THOLEN OUD-VOSSEMEER ST. ANNALAND STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE POORTVLIET SPORTHOEKJE INDISCH HOEKJE DISTRIBUTIEDIENST PREDIKBEURTEN KERKNIEUWS tot besluit veiling eervol ontslag bekendmaking collecte voor de muziekliefhebbers geslaagd naar tilburg wedvlucht c. van Bevereii 1; Gebr. van 't Veer 2, c. Moerland 3 14, Gebr. van Gorsel 4, L. Potappel 5, M. Steendijk 6 7, J. Vermaes 8 12, J. Moerland 9, D. Dorst 10, M. Oosdijk 11, H. van Eenennaam 13 18, J. Dorst 15 19, M. Potappel 16 21, P. van der Reest 17, J. van Dalsen 20 en J. van Haaften 22. reclassering eerval ontslag biljarten "het gooi en valkenburg in de betuwe geslaagd damuitslag programma a.s. zaterdag verjaardagsgroeten h. J. b. te Tholen eveneens voor geen prijsaanduiding op winkelwaren f 15 boete. bondje in 't klein. Weth. Stols acht de bedoeling nuttig en mogelijk komt er hierdoor nauwere aansluiting. Het kan dhr. den Engelsman echter ook niet be koren. Hoofdelijke stemming volgt en de heren de Bruine en den Engelsman stemmen tegen. De Bond tegen het schenden van Gods Heilige naam vraagt ook een bij drage en B. en W. stellen voor hier voor een tientje uit te trekken. De voor zitter zegt dat er in deze vergadering vele bijdragen zijn afgewezen, maar meent, dat men zich hieraan toch niet mag onttrekken. Niemand bezwaar. Punt 2 is een verzoek om ontheffing van hondenbelasting voor het 2e kwar taal 1949 door M. de Graaf. Dat ver zoek wordt ingewilligd. De verhuur van de gem. woning aan dhr. Fondse wordt met 2 jaar verlengd voor f 3.50 per week. Eveneens de ver huur van de moestuinen aan de zelfde huurders. Punt 5: vergoeding vaststelling vol gens art. 101 der L.O. voor de Bijzon dere School over 1947. Na de vaststel ling der rekening kan ook dit geschie den. Het blijkt, dat de school nog f 45.48 terug moet betalen. Wijziging begroting 1948. Overeen komstig de nieuwe voorschriften zal deze worden gewijzigd. Bij de rondvraag komen nog enkele straatkwesties naar voren, maar de voorzitter zegt: Laten we zorgen, dat we niet met geldleningen moeten be ginnen, zodat men hierover niet lang borduurt. Daarna sluiting. BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Tholen brengen ter algemene kennis, dat de landmeter van het kadaster te Zierikzee voornemens is in de maand Juli zijn gebruikelijke rondreis op het eiland Tholen te doen. De ingezetenen, die van de diensten van de landmeter gebruik wensen te ma ken, gelieven zich daartoe tijdig met hem in verbinding te stellen. Tholen, 23 Juni 1949. Burgemeester en Wethouders van Tholen, De Secretaris. PUTTEN EN SCHERVEN Burgemeester en Wethouders van Tholen maken bekend, dat op 5 Juli a.s., vanaf 's morgens 10.30 uur, door de Reinigingsdienst scherven zullen wor den opgehaald aan de Singel, Oudeland- se Poort, Oudelandsestraat, Walstraat, Markt, Venkelstraat, Schoolstraat, Min- neputtestraat, Julianastraat, Molenvliet- sestraat, Plantagestraat, Verbrandestr., Hofstraat, Doelweg, Vossemeerse Poort, Verlengde Singel en Voorstad, en op 8 Juli a.s., vanaf 's morgens 10.30 uur, aan de Paulinastraat, Bosstraat, Hoog straat, Visstraat, Kaaij, Brugstraat, Botermarkt, Bakstraat, Dalemsestraat, Eendrachtsweg, Bebouwdendam, Wal, Kruittorenstraat, Kerkstraat en Stoof- straat. Tholen, 28 Juni 1949. Burgemeester en Wethouders voornoemd. BEKROOND Op de te Breda gehouden internatio nale Brood- en Banketbakkers tentoon stelling behaalde onze oud-stadgenoot dhr. J. L. Moelker, de tweede prijs in de afd. Cake en de derde prijs in de groep gelegenheidstaarten. Het aantal inzendingen bedroeg ruim 2200. MUZIEK In verband met een ontvangen gift door alle nieuw benoemde gemeente raadsleden zal Concordia a.s. Zaterdag avond een muzikale wandeling door Tholen maken. Tevens zal aan de eerste drie prijs winnaars van de etalagewedstrijd Zater dagavond a.s. een serenade worden ge bracht, waarbij echter de le prijswin naar wegens familieomstandigheden geen serenade wenste te ontvangen. MARITIEM BEZOEK De Belgische Schooltjalk ,,Ortelius" uit Antwerpen bracht op haar trip door Zeeland, Donderdag 30 Juni jl. een be zoek aan Tholen. UITWISSELINGSCONCERT De Muziekvereniging te St. Annaland „Accelerando" onder leiding van dhr. M. P. Lanooy concerteerde Zaterdag jl. op de kiosk alhier. Na een welkomst woord door de voorzitter van „Concor dia" werd een goed concert ten gehore gebracht, dat bij de vele luisteraars in de smaak viel. „Concordia" heeft Zaterdag 9 Juli een concert te St..Annaland. RECLASSERING De buscollecte voor de Reclassering gehouden op 18 Juni bracht 75.14 op. AANBESTEDING Zaterdag 25 Juni jl. werd het ver bouwen van het kantoor der N.V. Waterleiding Mij „Tholen" aanbesteed. Inschrijvers waren: Jac. Vos te Tholen voor 4834. Fr. Burgers St. Annaland 6500. W. Blaas Tholen 6670.— Rampart Halsteren 6760, WEDVLUCHT VAN CREIL Vanuit Creil in Frankrijk werd door de Zeeuwse Concourscombinatie van Za terdagsvliegers een concoursvlucht ge organiseerd. Hierbij behaalden: A. Wa- gemaker alhier de 9e, 13e, 17e en 18e prijs; L. Laban idem de 10e prijs; D. Jansen, ook alhier de 12e en A. v. Dalen, uit Oud-Vossemeer de 25e prijs. WEDVLUCHT VAN ST. DENIS Zaterdag 25 Juni organiseerde de pl. duivenvereniging een wedvlucht van St. Denis (Fr.). Van de 70 duiven, die om 8 uur werden gelost, was de eerste in Tholen om 12.38.26 uur en de laatste om 13.18.36 uur. De uitslagen: a. Wa- gemaker 1 2345 7 10 14 17; B. Schot 6; C. Bout 8; C. Coomans 9; J. Baaij 11; D. Jansen 12 23; L. Laban 13; G. Larooij 15 19 22; M. Tazelaar 16 18; f. Nijs 20 24; G. Soomers 21. Te Middelburg werd door de Zeeuwse Kamer van het Bijz. Gerechtshof te 's Gravenhage Woensdag jl. in haar laatste zitting de ex-gemachtigde van de leider der N.S.B. voor Zeeland, Jan Dekker veroordeeld tot een gevangenis straf van twaalf jaar met aftrek voor arrest sedert 4 Mei 1945. Hij werd voor het gehele leven uit de beide kiesrechten ontzet en kreeg recht op cassatie. De eis was 15 jaar met aftrek. Bij het ver hoor, vroeg de president o.m. of hij had voorgesteld de anti-N.S.B. burgemeesters te ontslaan en hen te vervangen door nat. soc. burgemeesters. Dekker ant woordde dat hierin Mussert de beslissing had. De Proc. fisc. vroeg: „Wist die dan, of b.v. de burgemeesters van St. Lau rens en Scherpenisse anti-N.S.B. waren? „Nee", zei Dekker, „dat wist ik in vele gevallen ook niet. Ik kende hen dikwijls niet eens. Maar ik kreeg mijn inlichtingen van groeps- en kringleiders en die gaf ik door aan Münzer en Mussert". Hij ontkende pertinent dat het zijn be doeling is geweest het Zeeuwse bestuurs apparaat in nat. soc. geest te leiden of te hervormen en in verband daarmee niets dan N.S.B. burgemeesters in Zee land te doen benoemen. De Proc. fiscaal achtte een zware straf op haar plaats, daar verdachte verant woordelijk was voor hetgeen zijn onder geschikten deden. 24 Juni: aanvoer 70 ton. Witte Eerste lingen gewone ƒ9.61; Bonken ƒ13.51 ƒ13.86. Rode Eerstelingen gew. ƒ9.85; Poters 8,108,28; Kriel 3,514,03. 27 Juni: aanvoer 55 ton: Witte Eer stelingen gew. 9,41; Bonken 11,05; Poters 7,56; Kriel 5, 28 Juni: aanvoer 80 ton: Witte Eer stelingen: gew. 8,378,50; Bonken 8,619,51; Rode Eerstelingen: gew. 8,20; Poters 6,99—7,12; Kriel 3,40. 29 Juni: Witte Eerstelingen gew. 8,048,15; Bonken 8,Poters ƒ6.51; Kriel ƒ3.51—ƒ3.57. Onder verwijzing naar een bericht onder „St. Maartensdijk" vernemen we thans ook, dat dhr. L. Quist, plv. leider bij de Distributiedienst met ingang van 1 September a.s. eervol ontslag is aan gezegd. Sedert Maart 1941 was dhr. Quist bij de Distributiedienst Tholen werkzaam en werd, mede door zijn accuraat werk 1 Dec. 1946 plaatsver vangend leider na het vertrek van dhr. P. Boon. In de kring Tholen blijft dus nog slechts de leider, dhr. W. J. Coenen alhier en 1 man personeel, dhr. J. Stout- jesdijk te St. Maartensdijk over. Waar schijnlijk blijven na September dan ook enkel nog brandstoffen, textiel, koffie en rijst in distributie. Tenslotte verwijzen we nog naar een publicatie in dit num mer over de gewijzigde kantooruren. COLLECTE RECLASSERING De in deze gemeente gehouden col lecte ten bate van de reclassering bracht 41.08 op. BENOEMD Naar wij vernemen is dhr. J. J. van Roosmalen, onderwijzer aan de Open bare Lagere School alhier, benoemd tot onderwijzer aan de Noorderschool te Beverwijk. WEDVLUCHT „DE ZWALUW" Postduivenvereniging „De Zwaluw" hield een wedvlucht vanuit St. Denis (Fr.), afstand 325 km. Wind N.O., los 8 uur, aankomst le duif 12.51.42, laat ste prijsduif 1.35.45 uur. In concours 110 duiven: J. v. d. Zande 1 10; D. Smit 2 30 31; G. Hoek 3 8; C. Ampt 4 23; C. v. Tilbeurgh 5; L. v. d. Kleijn 6 9; M. Speijer 7 11 19 29; P. Klippel 12 33; Gebr. Klippel 13 14 26; L. van Driel 15 28 32; B. Kloet 16 20; J.'B. Tholenaar 17; J. J. Vermeij 18 21 37; L. Havermans Lz: 22; P. van A« 24; D. Havermans 25; P. de Wilde 27; D. Vaders 34; A. Heestermans 35; A. Keij- zer 36. HET BEGIN Met de vernieuwing van de weg Oud- VossemeerSt. Annaland is een begin gemaakt. De aannemer van de duiker bij de Weele, de heer van Vossen te St. Annaland is met een tiental mensen aan het werk, terwijl de aannemer van Oord de directiekeet heeft opgeslagen. Het verkeer is gedeeltelijk omgelegd. COLLECTE De collecte voor het Prins Bernhard- fonds bracht 37,84 op. RONDGANG Ter gelegenheid van de verjaardag van Z.K.H. Prins Bernhard, maakte „Accelerando" weer de gebruikelijke muzikale rondgang. BENOEMING Tot koster van de Ned. Herv. Kerk werd door het college van Kerkvoogden en Notabelen uit een 4-tal sollicitanten benoemd de heer Fr. Burgers Czn. VEILINGBERICHTEN w.o. de groep Scherpenisse Maandag: Gew. Eerstelingen 9,52 9,81; Poters 5,52—7,50; Kriel 3,50. Eigenheimers 10,0410,70; Poters 5,01. aanvoer 42 ton. Dinsdag: Eerstelingen gew. 8,99 9,10; Poters 4,6,02; Kriel 3,08— 3,26. Eigenheimers 8,9910,02; Poters 4,355,25; Kriel 3,10, aanvoer 83 ton. Woensdag: Eerstelingen gew. 8,13 8,25; Poters 6,166,31; Kriel 3,46. Eigenheimers 8,609,10; Poters 5,51, Kriel 3,40, aanvoer 91 ton. De Burgemeester maakt bekend, dat de Landmeter van het Kadaster te Zie rikzee in de maand Juli 1949 een rond reis over het eiland Tholen zal onder nemen. Ten behoeve van de voorbereidingen van e.v. particuliere metingen dienen betrokkenen zich reeds thans tot ge noemde landmeter te wenden. De voor de Koperen Bruiloft gehouden collecte bracht 26.op. Zaterdagavond werd door de Muziek- ver. „O. B. K." het eerste zomeravond concert op de Voorstraat gegeven. Er was matige belangstelling. Bij het gehouden examen op 28 Juni in de Bakkervakschool te Eindhoven, behaalde bakker M. Moerland het diplo ma voor aanvullend banketbakker. De Meisjesvereniging „Wees een Ze gen" maakte onder gunstige weersom standigheden Vrijdag jl. een reisje naar Breda en Tilburg. De jeugd genoot voor namelijk in de speeltuin. Ze had een fijne dag. Wedvlucht Postduivenvereniging „De Vale Doffer" te Stavenisse op Zaterdag 25 Juni 1949 van Sittard. Afstand 145 km. In concours 65 duiven, de eerste duif kwam 4-30-2 uur aan en de laatste prijsduif om 5-30-2. De vorige week gehouden collecte ten bate van het reclasseringswerk bracht 29,36 op. De heer J. de Graaf, één van de vier overgebleven distributie-ambtenaren bij de Distributiedienst Tholen, heeft naar wij vernemen, thans ook aanzegging ge kregen, dat met ingang van 1 September a.s. eervol ontslag voor hem uit deze dienst zal volgen. Ook de Gra^f zat in de buitendienst en vele eilandbewo ners zullen hem kennen als een ijverig en behulpzaam ambtenaar. De Distributiedienst Tholen bestaat op 1 September dus nog maar uit 3 ambtenaren. Een groot verschil met de 50 in de drukste distributieperiode. Het is net als met de bonnenlijsthet w^rdt mager. Maar nu in gunstige zin, al is het voor de ambtenaren zelf niet prettig, tenzij weer een geschikte andere baan wordt gevonden. De biljartclub V.O.G. alhier kreeg Zaterdag jl. bezoek van haar zusterver eniging O.G. te Bergen o. Zoom. V.O.G. won deze* partij met 75 winstpunten. Over 14 dagen brengt de plaatselijke biljartclub een return'oezoek aan Ber gen op Zoom. De Zangvereniging „De Lofstem" maakte Woensdag 27 Juni jl. een rij toer naar het Gooi. De Reisvereniging „Eendracht" is voornemens Woensdag a.s. een reis naar Valkenburg te maken. De W.S.V. „Op Stap" maakte Zater dag jl. een wandeltocht mee in de Betu we. Deze behoorde tot een van de mooi ste wandeltochten, die „Op Stap" se dert haar oprichting gemaakt heeft.»Het doel was de Betuwe beter te leren ken nen. Op Stap was hiertoe uitgenodigd door de Wandelsportvereniging „Elias" en „De Tippelaars" uit Culemburg. Om 7.15 uur vertrok het gezelschap uit Scherpenisse, om 12 uur werd Cu lemburg bereikt. Nadat de stad bezich tigd was startte men om 2.30 uur voor de 25 km tocht door de Betuwe. Een tocht, die eerst langs de Lek ging, om in Oostelijke richting verdergaande de Rijn te zien liggen. De Culemburgse verenigingen tracteerden op kersen en bij het eindpunt ontvingen allen een fraaie speld, die een mooie herinnering aan de tocht zal blijven. Even voor 12 uur was men thuis, vermoeid maar vol daan. Bij het te Den Haag gehouden exa men voor gemeente administratie I slaagde dhr. W. Geuze Gzn., alhier IN DE MAASSTAD Op Maandag 27 Juni maakten de leer lingen der O.L.School hun jaarlijkse schoolreisje. Dit maal naar Rotterdam. Nadat de R.K. Kerk te Oudenbosch en de Moerdijkbrug was bezichtigd, werd in de Maasstad o.a. een boottocht door de havens gemaakt. Dat was de moeite waard, 's Middags ging men naar de Dierentuin, waar de jeugd niet gauw was uitgekeken. Ongeveer half tien wa ren ze weer in het dorp. waar vele oü- ders de voldane jeugd opwachten. Mede dank zij het mooie weer was het dan- ook een geslaagde reis geworden. ANNA JACOBA POLDER De uitslag van de voorjaarsdaincom- petitie is als volgt: Afdeling I: 1. A. Goudzwaard (kam pioen) 2. J. Goudzwaard 3. C. v. d. Velde 4. W. ten Hove 5. L. v. d. Velde 6. J. v. Dijk 7. Joh. v. d. Velde 8 en 9. M. A. Neele en A. van Dijk 10. L. Bolier Afd. II: 1. P. v. d. Reest (kampioen) 2. Iz. Bolier 3. A. v. d. Reest 4. J. Verhage 5. M. v. d. Velde 6. W. Lind- hout. 7 en 8 M. Nelisse en J. Wesdorp. Donderdag 23 Juni werd het definitief bestuur van de damclub gekozen. Hier in hebben zitting J. Goudzwaard, voorz. A. Vermaas, secr. M. A. Neele penning meester C. v. d. Velde en M. Nelisse leden. Smerdiek 1 won de nederlaagwedstrijd tegen Val Aan I uit De Heen met 62. De ruststand was 21, nadat De Heen het eerste doelpunt had gemaakt. In de ^weede helft was Smerdiek beslist de meerdere, dat ook in doelpunten werd uitgedrukt. De midvoor nam 3 goals voor zijn rekening. Het tweede elftal verloor een vriend schappelijke wedstrijd tegen een elftal van de Bergse Carosseriefabriek met 0—3 S.V.V. I uit St. Filipsland en P.V.V. I uit Anna Jacoba Polder speelden vori ge week een vriendschappelijke wedstrijd die door de Polder met 73 werd ge wonnen. Toen speelde Maandag j.l. het tweede elftal uit de Polder tegen S.V.V. I en won met 50. De Polder bleef dus onbetwist de meerdere. De Thoolse nederlaagserie werd Za terdag jl. vervolgd met twee wedstrij den tegen M.O.C. uit Bergen op Zoom. Het 3e elftal van M.O.C. won van Tholen 2 met 24 en M.O.C. 2 van Tholen 1 met 62. Smerdiek 1 W.H.S. 1 om 6.30 u. Tholense Boys II en I tegen H.S.C. II en I van Heerle om 4.30 en 6.30 uur Sold. Adriaan Filius, l.n. 270712201 4-5-3 R.I. Peninggelan (Sumatra) wordt door zijn liefhebbende ouders, broer en zus en door zijn meisje Lena hartelijk gefeliciteerd met zijn 22ste verjaardag op 12 Juli a.s. Hartelijk gegroet en tot spoe dig weerziens beste Adriaan. St. Filipsland, Oostdijk A 43. TUCHTRECHTER THOLEN Zitting van Maandag 27 Juni 1949. A. v. D., marktkoopman te Ruck- ven was de eerste die voorkwam. Hij werd wegens beenfractuur door 2 po litiemannen en een chauffeur voor de groene tafel gedragen en werd verdacht van te duur verkopen van scheepjes wol op de markt te Middelburg. Na verweer en ontkenning werd deze zaak aangehouden voor het horen van ge tuigen. J. M. E., bakker te Tholen had zijn banketwaren niet voorzien van prijs aanduiding, althans geen voldoende zichtbare prijskaartjes. Boete f 10. A. M., echtgen. van H. v. d. St., win kelier te Tholen stond voor hetzelfde feit terecht. Boete f 5.—. L. J. v. D. te Stavenisse, wiens admi nistratie niet klopte kreeg f 15. M. v. D., timmerman te Oud-Vosse- meer werd verdacht te hoge prijzen be rekend te hebben voor het maken van een ledikant (f 122,voor een bil jarttafel (f54.59). Voor betimmering van een muur f 130.voor een stuk in de zolder f 9.25 en voor reparatie van een deur (f 18,87)Dhr. P. Engelvaart te Oud-Vossemeer trad op als getuige- cfeskundige, die verklaarde dat de maximumprijs voor het ledikant f 80. was, de tafel f41.betimmering f75, zolder f 7.50 en deur f 6.Door des kundige Vercouteren waren voor deze werkzaamheden nog lagere prijzen op gegeven. Verd. v. Dr. verklaarde in zijn verweer dat zijn werk keurig was afgewerkt en dat zijn knecht het had gemaakt. Hij mocht toch de uren in re kening brengen, plus de sociale lasten. „Het is niks te duur," aldus v. Dr., „ik wil geen cent te veel van een ander heb ben." Toen hij bij zijn opdrachtgever, Plantsoen kwam werd hij danig uitge vloekt en bedreigt met een stoel de hersenen te worden ingeslagen. Zich tot de Oud-Vossemeerse getuige richtend, zei verd.: „Piet (P. E.) je liegt dat je dat ledikant voor f 80,kunt maken, dat kan je met je familie niet en nie mand in Vossemeer." Wegens te groot verschil in opgave van de deskundigen en wegens gebrek aan bewijs volgde vrijspraak. G. A. W., bakker te St. Maartens dijk kreeg een waarschuwing voor geen prijsaanduiding van zijn koekjes. Bij verstek werden veroordeeld: C. D., slager te Tholen wegens geen prijs aanduiding op vleeschwaren f 15 boete. J. V., handel in electr. app., enz. te St. Annaland voor hetzelfde feit van radio, fietsen, lampekappen, enz. (f 15). A. J. M. w., horloger te Tholen we gens te duur te koop aanbieden van een dameshorloge voor f 65. Naast ver beurdverklaring nog f 40 boete. Mej. A. P. Pl. te Poortvliet voor het zelfde feit op textiel, ook f 15 boete. THOLEN Openstelling agentschapskantoren. In verband met de inkrimping van de distributie zal met ingang van Maan dag 4 Juli a.s. slechts eenmaal per 14 dagen zitting worden gehouden op de agentschapskantoren. Bovenstaande geldt ook voor de inle vering van consumentenbonnen door de taillisten van de hieronder genoemde gemeenten: Poortvliet: Woensdag 13 Juli, volgen de zitdag 27 Juli enz. Scherpenisse: Dinsdag 5 Juli, volgen de zitdag 19 Juli enz. St. Maartensdijk: Woensdag 6 Juli, volgende zitdag 20 Juli enz. Stavenisse: Donderdag 14 Juli, vol gende zitdag 28 Juli enz. St. Annaland: Dinsdag 12 Juli, vol gende zitdag 26 Juli enz. Oud-Vossemeer: Donderdag 7 Juli, volgende zitdag 21 Juli enz. De agentschapskantoren zijn geopend van 14.0015.30 uur. De inlevering van consumentenbon nen te Tholen blijft ongewijzigd. Uitreiking toeslagkaarten Bijz. Arbeid Op onderstaande dagen moeten aan vragen om toeslag voor bijz. arbeid voor de 9de, 10de, 11de, 12de, 13de en lste periode worden ingediend, waarna terstond tot uitreiking van de toeslag- kaarten zal worden overgegaan. Tholen: Vrijdag 15 Juli. Poortvliet: Maandag 4 Juli. Scherpenisse: Dinsdag 5 Juli. St. Maartensdijk:Woensdag 6 Juli. Stavenisse: Maandag 11 Juli. St. Annaland: Vrijdag 8 Juli. Oud-Vossemeer: Donderdag 7 Juli. De kantoren zijn geopend van 9.30 12.30 en van 14.0015.00 uur. Medebrengen: alle tweede-distributie stamkaarten. Tholen, 30 Juni 1949. Zondag 3 Juli 1949 THOLEN Ned. Herv. Gemeente 10 en 3 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Gereformeerde Kerk 10 en 5 uur Dr. G. Brillenburg Weerth uit Kampen Gereformeerde Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst. Chr. Gereformeerde Kerk 10 uur Ds. H. v. Leeuwen, 2.30 uur leesdienst, 6.30 uur Ds. v. Leeuwen Ned. Prot. Bond Geen dienst OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente 10 uur Ds. E. S. de Lint van St. Fi lipsland 2.30 uur leesdienst Gereformeerde Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Ganzevoort uit Antwerpen Chr. Gereformeerde Kerk 10 en 6.30 uur leesdienst, 2.30 uur Ds. H. v. Leeuwen Dinsdag 5 Juli 7 uur Ds. Baaij uit Alphen a. d. Rijn. ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente 9.30 en 2 uur Ds. W. van Griet- huysen Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur Ds. de Bres 6 uur leesdienst Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente vm. leeskerk (vac. Stavenisse) nm. Ds. de Bres Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Oud-Geref. Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst Rehoboth 7 uur Ds. Bronsgeest uit Haarlem SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente 10 uur leesdienst 2.30 uur Ds. Kooreman - Voorberei ding H. Avondmaal - Coll. Fonds Noodl. Kerken en Personen Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente vm. en nm. Ds. J. v. d. Heuvel van Schoonhoven - In beide diensten col lecte voor de jongens in Indië en gelegenheid bediening H. Doop Gereformeerde Kerk 9.30 leesdienst en 2 uur wordt nader bekend gemaakt Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur leesdienst ST. FILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente 10 uur leesdienst 2.30 uur Ds. E. S. de Lint - Voorber. H. Avondmaal Gereformeerde Gemeente 3 x leesdienst Donderdag 7 Juli 7.15 uur Ds. Die- leman van Borselle Oud-Geref. Gemeente 3 x leesdienst ANNA JACOBA POLDER Gereformeerde Kerk 2 x Ds. Arntzen SCHERPENISSE: Ds. Kooreman, Ned. Herv. predikant alhier heeft het beroep naar Rhenen aangenomen. THOLEN: De heer J. G. Kersten, cand. te Rotterdam, bedankte voor het beroep naar de Geref. Gemeente alhier. POORTVLIET: Bij de Ned Herv. Kerk te Poortvliet is beroepen Ds. C. van Vliet uit Heilouw.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 3