!f - (1) Het Zweedse schip ,,C. A. Banck", door de storm enige maanden op het Bl'oemendaalse strand. (2) H. K. H. Prinses Beatrix en Prinses Irene vermaken zich op de skies in Tirol. (3) De Koninklijke Marechaussee neemt bezit van EIten. (4) Wim Slijkhuis klopt de Olympische kampioen Gaston Reiff (Bel gië). (5) Koninklijk Gezin op het bordes van het Paleis Soestdijk. (6) De Aartsbisschop van New York, Mgr. Spellman, brengt een bezoek aan Nederland. (7) Landdrost Blaauwboer steekt de Nederlandse vlag uit in Tuddern bij de grenscorrecties. (S) Groot defile voor het Koninklijk Gezin voor Paleis Soestdijk tijdens het D'/j-jarig huwelijk van Koningin Juliana en Prins Bernhard. (9) H. M. Koningin Juliana leest de troonrede voor in aanwezigheid van Prins Bernhard. (10) Zeeuwse boerengezinnen gaan een nieuwe toekomst tegemoet in de N. O. Polder. (11) Tijdens de vlootmanoeuvres van de Westelijke mogendheden bracht Veld maarschalk Montgomery een bezoek aan Prins Bernhard, aan boord van de „Tromp". (12) Majoor Flinterman vestigt met een Glos ter Meteoor boven Ameland een nieuw Nederlands snelheidsre cord. (13) Huldiging van Albert van Dalsum. (14) Openings rede door Minister-President Dr. W. Drees van de Ronde Tafel conferentie. (15) Mao Tse Tung neemt in China de plaats in van Tsjang Kai Shek. (16) Willie Mullens, 40 jaar in de film wereld, wordt gefeliciteerd door Buziau. (17) H. K. H. Prinses Wilhelmina legt een krans bij het herinneringsbord van de Enge landvaarders op de begraafplaats in Loenen. (18) Mohammed Hatta brengt tijdens de R.T.C. o.a. een bezoek aan Volendam. (19) Minister van Maarseveen, Sultan Hamid II en Moh. Hatta, tekenen het R.T.C.-besluit. (20) De wielrenners van de Ronde van Nederland op de Afsluitdijk op weg naar Friesland. (21) Sibajak en Kota Inten met repatriërende militairen, tegelijktijdig in Rotterdam. (22) Het Koninklijk Paar bezoekt verschillende provincies en ontvangt in Zwolle een grote taart. (23) Tijdens de receptie ter gelegenheid van het 60-jarig bestaan van de K.N.V.B. ontvangt Karei Lotsy van de bekende oud-keeper Göbel een voetbal waarmede Nederland in 1913 werd geslagen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 3