Vermicelli Macaroni Havermout Ontbijtkoek Pindakaas Pruimen Abrikozen Appeltjes. Castella is erin geslaagd, de geur van frisse rozen te vangen in de heerlijke, nieuwe castella Bloemenzeep. Castella Bloemenzeep wordt u gepresenteerd'in vier fijne, beschaafde kleureneen lust voor het oog. De zeep wordt onverpakt geleverd, zodat u reeds bij het kopen van kleur en geur geniet. En de grootste verrassing is de prijs: slechts 20 cent. Nü geldt dan ook meer dan ooit te voren: b. Goedegebuure BOFFIE KOFFIE dat's bétere, ja beste koffie! CASTELLA Spécial, met het wonder* baarlijke schuim. Als u houdt van een zeep, die bijna onuitputtelijk blijft schuimen en die han den en gelaat overdekt met koesterend, roomdik schuim, vraag dan naar CASTELLA Spécial. CASTELLA, de klassieke schoonheids- zeep. Bereid met kostbare oliën, die de huid voe den en sterken. Diep en mild reinigend. Geurend naar de bloesems van het warme Franse Zuiden. Castella Schoonheidszeep Castella Spécial Op D.V. 12 April hopen onze geliefde Ouders, Be huwd- en Grootouders Bernardus v. Olffen Hiermede vervullen wij de tfÜhrige plicht U kennis te geven, dat op 1 Februari te Oosterland bij de ramp van onze zijde werden Wegge nomen, onze geliefde Broe ders, Zwagers, Ooms en Tante's N. v. d. Weele in de ouderdom van 66 jaar en zijn echtgenote J. v. d. Weele-de Vin n de ouderdom van 66 jaar (nog vermist) Hiermede vervullen wij de treurige plicht LI kennis te geven dat tijdens de watersnood op 1 Febr. jammerlijk is omgekomen onze geliefde man en vader Bartel Goedegebuure in de ouderdom van ruim 44 jaar Uit aller naam Wed. B. Goedegebuure- Potappel Marinus en Ploon IJsselmonde, April 1953 Kreekse haven 15 Het behaagde de Heere door de noodlottige storm ramp op 1 Februari jl. van ons weg te nemen, onze innig geliefde Ouders, Be huwd- en Grootouders Willem Wielaard in de ouderdom van ruim 68 jaar, en Aaltje Wesdorp in de ouderdom van ruim 67 jaar. Onze Broeder, Behuwd- broeder, Behuwdzuster, Oom, Tante en Neefjes Gerard Wielaard in de ouderdom van ruim 41 jaar, Elizabeth Helena van Beveren in de ouderdom van ruim 37 jaar, Willem Martinus Wielaard Het behaagde de Heere door de noodlottige storm ramp op 1 Februari jl. van ons weg te nemen, onze innig geliefde Ouders, Be huwd- en Grootouders Johannes Jacob Hage in de ouderdom van ruim 56 jaar Jannetje van Iwaarden in de ouderdom van 56 jaar en onze Zusters, Behuwd- zusters en Tantes Elizabeth Hage in de ouderdom van ruim 30 jaar Pieternella Catharina Hage in de ouderdom van ruim 14 jaar, onze Broeder, Behuwdbroe- der, Behuwdzuster, Oom, Tante en Nichtjes Jacobus Hage in de ouderdom van ruim 35 jaar, Lisseija de Rijke in de ouderdom van ruim 31 jaar, en hun kinderen Jannetje oud 12 jaar, Neeltje oud 9 jaar, Johanna Jacoba oud 4 jaar. Allen werden te St. Anna- land begraven. behalve Elizabeth te Bergen op Zoom. Wij houden ons overtuigd van Uw deelneming met deze zware verliezen. Jannetje de Vos-Hage Jan de Vos en kinderen Stavenisse, April 1953 Wilhelminastraat A 289. Hedenmorgen nam de Heere plotseling van ons, mijn innige zeer geliefde Man, Schoonzoon, Broeder, Zwager en Oom De Heer ADRIAAN SCHOT Echtgenoot van Christina knop in de leefde van ruim 53 jaar Zeer zwaar valt ons dit verlies Christina Schot-Knop Tholen, 3 April 1953 Molenvlietsestraat 15 De teraarde-bestelling heeft plaats gehad op Dinsdag 7 April nm. 1 uur B B Deze naam wordt een begrip voor BETERE Haarverzorging Arn. Asselbergsstraat 21 - Bergen op Zoom bij V. D. ïelel. 1026 Maatje v. Olffen-Quaak hun 25-jarige Echtvereni ging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinde ren, behuwd- en kleinkind. Tholen, Dalemsestr. 13. C. v. d. Weele in de ouderdom van 59 jaar en zijn echtgenote G. J. v. d. Weele-de Witte in de ouderdom van 57 jaar W. v. d. Weele C. L. v. d. Weele- Manteau en kinderen Oud-Vossemeer, April '53 Op D.V. Donderdag j 2 16 April a.s. hopen mijn S beste Zwager en Zuster t Marinus Geuze 2 en 2 J Christina Johanna j Geuze-Vos j hun 50 jarige echtvereni- i ging te herdenken. 2 Dat zij nog lang gespaard 2 mogen blijven is de wens 2 s van 2 2 J. M. Heijboer-Vos St. Annaland, April 1953 f Hiermede vervul ik de treurige plicht U kennis te geven dat tijdens de grote watersnood op 1 Februari 1953 te Stavenisse jammer lijk is omgekomen onze ge liefde Zwager en Schoon zoon in de ouderdom van ruim 44 jaar Uit aller naam J. Slager Joh. Slager-Potappel Wed. G. Potappel- Wesdorp Rotterdam, April 1953 Odastraat 13b Hiermede vervullen wij de droeve plicht U kennis te geven van het onver wacht overlijden van onze onvergetelijke zeer geliefde Broeder, Zwager, Oom en Neef, De Heer ADRIAAN SCHOT Echtgenoot van Christina Knop in de leeftijd van ruim 53 jaar C. Schot A. Schot-van Diike Joh. v. d. Male-Schot Th. v. d. Male T. Schot M. Schot-Baaij C. de Hond-Schot A. de Hond Jacomina Gordijn-Schot G. Gordijn N. P. Schot W. Schot-Faasse S. Janse-Schot W. Tnnse A. Gütlich-Schot W. Gütlich W. v. Dullemen-Schot J. van Dullemen Joh. Schot N. Schot-Blackmoor Neven en Nichten oud bijna 12 jaar, Martinus Willem Wielaard oud ruim 9 jaar, Jan Wielaard oud 7 jaar, Pieter Wielaard oud ruim 5 jaar, Albert Wielaard oud ruim 3 jaar. Allen begraven te St. An naland, waarvan de laatste is begraven op 4 April jl. Stavenisse, J. Wielaard A. Wielaard-Quist Stavenisse, M. Wielaard L. Wielaard-Dorst Rotterdam, E. Ottema-Wielaard H. Ottema Stavenisse, 10 April 1953 Stoofdijk A 105. Bij de stormramp op 1 Februari heeft de Heere van onze zijde weggenomen onze innig geliefde Dochter, Zuster en Tante Elizabeth Helena Wielaard geb. van Beveren in de ouderdom van 37 jaar en onze geliefde Schoon zoon, Zwager en Oom Geerard Wielaard in de ouderdom van 41 jaar en onze geliefde kleinkin deren en neefjes Willem Martinus Wielaard oud bijna 12 jaar, Martinus Willem Wielaard oud 9 jaar, Jan Wielaard oud 7 jaar, Pieter Wielaard oud 5 jaar Albert Wielaard oud 3 jaar, allen begraven te St. Anna land Uit aller naam Familie M. J. van Beveren Evacuatieadres: Frögerweg 175, Halfweg Op 16 April hopen D.V. 2 onze Oom en Tante 2 M. Geuze en 2 C. J. Geuze-Vos 2 te St. Annaland s de dag te herdenken dat zij 2 voor 50 jaar in de echt ver- bonden werden. j Dat zij nog lang voor el- kaar gespaard mogen blij- J ven is de wens van de Neven en nichten uit Oud-Vossemeer. 2 Heden behaagde het de Heere na een korte ziekte van onze zijde weg te ne men, ons innig geliefde Echtgenote, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder Maria Christina Sakko geb. Luijk, in de ouderdom van 72 jaar Uit aller naam, Poortvliet, G. Sakko Vinkeveen, C. A. Sakko C. Sakko-Uijl en kinderen Poortvliet, A. C. Sakko M. L. Sakko- Goedegebuure en kind Voor de vele blijven van deel neming ons betoond bij het over lijden van onze innig geliefde Moeder en Grootmoeder Mej. de Wed. Johs. Pape-v. d. Reest betuigen wij onze oprechte dank, inzonderheid aan dokter van Es voor zijn geneeskundige behande ling en zuster Krijger voor de goede behandeling en verpleging aan haar verricht. Familie van Schouwen-Pape St. Annaland, April 1953 Hiermede vervullen wij de treurige plicht U kennis te geven, dat tijdens de ramp op 1 Februari van onze zijde werd weggenomen mijn geliefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moe der en Grootmoeder Pieternella Geluk-Smits in de ouderdom van 55 jaar en mijn geliefde Dochter en Zuster Johanna Geluk in de ouderdom van 23 jaar en 7 maanden. Uit aller naam Familie J. Geluk B 60, Stavenisse. Ondergetekende maakt zijn ge achte clientèle bekend, dat hij met ingang van heden zijn slagerij heeft overgedaan aan de heer A. VERBURG. U dankend voor het genoten ver trouwen, beveelt hij zijn opvolger minzaam bij U aan. L. Visser Tholen, 3 April 1953 Voor het hartelijk meeleven door de ingezetenen van St. Annaland bij de herdenking van mijn 40- jarig ambtsjubileum alsmede voor de prachtige cadeaux, ook aan Directeur en personeel der P.T.T. Tholen en voor de zeer vele ge lukwensen van binnen zowel als buiten deze gemeente ontvangen, zeg ik hierbij ook namens vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank. St. Annaland, 2 April 1953 Jan Weijler In aansluiting op bovenstaande deelt ondergetekende mede, dat hij vanaf heden de slagerij van de heer L. VISSER heeft overgeno men. Hopende mij hetzelfde vertrouwen waardig te maken, beveel ik mij beleefd bij het geachte publiek aan. A. Verburg St. Maartensdijk, Markt A 268. Voor de deelneming betoond bij het overlijden van onze zeer ge liefde Vader, Behuwd-, Groot-, Behuwdgroot- en Overgrootvader de Heer M. Bil Thzn Sr. betuigen wij onze hartelijke dank. De familie Bil St. Maartensdijk, April 1953. Poortvliet, 8 April 1953 De teraardebestelling zal plaats hebben D.V. Zater dag 11 April op de alge mene begraafplaats te Poortvliet. REPARATIES KUNSTGEBITTEN Sneller, beter engoedkoper! DROGISTERIJ M. P. QUIST Hoogstraat 2 - THOLEN

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1953 | | pagina 4