Verkond li ei cl sEX-l THOLEN OUD-VOSSEMEER ST. ANNALAND STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE POORTVLIET ANNA JACOBA POLDER SPORTHQEKJE PREDIKBEURTEN Tegen de heren de Vos, Hage en Taze- laar. Alzo besluit de meerderheid voor regionale schooltandverzorging. Een schrijven van de afd. Zeeland van de Ver. v. Ned. Gem. om een bij drage van 20.voor een wapen- schildje in de Statenzaal. B. 6 W. stellen voor dit in te willigen. Dhr. van 'tVeer merkt op, dat men ter plaatse niet eens een wapenschildje heeft. Laat men het hier eerst maar eens aanschaffen. Bij stemming wordt het voorstel van het Dag. Bestuur met 43 stemmen aan genomen. Tegen van 'tVeer, Hage en Tazelaar. Het Instituut voor Bestuursweten schappen vraagt ook om een subsidie. B. W. vinden het momenteel finan cieel niet verantwoord, waarmee allen instemmen. Een verzoek van de Ver. tot Bescher ming van Dieren om 50.subsidie vond het Dag. Bestuur te veel. Ze stelt voor 10.te subsidieëren. Dhr. Hage vraagt een juiste uiteenzetting van het werk der vereniging. De voorzitter geeft zulks. Dhr. Hage meent dat dit het werk is voor de politie. Men moet toch een klein beetje voorzichtig zijn met de financiën en niet zo maar raak geven. van neus, keel of borst, snuift en wrijft U weg met jgï» 1|r Weth. v. d. Slikke wijst op het op voedende element der vereniging. Het voorstel tot 10.bijdrage wordt met 43 verworpen. Alleen de beide wet houders en Potappel zijn voor. Met de rekening 1947 gaat men na advies van de commissie accoord. Ook een verzoekschrift van de Shell Mij wordt ingewilligd. Dit houdt in het plaatsen van een handpompinstallatie van 4000 liter bij dhr. Kesteloo. 25. precario-rechten zullen worden geheven. Een nagekomen schrijven van 6.S.&.O. om een bijdrage van 1 cent per inwoner is nog niet in B. en W. geweest. De voorzitter stelt voor dit daarom aan te houden. Accoord. De volgende punten in tempo. Punt 4: Vaststelling gem. beg. 1950 Dhr. van 't Veer vraagt of de devalu atie hierbij ook nog een rol zal gaan spelen. Het kan toch dat de uitgaven aanmerkelijk hoger worden. Dat kan de voorzitter nog niet over zien. Overigens is er geen bezwaar. De voorzitter verheugt het, dat deze be groting zo tijdig weg kan. Ook de volgende punten gaan onder de hamer door: t.w. Een wijziging be groting 1949, een wijziging verordening op de heffing van straatbelasting. Ged. Staten hebben redactionele aanmerking. Op voorstel van de voorzitter wordt de oude verordening ingetrokken en een geheel nieuwe gemaakt met inachtneming van die opmerkingen. Een wijziging van de instructie secretarie-ambtenaren en bedienden ontmoet evenmin bezwaar. Benoeming adviescommissie Van de oude commissie hebben zich de heren Leune en van Beveren niet meer herkiesbaar gesteld. Voorgesteld wordt de overigen te herbenoemen, daarboven 2 nieuwe leden voor de vacatures en 1 plv. lid. Herkozen worden de heren Stoutjesdijk, L. Hage en Tazelaar. Ge kozen Potappel en I. de Vos. PI. v. lid dhr. van 't Veer. Geen bezwaar was tegen punt 9: Vaststelling beschikbaarstelling bedrag per leerling van de O.L.O. voor 1950 en tegen punt 10: Voorl. vaststelling be- draq der uitgaven voor het L.O. over 1946—47. Achter gesloten deuren Het 10e punt der agenda is een voor stel van B. en W. tot het garanderen van een geldlening voor de ver. „Het Groene Kruis'' te Stavenisse. De voor zitter wijst er op, dat dit voor de bouw is van een woning voor de wijkverpleeg ster. Men zal een hypotheek aangaan en daarnaast een geldlening. De gemeente zou na aanneming van bovenstaand voorstel borg staan voor rente en afl. Dhr. I. de Vos stelt voor dit punt in gesloten zitting te bespreken. Men gaat daarmee accoord. Na heropening volgt stemming over dit voorstel. De heren Hage en Taze laar blijken tegen te zijn. Punt 12: Voorstel tot het aangaan van een kasgeldlening en verlenging rek. courant. Een kasgeldlening wordt aangegaan en voorgesteld deze te verhogen van 10 tot 15.000 door de bouw van het lijkenhuisje moet worden gefinancieerd. De rek. courantovereenkomst wordt ver lengd waarbij het bedrag van 30.000 tot 25.000 wordt verminderd. Rondpraag Dhr. Potappel vraagt of de bestrating van de Wilhelminastraat al is opge leverd. Hij wijst er op, dat ze er smerig bij ligt. Weth. v. d. Slikke zegt dat men natuurlijk met oude steen niet zo goed kan straten als met nieuwe, maar krijgt ook de indruk, dat het er slordig bij ligt. De voorzitter is het niet bekend of het al is opgeleverd. Hij zal er aandacht aan schenken. Dhr. Potappel wijst ook op de riool- put bij dhr. C. Dorst in de Kerkweg. Dhr. de Vos zegt dat er in de Juliana- straat nog geen verandering is gekomen. Er ligt daar nog een stukje „blauwe" steen, dat er hopeloos bij ligt. De voorzitter zegt dat dit niet zo een voudig is. Dhr. Hage vindt dat de opzichter er bij had moeten zijn. Het is er zo maar naar toe gegooid. De voorzitter zal het nog bekijken en zien wat er aan te doen is. Dhr. de Vos komt nogmaals terug op de stroklamp van dhr. Stoel. Het is er enorm gevaarlijk met die spelende kinderen. Dhr. van 't Veer vindt dat Stoel toch dient te zorgen, dat het behoorlijk wordt afgedekt. De voorzitter herinnert er aan, dat het destijds gedane voorstel dit te verbieden (met ontheffing) werd afgewezen. Men zou het alsnog kunnen doen. Dhr. Tazelaar antwoordt hierop, dat toen ook een andere weg is besproken: toezicht politie. Hij vindt dat men iemand geen moeilijkheden in de weg moet leg gen, die een voordeel is voor dé ge meente. Men kan toch zorgen dat er geen kinderen komen. De voorzitter is het hoofd van de politie en moet er alles voor doen om het spelen van de kinderen daar te voor komen, vindt dhr. Tazelaar. Opnieuw komt dan het voorstel in stemming oin op bepaalde plaatsen stro op te slaan met ohtheffingsmogelijk- heden. Tegen stemmen de heren Hage én Tazelaar. Dhr. van 't Veer vraagt wie de hei ningen moest opruimen na vermaking van de Julianastraat. De voorzitter: be trokkenen zelf. Dhr. van 't Veer zag dat het door de gemeentewerkman gebeurde. Dhr. van 't Veer vraagt ook of er zoiets bestaat als een politieverordening, waarin wordt bepaald, dat men de straat voor z'n woning moet schoonhouden. De voorzitter antwoordt bevestigend. Ook dit wordt van gemeentewege gedaan, meent dhr. van 't Veer. Het blijkt dat men dit nogal gemoedelijk opneemt. Tenslotte wijst dhr. van 't Veer op de urgente onderwijskwestie. Het kan zo niet blijven met het onderwijzend perso neel. Er is te weinig en de school gaat er onder, lijden. De voorzitter begrijpt dat vorige spreker ingaat op de Jansen-kwestie en deelt mede dat het Departement dit ge val nog zal bekijken. Hij vindt het ook jammer dat het zo lang aanloopt. Na nog enkele vragen omtrent bestra ting oude mestvaalt en verlaatputten volgt sluiting. ARBEIDSBUREAU Door een ambtenaar van het Arbeids bureau te Thclen zullen vanaf a.s. week zittingen gehouden worden: Dinsdags 2.303.30 uur oud gemeente huis St. Annaland. Woensdags 2.303.30 uur gemeente huis St. Maartensdijk. Donderdags 910 uur gemeentehuis St. Filipsland. Vrijdags 10.5011.30 uur gemeente huis Stavenisse. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Tholen maken bekend, dat op Dinsdag 8 November a.s. door de Reinigings dienst scherven zullen worden opge haald aan de Singel, Oudelandsepoort, Oudelandsestraat, Walstraat, Markt, Venkelstraat, Schoolstraat, Minneputte- straat, Julianastraat, Molenvlietsestraat, Plantagestraat, Verbrandestraat, Hof straat, Dcelweg, Vossemeersepoort, Ver lengde Singel, Voorstad en op Vrijdag, 11 November d.a.v. aan de Paulina- straat, Bosstraat, Hoogstraat, Visstraat, Kaaij, Brugstraat, Botermarkt, Bakstraat, Dalemsestraat. Eendrachtsweg, Bebouw- dendam, Wal, Kruittorenstraat, Kerk straat, Stoofstraat. Tegen 10 November a.s. bestaat ge legenheid tot aangifte voor ruiming van privaatputten. Tholen, 1 November 1949. Burgemeester en Wethouders van Tholen, De Secretaris. NIWIN-COLLECTE De opbrengst van de gehouden Ni- win-collecte bedroeg f 267,87, waardoor 53 Kerstpakketten kunnen worden ver zonden aan onze jongens over zee. Een woord van dank aan alle geefsters en gevers, maar ook aan de collectanten nemen we hier gaarne van het pl. co mité over. GEGUND De bouw van de poterbewaarplaats aan de Mosselhoekseweg is door het be trokken bestuur gegund aan de heer Jac. Vos te Tholen voor de prijs van f 17.185,(met een asbestdekking. GOUDEN BRUILOFT Woensdag 9 Nov. a.s. is het 50 jaar geleden dat de heer Joh. P. de Klerck met mej. Joh. Bijl in deze gemeente in de echt werden verbonden. Het zal het gouden bruiloftspaar niet aan belang stelling ontbreken. SURSUM CORDA's ZANGUITVOERING Woensdag jl. werd in de Geref. Kerk aan de Doelweg een zanguitvoe ring gegeven door de Chr. Gem. Zang vereniging „Sursum Corda alhier onder leiding van haar Dirigent dhr. H. Schut te. Ouderling W. Lindhout opende de bijeenkomst, waarna het koor een zeer mooi programma ten gehore bracht. Bij zonder goed werd door een kwartet ge zongen „Grootvaders klok" en „Mara- natha". Uit de toehoorders werd dan ook verzocht dit na beëindiging van het programma nogmaals te zingen, waaraan het koor gaarne gevolg gaf. Het was voor de luisteraars een mooie avond en directeur en leden zullen zich daarover verheugen. BEKENDMAKING Belanghebbenden worden er aan her innerd, dat de termijn voor de betaling van precariorecht per 1 November 1949 is verstreken. De gemeente-ontvanger van Tholen. NIET VERONTREINIGEN De oester en mosselhandel is voor verschillende Thoolse ingezetenen van veel belang. Gaarne voldoen wij dan ook hier aan het verzoek om de Thool se inwoners er op te wijzen, dat het zeer schadelijk is voor deze industrie, wan neer het water opzettelijk wordt veront reinigd. Hiermee doelen we op het uri neren of anderszins langs de buitenzijde van de zeedijk en andere welbekende plaatsen, dat direct het water veront reinigd. Bovendien is het volgens art. 179 en 180 van de Alg. Pol. Verorde ning strafbaar. Denk om het Thoolse belang. Men zij gewaarschuwd tegen het zondigen van genoemde artikelen, daar proces-verbaal kan volgen.. BURGERLIJKE STAND Geboren: 28 Oct.: Janna Johanna, dochter van M. Bogert en L. de Viet. 27 Oct.: Johannes, zoon van H. J. Donken en J. G. Meerman. Overlijden: Anthonetta Anna den Ouden, 66 jaar op 28 October. BEKENDMAKING Belanghebbenden worden er aan her innerd, dat de termijn voor betaling dei- reinigingsdienst (ophalen huisvuil) hon denbelasting en schoolgeld per 1 No vember 1949 is verstreken. De gemeente-ontvanger van Oud-Vossemeer. VAN DAK GEVALLEN Maandag jl. was metselaar J. den Engelsman de schoorsteen van een der woningen achter het postkantoor aan 't voegen en stootte daarbij z'n hand open. Even later werd hij onwel en viel van het dak op de grond. Bewusteloos werd hij opgenomen met eer? op het eerste gezicht vrij ernstige hoofdwond en neus bloeding. Dokter van Es verleende eerste hulp. Hij bleek ook nog enige kneuzingen te hebben opgelopen, die echter niet van ernstige aard zijn. ZILVEREN MEDAILLE Uit naam van Hare Majesteit de Koningin reikte de burgemeester dezer dagen de zilveren medaille, behorende bij de Orde van Oranje Nassau uit aan dhr. Abr. Ridderhof in verband met zijn meer dan 55 jarige trouwe dienst als landarbeider bij de fam. Polderman in de Hollarepolder. De burgemeester wees daarbij op het bijzonder jubileum en feliciteerde de jubilaris met de onder scheiding door H. Majesteit. Hij wenste hem nog voorspoedige jaren toe. Vanaf zijn 9e jaar werkt Ridderhof bij de familie Polderman, eerst bij wijlen M., thans bij J. G. Polderman en staat ook nu zijn mannetje nog. Van zijn werk gever kreeg hij een enveloppe met in houd, die dankbaar werd aanvaard. Als bijzonderheid vermelden we nog, dat de vader van Abr. Ridderhof 40 jaar bij de fam. Polderman werkzaam is geweest. HUISSLACHTINGEN De eerste maand October dat huisslachting was geoorloofd werden in deze gemeente reeds 115 vergunningen uitgereikt. Wanneer dan, zoals we deze week horen, de diverse slagers geen voldoende worstmachines hadden om al de mensen tijdig te kunnen helpen, kan worden aangenomen, dat dit aantal in November zal worden overtroffen. Daar voor is het dan ook de slachtmaand. DUIVENTENTOONSTELLING In de algemene vergadering van de pl. vereniging van Postduivenhouders onder voorzitterschap van dhr. P. Hage werd besloten op een nader te bepalen tijd een duivententoonstelling te hou den in de zaal van de heer C. Rijnberg. Het bestuur dankte dhr. C. Rijnberg voor het mooie aanbod, daar men bovendien voortaan kan inkorven bij genoemde caféhouder. Een volgend seizoen zal om het kampioenschap van jonge duiven over het gehele jaar worden gevlogen. Voorts besloot men het komend seizoen een vlucht te organiseren ten bate van de pl. afdeling van „Het Groene Kruis". Dhr. C. Rijnberg Izn. werd als be stuurslid gekozen en als kascommissie- leden de heren A. Soeters en G. dé Bruin. Men zal trachten er nog een klok bij te krijgen. Verzocht werd om tijdens de wedvluchten de andere duiven binnen te houden. BURGERLIJKE STAND over de maand October 1949 Geboren: 1 Oct.: Willem Jacobus, zn. van J. Hage en M. Moerland 9 Oct.: Maartje, dt. van J. Polderman en M. Westdorp 13 Oct.: Marinus Cornelis, zn. van P. v. Iwaarden en M. Moerland 22 Oct.: Adriaan Marinus, zn. van G. v. d. Reest en C. J. Fase 24 Oct.: Jacob Jacobus, zn. van A. W. Keur en C. W. M. v. d. Werf 29 Oct.: Willem Marinus, zn. van J. P. v. Vossen en M. A. v. Zetten Huwelijken: 27 Oct.: Willem Scherpenisse 18 jr. en Cornelia de Witte 15 jr. Overlijden: Mattheus B. den Haan, 63 jr. echtgen. van C. Dijkema Izaak Page, 83 jr, echtgenoot van A. J. v. d. Repe Ingekomen: Cornelis de Witte, van Hilversum Maris den Engelsman en gezin, van St. Maartensdijk Abraham Rijnberg, van C.B.R. Vertrokken: Grietje Hage, naar Oud-Vossemeer Cornelia Scherpenisse-geb. de Witte, naar St. Maartensdijk PAARDEN OP HOL Vrijdagmiddag jl. kwam de zoon van landbouwer Brooijmans de haven afge reden en de Langestraat op met een met twee paarden bespannen wagen. Bij het van de helling afgaan raakte een sleutelpen los, waardoor de paarden de wagen geregeld tegen de achterpo ten kregen en de voerman ze niet in de hand kon houden. Hierdoor kwam de wagen bij dhr. Verdouw tegen de tele foonpaal terecht, waarbij Brooijmans er uit werd geslingerd en over de kop op de straat terecht kwam. Ernsig letsel liep hij evenwel niet op. De paarden waren er inmiddels alleen vandoor ge gaan, manoeuvreerden wonderlijk tus sen twee geparkeerde auto's door, bot sten vervolgens tegen het kerkhek waardoor een fiets werd beschadigd en kwamen uiteindelijk op het erf van dhr. van Iwaarden in de Cureelanden tot stil stand. Alles liep nog wonderwel af, daar er in de door de paarden afgelegde weg verschillende kinderen aan het spe len waren. Het bleef bij materiële schade. VEILING Donderdag 3 November: Uien: gew. 19.53. Bonken 17.10. Drielingen 15.11. Poters 14.49. Aanvoer met Scherpenisse 45 ton. TELEGRAM 2 November 1949. Aan: le. Minister van Finan ciën 's-Gravenhage; 2e. Tweede Kamer Staten- Generaal, 's-Gravenhage. Verzoeke zeer dringend met betrek king tot Wetsontwerp materiële oor logsschade begunstigingclausule getrof fen gebieden mede van kracht te ver klaren voor het eiland Tholen. Dit eiland werd in 1944 bijna geheel met zout water geïnundeerd en maakt aanspraak op zelfde schadevergoeding als Schouwen-Duiveland. Namens Stichting Gemeenschap Eiland Tholen, L. A. Verburg, Burgemeester Stavenisse. BEKENDMAKING De Stichting Dorpsgemeenschap Sta venisse maakt bekend, dat zij door het Anjerfonds Zeeland in het bezit is ge steld van een 50-tal romans en popu- lair-wetenschappelijke boeken (waaron der een aantal voor de jeugd), met het doel deze boeken aan de inwoners van Stavenisse ter lezing beschikbaar te stellen. Zr. van der Hoeven kon bereid ge vonden worden de uitdeling der boeken voor haar rekening te nemen. Voorlopig zal de uitdeling plaats vin den in de Openbare Lagere School: iedere Donderdag van 1616.30 uur. Het leesgeld bedraagt 5 cent per boek per week. Iedere lezer is verplicht een leeskaart (waarop reglement) a 10 cent en een catalogus a 10 cent te kopen. Aanschaffing van één catalogus per ge zin is toegestaan. De eerste uitreiking der boeken vindt plaats op Donderdag, 3 November 1949. Stavenisse, 28 Oct. 1949. ONGEVAL Bij het inzaaien van wintergraan had de landbouwer J. Hage Azn. het onge luk zodanig in de egge te vallen, dat doktershulp moest worden ingeroepen. De wonde moest met zes krammen wor den gehecht. DOORGAAN Naar wij vernemen zal de Schietver. „Prinses Beatrix" haar oefeningen ook gedurende de winter voortzetten. Deze worden in de schuur van dhr. Gunst gehouden. 50 JAAR BEWAARSCHOOL Het reeds door ons bekend gemaakte jubileum van de Van der Lek-de Clercq Bewaarschool alhier werd Vrijdag jl. herdacht in de school. Daarbij waren tegenwoordig de gemeenteraad, de da mes van As en Moerland en Mej. van Prooijen-Lemson. Met dankbaarheid her dacht de voorzitter der vereniging bur gemeester Verburg, het werk van de Stichting en releveerde de omstandig heden die tot oprichting hadden geleid en de verdere ontwikkeling. Dank zij de financiële medewerking der gemeente werden de tekorten steeds gedekt. Spre ker deed nog een beroep op aller me dewerking en besloot onder inroeping van 's Heeren zegen op dit werk zijn toespraak. Dhr. Nortier dankte hiervoor en hoopte zijn krachten nog vele jaren aan de vereniging te mogen wijden. Weth. v. d. Slikke bood ook zijn gelukwensen aan. De kleuters zongen verschillende liedjes, er werden spelletjes gedaan en getracteerd. Gelukkig gingen de kinderen met hun kleurboek naar huis. De school een verdere bloei toegewenst. VEILING 1 Nov.: Eig. I 6.25. Kriel 3.30. Aan voer 10 ton. Peen II 9.349.70. Id. III 7.78. Stek 3.50. Aanvoer 30 ton. AANGEREDEN De gemeentewerkman alhier, de heer A. Deurloo werd Vrijdag jl. in de Kerk straat bij de bakkerij v. d. Have van achter door een auto aangereden. Met verwondingen aan hoofd en handen moest hij zich onder dokters behandeling stellen. De winkelruit van de bakkerij werd bij deze aanrijding ingedrukt. VEILING Donderdag 3 Nov.: Gewone 19.30. Bonken 15.50. Drielingen 15.02. Pick- lers 14.35. IN DE SLOOT Ook al op Vrijdag jl. reed onder deze gemeente een met suikerbieten geladen auto van de firma H. uit Bergen op Zoom de sloot in, daar de bestuurder te veel voor een fietser uitweek. Per soonlijke ongelukken deden zich niet voor. DAMNIEUWS Vrijdagavond 28 Oct. speelde de Polderse Damclub een vriendschappelijke wedstrijd tegen D.D.D. van Dinteloord in lunchroom „De Kreek". Er werd aan 10 borden gespeeld. De uitslag was 79 in het voordeel van D.D.D., ter wijl nog aan 2 borden moet worden af gespeeld, wat vanavond in de Polder zou gebeuren. De uitslag van de res.- afdeling was 55. Hier werd aan 5 borden gespeeld. In de 1ste afdeling twee partijen remise, in de res. afdeling 1 partij. H60F3PSJN? Mijnhardt Hoofdpijnpoeders. Doos 45 ct. Mijnhardt Hoofdpijntabletten. Koker 75 ct. DE VOETBALCOMPETITIE VrederustChrislandia 52. Smerdiek 1Kogelvangers I 33. Roosendaalse Boys-Tholense Boyst 2—2 DE VERWACHTING W.H.S.Roosendaalse Boys - De winst voor de thuisclub Kogelvangers- Th. Boys, een zware dobber voor de gasten, al houden we ze voor technisch beter. Vrederust-Smerdiek: laat er geen moeilijkheden van komen Het kan dan een mooie wedstrijd worden met gelijke kansen. Afdeling B: Een titanenstrijd: Smerdiek 3 - Smer diek 2. Ja, die wordt op „Smerdiek" gespeeld. En het tweede elftal zal zijn broeder de puntjes niet gunnen, rekening houden met hun positie in de ranglijst. N.V.S. 2 W.H.S. 2, een goede kans voor laatstgenoemde om hun positie te verbeteren. Th. Boys 2 krijgt S.V.O. 2 op bezoek. We geven Vossemeer de meeste kans. Alle wedstrijden om 3.30 u. Zondag 6 November 1949 THOLEN Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Viering H. Avondmaal nm. 3 uur Ds. R. C. v. Putten Gereformeerde Kerk 10 en 3 uur Ds. Arntzen uit Anna Jacobapolder Gereformeerde Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur Ds. Stuivenberg uit Nunspeet Chr. Gereformeerde Kerk 10, 2.30 en 6.30 uur Ds. Laman uit Rotterdam (W.) Ned. Prot Bond Geen dienst OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 en 6.30 uur Ds. R. C. v. Putten Gereformeerde Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Botma uit Em- mererscheiderveen Chr. Gereformeerde Kerk 10, 2.30 en 6 uur leesdienst Woensdag 9 November 7 uur Ds. du Marchie van Voorthuizen ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente vm. 9.30 uur Ds. W. v. Griethuysen Bediening H. Doop nm. 2 uur Leesdienst Woensdag 9 Nov. vm. 9.30 uur Ds. W. v. Griethuysen nm. 2 uur Ds. W. v. Griethuysen Collecte Inwendige Zending Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur de Heer Wijting van Amersfoort Woensdag 9 November 9.30, 2 en 6 uur Ds. Mallan van Bruinisse STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Leesdienst nm. 6 uur Ds. v. d. Wiel Woensdag 9 Nov. (Dankdag) vm. 10 uur Ds. Korevaar nm. 2.30 uur Ds. Korevaar Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Woensdag 9 Nov. 9.30, 2 en 6 uur Ds. Toets van de Kinderdijk ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente vm. Leeskerk (vac. Scherpenisse) nm. Ds. de Bres Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Oud-Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur Ds. Blaak Donderdag 10 Nov. 9.30, 2 en 6 uur Ds. Breevaart uit Hendrik Ido Am bacht Rehoboth 7 uur Dr. Schoneveldt uit Den Haag SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. de Bres nm. 2.30 uur Leesdienst In beide diensten een extra collecte voor het A.P.Z.V. Ziekenhuisverpl. Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Leesdienst nm. 2.30 uur Ds. van Griethuysen Bediening H. Doop Gereformeerde Kerk 9.30 en 2 uur Ds. Sap uit Den Haag Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 2