons Volk is zeer hecht en „onze prins" is buitengewoon geliefd. Wij weten allen zijn bizondere verdiensten op hoge prijs te stellen. Naast een zeer sympathiek mens, is z.k.h. de man, die niets nalaat en zich geheel geeft om Nederlands naam in den vreemde een goede klank te geven. Ontelbaar zijn de brieven die hij ontvangt en ook nimmer onbeantwoord laat. Niet alleen als goodwill-ambassadeur heeft hij zijn sporen verdiend, doch tevens is hij ernstig geinteresseerd bij het wel en wee van onze handel en industrie, terwijl ook de wetenschap een bizonder plaatsje in zijn hart heeft. Daarnaast is z.k.h. nog altijd inspecteur-generaal van de strijdkrachten. Overal waar belangrijk werk te doen valt, is de prins degene, die van aanpakken weet en voor de belangen van Nederland in de meest uitgebreide zin op de bres staat. Zo heeft z.k.h. zich in de loop der jaren een bizondere plaats in ons volksbestel en in de harten der Nederlanders veroverd. Wij hopen, dat hij die plaats nog zeer veel jaren mag innemen. En speciaal op deze 50ste verjaardag vergezellen hem onze beste wensen. (nadruk verboden) meert of er een redelijke kans is dat er daar bebouwing zal komen. De voorzitter meent van wel. Het gaat hierom agrarische bedrijfjes waaronder bijvoorbeeld ook zou vallen een woning met poterbewaarplaats of dergelijke. Dhr. Kurvink vraagt zich af, of bij uitbreiding van de gemeente die be drijven over enkele jaren dan weer niet bin nen de gemeentekom liggen, waar men ze nu uit tracht te weren. Dit lijkt de voorzitter niet waarschijnlijk en bij een grote uitbreiding is er in een andere richting nog wel voldoende mogelijk heid. Niemand heeft overigens bezwaar tegen deze aankopen. Voor de bouw van 5 bejaardenwoningen wordt voorts aan het Wezen Armbestuur 658 m2 grond verkocht tegen 12.per m2 of voor een totaal bedrag van 7896. Een laatste grondverkoop is aan dhr. M. v. d. Klooster, Nieuwstraat, die ongeveer 200 m2 vraagt om aan de door te trekken Zuidstraat een woning te bouwen. Ook daar mee kan de gehele raad zich verenigen. TEGEN CURVEPRIJS De firma F. Burgers G Zn alhier is be reid de bouw van 4 woningwetwoningen aan de Kloosterstraat op zich te nemen tegen de daartoe gestelde zgn. curveprijs. De voor zitter acht het verheugend dat dit in eigen gemeente is gelukt en dhr. C. Ridderhof wil alleen maar hopen dat ze zo spoedig mo gelijk gebouwd zullen worden. Verder de len b en w de raad mee dat per 1 juli a.s. voor het rijkspersoneel de vijfdaagse werk week wordt ingevoerd, waarom het College besloot dat ook voor het personeel van de gemeente te laten gelden. Voor de burger lijke stand wordt een afzonderlijke regeling getroffen. De voorzitter voegt er nog de medede ling aan toe, dat opdracht is verstrekt voor het maken van een drijvend ponton in de nieuwe haven voor jachten en dat een ver betering van de riolering Achter het Ton- huis (als tijdelijke riolering) in bewerking is. Dhr. Stols vindt vooral dat laatste een prettig geluid, want de toestand is daar hopeloos. Hij vraagt of de afvoer naar de rioolput bij Gaakeer kan worden geregeld, wat de voorzitter bevestigend beantwoord. Weth. Moerland weet een andere oplos sing. Er is nog een restant van 46 meter eternitbuis, er is voor die riolering vanaf de woning Van 't Hof tot Gaakeer 80 meter nodig. Hij stelt voor het overige te laten bijleveren, 4 putten te laten metselen en op die manier de riolering in orde te maken. De voorzitter weet niet of putten metselen daar mogelijk is. Het zal in elk geval worden bekeken, waarbij na een opmerking van dhr. Stols ook de afvoer van garage Dekker hierbij zal worden inbegrepen. RONDVRAAG Dhr. den Engelsman vindt dat het domi neeshof er niet fraai bijligt. Wat is o.a. de bedoeling met de opslag van de coöperatie. De voorzitter meent dat het laatste wel spoedig zal verdwijnen, nu straks het nieuwe gebouw geheel in gebruik wordt genomen. Hij zou het nu maar niet meer willen for ceren. Overigens is men daar doende de zaak rond het rioolgemaal op de Hoender- weg te herstraten en het domineeshof voorzover thans mogelijk wat op te knappen. Wethouder Moerland vult aan, dat het beschikbaar is als bouwgrond en dat ieder kan vragen daar te mogen bouwen. Dan zal het vlugger een gave boel worden. Het bouwplan is er voor klaar. Dhr. A. Kurvink vraagt of er vordering is met betrekking tot de kwestie schadever goeding C.A.V. „Eiland Tholen". De voorzitter antwoordt bevestigend. Er zijn sinds de vorige raad 3 besprekingen gevoerd, waarbij de zaak in de verzekering sfeer werd gebracht. Een expert van de Wet Risico zal rapport uitbrengen, waarbij het dus gaat over de bouwkundige situatie van het gebouw. Binnen 14 dagen wordt dienaangaande het rapport verwacht. Valt dit gunstig uit, dan wordt het een verzeke ringskwestie en staat de gemeente er buiten, in het andere geval zal de raad opnieuw haar standpunt dienen te bepalen. Dhr. Stols vraagt of dhr. de Bruin in aanmerking kan komen voor de woningwet woning naast het Dorpshuis. De twee daar DE REDACTIE LEGT U DEZE WEEK VOORi Vijf Jaar Euromarkt in wording Commissaris opende Polderhuis van Thools Waterschap St. Annaland gaat uitbreidingsplan verder verwezenlijken Thoolse dagen in 't zicht met uitgebreider programma Zeeuwse visserij met gunstig jaar en onzekere toekomst Weer een bloemententoonstelling Een geslaagd thools wandelfestijn Een druk bezochte muziekavond Wat je aanpakt valt mee, wat je uitstelt weegt zwaar. bijna voltooide woningen zijn reeds toege wezen aan Tj. de Bruin en J. Scherpenisse maar er werd nog niet definitief vastgesteld welke van de twee woningen voor eerstge noemde is. Voor eventuele bouw van een kleine garage zou dhr. de Bruin er prijs op stellen de woning naast het Dorpshuis te krijgen, waarbij wat meer grond is. Niemand heeft bezwaar daartegen. Verder vraagt dhr. Stols of het juist is dat de ene bewoner van de Julianastraat voor gemeenterekening op de riolering werd aangesloten en een ander daarvoor zo'n 70 of 80 gulden moet betalen. De voorzitter antwoordt dat het laatste onjuist is. Allen zijn op de riolering aangesloten, de rech- terwoningen op de riolering in de Juliana straat zelf, de linkerwoningen op de riole ringen in de achter liggende gedempte sloot. Wil iemand nu aan de linkerkant weer op de voorzijde aansluiten, dan zal hij dat tot de erfscheiding zelf moeten bekostigen, maar dat is dan ook weer een vervolg. In dit verband vraagt dhr. Ridderhof zo spoedig mogelijk aan te willen geven, waar de erfafscheiding kan komen, ook voor wat de achter de Tienhoven gedempte sloot be treft. De bewoners kunnen dan de afraste ring plaatsen. De voorzitter zegt dat vaak bij dit laatste nogal eens moeilijkheden voor komen, indien niet voor demping een af spraak wordt gemaakt. Dikwijls is men van mening dat de gemeente daar voor moet zor gen, terwijl het niet eens gemeentegrond is. Overigens wil hij gaarne bevorderen, dat men spoedig weet, waar de afscheiding loopt Weth. Moerland meent dat dit niet zo moeilijk is, wanneer men inderdaad maar van goede wille blijkt te zijn. Dhr. Stols vraagt zich af of de gemeen te zo slecht betaalt dat men geen ambachts man aan het werk kan krijgen. Immers, met de aanmeldingen via briefjes ter secretarie door huurders van woningwetwoningen in zake mankementen loopt het wel, maar her stel daarvan is er niet bij. De voorzitter ver zekert dat hiertoe wel direct opdracht wordt gegeven, maar dat uitvoering helaas veelal geruime tijd op zich laat wachten. Hij wil daartoe nogmaals de voor dit jaar aan de gemeente werkende ambachtslieden aanspo ren. Aan de betaling kan het heus niet liggen. Men kwam een stapje verder met de schil ders, die het gemeentehuis een beurt gaven, al zijn postkantoor en woningwetwoningen dienaangaande nog in berustende afwachting. De belofte is er evenwel, dat dit nog voor de vakantie klaar komt. Het is dhr. Stols bekend dat van het Dorpshuis gebruik wordt gemaakt voor cul turele politieken of godsdienstige bijeen komsten en hij vraagt wanneer ontheffing van Dorpshuishuur wordt verleend. De voorzitter antwoordt dat zulks in geen enkel geval plaats vindt, zelfs niet en dat is soms wel spijtig wanneer het gaat om bej aardenbijeenkomsten. MODERNE PERMANENT WAVE ALBERT STOETZER Dames en Heren Kapsalon Engelsestraat 6 - Teel. 5743 Bergen op Zoom dat het sop de kool niet waard is, maar men is er zolang de wet hier van kracht is, nu eenmaal aan gebonden. De heer Stols met bovenstaand antwoord tevreden gesteld, dringt er op aan vast bonnen te geven voor brandstoffen aan be- hoeftigen, nu de zomerprijzen voor de kolen nog gelden. Daartegen heeft het college geen bezwaar. Dhr. M. Moerland vraagt wanneer de 2 woningen op het eind van de Molendijk worden afgebroken, waarop wordt geant woord dat men daarover in onderhandeling is. Hetzelfde raadslid vraagt of de westelijke toegangsdijk naar de nieuwe haven al in onderhoud bij de gemeente is, daar de sloot kant aan de westzijde verzakt. De voorzitter anwoordt dat er nog een tweede oplevering komt. Dhr. M. Moerland zag voorts hoe de zand hopen te dicht op de havenkant liggen en een behoorlijke druk uitoefenen op de dam- wand met bovendien afglijdend zand in de haven. Ook daartegen zijn reeds maatre gelen getroffen. Tenslotte hoop dhr. Moerland dat de braak liggende gemeentegronden zoveel mogelijk van onkruid gezuiverd zullen wor den. Nadat de voorzitter de leden het rapport heeft aangeboden van de Centrale Dienst „Noord Zeeland" waarover nader de me ning van de raad zal worden gevraagd, volgt sluiting. Dhr. Stols zou dan wel gaarne weten, wanneer ontheffing van de vermakelijkheids belasting wordt verleend. De voorzitter zegt dat dit een andere zaak is. Het voornoemde is iets voor de beheerder Dorpshuis, in dit geval de raad met als uitvoerend college b en w, gebonden aan het vastgestelde regle ment. Het 2de geval is een specifieke over heidstaak, gebonden aan de wet. De moge lijkheden tot ontheffing worden in. die wet zelf genoemd en begrijpend waar dhr. Stols heen wil, licht de voorzitter nader toe, dat b en w het standpunt hebben ingenomen, dat een vergadering van politieke strekking vrij is van vermakelijkheidsbelasting. Wordt dus bijvoorbeeld een politieke spreekbeurt ver vuld zonder meer, dat is dat vrij, wanneer daaraan een film wordt gekoppeld of muziek dan zit er een vermakelijkheidsgedeelte aan vast. De vraag is dan voor b en w in hoe verre het een bijeenkomst van politieke strekking kan worden genoemd. Zo hebben b en w ontheffing verleend voor de volgens overgelegd programma politieke cabareta vond van de PvdA-afdeling, maar niet voor de cabaretavond van de VARA, omdat men deze omroep niet als een politieke partij kan zien. Hetzelfde zou gelden wanneer het een NCRV, AVRO of VPRO-avond was geweest. Overigens is men in een gemeente als deze helemaal niet zo bijster gelukkig met de gehele vermakelijkheidsbelasting, om- Op initiatief van de streekverbeterings- commissie werd dit najaar een bietenzaai- wedstrijd georganiseerd. Het aantal deelne mers hiervoor was gering. Of dit nu kwam dat er tegenwoordig minder goed gereden wordt dan vroeger, of dat men bang is minder goed uit de bus te komen dan zijn collega is mij niet voldoende bekend. Een wedstrijd is altijd leerzaam; het komt dikwijls voor dat iemand het eerste jaar bij de laatste groep behoort, en het volgen de jaar aan de spits staat. De jury bestond uit de heren C. W. v. Dalen, A. C. Breure; J. Beijes; en M. A. de Hond. Er werd gekeurd op de volgende punten: 1. Richting, met vermenigvuldigingsgetal 3 2. Afstand pijpen en slagen 2 3. Te laat inzetten 1 4. Verdeling van het zaad in de rij 2 5. Afwerking geren en hoeken 1 6. Algemene indruk 1 Het maximum aantal punten dat behaald kon worden bedroeg 100. Voor deze wedstrijd werd een wisselbeker beschikbaar gesteld door de Z.L.M. kring Tholen en St. Filipsland. Op dinsdag 6 juni 1.1. werd in hotel „De Gouden Leeuw" te Scherpenisse de prijzen uitgereikt aan de volgende personen: 1 M. v. As, Poortvliet 83% Pt. beker en wisselbeker 2 M. Hendrikse St. Maartensdijk 805/s pt. beker 3 A. L. Hage St. Annaland 77% pt standaard 4 M. v. Vossen, St. Annaland Tak 5 A. Polderman, Scherpenisse Tak 6 L. Vroegop, Tholen Tak 7 P. Andriesse St. Maartensdijk medaille 8 C. Heijboer, Poortvliet medaille 9 P. Ridderhof St. Annaland medaille 10 C. Bevelander Poortvliet medaille 11 L. Niemandsverdriet Poortvliet medaille De voorzitter van de streekverbeterings- commissie de heer M. C. J. Kosten te Tholen en de kringvoorzitter der Z.L.M. de heer P. W. C. van Westen te Oud Vossemeer feliciteerden de deelnemers voor het behaal de sukses en zij hoopten dat het aantal deelnemers aan dergelijke wedstrijden sterk mag toenemen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1961 | | pagina 1