PREDIKBEURTEN BONNENLIJST DISTRIBUTIEDIENST 8 ooo::xxxxxxxxxxxxxxx>g Geid-credieten f800- 5 pCt.. vervoer van ong* 225 ton grint vervoer van ong. 125 ton grint. BRUlÖSWCRk NUTSSPAARBANK THOLEN. „N U T R I C I A" BABYVOEDING Algemene Vergadering Leerling verpleegsters en verplegers Groot Concours Hippique te Halsteren. Uit de hand te koopt TOMATENPLANTEN vervoer van ong. 50 ton grint. restant Uienzaad éénpaardswagcn een Thoolse wagen gen. W.H.S. is echter lang de zelfde niet meer van 1942, wat niet weg neemt, dat Tholense boys van te voren weet, dat de strijd hard nekkig zal zijn en met veel moeite in hun voordeel beslist kan wor den. Met gemengde gevoelens gingen ze dan ook Zaterdag jl. naar St. Annaland, te meer nu ze twee invallers moesten meenemen. Daartegenover was W.H.S. er voor deze ontmoeting al van over tuigd, dat ze die middag twee punten zouden verliezen. Een overtuiging, die meestal ongunstig werkt op de spirit van de spelers. Dit was nu echter niet het geval. Er bleef dan toch nog de hoop, dat een gelijkspel tot de mogelijk heden behoorde. Ondtr rfïet al te gunstig weer, (gunstig was wel de weinige wind) werd een pittige wedstrijd gespeeld. Voor de rust was Tholense boys heel wat ster ker dan de thuisclub, maar ze slaagden er niet in het doel te doorboren, dank zij herhaaldelijk effectief optreden van de keeper. Na de rust golfde het spel meer heen en weer en bouwde ook W.H.S. enkele mooie aanvallen op, vrnl. door goed spel van de rechtervleugel. Een paar hoek schoppen werden door de Thoolse keeper prachtig weggewerkt, Toen ongeveer een kwartier voor het einde Tholen een hoekschop kreeg, plaatste de 'niidvóör een .punfertje' voor het doel, waar de ongedekt staande Thoolse spil tussen de spelers door de bal mooi inkopte. W.H.S. slaagde er niet in de ge lijkmaker te scoren, grotendeels door de onproductiviteit van de midvoor van W.H.S., die wel enkele ballen goed doorgaf, maar in z'n schot faalde. De ziel van de Thoolse ploeg was ongetwijfeld de spil. De verdediging deed goed werk, de voorhoede was lang niet zoals we dit van Tholen gewoon zijn. Bij „W.H.S. was de verdedi: ging in z'n geheel goed en de rechtervleuged aardig op dreef. Ook kwam er meer goed werk van de linkervleugel dan de laatste weken het geval was. W.H.S. Tholense boys was een wedstrijd, die vanaf het begin tot de laatste minuut spannend bleef. Laatstgenoemde ploeg won verdiend. Met wat meer geluk was de voorsprong groter geweest, maar met diezelfde wisselvallig heid voor de andere kant was de gelijkmaker niet uitgebleven. Voor Zaterdag a.s. Tholense boys Vrederust Smerdiek B.O.Z. Zondag 11 Mei 1947 THOLEN Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Ds. de Bres nm. 3 uur Ds. Wa Vroegindeweij Hemelvaartsdag vm. 11 uur Ds. Lans Emeritus predikant te Rotterdam Gereformeerde Kerk: 10 en 3 uur Ds. Adema van R'dam Hemelvaartsdag 10 uur Ds. Vreug- denhil Gereformeerde Gemeente: 10 en 2.30 uur en 6.30 uur Leesdienst Hemelvaartsdag 10 uur Leesdienst Chr. Gereformeerde Kerk: vm. 10 uur en nm. 6.30 uur Ds. van Leeuwen; nm. 2.30 uur Leesdienst Hemelvaartsdag 7 uur Ds. v. Leeuwen OUD -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Ds. Goverts nm. 2.30 uur Ds. Goverts - H. Cath. Hemelvaartsdag vm. 10 u. Ds. Goverts Gereformeerde Kerk: 10 en 2.30 uur Ds. Vreugdenhil Hemelvaartsdag 6 uur Ds. Vreugdenhil Chr. Gereformeerde Kerk: 10 en 6 uur Leesdienst, nm. 2.30 uur Ds. van Leeuwen Hemelvaartsdag 10 u. Ds. v. Leeuwen ST. ANNALAND Ned. Herv. Gemeente: vm. 9.30 uur Ds. W. Griethuysen nm. 2 uur Ds. W. van Griethuysen - Bed. H. Doop Hemelvaartsdag vm. 9.30 uur Ds. W. van Griethuysen Gereformeerde Gemeente: 3 x Leesdient Hemelvaartsdag 9.30 uur Leesdienst STAVENISSE Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Ds. Kooreman - Bed. H. Doop nm. 6 uur Leesdienst Gereformeerde Gemeente: 3 x Leesdient Hemelvaartsdag 9.30 uur Leesdienst ST. MAARTENSDIJK Ned. Herv. Gemeente: nm. Ds. de Bres vm. Leeskerk (vac. Tholen) Hemelvaartsdag vm. Ds. de Bres nm. Ds. de Bres Oud-Geref. Gemeente: 3 x Leesdient Hemelvaartsdag 9.30 uur Leesdienst „Rehoboth": Vermoedelijk geen dienst Hemelvaartsdag 7 uur Ds. Boerlijst te Goes y SCHERPENISSE Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Leesdienst nm. 2.30 uur Ds. Kooreman Gereformeerde Gemeente: vm. en nm. Leesdienst; av. Ds. Visser POORTVLIET Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Ds. W. Vroegindeweij nm. 2.30 uur Leesdienst Hemelvaartsdag vm. 10 uur Ds. W. Vroegindeweij nm. 2.30 uur Ds. Wa Vroegindeweij Gereformeerde Kerk: 10 uur en 2.30 uur dhr. A. Vingerling van Goes Hemelvaartsdag Leesdienst Gereformeerde Gemeente: vm. en nm. Ds. Visser - av. Leesdienst ST. FILIPSLAND Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Leesdienst (vac. N.V.) nm. 2.30 uur Ds. E. S. de Lint Bediening H. Doop Hemelvaartsdag vm. 10 uur Ds. E. S. de Lint Vrijdag 16 Mei nm. 2.45 upur Huwe lijksinzegening dor Ds. E. S. de Lint Gereformeerde Gemeente: 3 x Leesdient Hemelvaartsdag Leesdienst Oud-Geref. Gemeente: 3 x Leesdient Hemelvaartsdag Leesdienst NIEUW -VOSSEMEER Ned. Herv. Gemeente: vm. 10 uur Ds. de Lint Bonkaarten KA, KB, KC 705 (Serie C C01 Brood 800 gram brood C02 Brood 400 gram brood CDl Boter 125 gram boter C02 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet C01 Melk 4 liter melk C03, C05 Melk 7 liter melk C01 Vlees 100 gram vlees C02 Vlees 300 gram vlees C01 Algemeen 200 gram kaas C02 Algemeen 2 eieren C03 Algemeen ong. 225 gram huis houdzeep of 90 gram toiletzeep C01 Reserve 125 gram margarine of 100 gram»vet C03 Reserve 1600 gram brood C04 Reserve 125 gram margarine of 100 gram vet C05 Reserve 200 gram kaas C06 Reserve 800 gram brood C07 Reserve 125 gram boter Bonkaarten KD, KE 705 (Serie C) C11 Brood 800 gram brood C11 Boter 250 gram boter C12 Boter 125 gram margarine of 100 gram vet C—13, C—15 Melk 12 liter melk C12 Vlees 100 gram vlees C11 Algemeen 100 gram kaas C12 Algemeen 2 eieren •C13 Algemeen ong. 225 gram huis houdzeep of 90 gram toiletzeep C13 Reserve 800 gram brood C16 Reserve 500 gram rijst of kinder meel (uit rijst bereid) of kinder biscuits C17 Reserve ong. 225 gram huishoud- zee of 90 gram toiletzeep Bonkaarten MA, MB, MC, MD, ME, MF, MG 706 (bijz. arbeid, a.s. moe- -ders en zieken Serie B) C21 Brood 800 gram brood C21 Boter 250 gram boter C22 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet C21 Melk 5 liter melk C21 Vlees 300 gram vlees C22 Vlees 100 gram vlees C21 Kaas 200 gram kaas C21 Eieren 5 eieren Op 14 Mei zullen bonnen worden aan gewezen voor suiker, versnaperingen en tabak. Bovengenoemde bonnen kunnen reeds op Vrijdag 9 Mei worden gebruikt, met uitzondering van de bonnen voor melk, waarop eerst met ingang van Maandag 12 Mei a.s. mag worden gekocht, De niet-aangewezen bonnen van de Serie B kunnen worden vernietigd. INLEVERIN VAN CONSUMENTBONNEN In verband met Hemelvaartsdag op 15 Mei a.s. moeten de detaillisten in de week van 11 t.e.m. 17 Mei a.s. hunnen bonnen op onderstaande dagen inleveren: Tholfen Vrijdag 16 Mei 1947 Poortvliet Maandag 12 Mei 1947 Scherpenisse Dinsdag 13 Mei 1947 St. Maartensdijk Dinsdag 13 Klei 1947 Stavenisse Woendag 14 Mei 1947 St. Annaland Woensdag 14 Mei 1947 Oud-Vossemeer Maandag 12 Mei 1947 De slagers van Tholen, Poortvliet en Oud-Vossemeer moeten hun bonnen te Tholen inleveren op Maandag 12 Mei 1947 des nm. 2.00 uur De slagers van Scherpenisse, St. Maar- tendijk, Stavenisse en St. Annaland moeten hun bonnen inleveren te Poort vliet op Maandag 12 Mei 1947 des vm. 8.30 uur ADVERTENTIES Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen zoon en broertje David Willem DAAF J. P. Llndenbergh C. J. Lindenbergh-Everaërs Hanna 's Heer-Arendskerke, 6 Mei 1947 Panhoeve F 90 Heden werden wij verblijd met de voorspoedige geboorte var> ons Dochtertje en Zusje Cornelia Elizabeth CORRIE J. A. Theunisse J. H. Theunisse-F^ee Joke en Piet St. Annaland, 7 Mei 1947 Julianastraat 109 God verblijdde ons met de geboorte van een dochtertje Jacoba Johanna Wij zullen haar Coby noemen, P. Lobbenzoo J. S. M. Lobbenzoo-Adriaanse Oud-Vossemeer, 4 Mei 1947 Ring A 88. Verloofd: Jo Overbeeke en Marinus Bevelander De Heen, Zuiderhoeve Waddinxveen, Dorpsstraat 17 De Heen, 15 Mei 1947 Verloofd: Katy Mol en Jo Kooijman Voorstraat A 430 Joanna Maria Hoeve B 10 St. Annaland, 15 Mei 1947 Gelegenheid tot feliciteren van 35 uur M. C. Fridericks en F. W. Quartel geven U kennis, ook namens wederzijdse Ouders, van hun voorgenomen huwelijk waarvan de voltrekking zal plaats hebben op Donderdag 29 Mei a.s. Huwelijksinzegening in de Ned. Herv. Kerk te Strijen, door den WelEerw. Heer Ds. A. J. van Rennes te 3 uur 15 Oud-Vossemeer „Welgelegen" Strijen, Oudendijk 72 Receptie Zaterdag 17 Mei van 4—6 uur te Oud -Vossemeer „Welgelegen" Receptie te Strijen 29 Mei in 't Wapen van Strijen van 56 uur Toekomstig adres „Welgelegen" Oud-Vossemeer A. Nieuwenhuijse C. J. Noom geven namens wederzijdse ouders kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking is bepaald op 22 Mei a.s. Middelburg 3 B St. Maartensdijk „Dijkzicht" post adres Scherpenisse Mei 1947 Voor de zeer vele blijken van belangstelling, ondervonden bij onze 40-jarige echtvereniging be tuigen wij U onze hartelijke dank P. Goedegebuure P. J. Goedegebuure-de Klerck Tholen, Mei 1947 Dalemstraat 24 5 Op 11 Mei a.s. hopen X mijn geliefde ouders x D. v. d. Sande x O J. v. d. Sande-Moeliker X hun 25-jarige echtvereniging te gedenken. X Dat zij nog lang ge- O spaard mogen blijven is de X wens van hun dankbare Voor de vele bewijzen van deel neming betoond bij het overlijden van mijn geliefde Vader Cornells Marines Neliss, betuig ik hierbij mijn oprechte dank H. J. Nelisse Tholen, Mei 1947 Voor de vele blijken van be langstelling bij de herdenking van onze 25-jarige Echtvereniging ontvangen, betuigen wij allen hartelijk dank. Iz. Hoek L. P. Hoek-Quist Tholen, Mei 1947 KEES x Tholen, Singel 27 O Wageningen, 6 Mei 1947 X Zo de Heere wil en zij X 6 leven hopen op Zondag O X 11 Mei onze geliefde Ouders x X Behuwd- en Grootouders, X X X Anthonie de Weijze X en X Janna Weijze- X X van Schetsen X X hun 55-jarige Echtvereni- X X ging te herdenken X X Dat zij nog lang gespaard X X mogen blijven is de wens O v. hunne dankbare kinderen O A. M. Lindhout Q X Jacoba Lindhout x X de Weijze X Kinderen en X Kleinkinderen X Oud-Vossemeer X Molenstraat B 44 x Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling ons betoond bij de herdenking van onze 40-jarige Echtvereniging J. Witte P. C. Witte-van den Houten Oud-Vossemeer, Mei 1947 Soldaat L. v. d. Berg, No. 250515054 - 3 - III - 3 R.I. (7 Dec.) Veldpostkantoor Medan hoopt 15 Mei a.s. zijn 22ste ge boortedag te herdenken. Door zijn Opoe, Oom's, Tante's en Familieleden hartelijk gefeliciteerd Stavenisse, Mei 1947 Bij mijn vertrek op 8 Mei naar Indië roep ik al mijn familie, vrien den en bekenden een hartelijk vaarwel en tot weerziens toe. W. Giljam Stavenisse, Achterweg A 128 Voor de vele bewijzen van deelneming, ons betoond na het overlijden van onze geliefde Moe der, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Pieternella Catharina van Oeffelen (Weduwe van A. C. Hazen) betuigen wij onze hartelijke dank Uit aller naam, C. Hazen Tholen, Mei 1947 Bij mijn vertrek naar Indië wens ik al mijn vrienden en kennissen een hartelijk vaarwel en tot weer ziens toe M. Pipping Oud-Vossemeer B312 Voor de vele blijken van be langstelling bij de herdenking van ons 25-jarig Jubileum ontvangen, zeggen wij, mede namens onze kinderen, allen hartelijk dank, inzonderheid het Personeel der Chr. School voor het practische aandenken J. A. den Engelsman M. den Engelsman-de Wilde Sf. Annaland, Mei 1947 Molendijk A 223 zonder borgen vóór elk doel. Vrijbl. voorw. SCHRIJF ALLEN. Br. porto antw. Spaarcred. inst. Mathenesserweg 110 - Rotterdam-W. Het Bestuur van het Waterschap Stavenisse te Stavenisse. zal trachten aan te besteden het Inlichtingen te bekomen bij den Waterbouwkundig-Amtenaar J. A. Nortier. Briefjes in te leveren voor of op Vrijdag 16 Mei a. s. bij den ont vanger-Griffier. Het bestuur voornoemd C. v. Putte, Dijkgraaf A. J. J. Tazelaar, Ontvanger-Griffier. Het Bestuur van den Nieuwe- Annex-Stavenissepolder te Stave nisse, zal trachten aan te besteden het Inlichtingen te bekomen bij den Waterbouwkundig-Ambtenaar J.A. Nortier. Briefjes in te leveren voor of op Vrijdag 16 Mei a.s. bij de Ont vanger-Griffier. Het Bestuur voornoemd Chr. LUIJK, wnd. Dijkgraaf A. f. J. TAZELAAR, Ontvanger-Griffier. ONZE SPECIAHTE1T! J.G. F. VAN BEERS B 58 •- HALSTEREN SPAARBUSJES zijn op het oogenblik erg schaars. Gebruikt U het nog Laat het dan regelmatig ledigen. Indien U het niet meer gebruikt, wilt U het dan even terugbrengen op de spaarbank Dagelijks geopend van 11 12 uur. Alle soorten direct uit voor raad te leveren. Vraagt inlichtingen bij Uw dokter. DEPOT „NUT RI CIA" A. GUNTER Levensmiddelenbedrijf St. Annaland. Der Afd. Tholen en St. Filipsland van de Stichting Prov. Gezond heidsdienst voor dieren in Zeeland op VRIJDAG 16 MEI des n.m. 2.30 uur bij dhr. C. Bijl te Scher penisse, waar door Dr.G.Wagenaar Direct, der Stichting een onderwerp zal worden behandeld, betreffende genoemde Gezondheidsdienst. Ook niet leden zijn welkom! De Voorz. ANT. L. HAGE PSYCHIATRISCHE INRICHTING "VREDERUST'' BERGEN OP ZOOM Aan bovengenoemde inrichting kunnen worden geplaatst ter opleiding voor het Rijksdiploma Ziekenverpleging B. Diploma's worden niet vereischt. Voor dienstkleding zorgt de inrichting. Aanvangssalaris 510.^ per jaar, boven kost, inwoning, bewassing en geneeskundige behandeling Zij, die den leeftijd van 18 jaar hebben bereikt, of binnenkort zullen bereiken en uit een Christelijk milieu afkomstig zijn, kunnen solliciteren bij den Geneesheer- Directeur. Bezoekt Donderdag 15 Mei (Hemelvaartsdag) het PROGRAMMA 1. Dressuur achttallen 2. Individuele dressuur 3. Eenspannen koudbloed 4. Eenspannen landbouw- tuigpaard Officiële opening en parade 2 uur. 5. Springconcours 6. Patrouillespringen 7. Attractienummers 8. Tally-Ho Opening der cassa 9.30 uur v.m. Het Bestuur van „Prins Auvergne" een HUISJE MET ERF, bewoond door G. v.d. Linde, Kruittorenstraat 3 Tholen te bevragen bij H. J. Nelisse Vossemeerschepoort 16 - Tholen Vanaf half Mei in perspot. Ook meloen en komkommerplanten Einde Mei TABAKSPLANTEN D. DORMAAR Tuinder St. Annaland. Het Bestuur van de Waterkeering der Calamiteuze polders Oud- Kempenshofstede en Moggershil te Stavenisse, zal trachten aan te be steden het Inlichtingen te bekomen bij den Waterbouwkundig-Ambtenaar J.A. Nortier. Briefjes in te leveren voor of op Vrijdag 16 Mei a.s. bij den Secre taris- Ontvanger. Het Bestuur voornoemd C. M. ELENBAAS, wnd. Voorz. A. J. J. TAZELAAR, Secr.-Ontvanger Te koop: 2 kg. 85% ^iemkracht. A. C. M. v. LUIJK St. Annaland. Te Koop: 1 00 nieuwe mudzakken ook in klein gedeelte Iz. v. Daalen Molenstraat B 145 Oud- Vossemeer Kring Tholen en St. Philipsland der Z.L.M. In verband met de goede resultaten vorig jaar met de inenting tegen mond- en klauwzeer bereikt, is de gelegenheid daartoe voor een alge mene gezamenlijke opgave weer opengesteld. Opgave van het aan tal stuks vee, benevens de naam van de veearts door wie men de inenting wenst te doen geschieden, moet vóór Zaterdag* 17 Mei ge beuren bij de afdelingssecretaris vandeZ.L.M. De inenting geschiedt dan tegen een speciaal verlaagd tarief. Duur bescherming tegen de ziekte ong. 10 maanden. Melkvee houders in 't bijzonder, denkt aan Uw belang. Te koop een op Luchtbanden in goede staat, met lemoen en hek. met breed beslag. G. DEN ENGELSMAN Smederij - Tholen Weggelopen vorige week Dinsnag. EEN ZWARTE POES met witte pootjes en witte neus Moeder van jongen. Tegen f 10. beloning te bezorgen bij Mej. E. van Rijssel Tholen SPIERINKJES Te koop: Ledikant met Spiraal, i.g.st. plus Springverenmatras. 2 pers. W. Slager Julianastr. 107 St. Annaland. Te koop: Een i.g.s.z. grote Electr Kamerlamp inlichtingen A 494 St Annaland. Nog voorradig 3J kg. Rijnsbur- geruienzaad en een partijtje Groen Kraag bietenzaad bij L. J. Rijnberg St. Annaland. Opruimingvan tuinprimula's, funcia's en randpalm. Bestellingen bij C. M. v. Luijk, Dalemschestraat Tholen. Rolfilms: en smalfilms: in alle maten uit voorraad.Bekende merken Smalfilm- en Fotohandel W. Cor- nelisse Tholen.

Eendrachtbode /Mededeelingenblad voor het eiland Tholen | 1947 | | pagina 4