STAVENISSE ST. MAARTENSDIJK SCHERPENISSE POORTVLIET SPORTHOEKJE INDISCH HOEKJE VOOR DE LANDBOUW DISTRIBUTIEDIENST BONNENLIJST Zaterdag 12 Juni: Gew. f 17.61—f 17.98; Driel. f 14.75— f 15.34; Kriel f 10.67f 11Aanvoer 20 ton. Maandag 14 Juni: Gew. f 17.00—f 17.51; Driel. f 14.50 f 15.53; Kriel f 9.50—f 10.01. Aanvoer 50 ton. Dinsdag 15 Juni: Gew. f 16.96—f 17.06; Driel. f 13.46— f 13.59; Kriel f8.81—f9.07. Aanvoer 29 ton. Woensdag 16 Juni: Gew. f 17.22—f 17.49; Driel. f 13.98— f 14.14; Kriel f 9.95—f 10.00. Eigenheimers: Gew. f 18.11; Drièl. f 14.01; Kriel f9.21. Aanvoer totaal 40 ton. LANDBOUWVERENIGING „LANDBOUWBELANG" ST. ANNALAND Zij die wensen deel te nemen aan de excursie naar de proefvelden „De Scheldemonden" (onder Tholen), op Woensdag 23 Juni a.s., des avonds 6 uur, kunnen dit opgeven bij de secr. A. D. Goedegebuure vóór of op 21 Juni a.s. BEKENDMAKING De Burgemeester van Stavenisse maakt bekend, dat de tweede bespuiting van aardappelvelden tegen de coloradoke ver dient plaats te vinden in het tijd vak. 17 tot en met 26 Juni 1948. Op de naleving van de spuitplicht wordt strenge controle uitgeoefend. Zie voor nadere bijzonderheden de aangeplakte bekendmaking. STRIJD OM DE COLORADOKEVER Al enige malen is de schooljeugd naar de zeedijk getrokken om de aangespoelde coloradokevers onschadelijk te maken. Bij honderden werden ze vernietigd. Evenals in andere plaatsen van ons land werkt hier de jeugd ook mee aan de, bestrijding van deze ongewenste in secten. O.B.K. BEGON! Zaterdagavond jl. begon onze Mu ziekvereniging met de Zomeravondcon certen op de Voorstraat. Het is de be doeling om de veertien dagen een derge lijk concert te geven. AUTO IN DE SLOOT Zondagmorgen verplaatste de chauf feur van de melkauto, dhr. C. Oosdijk te Poortvliet enige bussen op zijn vracht auto, die waarschijnlijk niet goed op de rem stond. De auto reed hierdoor de Stoofdijk af en kwam in de sloot te recht. Met behulp van twee tractors van de fa. Vermaas werd de auto er weer uitgehaald. De schade beperkte zich voornamelijk tot het verlies van wat melk. PROT. CHR. KINDERBESCHERMING Hiervoor zal a.s. Zaterdag een collecte worden gehouden en wel voor onder staande gestichten: Opvoedingsgesticht Valkenheide, Maarsbergen. Stichting „Hoenderloo" te Hoenderloo, Heldring gesticht te Alphen a.d. Rijn. Nederlands Mettray te Eefde. „Weesinrichting" Neerbosch. In bovenstaande inrichtingen worden ruim 2500 kinderen verzorgd, waarvoor o.a. nodig is 3500 kg aardap pelen, 1000 kg brood, 1500 kg melk, groenten, kaas, boter, en ander^. voe dingsmiddelen 4000 kg. BURGERLIJKE STAND over de maand Mei 1948 Geboren: 3 Mei: Cathalina Adriana, dt. van D. J. Dorst en P. Oudesluys 7 Mei: Jacobus Martinus, zn. van A. W. Vermaes en J. J. den Braber 20 Mei. Leendert, zn. van J. Wielaard en A. Quist 26 Mei: Dingena Cornelia Janna, dt van C. W. Eerland en T. A. Kauffmann. Overleden: 28 Mei: Adriaan van Beveren, 72 jr. weduwnaar van Helena Voshol Huwelijken: 5 Mei: Cornelis de Rijke, 24 jr. en Cornelia Helena van Haaften 24 jr. 5 Mei: Leendert Kempe, 27 jr. te Wissenkerke en Soetje Hoek, 19 jr. Loop der Bevolking Vertrokken personen: J. P. Rooimans en gezin naar 's-Gra- venhage A. D. Smits-Rijnberg en gezin naar St. Annaland S. Kempe-Hoek naar Nieuwer-Amstel P. Gaakeer en gezin naar Middelburg Ingekomen personen: M. L. Post van Apeldoorn G. Boon van Veendam CENTRALE VERWARMING Met de werkzaamheden voor de Cen trale Verwarming in de Ned. Herv. Kerk is deze week een aanvang ge maakt. STICHTING 1940—1945 De collecte voor bovengenoemde Stich ting bracht ter plaatse f 140.98 op. GEMEENTERAAD In de gistermiddag gehouden open bare raadsvergadering werd f 30.75 uit getrokken voor de onderwijsfilm. De 8 gemeentewoningen werden verhuurd aan de volgende personen: Vanaf de Langeweg 1. J. van Dijke, Waterb.k. ambtenaar 2. L. de Graaf 3. David Hage 4. D. Quaak 5. C. Hage 6. A. de Jong 7. G. Paulusse 8. Ger. v. d. Werff Uitgebreider verslag volgend nummer. BURGERLIJKE STAND over de maand Mei 1948 Geboren: Gerardus Cornelis, zn. van W. Quaak en L. Quaak Dingeman, zn. van C. M. Kleppe en M. H. Vroegop Jan, zn. van C. M. Kleppe en M. H. Vroegop Gehuwd: J. Bouw, 30 jr. en J. P. Geuze, 32 jr. Oyerleden: Jozina Quaak, 67 jr. echt genote van M. C. v. d. Slikke. Loop der bevolking Ingekomen: Anth. Geldhof (m) uit Rotterdam J. G. Deurlop (vr) uit Wassenaar Vertrokken: G. P. Koopman (vr) naar St. M.dijk J. C. Hartog (vr) naar Rotterdam P. C. Slager (vr) naar Poortvliet VALKENHEIDE Voor de stichting „Valkenheide" werd Zaterdag jl. door een 8-tal meisjes van de Meisjesvereniging „Ora et Labora" een huis aan huis-collecte gehouden met speldjes. De opbrengst was 50.50. NAAR ARNHEM A.s. Dinsdag zal onze Zangvereniging een reisje maken naar Arnhem en om streken. Over Dordrecht komt men te rug. ZEELAND BEZOCHT De Meisjesvereniging alhier maakte Woensdag 9 Juni een uitstapje naar Goes en Middelburg. Met de boot „Wil- helmina" werd een tocht naar Bres- kens gemaakt. NEDERLAAGWEDSTRIJDEN „SMERDIEK" Plaatsgebrek was oorzaak, dat het sporthoekje in een tweetal nummers moest vervallen. We releveren hieronder het voornaamste van de afgelopen we ken. De s.v. „Smerdiek" heeft dit seizoen ook nederlaagwedstrijden uitgeschreven, zowel voor het eerste als tweede elftal. Reeds zijn in deze serie een tweetal wedstrijden gespeeld. Smerdiek won van Noordschans met 20, het tweede elftal verloor met 14. WHS 1 won na verlenging met 76 na een achter stand van 62. Het tweede elftal won eveneens van de thuisclub met 20. Verder spelen nog mee: Halsteren, Vrederust, SVO (Oud-Vossemeer), Val Aan (De Heen), Sprangse Boys en Thalense Boys. De nederlaagserie van Thoolse Boys is inmiddels ook voortgezet. Van Dosko 2 verloor de thuisclub met 07. De ontmoeting Tholense BoysSmerdiek leverde Zaterdag jl. weer behoorlijke spanning. De eindstand werd 33. Na verlenging wist Smerdiek te winnen. NEDERLAAG WHS Ook de St. Annalandse ploeg kreeg toestemming voor de uitgeschreven Ne derlaagwedstrijden. Hieraan nemen de vólgende clubs deel: SVO 1 (Oud-Vos semeer), Krabbendijke, Smerdiek, Val- Aan (de Heen), OVV (Bergen op Zoom), Halsteren, Vrederust, Wemel- dinge, Tholense Boys en Dinteloord. De juiste volgorde is nog niet definitief bekend. De eerste wedstrijd op 26 Juni, die echter in verband met een te houden Zangavond reeds om half vijf begint. Uitslagen Tholense Boys 2Smerdiek 2 24 Programma a.s. Zaterdag Tholense Boys 1Steenbergen SVO 1MOC 1 om 6 uur Voorwedstrijd SVO 2Nw. Vossemeer om 4 uur. KORFBALCOMPETITIE Uitslagen: IVO—Elto 2 5—0 WHS—Elto 1 3—1 EendrachtScampolo 11 VERJAARDAGSGROETEN Dpi. Korporaal Hans v. d. Boogaart te Bandoeng wordt op 26 Juni a.s. har telijk gefeliciteerd door zijn vader en moeder, broeders en zusters en Adri. St. Annaland, Juni 1948. EEN VRAAG B. Franke, L.N. 251130022-I-III-12 R.I. Inf. Brig. 7 Dec. Divisie,- Batavia, verzocht me destijds het boek „Slechts een Plicht" over te sturen. Kan dit thans nog aan hetzelfde adres Franke IEDEREEN HELPT MEE! We herinneren er onze lezers nog aan, dat het de bedoeling is van de N.I.W.I.N iedere militair in het verre Oosten een pakket te zenden ter gelegenheid van het Regeringsjubileum van H.M. de Koningin. De inhoud van dit pakket wordt: 1 blikje cigaretten (50 St.), 1 bl. toffee's, 1 r. biscuits, 1 r. pepermunt, 1 enveloppe hansaplast, 1 foto van H.M. de Koningin, kam of scheermesjes of tandpasta of tropenbalsem of talkpoeder. De waarde hiervan is circa 4.Door welwillende medewerking van enkele fabrieken, die verschillende goederen gratis verstrekken, kost het pakket voor de afzender slechts 1.50. Het is onmogelijk een speciale bestem ming aan het pakket te geven. Hierdoor zou immers de ene militair 2 of 3 pak ketten krijgen en de ander niets. Maar aan de andere kant krijgt thans iedereen een pakket en indien U een etiket koopt a 1.50 dus hebt u kans een dankbare brief te ontvangen van een militair in Indië. Op dat etiket komt Uw naam en adres, waarna het op het V jubileumpakket wordt bevestigd. Koopt zo'n etiket bij de pl. Niwin- comité's. Voor 1 Juli moeten alle-etiket- ten binnen zijn. GEZINSZORG In de laatste Kerkbode vraagt een artikeltje van Ds. Sinke de aandacht. Daarin wordt o.a. medegedeeld, dat een interkerkelijke commissie is gevormd uit de verschillende Protestantse gezindten op ons eiland om medewerking te ver lenen aan Gezinszorg. Zeven meisjes uit het eiland worden gevraagd om een opleidingscursus te volgen aan de be staande internaten. Jonge dames die voor dit liefdewerk voelen worden opgewekt zich bij een der commissie-leden op te geven. Na gratis opleiding ontvangt men een behoorlijk salaris. De commissie, die gaarne nadere in lichtingen zal verstrekken bestaat uit Ds. Sinke, te Stavenisse, voorz.; Ds. v. Leeuwen te Tholen, vice-voorz.; Mr. J. J. Versluys, te Oud-Vossemeer, secr.; Chr. Kalle te St. Annaland penningm.; A. G. v. Doorn te Scherpenisse bestuurs lid, terwijl er nog 1 vacature is. GESLAAGD Bij het op 28 Mei te Bergen op Zoom gehouden examen slaagden voor het di ploma Algemene Ontwikkeling B, van St. Annaland: de heren P. J. Goedegebuure, J. Keur, A. Oudesluys, W. v. d. Male; van St. Maartensdijk: de heren I. Riedijk, J. M. Verkerk, G. Lindhoudt, C. Slager, I. Franke, Mars de Rijke, W. op den Brouw, C. v. d. Ree, A. van Gorsel, J. A. Vroegop, Mars Knuist en W. A. Scherpenisse; van Scherpenisse: C. IJzerman en Jacs van Houdt; van Stavenisse: C. A. Heijboer (met lof), C. L. Quist, Mars van Driel, J. C. van 'tHof (met lof), Mars Neele (met lof); van Tholen: Adri Schot. Bij het op 28 Mei te Bergen op Zoom gehouden examen Eenvoudige Land- bouwadministratie slaagden: van St. Annaland: de heren Mars Westdorp, Corns Goedegebuure, Jacob Vroegop, W. v. d. Male, P. Snoep; van St. Maartensdijk: Leendert Koop man en Mars den Engelsman. van Scherpenisse: M. J. Oudersluis; van Stavenisse: Abr. Stoutjesdijk (met lof), C. A. Heijboer, J. C. van 'tHof en M. Neele (allen met lof); van Tholen; Leendert van der Zande. Bij het op 2 Juni te Bergen op Zoom gehouden examen Algemene Ontwikke ling A, slaagden de onderstaande heren: van St. Maartensdijk: Mars van Ak keren (met lof), Mars Stoutjesdijk; Johs Benschap-Knook, Rien Kloet en mej. Corry Zwagemaker; van Tholen: Jan v. d. Velde, Chr. Donken, Toon van Elzakker; van Scherpenisse: Karei Poot en Wil lem Dijke; van St. Annaland: Jan v. d. Male, Leen Scherpenisse, Adriaan Duyzer; van Stavenisse: Matth. Hendrikse, Hubr. Neele, W. Vermaas, Lambrecht Quist (met lof), W. Luyk, Iz. Moerland, Tinus Moerland, Piet van Haaften, Hubr. van Eennennaam, Jan Wesdorp, Johs v. d. Reest. Allen werden opgeleid aan het Insti tuut voor Voortgezet Onderwijs door dhr. Koetsdijk. JUBILEUMPAKKETTEN VAN DE NIWIN NAAR INDIE Met de „Johan van Oldenbarneveldt", die Dinsdag 15 Juni van Amsterdam naar Indië is vertrokken, heeft de NIWIN 144.000 Jubileumpakketten voor de mi litairen in Indië meegezonden. Met het zelfde schip zijn bij deze pakketten be horende etiketten met de namen der af zenders verscheept. Een andere lading pakketten (25.000) zal op 22 Juni met de „Oranje" worden verscheept, terwijl de „Waterman", die op 2 Juli van Rotterdam vertrekt, de laatste 30.000 Jubileumpakketten naar de tropen zal brengen. Deze tijdige verzen ding is noodzakelijk, daar de Jubileum pakketten op of omstreeks de Jubileum feesten in Indië ook op de verste voorposten aanwezig moeten zijn, om op tijd te kunnen worden uitgedeeld aan alle militairen en zg. burger-pioniers, die in de tropen hun plicht vervullen. BEKENDMAKING Het is mij gebleken dat bij vele werk gevers twijfel bestaat of' voorheffing van Inkomstenbelasting dient plaats te vin den bij z.g. deelteelt. In verband daarmede, wordt erop ge wezen dat deelteelt wordt aangemerkt als aanneming van werk. De prijs der producten is in dit geval de aannemings som. Alle personen, welke deze werkzaam heden verrichten', dienen door hun op drachtgevers erop te worden gewezen, dat zij vooraf een belastingBoekje voor aangenomen werk ter Inspectie aanvra gen. Het dient, indien de werknemer woont in een gemeente welke niet de stand plaats is van de inspecteur te worden aangevraagd bij de dienstgeleider der belastingen, tot wiens post de woon plaats van de werknemer behoort. De ingehouden voorheffing dient door de opdrachtgever in één bedrag met de loonbelasting te worden afgedragen. Voor de opdrachtgever, welke deze werkzaamheden doet verrichten, is op aanvraag ter Inspectie een handleiding verkrijgbaar, waarin wordt uiteengezet hoe de inhouding van de belasting dient te geschieden en de administratie hier van moet worden ingericht. Over de aannemingsommen is geen Vereveningsheffing verschuldigd. De Inspecteur, BALLINTIJN. STEMMEN VAN LEZERS Buiten verantwoordelijkheid van de Redactie Mijnheer de Redacteur, Misschien mogen we nog een enkele opmerking maken n.a.v. het antwoord van de heer Koetsdijk op ons laatste schrijven De heer K. meent, dat onze medede lingen over salarissen van onderwijzers op dit eiland beter achterwege hadden kunnen blijven, waar hij alleen geschre ven had over de onderwijzer in de le klas gemeente. Wij ftaarentegen meenden, dat de belangstellende beter voorgelicht werd (en voorlichting was toch ook de bedoeling van collega K.) door het geven -van enige getallen uit de practijk dan door het zonder enige nadere aan duiding noemen van een maximum, dat op zijn vroegst op 41-jarige leeftijd be reikt kan worden. Ook zouden we graag voor wie be langstelling heeft nog iets nauwkeuriger de onderwijzerssalarissen willen aange ven. Het bruto-salaris van de onder wijzer met hoofdakte in een gemeente der le klasse loopt van f230.per maand tot f390.(met 20 dienstjaren na het 21e jaar). Het bruto-salaris van een onderwijzer zonder hoofdakte loopt van f 180.(op 18-jarige leeftijd) tot f335.—. Slechts weinigen beseffen, welk een buitengewoon hoog percentage van het Nederlandse onderwijzerscorps door deze niet-hoofdaktebezitters wordt gevormd. Wie nadere gegevens wenst over de onderwijzerssalarrissen kan voor f 0.30 in het bezit komen van de officiële sa laristabellen (verkrijgbaar bij de Rijks uitgeverij, Fluwelen Burgwal, Den Haag). We kunnen ons niet herinneren ge schreven te hebben over verbetering der onderwijzerssalarissen, zoals onze col lega voorgeeft. Het is geenszins onze bedoeling jon gelui met smalle beurzen van de studie voor onderwijzer af te houden (de kweekschool is nu eenmaal vanaf ons eiland niet te bereiken en daardoor te duur), maar we willen wel, dat wie deze studie begint een- juist inzicht heeft in de toekomstmogelijkheden en de stu diemoeilijkheden. U, mijnheer de Redacteur, beleefd dan kend voor de verleende plaatsruimte. Het Bestuur van de N.O.V. Afd. Tholen. Na hoor en wederhoor menen we dat thans een en ander voldoende is toege licht. Red. Mijnheer de redacteur, Ons eiland bestaat vrijwel alleen van de landbouw. De toenemende me chanisering daarvan doet vrezen dat er op het eiland Tholen een zeer groot arbeidsoverschot zal komen. Reeds thans gaan er tientallen op Walcheren werken. Maar waar moeten die ingezet worden als ook Walcheren hersteld is Kans op industrie op ons eiland is al zeer klein. Het zal noodzakelijk zijn dat zij die de vermogens daartoe hebben en daar lust toe voelen een plaats zoe ken buiten het agrarisch bedrijf. Deze overweging heeft mij er in hoofdzaak toegebracht een Instituut voor Voort gezet onderwijs op ons eiland te ves tigen. Hierom zijn verschillende cursus sen in beginsel reeds georganiseerd, zoals: W aterbouwkundig-Öpzichter, Bouwkundig-Tekenaar, Onderwijzer es Bewaarschoolonderwijzeres, Winkelver- koopster(verkoper), Reclametekenen en practijkdiploma Boekhouden, enz. Een 7-tal, in hun vak zeer bekwame docen ten, zeiden reeds hun medewerking toe. Nu is de aanmelding opengesteld voor de in September aanvangende cursus voor onderwijzer. Wie voor deze levens positie voelt, moet zich niet door valse schaamte laten weerhouden. Op het examen wordt niet gevraagd of je uit de werkende stand komt en wat of je vader is. Er wordt slechts een onder zoek ingesteld naar je kennis. Met dank voor de plaatsruimte, K. KOETSDIJK Dir. Inst. Voortgezet Onderw. De N.A.K.G. deelt mede: Het Bestuur van de N.A.K.G. heeft onlangs besloten om de keuring en plom bering ter hand te nemen van plant uitjes van die rassen, welke voor een goed resultaat een speciale behandeling moeten ondergaan, nl. de Nederlandse rassen en de Zittauer. Alleen de plantuitjes van bovenge noemde rassen (dit geldt dus niet voor plantuitjes van andere rassen) zullen slechts in het verkeer mogen worden ge bracht, indien zij door de N.A.K.G. op grond van een regelmatige controle ge durende de bewaarperiode zijn goedge keurd en ten bewijze daarvan voorzien zijn van een N.A.K.G. certificaat, ter wijl de verpakking gesloten moet zijn met een N.A.K.G.-plombe. Tot goedkeuring van plantuitjes wordt slechts overgegaan indien de bewaring is geschied in bewaarplaatsen door spe ciaal daartoe ingerichte bedrijven, welke bij de N.A.K.G. zijn toegelaten (in de ondergroep bewaarplaatsen plantuitjes). Plantuitjes van buitenlandse rassen, welke niet onder deze verplichte plom bering vallen, kunnen, wanneer zij op dezelfde wijze als bovenbedoelde rassen zijn bewaard, eveneens geplombeerd wor den. Belanghebbenden wordt in hun eigen belang aangeraden zich, indien zij zulks nog niet hebben gedaan, onmiddellijk aan te melden bij de N.A.K.G., Laan Copes van Cattenburch 56 te 's-Gravenhage, waarna hun de nodige formulieren voor toelating zullen worden toegezonden. BEZOEKT „DE SCHELDEMONDEN" Een belangrijk bedrag is door de Stichting Herstel Zeeland beschikbaar gesteld voor de exploitatie van een proef- boerderij op zavelgrond in Noord-Zee land en bij voorkeur op Schouwen en Duiveland. Men is nog op zoek naar een geschikte boerderij. Indien deze op Tho len te vinden zou zijn, was het niet uit gesloten dat die proefboerderij op ons eiland gevestigd werd. In afwachting daarvan heeft de proefboerderij-com- missie voor de Stichting voor de Land bouw Zeeland, een perceel zavelgrond gehuurd aan de weg TholenOud- Vossemeer, waarop reeds dit jaar een aantal proeven staan. Het perceel is ca. 5 ha groot en de volgende producten zijn er op verbouwd: granen, plukerwten, stambonen, vlas, aardappelen, uien, bie ten en midzomerklaver. De Rijksland- bouwvoorlichtingsdienst Tholen stelt landbouwers nu reeds in de gelegenheid dit proefbedrijf te gaan bezichtigen. De St. Annalandse landbouwers onder aus piciën van de vereniging „Landbouw belang" gaan a.s. Woensdagavond naar het proefbedrijf. Het is voor alle land bouwers van ons eiland en verdere be langstellenden interessant en leerzaam daar een kijkje te gaan nemen, wat we ze dan ook zeker aanraden. VOOR ST. FILIPSLAND DISTRIBUTIEKRING ZIERIKZEE Op Donderdag 1 Juli 1948 van 12 2 uur kunnen door personen, die na 31 Januari 1948 nog geen bon voor werkkleding hebben ontvangen, aan vraagformulieren voor werkkleding wor den ingediend. De formulieren kunnen worden afge haald op Donderdag 24 Juni van 122 uur. De distributiestamkaarten moeten worden medegebracht. DENK OM UW BONKAARTEN De bonkaarten 808, enz. worden a.s. week uitgereikt. Te Tholen: Zaterdag 19 Juni de letters O en P. Donderdag 24 Juni, de letters Q t.m. S. Vrijdag 25 Juni de letters T t.m. Z. Te Stavenisse: Maandag 21 Juni de letters Q t.m. T. Dinsdag 22 Juni de letters U t.m. Z. Te St. Annaland: Woensdag 23 Juni de letters V t.m. Z. Na-uitreiking te Tholen op Maandag 5 Juli a.s. DISTRIBUTIEKANTOOR THOLEN Scheerzeep voor Kappers In de week van 2126 Juni a.s. kun nen door heren kappersbedrijven aanvra gen om scheerzeep worden ingediend voor de 8e,-9e, 10e en 11e periode 1948. Het door de centrale ambacht admini stratie afgegeven „bewijs van inschrij ving 1948" bij de vakgroep kappersbe drijven moet worden overgelegd. Heren kappers die niet in staat zijn bedoeld bewijs van inschrijving over te leggen komdh in geen geval voor scheerzeep in aanmerking. Tholen 16 Juni 1948. De Leider van de Distributiedienst Tholen. voor het tijdvak van 20 Juni t.m. 3 Juli 1948. Bonkaarten KA, KB, KC 806 451 Melk 6 liter melk 453 Melk 7 liter melk 456 Vlees 100 gram vlees 457 Vlees 300 gram vlees 458 Boter 250 gram boter of marg. of 200 gram vet 459 Boter 250 gram boter of marg. of 200 gram vet 470 Alg. 1600 gram brood (geldig t/m 26 Juni) 471 Alg. 400 gram brood of 1 rants. vermicelli e.d. 472 Alg. 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 473 Alg. 50 gram thee 474 Alg. 2 eieren 475 Alg. 125 gram koffie 463 Res. 1200 gram brood (geldig t/m 26 Juni) 464 Res. 200 gram kaas of 250 gram korstloze kaas 466 Res. 400 gram brood (geldig t/m 26 Juni) Bonkaarten KD, KE 806 953 Melk 12 liter melk 956 Vlees 100 gram vlees 957 Vlees 100 gram vlees 958 Boter 250 gram boter of marg. of 200 gram vet 959 Boter 125 gram boter of marg. of 100 gram vet 970 Alg. 400 gram brood (geldig t/m 26 Juni) 971 Alg. 400 gram brood of 1 rants. vermicelli e.d. 972 Alg. 100 gram kaas of 125 gram korstloze kaas 974 Alg. 2 eieren 963 Res. 400 gram brood (geldig t/m 26 Juni) Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD, ME, MG, MH 807 (bijzondere arbeid, a.s. moeders en zieken) Geldig zijn de bonnen van strook J.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1948 | | pagina 2