Nieuwe kantoren voor de N*V* Oestermaatschappij „Bona Fides" SCHERPENISSE STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK POORTVLIET ST. FILIPSLAND SPORTHOEKJE OUD-VOSSEMEER ST. ANNALAND Nachtelijke Oefersing. INDISCH HOEKJE Het beurtschip zal thans omgebouwd worden tot mosselvaartuig. CANDIDATEN VOOR DE GEMEENTERAAD Door de rechtse partijen ter plaatse zijn de volgende heren candidaat gesteld voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing: M. Langejan, M. Koopman, F. Lind- hout, A. W. Kloet, A. P. Geluk, M. v. d. Hoek, J. Polderman, M. Treurniet en A. M. Scherpenisse. Door de Partij van de Arbeid de volgende candidatenlijst: A. P. Bout, A. op den Brouw, N. de Viet, H. van Zetten, G. P. op den Brouw en A. Zwagemaker. AANBESTEDING Door het bestuur van het Water schap alhier wérd Zaterdag 9 April jl. de levering van 500 ton grind en 100 ton steenslag aanbesteed. De hoogste inschrijver voor het grind was de firma Gebr. en M. Opneer te Hansweert voor f 4.48 per ton en de laagste de heer J. van Dijke te St. Filipsland voor f 3.45 per ton. Voor de steenslag was maar één in schrijver, nl. de firma de Hoop uit Terneuzen voor f 10.20 per ton. Voor het vervoer was de laagste in schrijver de heer P. A. Engelvaart te Tholen voor f 0.75 per ton. Bij de aanbesteding voor de bouw van een woonhuis met pakhuis te Ka- pelle was de heer J. v. Gorsel alhier de laagste inschrijver met de som van f 24.690.—. Nadat dokter Menger, die spoedig ter plaatse was, de eerste hulp had verleend, werd B. naar het Alg. Burger Gasthuis te Bergen op Zoom vervoerd. VERSLAG Chr. SCHOOL Terecht verzocht onze correspondent ons vorige week waarom het door hem ingezonden uitgebreider verslag (dan was afgedrukt), niet werd geplaatst. We moesten hem evenwel meedelen, dat zijn verslag ons niet tijdig bereikte, zodat we nog slechts enkele gegevens telefonisch konden doorgeven. En toch was het verslag op dezelfde tijd gepost als de berichten van vorige weken, die ons wel tijdig bereikten. Wat dus de oorzaak hiervan is, is ons onbekend. We laten hier nog enkele gegevens volgen: De Chr. School telt 3 leerkrachten plus een handwerk onderwijzeres. Men begint met ruim 80 leerlingen. De lessen worden gegeven in een gedeelte van de Open bare School. De tijdens de officiële opening gehouden collecte bracht ruim 277.— op. WOONHUIS VERKOCHT Door de erfgenamen van de Wed. Hoek is vorige week een woonhuis ver kocht. Koper werd de aannemer P. de Raat voor de somma van 5000. CANDIDAATSTELLING Door een Commissie bestaande uit 18 leden, ter bevordering van het Alge meen belang in de Gemeente zijn de volgende heren voor de a.s. Gemeente raadsverkiezing candidaat gesteld. 1. P. Mol (aftr.); 2. L. Quist (aftr.): 3. J. Verwijs (aftr.); 4. M. den Engels man (aftr.); 5. G. Hooglander Pz.; 6. J. Neele Az.; 7. J. Neele Cz.; 8. M. Reijngoudt Cz.; 9. G. Hooglander Fz. Vrijdagmiddag jl. heerste er in en om de nieuwe kantoorgebou wen van de N.V. Oestermaat schappij ,,Bona Fides" een onge wone drukte. Ook het met vlag gen versierde nieuwe gebouw wees er op, dat er iets bijzon ders aan de hand was. Inder daad. De gereedgekomen nieu we kantoorgebouwen van deze zich steeds uitbreidende Oester maatschappij zouden deze mid dag feestelijk worden geopend. Voor de oprit naar dit gebouw was een lint gespannen in de kleuren rood, geel, zwart zo wel de Thoolse kleuren als die van de Belgische nationale vlag dus dat er op wees, dat ook hierbij het gebruikelijk ceremo nieel zou worden verricht. Alvorens men hiertoe evenwel overging, sprak de president commissaris van de maatschap pij, dhr. Bijbau een kort woord. Spreker herinnerde aan het ver schil in huisvesting tussen 1877 en nu. Veel is veranderd, velen werkten mee tot grote bloei, in zonderheid ook de voormalige directeur, dhr. P. A. de Jong, die een waardig opvolger vond in dhr. J. Bal. Hij merkte voorts op, dat het thans voor de maatschap pij een blijde dag was. Uitbrei ding was zeer hard nodig. In de veertiger jaren bedroeg de om zet 40.000 stuks, het afgelopen jaar was dat ruim 1.400.000 stuks. Hij dankte vervolgens ar chitect Wesseloo, aannemer Blaas en allen die hadden me degewerkt aan de tot stand ko ming van dit gebouw. De heer Wesseloo dankte na mens het architectenbureau voor de verleende opdracht, de prettige samenwerking, zowel met de Directie als met de aan nemers en wenste dhr. Bal in zijn nieuwe kantoren een stijgend succes toe. Na deze toespraken knipte Mevr. Bijbau-Sichterman het lint door en bezichtigden alle genodigden het nieuwe gebouw. Niet alleen dat het gebouw van alle gemakken is voorzien, het' is ook bijzonder fraai uitgevoerd, waarover de genodigden het unaniem eens waren. In deze fraai met bloemen versierde kan toren werd daarna receptie ge houden. Daarbij werden geluk wensen aangeboden door Dr. Grijns uit Bergen op Zoom, dhr. Olree. burgemeester v. d. Hoe ven, P. J. Blaas, Voets, de Korte, V. Laban en vele anderen. Na mens het personeel bood de heer Cornelisse aan dé Directie een electrische klok aan. Des avonds werd voor de le den, het personeel en vele ge nodigden een feestavond genou- den. De muziekvereeniging Con cordia bracht toen een serenade. Dat de Maatschappij ook met deze nieuwe kantoren in bloei mag toenemen en onze deviezen pot versterken. heer Hoogeboom een boek aan over de Zaadteelt. Een getuigschrift werd uitgereikt aan: L. Hage, M. Ligtendag, A. A. v. Luijk, Johs. Fase, M. Moerland, A. Ligtendag, J. C. Kooijman, A. Geluk, Johs. Fase Pz., Adr. Duijzer Cz., G. Duijzer Jz., Adr. Duijzer Jz., D. Manteau en J. Kaashoek, allen te St. Annaland en C. Bijl te Poortvliet. NATIONALE RESERVE Woensdag jl. werd op het nieuwe gemeentehuis alhier een bijeenkomst ge houden, waarbij aarïwezig waren de burgemeester en een 15-tal door hem uitgenodigde jongemannen. Het doel hiervan was ook hier een groep te vor men van de Nationale Reserve (Steun Wettig Gezag) waartoe men zich kon opgeven. Nadat de burgemeester een uitvoerige uiteenzetting had gegeven tekenden een 8-tal jongemannen de ver- bandakte, waarin o.a. staat, dat men 200 uren per jaar aan oefening moet besteden. BRAND Er was niet zo heel veel meer voor nodig geweest of de nieuwe motorbrand spuit had al dienst moeten doen. Via het petroleumstel ontstond brand in de keuken van dhr. J. Vermaas aan de Stoofdijk, waarbij enig huisraad ver brandde. De motorbrandspuit was spoe dig ter plaatse, maar men hoefde niet meer in te grijpen, daar een slang op de waterleiding voldoende was de brand te blussen. JUBILEA Woensdag 13 April herdacht het echtpaar C. v. d. Berg en E. v. d. Berg-FIage het feit, dat ze 50 jaar ge leden in het huwelijk traden. Een gou den bruiloft dus. Het echtpaar mag zich nog in een goede gezondheid verheugen. Woensdag 20 April hoopt het echt paar J. Goedegebure en C. Goedege- bure-de Graaf hun 50 jarige echtver eniging te herdenken. Ook hen zal het niet aan belangstelling ontbreken. BELANGRIJK ONDERWERP Vrijdagavond sprak in de Bewaar school dhr. o.d. Akker van het Gewes telijk Arb. Bureau te Middelburg, daar toe uitgenodigd door de Stichting Dorps gemeenschap. Na een inleidend woord door de burgemeester, hield dhr. o. d. Akker zijn onderwerp, getiteld „Be roepskeuze". Vaak wordt er zeer weinig aandacht besteed 3an beroepskeuze op het eiland, aldus spreker, ofschoon het van het grootste belang is voor de toe komst van het kind. Veel teleurstelling wordt dan voorkomen. Verschillende omstandigheden kunnen, na het verlaten der Lag. school oorzaak zijn van het kiezen van een pnjuist beroep. Ten eerste gaat het er om, dat de jongens wat gaan verdienen, 2e de wensen van het kind worden op de voorgrond ge plaatst zonder te weten of de bekwaam heid er voor is. 3e de verwachtingen van de Ouders zijn soms te hoog ge spannen waardoor men het kind een foutieve keuze opdringt. Andere 'factoren zijn de economische, medische, en psy chologische, waarmede vooral rekening dient te worden gehouden. De aanleg kan zeer verschillend zijn. Terwijl de een uitblinkt in taalkunde, heeft de andere een wiskunde-gave. Bij de keuze voor een ambacht zal technisch intellect meer noodzakelijk. Met voorbeelden verduidelijkte spre ker zijn onderwerp. Nadat nog enige vragen waren beantwoord, dankte dok ter Bernhardi voor het onderwerp en de aanwezigheid. De belangstelling was wel uiterst gering. Wanneer een dergelijk onderwérp wordt besproken is dat wel erg jammer. BURGERLIJKE STAND over de maand Maart 1949 Geboren: I Maart: Leendert, zoon van A. de Rijke en H. den Braber. 12 Maart: Marinus Hubrecht, zoon van W. M. Smits en W. de Rijke. 16 Maart: Louis, zoon van E. M. Weeckers en H. Moerland. Gehuwd: II Maart: Johannes Eerland 25 jaar en Cornelia Keur 22 jaar. 18 Maart: Marinus Bolier, 28 jaar en Johanna L. Moerland 28 jaar. Huwelijksaangifte: 31 Maart: Jozua P. Geene, 21 jaar te St. Maartensdijk en Willemina Brouw 21 jaar. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen: M. L. Post van Kortgene; H. Quaak van Doorn; C. v. Zanten-Oostdijk van Dordrecht; D. M. v. Blokpoel en gezin van Dordrecht; J. G. Mol en gezin van Poortvliet. Vertrokken: N. J. Leenhouts naar Domburg: P. v. Iwaarden naar Middelburg; W. de Jonge-v. d. Werve en gezin naar Se- rooskerke (W.). BENOEMING In verband met het vertrek van het tegenwoordige Hoofd van de Kleuter school Mej. Droger, is met ingang van 15 Mei a.s. tot Hoofd der Kleuterschool benoemd Mej. J. Hage te Scherpenisse. EEN OUDE TRADITIE VERLOREN GEGAAN Reeds talrijke jaren heeft het ge- slacht Vermeulen in onze plaats de beurtdienst op Rotterdam verzorgd. Daar is helaas plotseling een einde aan gekomen, daar Dhr. C. Vermeulen, de tegenwoordige beurtschipper zijn schip verkocht heeft aan een mosselschipper te Bruinisse. LAGERE LANDBOUWSCHOOL De volgende leerlingen behaalden op het eindexamen van de Lag. Landbouw school alhier een diploma: A. C. Breure, J. A. den Engelsman, P. W. Geluk, L. C. Groenewege, A. K. van Heinert, J. J. van Houdt, I. P. Lindhout, W. M. D. Kloet en H. Hoek allen van St. Maartensdijk; J. W. van Houdt en M. J. Kleppe van Scherpe nisse; M. Heijboer en J. Lindhout van Poortvliet; P. Bevelander en Ph. v. d. W e e 1 e van Oud-Vossemeer. Bij een vervroegd examen waren reeds gediplomeerd: G. J. Hoek van St. Maartensdijk en Anth. Jansens van Scherpenisse. BENOEMING Dhr. C. G. Hartog alhier werd be noemd door de aandeelhouders tot lid van de Raad van Beheer der Water leiding Mij Tholen. BURGERLIJKE STAND over de maand Maart 1949 GeborenGeen Gehuwd: Geen. Overleden: Suurland, Jannetje, 80 jr. echtgen. van H. Mol. Loop der bevolking Ingekomen: J. C. van Gorsel uit Terheijden (m) Vertrokken: J. A. Voshol naar Tholen (m) E. C. Poot en gezin naar Poortvliet (2 m en 2 vr) KIEZERSLIJST Burgemeester en Wethouders van Poortvliet maken bekend, dat de op 22 Februari jl. vastgestelde kiezerslijst zo als deze thans luidt, tot 1 April van het volgende jaar van kracht blijft, be houdens de wijzigingen daarin ten ge volge van rechterlijke uitspraken, wel ke wijziging der lijst bevelen, te bren gen. De kiezerslijst blijft voor een ieder op de secretarie der gemeente ter inzage nedergelegd en tegen betaling der kosten, stemdistrictsgewijze, in uittreksel ver krijgbaar. Poortvliet, 8 April 1949. Bovengenoemde kiezerslijst bevat aan stemgerechtigden 500 mannen en *518 vrouwen, totaal 1018. HUISSLACHTINGEN Gedurende de maand Maart jl. zijn 38 verguningen voor huisslachtingen uitgereikt. DIENSTPLICHT Op 3 Mei 1949 worden 8 personen uit deze gemeente van de lichting 1950 te Breda voor de Dienstplicht gekeurd: De namen der personen zijn: Willem J. Beeke, Jan C. van Dijke, Anthonie Goudzwaard, Cornelis J. Jansens, Dirk Jeroense, Mattheus J. van der Klooster, Johannes C. Niemantsverdriet en Krijn H. Mol. Op dezelfde datum worden 2 per sonen van de lichting 1949 voor de Dienstplicht herkeurd. De namen dezer personen zijn: Adriaan P. van Tiggele en Marinus Uijl. LODA GEDRONKEN Het 2 jarig kind van dhr. C. Geuze Dzn. alhier dronk in een onbewaakt ogenblik uit een fles Loda en moest naar het Ziekenhuis te Bergen op Zoom worden overgebracht. AANBESTEDING Donderdagmorgen vond de aanbeste ding plaats voor de verbetering van de Achterweg. Hoogste inschrijver L. van Popering te Bruinisse voor f 19.300. Laagste inschrijver P. Knuist te Tholen voor f 17.300.Gunning na Raads besluit. ONGEVAL Dinsdagmiddag kwam de varkens- handelaar G. Bossers op het erf van dhr. C. Stols, landbouwer, zodanig te vallen dat hij zijn been brak. WHSSmerdiek 1 0 Voor de beker-voorronde werd Zater dag jl. een wedstrijd gespeeld tussen de St. Annalandse ploeg en St. Maartens dijk. Het was eerst diep in de tweede helft, dat het enige en winnende doel punt door de thuisclub werd gemaakt. De sterke wind, inzonderheid voor de rust, was oorzaak van matig spel. Met de wind tegen was er voor Smerdiek in die eerste helft weinig kans het vijande lijk doel te naderen. Aan de andere kant evenwel ontbrak een zuiver schot, zodat de zich steeds herhaalde aanvallen op de Smerdiekse verdediging hun doel misten. Al kwamen de gasten een paar keer goed weg. Waar er met de rust geen doelpunt was gemaakt, voelde Smerdiek zich vrij sterk, daar ze de wind meekreeg. Het liep anders uit. In de tweede helft was WHS beslist beter en het enige doelpunt dat op fraaie wijze door de midvoor werd ge scoord, was zeker niet een overdreven beloning. Ook al had de linksbinnen voor de rust een strafschop slecht ge schoten en de keeper daarbij handig ingegrepen. Deze kleine overwinning was zeker verdiend. De goede leiding was in han den van scheidsrechter L. de Graaf. DinteloordKogelvangers (beker wedstrijd 41 a.s. Zaterdag SmerdiekDinteloord (Bekerwed- wedstrijd). Aanvang 4 uur? Tholense Boys speelde Zaterdag jl. een wedstrijd tegen Val aan te De Heen en verloor met 01. a.s. Zaterdag worden hier oefenwed strijden gespeeld. Maandag 18 April neemt de Korfbal ver. „Eendracht" deel aan de serie wedstrijden te Roosendaal. tekent, dat hij thans een personen-auto, een Fiat, heeft. Een niet te versmaden prijs. T. is voor velen op ons eiland een bekend persoon, daar hij als oud- Tholenaar werkzaam is geweest aan de Distributiedienst gedurende een gedeelte van de bezettingstijd, als onderwijzer werkzaam was te Oud-Vossemeer en als hulp te Tholen. Thans is hij onder wijzer aan de Katholieke school in de Goorn. BILJARTWEDSTRIJD Vrijdag jl. werd de returnbiljartwed strijd te Tholen gespeeld tegen St. Maartensdijk. De uitslag luidt: P. BerrevoetsC. Zwagemaker 6375 J. Blaas—G. Bijl 70—75 A. F. GoedemondtA. Hengstmengel 75—56 C. DijkwelI. Kwaak 7556 M. Nijs—C. Knuist 75—35 T. v. ZandvlietP. Franken 7559 Tholen won met 77 punten. BURGERLIJKE STAND Overleden: Giljam Adriana oud 52 jaar, weduwe van de Korte, Marinus Bartel Adriaan, dochter van Giljam, Marinus Cornelis en van van Moort, Adriana. overleden 3 April 1949. GESLAAGD De dames B. Havermans, A. Haver- mans, J. de Leeuwe en J. de Weijze alhier slaagden op het gehouden examen voor Lingerie bij de Eerw. Zusters te Nieuw Vossemeer. TWEEJARIGE ALG. LANDBOUWCURSUS Ook hier werd de eindles gehouden van de eerste tweejarige Alg. Land- bouwcursus, gegeven door de heren Oudesluijs en De Rijke. Tegenwoordig waren de landbouwconsulent, de Com missie van Toezicht, de beide wethou ders en enige belangstellenden. Met een 12-tal leerlingen werd de cursus ge sloten. Heel wat wetenswaardigheden op landbouwgebied kwamen ter sprake, waarbij verschillende leerlingen zich onderscheiden door duidelijke antwoor den. Bij het einde werden de leerlingen gegradueerd in drie groepen: met Vrucht, met veel vrucht, met zeer veel vrucht. De consulent reikte de rapporten en diploma s uit en feliciteerde de jonge lui met het behaalde succes, maar wees hun ook op de wenselijkheid zich voortdu rend verder te ontwikkelen. Enige andere sprekers voerden nog het woord, waaronder wethouder Dane, die zijn verwondering uitsprak over al het geleerde en de leerlingen aanspoorde deze cursus te bezegelen met een 3e jaar waarmee het hoofd van de cursus J. Oudesluijs, gaarne instemde. Intussen had de oudste leerling F. G. v. d. Zande, de onderwijzers bedankt voor de nuttige en aangename lessen, mede uit naam van de andere cursisten. Zo sloot dan het hoofd deze mooie middag met een „tot wederziens" op de bedrijven, de excursie's en de 3e jaarscursus. Een diploma behaalden: F. G. v. d. Zande, L. Istha, C. Paape, Jan Aarnoudse, A. Aarnoudse Adzn., Bas Aarnoudse, Joh. Aarnoudse, D. J. Polderman, P. Thole- naar, Jac. A. v. Dienst, Jb. Istha en A. Aarnoudse Azn. JAARVERGADERING ACCELERANDO Vrijdag jl. werd in de zaal van dhr. M. J. Boogaard de algemene jaarverga dering gehouden door de Muziekver eniging alhier. De voorzitter, dhr. M. P. Lanooy opent met een welkomst woord en merkt op, dat door verschil lende omstandigheden deze jaarvergade ring later wordt gehouden dan de ge woonte is. Een tamelijk druk jaar ligt achter ons, aldus de voorzitter. Buiten de muzikale wandelingen in de ge meente namen we deel aan 3 muziek avonden, verleenden onze medewerking bij het Regeringsjubileum, brachten een serenade bij een uit Indië teruggekeerd lid enz. Nog 2 leden zijn in militaire dienst. Om het ledental op peil te hou den is het wel gewenst dat er weer leerlingen komen. Momenteel zijn er die niet. Uit het verslag van de reke ning bleek, dat het afgelopen jaar een nadelig saldo van f 99.76 opleverde, ge dekt door de reservepost. Dhr. Iz. Overbeeke wordt als be stuurslid herkozen, evenals de bode M. J. Overbeeke. Bij de rondvraag informeert dhr. H. Overbeeke of nog deelgenomen wordt aan een concours. De voorzitter ant woordt, dat te St. Maartensdijk een concours wordt gehouden, doch als lid van de Zeeuwse Bond kap „Accele rando daar niet aan deelnemen. Ook vraagt H. Overbeeke of er nog iets na ders bekend is over een muziektent. Op dit punt is men echter nog niets verder gekomen, is het antwoord. Na een dankwoord tot de functionnarissen, enz. wordt de bijeenkomst gesloten. DIAMANTEN BRUILOFT Dinsdag 19 April a.s. is het voor het echtpaar Abr. de Jonge en P. S. de Jonge-Geluk en hun familie een bijzon dere dag. Zij hopen dan immers het wel zeer gelukkige feit te herdenken, dat zij 60 jaar geleden in het huwelijk wer den verbonden. Een niet vaak voorko mende gebeurtenis in onze gemeente. Abr. de Jonge werd 27 October 1859 geboren te St. Annaland, zijn vrouw 29 October 1866. Beiden mogen' zich, ge zien hun leeftijd, in een uitstekende ge zondheid verheugen. „Nou ja, de schoonmaak is een beetje te veel ge vraagd", maar overigens kan de echt genote het werk nog aardig bijhouden. Kerkbezoek wordt evenmin een week overgeslagen. Met vreugde zal het echtpaar en de familie deze diamanten bruiloft herden ken, een gebeurtenis die ook van onze zijde een felicitatie waard is. KIEZERSLIJST EN VERKIEZING Het aantal stemgerechtigden op dé dezer dagen vastgestelde kiezerslijst be draagt in deze gemeente 1619 personen. De gemeenteraadsverkiezingen wor den alhier gehouden op Dinsdag 14 Juni a.s. EINDLES ZAADTEELTCURSUS Nadat de afgelopen winter tot voor kort een Zaadteeltcursus was gevolgd door een 18-tal personen, kon thans aan 15 deelnemers een getuigschrift worden uitgereikt. 3 cursisten hadden de lessen te dikwijls gemist. De cursus werd ge geven door de heren J. Gideonse te Stavenisse en dhr. Hoogeboon te Den Haag. Bij de eindles voerde het woord dhr. Wiebos, Landbouwconsulent, die alle leerlingen gelukwenste en de cur susleider dankte voor het gedane werk. Ook Ir. Geuze feliciteerde hen en hoopte dat de belangstelling hiervoor mocht toenemen in het belang van de kleine boer, terwijl dhr. C. J. J. Kooijman sprak namens de Landbouwvereniging alhier. Ook de burgemeester, dhr. F. M. Boo gaard was aanwezig en voegde zijn fe licitaties bij die der vorige sprekers. Namens de cursisten bood M. Ligtendag de heer Gideonse een vulpen en de Donderdag ontving de Rijkspolitie bericht, dat 's nacht op het eiland een nachtelijke oefening Van militairen ge houden zou worden. Later bleek dat 45 militairen op ver schillende plaatsen waren afgezet, die moesten trachten zonder geld of kaar ten Noordgouwe op Schouwen-Duive- land te bereiken. De Rijkspolitie ging onmiddellijk over tot het afzetten van de verschillende veren en liep patrouille langs de zee dijken. Het was nl. hun taak om te trachten zoveel mogelijk militairen op te vangen. De opgaaf bleek voor de militairen wel wat zwëar om in stormweer en zonder bekendheid van het terrein de opdracht uit te voeren. Reeds vroeg had de politie te Oud- Vossemeer bijvoorbeeld een 13 tal ge vangenen gemaakt op een totaal van 38, die in andere gemeenten waren ge snapt. 7 militairen gelukte het via de Thoolse brug uit de val te komen en Bruinisse te bereiken. Daar werden ze door de Rijkspolitie, die eveneens op post was, opgevangen. Een der militairen had zijn opdracht niet vernietigd, wat hem bij fouilleering noodlottig werd. Uit deze opdracht bleek dat ook in andere gedeelten van het land, zoals N.-Brabant, Groningen en Friesland dergelijke oefeningen wer den gehouden. Al was het dan een zware opgave, de jongens deden het enthousiast en de Rijkspolitie had er ook z n schik in, al nam de storm en de regen veel plezier mee. In sommige gemeenten verwekte e. en a. nogal be roering, omdat men andere gedachten had. VERJAARDAGSGROETEN Dpi. sold. M. A. v. Bloppoel - Lno. 250417054, korps Watertr. Tv.T.O Medan hoopt 17 April a.s. zijn 24ste verjaardag te vieren. Hij wordt hiermee hartelijk gefeliciteerd door Toon en Lien. Nog vele jaren en tot spoedig weerziens. Stavenisse, April 1949

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 2