jhniMa Zgj^brujn VOOR DE LANDBOUW Sproeten? SPUIJTOL OUD-VOSSEMEER ST. ANNALAND STAVENISSE SCHERPENISSE ST. FILIPSLAND SPORTHOEKJE INDISCH HOEKJE DISTRIBUTIEDIENST BONNENLIJST PREDIKBEURTEN 3. Kawi, geb. '41, eig. P. Boudeling, A. J. Polder, 292. 4. Gerda van Henriëttehoeve, geb. '43, eig. J. A. Stols 289. 5. Marianne v. Vredenburg, geb. '42, eig. C. H. A. Stols, 290. 6. Kyra v. Vredenburg, geb. '40, eig. alsvoren, 296. 7. Beatrix, geb. '41, eig. Mevr. P. J. Wisse-Ganzeman, A. J. Polder. 8. Anna, geb. '44, eig. P. Boudeling, A. J. Polder, 287. 9. Nellie, geb. '41, eig. C. Noort- hoek, 291. Aan de hieronder genoemde 5-10 ja rige merries werd nog een geldprijs toe gekend, daar zij de vorige jaren een herinneringsmedaille hebben ontvangen. Clairone v. Henriettehoeve, eig. J. A. Stols. Karen v. Vredenburg, eig. C. H. A. Stols. Duchesse, eig. P. J. C. Vogelaar, te A. J. Polder. ERNSTIG ONGELUK Toen Maandagavond de 13-jarige C. Noordhoek per rijwiel de Rijksweg nabij het station van de R.T.M. wou over steken, werd hij gegrepen door een per sonenauto, bestuurd door dhr. Pleune uit Bruinisse. Noordhoek werd geschept en boven op de auto geslingerd. Dokter Menger was heel spoedig ten plaatse en constateerde dijbeenbreuk benevens 'n ernstig gekwetste arm en verwondin gen aan het hoofd. Hij achtte opname in het Ziekenhuis noodzakelijk. Na op een brancard in de nabijgelegen Rode Kruis-post te zijn gebracht werd hij la ter per auto naar het ziekenhuis ver voerd. Zijn rijwiel is totaal vernield. VOOR DE RECHTER dat U nooit zó ziek zult worden, dat U een bloedtransfusie nodig heeft; dan kunt U zeggen dat U het Rode Kruis niet nodig heeft. Maar dan zoudt LI het Nederlandse Rode Kruis toch altijd nog kunnen hel pen om hulp te bieden aan anderen, die deze dingen niet zo zeker weten als U en die misschien wel geholpen moeten worden als ze in nood zijn. BOEKENNIEUWS De kleine gouden sleutel door M. A. M. Renes-Boldingh en met illustraties van H. C. van Eek is geen jeugd-beeld- roman, maar iets van de goede oude stempel. Een vlot geschreven voor de jeugd begrijpelijk verhaal uit de tijd van de Ridders, Minstrelen, de stoere Burch ten, de Kruistochten, enz. alles nog aan trekkelijker gemaakt door de illustraties. Vol spanning, maar ook met een goede moraal. Uitgave Boekencentrum 's Graven- hage. Prijs ing. f 1.75. BONDSDAG TE MIDDELBURG De Nederlandse Christelijke Boeren- en Tuindersbond houdt dit jaar te Mid delburg haar algemene vergadering en wel op Woensdag 29 Juni a.s., vooraf gegaan door een huishoudelijke verga dering op de vorige dag, terwijl 30 Juni een excursie door Walcheren en Zeeuws Vlaanderen wordt gemaakt. J. de Boef 14; Jac. Jansen 21; F. Steke- tee 22; F. Nijs 23 28; M. Moeliker 24; W. Videier 27 ?2; I. Hage 29 30; G. Soomers 31. PREMIEKEURING VAN MERRIEN Onder auspiciën van de Kon. Ver. „Het Nederlandse Trekpaard" werden in Zeeland premiekeuringen voor merriën gehouden. De uitslagen van de op Dins dagmorgen 31 Mei jl. te Tholen gehou den keuring luiden: Bekroond werden: 2-jarige merriën, geboren 1947, grote maat: Blondine van de Weele, eig. J. L. M. Geluk, St. Maartensdijk. Bianca van de Weele, eig. J. P. van Gorsel, Tholen. Maryke van de Karnemelkspot, eig. A. A. Geluk, Oud-Vossemeer. 2-jarige merriën, geboren 1947, kleine maat: Julia van de Wouter, eig. M. A. Geuze, Oud-Vossemeer. Feria, eig. J. P. Kloet, St. Maartens dijk. 3-jarige merriën, geboren 1946, grote maat: Clara van de Peukepolder, eig. Gebr. Stoutjesdijk, Tholen. Lina van de Peukepolder, eig. Gebr. Stoutjesdijk, Tholen. Bertha van Buitenzorg, eig. J. P. van Gorsel, Tholen. 3-jarige merriën, geboren 1946, kleine maat: Lady van Hautain, eig. M. C. Geuze, Oud-V ossemeer. 4-jarige merriën, geboren 1945, kleine maat: Nonja van de Monnikenhof, eig. J. P. van Gorsel, Tholen. 5- tot 10-jarige merriën, geboren 1944 1939, kleine maat: Burina van Broedershof, geb. 1943, eig. G. M. Geluk, St. Maartensdijk. Emma, geb. 1942, eig. M. C. Geuze, Oud-V ossemeer. Erica van Reigersburg, geb. 1941, eig. C. J. Ampt-Geluk, Oud-Vossemeer. Paula van Schelfhoutshoek, geb. 1944, eig. J. J. Breure, St. Maartensdijk. Tonny van de Boshoeve, geb. 1944, eig. Gebr. v. Tilbeurgh, Oud-Vossemeer. Emma van t Herstel, geb. 1942, eig. Jac. Jansen, Poortvliet. Selma van de Boshoeve, geb. 1943, eig. Gebr. v. Tilbeurgh, Oud Vossemeer. Lionne van Primera, geb. 1941, eig. E. J. Kosten, Tholen. Prinses van Lionne, geb. 1944, eig. E. J. Kosten, Tholen. Elza, geb. 1944, eig. Jac. Boonman, Oud-Vossemeer. Meta van Buitenzorg, geb. 1941, eig. J. P. yan Gorsel, Tholen. Efennia van Molenhoek, geb. 1942, eig. J. P. Kloet, St. Maartensdijk. 5- tot 10-jarige merriën, geb. 1944 1939, grote maat: Zita van Bleijendaal, geb. 1942, eig. J. F. Brooijmans, St. Annaland. Fiorina van Henriettehoeve, geb. 1942, eig. Gebr. Stoutjesdijk, Tholen. Xenia van Bleijendaal, geb. 1940, eig. J. F. Brooijmans, St. Annaland. Metha van Vosmeer, geb. 1941, eig. Gebr. v. Tilbeurgh, Oud-Vossemeer. Coba van Zimmerman, geb. 1941, eig. Gebr. Nelisse, St. Maartensdijk. Jenny van Polderzicht, geb. 1944, eig. D. D. de Rijke, St. Maartensdijk. Ida van de Peukepolder, geb. 1944, eig. Gebr. Stoutjesdijk, Tholen. Victoria van Prins, geb. 1942, eig. E. J. Kosten, Tholen. Ida van de Laagstraat, geb. 1944, eig. A. A. Geluk, Oud-Vossemeer. Mirza van Buitenzorg, geb. 1942, eig. J, P. van Gorsel, Tholen. De keurmeesters waren de heren A. J. Stallaart uit Kloosterzande en H. de Feijter uit Schoondijke. NUMMERING CANDIDATEN- LIJSTEN De candidaten voor de verkiezing van de leden van de gemeenteraad heb ben de navolgende nummers toegewe zen gekregen: Lijst P. v. Driel No. 1; Lijst J. v. d. Klooster no. 2; Lijst M. J. Daane no. 3; Lijst L. Istha no. 4 en Lijst J. L. v. Gorsel no. 5. 50 JAAR Voor het echtpaar M. v. d. Boogaard -v. Driel in de Kalisbuurt was het Woensdag 50 jaar geleden, dat zij te Oud-Vossemeer in het huwelijk traden. MODERNE SERVICE Het kan je gebeuren, wanneer je rond 8 uur in de bus zit van St. Annaland naar Tholen, dat? je de nieuwsberichten hoort. Het kan je eveneens gebeuren, wanneer je met een gezelschap op reis bent en je toert met een bus van onder nemer v. d. Klundert ergens in de Peel, zo rond half één, dat je gemakkelijk zittend in de nieuwste touringcar van deze onderneming hoort van het K. N. M. I. in De Bilt. Je weet dan meteen of het die middag of avond toch nog zal opklaren of anders, dat het mooie weer gaat veranderen. Verveelt men zich op een lange reis, een gramofoon- plaatje of concert via de bus-radio kan de tijd veraangenamen. Dat is de nieuw ste service van ondernemer v. d. Klun dert, die in twee van zijn touringcars een radio liet plaatsen. Aantrekkelijk 1 WEDVLUCHT Wedvlucht Postduivenvereniging „De Zwaluw" te Oud-Vossemeer op Zater dag 28 Mei van Vilvoorde, afstand 74 km. In concours 110 duiven, de eerste duif kwam om 1.50.21 uur aan, en de laatste prijsduif om 1.55.0 uur. J. Geuze 1 13, Gebr. Klippel 2 21 35; L. v. Driel 3 19; C. P. Aarden 4 37; D. Smit 5 23; J. J. Vermeij 6; L. Havermans Lz. 7 25; P. de Wilde 8; J. A. v. d. Zande 9 28 33; D. A. v. Driel 10 14; Gebr. Hoek 11 32; D. Ha vermans 12; B. Kloet 15 16; P. C. v. As 17 18; F. J. Nuts 20; C. Ampt 22 24 36; C. M. v. Tilbeurgh 26; J. B. Tholenaar 27 34; P. Klippel 29; Gebr. Roggeband 30; Air. Voormeulen 31. BEGRAAFPLAATS OPENGESTELD Met ingang van deze week is de be graafplaats alhier opengesteld, waartoe een keurig bordje is aangebracht. Daar op is vermeld, dat de begraafplaats open is op Woensdag van 35 uur nm. en Zaterdag van 36 uur nm. Kinderen beneden de 16 jaar hebben zonder geleide geen toegang. Wij mogen er met de burgemeester wel op vertrou wen', dat deze bepaling nimmer aanlei ding zal geven tot klachten, Vergete men nooit, wanneer daar een bezoek wordt gebracht, dat men op een begraafplaats is. VERKOPING Deze week werd in het openbaar ver kocht en woning van de familie van Oudenaarde in de Klippelstraat. Eige naar werd de heer M. Bruijnzeel voor de prijs van 950.Voor dit bedrag wordt men tegenwoordig zelden eigenaar van een woning, zeker te St. Annaland niet. ACHTTIEN STUKS. Een meevallerwas het voor de heer Abr. Goedegebuure Jzn., Hoenderweg, toen vorige week Woensdag z'n varketa 18 biggetjes ter wereld bracht. Een zeldzame gebeurtenis. Waar er nu door dit varken in 7 keer 80 biggen ter we reld werden gebracht -sinds 1945 is het zeer begrijpelijk, dat de eigenaar op dit „beestje" gesteld is. 16 van bo vengenoemde 18 stuks zijn in het leven gebleven. Drie kunnen niet door de moe der worden verzorgd en worden met de fles opgevoed. Over een weekje gaat 't gehele stel in de wei, waar het hun dan niet aan belangstelling zal ontbreken. Het is ook een aardig gezicht. ONGEVAL. In de zgn. „Lage weg" alhier reed een auto, waarvan de chauffeur voorzich tigheidshalve remde, toen een stel vrij onbesuisd rijdende jeugdige landarbei ders van tegenovergestelde richting aankwanen. Toch botste de zoon van D. de H. alhier met zijn fiets zonder remmen nog tegen de auto en liep daar bij een hoofdwonde en enkele schram men op. De bestuurder bracht de ge wonde zelf naar dokter van Es en na behandeling netjes thuis. 8 JULI. In aansluiting op ons bericht in vorig nummer delen we thans mee, dat het schoolreisje voor de leerlingen van de O.L. School alhier thans definitief werd vastgesteld op 8 Juli a.s. Oorzaak van wijziging in de datum was het niet be schikbaar zijn van de nodige bussen. NUMMERING De candidatenlijsten voor de gemeen teraad zijn alhier als volgt genummerd; Lijst 1: A. C. Geluk e.a.; Lijst 2: J. A. den Engelsman e.a.; Lijst 3 A. M. Scherpenisse e.a.; Lijst 4: F. J. Stols e.a. BURGERLIJKE STAND over de maand Mei 1949. Geboren: 4 Mei: Cornelia Apolonia, dt. v. L. C. Vroegop en M. J. den En gelsman. 16 Mei te Rotterdan: Andrina Sijke, dt. v. W. C. v. d. Boogaart en S. A. Fase. Huwelijken: 5 Mei; Jacobus Polder man, 20 jaar en Machalina Westdorp, 24 jaar. 12 Mei: Adriaan W. Keur, 27 jaar en Cornelia W. M. v. d. Werf, 24 jr. 12 Mei: Witte Moerland, 25 jaar en Catharina L. A. van Poortvliet, 21 jaar. 18 Mei: Adriaan D. Goedegebuure, 32 jaar en Cornelia Lanooy, 22 jaar. 19 Mei: Johannes J. van Gorsel, 26 jaar en Anna A. Keur, 20 jaar. Overleden: 15 Mei: te Bergen op Zoom: Frans Goedegebuure, oud 76jr. ongehuwd. 22 Mei: Thomas Kurvink, 69 jaar, weduwn. v. Cornelia Elenbaas. Loop der bevolking: Ingekomen: Jacobus Polderman, van St. Maar tensdijk. Adriana Rijnberg, van St. Maartens dijk. Cornelia W. M. Keur-v. d. Werf, van St. Maartensdijk. Johannes J. van Gorsel, van St. Maar tensdijk. Vertrokken: Cornelis Scherpenisse, naar Rotter dam. Cornelis Fase, naar Vreeswijk. Johannis A. Boogaard, naar Middel burg. VERTREK Met ingang van 1 Juni werd Zr. G. Boon in gelijke functie benoemd te Charlois, gemeente Rotterdam. Zeer vele inwoners uit deze gemeente betreu ren dit vertrek, daar Zr. Boon door haar werkzaamheden vele vrienden kreeg. We hopen dat haar plaats spoe dig mag worden ingenomen. SCHIETVERENIGING Het ligt in de bedoeling van enkele initiatiefnemers om ter plaatse een schietvereniging op te richten, waartoe hedenavond een bijeenkomst wordt ge houden. CONCERT Bij gunstig weer hoopt de muziekver. „O.B.K. alhier morgen haar eerste zo- merconcert op de Voorstraat te geven. BURGERLIJKE STAND Over de maand Mei Geboren: 24 Mei: Janna Jannetje, dochter van Ph. Westdorp en P. Dorst. 26 Mei: Christina Adriana, dochter van C. Moerland en Cl. Wesdorp. 30 Mei: Marinus Johannis, zoon van Joh. C. de Rooij en J. A. Geluk. Overlijden: 10 Mei: Kornelis Frans Hanse 72 jaar, weduwn. van Neeltje Matthijse. 20 Mei: Eliza Hendrik Roozemond, 79 jaar, ongehuwd. Huwelijken: 5 Mei: Nehemia v. Haaften, 19 jaar te St. Maartensdijk en Leentje de Vos 18 jaar. 19 Mei: Jacob Jan Beeke, 26 jaar te St. Maartensdijk en Jaceba J. v. d. Reest, 24 jaar. 27 Mei: Dirk Kluijver, 30 jaar te Hui zen en Anna Moerland, 29 jaar. LOOP DER BEVOLKING Vertrokken: G. Zachariasse naar Amsterdam. G. Boon naar Rotterdam. H. I. v. Dijke-van Oeveren naar Bergen L. Ingekomen: W. J. Kruithof en gezin v. Klaaswaal. L. C. J. Potappel v. Goes. Weel. H. Hendrikse v. Oosterland. J. P. Geene v. St. Maartensdijk. J. J. Beeke van St. Maartensdijk. OP STAP Donderdag 26 Mei was „Op Stap 46" te gast bij W.I.K. te Terneuzen. Door het buitengewoon slechte weer en een droevige organisatie viel vrijwel alles in duigen. Er was geen aparte kleedgele genheid, geen wegaanduiding en de prij zen waren na afloop ook niet aanwezig. Voor de deelnemende verenigingen dus geen prettige dag. „Op Stap" telde voor het eerst 2 uitvallers. DE DERDE SCHELDETOCHT Zoals reeds eerder medegedeeld orga niseert de W.S.V. „Op Stap 1946" op 2e Pinksterdag haar derde Scheldetocht. Hoewel het aantal deelnemers nog niet bekend is, kan men toch rekenen dat de volgende groepen aan de start zullen verschijnen: 2 groepen van „Steeds Voorwaarts",Breda; 2 van V.N.L. uit Oud-Gastel, 2 van S.U.S.T. uit Ouden bosch, de Schelde-Tippelaars uit Kloos terzande; Ridder Roeland Stam uit Roo sendaal; 2 groepen van Longo Breda, S.O.S. en E.E.Be.E. te Breda en de plaatselijke vereniging. Met verschillende andere groepen wordt nog onderhandeld. Er zijn zeer veel prij zen en er kan dan ook op gerekend wor den dat elke groep een prijs krijgt. Voor de 6 beste een extra prijs. Er zijn een serie kransen, takken en medailles be schikbaar gesteld, o.a. door de Burge meester, uitgevers Eendrachtbode, Per soneel Rotterdamse Bank en vele bedrij ven uit Scherpenisse, zelfs nog een uit Steenbergen. TREKPAARDPREMIEKEURING. 2 jarige merries, geb. in 1947, grote maat. 1. Kitty van Henriëttehoeve, eig. J. A. Stols, 263. 2. Kitty van 't Nieuw Rumoirt, eig. Mevr. P. J. Wisse-Ganzeman, A. J. Polder, 262. 3. Kuna van 't Nieuw Rumoirt, eig. alsvoren, 258. Kleine maat, geb. in 1947. Leonora van Helenahoeve, eig. P. J. C. Vogelaar, A. J. Polder, 260. Katrie van Henriëttehoeve, eig. J. A. Stols, 262. Karin van Henriëttehoeve, alsvoren, 259 3 jarige merries, geb. in 1946, grote maat. 1. Queen van Vredenburg, eig. C. H. A. Stols, 269. 2. Quirina van Vredenburg, alsvoren 266. 3. Irene van La Solitude, eig. W. C. v. Nieuwenhuijzen, A. J. Polder, 265. Kleine maat, geb. in 1946. Juliana van Henriëttehoeve, eig. J. A. Stols, 264. 4 jarige merries, geb. in 1945, kleine maat. Cora, eig. J. v. Gestel, 270. Grote fnaat. Margriet, eig. A. Hanse, A. J. Polder, 271. 5—10 jarige merries, kleine maat. 1. Cubus van Henriëttehoeve, eig. J. A. Stols, 286, geb. '40. 2. Margot van Vredenburg, eig. C. Noorthoek, 279, geb. '42. 3. Glorie van Henriëttehoeve, eig. J. A. Stols, 274, geb. '43. 4. Kwiria van Vredenburg. eig. C. H. A. Stols, 294, geb. '40. 5. Margriet van La Solitude, eig. W. C. van Nieuwenhuijzen, A. J. Jolder 272, geb. '44. 6. Genoveva, geb. '42, eig. P. J. C. Vogelaar, A. J. Polder, 278. 7. Irma, geb. in '39, eig. Jac. van Gastel, 285. 8. Flora, geb. '42, eig. mevr. P. J. Wisse-Ganzeman, A. J. Polder. 9. Frieda van Henriëttehoeve, geb. '42, eig. J. A. Stols, 276. 10. Ella, geb. '40, eig. mevr. P. J. Wisse-Ganzeman, A J. Polder. 510 jarige merries, grote maat. 1. Olga van Vredenburg, geb. '44, eig. C. H. A. Stols, 288. 2. Edith, geb. '40, eig. P. J. C. Vo gelaar, 283. K. V., landarbeider alhier stond deze week te Middelburg terecht voor de Politierechter, omdat hij de Inspecteur der Domeinen te Goes, de heer H. R. Heerema, had beledigd. Hij werd tot een boete van f40.of 15 d. hechtenis veroordeeld. VOETBAL. Vrederust speelde thuis seriewedstrij den, waarbij deze club zelf uitstekend op dreef was. De uitslagen waren als volgt: V rederustSeolto Zevenbergen 21; M.O.C.-CombinatieVobba (Breda) 21; Vobba-Seolto 80; Vre derustM.O.C.-Combinatie 10. Winnaar werd dus Vrederust 2 M. O. C. 3, Vobba 4, Seolto. Na afloop reikte dhr. v. d. Mast de prijzen uit, nl. een beker, krans tak en medaille. Smerdiek wist Zaterdag een verdiende zege te behalen op Tholense Boys in de nederlaagserie. De Thoolse voorhoede was het zwakke gedeelte en indien de achterhoede met Wim v. Dijke en Abr. v. Vossen die ook de schoenen maar weer heeft aangetrokken plus zeer verdienstelijk werk van de keeper, niet zo pal had gestaan, was het een de bacle geworden. Smerdiek II won van Tholen II met 3—1. W.H.S. I—C.P. Boys I (vriendschap pelijk) 60. Programma 2e Pinksterdag: Smerdiek II-Monster II om 2 uur. Smerdiek I-Monster I om 4 uur. W.H.S. II-Noord Schans II om 1.30 uur W.H.S. I—Noord-Schans I om 3 uur. Alle nederlaagwedstrijden. VERJAARDAGSGROETEN Sold. G. C. Andriesse, l.n. 230609015 37 Comp A.A.T. A.Pel. Soerabaja. Lieve Geert. Hartelijk gefeliciterd met je 26 ste verjaardag op 9 Juni a.s. We hopen dat dit je laatste verjaardag in de tropen mag zijn. Houdt moed en het allerbeste toegewenst door je broer, schoonzus, Corrie, Nelly en Celia. Scherpenise, Schoolstraat 16 OP 7 JULI VIERT HET KONINKLIJK ECHTPAAR ZIJN KOPEREN BRUILOFT 7 Juli is de datum waarop het Ko ninklijk echtpaar de koperen bruiloft zal vieren. Zoals wellicht bekend, is het de uitdrukkelijke wens van H. M. de Koningin, dat deze herdenking tot de huiselijke kring beperkt blijft. Dus geen grootse festiviteiten. Het feestgeschenk zal zijn het herstel len in oude glorie van het totaal ver ouderde Huis ten Bosch, een geliefde verblijfplaats van de Koninklijke Fa milie en het aanleggen van een nieuw park om dit verblijf. Bovendien heeft het uitvoerende comité besloten tot de aankoop van een antiek gebruiksservies. Het is de bedoeling dat heel Neder land zal bijdragen om de plannen te verwezenlijken. Het moeten echt natio nale geschenken worden. Reeds nu kunnen bijdragen gestort worden op gironummer 80, ten name van het „Comité koperen bruiloftsviering Koninklijk Echtpaar" te Den Haag. Bo vendien zullen gedrukte formulieren wor den verspreid, waarop men bijdragen in postzegels kan verzenden. In elke provincie is er een provinciaal comité in voorbereiding. In Zeeland is voorzitter de burgemeester van Middel burg, jhr. mr. W. C. Sandberg tot Es- senburg. ALLEEN ALS U ZEKER WEET dat U nooit een ongeluk kan overkomen op een grote verkeersweg; dat U nooit het slachtoffer zult zijn van een overstroming; dat U nooit in de buurt zult zijn als er een ontploffing gebeurt; INLEVERING VAN CONSUMENTENBONNEN In verband met 2de Pinksterdag moe ten de detaillisten van de gemeente Tholen hun consumentenbonnen inleve ren op Donderdag 9 Juni van 13.30 15.30 uur. De slagers moeten hun vleesbonnen inleveren te Tholen op Dinsdag 7 Juni van 9.00 10.00 uur. Voor de overige gemeenten blijft de inlevering ongewijzigd. Tholen, 2 Juni 1949. voor het tijdvak van 5 tot en met 18 Juni Voedingsmiddelenkaarten 905 161 Vlees (A, B, D) 100 gram vlees 162 Vlees (A, B) 300 gram vlees 163 Vlees (D) 100 gram vlees 164 Algemeen (A, B, D) 250 gram rijst 165 Algemeen (A. B, D) 250 gr boter of margarine of vet 166 Algemeen (A, B) 250 gram boter of margarine of vet 167 Algemeen (A,B) 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 172 Algemeen (B) 500 gram boter of margarine of vet 174 Algemeen (D) 125 gram boter of margarine of vet 175 Algemeen (D) 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas Tabakskaarten 903 85, 86 Tabak (QA) 2 rantsoenen siga retten of kerftabak 87 Tabak (QC) 2 rantsoenen sigaretten of kerftabak (De letters achter de bonnumers geven de kaarten aan waarop de betreffende bonnen voorkomen) Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH 907 (bijz. arbeid, a.s. moeders en zieken). Geldig zijn de bonnen gemerkt letter P. Bovenstaande bonnen kunnen reeds op Vrijdag 3 Juni worden gebfuikt. De niet-aangewezen bonnen 144, 149, 150, 151, 153, 156, 157, 158 en 159 kun nen worden vernietigd. THOLEN Ned. Herv. Gemeente Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 en 3 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Maandag 6 Juni (2e Pinksterdag) 10 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Gereformeerde Kerk Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 uur leesdienst 2.30 uur Ds. A. G. v. d. Stoel uit Bergen op Zoom Maandag 6 Juni (2de Pinksterdag) 9.45 uur Ds. Stam uit Goes Gereformeerde Gemeente Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10, 2.30 en 6.30 uur leesdienst Maandag 6 Juni (2de Pinksterdag) 10 uur leesdienst Chr. Gereformeerde Kerk Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 en 6.30 uur Ds. H. van Leeuwen 2.30 uur leesdienst Maandag 6 Juni (2de Pinksterdag) 10 uur Ds. H. van Leeuwen Ned. Prot. Bond Geen dienst OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 en 2 uur Ds. R. C. v. Putten Gereformeerde Kerk Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 en 2.30 uur Dr. C. Veltenaar Maandag 6 Juni (2de Pinksterdag) 10 uur Dr. Veltenaar Chr. Gereformeerde Kerk Zondag 5 Juni (1ste Pinksterdag) 10 en 6.30 uur leesdienst 2.30 uur Ds. v. Leeuwen Maandag 6 Juni (2de Pinksterdag) Geen dienst

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 2