Plaatselijk Nieuws 16 januari 1959 Krotwoningen. Goes kamerorkest in het „Holland Huis" Voorlichting bescherming tegen kernwapens. Stijging werkeloosheid. THOLEN OUD -VOSSEMEER De redactie legt U deze week voor: ST. ANNALAND STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK 15e jaargang No. 8 Uitgevers C. J. ZACHARIASSE en G. HEIJBOER Redactie Ring 66. St. Annaland - Telefoon 47 Adm. Oudelandsestr. 34, Tholen - Tel. 57 b.g.g. 246 - Giro 124407 Abonnementen 1.35 per kwartaal franko p.p. 1.85 inkassokosten Prijs per nummer 15 cent Advertenties 12 cent per millimeter - Bij contract speciaal tarief Spierinkjes t/m 20 woorden 1.25 Advertenties worden tot WOENSDAGAVOND aangenomen Maandag 19 januari hoopt h.k.h. prinses Margriet haar zestiende verjaardag te vieren. Voor de huidige generatie zal de naam van onze op een na jongste prinses voor altijd verbonden blijven aan de her innering van de bange oor logsjaren. Welk een kostelijk goed is het dan, dat juist deze prinses, tezamen met heel de koninklij ke familie, thans in vrijheid haar geboortedag mag her denken. Onze foto kan bijna als symbool dienen van deze herwonnen vrijheid. Het is een goede gewoonte van h.m. de koningin en de prins, om in de huiselijke kring koffie en chocolademelk te drinken en zowel onze koningin als de prinsessen hanteren de schenk kan. Wij zien hier prinses Mar griet op deze goed-vader- landse en huiselijke wijze in actie. Moge dit vreedzame ge bruik binnen ons koninklijk ge zin nog vel jaren in ere blijven 1 (Nadruk verboden) Blijkens de conclusie van de Gewestelijke Raad voor Zeeland van het Landbouwschap bewonen 22% van de Zeeuwse landar beiders krotwoningen. Tholen en St. Fiüps- land komen daarbij aan het gemiddelde van 18 Van de 4644 woningen in ons district worden er 1383 door landarbeiders be woond, wat 30 is. In Sint-Annaland zou de krotsituatip bijzonder ongunstig zijn, om dat daarvoor 66 staat aangegeven. Dit onderzoek zal wellicht hebben plaatsge vonden voor de krotopruiming in laatstge noemde gemeente ter hand is genomen na de toewijzing van 50 premiewoningen in Herverkavelingsverband. Opnieuw organiseert de Stichting Ge meenschap Eiland Tholen een hoogstaande culturele avond en wel op donderdag 22 ja nuari a.s. in het „Holland Huis" te Scher- penisse, waar dan een uitvoering wordt gegeven door de orkestklasse van de Zeeuw se muziekschool te Goes onder leiding van de heer Olivier. Soliste is mevrouw Scherp huis. Om eens goede klassieke muziek te horen is men op het eiland Tholen buiten de radio aangewezen op het daarvoor eerst afleggen van een behoorlijke afstand naar buiten de streek. En daarom is deze ge legenheid voor de muziekliefhebbers toch wel een bijzondere. Genoemde orkestklasse bestaat uit ongeveer 15 personen, beschik kend o.m. over .r. clavecimbel en in staat een prima uitvoering te bieden. En daarom zullen de echte liefhebbers van goede mu ziek deze gelegenheid niet voorbij laten gaan, maar de avond van donderdag 22 ja nuari daarvoor vrijhouden of maken. Een uitvoerig verslag over een lezing in het „Holland Huis", georganiseerd door de Stichting Gemeenschap Eiland Tholen over beschermingen tegen 't gebruik van kernwa pens, waarbij 't woord werd gevoerd door de burgemeester van Poortvliet, door de heer P. de Kam en J. v. d. Leur moet tot het volgend nummer blijven overstaan. Bij het landelijk beeld van de werkloos- heidbestrijding in de maand december blijft het eiland Tholen zeker niet ten achter. Het tegendeel is jammer genoeg het geval. Meer dan 10 van de mannelijke beroeps bevolking is in onze streek nu werkloos. De werkloosheid nam 160 in november tot 612 toe op eind december dat is dus 11.3% van de mannelijke beroepsbevolking en zulks terwijl nog een aantal bij herverka- velingswerken kon worden ondergebracht. DOKTERSDIENSTEN OP ZONDAG Dr. A. Kugel te Poortvliet, tel. 10. Dr. J. Vermet te Nieuw-Vossemeer, tel. 10. HOOGWATER in de week van 18 t.e.m. 24 januari 1959. zondag vm. 9.43 nm. 22.27 uur maandag 10.55 23.45 dinsdag 11.50 - woensdag 0.53 13.14 donderdag 1.48 14.08 vrijdag 2.35 14.55 zaterdag 3.19 15.39 Eerste Kwartier vrijdag 16 jan. te 22.26 uur. Volle Maan zaterdag 24 jan. te 20.32 uur. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat door de reinigingsdienst scherven zullen worden opgehaald op dins dag, 20 januari 1959, het eerste gedeelte en op vrijdag, 23 januari 1959 het tweede gedeelte. Tegen donderdag, 22 januari 1959 bestaat gelegenheid tot aangifte voor ruiming van privaatputten. Tholen, 14 januari 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Tholen maken bekend, dat gedurende drie maanden op de gemeentesecretarie voor een ieder ter lezing is neergelegd de „Bouwverorde ning der gemeente Tholen", vastgesteld door de raad dezer gemeente in zijn openbare vergadering van 14 november 1958, goed gekeurd door gedeputeerde staten van Zee land bij besluit van 23 december 1958, nr. 3042/304, 3e afdeling. Deze verordening is, tegen betaling der kosten, algemeen verkrijgbaar. Tholen, 12 januari 1959. Burgemeester en wethouders voornoemd, DRUK BEZOCHTE STREEK-TOOGAVOND VAN DE N.C.L.B. De belangstelling voor de jaarlijkse toog- avond van de Nederlandse Chr. Landar- beidersbond was ook dit jaar weer bijzon der groot. Talrijke leden waren met echt genote of verloofden naar „Hof van Hol land" gekomen, waar de districtsvoorzitter, de heer W. Lindhout alhier zich over die grote opkomst bijzonder verheugde. Hij vond het prettig dat het zangkoor „V.Z.O.S.uit Sint-Annaland opnieuw zijn medewerking zou verlenen op deze avond en waarschuwde de leden eerst het Konin krijk Gods te zoeken en niet alleen op te gaan in het materiele, dat vooral in deze tijd zo op de voorgrond wordt gebracht. Een bijzonder welkomstwoord richtte spre ker tot de hoofdbestuurder Van Wensen en wenste allen een goede en gezellig avond toe. De heer Van Wensen greep terug in de historie van de NCLB er op wijzend dat de huidige voorzieningen niet zo maar tot stand zijn gekomen, maar dat zulks inzon derheid van de pioniers enorm veel tijd en moeite heeft gevraagd. Waak er dan ook als christelijke organisatie voor niet uit het oude spoor te lopen. Omtrent de situatie op Tholen meende spreker, dat het steeds meer nodig zal blij ken in de toekomst, dat de jeugd vakonder wijs krijgt en dan zal daarbij door alle chr. georganiseerden gestreefd moeten worden naar chr. onderwijs. Daar kan in de eerste plaats gewezen worden op de noodzakelijk heid dat men het werk biddend moet leren, om mede daardoor arbeidsvreugde te ver krijgen. Blijf aktief lid van de NCLB en spoor alle nog niet georganiseerden aan bij ons aan te sluiten, aldus hoofdbestuur der van Wensen. De heer H. Kikkert, lid van de Tweede Kamer sprak vervolgens over „Bezinning en voortgang", waarbij hij beklemtoonde hoe bezinning nodig is, om daar waar de tijd dit vraagt, de bakens tijdig te kunnen verzetten. Voortgang ook voor Tholen be tekent aanpassen aan de nieuwe omstandig heden. Alleen bij onderwerping aan Gods wil kan men bij al die grote problemen de juiste koers varen, zo verzekerde de heer Kikkert. Het verdere gedeelte van de langdurige bijeenkomst werd in het bijzonder aan de gezelligheid gewijd. Zo declameerde de heer De Haan op verdienstelijke wijze enige ge dichten, zorgde het zangkoor „V.Z.O.S." van Sint-Annaland voor een aantrekkelijke afwisseling en werd zeer genoten van het vraag- en antwoordspel tussen de thoolse en poortvlietse leden, waarbij de laatsten de overwinning boekten. Een solozang van een dertienjarig meisje uit het Sint-Anna- lands zangkoor oogstte grote bewondering, zodat de N.C.L.B. opnieuw terug kan zien op een niet alleen zeer druk bezochte toog- avond, waarop de band werd verstevigd, maar in het bijzonder ook op een zeer ge zellige ontspanningsavond. DAMMEN Uitslag van de onderlinge competitie, ge houden op dinsdag 13 januari 1959. Iz. Deurloo K. Quist 2-0 B. Leunis L. Moeliker 1 - 1 G. v.d. Nieuwendijk L. van Dijke 0-2 P. Steyns J. Dorst 2-0 S. de Korte C. Moeliker 2-0 J. Elenbaas S. de Korte 2-0 C. J. de Korte W. Nieuwenhuyzen 2-0 D. de Vos M. Schot 1-1 C. Gebraad C. Moeliker 2-0 GEVONDEN Bij de Postcommandant der Rijkspolitie alhier zijn als gevonden voorwerpen gede poneerd: 1 alpinomuts, 1 lederen handschoen en 1 wollen kinderwantje. Op het ge meentehuis is nog steeds als gevonden voor werp aanwezig een lederen kinderporte- monnaitje met inhoud. TONEELAVOND ST.-JOSEPH De R.K. Jongenstoneelver. „St. Joseph" gaf vorige week woensdag en vrijdag met medewerking van enkele dames van dhr. A. P. Hommel een toneelavond. Voor deze voorstelling bestond weer veel belangstelling. Men startte om 7 uur met het ernstige toneelspel in 4 bedrijven ,,'t Verleden spreekt". „St.-Joseph" speelde dit stuk op verdienstelijke wijze. Van hun ta lenten werd veel gevraagd daar het stuk vele tragische scenes bevatte. Van geheel ander gehalte was het 2e toneelspel, de vrolijke één akter „Kan dat", die na de pauze op het podium kwam. Men kon zich inderdaad afvragen of het mogelijk was dat Prof. Savoszky, een grijsaard, een verjongingskuur kon laten ondergaan zodat hij in een roze baby werd herschapen. Voldoende stof dus voor komische situaties. Het toneelprogramma was om 11 uur afgelopen, waarna tot 2 uur dansmuziek volgde. FILMAVOND ZONNEGLOREN Het bekende N.H. sanatorium „Zonneglo ren" organiseerde vorige week donderdag avond in het verenigingsgebouw een film avond. Ds. A. Breure opende de bijeenkomst met gebed. Vervolgens heette hij de hoofdpro pagandist van Zonnegloren en diens assis tente hartelijk welkom. Hét speet hem dat de publieke belangstelling zo gering was. De kleurenfilm gaf een uitstekende indruk van de verpleging en het leven der patiën ten, alsmede hun ontspanning en de arbeids- therapie, die in het sanatorium wordt toe gepast. In de pauze werden werkstukjes handwerkjes, voorwerpen van pitriet, e.d. alles afkomstig van de patiënten, onder het publiek verkocht Hierna volgde een 2e film, ditmaal in wit-zwart. Men kreeg iets te zien van het werk achter de schermen. De organisatie van het sanatorium, opnamen van de boer derij en de slagerij toonden wat er komt kijken bij de voedselvoorziening van zo'n groot sanatorium. Ook de mooie omgeving (het sanatorium staat in Soest) werd niet vergeten. Nadat er nog gelegenheid was gegeven tot het stellen van vragen sloot ds. Breure de bijeenkomst met dankgebed. REDDINGSVLET De gemeente Oud-Vossemeer heeft de be schikking gekregen over een der prachtige reddingsvletten van de Koninklijke Ned. Bond tot het redden van drenkelingen .De bouw van deze vletten, eigenlijk een grote roeiboot, is nog een uitvloeisel van de stormramp 1953. Ze worden gestationeerd op de meest bedreigde plaatsen, teneinde bij overstromingen dienst te doen voor het redden van drenkelingen. Voor dit doel zijn ze dan ook uitermate geschikt. De boot is praktisch onzinkbaar en gemaakt van een oersterk materiaal, plastic, versterkt met glasweefsel. De maten zijn 4.30 x 1.65 x 0.65, een zeer geringe diepgang dus. Het eigen gewicht is slecht 200 kg. Vanzelfspre kend is de vlet uitgerust met een buiten boordmotor, sterkte 5]/) p.k. Als het voorkomen van veel wrakhout het gebruik van de schroefmotor onmogelijk maakt, moet er geroeid worden. De beman ning bestaat uit 1 schipper en 2 roeiers. De boot kan 8 drenkelingen bergen. Voorlopig is de brandweergarage als „schuitenhuis" aangewezen. Als bootcom mandant zal dhr. H. P. de Graaff optreden, die als oud beurtschipper over de nodige ervaring beschikt. CIJFERS BIETENCAMPAGNE De slotakte van de bietencampagne levert de volgende cijfers op van aangevoerde bieten Ver. Coöp. Suikerfabriek 4.647.290 kg bruto. Het bruto gewicht is voor de C.S.M. 4.136.000 kg. PRINSES MARGRIET JARIG Poortvliet boerde in 1958 niet ongunstig Poortvliet kreeg subsidietoezegging voor straatriolering Geanimeerde landbouw vergaderingen Politieke bijeenkomsten Uitvoeringen Toogavond CLAB De nederigheid huichelt even vaak als de trots DEFINITIEF BESTUUR P.v.d.A.-AFDELING Dinsdagavond jl. werd in de zaal van de heer L. van Dijke een algemene leden vergadering gehouden van de afdeling der Pa^tii v. d. Arbeid alhier. Als punt 1 stond op de agenda het kiezen van een definitief bestuur. Onderstaande personen werden gekozen C. den Haan, voorzitter; P. van Schetsen, secretaris; J. v. d. Boogerd, penningmeester; A. van Vossen en J. Elenbaas, leden. Voorts werd uit de leden een afgevaar digde gekozen voor bijwoning van het agra risch congres op 21 en 22 jan. a.s. te Gouda, welk congres ook toegankelijk is voor leden van het NVV. Twee afgevaar digden werden aangewezen om het verkie zingscongres op 31 jan. te Amsterdam bi] te wonen en twee om op 7 februari naar een bijeenkomst in Goes te gaan. Bij de rondvraag werd geïnformeerd, waarom niemand van het ANAB bestuur ter plaatse aanwezig was, waarop het be stuur het antwoord schuldig moest blijven, daar voornoemde ANAB-leden toch wel op de hoogte van deze bijeenkomst waren. JAARVERGADERING CBTB Causerie over klein- fruitteelt In een schoollokaal van de chr. school hield de afdeling van de Chr. Boeren- en Tuindersbond alhier haar 1ste jaarvergade ring, waarbij een 20 tal leden aanwezig waren. Een hijzonder welkomstwoord sprak de voorzitter, de heer Johs. Overbeeke na Schriftlezing en gebed tot de spreker van de avond Ir Roelofsen uit Goes, de neder- landse deskundige op het gebied van de klein-fruitteelt. Verder resumeerde hij het landbouwjaar 1958 en het gunstige verloop daarvan voor wat opbrengst en thans ook de prijzen betreft. Tot dusver, zo vervolgde spreker, vernamen we over de Herverkave ling alleen nog maar vanuit de verte, nu is het zover, dat we er dit jaar middenin komen te zitten, wat wel vele problemen met zich zal brengen. Hij spoorde de leden aan die in dit verband of op ander terrein met moeilijkheden zitten bij het bestuur aan te kloppen, die desnoods ook het bureau te Goes ter voorlichting kunnen inschakelen. Zoals in het leven aan alles een eind komt, zal ook deze Herverkaveling alweer spoedig tot het verleden behoren, meende spreker. Verder sprak hij 'n propagandistisch woord voor de afdeling en spoorde alle leden aan de chr. beginselen hoog te houden, ook al kan er dan in de wereld niets volmaakt ge schieden. Laat het bestuur niet alleen staan, maar laat degenen, die met ons sympatiseren ook de leden niet alleen staan. Op velerlei wijze kan ook door een niet-lid medewerking worden gegeven, zoals is gebleken bij de aanvrage om een chr. huishoudschool ter plaatse, een verzoek dat door vrijwel alle chr. verenigingen op het eiland werd on dersteund en daardoor belangrijk aan kracht heeft gewonnen. Dhr. Overbeeke verzocht de CBTB op alle terrein te ondersteunen, er op wijzend, dat men ook bij het boekhoudbureau van deze organisatie terecht kan. Mogen we tenslotte bij alles de zegen van God ver wachten, die de wasdom geeft en het Le ven zelf is. Uit het jaarverslag van secretaris Jacs. Hage Azn bleek, dat het ledental sinds de oprichting (28) tot 48 is gegroeid, een toename, waarover het bestuur zich bijzon der verheugde, terwijl tevens door een sug gestie van het bestuur hier een afdeling van de CBTB te Oud-Vossemeer werd op gericht. Ook in het jaarverslag werd het verzoek om de urgentieverklaring voor een Huishoudschool gememoreerd en de wens geuit dat nog velen tot de vereniging zou den toetreden. Penningmeester L. Heijboer liet horen, dat er in het 1ste verenigingsjaar dank zij ook medewerking van het hoofdbetsuur een bedrag van 239,48 was ontvangen, 182.09 uitgegeven en dus een batig slot overbleef van 57.39. Het voorlopig be stuur werd definitief benoemd en bestaat uit: Johs. Overbeeke, voorzitter, Jacs. Hage, secretaris, L. Heijboer Wzn, penningmee ster en leden J. A. den Engelsman en A. Vroegop. Het meest leerzame en interessante pro grammapunt van deze avond, was de cause rie van Ir Roelofsen uit Goes over de klein fruitteelt, welke voorlichting een nog groter waarde kreeg door de via het vertonen kleurendia's over kleinfruitteel op overigens zeer grote schaal in Amerika en Schotland en verder over de fruitteelt op Zuid-Beve land. Ir Roelofsen begon met er op te wijzen, dat ook op Tholen een beginnende belang stelling wordt getoond voor de teelt van klein fruit, zeer begrijpelijk omdat aan een intensieve teelt behoefte bestaat. Bovendien begrijpelijk, omdat het toch ook hier be kend is, dat op één a anderhalve hectare kleinfruitteelt een goede boterham te ver dienen is. Het ligt voor de hand, dat het voornamelijk kleinbedrijven zijn, die zich in die richting willen bewegen. Spreker schetste niet alleen de mogelijk, maar ook de moeilijkheden, welke aan deze teelt zijn verbonden. De vroegere theorie en nog wel voorkomende praktijk om zoveel mogelijk verschillende klein fruitprodukten op die hectare onder te brengen, gaat niet meer op. Aan de hand van voorbeelden (van een tot dusver meer gevolgde praktijk en de nieuwere theorie, toonde spreker aan, dat het zeer gewenst is om het te zoeken in de richting van een verminderde variatie om daardoor vooral de grote arbeidstop in een bepaalde maand te voorkomen. Toepassing dus van topspreiding en daarom in plaats van bijvoorbeeld 6 verschillende soorten fruit het tot 4 terug te brengen, zoals bij voorbeeld vroege aardbeien, bessen, fram bozen en bramen met als wisselingsgewas spruiten. Ir Roelofsen behandelde voorts de grondgeschiktheid, waterbeheersing, mest stoffen en beklemtoonde de aankoop van uitsluitend gekeurd plantgoed. Met eigen ogen kon men vervolgens zien hoe men het bij kleinfruitteelt van 30 tot 40 en van zelfs 60 hectare klaarspeelt in Schotland en Amerika, een bijzonder interessante letter lijke voorlichting via de kleurenfoto's. Ten slotte adviseerde ir Roelofsen eens met de leden een kijkje te komen nemen op de proeftuin bij Kapelle en was er (in ant woord op gestelde vragen) van overtuigd dat er in de kleinfruitteelt een goede toe komst zit, ook wat de afzet betreft, mits men onverminderd blijft streven naar een goed produkt en men daarom dan ook niet of alleen goed moet beginnen. Met een kort woord en dankzegging sloot voorzitter Overbeeke na 11 uur de interessante jaar vergadering van deze CBTB-afdeling. (zie verder plaatselijk nieuws bijblad) COLLECTEN De Zendingscommissie gehouden in de N. H. Kerk bracht op 281.17. De collecte voor de varende Gemeente 100.—. TRANSPORTEUR OP DRIFT Vorige week vrijdagmiddag braken de trossen, die de verbinding vormden tussen de transporteur no. 40 Van de S.H.V uit Rotterdam en haar twee sleepboten. Tengevolge van het stormweer raakte de transporteur op drift, en dreef naar de Scheldsedijk, waar de drie runners er af sprongen. De passerende BRU 42 kon hem van de dijk wegslepen, waarna ze door een ber gingsvaartuig werd leeggepompt en naar Zijpe werd gesleept. Ook veerman Boomsluiter was nog uit gevaren, maar daar geen nieuwe trossen aanwezig waren, kon geen verbinding tot stand worden gebracht. De twee sleepboten zijn naar de haven van Zierikzee gevaren. VERGADERING SCHUTTEVAER De Schippersvereniging „Schuttevaer" hield in hotel Hendrikse haar jaarvergade ring. In zijn openingswoord heette de voorziter M. Hout allen hartelijk welkom, in het bij zonder die schippers, die hier thuishaven hadden gekozen. Het lid der vereniging, dat door een on geval zo tragisch om het leven kwam, werd door hem herdacht. Voor de schippers was het jaar niet ongunstig geweest. De kas der vereniging gaf over 1958 aan ontvangsten f 445,43 en aan uitgaven 410,49. Saldo dus 34.94. Voor de a.s. voorjaar te houden verga dering werden een tweetal voorstellen in gediend. Na afloop der vergadering was men nog enige tijd bijeen; onder het genot van een glaasje. PRETTIGE MIDDAG Het beroeps- en reservepersoneel der Rijkspolitie Tholen en Schouwen hielden met hun dames een bijeenkomst in het Dorpshuis. Medailles werden uitgereikt aan hen, die reeds 10 jaar als reservist dienst deden, alsmede diploma's voor (buitengewoon) ge oefend man. Een film werd vertoond over de televisie bij de opsporing, en „de jonge spelers" uit Vlissingen brachten een goed gespeeld to neelstuk. Het was een prettige middag, Waarbij enkele burgemeesters van Tholen en Schou wen aanwezig waren. VROUWENBOND N.V.V» Dinsdagavond 13 januari werd door Het Nederlands Fabrikaat, afdeling propaganda en voorlichting, een avond gegeven voor de Vrouwenbond N.V.V. De verschillende films gaven een beeld van het Nederlandse bedrijfsleven, zoals dit thans is gegroeid, terwijl er verder nog een prachtige kleurenfilm werd. vertoond. Een verloting zorgde voor de nodige af wisseling op deze avond, die door een groot aantal belangstellenden werd bezocht. DE VOLLEYBALCOMPETITIE Mte Kaashoek weer in het team speelde Smevo donderdag 8 jan. in de gymzaal van de technische school tegen P.S.Ö.V. en B.B. De eerste wedstrijd ging tegen P.S.O.V., onderste op de ranglijst. Het werd een re gelmatige 3-0 zege voor Smerdiek met setstanden 15-8, 15-7, 15-16. De wedstrijd tegen B.B., bovenste op de ranglijst, gaf ongeveer hetzelfde beeld met dien verstande, dat Smevo nu de zwakkere was. Even leek het nog of de 3e set ge wonnen zou worden, n.l. toen Kaashoek door goed serveren de 6-10 achterstand om zette in een 11-10 voorsprong. B.B. liet het echter zover ni komen. Setstanden: 12-15, 5-15, 12-15. Hierna versloeg B.B. de politiemannen nog met 3-0. Wij geven hier de stand 1. B.B. I 15 11 2. Avanti I 10 3. Olympia II 13 4. Smevo 12 5. V.VS. 10 6. P.S.O.V. 14 2 2 8 1 1 4 5 4 4 2-6 10 2 17 5 2 111 5 24 17 13 GEVONDEN Een huissleutel, waarover nadere Inlich tingen zijn te bekomen bij de Postcomman dant der Rijkspolitie, alhier. SLACHTVERGUNNINGEN In de maand december werden 49 slacht- vergunningen afgegeven. Het totaal vanaf de opening van het slachtseizoen per 1 ok tober tot 1 januari j.l. kwam hierdoor op 152. DAMMEN De uitslagen van de op dinsdag 13 jan. gespeelde partijen voor de onderlinge dam- competitie zijn S. J. Vermaas Gmt. Lindhout 2-0 A. Walrecht Iz. de Graaf 2-0 L. A. van Driel A. C. Rozendaal 0-2 J. W. van Houdt L. A. van Driel 2-0 L. A. van Driel J. W. van Houdt 0-2 J. W. van Houdt A. C. Rozendaal 2-0 C. Menheere L. A. van Driel 2-0 W. J. de Korte G. de Rijke 2-0 J. W. van Houdt W. J. de Korte 0-2 L. M, Heijboer Gmt. Lindhout afgebr.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1959 | | pagina 1