ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE POORTVLIET ST. FILÏPSLAND Eéffiwaftdeclrie, INDISCH HOEKJE SPORTHOEKJE DISTRIBIITIEDIENST BONNENLIJST "nPREmKBÊÏÏRTEN KERKNIEUWS één paards Melotte Wentelploeg* Huishoudster Dhr; Lindhout dankte alle aanwezi gen, waarna dhr. Vingerling met dank zegging eindigde. Bij de uitgang hield men een collecte voor de 't.b.c.bestrijding. KUNSTAVOND BLINDENBOND Dinsdag 14 Dec. a.s. om half acht wordt onder auspiciën van de Neder landse Blindenbond in hotel „Hof van Holland" een kunstavond gegeven, waar aan o.m. medegewerkt wordt door twee blinde musici en wel Gusta v. d. Heijden, violiste en Joop Slegtenhorst, pianist. Beiden zijn in het bezit van het diploma van het Kon. Conservatorium in Den Haag. Ook zal die avond het bekende filmpje „Wakende ogen" worden ver toond, dat een beeld geeft van de trouwe diensten der geleidehonden. Bovendien wordt medegewerkt door de Zangver. „V.S.O.S." o.l.v. dhr. Riedijk. LIJSTCOLLECTE Bij de vorige week gehouden omgang door de gemeente met een intekenlijst voor de Centrale Verwarming der Ned. Herv. Kerk werd een bedrag van ruim 1900.ingezameld. HUISSLACHTINGEN In de maand November werden in deze gemeente 181 slachtvergunningen uitgereikt. BURGEMEESTERSBENOEMING OP KOMST Deze week zijn metselaars, timmer lieden en schilders begonnen de ambts woning van de burgemeester in orde te maken. Zou de reeds een half jaar be staande vacature spoedig eindigen In elk geval zal men de woning er voor in orde maken. CONTRIBUTIE VERHOOGD In verband met de pensioenregeling der Wijkverpleegster werd in de Maan dagavond gehouden vergadering van het Groene Kruis besloten de minimum contributie te verhogen tot 5.per lid. Dit besluit ging er door met bijna algemene stemmen. STEMMING Bij de gehouden stemming voor drie notabelen der Ned. Herv. Kerk werden herkozen de heren A. v. d. Rhee en M. G. Zandee, terwijl een herstemming zal plaats hebben tussen I. L. v. Bezooyen en A. C. Verstijnen. UITSLAG VERLOTING Zij, die een lot kochten, van de Zeeuwse Blindenbond, delen we mede, dat op de volgende nummers een prijs is gevallen; 703, 709, 717, 718, 754, 761, 764, 765, 767, 770, 780, 786, 787, 789, 794, 796, 798, 799, 803, 805, 808, 815, 831, 835, 848, 851, 858, 863, 864, 868, 873, 878, 890. De prijzen zullen dezer dagen worden thuisbezorgd. lste PRIJS VOOR „OP STAP" Zaterdag 27 Nov. jl. was de W.S.V. „Op Stap 1946" te gast bij „Steeds Voorwaarts" te Breda. Het was de zgn. St. Nicolaastocht. 11 personen liepen deze prachtige tocht voor de 2e, 8 voor de eerste maal. Hiermede werd het wan delseizoen gesloten. Voor de W.S.V. alhier was het een goed jaar. Behaald werden: de lste, 2e, 3e en 4e prijs. Sedert haar oprichting heeft deze ver eniging nimmer een uitvaller gehad. BENOEMING Met ingang van 1 Dec. is benoemd als Schrijver aan het Kantoor Bewaarder van Hyp. en Kadaster te Middelburg, dhr. D. Quaak, alhier. BURGERLIJKE STAND over de maand November 1948 Geboren: Jacob Adriaan, zoon van Adriaan Anthonie Overbeeke en van Pieternella de Rijke. Jacoba Adriana, dt. van Willem Glad pootjes en Abrahainina Nelisse Cornelis Marinus, zn. van Gerrit van Vossen en Maria Geluk. Cornelis Pieter (geb. te Bergen op Z.) zn. van Johannis Cornelis Uijl en Janna Adriana Rijnberg. Getrouwd: Johannes Gerardus Mol, 30 jr. en Cornelia Anthonisse, 27 jr. Johannis Abraham Ligtendag, 19 jr. en Marina Oosdijk, 23 jr. Overleden: Jan Feijtel, 81 jr. weduwn. van Pieternella van Dijke. Janna Theunisse, 89 jr. weduwe van Huibrecht Gaakeer. Ingekomen personen: Adriana J. Capelle, van Oud-Vosse- hïeer. Vertrokken personen: Willemijna van Houdt naar Bruinisse. UITSLAG PREMIEKEURING Vrijdag 26 Nov. om 11 uur werd in deze gemeente een Premiekeuring Paar den gehouden. Als Jury fungeerden de Heren,H. J. Aernoudts van Sluis, A. L. Stallaert van Kloosterzande, Jac. de Put ter van Axel en A. J. E. Temmerman te Hoofdplaat, de 2 laatsten als plv. De hengsten geboren in 1947, eige naars v. d. Bijl van Zonnemaire en Vogelaar van A.J.Polder kwamen niet voor een premie in aanmerking. Van de merries, geb. in 1947 de volgende: Grote maat: No. 10: Kitty van Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - I No. 6: Kitty van 't Nieuw Rumoirt, eig. S. Wisse - II No. 7: Bianca v. d. Heerepolder, eig. G. de Jager, Nw. Vossemeer - III No. 8: Kuna v. 't Nieuw Rumoirt, eig. S. Wisse - IV Kleine maat No. 9: Leonora, eig. P. J. C. Vogelaar - I No. 3: Katri v. Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - II No. 11: Karin v. Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - III No. 14: Janny, eig. M. Noordhoek - IV Van de merrieveulens, geb. in 1948: No. 25: Sunny v. Vredenburg, eig. C. H. A. Stols - I No. 29: Lucy v. Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - II No. 28: Lydie van Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - III No. 17: Sisca v. Vredenburg, eig. C. H. A. Stols - IV No. 23: Cantoria v. Herenpolder, eig. G. de Jager, Nw. Vossemeer - V No. 26: Louise v. Henriettehoeve, eig. J. A. Stols - VI No. 21: Rina v. d. Panhoeve, eig. G. de Jager, Nw. Vossemeer - VII No. 30: Ina, eig. C. Noordhoek - VIII No. 24: Rena v. Zeldenrust, eig. C. Noordhoek - IX No. 27: Janny v. d. Stelberq, eiq. S. Wisse - X No. 18: Rita, eig. P. Boudeling - XI STEMMEN VAN LEZERS Waartoe toch die differentie van'las ten voor ingelanden op ons Eiland Wordt b.v. O.-Vossemeer niet be schermd door de zeedijk welke voor Vogelsang ligt, ook mede door de zee dijk van Hikke en Slabbecoorn Heeft Tholen geen belang bij een goed onder houd der zeedijk voor Slabbecoorn, zo goed als de zeedijk voor Schakerloo Heeft iedereen, die bezittingen heeft op ons Eiland, geen belang bij een goed onderhoud van elk stukje van de eind loze zeedijk welke ons Eiland omringd Of die bezittingen nu liggen te Sta- venisse of Tholen, te St. Maartensdijk of Oud-Vossemeer, allen hebben er be lang bij dat ieder stukje van de gehele zeedijk, waar ook gelegen op 't Eiland, goed onderhouden wordt. Dus allen dezelfde belangen, dan ook dezelfde lasten. De weg Oud-VossemeerSt. Anna- land dient verbeterd, al jaren zelfs. Wanneer nu zo'n weg, waar veel snel verkeer is en voortdurend veel stuk ge reden wordt, in een bepaald waterschap ligt dan heeft dit maar te zorgen, dat de weg in orde is. Veertig en meer jaren terug waren de secundaire- en tertiaire wegen haast alle aarde-wegen, welke hoofdzakelijk dienden om de landerijen te bezoeken welke er aan gelegen waren en de pro ducten van het land af te voeren naar schuur of haven. De ingelanden besloten toen deze we gen te gaan verharden daar dit een grote besparing bracht op de vrachtkosten en vooral ook op het rollend materiaal. Maar de ingelanden verhardden deze wegen niet voor het huidige verkeer. De auto's hebben juist de kans gekregen om deze wegen te gaan gebruiken, door dat de ingelanden ze verhard hadden voor eigen gerief. Hoewel er de laatste ja ren ontzettend veel is veranderd op ge bied van weggebruik, is het onderhoud toch hetzelfde gebleven als 40- en meer jaren terug. Deze toestand is absoluut hopeloos. De voornaamste wegen op ons eiland, die welke de dorpen onderling verbinden, dienden al jaren bij Rijk of Provincie in onderhoud te zijn. De in gelanden kunnen b.v. de dijk .Oud- VossemeerSt. Annaland geen beton- of klinkerweg maken. Dit gaat verre bo ven hun draagkracht. En wat betekent het oplappen met grind of keislag, zoals de laatste jaren geschiedde Duizenden guldens wegsmijten In het practisch ge bruik zijn vele tertiaire wegen wel pri mair geworden, maar in onderhoud blij ven ze bij de eerste groep. Dit gaat niet samen. Laten toch alle ingelanden op' ons Eiland streven om langs hiërar chieke weg de hoofdwegen op het Eiland Tholen in onderhoud van Rijk of Provincie te krijgen, ze zullen nog lasten genoeg hebben aan het onderhoud der andere wegen. Zoals het nu gaat; wegverbetering met bijdrage of subsidie, moet het niet. Ingelande. TEGENSTANDERS WAARDEREN ELKANDERS MENING Naar aanleiding van de Polderverga dering op 22 Nov. 1.1. te Oud-Vossemeer, waarbij de hoofdschotel een bespreking was over de nieuw aan te leggen weg Oud-Vossemeer St. Annaland, trof het volgende leuke slot me. Toen de heren Filipse en Hamelink afscheid had den genomen van het Bestuur, baande dhr. Filipse zich een weg door de aan wezige Ingelanden, met de woorden dat hij zijn opposant voor zijn heengaan nog de hand wilde drukken. De heer v. d. Maas drukte hem hierop de hand met de woorden: „Indien ik niet wist dhr. Filipse voor me te hebben, zou ik, ge zien U redenaarstalent, menen met zijne Excellentie Spaak van doen te hebben gehad. Daarna wenste men elkaar alle goeds toe. Een ingelande. CULTUREEL NIEUWS In de Bewaarschool werd Maandag avond door de Stichting Dorpsgemeen schap een praatavond georganiseerd. Na een inleidend woord door de voorzitter, burgemeester Verburg, hield dhr. P. A. Visser, onderwijzer aan de O.L.School alhier een onderwerp over „Psychotech niek en beroepskeuzeReferent begon op te merken, dat vaak door gemis aan arbeidsvreugde er zo weinig echte blijd schap gevonden wordt. Nu is de psycho techniek de wetenschap die zich met name in het bedrijfsleven en met het beroep, bezighoudt met de kennis van de eigenschappen der op te leiden candi- daten voor beroep of betrekking. Het doel van de psychotechniek waarvan de oorsprong in Amerika ligt, is de kennis van de beroepseisen welke verkregen kan worden door enquete, experiment of intelligentieproef. Voor het bedrijfsleven is de psycho techniek van grote waarde. Een bezwaar is dat men wel de vereiste eigenschappen kan leren kennen, doch niet het gebrek aan plichtsbesef en gemis aan verant woordelijkheidsgevoel. Voor ouders, die hun kinderen een waarlijk passende werkkring willen verschaffen, is het on derzoek op een bureau voor beroeps keuze zeer aanbevelenswaardig. Met de waarschuwing daarbij vooral een ver trouwd adres te raadplegen, besloot referent zijn belangrijke lezing. Dr. Bernhardi beantwoordde nog vragen over Lijkverbranding, ontstaan van schrikkeljaren, televisie en vitami nen. Daarna sluiting door de burge meester. naar persoonlijke smaak, want alle drie zijn goed tegen ruwe, rode handen en schrale huid: Purol (balsem)-Hamea (crème) Hamea (gelei). In prijzen v. 30-75ct ZITDAGEN ARBEIDSBUREAU In afwijking van vorige mededelingen zal met ingang van 7 Dec. 1948 door het Gewestelijk Arbeidsbureau, Bijkantoor Tholen als volgt zitting worden gehou den: elke Woensdag, 1112.45 uur, gemeentehuis St. Maartensdijk, elke Donderdag, 910 uur, gemeentehuis St. Filipsland; elke Vrijdag 99.30, ge meentehuis Stavenisse. Dpi. Sld. M. Dekker Lno. 280212636 413de Bat. 2 Comp 2 Pel. Batavia, hoopt op 2 Dec. a.s. zijn 20ste verjaar- daag te vieren. Hartelijk gefeliciteerd Giel door je ouders, broers en zusters. Poortvliet, Dec. 1948. Dpi. Sold. P. C. Dekker, Lno. 271228191 2de Comp. Verband afd. B div. Sema- rang, hoopt op 25 Dec. zijn 2lste ver jaardag te vieren. Hartelijk gefeliciteerd_ Piet door je ouders, broers, zusters en verloofde. Poortvliet, Dec. 1948. DE VOETBALCOMPETITIE WHS Noordschans 21 Dinteloord - Vrederust 81 Kogelvangers Chrislandia 7—0 Afd. B. Tholense Boys 2Dinteloord 2 26 Afd. Tholen As Dinteloord 8 6 2 0 14 34—11 Noordschans 9 6 1 2 13 23—9 Kogelvangers 8 5 2 1 f2 22—13 WHS 9 4 3 2 11 22—16 Smerdiek 7 3 2 2 8 17—20 Thol. Boys 7 1 1 5 3 13—25 Vrederust 8 0 1 7 1 7—25 Chrislandia 6 0 0 6 0 1—20 Afd. Tholen B: Dinteloord 2 6 6 0 0 12 39—40 WHS 2 5 4 0 1 8 9—13 Smerdiek 2 6 3 1 2 7 18—13 Thol. Boys 2 8 2 1 5 5 18—25 SVO 2 5 1 0 4 2 6—15 Chrislandia 2 4 0 0 4 0 6—20 HOE ROLT DE VOETBAL ZATERDAG Chrislandia krijgt de Thoolse ploeg op bezoek en gezien de laatste wedstrijden der gasten is het niet uitgesloten, dat Heiningen een gelijkspel forceert. Scheidsrechter J. Breugelmans. Noordschans lijkt ons de meerdere van Kogelvangers, Scheidsrechter A. v. Treyen. De wedstrijd Dinteloord-Smerdiek zou nog verrassingen kunnen opleveren. Sinerdiek kan zo nu en dan uitstekend uit de hoek komen, hoewel ze bij deze wedstrijd te voren kunnen weten, dat Dinteloord weinig risico zal nemen. Scheidsrechter J. Franken. WHS heeft ontheffing gevraagd om a.s. Zaterdag tegen Vrederust te spelen. Smerdiek 2 WHS 2 een wedstrijd die wel eens op een verdeling van de punten zou kunnen uitlopen. Scheidsrecht Schot. Aanvang alles om 3 uur. DENK OM UW BONKAARTEN 1 a.s. week worden de bonkaarten 901 uitgereikt op de volgende dagen: Te Tholen: Zaterdag 4, Vrijdag 10 en Zaterdag 11 Dec. (laatste dag) Te Stavenisse: Maandag 6 en Dinsdag 7 Dec. (laatste dag) Te St. Annaland: Woensdag 8 Dec. (laatste dag) Te St. Maartensdijk: Donderdag 8 "Dec. (laatste dag) Na-uitreiking te Tholen: Maandag 20 Dec. 1948. voor het tijdvak van 5 t.m. 18 Dec. 1948. Bonnen voor vlees 441, 443 Vlees 100 gram vlees 442 Vlees 300 gram vlees Alle bonkaarten 447 Alg. 100 gram rijst 448 Alg. 250 gram boter of margarine of 200 gram vet Bonkaarten KA, KB en KC 812 451 Alg. 500 gram boter of margarine of 400 gram vet 452 Alg. 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 453 Alg. 125 gram koffie 454 Alg. 50 gram thee B 465 200 gram kaas of «250 gram korstloze kaas Bonkaarten KD, KE 812 457 Alg. 250 gram boter of margarine of 200 gram vet 458 Alg. 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas Tabak- en versnaperingenkaarten QA, QC 808 139, 143 Tabak 2 rantsoenen sigaret ten of kerftabak Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, MF, MH 813 (bijz. arbeid, a.s. moeders en zieken) Geldig zijn de bonnen van strook Z. Deze bonnen zijn 14 dagen geldig. Bovenstaande bonnen kunnen reeds op Vrijdag 3 December worden ge bruikt. De tussentijds aangewezen bon nen 414 Algemeen en 420 Algemeen voor 500 gram resp. 1 kg sinaasappe len moeten uiterlijk 4 December bij een handelaar in groente en/of fruit worden ingeleverd. Zondag 5 Dec. 1948 THOLEN Ne d. Herv. Gemeente: 10 uur Ds. B. G. A. v. d. Wiel 6 uur Ds. E. S. de Lint Gereformeerde Kerk: 10 en 3 uur Ds. S. J. de Boer uit Lopik Gereformeerde Gemeente. 10, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst Dinsdag 7 Dec. om 3 uur Huwelijks bevestiging door Ds. Mallan te Brui nisse Chr. Gereformeerde Kerk: 10, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst Donderdag 9 Dec. nm. 7.15 uur Ds. H. v. Leuwen Ned. Prot. Bond: Geen dienst OUD - VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente: 10 uur Ds. de Lint 2.30 uur Leesdienst Gereformeerde Gemeente: 10 en 2.30 uur Cand. de Vries Chr. Gereformeerde Kerk: 10, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente: 10 uur Ds. Bakker - Bed. H. A. 2/30 uur Ds. Bakker - Dankzegging H. Avondmaal In beide diensten collecte tot onder linge hulpverlening aan Diac. Gereformeerde Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur de heer Zwerus van Rotterdam STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente: 10 uur Leesdienst 6 uur Ds. Kooreman Gereformeerde Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst ST. MAARTENSDIJK Ne d. Herv. Gemeente: vm. Ds. de Bres - H. A. 6.30 uur Ds. de Bres - Nabetrach ting - Advent 2 Oud-Geref. Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst Gereformeerde Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst „R e h o b o t h" av. 7 uur Ds. Veldkamp uit Den Haag StHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente: 10 uur Leesdienst 2.30 uur Ds. Kooreman - Bed. H. Doop Gereformeerde Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente: vm. Leesdienst 6.30 uur Ds. J. Bakker uit Veenen- daal Gereformeerde Kerk: 10 pn 2.30 uur Ds. W. Bouwman uit Leiden. Gereformeerde Gemeente: 9.30, 2 en 6 uur Leesdienst ST. FILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente: 10 uur Leesdienst 2.30 uur Ds. E. S. de Lint Oud-Geref. Gemeente: 3 x Leesdienst Gereformeerde Gemeente: Donderdag 9 Dec. av. 6.30 uur Ds. de Wit van Middelburg NIEUW-VOSSEMEER Ne d. Herv. Gemeente: 2.30 uur Ds. v. d. Wiel ANNA JACOBA-POLDER Gereformeerde Kerk: 2 x Ds. Arntzen. AFSCHEID DS. GOVERTS Zondagavond om half zeven hield Ds. Goverts in deze gemeente zijn afscheids- prediking voor zijn vertrek naar Kat wijk a. d. Rijn. In de overvolle kerk meer dan 500 personen waren aanwezig zagen we o.a. Ds. de Lint van St. Filipsland, die door dit vertrek consulent wordt, Ds. v. d. Wiel uit Tholen, Burgemeester. Versluys en verschillenden van buiten de kerkelijke gemeente Oud-Vossemeer. Begonnen werd na het uitspreken van de zegen met het zingen van Ps. 49 1. Gelezen werd Ps. 90 en 2 Timotheus 3. Als tekst had Ds. Goverts 2 Tim. 3 14 gekozen. De scheidende leraar vroeg zich af, gezien het groot aantal opge- komenen of het nu was voor de dank zegging van het die morgen gehouden H. Avondmaal of ter gelegenheid van het afscheid. Het voornaamste zou zijn als men voor het eerste kwam. Dat een pre dikant naar elders vertrekt, kan voor de gemeente gewichtig zijn, voor de kerk is het dat in het geheel niet, want Jezus Christus blijft steeds onder ons. Mis schien verwacht men deze avond, dat het persoonlijke op de voorgrond treedt. Dat is sprekers bedoeling niet. Het ge vaar bestaat dat, zoals het nog al eens gebeurt, dat men er toe komt de ge meente er nog eens goed van langs te geven of te trachten in het gevlei te komen. Al deze gevaren ontkomt men, aldus Ds. G., zo men de prediking in de ware zin van het woord naar voren brengt. Alles verandert, maar één ding blijft en wel Gods genade, in Jezus Christus bewezen. Hij wijst er de ge meente op het woord van Paulus (tekst) in de ware zin van het woord toe te passen. Hij besluit met de woorden: „Het is U en mij aangezegd te blijven in hetgeen wij geleerd hebben. Hierna wordt ge zongen Ps. 90 9 en dankgebed. Vervolgens richt Ds. Goverts het woord tot de leden van de kerkeraad, kiescollege, zendingscommissie en dringt er bij hen op aan met hun» arbeid voort te gaan. Tot de catechisanten richt hij zich en vraagt hen getrouw te blijven. Ook de verenigingsleden moedigt hij aan en dankt inzonderheid Mej. Pollie voor het Zondagsschoolwerk. Ds. de Lint vraagt hij ook hier ge trouw te zijn, zoals hij dat steeds deed. Hij dankt de burgemeester voor diens tegenwoordigheid en de medewerking en sympathie voor het Kerkelijk werk. Tot allen richt hij de bede: „De Heere ze- gene en behoede U." Ds. de Lint spreekt daarna namens de Ring, Classis, de gemeente Nieuw- Vossemeer en St. Filipsland. Hij dankt Ds. Goverts voor het vele dat steeds in prettige samenwerking door hem is ver richt. Hij hoopt, zoveel mogelijk, het nodige werk te verrichten en doet een beroep op de gemeente zonodig bij de kerkeraad te waarschuwen. Het gezin Goverts wenst hij het beste toe. Vervolgens dankt de directeur van het Kerkkoor de scheidende leraar en onder leiding van hem zingt het Kerk koor Ds. Goverts toe: „Van U zijn alle dingen" en „U zeegne God". De heren v. Dijke en Stoutjesdijk vertolken de gedachten van de gemeentelijke Zen dingscommissie, Kerkvoogden en notabe len als ze Ds. Goverts danken voor het verrichte werk en hem ook Gods zegen toewensen. Na het zingen van Ps. 20 2 dankt Ds. Goverts voor het hem toegespro- kene en toegezongene en zegt dat uit eindelijk alles moet retireren en over blijven voor God, Wien alle dank toe komt. Een kleine rectificatie na het vergeten van enkele dingen is dat hij de organist en koster nog dankt voor het met liefde gedane werk. Met de avondzang 6 en 7 wordt deze af- scheidsdienst besloten. OUD-VOSEMEER Ds. H. Botma van Emmerserfscheider- veen is beroepen bij de Geref. Kerk te Oud-V ossemeer. STAVENISSE: Door de Ned. Herv. Kerk alhier is een toezegging van be roep gedaan op Ds. J. van Malenstein te Nieuwpoort. STAVENISSE Door de Ned. Herv. Kerk alhier is een toezegging van beroep gedaan op Ds. J. van Malenstein te Nieuwpoort. Heden werden wij verblijd met de geboorte van een dochtertje en zusje Jacomijna Mieneke M. Franke J. Franke-Deurloo Japie Tholen, 28 November 1948 Mosselhoek 14 Door Gods goedheid werden wij verblijd met de geboorte van ons dochtertje en zusje Neeltje Cornelia Nelleke D. Melse J. C. Melse-Vos Johan Tholen, 27 November 1948 Markt 26 Jonge Hennen en Eenden Witte Legh., Gekr. Legh. 6 mnd. f 8.p. st. Andere rassen 6 mnd. f 9.p. st. N.H. Blauwen 3 mnd. f6.p. st. W. Legh, br. '47 d.d. rui f4.75 p. st. Andere rassen br. '47 d.d. rui f6.p. st. Khaki Campb. er. Reekl. Loopeend 6 mnd. f 5.p. st. Witte Ind. Loopeend 6 mnd. f6.p. st. Erk. Piuimveeh. (No. 1101) Mulderslaan 1 2, Veenendaal. TE KOOP aangeboden een n prima staat. P. POTTER Smederij St. Maartensdijk Ondergetekenden bevelen zich als vorige jaren aan voor het leve ren, en/of opfokken van Uw kuikens tot 9 weken. Bonnen-aanvrage tot uiterlijk 11 December a.s. i. C. GOEDEGEBUURE en A. A. GOEDEGEBUURE Langeweg St. Annaland. GEVRAAGD met Januari een van middelbare leeftijd bij Heer alleen. 1. HAGE Halsterseweg E 47 Bergen op Zoom.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1948 | | pagina 3