st. annaland stavenisse st. maartensdijk "scherpenisse poortvliet st. filipsland ANNA JACOBA POLDER*" brandweer» sporthoekje Cornells J. Pipping uit 's-Gravenhage naar B 312. Vertrokken: Sara W. Vos van B 226 naar Roo sendaal. Marina Suurland met gezin van B 95 naar Schiedam. Maria de Booij van C 10 naar Rotter dam. Adriaan de Jong van A 59 naar Doesburg. Jan J. van Roosmalen van B 14 naar Beverwijk. GEVONDEN Sinds 10 Augustus 1949 als gevonden gedeponeerd op het postbureau van de Rijkspolitie alhier: een herenrijwiel, merk „Royal Hunter". Inlichtingen bij wmr. Fondse. COLLECTEN De vorige week gehouden collecte ten bate van het comité Gezamenlijke Militaire Fondsen bracht f51.41 op. De collecte voor de Kinderbescherming f 59.10. VEILINGBERICHTEN Uien. Dinsdag 13 Sept. Gewone 13.03 Bonken 12.02. Drielingen 12.50. Pick- lers 14.28. Aanvoer 100 ton. WEDVLUCHT VANAF VILVOORDE Afstand 78 km.: P. J. Hage 1 4 5, G. de Bruin 2 7 8, J. v. tHof 3, J. Moer land 6, A. Overbeke 9, Los 12.45. Ie duif 1.53.50. BURGERLIJKE STAND over de maand Augustus 1949 Geboren: 8 Aug.: Johannes, zoon van A. van Vossen en J. v. d. Jagt. Gehuwd: 11 Aug.: Johannes C. Kooijman, 25 jr. en Catharina J. H. Mol, 22 jaar. Overleden: 26 Aug.: Barendina A. van Luijk, 83 jaar, echtgenote van K. Heijboer. 27 Aug.: Helena den Braber, 68 jaar, echtgenote van C. Westdorp. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen: Jacoba J. Ridderhof van Stavenisse. Vertrokken: Pieter A. Goedegebuure naar Arn hem. Pieter Polderman naar St. Maartens dijk. VEILING Donderdag 15 Sept. Uien gewone 13.09; Bonken 12.51; Drielingen 12.31; Picklers 14.29; Stek 5.31. Aanvoer, groep Scherpenisse inbegrepen 140 ton. INENTING In verband met het dreigend gevaar voor pokken wordt van gemeentewege kosteloos gelegenheid gegeven tot in enting van kinderen beneden 1 jaar en herinenting van de overige bevolking. Zij, die tot inenting of herinenting wensen over te gaan dienen zich daartoe tevoren ter secretarie te melden vóór 25 September a.s. TOELATINGSEXAMEN Na een afgelegde proeve werd op de Chr. Kweekschool te Middelburg toe gelaten Adrie Gideonse. VALKENHEIDE, ENZ. De collecte voor de opvoedingsge stichten bracht 27.op. ONGEVAL Toen Maandagmorgen de landbouwer D. Oudesluis naast zijn geladen wagen liep, struikelde hij bij het afrijden van de helling van de tweede dijk. Het paard werd schichtig en ging op de loop. Het gevolg was dat Oudesluis werd mee gesleurd en een hersenschudding en ernstige hoofdwonden opliep. In zorg wekkende toestand werd hij naar zijn woning vervoerd. Door de afwezigheid van Ds. Tazelaar verleende Dr. Kugel uit Poortvliet eerste hulp. Naar we gisteren vernamen is de toestand van de patiënt redelijk wel. VEILING 12 Sept. Eig. I 6.106.50; id. afw. 5.Bonken 5.BI. Eig. 6.44 Driel. 4.40; Bintje I 5.90; II 5.74; Bonken 7. Kriel 3.30. Aanvoer 22,5 ton. 13 Sept.: Eig. I 6.44; II 5.92—6.—; Bonken 5.Bintje I 6.Kriel 3.—. Dubb. bonen 40.tot 41.Aanvoer aard. 12,5 ton. 14 Sept.: Eig. I 6.30—6.50; II 6.—; Bintje I 5.905.92; Bonken 7.50; Kriel 3.Peren I 10.Dubb. bonen 27. 40.Aanvoer 24.5 ton. BOETE De koopman J.J.S. werd door de politierechter te Middelburg veroordeeld tot 40.sub. 20 d. hechtenis, wegens mishandeling van J. A. Steketee te Poortvliet op 4 April jl. De landarbeider J.J.P. had in strijd met de Distributiebeschikking een brand- stoffenbon gekocht. Hiervoor kreeg hij 15.boete sub 10 d. hechtenis. BURGERLIJKE STAND over de maand Augustus 1949 Geboren: Adriaan Anthonie Pieter, zn. van C. Vroegop en D. A. v. d. Ree. Anna Bartholina, dt. van W. D. An- thonisse en Chr. den Engelsman Machiel Dinant, zn. van D. F. Bent- schap Knook en P. N. Mol. Cornelis Hendrik, zn. van H. Stouten en A. Kaashoek. Wilhelmina jannetje, dt. van P. M. Hengstmengel en J. v. d. Ree. Cornelia Christina, dt. van A. L. Hage en J. J. Bazen. Ondertrouwd: P. Polderman 31 jr. en M. A. van Burgh, 29 jr. K. de Vries, 29 jr. en H. op den Brouw, 23 jr. A. M. van Schilt 32 jr. en J. v. d. Werf, 21 jr. Getrouwd: J. A. van Hemert 29 jr. en C. H. Hoek 23 jr. P. Polderman, 31 jr. en M. A. van Burgh, 29 jr. Overleden: C. Bruijnzeel, 95 jr. wed. van J. Noom. A. N. Moerland, 74 jr. ongeh. Johs. de Viet, 64 jr., ongeh. Janna Hendrika, 5 jr. dochter van P. M. Paulusse en A. C. Jasperse. OUD NIEUWS De wethoudersverkiezingsverslagen maakten het ons onmogelijk om vorige week ook nog een verslag te geven van de in deze gemeente gehouden openbare raadsvergadering van 2 Sept. jl. Daarom memoreren we dit vrij oud nieuws nog even in 't kort. Wethou der Hartog vond de kosten voor de Schoolartsendienst zo hoog, dat hij meende er z'n goedkeuring niet laan te moeten geven. De voorzitter wees er evenwel op, dat het destijds is aan genomen. Ook dhr. v. d. Jagt wou er van tussen. Bij de begroting zal men hierop nog wel terug komen. De ge meente krijgt f5100.ondernemings belasting, f 2000.meer dan vorig jaar. Bijzondere geldelijke uitkering zal men evenwel niet meer krijgen. Besproken werd een door dhr. Jasperse gemaakt nieuw ontwerp voor vernieuwing van de Kerkstraat. Globaal wordt op f 7000,gerekend. Voor de Wilhel- minastraat eveneens met trottoirtegels, verlaatputten enz. rekent men op f 11900.onkosten. Dit valt dhr. v. d. Werff tegen. Toch moet er iets gedaan worden en het voorstel tot bovenge noemde vernieuwing wordt dan ook uit eindelijk met algemene stemmen aan genomen. De kosten voor het uitdiepen van de Haven zijn op f 1500,be groot. Men kan nog niet beginnen, wat toch uiterst nodig is. Daarom zal nog maals op de subsidie worden aange drongen. Men vermoedt dat het werk 14 dagen zal duren. Een aanvraag om f 50.aan een Kath. Blindeninstelling te willen geven wordt afgewezen. Bij de rondvraag merkte de voorzitter op dat het hem spijt de heer Tichem niet meer in de nieuwe raad te zien terugke ren. Hij dankte naast hem ook de schei dende leden Kievit en Jansen. Hij wees verder op de voorgekomen ernstige on gelukken en was getroffen door de ver leende hulp. Weth. Tichem dankte voor de welgemeende woorden, maar gaf tevens zijn verontwaardiging te kennen over de grote macht die gebruikt is de raadsfractie om te gooien. Ook de andere leden betuigen hun dank. Nadat dhr. v. d. Werff nog informeerde of het vuil dagelijks kan worden opge ruimd en opmerkzaam maakte op een betere straatverlichting werd de ver gadering geslot'en. GESLAAGD Bij het te Vlissingen gehouden examen voor het diploma Handelskennis slaagde de heer M. Deurloo alhier. VEILING Donderdag 15 Sept. Uien: Gewone 13.15; Drielingen 12.50; Picklers 14.20. BURGERLIJKE STAND Over de maand Augustus 1949. Geboren: Geene. Ondertrouwd: Johannes W. Slager, 48 jaar en Din- gena Kleppe, 48 jaar. Gehuwd: Johannes W. Slager, 48 jaar en Din- gena Kleppe, 48 jaar. Overleden: Eelkjen Sinink, 64 jaar, echtgenote van P. ten Woude. LOOP DER BEVOLKING Over de maand Augustus 1949 Ingekomen: Pieter A. Deurloo van Polsbroek. Johannes Bijnagte van Almelo. Vertrokken: Dingena Kleppe naar Stavenisse. Johannis C. van Gorsel naar Batavia. Cornelis J. Hartog naar Zoetermeer. COLLECTE De collecte ten bate van de Kinder stichtingen bracht f 19.op. MOEDERCURSUS Onder auspiciën van het „Groene Kruis" werd Woensdag jl. in deze ge meente weer een Moedercursus geopend. Ze staat onder leiding van Zr. Euyk- schot. ONGEVAL Maandagavond jl. kwam de heer v. Engelen uit Oud-Vossemeer bij het pas seren van een dorsmachine met zijn mo torrijwiel te vallen. De duopassagierster Mej. M. Jagt kwam daarbij in de sloot terecht. Dr. Kugel, die spoedig ter plaat se was constateerde bij haar een lichte hersenschudding. Zij werd naar haar woning vervoerd. DIENSTJUBILEUM Donderdag 8 September jl. was het 25 jaar geleden, dat de heer W. Istha in dienst trad bij de P.T.T. BURGERLIJKE STAND over de maand Augustus 1949 Geboorten: Marinus Leendert, zoons van Jan Wi'S- tem Bolier en van Elissèeth Quist. Cornelis Jan, zoon van Matthijs Jo hannis Geuze en van Cornelia Maatje Niemantsverdriet. Catharina Sara. dochter van Leenoêrt Henrik Ista en van Sara Kaatje Mbl. Marinus, zoon van Hermanus Wi&m Lindhout en van Cornelia Molenaar-,. Huwelijken: Jacobus de, Groen oud 26 jaar en Johanna Adriana Hollebrands oud 22 jr. Hermanus Pieter van der Slikke oud 28 jaar en Anna Adriana Verburg- 26 jr. Overlijden: Lamberta Thijssen oud 58 jaar echt genote van Jacob Vroegop. Maria Bolier oud 76 jaar Wed. van. Cornelis Grijs. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen personen: Marinus J. van Nieuvenhuijzen. van Domburg. Vertrokken Personen: Willemijna Cornelia Gebraad naar Kapellen (België). Pauwlus Leonavdus Verburg naar Rotterdam. ONGEVALLEN De echtgenote van M. Quist ver richtte op 'een ladder werkzaamheden aan haar woning. De ladder brak en zij kwam zodanig te vallen, dat zij een hoofrwonde en lichte hersenschudding opliep. •k De heer W. Moerland had het on geluk van een stroklamp te vallen en bezeerde zich zodanig, dat medische hulp moest worden ingeroepen. VERKOPING Door de familie Kunst werden on derhands 4 woonhuizen verkocht. Ko pers werden B. Bossers voor f 3000. W. van Dijke voor f 2500,A. Ver- wys voor f 1100.— j. van Vliet voor f 500.—. BURGERLIJKE STAND Geboorten: Aart Johan, z. v. J. A. Klompe en E. W. Krepel. Johannes Cornelis, z. v. J. T. Grauss en M. J. Steijn. Elisabeth Sara, d. v. L. Abrahamse en G. S. v. d. Berg. Wilhelmina Maria, d. v. M. Geense en W. M. Noorthoek. Huwelijken: M. J. den Braber, oud 28 jaar en M. Quist oud 23 jaar. J. van der Hooft, oud 22 jaar en C. Joppe, oud 18 jaar. Overlijden: Geen. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen personen: Geen. Vertrokken personen: M. Kempeneers, naar Bruinisse. J. M. Matthijssen en gezin naar Nw. Vossemeer. Joh. Verwijs en gezin naar Wierin- germeer. L. Meijer naar Hoorn. C. Joppe naar Willemstad. WEDVLUCHT Zaterdag jl. werd een wedvlucht van uit St. Rat Waver gehouden. In con cours 55 duiven. Afstand 70 km. Uit slag: J. v. d. Reest 1, M. A. Neele 2 11 12 13 en 17, J. Zuidweg 3, Th. v. d. Sluis 4 5 en 14, L. v. d. Sluijs Wzn. 6 10 en 18, J. Quist 7, W. Lindhout 8 en 16. L. Verhage 9, J. Wisse 15 en lste overduif. Gelost 1.15. Eerste duif binnen om 2.8 uur. laatste 2.25. DUIVENSPORT Zaterdag 10 dezer hield „Nooit Ge dacht" een wedvlucht vanuit Vilvoor de (B.). In concours 48 duiven, af stand 84 km. Uitslag: J. v. d. Reest 1 5 8, J. Zuidweg 2 6 en le overduif, J. Quist 3 4, M. A. Neele 7, L. v. d. Sluis 9 10 13, Th. v. d. Sluis 11 12 14. le duif binnen 1.58 uur. Laatste 2.8 uur. Jan Overeen kaoi Om de Burgemeester v. d. Hoeven-prijs Zaterdag 3 Sept. jl. speelde Tholense Boys in het kader van de feestelijkhe den, georganiseerd vanwege het ambts jubileum van Burgemeester Mr. A. J. v. d. Hoeven een wedstrijd tegen „Vre derust". Voor de aanvang van de wedstrijd stelden de spelers zich in het midden van het terrein op, waar zij aan de burgemeester werden voorgesteld door de voorzitter van Tholense Boys, dhr. M. Meerman. Nadat de voorzitter van „Vrederust" de voor Tholen bijzondere gebeurtenis had gememoreerd besloot hij met een driewerf hoera op de jubi lerende burgemeester. Daarop deed burgemeester van der Hoeven persoonlijk de aftrap en nam de wedstrijd met als inzet de „burgemees ter v. d. Hoeven-prijs", t.w. een lauwer krans, een aanvang. Het bleek weldra dat Vrederust deze middag sterker was dan hun oude ri valen en keer op keer werd het Thoolse doel belaagd. Tenslotte bleven doelpun ten niet uit. Kort na elkaar werd 2 maal gescoord. De Vrederust-verdediging liet zich daarop niet imponeren door de en kele Thoolse aanvallen. In de tweede helft werd het spelbeeld weinig anders. Zo nu en dan leek het of Tholen de achterstand trachtte in te halen, maar het was nogmaals aan de andere kant Een, zeer droge zomer ligt acifcer ons. En meerdere malen zijn van ver be richten over bos- en heidebranden tot ons doorgedrongen. Ook al heeft men de verslagen over de enorme bosbranden ij» Frankrijk uitgeplozen, men zal zich er geen juiste voorsteling van kunnen maken. Een verschrikking. Daajrvan lezend gingen onze gedachten onwillekeurig naar eigen omgeving. De laatste weken is, er in vier van de zeven eiilandgemeenteu meerdere malen over brandweer gespro ken. En dat wel rond dë groene raads tafel. De meeste lezers zullen er dan ook van op de hoogte zijn, dat ongenoemde vier gemeenten overeen zijn gekomen een motorbrandspuit voor gezamenlijke rekening aan te schaffen. Met een bij drage naar verhouding. Die spuit wordt in „Smerdiek" gestald. Van hrandweers- zijde bekeken heeft die gemeente daar van dus het meeste voordeel. Stavenisse kan zich overigens ook vrij goed behel pen. Met Scherpenisse en St. Annaland is dat ietwat anders. Van dezelfde zijde bekeken zijn die er het minst gunstigst aan toe, inzonderheid laatstgenoemde plaats, dat het verst van de stalling ver wijderd is. Daartegenover wil ik hier evenwel op de Smerdiekse verantwoording wijzen. Die gemeente heeft de zorg voor alle andere drie er bij. Een zeer grote ver antwoordelijkheid inzonderheid voor de leiding, maar voor de brandweerman individueel weinig minder. Als de spuit dan straks, ook zal arriveren, zal het zaafc zijn, dbt die Smerdiekse brandweer lieden op een flukse wijze gaan trainen. Daar zal men wat voor over moeten hebben. Een training, die met de werke lijkheid overeenkomst, ja die ze in moei lijkheid moet overtreffen. Het zal ter zijner tijd zeer nuttig zijn, dat oefenin gen worden gehouden, waarbij de om standigheden ongunstiger moeten zijn dan ze in werkelijkheid ooit kunnen worden. Zonder dat ook zelfs, de brand meester in St. Maartensdijk of welk ander persoon aldaar er iets van af weet, zal men vanuit Scherpenisse, Stavenisse of St. Annaland zowel bij dag en nacht op het meest onverwachte zoals de werkelijkheid is een telefoontje naar de standplaats-gemeente moeten zenden en de zaak alarmereu, in- dezelfde on wetendheid laten komen en alles in de finesses laten uitvoeren. En dat niet op een mooi uitgezochte dag óf een stralen de maanlichtnacht. Een gedachte, dat het maar een „oefening" is, mag er hij die brandweerlieden nooit zijn. Men zal me om bovenstaande mis schien was voorbarig vinden. Ik neem aan dat de leiding hierover al heeft gedacht. Des te beter. Daarom is het toch nog goed op de grote verantwoor delijkheid te wijzen. En op de ernstige training die betrokkenen te wachten, staat. Er kan veel van afhangen. Moge dat, laatste steeds voor ogen staan, hoopt, Jan dat een doelpunt viel. Met 30 voor Vrederust kwam het einde, zodat de prijs naar Bergen ging. WHS 2 speelde 3 September jl. te De Klundert een vriendschappelijke wed strijd tegen Noordschans 2. Uitslag 11. Beide eerste elftallen van genoemde clubs speelden om 5.30 uur. Dit werd vooral in de tweede helft een mooie en spannende match. Voor de rust was het voltallige Noordschans de baas wat het aantal aanvallen betrof. En de 10 voorsprong gaf de verhouding goed weer. Met een kleine wijziging, die1 WHS de tweede helft in de voorhoede bracht, lukte het evenwel beter en de rollen draaiden om, het werd 21 voor WHS met vooral het laatste een prach tig doelpunt van de midvoor. De gelijk maker kwam enige ogenblikken later. Uit een verre uittrap van de WHS- keeper, maakte de midvoor het derde doelpunt en even voor het einde schoot een der gastheren tegen de binnenkant van de paal weer een gelijkmaker in: 33. Het keeperswerk was aan beide zijden uitstekend. Ook Smerdiek was 3 September met beide elftallen op de been en speelde thuis tegen Raamsdonkveer 2 en 1. Smerdiek 2 verloor met 23. Het le elftal van Smerdiek was er beter achter en won... eigenlijk nog in de laatste 7 minuten. De eerste helft, waarin Smerdiek beslist de meerdere was, ein digde met een 31 voorsprong voor de thuisclub. Na de rust kwam Raams donkveer er beter in en ternauwernood werden gevaarlijke aanvallen afgesla gen. Toch werd de druk voor Smerdiek te sterk en 7 minuten voor het einde was het gelijk: 33. Die laatste minuten waren voor Smerdiek betrekkelijk ge lukkig, want zé kregen er op een ietwat geflatteerde manier nog 2 doelpunten bij. Eindstand: 53. UITSLAG NEDERLAAGWEDSTRIJDEN S.V.O.I OUD-VOSSEMEER S.V.O.Nieuwdorp 0—6 le pr. S.V.O.Krabbendijke 0—4 2e pr. S.V.O.Kloetinge 0—2 3e pr. S.V.O.—S.C.W. 2—2 4e pr. S.V.O.—Tholen 1—0 5e pr S.V.O.—W.H.S. 3—2 S.V.O.Schouwen 4—3 S.V.O.—N.V.S. 4—2 S.V.O.—Val aan 5—2 S.V.O.Vrederust 4—0 S.V.O.Lepelstraat' 6—0 LIITSLAG NEDERLAAGWEDSTRIJDEN S.V.O. II OUD-VOSSEMEER S.V.O.Krabbendijke 011 le pr. S.V.O.—'Tholen II 1— 4 2e pr. S.V.O.Kloetinge 12 3e pr. S.V.O.Nieuwdorp II 12 4e p.r S.V.O.—N.V.S. II 2— 1. S.V.O.Schouwen II 21 S.V.O.Vrederust II 21 S.V.O.—W.H.S. II 4— 2 S.V.O.Lepelstraat II 70 De wedstrijd van Keur Zoals reeds aangekondigd werd Za terdag jl. een vriendschappelijke voet balwedstrijd gespeeld tussen WHS en Smerdiek. Vooraf ontmoetten de tweede elftallen elkaar, waarvan de uitslag was: 15. Voor de wedstrijd van de le elftallen, waarbij een door het naar Canada ge- emigreerde ex-WHS-lid W. Keur be schikbaar gestelde lauwertak de inzet was, had men grote belangstelling. Vele supporters uit St. Maartensdijk waren mede opgekomen. Beide elftallen ston den niet geheel volledig, hetgeen vooral bij WHS zwakke plekken veroorzaakte. De wedstrijd over het algemeen werd evenwel enthousiast gespeeld. Het was te merken, dat er een ietwat prestige kwestie bijkwam, dat soms aanleiding was tot een vrij stugge aanvalssfeer. Zonder daarvan een bepaalde partij- iets te moeten verwijten. Op niet onfor tuinlijke manier kreeg Smerdiek er al spoedig 2 doelpunten in. De WHS» verdediging begon verward en liet zich door de snel overgegeven passes van Smerdiek van de wijs brengen. Niet dat er aan de andere kant niet even goed kansen kwamen. Maar het was toch eerst nog Smerdiek dat er een doelpunt bijmaakte en die voorsprong voor WHS bedenkelijk werd. Toch werd ze verkleind nog voor de eerste helft eindigde. Uit een ingewikkelde situatie werd het tegenpunt gemaakt: 13. Voor WHS was er dit eerste gedeelte weinig fortuin bij. De tweede helft was iets anders en dikwijls aantrekkelijker, zeker met meer spanning. Een groot gedeelte was WHS in de meerderheid, en het leek er na het tweede doelpunt (stand dus 23) op, dat de kansen zouden keren. Aan beide kanten werd daar voor gevochten. Met een vrij zwakke verdediging wist WHS de dikwijls snelle aanvallen van Smerdiek echter niet zo krachtig het hoofd te bieden dan de „vijandelijke" collega's. Dat was dan ook oorzaak, dat Smerdiek er nog een mooi doelpunt bij kreeg, waar mee het pleit door hen was gewonnen. Geen gemoedelijke, maar wel een goede wed strijd was ten einde. W.H.S. verloor met ere. Wat dat aangaat kan Keur tevreden zijn. En de winnaar, hoewel niet on fortuinlijk, heeft de prijs terecht ver diend. Gefeliciteerd. VOOR HET KERSTPAKKET A.s. Zaterdag komen twee elftallen van Tholen naar St. Annaland om daar de W.H.S. laatste nederlaagwedstrijd in dit seizoen te spelen. Aanvang 3.30 en 5.30 uur. Het bestuur van W.H.S. is op verzoek van het pl. Niwin-comité zo welwillend de baten van deze wedstrij den te bestemmen voor de Kerstpakket ten-actie. Daartoe is dit maal de entree prijs niet verhoogd. Integendeel. Inplaats van 30 cent Host het de supporters een kwartje. Daartegenover staat, dat deze bijdrage a.s. Zaterdag ook gevraagd zal worden van de niet spelende leden en donateurs. Vanzelfsprekend is een grotere bijdrage hartelijk welkom. Iedere 20 kwartjes betekent een Kerstpakket voor een militair in Indonesië. Met vreugde zullen de militairen uit ons eiland dit blijk van medeleven, waarvan ze allen door middel van dit blad wel kennis zullen nemen, waarderen. Daarom: veel kwartjes toegewenst. De door SVO 1 tegen de Grenswach ters gespeelde wedstrijd leverde een 5-1 overwinning op voor SVO. Zaterdag jl. speelde in Tholen Hal steren 2 tegen Thoolse Boys 2. Voor de aanvang van de wedstrijd reikte de secretaris van de thuisclub aan Halsteren 2 de eerste prijs uit van de 2e afd. der Thoolse nederlaag en tevens de 4e prijs voor het le elftal van de eerste afd. Halsteren 2 speelde daarop een goede wedstrijd en wist dan ook verdiend met 41 te winnen. Om 5 uur kwam op het veld „Mani- san" uit Bergen op Zoom tegen Thoolse Boys 1. Binnen enkele minuten na de aftrap was het al 20 voor Tholen, even later 30. Toen schenen de Berge- naren wat van de schrik bekomen en kwamen iets meer opzetten. Maar de tegenstand was voor hen te sterk en ze konden niet verhinderen dat het 70 voor Tholen werd, ondanks het kranig verweer van de jonge doelverdediger van Manisan. De Nederlaagwedstrijden van de voetbalver. Tholense Boys uit Tholen zijn thans weer beëindigd. De uitslagen luiden voor Tholense Boys 1: Th. BoysMoe 2, Bergen op Zoom, 26, le prijs. Th. BoysHSC, Heerle 25, 2e prijs. Th. BoysVrede rust, Bergen op Zoom, 03, 3e prijs. Th. BoysHalsteren, Halsteren 34, 4e prijs. Th. BoysSCW, Welberg, 23. Th. BoysWHS, St. Annaland, 32. Th. BoysRimboe, Wouw, 32.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 2