jMuqcC&n Raadsverslag St. Filipsland. Jan Overeenkam STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE POORTVLIET De autobrandspuit te duur. We moeten geen straatbelasting. Afscheid van de heren van Dijke en Den Engelsman. Woningkwestie. het grote voorrecht. SPORTHOEKJE BONNENLIJST DISTRIBUTIEDIENST PREDIKBEURTEN VEIL1NGBERICHTEN Maandag 8 Aug.: Gele Eig. 6.79 7.49; Blauwe 7.147.34; Bintje 6.70 7.02, aanvoer 105 ton. Dinsdag 9 Aug.: Gele Eig. 6.56 6.90; Blauwe 7.167.28; Bintje 6.72 7.33, aanvoer 175 ton. Woensdag 10 Aug.: Gele Eig. 6.50 6.75; Blauwe 6.827,21; Bintje 6.65 7.—, Aanvoer 150 ton. Plantuien 11.tot 12.per 100 kg. Aanvoer 105 ton. Bij aanvoer is groep Scherpenisse inbegrepen. PAKKETTEN VERZONDEN De door de heer M. Wesdorp ingeza melde pakketten, bestemd voor de jon gens uit deze gemeente, die in Indonesië zijn en waaraan door het toneelgezel schap, de „Majoha's" van Scherpenisse en de muziekvereniging „O.B.K." alhier is meegewerkt, zijn thans naar hun be stemming verzonden. WEDVLUCHT UIT MARS (België) Uitslag: M. Oosdijk 1, L. Potappel 2 7, M. Steendijk 3, P. v. d. Reest 4 9, M. en P. van Gorsel 5, J. van Haaften 6. M. Potappel Lz. 10. Gelost om 12.15 uur. Aankomst le duif 2.6.1. Laatste duif 2.42.58. ONGELUKKIGE VAL Woensdagmorgen jl. omstreeks 10 uur kwam Mej. C. Geluk met haar rijwiel door onbekende oorzaak zodanig te val len, dat Dr. Kugel, die spoedig ter plaat- es was, een beenkneuzing constateerde. Na eerste hulp te hebben verleend werd zij met de Rode Kruisauto naar het zie kenhuis te Bergen op Zoom overge bracht. VEILINGVERENIGING 9 Aug.: Eig. I 6.60, idem II 6.30, afw. 6.00. Bonken 5.10. Kriel 4.10. Bintje 6.566.72. Bonken 7.70. Koopm. blau we 6.70. Aanvoer 30.000 kg. Zilveruien I 10.00, dubb. bonen I 21.00. 10 Aug.: Eig. I 6.64, id. II 6.20—6.28. Bonken 5.10. Kriel 4.00. Bintje 6.34 6.54. Bonken 7.60. Aanvoer 22500 kg. Dubb. bonen 20.00. Doperwten afw. 10.00. Drielinguien export 8.00. Picklers export 10.82. Alles per 100 kg. VEILING Maandag jl.: Gele Eig. 6.807.32; Blauwe f 7.18—7.47; Bintje 6.52—6.95. Dinsdag: Gele Eig. 6.586.74; Blauwe 7.317.63; Bintje 6.636.87. Woensdag: Gele Eig. 6.606.57; Blauwe 6.636.82. GESLAAGD Voor het Practijk Examen Boekhou den van de Ver. van Handelsexamens op Pract. Grondslag is geslaagd onze dorpsgenoot de heer G. van IJsseldijk. BURGERLIJKE STAND over de maand Juli 1949 Geboorten: Jan Johannes, zoon van Johannes Jan Pleune en van Marina Otte. Huibrecht Karei, (geboren te Bergen op Zoom) zoon van Gerardus Johannes Mol en van Kaatje Johanna Mol. Huwelijken: Geen. Overlijden: Geen. LOOP DER BEVOLKING over de maand Juli 1949 Ingekomen personen: Anthonie M. de Wit van Haarlem mermeer. Anthonia J. Jagt van Ierseke. Cornelia G. van der Jagt van Oud- Vossemeer. Vertrokken personen: Johannes C. van 't Hof naar St. Maar tensdijk. Janna Uijl naar Nieuw- en St. Joost- land. Machiel Krijn Mol naar Ierseke. Cornelia Heijboer naar Rotterdam. Jacob van Nimwegen naar Roosen daal. Frans D. van der Klooster naar Sint- Maartensdijk. Alle leden waren op de vergadering van 5 Augustus jl. aanwezig. Na opening en notulen deelt de voor zitter naar aanleiding van de vorige vergadering gestelde vragen mede, dat een en ander in orde is gemaakt. Ingekomen stukken Dankbetuiging van H. M. de Konin gin voor de felicitatie op 30 April. Een verzoek van de Bond tegen het schenden van Gods Heilige Naam om een bijdrage. Op voorstel van B. en W. wordt dit verzoek voor kennisgeving aangenomen. De Muziekvereniging „Concordia'' vraagt vergunning om achter de O. L. School een afdak te mogen maken voor opberging van materialen. Dit wordt toegestaan. De afd. Zeeland van de Ver. Ned. Gemeente verzoekt om een bijdrage van f 20.Dit bedrag is nodig voor het maken van een wapenschildje van deze gemeente, hetwelk dan in de Statenzaal wordt opgehangen. Ook dit vindt de Raad goed. De afd. Centr. Dienst Bouw- en Wo ningtoezicht, bericht dat er iemand uit de gemeente in het Bestuur kan worden benoemd. Besloten wordt de voorzitter als zodanig te kiezen. Een schrijven van de Minister van Binnenlandse Zaken waarin wordt me degedeeld, dat aan Rijks- en Gemeente ambtenaren 1 maal een toeslag van 2 met een max. van f 50.zgn. vacantie- toelage kan worden uitgekeerd. Geen bezwaar. Overeenkomstig de verordening vindt vaststelling plaats van de salarissen ge meenteambtenaren. De gemeenterekening 1946 wordt voorlopig vastgesteld met aan inkom sten V f 177084,32 en aan uitgaven f 168781,16, een batig slot van f 8303,16. De kapitaaldienst f20615.50. Een enkele correctie in de begroting 1948 ontmoet evenmin bezwaar. Wijzigingen Op de begroting 1949 zijn door Ged. Staten nogal wijzigingen aangebracht en opmerkingen gefnaakt. Vooreerst gaf G. S. aan, dat het batig' slot '48 op de begr. 1949 moet worden gebracht, wat vrijwel niet mogelijk is, daar bij indie ning van 1949 de rekening 1948 nog niet was afgewerkt. De aankoop van de autobrandspuit voor f 20.000 is vol gens G. S. te duur. Zij geven in over weging na overleg met de Inspecteur van het Brandwezen tot een belangrijk voordeliger aankoop over te gaan. Door B. en W. is met de Inspecteur geconfe reerd. Laatstgenoemde meende, dat er voor ongeveer f 14.000 iets goeds te krij gen zou zijn. Dit wordt goedgevonden. G. S. wil dat er óji de begr. 1949 rente en aflossing voor de aan te schaf fen brandspuit wordt geplaatst en me nen dat hiervoor een geldlening a iy2 kan worden gedaan. De Raad meent dat dit niet mogelijk zal blijken. Ook dringt G. S. er voor de zoveelste maal op aan tot invoering van straatbelasting. De Raad wijst dit unaniem af. De be grotingen zijn steeds sluitend zonder deze belasting, zonder ook dat tot op heden een buitengewone uitkering van het Rijk is verkregen. De Raad is van mening dat G. S. er dientengevolge niet toe kan dwingen. Reserveren ten koste van de belastingbetalers is volgens de Raad onjuist. Ook wordt door G. S. nog gevraagd of het nodig is, de gemeente-geneesheer salaris te geven en wel f 1000.De Raad is van mening dat dit zo moet blijven. Op voorstel van B. en W. wordt de jaarwedde voor de schoolschoonhouder O.L.S. na enige besprekinq vastqesteld op f350.—. Na onderzoek van de geloofsbrieven, wordt bij monde van dhr. Guiljam gead viseerd tot toelating der nieuw of op nieuw benoemde leden. De heren J. Neele, M. den Engelsman, C. Kappelle, A. Abramse en P. Bolier worden met alg. stemmen herbenoemd als leden van de Woonruimtecommissie. Rondvraag Weth. Stormezand informeert naar de riolering bij J. Kot. De voorzitter zegt dat dit al opgenomen is, maar waar het een particuliere aansluiting is, moet de eigenaar er voor zorgen. Was er voldoende activiteit 7 Dh. Verwijs bespreekt de woning bouw en vraagt of de 4 toegewezen wo ningen dit jaar weer niet gebouwd zul len worden. De voorzitter antwoordt be vestigend en noemt de personen, die dit jaar zullen laten bouwen. Hierover ont staat êen algemene discussie. Er rijzen vragen of B. en W. wel actief zijn ge weest, gezien het feit dat er 2 jaar ge leden 16 woningen waren toegewezen en er geen enkele gebouwd is, hoewel de grond daarvoor reeds was gekocht en de 6 toegewezen woningen in vorig jaar evenmin zijn gebouwd. De voorzitter geeft hieromtrent een uitvoerige toelichting en meent dat die woningen wel gebouwd zouden zijn, in dien niet was aangedrongen op parti culiere aanbesteding. Ook vorig jaar was er weinig particulier initiatief en door ziekte van de aannemer werd te laat met de bouw begonnen, zodat ten slotte de vergunning werd ingetrokken. Een der oorzaken daarvan was ook, dat door de. Provincie te groot bouwvolume was toegewezen. Dhr. Verwijs informeert naar het on derhoud van de graven door de ge meente. De voorzitter zegt, dat alle graf stenen, na 1938 aangelegd, door de ge- meente worden onderhouden en van voor die tijd door dhr. A. Neele. Dhr. Quist vraagt naar de O. L. School te A. J. Polder en wanneer dit gebouw wordt hersteld en in gebruik kan worden genomen door het Chr. Schoolbestuur ter plaatse. Of er nog geen aanvraag is voor meubilair enz. en dat het schoolbestuur nog steeds geen officieel schrijven van B. en W. ont ving, dat ze genoemd gebouw in gebruik kunnen nemen. De voorzitter antwoordt hierop, dat het gebouw in 1950 in orde wordt ge maakt, dat er geen materiaalaanvrage is ingekomen, doch dat hij hierover wel het hoofd der school heeft aangesproken. Het verlangde schrijven zal worden ver zonden. Dhr. Quist vraagt of het juist is, dat enige tijd geleden het gemeentehuis te laat open ging. De voorzitter ant woordt, dat dit een keer is voorgeko men door ziekte van 2 ambtenaren. Hartelijke woorden Waar dit zeer waarschijnlijk de laat ste vergadering is met de oude ge meenteraad en de heren van Dijke en den Engelsman in de nieuwe niet terug keren, spreekt de voorzitter laatstge noemden toe. Zich tot weth. van Dijke richtend, zegt de voorzitter dat deze het beste deel van zijn leven in dienst der beveiligt U en Uw kinderen ter wijl U slaapt tegen muggebeten. FLACON 50 en 90 ct. gemeente heeft besteed. In 1919 als raadslid gekozen, diende hij 30 jaar lang onafgebroken de gemeentebelangen, waarvan een groot gedeelte als loco burgemeester. Verschillende malen nam hij het burgemeestersambt waar, 1 maal zelfs gedurende een periode van 1 jaar en altijd en overal was U bereid voor de belangen der gemeente te waken. Steeds was alles keurig in orde en ook ik kon na door U te zijn geïnstalleerd, op Uw steun rekenen. Namens de gehele burgerij dankt de voorzitter weth. van Dijke voor alles wat hij voor de ge meente «deed. Spr. vindt het jammer dat hij niet terugkeert, doch alles heeft zijn bestemde tijd. Hij wenst hem voor zijn verder leven alles goeds toe en hoopt hem nog menigmaal in het ge meentehuis te zien. Ook dat dhr den Engelsman niet terugkeert betreurt de voorzitter. In de noodgemeenteraad ge kozen, maakte dit raadslid 2 zittingspe rioden mee. Doordat ook den Engelsman de belangen der gemeente steeds in het oog hield, kon men altijd in vrede ver gaderen, aldus de voorzitter. Ook hem dankt hij namens de gehele burgerij en hoopt dat het hem verder wel mag gaan. Dhr. van Dijke dankt de voorzitter voor de hartelijke woorden. In 1919, al dus van D., deed ik hier als raadslid mijn intrede. Veel is er in die 30 jaren gepasseerd, vele jaren was ik wethou der en wnd. burgemeester, ook tijdens heel droeve dagen (bezettingstijd). Daarnaast waren ook prettige dingen. Het hoogtepunt daarvan was wel, dat hij als burgemeester het Kroonprinselijk Paar enige jaren geleden op het ge meentehuis mocht ontvangen tijdens hun bezoek aan deze gemeente. In al die jaren was er steeds een prettige sa menwerking in de Raad. Na rijp be raad, aldus spr. heb ik besloten geen candidatuur meer te aanvaarden om dit aan de jongeren over te laten. Spreker dankt de burgemeester, de raad, de ge meenteambtenaren, de politie, gemeente werklieden e.a. voor de steun en mede werking in al die jaren ondervonden. Dhr. den Engelsman sluit zich wat het laatste aangaat bij de woorden van zijn voorganger aan en wijst nog op de prettige sfeer tijdens de vergaderingen. Nadat dhr. Guiljam de scheidende leden nog enige welgekozen woorden heeft toegevoegd, waarbij de gehele Raad zich aansluit, volgt sluiting. STEMMEN VAN LEZERS (Buiten verantw. van de Redactie) Met voldoening las ik in de Een- drachtbode van 5 Augustus jl. het ver slag over het 25-jarig jubileum van den Heer J. Jansen bij de N.V. Waterlei ding Mij Tholen. Het moet den Jubilaris wel dankbaar hebben gestemd, dat dit feit op een zo prettige wijze is herdacht en het kan niet anders dan voldoening geven, wanneer uit de toespraken van superieuren blijkt, hoezeer het in de afgelopen 25 jaar gepresteerde op prijs wordt gesteld. Wat mij echter het meest trof in de toespraak van den Heer Burgemeester Mr. A. J. v. d. Hoeven, was de verge lijking, welke hij maakte, door het per soneel van de Waterleiding als een ge zin te schetsen. En het is goed, wanneer in dit gezin herdacht wordt, dat één der gezinsleden 25 jaar deel uitmaakt van deze gemeenschap. Hoe kort is het trouwens nog geleden, dat de Maatschappij mocht herdenken, dat zijzelf 25 jaar geleden in bedrijf werd gesteld. Op dienzelfden dag was het 25 jaar geleden, dat de Heer C. W. dé Heer in dienst trad bij de Maat schappij; 25 jaar lang zijn beste krachten heeft gegeven en zijn steentje heeft bij gedragen het „gezin" te doen worden wat het nü is. Dit bijzondere feit is echter op geen enkele wijze herdacht. De Heer C. W. de Heer zou het on getwijfeld op prijs gesteld hebben, wan neer de „gezinshoofden", na deze afge sloten periode, blijk van waardering hadden gegeven voor zijn prestaties en werklust. Het is van harte te wensen, dat in andere Nederlandse gezinnen andere gewoonten heersen. Amsterdam, 9 Augustus 1949. H. J. Schoonderwoerd. Smerdiek II WHS II: 2—8. Smerdiek I MOC II: 3—4. Een We zitten er midden in. Twee zicht bare beelden beheersen ons eiland in deze weken. Het grootste beeld: de oogst. Van de morgen vroeg tot de late avond, ja soms zelfs tot diep in de nacht wordt er aan de oogst ge werkt. Tot op heden had men geen kla gen over het weer. Evenmin over de opbrengst, in het algemeen gesproken. Menig zweetdruppeltje valt dezer dagen op de akkers. En dorstige kelen zetten meerdere malen de kruik water aan de mond. Of pikken bij gelegenheid een biertje. De tractoren ronken, de machines maaien snerpend het goudgele koren te gen de vlakte, gebruinde armen steken via de „vork" de schoven op de wa gen, waar een evenhard zwetende voer man ze netjes wegtast.de dorsmachi nes stampen dag en nacht door, buurt bewoners soms tot gelaten ergernis. Het valt dikwijls niet mee, die lange en zwa re dagen op de akker, achter de maai- machine of waar dan ook om dat deze tijd de handen meer dan ooit uit de mouwen komen. Maar... men is gezond, goed gezond, die zich openbaart aan de eetlust en de slaap die zich nog voor men de „veren" aanraakt over de ge zond vermoeide werkman ontfermt. Dat grote voorrecht, die gezondheid... Een tweede beeld, minder groot, maar eveneens getuigend van dat grote voor recht bieden de vacantiecjangers. Ze zijn voor ons eiland momenteel zelfs vrij groot in aantal. Ze fietsen, zwemmen, roeien, bezichtigen de boerderijen, zien de oogstwerkzaamheden aan, helpen soms nog een handje, zijn haast even gebruind als die oogstwerkman, laten weliswaar minder zweetdruppeltjes, maar zijn 's avonds haast even vermoeid van de gezonde buitenlucht, van het heen en weer sjouwen. Ze eten tweemaal zo veel dan anders en zijn ook voor ze de „veren" aanraken in de gezonde slaap van de gezonde vacantieganger verzon ken... Twee zichtbare beelden voor iedereen. o Er is nog een derde beeld. Gelukkig minder groot en voor velen niet zicht baar. Een kleinere, maar nog te grote categorie, die er in vele gevallen ogen schijnlijk weinig minder gezond uitziet dan de vorige genoemde groepen. De een wel minder dan de ander. Maar ze zijn niettemin gekluisterd aan hun bed of ligstoel. Denkt niet dat ze minder ge acht worden dan de anderen. In geen geval. Ze worden beter verzorgd, ze krijgen wat ze verlangen, maar... ze be zitten dat grote voorrecht niet, ze mis sen de gezondheid. De zieken, waarop ik hier doel, moe ten zo nu en dan naar Tholen voor on derzoek. En dat uit alle gemeenten van ons eiland. Dat maakt nog een groot getal. Ze moeten daar zeer lang wachten in een te beperkte wachtruimte. De bijna herstelden bij de nog vrij ernstig zieken. Hierover behoef ik niet verder uit te weiden. Het is voor alle lezers voldoen de bekend, die de laatste weken nota namen van de Raadsverslagen. En dan is het hun ook bekend dat er plannen zijn tot de hoogst noodzakelijke uitbreiding van die wachtruimte over te gaan. En vele lezers zullen zich verwon derd hebben afgevraagd, waarom de aanvrage om een bijdrage van alle ge meenten (behalve Tholen) door het Thoolse Groene Kruis gedaan, zonder meer werd afgewezen. Wellicht hebben zich ook velen met verwondering afge vraagd, waarom enkel voor uitbreiding van wachtruimte zoveel geld werd ver zocht. Beider verwondering kan ik begrijpen. Nu weet ik officieel niet meer dan U lezer. Maar meen uit een en ander wel te hebben kunnen concluderen, dat: le: het verzoek onvoldoende was toegelicht om daar zonder meer op te kunnen in gaan. 2e. dat alle Raadsleden op ons eiland, zowel als de voorzitters van de Raad, niet ongenegen zijn hun medewer king te verlenen om in deze hopeloze toestand verandering te brengen. Als men de aanvraag een kwartje per inwoner nagaat, geloof ik dat het in de bedoeling ligt meer te doen, dan enkel uitbreiding van het wachtlokaal. Er is ook meer nodig om de snelheid en degelijkheid van het onderzoek in het Thoolse Consultatiebureau te bevorde ren. Het is geen advies, wanneer ik schrijf dat het goed zal zijn, wanneer de Thoolse Groene Kruisafdeling een uitvoeriger uiteenzetting geve aan de ge meenteraden. Geen advies, omdat dit wellicht hun plan al is. Ja, dat er meer gebeurt dan enkel uit breiding van wachtruimte is zeer nood zakelijk. Zal bij uitvoering ook t.b.c.- bestrijding betekenen. Zeker nu er maar één arts in geheel Zeeland voor dit on derzoek beschikbaar is. Misschien dat men dan ook nog een betere verdeling maakt en bijv. de pa tiënten van Poortvliet van 910, die van Scherpenisse van 1011 en ande ren niet voor 11 uur verwacht, enz. Het zal dan wel niet precies volgens het uur gaan, maar kan verbetering ge ven en minder wachtperikelen. Zeker is dat voor dat alles één ding nodig zal blijken: geld. Vandaar ook het verzoek. Misschien is het nog beter, dat er ook een Stichting van wordt ge maakt in de geest van de Waterleiding Mij, dus met een Raad van Beheer, in dit geval bijv. bestaande uit de artsen onzer gemeenten. En dan alle gemeenten gezamenlijk fi nancieren, Tholen inbegrepen. Ik ben er van overtuigd, dat alle raadsleden ge negen zijn voor een verantwoorde bij drage te stemmen. En naar mijn mening handelen ze dan naar de wil van hun kiezers. Omdat alle gezonden, hen die dit voorrecht moeten missen, zeker wil len helpen. En daardoor weer helpen aan de t.b.c.-bestrijding. Gezamenlijk, dat is plicht. Zodat ik de initiatiefne mers haast de verzekering kan geven, dat men zal meewerken. Daarom ook lijkt het mij gewenst, dat spoedig een degelijk plan wordt voorgelegd en een en ander met spoed wordt besproken en behandeld. Tot heil van onze zieken. goede wedstrijd, vooral in de eerste helft met misschien over het algemeen wat beter veldspel van de Bergse club maar ook met taai vasthouden van de Smerdiekenaers. Na 7 minuten maakt de Sm. linksbuiten een overtreding (onge oorloofd aanvallen) binnen het straf schopgebied, waardoor MOC een voor sprong neemt, niet direct uit de penalty, maar nadat deze door de keeper is terug- gestoten en opnieuw is ingeschoten. De rust gaat in met 21 voor MOC. Hoewel Smerdiek na de rust ietwat ver slapt weet ze toch de gelijkmaker te scoren en geeft ze MOC geen kans meer de gelijke stand in een overwinning te veranderen. Zelfs niet in de 2 x iy2 min verlenging. Met de strafschoppen was de thuisclub echter minder fortuinlijk dan vorige week. MOC liet de Smerdiekse keeper 3 maal vissen, Smerdiek schoot 1 keer minder in het net. Eindstand dus toch een overwinning voor MOC. a.s. Zaterdag» Tholense Boys II WHS II om 4 uur Tholense Boys I WHS I om 6 uur voor het tijdvak van 14- V oedingsmiddelenkaarten 261 Vlees (A,B,D) 100 262 Vlees (A,B) 263 Vlees (D) 266 Alg. (A,B) 272 Alg. (B) 267 Alg. (A,B) 274 Alg. (D) 300 100 200 250 200 250 125 100 125 -27 Aug. 1949 909 gram vlees gram vlees gram vlees gram kaas of gram korstloze kaas gram kaas of gram korstloze kaas gram koffie gram kaas of gram korstloze kaas (De letters achter de bonnummers geven de kaarten aan, waarop de betreffende bonnen voorkomen) Bonkaarten ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH 909 (bijz. arbeid, a.s. moeders, zieken) Geldig zijn de bonnen gemerkt met de letter V. Bovenstaande bonnen kunnen reeds op Vrijdag 12 Augustus worden gebruikt. De bonnen 245, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 255, 256, 257, 258 en 259 Algemeen van de bonkaarten voor voe dingsmiddelen kunnen vernietigd worden. THOLEN Extra brandstoffen voor grote gezinnen In het tijdvak van 7 t.m. 27 Aug. 1949 zullen aan gezinnen van 8 of meer personen twee rantsoenbonnen één een heid vaste brandstoffen worden uitge reikt. Belanghebbenden moeten de Tweede Distributiestamkaarten van alle gezins leden medebrengen. Tholen, 11 Augustus 1949. Zondag 14 Augustus THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 en 3 uur Ds. W. Vroegindeweij Gereformeerde Kerk 10 en 5 uur Ds. J. Bakker uit Strijen Gereformeerde Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Chr. Gereformeerde Kerk 10 en 6.30 uur Ds. H. van Leeuwen, 2.30 uur leesdienst Ned. Prot. Bond Geen dienst OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 en 2.30 uur Ds. S. Goverts Gereformeerde Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Arntzen uit A. J. Polder Chr. Gereformeerde Kerk 10 en 6.30 uur leesdienst, 2.30 uur Ds. H. v. Leeuwen ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 9.30 en 2 uur Ds. W. v. Griethuysen Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur Ds. Kooreman, 6 uur leesdienst Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Donderdag 18 Aug. nam. 4 uur Ds. Toes uit Kinderdijk (Huwelijksbeves tiging) ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente vm. en nm. Ds. de Bres Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 3