stavenisse st, maartensdijk scherpenisse poortvliet st. filipsland ANNA JACOBA POLDER indisch hoekje sporthoekje distribhtiedienst" bonnenlijst predikbeurten kerknieuws plantuien voor Engeland werden gele verd voor 16,02 per 100 kg. De eerste zaaduien 26 Augustus. Ondanks de sombere vooruitzichten dus en hoewel de winst dit jaar voor velen, inzonderheid voor de „half- wassers" niet groot is geweest voor zo ver het de uien betreft, mede door het vele koprot, is het seizoen uiteindelijk niet tegengevallen. Zeker niet, wanneer men naar andere streken kijkt. Neem bijv. Flakkee, die al heel weinig voor Duitsland contracteerde. Het seizoen is voorbij, het bracht in zonderheid het administratief personeel van onze veiling bergen werk mee. Vol activiteit heeft men dat werk verricht en dan mag men ook wat trots zijn het millioen te hebben overschreden. Reeds wordt het nieuwe zaad in de akker gebracht. Dat het voor allen een voorspoedig seizoen mag worden BURGERLIJKE STAND Geboren: 7 Maart: Cornelia Johanna, dochter van Jacob L. J. v. Popering en A. Pol derman. 14 Maart: Neeltje Jacomina, dochter van W. J. Heijboer en S. H. Over- beeke. 15 Maart: Mattheus, zoon van I. den Engelsman en W. de Jonge. Gehuwd: 3 Maart: Jacob de Jonge, 31 jaar en Aagtje den Haag, 22 jaar. 10 Maart: Matheus de Later, 25 jaar en Anna P. Voshol, 21 jaar. 24 Maart: Lambertus J. v. Vossen, 24 jafr en Maatje J. Leinse, 21 jaar. Overlijden: 1 Maart: (te Rotterdam) Maria C. Kuijper, 64 jaar, echtgenote van C. v. d. Klooster. 9 Maart: Elizabeth B. Polderman, 63 jaar, echtgenote van M. v. Daalen. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen: Elizabeth Stols-geb. Bazen van St. Maartensdijk. Jan Keur en echtgenote van Anna Paulowna. Vertrokken: Geertje E. v. di Male naar Loenen a. d. Vecht. Jacob de Jonge en echtgenote naar Oud-V ossemeer. Adriaan C. Kodde en gezin naar Oud- Vossemeer. Jan M. v. d. Rhee en gezin naar St. Maartensdijk. Lambertus J. van Vossen en echtge note naar Bruinisse. DE NIEUWE MOTORBRANDSPUIT Woensdagmorgen werd de door de fir ma van Bergen te Heiligerlee voor deze gemeente vervaardigde motorbrandspuit afgeleverd. De capaciteit bedraagt 1000 liter per minuut onder een druk van 8 atmosfeer. De motor is een 4-cylinder Hillmen ter sterkte van 30 pk. De hoog druk centrifugaaipomp is door genoem de firma zelf gegoten. De pomp is ver ward, zodat bevriezing tijdens het ge- biuik is uitgesloten. Op gemakkelijke wijze kan de spuit worden vervoerd achter een motorvoertuig of door man kracht getrokken. Ze heeft 3 persaan- sJuiters direct op de pomp, terwijl met 5 stralen kan worden gewerkt. Deze uit brons vervaardigde brandspuit, waarbij nog enige verstelbare mondstukken is zeer practisch in het gebruik en bete kent voor de gemeente een goede en noodzakelijke aanwinst. Bij de eerste oefe ïii.jen waren aanwezig burgemees ter VerDurg, de beide Wethouders, dhr. van Dijk van de brandweerinspectie te Bergen op Zoom en vele belangstellen den. Wc wensen Stavenisse toe, dat ze dit mooi materiaal alleen maar nodig beeft vcor oefeningen. KOLENVERENIGING „ALGEMEEN BELANG" In de zaal van A. Hendrikse werd Dinsdagavond jl. de alg. vergadering gehouden van de Kolenvereniging „Al gemeen Belang" onder voorzitterschap van dhr. Joh. Leune. In zijn openings woord herdenkt deze het overleden be stuurslid, dhr. M. Luijk, die de belan gen steeds trouw behartigde. De werk zaamheden der vereniging stemmen tot tevredenheid, al blijven er, aldus de voorzitter, nog verschillende wensen over. Hij spoorde de leden aan de kolen die men ontvangen heeft, tijdig te be talen. Dat voorkomt moeite en kosten. Na de notulen wordt het verzoek van enige leden, die buiten de kom wonen en de brandstoffen thuisbezorgd willen zien, aangehouden tot het punt „mede delingen." Uit het verslag van de boek houder over het jaar 1948 blijkt, dat de ontvangsten bedroegen f 19708.92 en de uitgaven f 19287.21 met een goed slot van f427.71. De controle-commissie bevond alles in orde, waarom de boek houder dank wordt gebracht voor zijn accuraat beheer. Medegedeeld wordt thans, dat evenals voor de oorlog, de brandstoffen bij de buitenbewoners zullen worden thuisbe zorgd. De voorzitter wijst ook op de moeilijkheden, die zich voordeden bij de levering van de laatste turf in verband met de richtlijnen door de prijsbeheer- sing. Het bestuur heeft echter gemeend in het belang der vereniging te hebben gehandeld. Klachten werden geuit over de anthraciet. Daaruit bleek ook de wenselijkheid een geschikt pakhuis te krijgen, wat tot dusver niet is gelukt. Daarna sluiting. DE EERSTE KLAS Voor de nieuwe eerste klas zijn op de O. L. School 28 leerlingen toegelaten. EINDLES LANDBOUWCURSUS Op 4 April jl. werd de eindles gege ven van de Alg. Landboucursus, uit gaande van de Z.L.M. 15 leerlingen werden bevorderd voor het tweede leerjaar. Namens de Rijks- landbouwconsulent sprak dhr. Ir. Ge- buijs de cursisten en de Landbouwon- derwijzer, dhr. Gideonse, toe. Hij wenste allen geluk met het behaalde resultaat. Over verschillende onderwerpen stelde men de cursisten vragen, vrnl. over de teelt van uien en aardappelen. Verder voerden nog het woord bur gemeester Verburg, dhr. Kooijman na mens de Z.L.M. en dhr. A. v. 'tVeer namens de Commissie van Toezicht. Ook de beide wethouders en dhr C. v. Putten waren aanwezig. DE BEWAARSCHOOL Vrijdag jl. werd de Algemene Ver gadering gehouden van de vereniging „Van der Lek-de Clercq Bewaarschool". Inzonderheid voor de hieraan vooraf gaande Ouderavond was grote belang stelling. Na een kort openingswoord door de burgemeester als voorzitter, werden onder leiding van Mej. Lemson en Mej Moerland verschillende spelle tjes gedaan met de kinderen, door de ouders met genoegen aangezien. Na tractatie van de kleuters en het bezichtigen van het door de kinderen gemaakte werk, werd de agenda afge werkt. Wegens a.s. huwelijk vraagt Mej. Lemson, het Hoofd der Bewaarschool, ontslag aan. Voor het vele goede werk, dat zij voor deze school verrichtte, werd haar thans reeds hartelijk dank gezegd. Op 31 Dec. jl. telde de ver. 135 leden en 22 begunstigers. De gezondheidstoestand der leerlingen bleek uit een ingesteld onderzoek vrij goed te zijn. Ontvangen was f 1932,48, uitgegeven f2152,50, nadelig slot van f220,02. De gemeente verstrekte f 400.subsidie, zodat kan worden terugbetaald f 179.98. Het reservefonds bedraagt f 1074.37. De begroting voor 1949 geeft in ontvang sten aan f 1593.50 en aan uitgaven f2213.50, een tekort dus van f620. Dit bedrag is op de gemeente-begroting geplaatst. Dhr. Neh. Wesdorp werd bij accla matie als bestuurslid herkozen. Gevraagd werd of er in verband met de komende vacature, al candidaten voor de functie van Hoofd der School zich aanmelden en of een diploma werd vereist. De voorzitter antwoordde, dat dit niet is geboden, maar wel moet er bereid heid zijn om de cursus fröbelonderwijs te volgen. Dhr. v. 'tVeer zag gaarne, dat Mej. Lemson een behoorlijke gratificatie kreeg voor het vele gedane werk. Besloten wordt hiervoor f 250.uit het reserve fonds te nemen. Op voorstel van de voorzitter krijgt Mej. Moerland een gra tificatie van f 100.boven de f 300. salaris. Ook dhr. van 't Veer dankt Mej. Lem son namens de Vereniging hartelijk voor wat zij hier heeft gedaan en wenst haar alle voorspoed toe in het verdere leven. Mej. Lemson dankt voor de ge sproken woorden, waarna sluiting volgde. BOOMPLANTING Op officiële wijze werd Vrijdagmid dag het gedeelte van het wegvak St. Maartensdijk-Stavenisse, grenzende aan laatstgenoemde gemeente met bomen be plant. Hierbij waren aanwezig burge meester Verburg, wethouder Potappel, Ir. de Koning van de Prov. Waterstaat, dhr. Goedemondt, opzichter b. d. Prov. Waterstaat, Ir. Seepers en dhr. de Jong van het Staatsbosbeheer en verdere ge nodigden. Ook het personeel en de leer lingen van de O. L. School. Met vreug de sprak burgemeester Verburg over het besluit, dat aanleiding was tot dit ogenblik. Hij hoopte dat de jeugd de beplanting niet zou vernielen, wat ook de volgende spreker, dhr. Gideonse naar voren bracht. Deze wees verder op de verfraaiing van het landschap door deze beplanting, waarna de eerste boom werd geplant door de burgemeester, daarna in samenwerking met de schooljeugd, die bij de gelegenheid niet van achter kwa men. AANBESTEDING In opdracht van het gemeentebestuur werd Dinsdag aanbesteed het bouwen van een baarhuisje op de begraafplaats alhier. Ingeschreven werd als volgt: Gebr. van Prooijen voor f 2256,50; W. Lemson f 2285,J. P. Letzer f 2306.allen te Stavenisse. J. Burgers, St. Annaland f2516,80 en L. Rooze- mond, Stavenisse voor f 2534,Het werk is gegund aan de Gebr. van Prooijen, de laagste inschrijvers. BILJARTWEDSTRIJD „STEEDS BETER" Ditmaal ging de biljartclub te Tholen op bezoek bij „Voor Ons Genoegen" alhier. De uitslagen luiden: C. Wagemaker 75P. Berrevoets 56 C. Bijl 67—Jac. Blaas 75 J. Kwaak 75C. Schot 28 C. Knuist 75—M. Nijs 62 A. Hengstmengel 75A. F. Goedemondt 63 punten A. Franke 75Th. v. Zandvliet 74 p. Het plaatselijk team won dus deze partij met 84 punten. Hedenavond zal te Tholen de return- wedstijd worden gespeeld. BURGERLIJKE STAND over de maand Maart 1949. Geboren: Johannes Jacobus, zoon van J. Pot en W. J. Linthoudt. Willem Marinus, zoon van A. v. d. Heuvel en H. M. A. Langejan. Jozua Marinus, zoon van P. M. B. Bijl en C. W. van Haaften. Ondertrouwd: Geen. Getrouwd: G. Ponse 31 jaar en K. J. de Kievid 27 jaar. P. M. Hengstmengel 22 jaar en J. v. d. Ree 20 jaar. Chr. Stols 26 jaar en E. Bazen 26 jr. Overleden: C. Franke 81 jaar, weduwe van J. Zwagemaker. M. de Graaf, 84 jaar weduwe van A. J. de Graaf. A. P. Laven 77 jaar, ongehuwd. GEMEENTERAADSVERKIEZING De verkiezing van de gemeenteraads leden te Scherpenisse zal gehouden wor den op Vrijdag 17 Juni. De candidaat- lijsten moeten op 10 Mei a.s. ingeleverd zijn. NIEUWE KLAS 7 leerlingen verlieten Donderdag 31 Maart de Openbare Lagere School al hier en op 1 April kwamen er 26 nieuwe bij. DIPLOMAUITREIKING ALG. LANDBOUWSCHOOL Zaterdag 2 April werden te Scher penisse aan de Algemene Landbouw school de diploma's uitgereikt aan de cursisten van de 1-jarige cursus n.l.: M. de Heer te Tholen, C. Andriesse, M. Franke, Anth. v. d. Slikke, G. Quaak, J. Potter, P. Bolier, K. Suurland, M. Duijnhouwer, P. v. Haaften en A. Pol derman, allen te Scherpenisse. Het einddiploma van de 3-jarige cur sus werd uitgereikt aan J. v. Oorschot, K. Giljam, Anth. Geluk, te Tholen, D. Uijl, Anth. Lindhout, Joh. Bevelander te Poortvliet, A. Bos, C. Noom te St. Maartensdijk en A. Bolier, A. Andriesse M. Vroegop, A. Polderman Gzn. J. Vroegop Izn., J. Vroegop Dzn. allen te Scherpenisse. AFLOOP AANBESTEDING Dinsdag 5 April jl werd te Scherpe nisse door het Bestuur van het Water kering van het Calamiteuse Waterschap Scherpenisse aanbesteed het aanleggen van buitengewone werken, het herstel, de vernieuwing en het onderhoud van 1 Mei 1949 tot 1 Mei 1950 van de wa- terkerende werken aan het waterschap. De raming bedroeg f 68,250. De inschrijvingen waren: K. Lucasse en G. Sponselee te Walsoorden voor 61.997 A. M. Sponselee en J. Lucasse te Walsoorden 62.400 A. V. v. Hee, Kamperland 64.100 Gebr. de Bokse, Terneuzen 64.339 W. en J. v. Vossen, St. Anna land 64.550 A. en D. v. d. Werf, St. Maartensdijk 64.618 A. en J. Warrens, Ossenisse 64.920 P. de Regt, Terneuzen 66,200 M. v. d. Velde, Bruinisse 66.344 L. v. Popering, Bruinisse 67.125 Joh. Moerland, St. Annaland 67.546 J. M. Dekker, Brouwershaven 67.900 L. v. Boven. Ellewoutsdijk 68.000 Jac. Hoogesteger, Wemeldinge 69.100 W. v. d. Berg, Bruinisse 69.296 BENOEMING Met ingang van 9 April is dhr. E. C. W. A. Geuze benoemd tot dijkgraaf van het Waterschap Poortvliet. BURGERLIJKE STAND over de maand Maart 1949 Geboorten: Wilhelmina Cornelia, dochter van Ja cobus den Boer en van Elizabeth Ja- coba Goudzwaard. Willem, zoon van Willem Hermanus Lindhout en van Maatje Johanna Uijl. Lijdia Jacoba Johanna, dochter van Willem Marinus van Nieuwenhuijzen en van Jacoba Johanna Vos. Huwelijken: Gene. Overlijden: Cornelia Geuze oud 73 jaar, weduwe van Marinis Jacob van Haaften. Aloisia Hoffmann, oud 50 jaar, echt genote van Christiaan Cornelis van Houdt eerder weduwe van Johannes de Vries. LOOP DER BEVOLKING Ingekomen personen: Cornelis v. d. Velde v. St. Filipsland. Jacob van Nimwegen van Roosendaal. Elisa C. Poot en gez. v. Scherpenisse. Willemijna C. Gebraad van Kapellen België). Vertrokken personen: Johan Kenters naar Rotterdam. Johanna Cornelia de Wit naar Bergen op Zoom Jan David Vroegop, naar Ten Boer Marinus J. Steketee en gezin naar St. Maartensdijk Maatje T. W. Punt naar Tholen Maria J. Overbeeke, naar Renkum Jobje D. Krijger naar Middelburg Johannes G. Mol en echtgenote naar Stavenisse OPENING CHRISTELIJKE SCHOOL Onder zeer grote belangstelling had Vrijdagavond 1 April de opening plaats van de ter plaatse nieuwe opgerichte Christelijke School. Deze bijeenkomst werd gehouden in het kerkgebouw der Oud Geref. gemeente. Tal van genodig den en belangstellenden waren aanwezig, toen de voorzitter der Schoolvereniging dhr. M. den Braber opende met het laten zingen van Ps. 119:36, Efeze 61-13 voorlas en gebed. In zijn openingswoord wees spreker er op, dat ieder kind, van welke richting ook, vrij is naar deze school te komen. Na een lange en moeilijke tijd is deze school tot stand gekomen, omdat de tijd, dat kerk en school één waren voorbij is en Gods Woord van de school is weggebannen. Na een hartelijk welkomstwoord tot de Onderwijzers, geeft hij het woord aan Ds. de Reuver, pred. der Oud-Geref. Gemeente te Terneuzen. Hij bepaalde zijn gehoor bij 1 Kron. 28 8 en 9 en na hierover te hebben uitgeweid installeerde hij het personeel. In de eerste plaats de héér Boone, het Hoofd der School, daar na de beide onderwijzers, de heren Labruère en van Vliet. Staande zong de vergadering hen Ps. 123 1 toe. Ds. F. Mallan van Bruinisse sprak eveneens een kort principieel woord en bidt tenslotte allen Gods zegen toe. Verder voerden nog het woord, de heer Boone, het Hoofd der School en burgemeester de Jonge, die namens het gemeentebestuur gelukwenste, de heer J. W. Kirpestein, Hoofd van de Chr. School te Waarde als collega van het benoemde hoofd en dhr. J. Geluk te Tholen, die o.m. op de zware taak van onderwijzer wijst. Tenslotte dankt de voorzitter ook dhr. Boender van Tholen, die mede een werkzaam aandeel had in de totstand koming van de school. Na het zingen van Ps. 783 sloot Ds. Mallan van Bruinisse met dankgebed. BENOEMING Met ingang van 1 April is de heer,- C. J. Leune, alhier benoemd tot onder wijzer aan het Ned. Herv. Weeshuis te Steenbergen. VERJARINGSGROETEN Sold. 1ste kl. M. A. van Bloppoel - L. no. 250417054 - Korps Watertransp.. T.V.T.O. te Medan hoopt 17 April a.s. zijn 24ste geboortedag te herdenken en wordt van harte gefeliciteerd door vader en moeder en tot een spoedig weerziens in Holland. Stavenisse, April 1949. DEZE WEEK KOMT EEN* BON UIT Zoals bekend worden de baten van de te St. Annaland gehouden avond met mede werking van de Toneelgroep Scherpe nisse bestemd om een pakje naar de mannen en jongens, die in Indië ver blijven, te zenden. Nu zou men daarbij ook graag een pakje sigaretten of shag doen, maar voldoende bonnen ontbreken. Zijn er onder de St. Annalanders nog, die hiervoor een bon willen afstaan Juist deze week komen er bonnen uit. Graag worden ze dan geaccepteerd door Abr. Boogaard, Voorstraat. BEKERWEDSTRIJD Zaterdag jl. ging WHS op bezoek bij Kogelvangers in de Willemstad. Het werd voor WHS geen moeilijke over winning. De gehele wedstrijd waren de gasten in de meerderheid en zowel voor als na de rust werden 3 doelpunten ge maakt. Kogelvangers kreeg vooral in het begin wel een enkele kans om een doel punt te maken, maar productiviteit ont brak. A.s. Zaterdag WHSSmerdiek - Bekerwedstrijd. Aanvang 5.30 uur. JUBILEUMWEDSTRIJDEN De vorige week aangekondigde Jubi leumwedstrijden werden Zaterdag op het terrein van Tholense Boys onder goede weersomstandigheden gespeeld. Zo nu en dan was aardig spel te zien en ver wonderlijk is wel het geringe aantal doelpunten dat in alle wedstrijden werd gemaakt. De belangstelling was goed. En de uitslagen: SmerdiekVrederust: 10 Tholense BoysSVOI 11 (na straf schoppen 31 Vrederust—SVO I: 2—1 Tholense BoysSmerdiek 10 Voor Tholense Boys was het dus naast het jubileum ook een goede sport dag, daar zij de eerste prijs wist te be halen. KORFBAL De korfbalafdeling van de s.v. WHS ging Zaterdag eveneens op bezoek in de Willemstad en won de vriendschappe lijke wedstrijd met 41. BAZAR SPORTVER „EENDRACHT" THOLEN Op Vrijdag 8 en Zaterdag 9 April zal de Sportver. „Eendracht" een bazar houden in de ULO-School te Tholen ter versteviging van de kas. Mooie prijzen zijn beschikbaar gesteld, en vele attracties. Alle sportvrienden zullen zeker deze bazar willen bezoeken. Sportvrienden steunt deze actie. DISTRIBUTIEDIENST THOLEN De Leider van de Distributiedienst Tholen maakt bekend, dat de pl. distri butiekantoren op Goede Vrijdag en Paas-Zaterdag zijn gesloten. In verband hiermede moeten de detail listen van de gemeente St. Annaland hpn consumentenbonnen inleveren op Donderdag 14 April van 911 uur. De Leider. Tholen, 7 April 1949. voor het tijdvak van 10 t.e.m. 23 April 1949 Voedingsmiddelenkaarten 905 081 Vlees (A, B, D) 100 gram vlees 082 Vlees (A, B) 400 gram vlees 083 Vlees (D) 100 gram vlees 085 Algemeen (A, B, D) 250 gram boter, margarine of vet 086 Algemeen (A, B) 250 gram boter, margarine of vet 087 Algemeen (A, B) 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 092 Algemeen (B) 500 gram boter, margarine of vet 094 Algemeen (D) 125 gram boter, margarine of vet 095 Algemeen (D) 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas Tabakskaarten 903 73, 74 Tabak (QA) 2 rants, sigaretten of kerftabak 75 Tabak (QC) 2 rants, sigaretten of kerftabak Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH 905 (bijz. arbeid, a.s. moeders en zieken) Geldig zijn de bonnen, gemerkt met de letter K. (De letters achter de bonnummers geven de kaarten aan, waarop de be treffende bonnen voorkomen). Bovenstaande bonnen kunnen reeds op Vrijdag 8 April worden gebruikt. De niet-aangewezen bonnen 069, 070, 071, 073, 076, 077, 078 en 079 van de bonkaarten 903 en de bonnen 62, 65, 68 en 71 van de tabakskaart QA 903 kunnen worden vernietigd. THOLEN Ned. Herv. Gemeente Zondag 10 April 1949 7e Lijdenszondag vm. 10 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Bevestiging nieuwe lidmaten nm. 6 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel Goede Vrijdag half acht Ds. B. G. A. v. d. Wiel Gereformeerde Kerk 10 en 3 uur Dr. J. W. v. d. Bosch uit Harderwijk - Bed. H. D. en H. Av. Goede Vrijdag 7 uur Ds. v. Til, uit Middelburg Gereformeerde Gemeente 10, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst Goede Vrijdag 7 uur Leesdienst Chr. Gereformeerde Kerk 10 en 6.30 uur Ds. H. v. Leeuwen 2.30 uur Leesdienst Goede Vrijdag 7 u. Ds. H. v. Leeuwen Ned. Prot. Bond 5 uur Ds. Wybenga Goede Vrijdag: geen dienst OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Leesdienst (vac. St.) nm. 2.30 uur Ds. R. C. v. Putten Gereformeerde Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Arntzen, uit Anna Jacoba Polder Goede Vrijdag Candidaat Wind om uur Chr. Gereformeerde Kerk 10 en 6.30 Leesdienst 2.30 uur Ds. H. v. Leeuwen ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente vm. 9.30 uur Dhr. de Jong nm. 2 uur Dhr. de Jong Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. v. Putten Bediening H. Doop nm. 6 uur Ds. Batelaan Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente vm. Leeskerk nm. Ds. de Bres - Lijden 7 Goede Vrijdag av. 7 uur Ds. de Bres Oud-Geref. Gemeente 10, 2.30 en 6 uur Ds. v. d. Gruijter te Oostburg Goede Vrijdag 6 uur Leesdienst Gereformeerde Gemeente 10, 2.30 en 6 uur Leesdienst Goede Vrijdag 6 uur Leesdienst SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. Kooreman Openbare Belijdenis des Geloofs nm. 2.30 uur Ds. Kooreman Voorbereiding H. Avondmaal In beide diensten collecte Rest.fonds Goede Vrijdag nm. 7 uur Ds. Koore man - Bediening H. Avondmaal Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst Goede Vrijdag 6.30 uur Leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. de Bres Bevestiging nieuwe lidmaten nm. 2.30 uur Leesdienst Gereformeerde Kerk 10 en 2.30 uur Ds. Lanning, Fijnaart Goede Vrijdag av. 6.30 uur de Heer Vingerling Gereformeerde Gemeente 10, 2 en 6 uur Leesdienst Goede Vrijdag av. 6.30 uur Leesdienst ST. FILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente vm. 10 uur Ds. E. S. de Lint Voorbereiding H. Avondmaal nm. 2.30 uur Ds. E. S. de Lint Collecte voor Doveninstallatie Maandag 11 April av. 7.30 uur Zen dingsavond. Spr. Ds. Batelaan Gereformeerde Gemeente 9.30, 2 en 6 uur Ds. IJsselstein van Gouda Oud-Geref. Gemeente 3 x Leesdienst ANNA JACOBA-POLDER Gereformeerde Kerk 2 x Leesdienst THOLEN Ds. H. v. Leeuwen bedankte voor het beroep naar Baarn. Ds. J. Batelaan zal hedenavond om half acht ook in deze gemeente een Zendingsbeurt houden in de Ned. Herv. Kerk.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1949 | | pagina 3